BEDRIJVIG AAAC: PZC Verfmarkt Boogaard wordt Boogaard voor Verf Wonen Ladylike straks ook in Goes Tramper Aagtekerke en Van den Berg Goes samen sterk Worldkidswear is een wereldwijd succes 10 jaar Piet Vogelaar Auto's Voel je thuis bij AVA Electro Béééregoed, dat nieuwe bedrijfsgebouw van Smith Kaas! Vital Bedden: voor gezond slapen donderdag 15 december 2005 Advertorial Middelburg/Vlissingen Verfmarkt Boogaard gaat met twee winkels verder onder de naam Boogaard voor Verf Wonen. Sinds afgelopen zomer heeft Boogaard er namelijk een filiaal bij, in De Eenhoorn, het oudste pakhuis van Middelburg. Het ruim 300 jaar oude pand aan de Korendijk, met zijn robuuste balkenplafonds en schoon met selwerk, straalt volop sfeer uit en is daarmee de ideale locatie voor Boogaard Verf Wonen. Boogaard voor Verf Wonen heeft, zowel in Vlissingen als in Middelburg, een totaalconcept voor woningdecoratie in huis. Doe-het-zelvers én professionals vinden er letterlijk alles op het gebied van verf en schilderbeno digdheden, van afplakband en schuurpapier tot verven van merken als Sigma, Sikkens, BrinkMolyn, Flexa en Histor. Met twee hypermoderne verfmeng- machines maakt Boogaard elke gewenste soort verf in alle moge lijke kleuren. Zonodig neemt Schildersbedrijf Boogaard u de complete schilderklus uit handen. Met de fraaie producten van de afdeling Wonen creëert u eigen handig een sfeervol interieur. Boogaard voor Verf Wonen heeft volop keuze in vloerbedek king, interieurstoffen en raam- decoratie, in vele dessins en kleu ren. Ook is Boogaard voor Verf Wonen hét adres voor behang, van topmerken als Eijffinger, Noordwand, Voca en Casadeco. U behangt liever niet zelf? Dan klaart het behangersteam van Boogaard de klus voor u. Een mooi en duurzaam resultaat vraagt om de beste producten. Bij Boogaard voor Verf Wonen kunt u ze eenvoudig met elkaar combineren. Ook voor deskundig advies - desgewenst aan huis - zit u goed bij deze spe cialist in woondecoratie. voor Verf Wonen Middelburg: Korendijk 34; T: 0118 65 00 24 Vlissingen: Cildeweg 25; T: 0118 43 13 04 E: vmbm@zeelandnet.nl; I: www.verfmarktboogaard.nl Aagtekerke Goes - Eendracht maakt macht, hebben ze bij Tramper Aagtekerke en Van den Berg Goes gedacht. De beide bedrijven besloten daarom tot een nauwe samenwerking. Dat brengt de nodige voordelen met zich mee, waar ook de klant de vruchten van plukt. Tramper Aagtekerke is een beken de naam op heel Walcheren. Het is een regionaal opererend installatie- en mechanisatiebedrijf, actief in zowel de particuliere als zakelijke sector. Installatie betreft alle voorkomende loodgieterwerkzaamheden aan bij voorbeeld riolering, gas- en water leiding, dak- en gootwerk, centrale verwarming/klimaatbeheersing, warmwatervoorziening en bad kamers/sanitair. Mechanisatie omvat onderhoud en verkoop van machines ten behoeve van de land- en tuinbouw en veehouderij in het algemeen, en groenvoorzie ning in het bijzonder. Het VCA-gecertificeerde Van den Berg Goes is als mechanisatiebedrijf actief op het gebied van tuin-, park- en golfbaanmachines, met heel Zeeland en West-Brabant als werkgebied. Van den Berg Machines en Tramper Aagtekerke zijn allebei bedrijven van bescheiden omvang, met groten deels dezelfde doelgroepen. Door hun krachten te verenigen, verbreden zij beiden hun horizon. Ze kunnen beschikken over elkanders netwerk en klantenkring. Hun werkgebied wordt vergroot en met de centralisatie van diverse bedrijfsonderdelen streven Tramper en Van den Berg naar kos tenverlaging en een hoger rende ment. De bundeling van activiteiten komt ook de klant ten goede: hij kan beschikken over een breder dien stenpakket, een aanspreekpunt in de eigen regio en nog snellere service. Kortom: een echte win-win situatie. Tramper Aagtekerke Van den Berg Goes Pekelingseweg 8, Aagtekerke A. Plesmanweg 5, Goes T: 0118 581618 0113 212820 Goes/Middelburg Uitgesproken vrouwelijk en een tikkeltje frivool? Dat moet mode van Ladylike in Middelburg zijn! De stijl ervan spreekt veel vrouwen van alle leeftijden aan. Alle reden dus voor eigenaresse Margot den Toonder om haar actieradius te vergroten: in januari opent zij haar tweede winkel, in Goes. Het oude pandje op nummer 21 van het smalle 'St. Adriaanstraatje' is nu nog het toneel van stevige verbouwingswerkzaamheden. Er moet nog heel wat gebeuren voor Ladylike Goes officieel haar deuren kan openen. Maar daarna is de stad een gewel dige damesmodezaak rijker. Het pand wordt zoveel mogelijk uitge broken en daarna gestyled in lichte tinten, voor een fris en ruimtelijk effect. Centraal in de winkel komt een gezellig zitje, waar een geurige kop koffie wordt geschonken. Een beamer projecteert dvd's op de muur en zorgt daarmee voor een levendige sfeer. Waar het werkelijk om draait is natuurlijk de bijzonde re mode van Ladylike en die wordt dan ook prachtig in de spotte, gezet. De uitgesproken vrouwelijke kleding is voornamelijk L Italiaanse en Franse merken, waar- onder Kookaï en Petit Bateau. De collectie wisselt elke twee weken, doordat Margot den Toonder telkens snel inspringt op de nieuwste trends. Vaak koopt2. - onder andere op buitenlands» beurzen - alleen enkele stukken in om de exclusiviteit te waarborgen' Daarbij kiest Margot voor opval lende accessoires zoals tasjes sieraden en riemen, die net als de kleding vaak versierd zijn met flonkerende steentjes, kralen of borduursel. Been mode is er van Trasparenze. Voor meisjes is er een bescheiden, maar minstens z0 stralende collectie. En bent u no- op de uitkijk naar feestmode, laaty dan alvast verrassen bij Ladylik» Middelburg. Ladylike Goes, St Adriaanstraat 21; T: 0113 215667 Ladylike Middelburg, Langeviele 27; T: 0118-623595 Goes - Joyce-Maureen Muller studeerde bouwkunde, maar vond haar draai verrassend genoeg in de wereld van de kinderkleding. Haar webwinkel, www.worldkidswear.com, is populair bij ouders op praktisch ieder continent. Dit voorjaar opende Joyce- Maureen ook een 'echte' winkel, in Goes. "Kinderkleding, met name van de wat exclusievere merken, heeft altijd mijn interesse gehad", vertelt Joyce-Maureen. "Een eigen winkel leek me leuk, maar was moeilijk te combineren met de zorg voor drie kleine kinderen. Al filosoferend kwam ik op het idee een webwinkel te star ten. De site werd een groot succes en ondertussen gaat mijn kinder kleding de hele wereld over." De webwinkel kreeg een vervolg: sinds afgelopen zomer is er ook een Worldkidswear in het gezellige cen trum van Goes. Het aanbod is prak tisch gelijk aan dat van de web winkel en omvat mooie kindermode t/m maat 164 voor elk budget. De voorjaars- en zomercollectie voor volgend jaar is al binnen, maar ook in winterkleding is er nog keus genoeg. Worldkidswear voert merken als Sunny Girl (badkleding), Tuuf's World en Hanssop (voor babies), Wild South (voorheen Portofino), Catimini, Dobber, Hookipa, Monnalisa, Rita (mode met bijpassende schoenen), Parrot en Iceberg. Heel aantrekkelijk zijn ook de, vaak met flonkerend stras versierde, schoenen. Stoere stap pers van Blundstone Kids zijn een topper bij Worldkidswear. Geen wonder: deze Australische outdoor- schoenen zijn van door en door geverfd, onverslijt baar leer en kunnen dus tegen een stootje. Heel mooi en alleszins betaal baar is ook de com- muniekleding van Worldkidswear. Om ervoor te zorgen dat elk communicantje dat zij kleedt een unieke outfit heeft, houdt Joyce- Maureen een spe ciale administratie bij. Worldkidswear, Gasthuisstraat 3, Goes T: 0113 323093; I: www.worldkids- wear.com Wilt u adverteren op deze pagina? Bel voor informatie 0113 - 315520 Oost-Souburg - In de theater- en luisterruimte van AVA Electro zit u er nu nóg luxueuzer bij. Want in samenwerking met interieurs pecialist Woontrend Zeeland is een aantrekkelijke, huiselijke sfeer gecreëerd; de optimale omgeving om diverse soorten audio- en videoapparatuur met elkaar te vergelijken. De theater- en luisterruimte op de eerste verdieping van het bedrijfs pand is sfeervol ingericht met com fortabel zitmeubilair, andere fraaie interieurstukken en woonaccessoi res. Ook de stoffering is tiptop ver zorgd. Woontrend Zeeland tekent voor dit aantrekkelijke plaatje, dat de perfecte entourage vormt voor het neusje van de zalm in audio- en videoapparatuur. Het interieur ondergaat halfjaarlijks een meta morfose. Door in de theater- en luisterruimte de prestaties van ver schillende installaties aan den lijve te ervaren, komt u op uw gemak tot de keuze die het beste bij u past. AVA Electro voert merken als JVC, Sony en Philips en is o.a. gespecialiseerd in Panasonic audio/videoapparatuur en -meu bels. Bezorging en aansluiting zijn gratis. Nieuw in de zaak zijn drie kanjers op het audiofront: de Britse merken Cambridge (al in diverse audiobladen geprezen om zijn uit stekende prijs/kwaliteitverhou ding) en Spendor (gespecialiseerd in boxen), en het Duitse Ceratec. Het assortiment inbouwapparatuur is verder uitgebreid. Binnen enkele dagen geniet u al van uw ver nieuwde keuken: inmeten, bestel len en plaatsen gebeurt snel en efficiënt. Zonodig passen de specialisten van AVA Electro uw keuken aan. De service is in han den van de eigen technische dienst. Ook - en uitsluitend! - bij AVA Electro: de nieuwste modellen wasmachines van Miele. AVA Electro is aangesloten bij inkoop organisatie Electroworld, voor een nog scherper inkoop- en prijzen- beleid. AVA Electro, Kanaalstraat 44, Oost-Souburg T: 0118 471777 Goes - Piet Vogelaar Auto's levert reeds 10 jaar 'De juiste auto, met het juiste budget, voor de juiste persoon'. Nieuwe en gebruikte auto's, huur- en lease wagens, maatwerk in de opbouw van bedrijfswagens en vakbekwame monteurs: Piet Vogelaar Auto's heeft het. Het bedrijfspand aan de Livingstoneweg is het perfecte visi tekaartje voor Piet Vogelaar Auto's. Licht, ruimte en transparantie ken merken namelijk niet alleen het gebouw, maar ook de bedrijfs voering. In 10 jaar tijd stampte Piet Vogelaar een dijk van een autobe drijf uit de grond, waarin diverse disciplines een plaats kregen. Onlangs kreeg de zaak een pluim van BOVAG: in een onafhankelijk onderzoek scoorde Piet Vogelaar Auto's maar liefst 94 van de 100%. Piet Vogelaar Auto's voorziet in nieuwe en gebruikte auto's, auto verhuur onder de noemer Business Rent en leasewagens via BRC Lease. Tevens verricht het bedrijf APK- keuringen en onderhoud/reparatie in eigen werkplaats of in samen werking met collega-bedrijven. Tot slot maken de mensen van Vogelaar opbouwprojecten op maat voor bedrijfswagens. Talloze Zeeuwse ondernemingen Wef Vogelaar'! Auto's, maken, naar grote tevredenheid, reeds gebruik van de verhuur- en. l-iyingptoneweg 44, leasemogelijkheden van Vogelaar. Goes Die zijn dan ook perfect georgani- T: 0113 220211; seerd en bieden een oplossing voor I: www.pietvogelaar.nl de meest uiteenlopende, tijdel- vervoersvraagstukken. Neem nu de rolstoelbus, in Zeebn uitsluitend bij Piet Vogelaar Agio', te huur. De bus is te gebiufei voor gecombineerd personen-en rolstoelvervoer, maar ook vcoi volledig rolstoelvervoer. Het mteii eur wordt in een handomdraai aangepast aan de wensen van klant. Piet Vogelaar Auto's is aangeslote bij Car-Groep Zeeland, onder té motto 'Meer service, betere kennis maximaal rijplezier'. Vlissingen - Het ruikt naar nieu wigheid in het kersverse bedrijfsgebouw van Smith Kaas. Maar de lekkerste geur die er hangt is natuurlijk die van kaas! Jarenlang bevond het zenuwcen trum van Smith Kaas zich in de Vlissingse Cruqiusstraat, tot de grond werd onteigend door de gemeente. Dé kaashandel van Zeeland vond een nieuwe stek op industrieterrein Baskensburg. Sinds jaar en dag staat Ank Smith aan het hoofd van de kaasgroothandel. Ze is trots op het nieuwe onderkomen, van waaruit zij sinds half november drie winkels en ettelijke markt kramen aanstuurt. En terecht: van buiten en van binnen is het een plaatje. Langs de voorgevel staan kleine rozenstruiken, die komende zomer prachtige, rode bloemen zullen dragen. Direct bij binnenkomst is daar een gezellige winkel vol kaas, Zeeuwse streekproducten als bessensap, confituren en zeekraalmosterd uit Zierikzee, Vlaamse boerenboter en nog veel meer heerlijks. Een béétje koelinstallatie, die de temperatuur klaar voor de toekomst! kaasliefhebber krijgt nu al trek in en luchtvochtigheidsgraad in de hal K een stevige boterham met echte op een constant peil houdt. boter en kaas, vers van het mes. Bovendien is het systeem energie- Mercuriusweg 1, Maar de aanblik van 50 ton kaas in zuinig en hygiënisch. Smith Kaas, al Vlissingen de opslag van Smith Kaas slaat alles: sinds 1880 een kanjer in kaas, is T: 0118 416340 zo ver het oog reikt staan hier stellingen opgesteld, zwaar beladen met de beste kazen van koe-, schapen- en geitenmelk. De oudste hier aan wezige kaas - brok kelig, donkeroranje en gewoonweg ver rukkelijk - telt maar liefst 7 lentes. De opslag werd speci aal ontworpen door huisinstallateur B&S en is uniek in Nederland. Onzichtbaar weg gewerkt achter het plafond - dat veel weg heeft van een gatenkaas - ligt een hypermoderne Middelburg - De slaapsystemen van Vital Bedden helpen u op weg naar beter slapen en verho gen daarmee uw kwaliteit van leven. Zij zijn perfect afgestemd op uw individuele behoeften, leder mens is immers uniek! Niets zo erg als moe naar bed gaan en nog vermoeider weer opstaan. En dan moet de dag nog begin nen... Klinkt bekend? Dan wordt het tijd voor een exclusief, op maat gemaakt boxspringsysteem van Vital Bedden. De lichaamsondersteunende func tie van de bedden van Vital is ingericht naar uw eigen lichaams bouw, voor een optimaal effect. De vaklieden van Vital Bedden maken gebruik van speciaal gese lecteerde, natuurlijke materialen en de modernste sp.ringveertech- nologie. Het resultaat: uw nach trust verbetert aanzienlijk en u voelt zich bij het opstaan stukken fitter. Vital Bedden - dat wereldwijd tot de top 3 van beddenproducenten behoort - geeft 25 jaar garantie op zijn producten. De prijs van de Vital slaapsystemen is bovendien aanmerkelijk vriendelijker dan die van andere, vergelijkbare systemen. De medewerkers van Vital Bedden hebben jarenlange ervaring met het vinden van slaapoplossingen voor mensen met rug-, nek- en schouderklachten. Zij nemen ruimschoots de tijd voor u, geven uitgebreide uitleg en die nen u eerlijk van advies. In de pre sentatieruimte van Vital Beddr kunt u uitgebreid komen jW- liggen op de diverse modefe Stap voor stap stelt de slaapvw- lichter van Vital Bedden uwid» bed samen. Alle bedden zijn op comforthoo^ in en uit bed stapp? was nog nooit r- gemakkelijk! *0 bedden zijn ver) baar in verschil uitvoeringen, w# onder de mooi* vormgegeven Sleepf' Vital Bedden k van harte uit voor® vrijblijvende W* making. Een afsf-- maken verdient#' beveling. Vital Bedden, Bedrijvencentrum Arnesteinweg M Middelburg T: 0118 616999; www.vitalbeééifid

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 8