PZC Het laatste stapje is niet te maken Zege aanzet tot inhaalrace Lars Steyn heeft geen andere club nodig 19 Atleet Rik van Laarhoven komt regelmaat tekort om nog progressie te boeken topscorer uitslagen agenda EINDHOVEN - Rik van Laarho ven was 3 december weer even „rug in de regio. Met gemak «on hij de Elderschanscross in Aardenburg. Bij de nationale wedstrijden komt hij echter net jets te kort. Te klein voor het ta- l jfliaken en te groot voor het ser vet. JAs ik alles perfect doe, voe ding. training en slaap, dan vford ik misschien tiende in oiaats van twintigste op het NK 'cross Wat is het verschil?" Van Laarhoven is realistisch en weet dat hij tekort komt voor de nationale top. „Of ik het de moeite niet waard vind om er nicer voor te leven? Dat weet ik niet. Stel ik draai een perfecte voorbereiding en ik presteer êoed op het NK in Tilburg. Dan denk ik misschien dat het de dinsdag 13 december 2005 Roeland Lievens wint NK roeien onder 23 jaar GOES - Roeland Lievens uit IJ- lendijke is zaterdag in Amster dam Nederlands kampioen in- doorroeien onder 23 jaar gewor den. De 22-jarige Zeeuws-Vla ming legde de 2000 virtuele me iers 0,9 seconden sneller af dan de nummer twee. Voor Roeland Lievens, die in Delft civiele techniek studeert en bi] Proteus-Eretes roeit, bvam de winst niet geheel onverwacht. In november had hij in de buitenlucht ook al de Hel van het Noorden, een pres- tieuze roeiwedstrijd in Gronin gen, gewonnen in de twee-zon der. Maar ik had in Amsterdam nog wel een dipje", moest Lievens bekennen„Na 700 meter kreeg ik last van zweethanden en schoot het stokje van de ergome ter uit mijn handen. Daardoor heb ik wat tijd verloren. Maar meteen sterke eindsprint heb ik het toch gered." moeite waard is. Ik ben alleen bang dat ik er nooit zal achter komen", lacht de 27-jarige at leet „Dat lukt me nooit." Hij eet gezond en trainen doet hij met plezier. „Het gaat erom dat je regelmaat hebt, vaste pa tronen. Eigenlijk zou ik direct vanuit mijn werk moeten gaan trainen. Dan kun je om acht uur eten en nog voldoende slaap pak ken. De echte top slaapt negen uur per dag, dat red ik nooit. Ik probeer het wel eens, maar dat ontspoort altijd weer." De studietijd van de geboren Hulstenaar nadert zijn einde en dat heeft gevolgen voor zijn trai ningsschema. Van Laarhoven studeert technische natuurkun de aan de technische universi teit van Eindhoven. „In maart 2007 moet ik mijn doctoraal pre senteren. Dat houdt in dat vol gend jaar zomer alle metingen klaar moeten zijn. Dan moet ik beginnen met mijn boek. Zoals ik dat nu zie, wordt het haasten. Daar krijg in nou niet bepaald een regelmatiger leven van", lacht de atleet. Van Laarhoven begon pas op zijn zestiende met hardlopen. „Daarvoor deed ik aan zwem men, dat ging best aardig. Tot dat ik een jaar of dertien was. Ie dereen werd breder en ik bleef een mager ventje. Ik heb daarna nog een jaartje triatlon beoe fend, maar dat vond ik eigenlijk niks." De volgende stap was een logische. „Ik wist van de cooper- testjes op school natuurlijk wel dat ik aardig kon lopen. Boven dien was het toch het leukste on derdeel van de triatlon." De groeispurt pakte positief uit voor Van Laarhoven. „Ik was een jaar of achttien en ik werd steeds sterker. Per jaar liep ik een halve minuut sneller op de vijf kilometer. Ik zat me al rijk te rekenen, maar dat was na tuurlijk onzin." De Eindhovenaar loopt zowel de cross als op de baan. Het eer ste heeft zijn voorkeur. „Ik ben toch meer crosser. Op de baan zwaai ik naar atleten als ze voor bij komen en in het bos pak ik ze. Je hebt er meer afwisseling en je bent niet zo bezig met tij doorEugènede Kok SINT PHILIPSLAND - De rol verdeling tussen de gebroeders Steyn van zaterdag-derdeklas ser Noad'67 uit Sint Philipsland is die als bij bijna vergeten komi sche duo's als de Mounties en Snip en Snap. Er is een aange ver en een afmaker. Danny Steyn bereidt de doelpunten die rijn broertje Lars Steyn maakt zeer regelmatig voor. De laatste beeft inmiddels al tien treffers achter zijn naam staan. iag maakte Lars Steyn (191 alle goals voor zijn team in bet belangrijke duel met The Gunners (3-1). Twee daarvan werden voorbereid door zijn wee jaar oudere broer Danny Steyn Lars Steyn bewaart voor al goede herinneringen aan de tweede treffer. „Ik kreeg een lan ge bal van Danny, die ik op mijn horst meenam. Ik schoot hem van buiten de zestienmeter bin- oenaldus de eerstejaarsstu dent civiele techniek aan de Ho geschool Zeeland in Vlissingen öe aanvaller, die samen met sjn broer de voorhoede van 6? vormt, kon na het duel wet meedelen in de feestvreug de r ik moest direct weg na de wedstrijd omdat ik moest wer- Jen in de keuken van restaurant j leerhuis. Maar ik heb ge- •'Oord dat de overwinning flink s gevierd De blijdschap was begrijpelijk. °ad 67 kon de punten goed ge- fuiken in de strijd tegen degra de uit de derde klasse B. The maners uit Breda is in die stnjd één van de belangrijkste concurrenten. •Aan het begin van het seizoen *as de verwachting dat we in derde klasse zouden blijven, naar dat het moeilijk zou wor- «n, vasten we wel. Gelukkig is cede laatste weken veel vooruit- §ang te zien. Drie weken gele- en sPee'den we goed tegen kop- Pw Zwaluwe De week erna gelden we gelijk tegen JPS, toen op de eerste plaats tjd, en vorige week tegen ^Jnto (nu nummer vier) was er J«engelijkspel." Doordegoe- sene gaat Noad'67 als num den. Als eerste binnenkomen, daar gaat het om. Het weer zou alleen wel wat beter mogen zijn in het cross-seizoen." Zijn vader Jan is al vanaf het be gin zijn trainer. „We hebben sport en privé altijd redelijk we ten te scheiden. Ik bel voor de gein wel eens naar huis en vraag dan naar mijn trainer." Net als bij iedere trainer en pupil, is er ook wel eens wrijving tussen va der en zoon. „Je kunt je natuur lijk met zo makkelijk drukken voor je vader als voor een gewo ne trainer. Dat was wel eens irri tant toen ik nog thuis woonde." Inmiddels woont de atleet zeven jaar in Eindhoven. Hij is echter nog steeds lid van de Hulster at letiekvereniging RKHAV en zijn vader stuurt hem nog steeds trai ningsschema's op. Van Laarho ven is dan ook tevreden over de samenwerking met zijn vader. „Ach, we durven wat meer te gen elkaar te zeggen. Dat weten we allebei, dus dat is geen pro bleem." Herstellen Van Laarhoven trekt iedere dag zijn loopschoenen aan. Twee maal in de week traint hij bij de Eindhovense atletiekvereniging PSV, op zaterdag maakt hij zijn kilometers in de bossen. De rest van de trainingen staan in het te ken van herstellen. In november 2003 kreeg Van Laarhoven een zware klap te verwerken. Er werd hersenvlies ontsteking geconstateerd bij hem. „Na het genezen van die ziekte heb ik veel terugslag ge had. Het schoot niet op." Pas sinds deze zomer heeft de atleet het idee weer helemaal fit te zijn. „Het gaat weer lekker, de basisinhoud is er weer. Volgend jaar wil ik mijn persoonlijke re cords gaan breken." Dat zal dan wel voor de zomer moeten ge beuren. Dan begint hij aan zijn boek. Hoewel Jiet allemaal wat min der zal" worden met het lopen, blijft hij wel trainen. „Als ik een week niks zou doen, dan ga ik me ergeren. Ik kan mijn energie dan niet kwijt. Het is wel iets dat ik nodig heb." Rik van Laarhoven: „Op de baan zwaai ik naar atleten als ze voorbij komen en in het bos pak ik ze." foto Kees Martens mer acht de winterstop in. Lars Steyn hoopt na de verplichte pauze de gevarenzone verder achter zich te laten. „Ik hoop dat we ergens in de middenmoot eindigen." Voor de spits is het 't tweede seizoen in de hoofd macht. „Het eerste jaar was niet echt leuk. Toen zijn we uit de tweede klasse geknikkerd, heel simpel. Dit jaar is het beter. We hebben een nieuw team, zijn ei genlijk helemaal opnieuw begon nen. Het is een erg jong elftal. Ie dereen zit onder de dertig. De oudste speler is 28." Lars en Danny Steyn zijn niet de enige familieleden in 'The Pr oud of Flupland', zoals de club door veel jeugdleden wordt ge noemd. Sven en Remco Buijs, Koen en Jasper van Dijke en Ro bin en Dennis Kot zijn andere broers in het elftal. Ook delen Jeroen, Martijn en Johan Reijn- goudt dezelfde achternaam. Pro blemen leveren de familieban den niet op, zegt Lars Steyn. „Natuurlijk heb je wel eens woorden in het veld, maar echt gezeur is er nooit." De grote kracht van het elftal is juist dat het een echte vrienden- ploeg is, volgens de snelle spits. „Een paar weken geleden speel den we tegen Rust Roest in Eind hoven. Na de wedstrijd zijn we daar met zijn allen gebleven. We zijn met de hele ploeg op stap geweest en hebben gesla pen in een soort jeugdherberg. Zondag zijn we terug gegaan." De gedachte om zijn geluk in het voetbal ergens anders te be proeven is dan ook nog nooit bij Lars Steyn opgekomen. „Ik heb geen andere club nodig. Ik heb het hier naar mijn zin." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Jari Vyane (HW'24) 14 doelpunten, 2 Dennis de Nooijer (RCS), Gert-Jan Tierie (SKNWK) en Patrick Vinke (Axel) allen 13, 5. Dennis Buijs (Steen) 12, 6. Frank Allaart (Serooskerke), Jelle de Vreeze (Aardenburg), Erik de Rechter (Hoofdplaat), Evert van de Berg (HW'24), Erik de Groene (Luctor'88) en Bart Felius (Walcheren) allen 11, 12. Arjan Koopmans (SSV'65), Arjen Oost- dijk (Temeuzense Boys), Mathijs Hage (Zierikzee) en Lars Steyn (Noad'67) allen 10, 16. Christiaan Boon (SSV'65), Peter Willemse (Bruse Boys), Alex Meijer (Spui), Kevin Schot (Axel), Thomas Leeg water (Clinge) en Serge de Blaeij (Luctor'88) allen 9, 22. Mervin Nie- mantsverdriet (Vlissingen), Percey Verlinden (Axel), Peter Drumont (Clinge) en Dave de Booij (Hulster- loo) allen 8. Volleyballers Morres/Hulst geloven in lijfsbehoud door Peter van Kouteren HULST - Een rampzalig seizoen werd af gesloten met een niet te vermijden degra datie uit de tweede divisie, maar ook op een lager niveau was de gifbeker voor de volleyballers van Morres/Hulst nog niet leeg. Zeven wedstrijden in de regiodivisie resulteerden in zeven nederlagen op rij en niet meer dan vier punten. Zaterdag kwam aan die troosteloze reeks een eind. De overwinning op Atak'55 moet de aan zet zijn tot een inhaalrace. Met een nieuwe trainer, een nieuwe selec tie en nieuwe tegenstanders maakten de Zeeuws-Vlamingen zich afgelopen zomer op voor een seizoen zonder zorgen. Trai ner Werner Tak wist op voorhand dat het geen gemakkelijke opgave zou worden, had het voordat de competitie begon over een leerjaar en voorspelde dat zijn team het vooral van vechtlust moest hebben. En juist met dat van oudsher belangrijke wa pen van Morres/Hulst werd zaterdag te gen Atak'55 de basis gelegd voor een be vrijdende zege. De Zeeuws-Vlamingen werkten in de nieuwe thuishal in Klooster- zande een 2-0-achterstand weg en lieten zich de eerste competitiewinst goed sma ken. Geen applaus vanaf de tribune, zoals in de ingestorte sporthal Den Dullaert. Maar een warm onthaal van de naast het veld opgestelde aanhang, die van dichtbij getui ge was van een geweldige ontlading. „Het was in Kloosterzande wel even wennen", zegt Wilco Herrebout. „Er was een heel an dere sfeer dan in Den Dullaert, waar de mensen altijd van bovenaf stonden te kij ken. Als je daar aan het spelen was, hoor de je eigenlijk helemaal niet wat ze riepen. De hal in Kloosterzande is enorm ruim. Wij speelden aan de ene kant, onze dames aan de andere kant. Het publiek stond er zo maar tussenin. Aan tafeltjes, waar ze iets konden drinken. Dat was heel apart. Ik vond het veel leuker." Herrebout begon in de basis, maar moest na verlies in de eerste set het veld ruimen voor Jos van de Zande. De blonde diago naalspeler zegt desondanks te hebben ge noten van de wederopstanding van zijn ploeg. „We gaven het in de eerste set weg", kijkt hij terug. „We hadden geen antwoord op hun korte service. Het is na tuurlijk nooit leuk als je wordt gewisseld, maar ik vond het niet erg. Volleybal is een teamsport. Jos heeft het daarna goed ge daan. We speelden met vertrouwen en overtuiging. De pass kwam beter, de aan val liep beter. De sfeer is eigenlijk altijd wel goed, maar zaterdag hebben we met zijn allen genoten van de overwinning. Dit was een opluchting voor iedereen." De eerste competitiezege kwam mede tot stand dankzij de inbreng van Werner Tak, die vorige maand zijn rentree als speler Wilco Herrebout (1) wil met Morres/Hulst de goede lijn van afgelopen zaterdag doorzet ten. foto Peter Nicolai aankondigde. „We hebben ten opzichte van vorig seizoen een heel nieuw team met weinig ervaring", vertelt Herrebout. „Vol gens mij heeft niemand verwacht dat we opnieuw tegen degradatie zouden moeten vechten Je moet eens kijken hoeveel indi viduele kwaliteit wij hebben. Het zit alle maal in het 'koppie'. Werner is ervan over tuigd dat we beter zijn dan veel teams en hamert erop dat we er elke wedstrijd voor moeten gaan. Hij wil dat we een vechter smentaliteit tonen, maar we lieten het wat dat betreft zaterdag in de eerste set ook weer liggen." Zekerheid „Nu Werner meespeelt, is er meer rust in het team. Je merkt dat iedereen zich aan hem optrekt. Er is gewoon een stukje ze kerheid terug in de ploeg. En verdedigend heeft hij stiekem ook nog veel hoor. Je kunt aan alles merken dat Werner in de eredivisie gespeeld heeft. Hij heeft zó veel routine, zó veel techniek. Hij probeert ons te leren hoe je moet volleyballen en hij kan dat ook zelf voordoen. Dan zegt hij: zó moet het Het lijkt allemaal zo gemakke lijk." Met de winst op Atak'55 gloort voor al weer hoop in de Hulster volleybalhar ten. Morres/Hulst heeft ten opzichte van de naaste concurrenten aan de staart van de ranglijst nog twee wedstrijden tegoed en treft in één van de inhaalduels onder meer hekkensluiter VOY, dat uit negen ontmoetingen niet meer dan vier punten totaliseerde. „Van VOY zouden we met 4-0 moeten kunnen winnen", zegt Herre bout vol vertrouwen. „Dan komen we al op twaalf punten en wordt de afstand naar de andere ploegen flink verkleind. Wemer vindt dat er bij iedereen steeds meer fouten worden uitgehaald en er echt vooruitgang in zit. Ik denk dat dat moet leiden tot handhaving." Zaterdag spelen de Zeeuws-Vlamingen te gen Zuvo. In Kloosterzande. De Braban ders staan slechts één plaats hoger, maar hebben met twee wedstrijden meer ge speeld wel dertien punten meer. Wilco Herrebout mikt op een tweede overwin ning. „We moeten wijdag fel trainen en die lijn doortrekken naar de wedstrijd." De Muijnck langer bij Aardenburg AARDENBURG - Robbie de Muijnck is ook volgend sei zoen trainer van voetbalvereniging Aardenburg. De oefen- meester uit Breskens is bezig aan zijn vierde seizoen bij de zondag-vierdeklasser. De spelersgroep gaf unaniem aan nog een jaar door te wil len gaan met De Muijnck. De trainer twijfelde lang of hij er nog een jaar aan vast zou plakken, maar gaf uiteinde lijk zijn jawoord. Eén finish voor Van der Klooster GOES - Zitskiër Kees Jan van der Klooster is bij de eer ste Europa Cup-wedstrijden in het Oostenrijkse Pitztal al leen op het onderdeel super G gefinisht. Op dat onderdeel eindigde de Vlissinger als dertigste, waarmee hij één punt voor het algemeen klassement verdiende. Op de andere twee onderdelen - de slalom en de reuzenslalom - viel Van der Klooster uit. Verlinde wil naar Zaamslag TERNEUZEN - Dominique Verlinde speelt de rest van het seizoen zo goed als zeker voor tweedeklasser Zaam slag. De 29-jarige spits, die onlangs uit de selectie van Ter- neuzen stapte vanwege een conflict met trainer Ardian Le- kaj, heeft vorige week overschrijving aangevraagd naar de zaterdagclub. Verlinde heeft inmiddels al twee keer getraind bij Zaam slag, de hekkensluiter uit de tweede klasse. Hij kwam in contact met de vereniging via een vriend die ook contac ten onderhoudt met trainer Dennis de Nooijer. Verlinde verwacht dat hij na de winterstop speelgerech tigd zal zijn. „Terneuzen heeft me geen strobreed in de weg gelegd. Dat vind ik klasse. Ik heb ook niets tegen de club, het is mijn club en dat zal het altijd blijven. Ik kan alleen niet door één deur met trainer Lekaj. Persoonlijk heb ik niets tegen die man, maar onze meningen over voet bal verschillen. Onlangs heeft hij twee seizoenen bijgete kend. Dan heeft het voor mij geen zin om bij Terneuzen te blijven en op betere tijden te wachten." Postiga vertrekt bij Porto DEN HAAG/LISSABON - FC Porto-aanvaller Helder Postiga speelt de rest van dit seizoen bij Saint Etienne in Frankrijk. De 21-voudig Portugees international leefde bij FC Porto al geruime tijd in onmin met trainer Co Adriaanse, die hem op een zijspoor had gezet. Saint Etienne moet een half miljoen euro betalen voor de huur van de 23-jarige Postiga. GPD/RTR Italiaan Rocca wint slalom MADONNA Dl CAMPIGLIO - Giorgio Rocca heeft gister avond de wereldbekerwedstrijd slalom in Madonna di Campiglio gewonnen. De dertigjarige Italiaan was acht dagen geleden in Beaver Creek ook al de beste bij de eer ste wedstrijd van het seizoen. Op de Italiaanse piste was hij in de avondwedstrijd over twee manches een kwart van een seconde sneller dan de Oostenrijker Benjamin Raich. De derde plaats was voor de Fin Kalle Palander. Raich verspeelde in de tweede manche zijn leidende positie. ANP New York. NBA: Miami Heat-Washington Wizards 104-101 (n.v.), LA Clippers-Detroit Pis tons 101-109, Portland Trailbla- zers-Houston Rockets 86-100, Sacra mento Kings-New Orleans Hornets 110-100. Oostburg. Orevo: Spitsbroek-Marco Polo 3-3, la Porte d'Or-L'Equipe 4-1, Avance-Expert Bakker/Diancy 7-1, Meeuwsen-Oranje Duivels 6-4, Telepost-Olympiakos 5-1, Signtex/De Sutter-Oud Sluis 2-0, GAOS-Potterie Sluis 4-3, Blauwe Tulp-RVS/Engelaar 2-3. Standen. A-poule: 1. Signtex/De Sut ter 9-17, 2. Oud Sluis 9-15, 3. Blauwe Tulp 10-13, 4. Polderman 8-10, 5. Meeuwsen 9-10, 6. Security 8-6, 7. la Porte d'Or 9-6, 8. Oranje Duivels 9-6, 9. RVS/Engelaar 8-5, 10. l'Equipe 9-5, 11. De Eenhoorn 8-3. B-poule: 1. Telepost 7-14, 2. GAOS 8-14, 3. Marco Polo 8-11, 4. Spitsbroek 9-9, 5. Riemens 7-8, 6. Avance 8-6, 7. Olympiakos 8-6, 8. Drie Koningen 7-4, 9. Potterie Sluis 8-4, 10. Expert Bakker/Diancy 8-2. Sint Petersburg. WK, vrouwen, hoofdronde. Groep I: Nederland-Noorwegen 30-30 (16-12). Doelpunten Nederland: Van der Wissel, Lamein 6, Hilster 5, Visser, Mul der 3, Roelofsen, Burgers, Pusic 2, Groot. Hongarije-Kroatie 27-26 (16-13), Rusland-Zuid-Korea 32-27 (17-13). Stand: 1. Rusland 3-6, 2. Hongarije 3-6, 3. Nederland 3-3, 4. Zuid-Korea 3-2, 5. Noorwegen 3-1, 6. Kroatië 3-0. Groep II: Duitsland-Frankrijk 32-26 (18-13), Brazilië-Roemenié 33-35 (15-17), Denemarken-Oekraine 28-28 (13-17). Stand: 1 Roemenie 3-6, 2. Denemar ken 3-5, 3. Duitsland 3-4, 4. Oekraine 3-3, 5. Frankrijk 3-0, 6. Brazilië 3-0. Paardensport Renesse. Dressuur LR PC Schouw- se Ruiters. Paarden M2: 1. Jessica Nijpjes, Utah (Sé-Ros) 163; 2. Julia Pop- pe. Romeo (Oranjezon) 160; 3. Babette Bookelaar, Laviena (Sé-Ros) 158. M1: 1. Marcelle de Kam. Replay (Oran jezon) 171, 2. Talitha de Jonge, Auke (N-Beveland) 169; 3. Chantal Nijpjes, U've got it (Sé-Ros) 168. Pony's M2 cat. D: 1. Annerien de Dreu, Xantos (Weelr.) 157 M1 cat. E: 1. Elisabeth Geluk, Leonardo Z (Een- drachtr.) 171. M1 cat. CD: 1 Shirley Romer. Amethist (Schouwse R.) 167. L2 cat. DE: 1. Pascal Vermue, Midnight Hunter (Vlaandertse R.) 165. L1 cat. C: 1. Jasmien de Koeyer. Figaro (Hulst) 166. LI cat. A: 1 Leanne van den Berg, Meiske (Schouwse R.) 171 Heinkenszand. Springen RV All round. Paarden klasse Z/ZZ: 1 San dy den Exter. Paso Doble (N-Bev.) 0/0/35.52; 2. Piet Huige, Ruige Robbie (Weelr 0/4/39.95; 3. Annelore Wille- boer. Noorderglas (Weelr.) 4/63.41. M: 1 Sandy den Exter. Tidantos, 0/0/34.13; 2. Annelore Willeboer. Nood- erglas Charmander, 0/0/38.67; 3. Merine van den Einde, XX (Roosendaal) 4/63.41 M tweede parcours: 1. Sandy den Ex ter, Tidantos, 47.25; 2. Rilana Ruissen, Magic Symphony (Paardebloem) 49.09. L: 1. Sandra Beekman, Zemo's Lover (Z-Bev.) 0/0/37.43; 2. Chris Boone. Mi chael (Gouwe Reyers) 0/4/36.46; 3. Bert Verseput, Lundi (Schouwse R.) 0/4/52.31. L tweede parcours: 1 Bert Verseput, Unique Dancer, 0/40.96; 2. Chris Boone, Michael, 4/42.75; 3. Sandra 8eekman. Zemo's Lover, 4/54.90. Pony's klasse Z/ZZ cat. D: 1/ Lucille Billet, Doerak. 8/65.66. M cat. DE: M cat. DE: 1 Lucille Billet, Little Ben, 0/0/39.43. M cat. DE tweede par cours: 1. Mark 8evelander, Riviera (Oranjer.) 0/4/44.18. L cat. DE: 1. Dinja van Liere, Lakeside Surprise (Allround) 0/0/31.09 L cat. DE tweede parcours: 1. Ank van Dongen, Marktzicht Dolf (Ons Genoegen) 0/2/48.31 L cat. BC: 1 Manon Stein, Gabber (Weelr.) 0/0/31.21. Sportprijsvragen Lucky Day. 2-7-15-16-17-25-26-30-31 -32-36-37-39- 44-45-55-63-65-69-76. (onder voorbehoud) Vrouwen. Vijfde klasse: ZSC-SVD I-1, Wolfaartsdijk-Smerdiek 2 1-1. Stand: Kruiningen 11-31, Wolfaartsdijk 12-26, Veere 11-25, Smerdiek 2 10-21, ZSC 12-19, Thoiense Boys 9-16, Zaam slag 8-9, SVD 10-7, Nieuwdorp 2 11-4, Zeelandia 10-4, Walcheren 10-3. Junioren. A-junioren, derde divisie D: Geldrop-JEKA 2-2, BVV-Haarsteeg 3-1, WSC-UNA 3-1, BSC-Nuenen 1-4. Stand: Nuenen 13-27, Jeka 12-25, BW 12-19, UNA 13-19, Geldrop 13-19, WSC 13-19, Haarsteeg 13-17, Sarto 12-13, Ter neuzen 11-12, Baronie 11-12, Halsteren II-10, BSC 12-10. Vlissingen. Zeeuwse Competitie Hoofdklasse, deel 3. Mannen. 200 m vrije slag: 1 T. Aarnoutse (BEV) 2.06,49; 3 J. Brink (STV) 2.09,81 200 m vlinderslag: 1 N. de Ridder (BRU) 2.18,09; 2. N Kamp man (SCH) 2.33,59; 3. N. Tramper (BEV) 2.35,35. 50 m rugslag: 1. K. Scholt (STV) 0.29,91, 2. R. Visser (STV) 0.31,30; 3. S. Roovers (STV) 0.33,43 1500 m vrije slag: 1. K. Hondsmerk (SCH) 16.49,34; 2. E van Gemert (STV) 18.03,72; 3. N. Kampman 19.14,85. 100 m wisselslag: 1 K. Scholt 1 04,84; 2 C. van Houwelingen (SCH) 1.07,09; 3. R. Visser 1.07,95 50 m schoolslag: 1, C. van Houwelingen 0.32,99; 2. K. Scholt 0.34,40; 3. L van Poele (SCH) 0.34,60. 4x50 m wisselslag est.: 1 De Schel de 2.01,65; 2. De Stormvogel 2.03,04; 3. Scheldestroom 2.09,15. Vrouwen. 200 m vrije slag: 1 J. Stap (STV) 2.17,66, 2. S. van Bambost (SCH) 2.18,12: 3. A. Pel (STV) 2.21,54. 200 m vlinderslag: 1. S. Rombout (ZCK) 2.27,54; 2 C. de Ridder (BRU) 2.37,64; 3 M van Dort (STV) 2.41,51 50 m rug- slag: 1 M. Minneboo (STV) 0.34,06; 2. A Pel 0.34,65; 3. K. Onderdijk (BEV) 0.34,73. 1500 m vrije slag: 1 M. Bil (STV) 17.50,74; 2. A. Minderhoud (STV) 19.55,69:3 P Meerman (STV) 21.04,10. 100 m wisselslag: 1 S. Rombout 1 06,69; 2 N. Kruis (STV) 1.13,73; 3. S. van Waes (ZCK) 1.14,16. 200 m wissel slag: 1. J Stap 2.33,10; 2. M. van Dort 2.37,69; 3. M Minneboo 2.39,49. 50 m schoolslag: 1. S. Rombout 0.33,73; 2. E. Erpelinck (HON) 0.36,87; 3. N. Gelder land (ZCK) 0.37,47 4x100 m vrije slag est.: 1. Koewacht 4.19,37; 2. De Storm vogel 4.22,71; 3. De Stormvogel 4.34,25. dinsdag Biljarten Driebanden. Vierde divisie, poule 4: Groot Avontuur-Aartsbouw 4, (Biljart Centrum Yip Plaza, Goes) 19.30 uur Driebanden. Vierde divisie, poule 4: 't Bierwinkeltje-Korenbeurs/'t Kaaïtje. (Zaal Reseda. Sas van Gent). 20.00 uur. Pool. Eerste klasse: Distroj-Cue Ac tion. (BC De Distel. Roosendaal). 20.00 Beloften: Axel-HVV'24, Terneuzen-Ter- neuzense Boys, IJzendijke-Zaamslag. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 41