0 Fond|L'^i WÊ% A Stedenspecial 0111-402000 PZC 12 donderdag 15 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren! STELLA 13 december 2005 Dochter en zusje van Han, Jacqueline en Leon Lous-Kopmels Camping Janse Weslkapelseweg 59 4374 ND Zoutelande Overleden In den morgenstond bloeit het, en het verandert; des avonds wordt het afgesneden, en het verdort. Psalm 90:6 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid behaagde het de Heere, tot ons groot verdriet, door een ongeval van ons weg te nemen onze zeer geliefde dochter en lief zusje Jacoba Leuntje |obse Jacolien in de leeftijd van 13 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Ko en Tineke Jobse-de Visser Arjen Dries Samuël Rianne Dineke Jan Marieke Andrea Corina 14 december 2005 Porrenaerstraat 19 4363 BA Aagtekerke Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 17 decem ber van 16.00 tot 17.00 uur in de kerk van de Gere formeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op maandag 19 de cember om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in genoemde kerk. Geen bloemen Op het alleronverwachtst is van ons weggerukt onze innig geliefde kleindochter en nichtje Jacolien Jobse in de leeftijd van 13 jaar. Sterke de Heere onze familie in dit zware verlies. A. de Visser A. de Visser-Verhage Sam en Anneke André Arjan (in herinnering) Johanneke Henk en Lenie Neefjes en nichtjes Middelburg, 14 december 2005 Diepbedroefd delen wij u mede dat na een ernstig ongeval is overleden onze lieve kleindochter en nicht Jacoba Leuntje Jobse Jacolien in de leeftijd van 13 jaar. Dat de Heere met ons allen zij, inzonderheid met Ko en Tineke, haar broers en zussen en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: D. Jobse-de Visser Aagtekerke: Riek en Jan Wisse-Jobse Sam en Esther, Adriaan, Lieke, Danielle, Karin Aagtekerke: Anthon Jobse Noorden: Leny en Adriaan Weerheim-Jobse Ronald, Freddy, Judith Aagtekerke, 14 december 2005 Plotseling is van ons heengegaan onze kleinzoon Michel de Groot Wij wensen Sylvana, Rinus, Sari en Samantha veel sterkte. Rust zacht. Opa de Groot en Tante Annie Veel te vroeg Als de wisseling van dag en nacht En danplots het einde Zoals niemand dat verwacht Wij wensen Sylvana, Rinus Sari en Samantha alle kracht en sterkte toe met het verlies van Michel Jan en Janiene Tim en Mare Ongeloofwaardig en oneerlijk Woorden komen tekort Zijn auto was waar hij voor leefde Veel vrienden die dit met hem deelde Helaas kunnen wij dit nu niet meer. Hij zal altijd bij ons een plekje hebben en leeft in onze gedachten voort. We zullen hem missen Wij wensen zijn vriendin, ouders, zus en familie heel veel sterkte toe. Michel 13 juli 1981 Peter Danny Maurice Kora Wout Kristel Daniël Jeroen Willem Karin Tim Dirk Anthony Ilja Jaïr Jorick& Chantal Christian Wendy Jerry Barry Sanne Bart Stefan t 12 december 2005 Diep geschokt ontvingen wij het bericht dat door een tragisch ongeval om het leven is gekomen onze buur jongen Michel de Groot Fam. Van Amrooy Fam. Bouwense Fam. Davidse Fam. Van Doorn Fam. Gilde Fam. Jobse Fam. Joziasse Fam. Van Keulen Fam. De Klerk Fam. Ouderaa Fam. Slagter Fam. Spruijt Fam. Talamini Fam. Van Zweden Wij wensen Sylvana, Rinus, Sari en Samantha veel sterkte toe met het dragen van zo'n groot verlies. Diep geschokt hebben wij moeten vernemen dat Michel de Groot om het leven is gekomen door een tragisch ongeval. Wij wensen Sylvana en de naaste familie veel steun en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Collega's van Zeeman regio 22 Leven is als sneeuw. Je kunt het niet bewaren. Troost is dat je er was, uren, maanden, jaren. Michel de Groot om het leven gekomen. Wij wensen zijn vriendin en naaste familie alle steun en kracht in deze donkere dagen. Jaap, Jayantie, Celine, Larissa Buisman Middelburg, 12 december 2005 Bedroefd en geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van de zoon van onze zeer gewaardeerde relatie Michel de Groot Wij wensen Sari, Rinus, Samantha en Sylvana veel sterkte toe de komende tijd. Aannemingsbedrijf Pielaat Angelo, Mirjam, Marco, Kurt en Robbie Martina Spernat geb.de Jong 12.3.1946 t 6.12.2005 Stil en treurig hebben wij afscheid genomen. Rolf Spernat Thomas en Alexandra Frouk, Gerard, Geppy de Jong en aanverwanten 44328 Dortmund, Simmelweg 18 Wij vindengeen woorden om te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. (Het diepste gevoel is moeilijkuit te leggen, diet hart spreekt een niet uit te spreken taal. Intens verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor alle zorg en liefde waarmee hij om tot het laatst toe omringde, is onverwacht van om heengegaan mijn lieve man, vader en opa THomos Maritms Bit echtgenoot van Marijke Trijntje Tjokerse 14-2-1938 114-12-2005 Temeuzen: M.T. 8il-Lokerse Delfgauw: (Marina Hoos-Uil Jeroen Hoos Saskia., Marijn Temeuzen: Hpnald 8 il DaniêÜa 8i(-'Dielêman Joost, Lars 8asaltpromenade 2 7 4533 C8 Temeuzen Op verzoekyan Tom vindt de crematieplechtigheid in Qeen bezoekgan huis. Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij Psalm 23:4 Na het moedig voeren van een ongelijke strijd heb ben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en opa Jaap van der Klooster echtgenoot van Sien Wiskerke in de leeftijd van 72 jaar. Nieuwdorp: Sien van der Klooster-Wiskerke Nieuwdorp: Johnny en Rita Daniëlle en Ron Marylou Biezelinge: Astrid en André Nieuwdorp: Roger Nieuwdorp: Marcel en Corinda Femke Nieuwdorp: Norman Nieuwdorp: Ingrid en Mark Robert 3 december 2005 Havenweg 12 4455 AP Nieuwdorp Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, alwaar donderdag 15 december van 19.30-20.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden vrijdag 16 december om 10.30 uur in het verenigingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp, waarna aansluitend omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw ge legenheid tot condoleren. Geen bloemen Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa Jaap Bedankt voor alles Liefs, Robert en Femke Groot is de leegte die je achter laat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. We zullen je missen Onze broer zwager en oom Jacob van der Klooster Temeuzen: Jannie f- Chris Goes: Anna - Jan Roosendaal: Joke - Piet t Heinkenszand: Kees - Lenie Neven en Nichten Toch is nog vrij plotseling van ons heengegaan onze zwager en oom Jaap van der Klooster Nieuwdorp: Wim en Lenie Terheijden: Jack en Lina Driewegen: Frans en Mina Heinkenszand: Leen en Nellie Heinkenszand: Bertus en Corrie Biezelinge: Adrie en Katrien Nieuwdorp: Co en Ineke Neven en nichten Nieuwdorp, 13 december 2005 Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Cornells Thonis Schiewold echtgenoot van Ina de Reus in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: Toon (in herinnering) en Jannie Middelburg: Wim (in herinnering) en Jo Nieuwerkerk: Toos en Willem (in herinnering) Vlissingen: Paul en Katie Nieuwerkerk: Wannes en Coba Zierikzee: Dries en Lenie Wezembeek-Oppem: Jan en Truus (België) Zierikzee: Daan en Licia Nieuwerkerk: Jaan (in herinnering) en Coby Neven en nichten Purmerend, 12 december 2005 Mijn genade is u genoeg 2 Kor. 129 Levend vanuit de zekerheid van haar geloof is tot haar HEER ingegaan mijn lieve vrouw Maria Elisabeth Mangold echtgenote van Joost Dirk Loof 23-12-1922 tl3-12-2005 J.D. Loof Stuvesande 264 4532 MJ Temeuzen De samenkomst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. maandag 19 december om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt "De Levens bron", Sloelaan 40 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Tussen 13.15 - 13.45 uur is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Zie, ik maak alle dingen nieuw. Openb. 21:5 De Here nam tot Zich, onze lieve oudste zus, schoonzus en onze tante Maria Elisabeth Loof-Mangold Nijkerk: Bets en Joost de Meij-Mangold Houten: Nel en Chris Bakker-Mangold December 2005 Uit onze familiekring heeft God op Zijn tijd tot Zich genomen onze lieve schoonzus Maria Elisabeth Mangold echtgenote van Joost Loof Axel, 23 december 1922 Temeuzen, 13 december 2005 Namens de fam. M. Loof Temeuzen, 13 december 2005 Hij was een man van weinig woorden. Hij hield van de zijne, die hij liefhad. (Alice) Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn man en onze vader Henk Möring echtgenoot van Alice van den Bosch 20-03-1923 t 13-12-2005 IJzendijke Temeuzen Sas van Gent: A.G. Möring-van den Bosch Zuiddorpe: Ronald en Annie Sas van Gent, 13 december 2005 Bolwerk 36,4551 AH De afscheidsbijeenkomst zal plaatshebben op vrijdag 16 december om 09.30 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Bellamystraat 28c, alwaar u na af loop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan het crematorium, Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Een geliefde sterft nooit, hij blijft in onze herinnering leven Anthony Jacob Wagenaar Anton echtgenoot van Lena Stoutjesdijk 31 december 1919 t 13 december 2005 Lena Wagenaar-Stoutjesdijk Elly en Jan Booy-Wagenaar Michiel en Marieke Booy Saskia Booy en Koen Brands Heieen en Antoine Rensen-Wagenaar Jolanda Rensen en Jordi Jansen Elvira Rensen en verdere familie Verpleeghuis "Ter Schorre" Woning R16 Corr.adres: Frederik van Eedenstraat 7 4532 ET Temeuzen Anton is thuis. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 17 december in de Op- standingskerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen, welke aanvangt om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ENIGE KENNISGEVING Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat onver wacht van ons is heengegaan onze lieve tante Adriana (Sjaantje) Kiewiet-Lefeber in de leeftijd van 89 jaar. Familie Lefeber Vlissingen, 13 december 2005 Correspondentieadres: J.A. Lefeber Kromwegesingel 7 4388 HJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 december van 8.45 tot 9.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 10.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de condoleanceruimte van het crematori um. Het behaagde de HEERE uit onze familiekring weg te nemen, in de hoge leeftijd van 92 jaar, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maatje van der Weele Dankbaar zijn we voor de liefdevolle zorg die zij heeft mogen ontvangen van Zorgcentrum 'Rehoboth', afdeling 'DeZwaluw'. Familie van der Weele Goes, 14 december 2005 Correspondentieadres: G.J. Aliemekinders Ravelijn de Groene Jager 66 4461 DJ Goes De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 17 december om 10.00 uur in de zaal van Zorg centrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes, aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'Rehoboth', gelegenheid tot condoleren. Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft beloond na het overlijden van mijn lieve vrouw Mariëlla van Steenis- Verkroost hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en de troost die u ons hebt gegeven. Uit aller naam: Adriaan van Steenis Tholen, december 2005 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 II Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Coüjnsplaat en 's-Gravenpotder Verzorging van uitvaarten over geheel Schouwen-Duivelamj cn het gehele eiland Tholen en Sint Philipsland Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl B lindeweg 11 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uw I persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen |H| mmvt&P Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: 1 Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 giro 7 800 800 Liliane Ontdek^ isenti Berlijn vajjuit hartje centre ftl Vertrekdata HW 56.701 4 dgn, vrijwel iedere donderdag en vrijdag van 17/11 t/m 23/12 v.a. 99 5 dgn, vrijwel iedere maandag en woensdag van 16/11 t/m 21/12 v.a. 125 SORAT HOTEL ambassador BERLIN*** Dit comfortabele hotel is pa gelegen, namelijk schuin r/ over het beroemdi KaDeWe aan de Kürfürstenda en op slechts 100m va station. Het hotel beschikt enfej andere over een restaurant 9e- lige bar en parkeerplaats If? betaling). Uw h Vraag naar de speciale kinderkortingen! BERLIJN Berlijn is enorm veelzijdig, voor iedereen genoeg te zien beleven is! Bezoek de 8ttè burger Tor, de Rijkidag t»; wekkende Checkpoint ChaiW» van de talloze musea diettestadn is. De Potzdamer Platz 3 Kürfürstendamm zijn uitstek plaatsen om te shoppen met vele verschillende winkeltjes en tawj Envanaf 21 november zijn er weer verschillende gezellige toss® ten in de stad! Neem een kijkje op de Gendarmenmarkt ol h]'j Gedachtniskirche, of u kunt ervoor kiezen heerlijk te gaan schaatsen®3 ijsbaan op de Alexanderplatz. In Berlijn hoeft niemand zich te vervelen. Toeslagen: 1-persoonskamer 4 dgn 75, 5 dgn 100, reserveringskosten 15 per boeking (verplicht) Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Sorat Hotel Ambassador Berlin in 2-pe'SME' kamer, dagelijks ontbijt. Exclusief: vervoer,reserveringskosten. Voor meer informatie boekingen KRAS Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.701

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34