Turkii a DRV rf 16 - 17 - 18 december 2005 Dé beurs voor Turkije liefhebbers! Eindhoven Beursgebouw persoonlijk contact professionaliteit 1 A r>:tu kijk voor meer vacatures in de regio op www.pzc.nl/banen of bij kleintjesmarkt zaterdag 17 december 2005 TVBÉKbmaadn- Van 16 t/m 18 december 2005 wordt voor de tweede maal de beurs Turkije Totaal gehouden in Beursgebouw Eind hoven. Deze beurs is voor iedereen die liefhebber is van of nieuw sgierig is naar Turkije. In het bijzonder voor het kopen van een 2de huis, toerisme en Halal producten met de nadruk op de voedingsbranche en verwante ar tikelen. Speciaal voor u: drie dagen lang Turkije horen, zien, voelen, ruiken en proeven! Hosgeldinizü Voor meer Informatie: WWW.tlirkijetOtaal.nl Beursthema's De thema's die tijdens Turkije Totaal aan de orde komen zijn heel divers. Zoals bijvoorbeeld: Turkije als vakan tieland, het kopen van een huis of ap partement. Turkije als golfland, Turkse kunst en cultuur. Turkse zang en dans. promotie van diverse Turkse producten en genieten van de smaakvolle Turkse keuken. Lezingen Op vrijdag, zaterdag en zondag worden door Webisrehberi seminars verzorgd en op zaterdag en zondag worden er lezingen verzorgd door de belangen organisatie Mondi. De lezingen zijn gratis bij te wonen en het volledige programma is te vinden op www.tur- kijetotaal.nl. Locatie Beursgebouw Eindhoven. Lardinois- straat 8, in het centrum van Eindhoven op 3 minuten loopafstand van het NS- station. Parkeergarage 'Bijenkorf' is gelegen onder het beursgebouw. DRV Accountants en Belastingadviseurs is er 1waar service zich kenmerkt door persoonlijk contact. Het opbouwen van een goede band met onze cliënten en 1 op 1 met hen omgaan, is 1 van de belangrijkste doelstellingen.Op 1 staat ons streven naar het beste resultaat door een professionele aanpak. Het treft dat DRV in het landelijk onderzoek naar klanttevredenheid is uitgeroepen tot nummer 1Met name in de categorieën service en resultaat kreeg DRV de hoogste waardering. Wij zijn zeer vereerd met deze blijk van tevredenheid van onze cliënten. Het vertrouwen van onze cliënten was, is en zal altijd onze drijfveer blijven. Cliënten, allen bedankt! DRV Accountants en Belastingadviseurs: nummer 1 in het landelijk onderzoek naar klanttevredenheid, in de sector accountancy en belastingadvies. (Bron: Incompany, december 2005. Onderzoek uitgevoerd door Blauw Research.) info@drv.nl, www.drv.nl DRV heeft vestigingen in: Rotterdam, Goes, Etten-Leur, Middelburg, Oud-Beijerland, Roosendaal, Sliedrecht en Zierikzee. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Keuze uit radio's van Tivoli Audi Cadeaupakket Iwv 25,- Kies uw eigen cadeau Tijdens de give-away-weken Tot en met 18 december krijgt u van Pot Interieur bij uw aankoop een cadeau (of cadeaus) dat een waarde heeft van 20% van uw aankoopbedrag U kunt kiezen uit 10 geselecteerde cadeaus Slel dat uw totale aankoop 2 250,- bedraagt, dan wordt uw cadeauwaarde 450- Daar knjgt u de Eileen Gray-tafel voor, of u kiest andere cadeaus met een totaalwaarde van 450,- Wenst u geen cadeau(s), dan krijgt u na levenng van uw meubels een 'give-away-cheque' t.w.v. 10% van uw totale aankoopbedrag Wat u wilt, want tijdens de give-away-weken is de keuze aan ul js niet in combinatie met andere aanbiedingen Elke zondag geopend van 13.00 tot 18.00 uur A X E L Leren zonder ...afstand?. Let's learn together! Samen met u creëren wij een inspirerende leeromgeving van docenten en studiegenoten. Start in januari 2006 met een hoogwaardige en praktijkgerichte deeltijdopleiding. Hbo-bachelor SPD-Bedrijfsadministratie Leslocatie: Zoomvliet College in Roosendaal Enjoy our learning community! Heeft u interesse in deze opleiding? Neem voor meer informatie, een uitgebreide studiegids of een gesprek met de studieleider contact met ons op via telefoonnummer 0877 876 622. E-mail: bedrijfshogeschool@fontys.nl Internet: www.fontys.nl/bedrijfshogeschool Fontys antwoordt.. the learning community fontys Adverteren doet verkopen Rijden op de racetandem met Koen van 22 die blind is. Goeie stuurmanskunst is een pré. Iets voor jou? Kijk op www.handjehelpen.nl HOREN, ZIEN EN HELPEN Gemeente Schouwen-Duiveland *0' Gemeentelijke regels afschaffen of vereenvoudigen Daar doet u toch zeker wel aan mee..? De gemeenteraad van Schouwen-Duiveland wil minder bureaucratie. Géén overbo dige regels voor inwoners en ondernemers, aansluitend bij de landelijke actie "Andere overheid". Meer ruimte voor initiatief en verantwoordelijkheid van de burger. U kunt ons (en uzelf) daarbij helpen. Door mee te denken en door suggesties te doen welke regels overbodig zijn of eenvoudiger kunnen. Wij maken het u gemakkelijk U kunt uw suggesties tot 1 februari 2006 melden via 3 mogelijkheden: website www.schouwen-duiveland.nl (via speciaal deelnameformulier) per post Gemeente Schouwen-Duiveland, "Minder regels". Antwoordnummer 109, 4300 VB Zierikzee Maar ook op de speciale "ontregelavond" van de gemeenteraad (in januari.). Wat wel: Graag uw concrete suggesties over eenvoudiger of minder regelgeving over bij voorbeeld bouwvergunningen, gehandicaptenparkeerkaart, parkeervergunning, bij zondere bijstand. Of over kansspel- of milieuvergunning, bodem- of kadasterinformatie, gemeentelij ke controle, bedrijfsuitbreiding, terrassen-, evenementen- of collectevergunning, subsidies, het organiseren van wedstrijden of loterijen, rommelmarkten, etc. Wat niet: Klachten, vragen, suggesties die niet over ontregelen gaan. Maar ook anonieme suggesties kunnen wij niet in behandeling nemen. Wat doen wij met uw suggesties? Alle suggesties worden eerst verzameld tot aan de sluitingsdatum 1 februari 2006, waarna deze worden beoordeeld op haalbaarheid. Via perspublicaties en onze web site informeren wij u vervolgens over de gang van zaken. Uiteindelijk ligt de besluit vorming over uw suggesties bij de gemeenteraad, waarbij gestreefd wordt naar behandeling in de raadsvergadering van april 2006. U wordt persoonlijk geïnformeerd over wat met uw suggestie wordt gedaan Privacy: uw persoonlijke gegevens worden vertrouwelijk behandeld en dus niet openbaar gemaakt. Indien u per post wilt reageren kunt u dit antwoordformulier gebruiken en zonder postzegel opsturen naar ANTWOORDNUMMER 109, 4300 VB Zierikzee met vermelding "Minder regels". Mijn suggestie is: Reden voor mijn suggestie: Het is mogelijk dat de gemeente contact met u opneemt voor meer informatie. Daarom graag uw adresgegevens en eventueel telefoonnummer en e-mailadres hier onder vermelden: Uw wenskaart of cadeau van Unicef doet het dubbel goed! Bekijk collectie en verkooppunten unicefffi www-un'ce^s'10Pn' t of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren) Wat is uw slechtste fietspad? Meld uw klacht: www.fietsersbond.nl Ergert u zich ook wel eens aan hobbelende fietspaden met schots en scheef liggende tegels? Stuur uw klacht, liefst met foto, naar het meldpunt van de Fietsersbond. De Fietsersbond onderneemt actiel Goede fietsvoorzieningen komen er niet vanzelf! De Fietsersbond is de groot ste belangenvereniging voor fietsers met 32.000 leden In 30 jaar heeft de Fietsersbond op straat veel verbeterd voor fietsers U kunt de Fietsers bond steunen door lid te worden Word nu lid! (7) De Fietsersbond komt op voor uw belangen als fietser en zorgt voor betere fietsvoor zieningen. (2) u ontvangt het leden tijdschrift Vogelvrije Fietser, boordevol fietsnieuws. testen en fietsvakantietips U krijgt 10% korting 400 fietsenwinkels Voor 24 euro per jaar kunt u lid worden: www.fietsersbond.nl/lid of bel om lid te worden: 030-2918183. Op zoek naar een reclamebureau? Kies dan voor de zekerheid van een bureau nw. ROTA erkenning. Want zo'n bureau voldoet aar alle voorwaarden die de ROTA stelt Niet alleen op het gebied van vakmanschap maar ook wat betref de financiële capaciteiten. www Söcmmgrooul ROTA" Professionaliteit en Zekerheid KAT. 1 BINNEN- EN BUITENLANDS NIEUWS KAT. 2 ZEELAND KAT. 3 REPORTAGE KAT. 4 WONEN KAT. 5 REIZEN KAT. 6 TRENDS JONG KAT. 7 KLEINTJES Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.nr. Functie: Bedrijf: kat. nr. pag.nr. Functie: Bedrijf: kat. nr. pag.nr. Administratief medewerker/ster Timesavers 4 W4 Hoofd P&O Gemeente Borsele 4 W4 Offset drukkers Nampak Cartons 5 W14 Adviseur Buitendienst RVS 5 Wl4 Hoofd Receptie Zeelond Camping/De Paordenkreek 7 W26 Projectingenieurs Evides 4 W6 Afdelingshoofd De Vurssche 4 W4 Hoofd zorgdienst St. Elisabeth 4 W4 Receptionist/medew. collcenter RP Holidays 7 W26 Assistent Projectleider Airpack Nederland bv 4 W4 Horeca Bedrijfsleider Zeelond Camping/De Paordenkreek 7 W26 Salarisadministrateur Stichting Arduin 7 W26 j Beheerder Hogenboom Vakantieparken 4 W4 ICT'ers Mulix ICT 3 W26 Servicemonteur Bakon bv 5 W14 Bouwkundig Cad-tekenaar Van Damme Bouwadvies 4 W6 Inbouwmonfeur/bonkwerker Scheepswerf van Os Yerseke B.V. 4 W6 Stansers Nampak Cartons 5 W14 Commercieel Service Medew. BP/Actomal 4 W6 Instrumentatie en Besturing specialist Airpock Nederland bv 4 W4 Studiomedewerkster Swiss Figure 4 W4 Docent zorg welzijn Zeldenrust-Steelantcollege 5 W14 Internationale chauffeurs Heisterkamp Transport 7 W26 Trade marketing assistent Bison 4 W4 Electrical en Instrumentatie Technician Kuwait Petroleum Europoort B.V. 7 W26 Junior medewerk(st)er Beriva 5 W14 Tuinmedewerker Fort den Haak 7 W26 Franchisenemer Automat 7 W26 Leerkracht De Kring Goes 4 W6 Uitvoerder Buijs afbouw 4 W4 Gezinscoach Centra voor Wonen, Zorg Welzijn 7 W26 Lid Raad van Commissarissen Castria Wonen 7 W27 Verkoper Buitendienst Lastek Nederland B.V. 7 W27 Hoofd administrafie Autobedrijf De Jonge 4 W6 Machinestellers Nampak Cartons 5 W14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 64