m PZC woensdag 14 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Plotseling, na een ernstig ongeval, is hij van ons weggerukt. Net nu hij weer zo gelukkig was. Vol van verdriet en alles nog niet goed beseffend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vriend, onze dierbare zoon, mijn broertje, mijn schoonzoon, onze zwager en mijn oom Michel de Groot 13 juli 1981 t 12 december 2005 Middelburg: Sylvana de Vos Middelburg: Rinus en Sari de Groot-Koole Middelburg: Samantha de Groot Middelburg: Inge Pronk Vlissingen: Peter Clarissen Michelle Ellewoutsdijk: Mark Clarissen Cindy Buteijn Corresponden tieadres Voltaweg 26 4338 PS Middelburg Michel is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. U kunt daar afscheid van hem nemen op vrijdag 16 december a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit om op zaterdag 17 december om 11.00 uur hem, samen met ons, naar zijn laatste rust plaats te begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van zijn begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met het overlijden van onze zoon Michel zijn wij, RISA bevestigingstechniek de gehele week gesloten. In verband met het overlijden van mijn broer Michel is Sammy's Haircorner, Herengracht 2 op zaterdag 17 december de gehele dag gesloten. Lieve Michel fP jij hebt mij zo gelukkig gemaakt. Bedankt voor wie je was. Ik hou van je en zal je nooit vergeten. Sylvana Voor mijn broertje Michel Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, dan klom ik naar de hemel en bracht ik je terug. Dikke kus XXX, Samantha Diep geschokt zijn wij door het plotselinge over lijden van mijn kleinzoon en onze neef Michel de Groot Wij wensen Sylvana, Sari, Rinus en Samantha alle kracht toe in de komende moeilijke tijd. Opa Koole Annie en Lauw Wagenaar-Koole Nel en Jan Kusse-Koole Adri en Nelleke Koole-Lokerse Neven en nichten 12 december 2005 Door tranen van verdriet komt de glimlach van herinnering. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze buurjongen en vriend Michel de Groot Wij wensen de familie en Sylvana veel sterkte toe met dit grote verlies. Ram en Petra Leroy, Dewi Zo plotseling uit het leven weggenomen. Michel Rust zacht. Sammy's Haircorner Chynthia. Ingrid tis niet te beseffen en woorden niet te vinden Michel ik zal je missen!! Lieve Michel Je was een vriend voor het leven. Die ons mooie dingen heeft gegeven. In één klap werd je bij ons weggerukt. Om in onze harten verder te leven. We zullen je missen. Rust zacht. Veel liefs: Karin en Johan Skinny Michel was niet klaar hij was er altijd voor iedereen, maar nog zo veel te doen, zoveel te geven, hij was nog niet klaar met dit leven. janluuk jerry - kim pieter wietse - emily maarten - esther dennis - bianca jeffrey - monique jona janneke torn aad - maaike vincent edwin - stefanie mare - inge Ongeloof We kunnen je niet vergeten Waarom doet het zoveel pijn Waarom ben je van de wereld weggenomen om ergens anders te zijn We hadden je graag nog hier gehad dat lijkt ons zo fijn We kunnen niet geloven dat het zo heeft moeten zijn Geschokt, nog steeds niet beseffend, hebben wij kennisgenomen van het tragisch ongeval waarbij onze gewaardeerde medewerker Michel de Groot om het leven kwam. Wij wensen Sylvana, Rinus, Sari, Samantha en verdere familie veel sterkte en kracht in de komende tijd. Uitzendbureau Signaal BV Jaap, Linda, Arno, Pedro, Saskia, Shirley en Sandra Sprakeloos Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Veel te vroeg is door een tragisch ongeval uit ons midden heengegaan onze collega Michel de Groot Wij wensen zijn vriendin en familie de kracht toe om dit grote verlies te dragen. Collega's Uitzendbureau Signaal BV Door een tragisch ongeval onderweg naar het werk is onze gewaardeerde medewerker Michel de Groot om het leven gekomen. Wij wensen zijn vriendin en naaste familie alle steun en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie Uitzendbureau Signaal BV Middelburg, 12 december 2005 Buiten schuld van de familie eerst heden geplaatst. Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39:10 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, na een le ven vol van zorg en verdriet, voor ons op het aller on verwachtst weggenomen onze innig geliefde Anja Zij laat een onuitwisbare leegte bij ons achter. We wensen dat in het bijzonder Dennis de kracht en de troost mag ontvangen om dit grote verlies te dra gen. Co en Hanny Hirdes-Scheele Pirn en Ella Annet, Hannah, Jack Joost en Joëlla Joanne Stephan en Joanne 's-Gravenpolder, 10 december 2005 Met verbijsteringen ontroering hebben wij kennisge nomen van het plotseling overlijden van onze lieve, moedige vriendin Anja van Damme Jack, Henriëtte, Patrick en Joery Als een druppel kon zeggen hoeveel ik je mis, dan regende het elke dog Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de stri|d niet kunnen winnen Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze fantastische moeder Maria BrandrGuaars in de leeftijd van 59 |aar Vlissingen Jo Quaars Lotte© Hoogvliet: Yvonne en Willy Stellendam Monique en Dik USA: Tony en Marieke Goes, 11 december 2005 Bonenburg 47 4385 HM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Ria te nemen op vrij dag ló december van 13 15 tot 1 3 45 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen Aansluitend zal aldaar een een korte samenkomst wor den gehouden, waarna we haar om 14.30 uur zullen begraven op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemauitvaartcentrum. Ria hield veel van bloemen (behalve gele) Op 1 2 december hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Maria Brandt Sinds 2002 was Maria bij ons in dienst als thuishulp. Zorgstroom verliest in haar een enthousiaste en prettige collega. We bedanken Maria voor haar inzet in de afge lopen jaren en wensen haar echtgenoot, kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies Raad van Bestuur, Zorgstroom Ik ben met u al de dagen tot aan de voleinding der wereld. ....en Hij was met mij. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achter laat. maar dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van mijn vrouw, onze moeder en oma Nan Maasland-Catsburg Geboren Overleden 30 augustus 1929 12 december 2005 Nieuw Haamstede: Aad Maasland Capelle a/d IJssel: Rudo Maasland Joke Olree Braamt: Conny van der Molen-Maasland Ido van der Molen Ingeborg Andrea en Niels Abelenpad 1 4328 JM Burgh-Haamstede De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op zaterdag 17 december om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk aan de Platbos- laan 1 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk gelegen heid de familie te condoleren. - Liever geen bloemen Verdrietig berichten wij het overlijden van onze lieve zwager en oom L.A. Riedijk Oost-Souburg: M.S. Vermeulen-Rijnberg Warrington (Eng.): S.J. Barton-Rijnberg Kruiningen: F.H. Duinkerke-Rijnberg Neven en nichten Hij hield van nien,<en en de mensen hielden van hem. Tot ons groot verdriet is afgelopen dinsdag onze lieve man, vader en opa Marinus Caljé 15-03-1924 13-12-2005 na een kort, maar hevig lijden van ons heengegaan. Middelburg: J. Caljé-Vos Kees Caljé t Rotterdam: Alarga Caljé Gent: Sjoerd van Tuinen Delft: Job Caljé Ruben Caljé Maasland: Netty Rikhof Jan de Ridder Correspondentieadres: Park de Moucheron 41, 4336 AZ Middelburg Rinus is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Aliddelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 17 december van 13.00 tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het Bedroefd maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, is van ons heengegaan onze broer en zwager Marinus Caljé - Rinus - op de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen Jo, Marga, Netty, Jan en kleinkinderen veel sterkte toe. Oost-Souburg: C. Caljé M. Caljé-de Witte J. Caljé P. Caljé-Vos Biggekerke: Joh. Caljé t Joh. Caljé-Pleyte Oost-Souburg: P. Reynierse-Caljé J. Reynierse Vlissingen: G. Caljé A.W. Caljé-Davidse t N. Louws v/d Berg Neven en nichten 13 december 2005 Vol bewondering om zijn ijzeren wilskracht en dankbaar voor zijn vriendschap nemen wij bedroefd afscheid van onze geliefde broer en zwager Rinus Caljé in de leeftijd van 81 jaar. Vlissingen: C. Vos-van Engelen Oost-Souburg: J. Caljé P. Caljé-Vos Koudekerke: L.P.A. Brasser J. Achterberg Zoutelande: M. Janse-Vos C.L. de Kam-Vos J. de Kam Biggekerke: W. Vos-Jobse Meliskerke: W. Alelse-Vos L. Melse Biggekerke: L. Vos A.N. Vos-van Oord Neven en nichten 13 december 2005 Na 31 jaar een fantastische buurman te zijn geweest hebben we afscheid moeten nemen van Dankbaar zijn wekt karakter. Voor ons is dit ook een groot verlies. We zullen Rinus ontzettend missen. Rinus Caljé 'oor zijn behulpzaamheid en opge- Co en Elly Smit Ingrid en Peter Astrid en Ben Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Ir. A.M. de Graauw oud-hoofd afdeling Nat, tevens adjunct-hoofdingenieur-directeur van de toenmalige Provinciale Waterstaat Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij leiding gaf aan de afdeling Nat en aan zijn inzet om de Zeeuwse belangen op Waterstaatkundig gebied te behartigen. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. W.T. van Gelder, voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit, secretaris Directie en medewerkers van directie Ruimte, Milieu en Water Middelburg, 13 december 2005 Met verslagenheid heeft de Rotary Club Vlissingen kennisgenomen van het overlijden van hun vriend en mede rotarian Ir. A.M. de Graauw Met Arie verliezen wij een sympathiek- en toegewijd Rotarian die vanaf 1977 in vele functies actief is geweest. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Christine die wij sterkte toewensen. Arie zullen wij nooit vergeten. Je vrienden en vriendinnen van de Rotary Club Vlissingen De mensen van voorbij, zijn in het licht. De mensen van voorbij, zijn vrij. Intens verdrietig, maar vooral dankbaar omdat hij nu eindelijk weer bij mama is, laten wij u weten dat in zijn slaap is overleden onze allerliefste papa, opa en trotse overgrootvader Willem Abraham de Vos in de leeftijd van 83 jaar. Koudekerke: Marian Lijnse-de Vos Ko Lijnse Tom en Marit, Daan Rukia en Ad Ijah Rik Bas en Linda Wendy en Mark Veere: Katelien van Wieringen-de Vos Kees van Wieringen Bob jesper Godi en Joost Dank aan het personeel van "de Vliedberg" paviljoen 3 voor de liefde\>olle zorg. Koudekerke. Verpleeghuis "de Vliedberg". 11 december 2005 Correspondentieadres: Tramstraat 24 4371 BX Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 december van 13.45 tot 14.15 uur in de Ontmoe tingsruimte achter de Immanuëlkerk aan de Antho- nissenstraat te Koudekerke. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde Ontmoetingsruimte. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze goede buurman de heer J.C. Heijnsdijk De buren van de Molenwal: mevr. R. de Witte mevr. C. Rietveld fam. Verstraate mevr. M. Huibregtse dhr. H. Minderhoud Westkapelle, 10 december 2005 "Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openbaringen 215b Heden overleed onze lieve broer, zwager en oom JOHANNES JACOB BEVELANDER Zierikzee:Th. P. Jumelet-Bevelander C.I. Jumelet (in herinnering Alblasserdam: A.A. Bevelander (in herinnering) A. van Steenoven-van Leeuwen Middelburg: J.J. Bevelander (in herinnering J. Klippel neven en nichten Zijn warme belangstelling zal ons altijd bijblijven. 10 december 2005 "Komt tot Mij. allen die vermoeiden belast zijn en Ik zal u rust geven Matth.ii N Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebfa, moeten nemen van onze lieve, zorgzame vader en opj Marcus Hendrik Westerweele weduwnaar van Maatje Huibregtse Middelbar, '2-12-206 Kamperland 22-9-1917 Vlissingen: Marten en Ellie Henrik Ruud Serooskerke (W): Anneke en Ad Mark en Judith Andrea en René Haarlem: Addi Danielle Joost Utrecht: Maartje Dankbaar zijn we voor de zeer liefdevolle zorg die fa heeft mogen ontvangen van het verplegend personetla de vrijwilligers in het St. Jans Hospice "De Casembroof te Middelburg. Correspondentieadres: Verdilaan 89, 4384 LD Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen donderdag 15 december van 15.00 tot 16.00 uur in het Stilte Centrum voor Noord-Beveland, Dr. Maasstraat^ te Colijnsplaat. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, U worden gehouden op vrijdag 16 december om 13.0üuur in het kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamper land. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condole ren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 4bte Kamperland. In Gods ontferming opgenomen onze geliefde broer Markus Westerweele Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe ma dit verlies. Capelle aan den IJssel: Maatje Boutersc-Westerweelt Colijnsplaat: Pie Klap-Westerweele Met verslagenheid namen wij kennis van hetoverli:&- van onze buurman M.H. Westerweele Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fam. Verburg, Fam. Platschorre, Fam. Riemens. Fam. Versluis, Fam. Bosselaar. René de Hazc Kamperland, 12 december 2005 Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze broer en zwager Kees Hartoog Nieuw-Vennep: Leen Hartoog t Janny Hartoog-Aleman t Kapelle: Ko Allemekinders Janny Allemekinders-Hartoog Zierikzee: Bram Hartoog Tonny Hartoog-van Dalen Kapelle: Leen Tholenaar t CorryTholenaar-Hartoog Zevenbergen: Lam Geleijns Nel Geleijns-Hartoog Krabbendijke: Rinus Staal Anneke Staal-Hartoog Wij wensen Jenny en kinderen veel sterkte toe in de komende moeilijke periode. Dankbetuiging Voor de vele blijken van meeleven, betoond bij hetofl lijden en de begrafenis van onze geliefde moederenonal Francina Boogerd-van der Hart zeggen wij u hartelijk dank. Familie van den Berge-Boogerd J Familie Boogerd-Koeman I Kruiningen, december 2005 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond tij® het ziek zijn en na het overlijden van onze zore": broer, zwager en oom en levenspartner van wijlen A.V van den Hoven-Jacobsen Christiaan Dijl - Chris - betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebte5' zeer op prijs gesteld. Familie Dijl Familie Van den Hoven Kruiningen/Waarde, december 2005 Hartelijk dank voor uw medeleven, ondervonden na ra overlijden van onze lieve moeder en oma Adriana Johanna Kaljouw-Dekker Uit aller naam Wim Kaljouw Voor alle steun, liefde en warmte, die we gekregen ben toen Jan ziek was, en na zijn overlijden, in de vorm van briev® kaarten, telefoontjes en armen om ons heen, heel v» dank. Het is fijn te weten dat wij er in deze moeilijke niet alleen voor staan. Ineke Leijdekker-WoM Marleen, Erik en Kim Vlissingen. december 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42