PZC tf Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman >12 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op 18 december 2005 zijn onze ouders, groot- en overgrootouders Joost Breel en Catharina Breel-Buijs 65 jaar getrouwd. Samen met hun kinderen, klein- en achterklein kinderen gedenken zij deze heuglijke dag. Erasmusstraat 10 4351 NGVEERE Tevens wensen zij u allen prettige kerstdagen en een voorspoedig en gezond 2006. Verjaardag Donderdag 22 december a.s. wordt mijn moeder J. Ricken-Schuitman 90 jaar Gelegenheid tot feliciteren tussen 16.00 en 18.00 uur bij Hotel Kodde, Burg. Bosselaarstraat 14 te Aagtekerke. Henny Overleden Ps 39-10 Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet open doen, Want Gij hebt het gedaan. Geschokt en zeer verdrietig hebben we kennisgeno men van het overlijden, ten gevolge van een ongeluk, van onze lieve, meelevende ldasgenote en leerlinge Jacolien Jobse We bidden dat de HEERE de ouders, broers, zussen en grootouders troost en sterkte zal geven in dit grote verlies. Klas 2b Caivijn College Middelburg Mario, Nellianne, Louise, Nelleke, Willemieke, Johan, Mark, Marregie, Emma, Hans, Harmjan, Lisette, Marinda, Pieter, Rien Mentrix: mw. IJ. Kleppe Tijdelijke mentrix: mw. L.L. Overbeeke-Nieuwenhuize Deelteamleider: W.J. Bakker Middelburg 14 december 2005 Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Jacolien Jobse dochter van onze collega Ko Wij wensen Ko, Tineke, broers, zussen en verdere familie de kracht toe om dit zware verlies te dragen. Schelde Marinebouw BV Afdeling ICT Robert Boudens Mels van der Ploeg John Verbraeken Hans Houg Simon Bosselaar Frits Brasser Jan-Ferdinand Martens Peter Selles Rob Leenhouts Joost Duivenvoorden Hans Visscher Jan Dekker Vlissingen, 16 december 2005 Geschokt waren wij toen wij hoorden van het tragi sche ongeval met Michel Wij wensen Sylvana en naaste familie alle steun en kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Namens Koen en medewerkers Mambo's Apres Skibar te Middelburg Op 14 december ontvingen wij het droevige bericht dat op veel te jonge leeftijd is overleden onze vriend en mijn voormalige compagnon van Lockefeer Verhulst Projekten Ing. Herman Lockefeer Ons medeleven gaat uit naar allen die hij liefhad. Adriaan en jolanda Verhulst Eline, Martijn, Daniël Westkapelle, 16 december 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom HenkTheune Vlissingen: W.M. Dieleman-K.oster Spijkenisse: Jan Dieleman Vlissingen: Isaline en Johan den Hollander-Dieleman Marisa, Mare, Ilse Vlissingen, 15 december 2005 Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde voorzitter TomBif Zijn betrokkenheid en "tom"eloze inzet voor onze vereniging zullen wij nooit vergeten. Wij wensen Marijke, Marina, Ronald, Jeroen, Daniëlla en de kleinkinderen (reel veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden Groei en Bloei Zeeuws-Vlaanderen en Noord België Ondanks al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Dankbaar voor alle liefde en warmte die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve man, vader en opa Johannes Dodmond In de leeftijd van 72 jaar. Veere: M.J. Dodmond-de Jonge Vlissingen: John Dodmond en Angelina Tetelepta Max en Willemijn Jeanine Amemuiden: Wim en Tiny Dodmond-Mol Stefan Ilona 14 december 2005 Wagenaarstraat 3 4351 BA Veere De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 19 december a.s. om 14.00 uur in het crematori um aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid bestaat er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van Ome Johan Dodmond Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jan en Jeannet Jan en Joshua Heden bereikte ons het droevige bericht van overlij den van onze oud-slagwerkinstructeur Johan Dodmond Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van Muziekvereniging Amemuiden Bedroefd zijn wij door het overlijden van ons lid van verdienste Johan Dodmond Hij was een gewaardeerd lid van onze vereniging. Wij wensen Marie, de (klein)kinderen en familie veel sterkte toe. Namens de leden van Muziekvereniging Veere's Genoegen Verdrietig zijn we door het overlijden van onze buur vrouw Mady Vader We zijn in gedachten bij Hans, de kinderen en klein kinderen. Gre Anny, Daan en Mark Annemarie en Jan Ronald en Diana Yolanda Maaike Geschokt zijn wij door het overlijden van onze oud-collega en tevens echtgenote van de oud-rector van de voormalige Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg Mady Vader Wij wensen Hans, Claudia, Allard en alle verdere familieleden en vrienden heel veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle personeelsleden van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap G.J. Daamen R. Hubrechsen M.A. Wagensveld-Heeren Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Jac. Poppe Wij zullen hem missen. Wij wensen Alie en verdere familie heel veel sterkte. J. Janse-de Klerk Fam. D. Stroo Fam. J.L. Marteijn zaterdag 17 december 2005 Op 15 december 2005 is overleden onze oud-direc teur en mede-oprichter van onze bedrijven, de heer Jac. Poppe Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie, medewerkers en oud-medewerkers van Poppe Bedrijfswagens B.V. - Veere 't Waepen van Veere Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Zo zorgzaam, zo krachtig, vol liefde was hij. Om jou draaide alles, voor ons leefde jij. Verdrietig geven wij u kennis, dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man. onze lieve vader en opa Benjamin van Eenenaam echtgenoot van Geertruid Wisse in de leeftijd van 83 jaar. Hansweert: G. van Eenenaam-Wisse Lewedorp: Willem en Jolanda Kees (in herinnering) Goes: Ella en Eddy en kleinkinderen 16 december 2005 Maartenbroersweg 20 4417 BL Hansweert Dinsdag 20 december is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gra venpolder. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden woensdag 21 december om 13.15 uur in de Hervormde kerk, Dijkstraat 12 te Hansweert. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'Kaj Munk' te Hansweert gelegenheid tot condoleren. Wij willen artsen en verpleegkundigen van het Amphia (M) ziekenhuis, unit 31 te Breda hartelijk dankzeggen voor de goede zorgen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Stil en eenvoudig ben je weggegaan Altijd zal jij in onze harten blijven bestaan. Bedankt voor al je liefde. Trudy, Cor, Adina Bedroefd zijn we bij het overlijden van Geertruida Willemse-Breukink L. Willemse-Bakker M. Heijdens-Willemse Neven en nichten Ik zag in jouw lief gezicht om krast door grijze haren zo zeer de stempel en het gewicht van al die harde jaren Nu ben je stilletjes heengegaan Ver weg van alle zorgen Jouw liefde blijft voor ons bestaan Diep in ons hart geborgen. Ze wilde zo graag nog een poosje blijven, maar ze was zo moe. Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is geble ven delen wij u, vol verdriet mede, dat is overleden onze lieve, lieve mama, oma en omi Johanna Cornelia Mijnsbergen- Voois weduwe van Anthonius Mijnsbergen Goes, 18 juni 1920 f Goes, 16 december 2005 Wilza en Evert de Jong-Mijnsbergen Dieta en Ron, Nick, Anouk Evert en Cindy, Eliza, Kim Jan en Tiny Mijnsbergen-van den Eijnde Onno en Mary Jane Esther en Jaap Patrick en Rosalie, Esmée, Aniek, Bente Tonnie en Els Mijnsbergen-Kaandorp Sabrina en Jan Willem, Hanna Antoine Jacob Catsstraat 36, Goes Correspondentieadres: Bramestraat 111 4462 CW Goes Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta-Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 19 decem ber van 18.30 tot 19.00 uur. Een samenkomst zal worden gehouden dinsdag 20 december om 14.50 uur in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben Na afloop is gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Moegestreden is van ons heengegaan mijn lieve zus ter, schoonzuster en tante Jo Mijnsbergen-Voois Rust in vrede Dien Aertssen-Voois Ton Aertssen Kinderen en Kleinkinderen Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder tïilraW www-u'tvaartzorgcentrum.nl Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader, opa en over-opa Adriaan Hollestelle echtgenoot van Francina Minnaard in de leeftijd van bijna 89 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in Ter Valcke en het Gasthuis heeft mogen onden>inden. Goes: F. Hollestelle-Minnaard Goes: Jopie en Bram Bolle-Hollestelle Frits en Carina, Martijn, Esther Francis en Richard Schijndel: Foort en Alda Hollestelle-Kloppenburg Andre en Anja, Bas, Femke Christianne en Richard, Jennifer, Timothy Lilian en Ronald, Dany, Kai, Ive Kapelle: Cor en Trees Hollestelle-Bal Adrie en Carolien, Rick Danny 16 december 2005 Kievitiaan 12a 4461 RB Goes Mijn man is opgebaard op kamer 212 van het Gast huis, Kievitlaan 64 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 19 decem ber van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 20 december om 11.00 uur in de aula van het Gasthuis, waarna aansluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Gasthuis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze broer, zwager en oom Adriaan Hollestelle Kloetinge: CorTraas-HolIestelle Kees Traas t Goes: Toon Hollestelle Beb Hollestelle-Dalebout Venlo: Piet Hollestelle Annie Geraerds Goes: Nel Eversdijk-Hollestelle Nico Eversdijk 's Heer Abtskerke: Johan Hollestelle Truus Hollestelle-Minnaard neven en nichten Goes, 16 december 2005 Heden is overleden onze geliefde zwager Adriaan Hollestelle Namens de familie D. Minnaard Postweg 3a 4401 BEYerseke Dankbetuiging De vele blijken van belangstelling en medeleven en grote steun die wij mochten ontvangen na het plotseling overlij den van onze dierbare broer, schoonbroer, oom en oud oom Arnold Vervaet heeft ons zeer getroffen. Het is voor ons onmogelijk ieder hiervoor persoonlijk te bedanken. Wij hopen dat u onze welgemeende dank langs deze weg wilt aanvaarden. Familie Vervaet Kloosterzande, december 2005 Dankbetuiging Onze hartelijke dank, voor ieder die ons 60-jarig huwe lijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt, door uw belangstelling, kaarten, cadeaus of bloemen. F.G. de Jonge en W.P. de Jonge-Kole Voor al uw blijken van medeleven die wij zowel persoon lijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het over lijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Lourens Boogaard willen wij u oprecht dank zeggen. M.J.J. Boogaard-Duvekot kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, december 2005 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men lief heeft. Uw medeleven heeft ons zeer gesteund en doen beseffen dat onze lieve zoon, broer, zwager en liefste oom Cees Breure niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Wij willen dan ook iedereen hartelijk bedanken voor de lieve woorden van troost, kaarten, brieven en medeleven. Het geeft ons veel steun om verder te gaan. Bram en Willie Breure-van den Hoek Heieen, Rinusen Lennard Wissenkerke. december 2005 De overweldigende belangstelling die wij mochten ont vangen, voor en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Wies Dekker-Boonstra was hartverwarmend. Omdat Wies zoveel mensen kende is het voor ons onmo gelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom zeg gen wij u op deze manier hartelijk dank. Rinus Dekker en kinderen Nieuwdorp, december 2005 Dankbetuiging Uw oprecht medeleven, zowel persoonlijk al schriftelijk ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Willy Dhondt heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Mevr. M. Dhondt-de Taeye Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, december 2005 Tijdens en na het leven van Anna Willemina Fase-Wittekoek en Willem Fase hebben wij gemerkt dat zij voor veel mensen van grote!* tekenis zijn geweest. Wij danken u voor uw betrokkenheid, vriendschaD warme belangstelling en willen samen met u de k» inneringaan hen vasthouden. Extra willen wij bedanken de huisarts W.O. v.d Peon de servicedienst van "De Middelburcht", de alphahuln de thuiszorg van Zorgstroom. Door hun geweldige inzet en zorg kon de worden die nodig was. Namens de familie, G.P.H. Zuidmeer-vanRjj, Middelburg, december 2005 Onze moeder, onze oorsprongdim ons leven en zoals de zon die opkoml- zal zij warmte blijven geven. Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoon, lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het over lijden van onze lieve moeder, oma en 'klein omaatje' Jannetje Goetheer-de Boot willen wij u oprecht dank zeggen. Fam. Goeth» Lewedorp, december 2005 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na hi heengaan van mijn lieve man en onze lieve vader en opa Izaak de Kam hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. S.M. de Kam-de Looff Kinderen en kleinkinderen Kamperland, december 2005 Dankbetuiging Voor uw belangstelling in het ziekenhuis, Ter Valcke en bij het overlijden, van onze moeder en oma Catharina van Liere-Polderdijk betuigen wij u onze oprechte dank. namens de familie, J.C. de Kok-van Liere In moeilijke tijden blijkt hoezeer een vriendelijk woord een blijk van medeleven en een beetje hulp veel wek kan zijn. Dit alles hebben wij ondervonden na het overlijden onze lieve zorgzame vader en mijn opa Piet Louwerse Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Johan Anneke en Y Ricardo Kees en Caib December 2005 In plaats van kaarten Graag willen wij iedereen bedanken die zo met ons heeft meegeleefd, na het plotselinge overlijden van mijn lieve man en mijn lieve vader Bram Pieter Reus Uw vele, vaak ontroerende brieven, bloemen, kaar ten, telefoontjes en persoonlijke condoleances, heb ben ons veel steun en troost gegeven. Doortje Reus-Geemacrt Elise Reus Groede, december 2005 in Hartelijk dank voor al de gelukwensen, bloemen en» schenken, die we mochten ontvangen bij ons 50-jarig» welijksfeest. Tevens wensen wij familie, vrienden en bekenden pres ge kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Familie Dronk Bi Westkapelle, december 2005 Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedan ken voor alle medeleven en troostende woorden bi) fee overlijden van mijn zoon, onze broer en oom Leon Petrus Josephus Antony Rijsdijk willen wij u langs deze weg hiervoor hartelijk dankzeggen M. Ph. Rijsdijk-Praet Kinderen en kleinkinders Hulst, december 2005 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hé toond - door uw aanwezigheid, kaarten, telefoontjes en bes'i_ tijdens de ziekte en na het overlijden van JoCmaAnna RoeCands-Hoogstraate Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velat was en een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Marinus Roelané Ronny Roelané TheaRoelaruts-KapF- Renato, Angelo Vlissingen, december 2005 Voor uw medeleven en belangstelling welke wij mocte ontvangen na het overlijden van onze lieve mo# schoonmoeder, oma, overoma en zus Anna Catharina van Sabben-de Dreu betuigen wij u onze hartelijke dank. Familie van Sabcc C.E.deDreu Oudelande, december 2005 Hartelijk dank voor uw medeleven, ondervonden tijd® de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, in vader en opa Jan Vos Bets Vos-Louwerse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12