J oppe PZC .12" woensdag 14 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op 21 december 2005 zijn wij 55 jaargetrouwd. U bent van harte welkom op 21 december a.s. op onze receptie van 19.00 uur tot 21.00 uur in Restau rant Het Wapen Van Axel, Kanaalkade 3 te Axel. Nico Bolleman en Jannie Bolleman-le Sage Wilhelminastraat 51 b 4571 JL AXEL Overleden Plotseling, na een ernstig ongeval, is hij van ons weggerukt. Net nu hij weer zo gelukkig was. Vol van verdriet en alles nog niet goed beseffend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vriend, onze dierbare zoon, mijn broertje, mijn schoonzoon, onze zwager en mijn oom Michel de Groot *13 juli 1981 t 12 december 2005 Middelburg: Sylvana de Vos Middelburg: Rinus en Sari de Groot-Koole Middelburg: Samantha de Groot Middelburg: Inge Pronk Vlissingen: Peter Clarissen Michelle Ellewoutsdijk: Mark Clarissen Cindy Buteijn Correspondentieadres: Voltaweg 26 4338 PS Middelburg Michel is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 U kunt daar afscheid van hem nemen op vrijdag 16 december a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit om op zaterdag 17 december om 11.00 uur hem, samen met ons, naar zijn laatste rust plaats te begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van zijn begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met het overlijden van onze zoon Michel zijn wij, RISA bevestigingstechniek de gehele week gesloten. In verband met het overlijden van mijn broer Michel is Sammy's Haircorner, Herengracht 2 op zaterdag 17 december de gehele dag gesloten. Lieve Michel fP Jij hebt mij zo gelukkig gemaakt. Bedankt voor wie je was. Ik hou van je en zal je nooit vergeten. Sylvana Voor mijn broertje Michel Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, dan klom ik naar de hemel en bracht ik je terug. Dikke kus XXX, Samantha Net nu het leven hem begon toe te lachen verdween met een klap uit ons leven onze neef Michel de Groot We wensen Sylvana, Sari, Rinus en Samantha veel sterkte. Kees en Henny Marvin Dick Geertje Sietske Teun Annelies en Johnny Kevin Yara Diep geschokt zijn wij door het plotselinge over lijden van mijn kleinzoon en onze neef Michel de Groot Wij wensen Sylvana, Sari, Rinus en Samantha alle kracht toe in de komende moeilijke tijd. Opa Koole Annie en Lauw Wagenaar-Koole Nel en Jan Kusse-Koole Adri en Nelleke Koole-Lokerse Neven en nichten 12 december 2005 Door tranen van verdriet komt de glimlach van herinnering. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze buurjongen en vriend Michel de Groot Wij wensen de familie en Sylvana veel sterkte toe met dit grote verlies. Ram en Petra Leroy, Dewi Zo plotseling uit het leven weggenomen. Michel Rust zacht. Sammy's Haircorner Chynthia, lngrid tis niet te beseffen en woorden niet te vinden Michel ik zal je missen!! Lieve Michel Je was een vriend voor het leven. Die ons mooie dingen heeft gegeven. In één klap werd je bij ons weggerukt. Om in onze harten verder te leven. We zullen je missen. Rust zacht. Veel liefs: Karin en Johan Sj» Skinny Michel was niet klaar hij was er altijd voor iedereen, maar nog zo veel te doen, zoveel te geven, hij was nog niet klaar met dit leven. janluuk jerry - kim pieter wietse - emily maarten - esther dennis - bianca jeffrey - monique jona janneke torn aad - maaike vincent edwin - stefanie mare - inge Ongeloof We kunnen je niet vergeten Waarom doet het zoveel pijn Waarom ben je van de wereld weggenomen om ergens anders te zijn We hadden je graag nog hier gehad dat lijkt ons zo fijn We kunnen niet geloven dat het zo heeft moeten zijn Geschokt, nog steeds niet beseffend, hebben wij kennisgenomen van het tragisch ongeval waarbij onze gewaardeerde medewerker Michel de Groot om het leven kwam. Wij wensen Sylvana, Rinus, Sari, Samantha en verdere familie veel sterkte en kracht in de komende tijd. Uitzendbureau Signaal BV Jaap, Linda, Arno, Pedro, Saskia, Shirley en Sandra Sprakeloos Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen... Veel te vroeg is door een tragisch ongeval uit ons midden heengegaan onze collega Michel de Groot Wij wensen zijn vriendin en familie de kracht toe om dit grote verlies te dragen. Collega's Uitzendbureau Signaal BV Door een tragisch ongeval onderweg naar het werk is onze gewaardeerde medewerker Michel de Groot om het leven gekomen. Wij wensen zijn vriendin en naaste familie alle steun en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie Uitzendbureau Signaal BV Middelburg, 12 december 2005 Buiten schuld van de familie eerst heden geplaatst. Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39:10 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, na een le ven vol van zorg en verdriet, voor ons op het aller on verwachtst weggenomen onze innig geliefde Anja Zij laat een onuitwisbare leegte bij ons achter. We wensen dat in het bijzonder Dennis de kracht en de troost mag ontvangen om dit grote verlies te dra gen. Co en Hanny Hirdes-Scheele Pim en El Ia Annet, Hannah, jack Joost en Joëlla Joanne Stephan en Joanne 's-GravenpoIder, 10 december 2005 Met verbijstering en ontroering hebben wij kennisge nomen van het plotseling overlijden van onze lieve, moedige vriendin Anja van Damme Jack, Henriëtte, Patrick en Joery Op snelle vleugels vloog je heen, veel te jong, veel te vroeg. Herinneringen blijven, ons hart is leeg maar ook vol. Met verslagenheid geven wij u kennis van het plot selinge overlijden van mijn zorgzame man, onze liefhebbende vader, zoon, broer, zwager en oom Willy van Landschoot echtgenoot van Ina Swartilé in de leeftijd van 52 jaar. IJzendijke: Ina van Landschoot-Swartilé Ewald Renate IJzendijke: J.M. van Landschoot-Geernaerl IJzendijke: Han en Marie-Louise van Landschoot Breskens: )ohn en Gerda van Landschoot Apeldoorn: Herman Swartilé Oostburg: Willy en Mia Swartilé Neven en nichten 12 december 2005 Handboogstraat 27 4515 CW IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 16 december om 16.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Als een druppel kon zeggen hoeveel ik je mis, don regende het elke dag, Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lievevrouwen onze fantastische moeder Maria Brandl-Quaars in de leeftijd van 59 jaar. Vlissingen: Jo Quaars Lotte Hoogvliet: Yvonne en Willy Stellendam: Monique en Dik USA: Tony en Marieke Goes, 1 1 december 2005 Bonenburg 47 4385 HM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Ria te nemen op vrij dag 16 december van 13.15 tot 1 3 .45 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een een korte samenkomst wor den gehouden, waarna we haar om 14.30 uur zullen begraven op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemdu ifvaartcen fru m Ria hield veel van bloemen (behalve gele). Op 1 2 december hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Maria Brandt Sinds 2002 was Maria bij ons in dienst als thuishulp. Zorgstroom verliest in haar een enthousiaste en prettige collega. We bedanken Maria voor haar inzet in de afge lopen jaren en wensen haar echtgenoot, kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur, Zorgstroom Als ik je zeggen wil wat ik bedoel zijn duizend woorden veel te veel zijn duizend woorden veel te weinig duizend bloemen wil ik geven als symbool voor wat ons bond in 't leven Verdrietig om haar heengaan, maar met respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Geertruida Ockeloen-de Swart - Truus - 24 september 1927 12 december 2005 Truus en Piet Martin en Carola Cerise, Danny Karen en Hans Quinten, Merel Arjen en Homme Karei Niels Daphne en Sander Inge en Vincent Frank, Margot, Paul Ben en Trix Lisa, Tim, Eva Hans Thea Veron Correspondentieadres: C. Ockeloen Snippenbos 62 1974 XX IJmuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 december van 19.00 uur tot 20.00 uur in de rouw kamer van Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. De plechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 16 decem ber in crematorium Westerveld. Tijd van samenkomst aldaar 9.45 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in één der ontvangkamers van het crematorium. Verdrietig berichten wij het overlijden van onze lieve zwager en oom L.A. Riedijk Oost-Souburg: M.S. Vermeulen-Rijnberg Warrington (Eng.): S.J. Barton-Rijnberg Kruiningen: F.H. Duinkerke-Rijnberg Neven en nichten Hij hield van menden en de menden hielden van hem. Tot ons groot verdriet is afgelopen dinsdag onze lieve man, vader en opa Marinus Caljé 15-03-1924 13-12-2005 na een kort, maar hevig lijden van ons heengegaan. Middelburg: J. Caljé-Vos Kees Caljé f Rotterdam: Marga Caljé Gent: Sjoerd van Tuinen Delft: Job Caljé Ruben Caljé Maasland: Netty Rikhof Jan de Ridder Correspond en t iead res: Park de Moucheron 414336 AZ Middelburg Rinus is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 17 december van 13.00 tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, is van ons heengegaan onze broei en zwager Marinus Caljé - Rinus - op de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen Jo, Marga, Netty, Jan en kleinkinderen veel sterkte toe. Oost-Souburg: C. Caljé M. Caljé-de Witte J. Caljé P. Caljé-Vos Biggekerke: Joh. Caljé t Joh. Caljé-Pleyte Oost-Souburg: P. Reynierse-Caljé J. Reynierse Vlissingen: G. Caljé A.W. Caljé-Davidse t N. Louws v/d Berg Neven en nichten 13 december 2005 Vol bewondering om zijn ijzeren wilskracht en dankbaar voor zijn vriendschap nemen wij bedroefd afscheid van onze geliefde broer en zwager Rinus Caljé in de leeftijd van 81 jaar. Vlissingen: C. Vos-van Engelen Oost-Souburg: J. Caljé P. Caljé-Vos Koudekerke: L.P.A. Brasser J. Achterberg Zoutelande: M. Janse-Vos C.L. de Kam-Vos J. de Kam Biggekerke: W. Vos-Jobse Meliskerke: W. Melse-Vos L. Melse Biggekerke: L. Vos A.N. Vos-van Oord Neven en nichten 13 december 2005 Na 31 jaar een fantastische buurman te zijn geweest hebben we afscheid i Rinus Caljé Dankbaar zijn we voor zijn behulpzaamheid e wekt karakter. Voor ons is dit ook een groot verlies. We zullen Rinus ontzettend n Co en Elly Smit lngrid en Peter Astrid en Ben Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Ir. A.M. de Graauw oud-hoofd afdeling Nat, tevens adjunct-hoofdingenieur-directeur van de toenmalige Provinciale Waterstaat Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij leiding gaf aan de afdeling Nat en aan zijn inzet om de Zeeuwse belangen op Waterstaatkundig gebied te behartigen. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. W.T. van Gelder, voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit, secretaris Directie en medewerkers van directie Ruimte, Milieu en Water Middelburg, 13 december 2005 Met verslagenheid heeft de Rotary Club Vlissingen kennisgenomen van het overlijden van hun vriend en mede rotarian Ir. A.M. de Graauw Met Arie verliezen wij een sympathiek- en toegewijd Rotarian die vanaf 1977 in vele functies actief is geweest. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Christine die wij sterkte toewensen. Arie zullen wij nooit vergeten. Je vrienden en vriendinnen van de Rotary Club Vlissingen BegraleuisVetéovil -VlV Afscheid met zorg... ons werk mm 0118 616012 taan S3 - 4334 AT Middelburg De mensen van voorbij zijn in het licht. De mensen van voorbij zijn vrij. Intens verdrietig, maar vooral dankbaar omdat him eindelijk weer bij mama is, laten wij u weten dat i" zijn slaap is overleden onze allerliefste papa,opa-" trotse overgrootvader Willem Abraham de Vos in de leeftijd van 83 jaar. Koudekerke: Marian Lijnse-de Vos Ko Lijnse Tom en Marit, Daan Rukia en Ad Ijah Rik Bas en Linda Wendy en Mark Veere: Katelien van Wieringen-deVos Kees van Wieringen Bob Godi en Joost Dank aan het personeel van "de Vliedberg' paviljoen 3 voorde liefdevolle zorg. Koudekerke, Verpleeghuis "de Vliedberg", 11 december 2005 Correspondentieadres: Tramstraat 24 4371 BX Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 december van 13.45 tot 14.15 uur in de Ontmoe. tingsruimte achter de Immanuëlkerk aan de Antho- nissenstraat te Koudekerke. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren voornoemde Ontmoetingsruimte. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze goede buurman de heer J.C. Heijnsdijk De buren van de Molenwal: mevr. R. de Witte mevr. C. Rietveld fam. Verstraate mevr. M. Huibregtse dhr. H. Minderhoud Westkapelle, 10 december 2005 "Komt tot Mij, allen die vermoeiden belast zijn en Ik zal u rust geven." Matth. 11 2j Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hel moeten nemen van onze lieve, zorgzame vaderen op Marcus Hendrik Westerweele weduwnaar van Maatje Huibregtse Kamperland 22-9-1917 Middelburi 12-12-21 Vlissingen: Marten en Ellie Henrik Ruud Serooskerke (W): Anneke en Ad Mark en Judith Andrea en René Haarlem: Addi Daniëlle Joost Utrecht: Maartje Dankbaar zijn we voor de zeer liefdevolle zorg dit heeft mogen ontvangen van het verplegend personeel a de vrijwilligers in het St. Jans Hospice "De Casembroot te Middelburg. Correspondentieadres: Verdilaan 89, 4384 LD Vlissingen Er is gelegenheid tol condoleren en afscheid nemen op donderdag 15 december van 15.00 tot 16.00 uur in hel Stilte Centrum voor Noord-Beveland, Dr. fv te Colijnsplaat. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zul worden gehouden op vrijdag 16 december om 13.00 uur in het kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te K land. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condole ren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46te Kamperland. In Gods ontferming opgenomen onze geliefde broer Markus Westerweele Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toeroa dit verlies. Capelle aan den IJssel: Maatje Bouterse-Westerwcele Colijnsplaat: Pie Klap-Westerweele Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze buurman M.H. Westerweele Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fam. Verburg, Fam. Platschorre, Fam. Riemens, Fam. Versluis, Fam. Bosselaar, René de Haze Kamperland, 12 december 2005 "Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openbaringen 215b Heden overleed onze lieve broer, zwager en oom JOHANNES JACOB BEVELANDER Zierikzee:Th. P. Jumelet-Bevelander C.I. Jumelet (in herinnering Alblasserdam: A.A. Bevelander (in herinnen"! A. van Steenoven-van Leeuwen Middelburg: J.J. Bevelander (in herinnering J. Klippel neven en nichten Zijn warme belangstelling zal ons altijd bijblijven. 10 december 2005 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 50