Ipsf Keurig kerstrapport Bruse Boys SKNWK breekt met traditie PZC IpfïSfe li» SKKE DFS wint door doelpunt in slotminuut Mevo wint na tien jaar weer in Brouwershaven SIS i ai Basketballers Mevo'80 kruipen omhoog op ranglijst Trainer Nico Schoute geeft zijn ploeg een dikke zeven voor eerste seizoenshelft ■■mum wnnn v Aertssen vertrekt bij WIK maandag 12 december 2005 „SCH-HAAMSTEDE - De U,billen van Mevo'80 heb- L uitstekende zaken gedaan j( strijd om de bovenste .laaKtn. In het eigen sportcen- LttfiinKhouwenwerdcon- nBnt Souburg 2 met 39-36 terslagen. Door deze overwinning is de Schouwse ploeg gestegen naar de gedeelde tweede plaats met Souburg 2, op twee punten van koploper Scheldesport 2. „Dit was een cruciale wedstrijd", wist ook speler Jan-Kees Jonge- jan. „Wij moeten nog twee keer tegen Scheldesport 2 en door de overwinning op Souburg 2 heb ben we het allemaal in eigen hand." Na een achterstand in het eerste kwart kwam Mevo'80 op stoom en nam een voor sprong die nooit meer uit han den werd gegeven. In het laatste kwart kwamen de bezoekers nog dichtbij, heel dichtbij zelfs. Het allerlaatste schot van de wedstrijd, een rake driepunter. kwam van Souburgse kant, maar de bal verdween net na de zoemer in het netje. Scores Mevo'80: Gustavo Pereira 10, Michel Pikard 9, Jan-Kees Jon- gejan 5, Martin Pikard 5, John Heilker 4, Henk van Donk 4, Kees Kooman 2 Zierikzee 2 faalt in tweede helft ZIERIKZEE - Trainer Walter de Jonge had nog nooit zo gebaald na een wedstrijd als na de 6-1-nederlaag gisteren van zijn Zierikzee 2 tegen Nuenen 2. Zierikzee speelde een heel goede eerste helft, die werd gevolgd door een dra matische tweede. Na een 1-1-ruststand (doelpunt Pascal Stoutjesdijk), liet de ploeg zich in de tweede helft gewil lig naar de slachtbank leiden. De Jonge. „In de rust dacht ik dat we drie punten zouden pakken. We domineerden de wedstrijd, hadden kansen op 2-0, maar het werd nog 1-1. In de tweede helft was het echter een collectief falen Sommige jongens weten gewoon niet waar ze mee bezig zijn. We hebben het heel onnodig weggeven." De onderste regionen komen nu steeds dichterbij voor Zierikzee 2 „Het wordt nog een zware tweede seizoenshelft. Ik denk dat we nog dertien tot vijftien punten nodig hebben. Maar sommige jongens moeten beseffen dat er een groot verschil is tussen de hoofdklasse bereiken en in die hoofd klasse blijven", besloot de zwaar teleurgestelde De Jonge. Zonnemaire kan niet scoren ZONNEMAIRE - De voetballers van Zonnemaire kregen gisteren van De Noormannen 3 een lesje in effectiviteit. Waar de Schouwse ploeg in de eerste helft vijfmaal het aluminium raakte, sloegen de Walchenaren in de tweede helft genadeloos toe: 3-0. „Als je niet scoort, verdien je niet te winnen", was de heldere analyse van trainer Adrie Geelhoed. „Voetballend was het slecht en we hadden ook moeite met het harde spel van De Noormannen. Mijn jon ge ploeg is daar nog niet tegen bestand." Geelhoed wilde zich niet verschuilen achter het gemis van drie belangrij ke spelers. „Dat vind ik geen excuus. De eerste helft had den we het moeten afmaken, in de tweede helft liep er niks meer. Verdiend gelijkspel Arnemuiden ARNEMUIDEN - Het duel met WGZ was het tweede duel met Jan Poortvliet op de bank bij eersteklasser Arne muiden. In tegenstelling tot vorige week deed hij nu ook de coaching. WGZ, de nummer twee van de ranglijst, opende sterk maar zag hoe de thuisploeg daarna het heft in handen nam. In de tweede helft leek Arnemuiden op weg naar de openingstreffer, maar het was WGZ dat via Raymond van der Ent op voorsprong kwam. De rode kaart van Raymond de Nooijer (vasthouden doorgebro ken speler) leek het duel te beslissen in het voordeel van de gasten. Een drievoudige wissel aan Zeeuwse zijde bracht WGZ echter van zijn stuk. Corjan Marijs maakte zes minuten voor tijd uit een comer van Jacky de Smit (één van de invallers) de verdiende gelijkmaker. Big Boss doet goede zaken ZIERIKZEE - De volleyballers van Big Boss zijn door twee overwinningen aan de leiding gekomen in de A-pou le van de recreatieve competitie in Zierikzee. Profile Tyre- center (3-0) en Conexxion (2-1) waren de slachtoffers. De rivalen vc Lob en Zeelandia bleven niettemin in het spoor door 3-0-zeges. Met name de zege van vc Lob was nuttig, want Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 was de tegenstander die daardoor wegzakte uit de topdrie. In de B-poule won koploper De Brug 2 de topper van Profile Tyrecenter Ri- nus Roon Mix (2-1) en vergrootte daarmee zijn voor sprong tot drie punten. door Ko de Ridder BROUWERSHAVEN - Na een meer rommelige dan goede der by was het eindelijk weer eens Mevo dat in Brouwershaven de punten kon bijtellen. Na een 1-0-achterstand bij rust werd het uiteindelijk 1-2 in het voor deel van de oranjemannen uit Zierikzee. Op 9 september 1995 kwam Me vo voor de laatste keer in Brou wershaven als winnaar uit de bus. In de toenmalige eerste klasse afdeling werd het 1-6, me de door drie doelpunten van Dick van Splunder en twee sco res van Ruud Dekker. Eelco Ber- revoets maakte het zestal rond en Kees Kraaijenbrink redde de Brouwse eer middels een benut te strafschop. Lange tijd leek het erop dat Me vo deze middag wéér niet de vol le winst zou behalen. Brouwers haven begon vanuit een defensie ve stelling. Trainer Arie Janse van de thuisclub: „Omdat onze defensie goed staat, laten wij het initiatief meestal over aan de tegenstander. Wij geven hen de ruimte en de mogelijkheid het spel te maken, Achteraf zeg ik nu dat het wel jammer is dat we niet meer uit onze kansen hebben gehaald." Mevo gebruikte vanaf de aftrap de geboden ruimte naar beho ren. Maar ondanks hard werken van de voorwaartsen Leon Hen- drikse en Jeroen Volkeri zag men geen kans de score te ope nen. Dat lukte wel Brouwersha ven. In de 20e minuut kwam de bal vanaf de rechterflank voor de voet van René Dalebout en die maakte goed gebruik van zijn vrijheid en tekende fraai de 1-0 aan. Brouwershaven werd in die fase ook wat sterker. Me vo zag nog een kopbal van Ric ky Janse op de lat afketsen. Frank Kristelijn (Brouwersha ven) had eigenlijk nog de twee de treffer op zijn schoen, maar faalde bij de afronding. Naarmate de wedstrijd vorder de werd het steeds duidelijker dat Mevo beschikt over de moge lijkheid een wedstrijd naar zich toe te trekken. Een overtal van dragende spelers staat daar ga rant voor. Eén van die spelers is Wouter Fioole. „Ons team is ei genlijk een soort puzzel. Iedere linie is een stukje en langzamer hand beginnen alle stukjes in een te passen en komt er een mooi geheel tevoorschijn." „Vorig seizoen waren we nog zo'n beetje het lelijke eendje van de vierde klasse, nu gaan we per week meer glans krijgen. We hebben een aantal dragende spelers die in staat zijn het tij te keren, wanneer dat nodig is." Toch had Mevo een strafschop nodig om langszij te komen. In de 57e minuut werd Leon Hen- drikse neergehaald door Cle ment van Splunder op de rand van het zestienmetergebied. Jeroen Volkeri maakte geen fout en schoot de bal achter doelman Meivin van Ast: 1-1. Perfect Vanaf dat moment werd de wed strijd aantrekkelijker Mevo bleef vooral via Leon Hendrikse en Wouter Fioole aanvallen. Ook Lee Mol begon zich op het middenveld steeds meer met het spel te bemoeien. De 1-2 hing in de lucht. In de 80e minuut kwam Lee op rechts in balbezit, bracht de bal perfect voor het doel, daar stond Wouter Fioole klaar om koppend af te ronden: 1-2. Brouwershaven probeerde nog wel, maar verder dan nog een goede poging van Dalebout kwam de thuisclub niet meer. Mevo kreeg nog twee zeer goede kansen om de score op te voe ren. Deze werden echter niet be nut. Een oude hindernis werd niettemin genomen door Mevo. Brouwershaven-Mevo 1-2 (1-0). 20. Rene Dalebout 1-0, 57 Jeroen Volkeri 1-1 (strafschop), 80. Wou ter Fioole 1-2. Scheidsrechter: C. Heyt (Koudekerke). Gele kaart. Leon Groenleer (Mevo), Ivon Fon- teine. Edwin Hof en Rene Dale- bout (allen Brouwershaven). Aan tal toeschouwers100. Brouwershaven: Meivin van Ast, Ivo Fonteme, Pieter Maarten van Vulpen, Pieter Kristalijn, Steef Kloet. Edwin Hof (75. Pim Kloet), Kees Kraaijenbrink, Frank Kriste lijn, René Dalebout, Clement van Splunder, Marijn de Boer (84 Hans de Potter). Mevo: Ruud van de Linde, Jeroen Pen, Patrick Renger, Leon Groen leer, Pieter van der Neut, Erwïn Fonteine (65. Stefan Pen), Wouter Fioole, Lee Mol, Leon Hendrikse. Jeroen Volkeri Ricky Janse (45. Mi chel Hendrikse). 35.ZjkI IglIHHI liigaim ■mill ül -r— 7U ZSC-speler Werner Klaassen (links) is verwikkeld in een luchtduel met Leon de Bruine van SKNWK. Van rechts naar links kijken doelman Leon Weeda, Barry Dorreman en Thomas Petiet toe. foto Marijke Folkertsma doorBasAbresch BRUINISSE - Bruse Boys is de ierfstkampioen van de derde klasse A. Er zullen maar weinig mensen zijn die dat verwacht hadden aan hei begin van het seizoen. Maar liet is wel degelijk de realiteit- De ploeg van trai ner Nico Schoute, vorig jaar nog kampioen in de vierde klasse B, slaat op doelsaldo bovenaan, is levens koploper in de tweede pe- jiode en won zijn laatste zeven wedstrijden op rij. Zaterdag werd ook nummer vier Hein- kenszand geklopt, zij het met enig geluk; 1-ü. En dus was het tijd om een soort van kerstrapport op te maken rin de dertien wedstrijden tot de winterstop. Schoute hoefde nel lang na te denken welk cij fer hij zijn ploeg moest geven. .Een dikke zeven verdienen ze. Opéén wedstrijd na hebben ze iiijd gebracht wat ze moesten tongen. Als we elke week een s'.cn halen, dan is dat gewoon 'j(«T Die ene wedstrijd waar Schoute het over had, was het muiuel bij Serooskerke, niet toe vallig de enige nederlaag waar cc Bnise ploeg dit seizoen tegen- en liep. Los Sndsdie bewuste wedstrijd, op t oktober, heeft de paars-witte formatie geen punt meer laten j^en. Na een aarzelend begin tan het seizoen (met puntende- ii'jen tegen SKNWK en Hein- Ieüszand) is Bruse Boys de laat ste wee maanden echt los geko- Concurrenten als Veere en SKNWK moesten er aan gelo ven. maar wat minstens zo be- langnjk is: ook de slechte wed- smjden werden gewonnen. Zo Nico Schoute is geëmotioneerd na onheilstijding BRUINISSE - Nico Schoute is olgend seizoen geen trainer neer van Bruse Boys. Zelf wilde Schoute er nog wel een jaar aan vastplakken, maar het bestuur au de Bnise ploeg besloot an jers. En dat zorgde voor emo te bij de 58-jarige oefenmees- lH. harden die haver verdienen, rijgen het niet. Dat spreek toon! gaat wel voor mij op. Ik a het goed naar m'n zin en het am draait goed. We staan zelfs ovenaan. Een half jaar geleden u net kampioenschap in de vier- k klasse dragen ze je nog op de chouders van het veld, en nu ik ineens weg", aldus een Bitttterde Schoute zaterdag na te wedstrijd tegen Heinken- ud. kt besluit was de avond ervoor gallen, in een bespreking met e'. bestuur. De spelers werden de wedstrijd door Schoute th ingelicht. „Drie of vier jaar isiang genoeg voor een trainer. Zodoende hebben we besloten 11 het tijd is voor iets nieuws", «as de toelichting van voorzit- kr Henk Groeneveld. Schoute was aan zijn tweede sei- Wn als hoofdtrainer bezig, aarvóór was hij twee jaar trai nt van het tweede elftal. Schou wt die momenteel met zijn ploeg loploper is in de derde klasse, »d het zichtbaar moeilijk met W besluit. „Ik heb vannacht üet goed geslapen en nagedacht W wat ik zou moeten doen. ™ar tk maak het seizoen ge- Won af en we zullen wel zien wtdaar nog uit voortkomt." "ko Schoute door Klaas Verspoor GOES - WIK'57 behaalde in de vierde klasse B van het zaterdag voetbal de eerste thuisoverwin ning van het seizoen. In Kerk- werve werd met 3-2 gewonnen van Stavenisse en daardoor is de ploeg van scheidend trainer Peter Aertssen verlost van de laatste plaats. Die werd overge daan aan Vrederust, waartegen WIK'57 eerder dit seizoen de eer ste uitzege boekte. In de vierde klasse A boekte de tweede zege op rij. Cadzand werd met 1-0 verslagen. WIK'57-Stavenisse 3-2: In een wedstrijd die over en weer meer op een foutenfestival leek, kwam WIK'57 door Erik de Vlie ger aan de leiding Mario Smits zorgde voor rust voor de gelijk maker en via Jeremy Gierman kwam Stavenisse in de tweede helft op 1-2. Uit een vrije trap van Oscar Meijer bracht Maurice de Vlie ger WIK'57 op gelijke hoogte en op aangeven van Marco Ganze- man produceerde Jan Berre- voets namens WIK'57 de win nende treffer Krabbendijke-Smerdiek 1-2: Krabbendijke was voor rust ster ker, maar dat overwicht leverde geen kansen - laat staan treffers - op. Smerdiek counterde daar entegen naar hartelust en tot tweemaal toe scoorde Erik van Haaften. Na rust drukte Krab- bendijk Smerdiek verder terug, maar de belangrijke aanslui tingstreffer viel te laat. Pas in de slotminuut scoorde Richard Dommisse tegen. SPS-Yerseke 0-2: Jordv den Toonder kopte uit een corner, waarbij SPS-doelman Dennis Boer niet vrijuit ging, Yerseke in de negende minuut naar 0-1. Een zwak SPS kreeg daarna in de eerste helft nauwelijks moge lijkheden Na rust waren er wel kansjes voor de thuisploeg, maar SPS kon toch niet voorko men dat Adriaan van de Plasse Yerseke tien minuten voor tijd naar de verdiende overwinning schoot. Wemeldinge-Kruiningen 2-0: Een zakelijke overwinning voor de koploper. Kruiningen opende door Klaas Verspoor KERKWERVE - WIK'57 moet voor het volgende voetbalsei zoen op zoek naar een nieuwe trainer, want Peter Aertssen ver laat de ploeg aan het eind van het seizoen. Aertssen heeft wegens drukke werkzaamheden besloten om het na twee seizoenen voor ge zien te houden in Kerkwerve. „Wij vinden het als bestuur jam mer, want wij hadden de inten tie om nog een jaar met Peter door te gaan. We zijn nog steeds enorm tevreden over hem. maar van zijn kant is het goed te be grijpen. Hij heeft het gewoon té druk", liet WIK-voorzitter Bart Boot dit weekeinde weten. sterk, maar na de 1-0 van de thuisploeg waren de bezoekers niet meer bij machte om het We- meldinge echt lastig te maken. De beide goals van Wemeldinge vielen voor rust en leken sterk op elkaar. Tot tweemaal toe leid de een voorzet van Wilco van Stel tot een treffer van Richard Schouten Vierde klasse A Cadzand-DFS 0-1: De bezoe kers pakten in de slotminuut on verdiend de overwinning via An- co van der Linde. Gebeten hond voor beide teams was echter arbiter De Rooy, die een pak gele kaarten nodig had om de partij in goede banen te leiden. Stefan Vercauteren pak te er al in de eerste helft twee, waardoor de thuisploeg een uur lang met tien man speelde. speelde Bruse Boys drie weken geleden tegen ZSC'62 allesbehal ve goed, maar pakte het wel drie punten. En ook afgelopen zaterdag te gen collega-promovendus Hein- kenszand (en tevens concurrent in de tweede periode), was het niet bepaald sprankelend wat de koploper liet zien. Heinkens- zand kreeg zelfs de betere kan sen, maar met enig kunst- en vliegwerk en een flinke dosis ge luk werden de punten toch in Bruinisse gehouden. Peter Willemse was verantwoor delijk voor het doelpunt dat Bru se Boys met een goed gevoel de winterstop in deed gaan. Met een van richting veranderde vrije trap zorgde de aanvoerder voor de verlossende treffer. „Ik was in discussie met Mats (Wil lemse). Hij wilde de vrije trap graag nemen, maar ik zei: 'Laat mij het maar doen'. Dat de bal er via de muur in gaat, is natuur lijk geluk. Maar dat geluk heb ben we op dit moment", aldus de geroutineerde clubtopscorer. Steunpilaren Peter Willemse is, evenals Wilko Hanzen, één van de steunpila ren van de nog jonge Bruse ploeg, die een ideale mix is van technische voetballers en harde werkers. De solide doelman Mark Giljam wordt verdedi gend bijgestaan door de ervaren laatste man Hanzen (zaterdag in de basis vervangen door jonge ling Olaf Willemse) en verder prima mandekkers als Ralph van den Ouden, Eric Giljam en Alex Andeweg. Vóór die laatste linie is Marco Ketting zich goed bewust van zijn taak als stofzui ger en brengen de tieners Mats Willemse en Thomas Groene veld de nodige creativiteit in het Bruse spel. De onomstreden spits Peter Wil lemse wordt aanvallend afwisse lend bijgestaan door de onvoor spelbare Jan-Peter Dekker, Ger ard Vogel of George Geluk. De selectie wordt gecomplemen teerd door Daan Jumelet en Leon Bal, die als ze binnen de lij nen komen altijd volledige inzet tonen. Zodoende heeft Schoute een leu ke, gevarieerde ploeg neer we ten te zetten, die het verrassend goed doet. Dat gevoel over heerst ook bij Peter Willemse. „Dat we op dit moment zo hoog zouden staan, had ik niet ver wacht. Maar dat maakt het des te leuker. De koppositie kan ook een nadeel zijn, omdat tegen standers zich nu misschien gaan ingraven. Aan de andere kant geeft het wel vertrouwen aan de jonge jongens. Samen met Wil ko Hanzen probeer ik ze een beetje op sleeptouw te nemen. En", zo besluit hij met gevoel voor understatement, „dat gaat tot nu toe wel aardig, dacht ik." Bruse Boys-Heinkenszand 1-0 (0-0). 80 Peter Willemse 1-0. Scheidsrechterli. van Ittersum (Tilburg), Gele kaart. Ralph van den Ouden, Marco Ketting (Bruse Boys), Merijn van Liere, Gerben Menheere (Hemkenszand)Aantal toeschouwers: 100. Bruse Boys: Mark Giljam; Ralph van den Ouden (72. Daan Jume let), Olaf Willemse, Eric Giljam, Leon Bal (32. Wilko Hanzen); Jan-Peter Dekker (70. George Ge luk), Marco Ketting, Thomas Groe neveld, Mats Willemse; Gerard Vo gel, Peter Willemse. door Klaas Verspoor SCHARENDIJKE - Het leek zaterdag middag op de 'goed nieuws show' voor SKNWK. Voor het eerst sinds jaren lever de een ontmoeting met ZSC*62 drie pun ten op voor de Nieuwerkerkers. SKNWK won met 1-3 en daarnaast maakte Chris tian van Vossen in de laatste tien minu ten van de wedstrijd zijn rentree. SKNWK zal er na de winterstop aanval lend gezien alleen maar sterker op wor den. Trainer Adriaan Nieuwenhuijse - die zijn contract bij SKNWK met een jaar verlengd heeft - zal voorin keuzes moeten maken, want ook Jacky de Brui ne heeft de training hei*vat. Van Vossen, die maandag pas uit het gips mocht na een armblessure, kwam in de eerste twaalf wedstrijden totaal niet in actie. „Eind vorig seizoen, tegen MZVC, heb ik mijn laatste competitiewedstrijd ge speeld. Daarna nog wat oefenwedstrijd jes. En nu ben ik al kapot van tien minu ten", aldus de aanvaller. SKNWK mag ook na de winterstop mees trijden om het kampioenschap, voor ZSC'62 is de situatie een stuk minder rooskleurig. De ploeg uit Scharendijke zal alle zeilen moeten bijzetten om recht streekse degradatie te voorkomen. Die klus za; voor de ploeg van doelman Leon Weeda loodzwaar zijn. Tegen SKNWK stond de keeper van ZSC'62 tot driemaal toe machteloos. „We krijgen drie mooie goals tegen en maakten zelf de doelpun ten niet. De eerste helft kregen we daar wel de kansen voor." Vooral Martin Kiesenberg liet het in de van beide kanten niet bijster goede eer ste helft na om de score open te breken. Na een defensieve blunder bij SKNWK mocht de van een schorsing teruggekeer de speler in de 43e minuut alleen op SKNWK-doelman Léon Quik afgaan. De doelman, die goed naar de bal bleef kij ken, kwam als grote winnaar uit het per soonlijke duel. Moeite Voor die kansrijke situatie hadden beide elftallen moeite om kansen te creëren. ZSC gokte, met enkele goede spelvoort- zettingen van Weeda, op de onbereken baarheid van de spitsen Kiesenberg en Niels van de Moezel. SKNWK kreeg pas in de laatste vijf minuten enkele kansen. Wouter de Jonge keek bij een voorzet van Johan Padmos recht in de zon en kop te over. Een voorzet van Mark den Haan werd, doordat hij de bal verkeerd raakte, gepromoveerd tot kans. Weeda tikte de bal voor alle zekerheid tot corner. Na rust kwam Gert-Jan Tierie wat meer los van zijn tegenstanders en dat werd de thuisploeg fataal. Leon Goedegebure, die in de 57e minuut inviel voor Martin Huis man, stond aan de basis van de 0-1. Zijn corner leidde tot de schitterende uithaal van Gert-Jan Tierie die zo zijn elfde sei zoenstreffer scoorde. Met Tierie en Goe degebure waren de meest opvallende spe lers van het SKNWK na rust genoemd. Tierie zorgde, na een door Leon de Brui ne slim en snel genomen vrije trap, na 68e minuten met een fraaie hooghal over Leon Weeda ook voor de 0-2. Jan-Willem Dorreman bracht ZSC in de 83e minuut nog terug en ZSC was daar na op opportunistische wijze zelfs nog dicht bij de gelijkmaker. Maar Goedegebure besliste het duel met een schot in de kruising. „Het ging lek ker", vond Goedegebure. „Ik had een beetje geluk bij die corner, maar Gert-Jan schoot hem prima in. En mijn goal was zeker lekker, omdat we toen on der druk stonden. Voor mij was het van daag lekker dat mijn tegenstander al leeg was gespeeld." Pegel, zoals Goedege bure door zijn teamgenoten genoemd wordt omdat er drie Leons in het team spelen, maakte zo zijn bijnaam waar. In het ZSC-kamp stonden de gezichten na afloop een stuk bedrukter. „Het wordt steeds moeilijker. Als we nu eens een keer drie keer achter elkaar zouden winnen...", keek Weeda vooruit. ZSC'62-SKNWK 1-3 (0-0). 60. Gert-Jan Tie rie 0-1, 68. Gert-Jan Tierie 0-2, 83. Jan-Wil lem Dorreman 1-2. 90+1. Leon Goedegebure 1-3. ScheidsrechterJ.J.G van Rijsingen (Boxtel). Gele kaart: Jan-Willem Dorreman (ZSC'62). Aantal toeschouwers: 175. ZSC'62: Leon Weeda, Barry Dorreman. Wer ner Klaassen, Sebastiaan Vaane (71. Rini Hart) en Thomas Petiel; Jos Kristelijn, Jan-Willem Dorreman, René Coomans (75. Tom Roth) en Gerard Verhoek (65. Remy Flohil); Martin Kiesenberg en Niels van de Moezel. SKNWK: Léon Quik, Johan Padmos, Mar lijn Neele, Frank Boere en Mark den Haan; Maarten Padmos, Gert-Jan Tierie (81. Chris tian van Vossen), Leon de Bruine en Martin Huisman (57. Leon Goedegebure); Wouter de Jonge (75. Remco Veenboer) en Emiel Kuijten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 39