n i 1 r Van der Hooft ARENSMAN Overleden Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons lief buurmeisje Jacolien Jobse Geve de Heere Ko en Tineke, de kinderen en de ver dere familie kracht om dit smartelijk verlies te dragen. Familie Brakeboer Familie De Korte Familie Hoogesteger Familie Brasser Familie Minderhoud Familie Dommisse Aagtekerke. 14 december 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze leerling uit het tweede leer jaar op de locatie Middelburg Jacolien Jobse Wij wensen de familie Gods troostrijke nabijheid toe. In het bijzonder denken we daarbij aan haar zus Marieke (klas k4v5) en broer jan (klas k4i2), die op de locatie Krabbendijke Kerkpolder naar school gaan. Voor ons allen komt hiermee de boodschap dat onze tijd maar zo kort is. Heilige de Heere deze roep stem aan allen die bij de school betrokken zijn. Bestuur en directie Calvijn College C.A. Hoekman, voorzitter bestuur A.J. Vogel, voorzitter centrale directie Kort voor het begin van de lessen op woensdag 14 december bereikte ons het ontstellende bericht dat onze leerlinge uit 2b Jacolien Jobse na een verkeersongeluk is overleden. Tijdens de dagopeningen stond enkele weken gele den de vraag centraal 'Wat doe ik met mijn tijd?' We hopen dat deze vraag voortdurend in onze gedachten is en we de HEERE vroeg zullen zoeken. Wij bidden of de ouders, grootouders, broers, zussen en verdere familie Gods nabijheid mogen ervaren, nu en in de toekomst. Personeel, leerlingen en ouderadviesraad Calvijn College Middelburg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze leerling uit het tweede leer jaar op de locatie Middelburg Jacolien Jobse Wij wensen de familie Gods troostrijke nabijheid toe. In het bijzonder denken we daarbij aan haar zus Marieke (klas k4v5) en broer Jan (klas k4i2). die op de locatie Krabbendijke Kerkpolder naar school gaan. Voor ons allen komt hiermee de boodschap dat onze tijd maar zo kort is. Heilige de Heere deze roep stem aan allen die bij de school betrokken zijn. Bestuur en directie Calvijn College C.A. Hoekman, voorzitter bestuur A.j. Vogel, voorzitter centrale directie Groots en meeslepend heeft hij geleefd Creatief architect - volhardend in zijn realisaties Vader Man Vriend Maatje eigenwijze Broer Gastvrije levensgenieter Turbulent en tomeloos energiek Geen zee te diep - geen berg te hoog - geen weg te lang Omringd door zijn gezin is veel te vroeg overleden onze dierbare papa, man, vriend, zoon en broei ing. Herman Bernard Paul Lockefeer 27 januari 1959 14 december 2005 Hulst Sijsele(B.) Aardenburg: Mireille Lockefeer Fabienne Lockefeer Carlien de Backere Maldegem (B.): Céleste Mukonkole Felenne (B.): Drs. Willy en Mariëtte Lockefeer-van den Dungen Eede: Bert en Mieke Lockefeer-de Rijck Marije Breda: Koen en Ditte Lockefeer-den Boer Babet - Isabelle - Annefleur Correspondentieadres: St. Sebastiaanstraat 4 4527 HC Aardenburg De H. Mis zal voor hem worden opgedragen op dins dag 20 december 2005 om 11.00 uur in de kerk van Maria ten Hemelopneming. Weststraat te Aarden burg. Wij zullen Herman aansluitend naar zijn laatste rust plaats begeleiden op de r.-k. begraafplaats. West molenstraat te Aardenburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Op maandag 19 december om 19.00 uur wordt een avondwake gehouden in genoemde kerk. Met droefheid melden "De Brugse Vaart Vrienden" dat na een ongelijke strijd is overleden onze golfvriend en gewaardeerd medelid Herman Lockefeer Onze gedachten gaan uit naar zijn dierbaren en familie. Wij wensen hun veel sterkte om dit verlies te dragen. Aimé, Ad, Alfred, Arnold, Bert, Bram, David, Ed, Emile, Eric, Evert, Frans R, Frans S, Jacques V, Jacques T, Jan, Johan, John, Nico, Theo, Tillo r uit vaar/verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.dcgrootdekam.nl De pijn konden wij niet van je overnemen De tranen konden wij drogen Maar met liefde dragen wij je naar het eind van alle regenbogen. Gestreden, maar in alle rust uit het leven gegleden mijn dierbare man, onze geweldige vader, schoonvader en opa Hendrik Marinus Theune Henk Middelburg 22 oktober 1946 t Oost-Souburg 15 december 2005 Oost-Souburg: Jannie Theune-Dieleman Talitha en Marcel Kian Yara Middelburg: Crista en John Spaamestraat 21 4366 TG Oost-Souburg Gelegenheid om afscheid van Henk te nemen op maandag 19 december van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcen- trum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Tevens is er gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 december om 14.00 uur in de aula van het crematori um aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenking plaatsvinden gevolgd door de crematie. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze oprechte dank gaat uit naar doktoren Kerkhofs, Vriesde, Jonkers, Meulmeester en Team Zorgstroom voor hun intensieve begeleiding en zorg. Vandaag bereikte ons het verdrietige bericht, dat over leden is onze medewerker Henk Theune Hij mocht bij ons werken vanaf 1 juli 1992 tot heden, maar is de laatste jaren getroffen door diverse ziekten. Zijn loyaliteit en inzet voor het bedrijf, blijven ons tot een voorbeeld. Wij wensen Jannie en de (klein)kinderen veel sterkte bij het verwerken van het verlies van haar man, hun vader en opa. Directie en medewerkers RAAS KARCHER BOUWSTOFFEN B.V. MIDDELBURG Geschokt hebben wij het overfijden vernomen van onze voor zitter van de Bascdtpromenadc-koepef TomBü Dankbaar herinneren we ons Tom, vanwege zijn jarenlange inzet voor de bewoners van de Basaltpromenade Wij wensen Marijke en de kinderen veel steun en kracht om dit verlies te dragen. Bewoners Basaftpromenadc Temeuzen Dig) geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde voorzitter TomBif Zijn betrokkenheid en "tom"eloze inzet voor onze vereniging zullen wij nooit vergeten. Wij wensen Marijke, Marina, Ronald, Jeroen, Daniëöa en de kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur Groei en Bloei Zeeuws-Vlaanderen en Noorcf België Volkomen onverwachts vernamen wij het overfijdèn van T.M. Bil vader van onze goede vriend Ronald We wensen jou, Daniêlla, Joost, Lars en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens jullie vrienden van G.T. Tot onze grote ontsteltenis, ontvingen wij het be richt, dat door een brute roofmoord ons is ontvallen, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom uit Zuid- Af ri ka Arie Zuidam echtgenoot van Ria Zuidam-de Visser in de leeftijd van 70 jaar. Wij bidden om kracht voor Ria om dit zware verlies te dragen. Middelburg: A.C. de Visser-Houterman Kapelle: Wim en Lieneke Geuze Serooskerke: Bram en Maija de Visser Middelburg: Jan en Marieke de Visser Neven en nichten 14 december 2005 Cathrien Een laatste groet. Jo Vroeger vogels voor het raam Nu vliederdunne vlinders Zonder gerucht en van materie haast ontdaan het is wel tijd om weg te gaan. M. Vasalis. Heden overleed in alle rust na een moeizame levensa vond, door een slopende ziekte, mijn dierbare en zo vertrouwde echtgenote en onze toegewijde en zorg zame mam en oma Madeleine Josephine Vader-de Waard (Mady) Amsterdam, 6 december 1932 Biggekerke, 15 december 2005 Biggekerke: Hans J. Vader Leeuwarden: Claudia A. Schuurman-Vader Hans A. Schuurman Erwin Biggekerke: Allard J. Vader Annette H. Vader-Hietkamp Noor, Guus Kooleswegó, 4373 RD Biggekerke Mady is thuis. Aldaar is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdagavond en zaterdagmiddag. De begrafenis te Biggekerke zal plaatsvinden op maandag 19 december omstreeks 13.00 uur. Hieraan voorafgaand zal een herdenkingsbijeen komst worden gehouden in de Dorpskerk aldaar, die zal aanvangen om 12.00 uur. Na de begrafenis bestaat gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis te Biggekerke. Onze dank gaat uit naar dokter van der Male en zijn assistenten en naar de medewerksters van Zorg stroom. Hun inzet is zeergroot geweest. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, worden verzocht deze aankondiging als zodanig te beschou- Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Cornelis Thonis Schiewold echtgenoot van Ina de Reus in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: Toon (in herinnering) en Jannie Middelburg: Wim (in herinnering) en Jo Nieuwerkerk: Toos en Willem (in herinnering) Vlissingen: Paul en Katie Nieuwerkerk: Wannes en Coba Zierikzee: Dries en Lenie Wezembeek-Oppem: Jan en Truus (België) Zierikzee: Daan en Licia Nieuwerkerk: Jaap (in herinnering) en Coby Neven en nichten Purmerend, 12 december 2005 Ik zal, omdat G'in bange dagen mijn toevlucht waart, van U gewagen; van U, mijn sterkte, zij mijn zang en samenspel mijn le\'en lang. Ik heb in nood, aan God verbonden, in Hem, mijn hoog vertrek gevonden, in God, wiens goedertierenheid zich over mij heeft uitgebreid. Psalm 59lOber. Heden nam de HEERE uit ons midden weg mijn lie ve man, onze zorgzame vader, grootvader en over grootvader Jacobus Poppe gehuwd met Adriana Alieda Molenbrugge eerder gehuwd met Johanna Poppe-Besuijen in de leeftijd van 81 jaar. 02-11-1924 15-12-2005 Veere Vlissingen Uit aller naam: A.A. Poppe-Molenbrugge 4351 AC Veere, 15 december 2005 Kaai 97 Mijn man is thuis opgebaard. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, die geleid zal worden door Cand. B.D. Bouman, zal wor den gehouden op D.V. dinsdag 20 december om 11.15 uur in de Eben-Haëzer kerk, Kerklaan 4 te Ar- nemuiden. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen - Geen toespraken Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Weg wereld, weg schatten Gij kunt niet bevatten Hoe rijk ik wel ben ik heb alles verloren Maar Jezus verkoren Wiens eigen ik ben Heden nam de Heere uit ons midden onze innig geliefde vader, grootvader en overgrootvader Jacobus Poppe Veere: L.J. Luijk-Poppe H.A. Luijk Middelburg: Jaap en Corien Marieke Laura Veere: Anne-Marie en Ko Marleen David Veere: Ko en Brigitte Nina Robbert Veere, 15 december 2005 Een mens te zijn op aarde is pijnlijk begenadigd zijn is zoeken nooit verzadigd zijn is rusten in de aarde als alles is volbracht. Pa we zullen je missen. Gillis en Ineke Poppe Gapinge, 15 december 2005 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve broer, onze zwager en oom Jacobus Poppe in de leeftijd van 81 jaar. Serooskerke: L. Meulenberg-Poppe A.P. Meulenberg Veere: C. Poppe-Poppe Neven en nichten Veere, 15 december 2005 Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze geliefde zwager en oom Jac. Poppe Middelburg: W. Besuijen P.M. Besuijen-Wisse Middelburg: J. de Ridder t T. de Ridder-Besuijen Middelburg: J.A. Blanker J. Blanker-Besuijen Neven en nichten Middelburg, 15 december 2005 Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van dhr. Jac. Poppe Wij zullen zijn vriendschap missen. Nieuw en Sint Joos- T. de Visser-Polderdijk land: Koudekerke: J.J. Boone-Janse Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de grondlegger van onze bedrijven Jacobus Poppe Wij zullen zijn betrokkenheid zeer missen. Handelsonderneming G.M. Poppe B.V. Auto Poppe Vlissingen B.V. Auto Poppe Zeeuws Vlaanderen B.V. Poppe Transport B.V. Zeevisgroothandel Poppe B.V. Directie en medewerkers Veere, 15 december 2005 Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust ge\>en neemt mijn juk op u en leert van Mij. want Ik ben zachtmoedig en nederig van hart, en gij zult rust vinden voor uw zielen. Matt. 11:28-29 Bedroefd maar dankbaar dat verder lijden hem be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van de medeoprichter en oud-directeur van Auto Poppe BV, de heer Jacobus Poppe 02-11-1924 t 15-12-2005 In onze herinnering blijft ome Co als een geliefde baas. die tot het laatst betrokken was met zijn be drijf. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen zijn vrouw. Gillis en Ineke, naaste fami lie en allen die hem dierbaar waren veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Auto Poppe BV Vlissingen Hulst Temeuzen "Dit zijn mijn handen, hou ze vast en blijf een beetje bij me". Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en over- grootoma Geertruida Johanna Breukink weduwe van Willem Willemse *6 oktober 1921 t 15 december 2005 Hoedekenskerke: Trudy en Peter Wattel Jacqueline en Bart Martijn en Ellie, Esmee Wolphaartsdijk:Aart Willemse en Ria de Blonde Stella en Adriaan Grijpskerke:Annie en Hans Geertse Ronald en Elsbeth, Pepijn Gerwin Dreischor:Willem Willemse en Nannie Dorst Tamara en Boy, Joey Miranda en Joshua, Steven, Danisha Wesley Middelburg, Verzorgingshuis "de Rustenburg" Correspondentieadres: Donkershoekstraat 6, 4433 BG Hoedekenskerke Gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaande aan de dienst van 11.30-12.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 19 december om 12.00 uur in de Tho maskapel, Vrijlandstraat 98 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Thomaskapel. De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Vroonland-Uitterhoeve Janna echtgenote van Bastiaan Vroonland in de leeftijd van 87 jaar. Lewedorp: B. Vroonland Schinnen: Adrie (in herinnering) Arnemuiden: Jo Annemarie en Noak Petra en Kees Christian en Marlon 's-Gravenpolder: John en Tiny Jane en Leo Denise en Rick Saskia en Daan Bas en Jozalien Heinkenszand: Kees en Toos Steven, Eveline Middelburg: Bas en Regina Anique en Maarten Sjoerd Goes: Nel en Saïd Sittard: Adrie (in herinnering) Lamswaarde: Sjaak en Elly Sophie en Brady Bram Borssele: Rinus en Nancy Pien, Jana, Teun en achterkleinkinderen Lewedorp. 14 december 2005 Correspondentieadres: Zwanestraat 2,4451 DW Heinkenszand Zondag 18 december zullen wij haar herdenken tij dens de eucharistieviering van 10.45 uur in de paro chiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. aansluitend is er van 12.00-12.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 19 december om 10.30 uur in voornoemde parochie kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Kwadendamme. Na afloop van de begrafenis is er in 'De Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging die zij in haar laatste levensfase heeft mogen ontvangen van het personeel van Thuiszorg 'Allé\>o', Woonzorg centrum 'De Kraayert' en het Oosterscheldezieken- huis. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 14 december 2005 overleed tot onze onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Vroonland-Uitterhoeve Heinkenszand: C. Raas-Uitterhoeve 's-Gravenpolder: M. Clarijs-Uitterhoeve P. Clarijs Heinkenszand: M. Uitterhoeve-de Winter Heinkenszand: C. van Liere L. Baay neven en nichten Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en deelneming wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn fc*' man, onze zorgzame vader en opa Adriaan Bal betuigen wij onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten, dat zo velen nt ons meeleefden in die voor ons zo moeilijke dagen. C. Bal-Schoenmaker kinderen en kleinkind^ Oosterland, december 2005 Voor het hartverwarmend meeleven in het verdriei da ons is overkomen door het zo plotseling overlijden va mijn lieve man, onze dierbare vader en grootvader Dingeman Adriaan Hart zeggen wij u hartelijk dank. Hel deed ons goed daaruit de plaats te mogen opmerken die hij bij velen innam. J.B. Hart-Bergman Simon en Lenie Dick, Rini Wim en Marja Jannekeen Joke Marjoke Dick en Ingeborg Dennis. Renée Renesse. december 2005 Ik vroeg mij af waarom ging alles zo snel. Onze dromen waren nog niet voorbij. Wij hadden nog zoveel plannen die kun je welmakr. maar kregen niet de tijd om ze waar te maken. Wat mij nu rest zijn de vele herinneringen die ik bewaar in mijn hart, en koester ze als een droom die nooit gedroomde. Voor uw blijk van medeleven en belangstelling toda zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve m baasje Paul Tom Jansen betuig ik u mijn welgemeende dank. Nellie Jansen-W-v Fleurtje Renesse, december 2005 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma Yvonne Leenknegt-de Clercq willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Familie Leenknej>l Kapelle, december 2005 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te ba ken na het overlijden van onze broer, schoonbroer.ee en neef Jo de Maat willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank b gen. Uw medeleven in de vorm van brieven, kaarten en u aanwezigheid bij het afscheid hebben ons enorm g steund. fam. Colsen-deMa fam. de Maat-Lods Uw Vertrouwen Waard Be graf en isonderneming C. dc Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC "s-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuicl- en Noord-Bevehid ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36