All Ready geeft een punt weg Zierikzee tevreden met een punt PZC Delta Sport speelt als dode mussen Zierikzee sleept zege op de valreep binnen Dreischor heeft aan één helft voldoende s20 Zierikzeese tweedeklasser zakt naar plek twee door onnodig gelijkspel RCS met kater de winterstop in Piet de Jonge kansen op de verspeelt eerste dag uitslagen mmmmm maandag 12 december 2005 door Roeland van Vliet ZIERIKZEE - All Ready zou wat meer met de borst vooruit mogen lopen. En met meer bra voure en zelfvertrouwen mogen korfballen. Dat zei aanvoerster Esther Snoek zaterdag na het ge lijkspel (11-11) tegen Olympia. „We beseffen nog te weinig dat we best een goed team hebben." Snoek bekende dat zij voor het duel van zaterdag - de Zierikzee se koploper in de tweede klasse tegen de nummer drie uit Spijke- nisse - tamelijk zenuwachtig was geweest. Eigenlijk onnodig, realiseerde ze zich achteraf. ..Bij Olympia denk je- o, dat is een sterke tegenstander... daar hebben we het altijd moeilijk te gen. Maar eigenlijk zijn wij ge woon beter. Vandaag hadden we ook helemaal niet hoeven ge- lijkspelen. Maar dit zit er nu een maal bij ons in: we zijn een klei ne club en kijken wellicht nog wat te veel tegen andere ploe gen op Dat All Ready daadwerkelijk be ter is dan Olympia bewees de ploeg zaterdag in de eerste helft. Hoewel de thuisploeg ta melijk rommelig en chaotisch speelde, bereikte het vlak voor rust toch vrij simpel een 7-5-voorsprong. Dat was vooral te danken aan Dennis Voshart, die al na tien seconden raak schoot en daarna nog drie keer scoorde. Hij werd van tijd tot tijd - maar eigenlijk nog te wei nig - op maat bediend door Luuk van Eijken, Anouk van Tiggelhoven en Desiree Voshart. De drie andere rake ballen kwa men uit de handen van Henk de Graaf, Remy Quist en Esther Snoek, Aanvallend zat het dus wel rede lijk snor, maar verdedigend was All Ready ronduit slordig. In de paalzone beging de koploper tal van kleine overtredingen, die de scheidsrechter met graagte met strafworpen bestrafte. Van de vijf treffers van Olympia waren er vier gemaakt vanaf tweeën halve meter. Het eerste velddoel- punt van de ploeg viel pas in de 29e minuut En doordat Olym- Driebanders 3BSD verlaten laatste plaats ZIERIKZEE - Het driebanden- team van 3BSD Partyservice heeft via een zwaarbevochten 5-3-overwinning op Veiling- zicht 3 de laatste verlaten, 't Bierwinkeltje uit Terneuzen is nu de rode-lantaarndrager in de vierde divisie. De wonderlijkste partij werd af geleverd door Ron Speijer en zijn tegenstrever Henry van Peer Speijer begon slecht en no teerde na 17 beurten slechts één punt. Daarna ontspon zich een spannend gevecht waarin de Brabander steeds het voortouw had. Tot bij de stand 15-19 Spe ijer plotseling vleugels kreeg en met een magistrale serie van vijf een einde maakte aan de partij. Zijn tegenstander restte nog de nabeurt en het ontbrekende punt werd nog gemaakt waar door een remise op de borden verscheen. Op de andere tafel verloor Piet Kox. Na de pauze schoot Philip van der Male uit de startblokken en liet 20 na 24 beurten noteren. Tegenstander Nico Sep kon hier slechts zeven punten tegenover stellen. Toch sloeg de spanning toe bij de jon ge Schouwenaar. Sep kwam te rug tot 27-23 maar nog juist op tijd hervond Van der Male zich. Sjaak d^ Visser liet zien van gro te waarde te zijn voor het Schouwse team. Hij sloeg op het juiste moment toe en bezorgde zijn team de punten. Eerste verlies Neffen d'Eule ZIERIKZEE - De futsallers van Neffen d'Eule hebben de eerste nederlaag van het seizoen gele den in de eerste klasse van de re creatieve competitie in Zierik- zee. Braber Groenvoorziening door brak de hegemonie van Neffen d'Eule, dat al tien wedstrijden op rij had gewonnen. Braber won het treffen met 7-3. Achter volger Van Oeveren/WIK kwam door een 5-3-zege op Nugrin/Sjaak op vijf punten van de lijstaanvoerder en heeft nog een wedstrijd meer voor de boeg. Nieuwkomer SV Dreischor won ook zijn tweede duel: met 4-0 van MDÓ. In de tweede klasse zijn IB Wijnstekers en Garage Slager na twee duels nog ongeslagen, Stella Boys en FC Kerkwerve zijn nog puntloos. pia vrij makkelijk aan z'n doel punten kwam, lukte het All Rea dy niet om uit te lopen. „Dat is nu ons manco", zei speler/coach Dennis Voshart. „We verzuimen door te drukken op de beslissende momenten. We waren vandaag zeker beter, maar hebben het gaatje nooit groter dan drie doelpunten kun nen maken." In de tweede helft kreeg All Rea dy daarvoor de rekening gepre senteerd. Doordat Olympia nog niet op grote achterstand was ge zet, bleef de ploeg geloven in een positief eindresultaat- Bin nen vier minuten na rust was het verschil zelfs al weggewerkt (7-7) en ook daarna was de ploeg uit Spijkenisse met meer de mindere van All Ready. Dat kwam ook doordat de thuis ploeg aanvallend weinig meer klaarspeelde. Duidelijk werd hoe zeer All Ready op de aanval lende impulsen van Voshart steunt. In de eerste helft was de oud-international constant drei gend en maakte hij het verschil, na rust schoot hij niet meer zui ver en trok hij minder ten strij de. Voshart: „Toen ik merkte dat mijn schoten niet meer goed waren, ben ik wat dienender gaan spelen. Ik hoopte van on der de paal de anderen te kun nen steunen, zodat zij konden scoren. Maar ook zij kregen de bal er niet in." Door doelpunten van Remy Quist (die nog twee strafworpen miste), Henk de Graaf en Luuk van Eijden was All Ready uitge lopen naar 11-9, maar daarna zette Olympia een eindsprint in De Zuid-Hollanders konden de bal lang in het aanvalsvak hou den, doordat de afvang goed ver zorgd was. De gasten kregen van All Ready alle kans om zo'n acht a tien keer achter elkaar op de korf te schieten, waardoor de twee treffers wel een keer moes ten vallen. Op de eerste daarvan was niets af te dingen, op de tweede des te meer. Uitwijkbeweging In de voorlaatste minuut was All Ready in de aanval, met Desiree Voshart in balbezit on der de korf en haar broer Den nis in de punt van de aanval. Die probeerde zijn verdediger uit te spelen en maakte daarbij - in de ogen van de scheidsrech ter - één uitwijkbeweging te veel. De arbiter floot af voor tijdrekken, tot ontzetting van Dennis Voshart. „Hoe kun je nou affluiten, terwijl ik con stant dreigend was? Ik had die ene beweging nodig om vrij te komen, de bal te krijgen en hem te schieten. Dat is bij elkaar vijf seconden Maar de man in het zwart luister de niet en gaf de bal aan Olym pia. Die ploeg bouwde vervol gens weer een lange aanval op, die resulteerde in een straf worp. En die ging erin. Meteen daarna klonk het laatste fluitsignaal. All Ready, dat zaterdag het eer ste puntverlies leed en nu na vijf speelronden tweede staat, kan komend weekeinde de schade al door Bas Abresch MADE - RCS heeft in de laatste wedstrijd voor de winterstop zijn koppositie verspeeld. De Souburgers toonden in de uit wedstrijd tegen Madese Boys te weinig inzet en beleving, in te genstelling tot de thuisploeg. De Brabanders waren dan ook de te rechte winnaar: 2-0. „Ontzettend slordig dat we ver zuimen als koploper de eerste seizoenshelft te beëindigen", was de reactie van de teleurge stelde RCS-trainer Alexander van Keulen. „Over de hele eer ste helft van het seizoen ben ik tevreden, maar vandaag moes ten we het gewoon goed afma ken. En dat hebben we dus ver zuimd." RCS kon in de gehele wedstrijd, die pas om half vier begon om dat de scheidsrechter te laat was, slechts uit counters gevaar lijk worden. Na iets meer dan een half uur opende Joost Jan sen de score voor middenmoter Madese Boys. Halverwege de tweede helft gooide de thuisploeg de wedstrijd in het slot. Door de overwinning van Unitas'30 staat RCS nu twee punten achter op de ploeg uit Et- ten-Leur. Madese Boys-RCS 2-0 (1-0). 33. Joost Jansen 1-0, 65 Jeroen Stoop 2-0. Scheidsrechter: J.C.M Nuij- ten. Gele kaarten. Besar Xlioxhaj, Aschraf Elhrouz. Aantal toeschou wers: 200. RCS: Arvid Pieterse; Ignacio Mis- saine, John Bentschapknoolc, Al- faro Pentury (70. Dangelo Mar den), Niels Toumoy; Besar Xhox- haj (80. Sven Prince), Rudley St-Ja- go, Aschraf Elhrouz (35. Alwin van Ham), Remco Felius, Dennis de Nooijer, Martin Janse. Erwin Bos haalt uit op het doel van Bergeijk. Links kijkt ploeggenoot Peter Lefèvre toe. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Het florerende spel van LifeDesign/Delta Sport van de laatste weken ken de gisteren een onbegrijpelijke terugslag. Het bezoekende Ber geijk won in sporthal Onderdak moeiteloos met 28-25. Met name in de eerste helft speelden de Zierikzeese handballers als do de mussen. Dat de blauwhem- den een 14-5-achterstand ombo gen naar een verschil van drie doelpunten, voedde weer enig optimisme. „Kom op jongens... Jullie lijken wel een stel dode mussen Praat nou eens met elkaar en ga er voor", riep een stampvoetende trainer/coach Bert de Vos hal verwege de eerst helft. Hij was al meerdere keren uit pure frus tratie wild opgesprongen en had zijn map met aantekeningen met een smak op de bank neerge smeten. „We hebben het de eer ste helft weggegeven. Over de in zet van de tweede helft kan ik slechts mijn complimenten ma ken. Hoe zoiets komtIk weet het ook niet. Er was in de eerste helft totaal geen bezieling", al dus De Vos na de negende ver- liesbeurt. Als een wervelwind snelde de nummer twee van de eerste klas se, Bergeijk, over een steeds ver bouwereerder wordend Delta Sport. Bij een achterstand van 5-14 waren de blauwhemden volledig de weg kwijt. Aanvoer der Rick Evertse: „Waar we twee weken geleden tegen de koploper wél gretig speelden, ontbrak dit vanmiddag m de eer ste helft volledig. In de tweede helft kwamen we beter in de wedstrijd, maar het was jammer dat we zoveel kansen misten. Zelf miste ik een keer, Jim Nie- mans ook een keer of drie en Peter Lefèvre ook zo'n twee keer." Halverwege de ontmoeting was het verschil door Delta Sport te ruggebracht tot 10-16. Na de hei-vatting zette de thuisploeg ook goed door. „We hebben in de rust eens goed met elkaar ge praat", verklaarde invaller Peter Lefèvre de opleving. Sa men met zijn maatje Erwin Schaalje was Lefèvre weer opge roepen door het trainersduo De Vos/Nuijens. Dit vanwege de af wezigheid van Joey Aertssen (werken) en Leon van der Zande (blessure). Scherpte De inmiddels 43-jarige Lefèvre: „Ik heb aangegeven dat ik altijd bereid ben om het eerste te hel pen. Maar je merkt natuurlijk wel bij jezelf dat de scherpte er niet altijd is. Zodoende miste ik ook een paar goede kansen. Op dat moment is het jammer, want anders had het nog best eens spannend kunnen worden." De inhaalrace van Delta Sport was spectaculair, maar punten hadden ze er uiteindelijk nooit mee verdiend. Daarvoor toonde Bergeijk zich in Zierikzee té su perieur. Veel oogstrelende aan vallen, met enorm veel bewe ging en variatie, werden met schijnbaar gemak tentoonge spreid. Zelfs het welbekende 'vliegertje', door linkerhoekspe ler Joost Vervest. ontbrak met. Evertse: „Bergeijk speelde heel goed. Ik vond ze eigenlijk beter dan de koploper. Deze jongens liepen zich de pestpokken, maar speelden mooi, snel en attractief handbal. Ze konden zich zelfs die 'spielereien' veroorloven." Captain Evertse hield evenwel toch slechts een positief gevoel over aan de nederlaag. „We heb ben nu de eerste ronde gehad. En momenteel heb ik het gevoel dat we er dichtbij zitten. We mis sen nog nét de aansluiting. Maar we gaan de komende maanden nog zeker wedstrijden winnen." Evertse zorgde in de derde mi nuut eigenhandig voor de ope ningstreffer. Een mooi doelpunt van de wisselvallig spelende rechterhoekspeler Guust Sluys bracht Delta Sport na een kwar tier voor de laatste keer op voor sprong (2-1). Hierna namen de bezoekers het initiatief stevig in handen, om dit nooit meer los te laten. Zelfs in een ondertalsitua- tie etaleerde Bergeijk zijn kracht door uit te lopen naar door Bas Abresch GOIRLE - Met een 2-2-geIijk- spel in de uitwedstrijd tegen Voab sloot Zierikzee gisteren de eerste seizoenshelft af. Bij trai ner Gaby Niemantsverdriet overheerste een tevreden gevoel. „We staan redelijk los van de on derste vier ploegen en hebben aansluiting met de midden moot." Niemantsverdriet vervolgt: „Ze ker in de wetenschap dat we een nieuw elftal op hebben moeten opbouwen, kan ik op dit mo ment alleen maar tevreden zijn." Met achttien punten uit dertien wedstrijden heeft Zierik zee, dat zondag vriendschappe lijk speelt tegen Vlissingen, zich op de achtste plaats genesteld in de tweede klasse E. Het gat met nummer negen Voab is vier pun ten. dat met nummer dne Don gen slechts drie. „Het kan dus nog alle kanten op", aldus de Zierikzee-trainer In de laatste competitiewed strijd voor de kerst was 2-2 een goede afspiegeling van de kracht verhoudingen. In Goirle ont spon zich een wedstrijd met weinig kansen, die geen win naar verdiende, en ook niet kreeg. Dat was te danken aan Martijn van Grunsven, die in blessuretijd met een prachtige vrije trap voor de gelijkmaker zorgde. Afgekeurd In de eerste helft gebeurde er bar weinig op sportpark Van den Wildenberg. Slechts een dis cutabel afgekeurd doelpunt van Zierikzee zorgde voor enige op schudding. Een kwartier na rust kwam de thuisploeg op voor sprong door een slimme goal van spits Nahaison Knel. Al vrij snel daarna had Zierikzee een antwoord klaar. Rik de Vos gleed de bal binnen nadat Mat hijs Hage op de keeper was ge strand. Vijf minuten voor tijd zorgde slecht dekken voor de 2-1. Zierikzee was in het slotof- fensief via Mathijs Hage en met name Freek Torensma dicht bij de gelijkmaker, maar die kwam uiteindelijk van de voet van Martijn van Grunsven. Nieman tsverdriet: „Het was één van on ze mindere wedstrijden van het seizoen. Uiteindelijk ben je toch heel blij met 2-2, als je vijf minu ten voor tijd 2-1 achter komt. Maar een gelijkspel was een te rechte uitslag." Voab-Zierikzee 2-2 (0-0). 59. Na haison Knel, 70 Rik de Vos 1-1, 85 Koen de Rooy 2-1, 90+3. Mar lijn van Grunsven 2-2. Scheids rechter: E Blötevogel (Eindho ven). Gele kaart: Vincent van Ber- kel, Jons van der Hilst (Voab), Rik de Vos, Wesley Goud (Zierikzee). Zierikzee: Peter Brusse, Kasimier Snoek, Mariko Rouw (85 Jamo Vermeulen), Martijn van Gruns ven, Barry Hage; Freek Torensma. Wesley Quist, Rik de Vos, Wesley Goud (75. Vincent Bakker), Mat hijs Hage, Thomas Vos (88. Ingmar Quist). weer herstellen. Dan ontmoet de ploeg in Ridderkerk koploper Sagitta, dat zaterdag van TOP Arnemuiden won. Pakt All Rea dy de volle winst, dan is het maar één week koploper-af ge weest. Scores All Ready: Dennis Voshart 4, Remy Quist 3, Henk de Graaf 2, Luuk van Eijden en Esther Snoek 1. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De voetbalsters van WIK'57 moesten tegen een zwaar verdedigend G.TS genoe gen nemen met een 2-0-neder- laag. Zierikzee werd in Wemel- dinge de gelukkige winnaar (2-1) en streek wederom de volle dige winst op. ZSC'62 pakte één puntje van het bezoekende SVD: 1-1. GJS-WIK'57 2-0: WIK'57 kwam er zaterdag niet door bij een zwaar verdedigend GJS. Het Kerkwerfse elftal had zelfs de betere kansen, maar kon deze niet omzetten in doelpunten. De thuisploeg daarentegen kwam in de 51e minuut op voorsprong. Tien minuten later werd het 2-0. Wemeldinge-Zierikzee 1-2: Ge zien het spelbeeld kwam Zierik zee deze keer heel gelukkig ln het bezit van drie winstpunten Lange tijd zag het er naar uit dat de ontmoeting in een l-i-ge. lijkspel ging eindigen. Zeven mi nuten voor tijd soleerde Qmncv Enser echter, namens Zierikzee naar de 2-1-zege De openings treffer in de eerste helft kwam op naam van Femke Akkersdiik ZSC62-SVD 1-1: Hoewel trai ner Kees Snoek precies elf spe lers tot zijn beschikking had, pakte ZSC'62 zaterdag een punt. Door slecht verdedigen kwamen de bezoekers na twin tig minuten op voorsprong. Vlak voor de rust tikte Kirsten Schie- wold de gelijkmaker binnen Hoewel ZSC na de hervatting bijna constant in de aanval was, stokte deze telkens voor de zes tien. door Joop van den Oudenhoven NIEUWERKERK - Thomas Kik van De Poedel won in café De Meebaal de regionale kampioen schappen libre vierde klasse met overtuiging. De nestor bleef Toon Dekkers en Piet Cools bei den van WBV voor. Piet de Jonge van Windenburg en Thomas Kik waren vooraf de grote favorieten. Eerstgenoem de vergooide zijn kansen al op de eerste dag. Toen hij ook nog zijn beste partijen verloor, was het al gedaan met de kansen van Zierikzeeënaar. Kik daarente gen ging zonder uitschieters recht op zijn doel af. Even haper de de machine. In de vijfde ron de leed de zeventigjarige nestor zijn eerste en enige nederlaag op. Hij verloor van Frans Ha mers. Kik herstelde zich echter onmid dellijk. In de finale kon hij zich zelfs een kleine nederlaag per mitteren, omdat zijn voorsprong twee punten bedroeg en het moyenne beter was dan dat van zijn concurrent Dekkers. Kik versaagde ook in de slotronde niet en versloeg Dekkers: 60-55. Piet de Jonge beleefde op de slot dag een krachtig herstel met twee overwinningen en school op naar een zesde plaats. Me! zes punten uit acht partijen ea 1.96 als gemiddelde. Koos Dorreman beetje tevreden DORDRECHT - Het heeft Koos Dorreman van DOS niet meege zeten op het NK driebanden tweede klasse in Dordrecht. N; een miserabele start was de bil jarter uit Renesse meteen al op achtervolgen aangewezen i dat ging niet naar wens. Pas in de loop van de tweede wedstrijddag begon het beter te lopen voor de Schouwenaar Maar ook toen hij partijen van 0.600 en meer ging afleveren, ging de winst naar zijn tegen standers. Dorreman: „Ikbenm elk geval niet laatste op moyen ne en heb de tweede hoogste se rie van het toernooi. Dus ee beetje tevreden ben ik nog we:' foto Marijke Folkertsma 2-6. Topscorer Rob Heymans (negen treffers) bleek in die fase een ware plaag voor de Zierik zeese defensie. Bij Delta Sport lukte op dat mo ment helemaal niets. Zelfs een simpele pass kwam niet aan of werd knullig in ontvangst geno men. Het waren de acties die trainer/coach Bert de Vos tot wanhoop dreef. Na de hervat ting pakten de Schouwenaren de draad echter goed op. Toen in de achttiende minuut de eer ste break-out van topscoorder Jim Niemans (zeven treffers) ein delijk lukte en invaller Erwin Schaalje hierna voor 19-22 zorg de, werd het handbal treffen in Onderdak toch nog een wed strijd. Even liet Bergeijk de zwaar zwoegende opponent nog tot 25-27 terugkomen. Met een vliegertje in de slotfase toonde het niettemin nogmaals zijn su perioriteit. Scores Delta Sport: Jim Niemans 7, Erwin Schaalje 5, Bob van Lint 4, Guust Sluys 3. Erwin Bos en Rick Evertse 2, Peter Lefevre en Arjo Nieuwkoop 1. Renesse. Woensdagleague. Nameless-Mary's Bowlingteam 2-2, Life&Garden Renesse-Schildersbedrijf v/d Ham 4-0, Overbeeke Verbuur-Juwe lier J.P.Staal 4-0, De Dekker-tjes-Boom- kwekerij Haamstede 1-3. Donderdagleague. Alprokon-Simar 2-2, Rest.Casa Salsa Renesse-Cafe Bar de Stulp 0-4, Pizzeria La Piazza-Braber Groenvoorziening Renesse 1-3, Bow ling Renesse-Camping de Rozenhof 4-0. Vierde divisie. 3B SD Partyservice-Vei- lingzicht 5-3; Philip van der Male-Nico Sep 30-25, 56; Sjaak de Visser-Anton Sep 25-22, 51; Piet Kox-Cees van Peer 17-25, 49; Ron Speijer-Henry van Peer 20-20.60. Zierikzee. Recreatieve competitie. Eerste klasse: SV Dreischor-MDO 4-0. Neffen d'Eule-Braber Groenvoorziening 3-7, Van Oeveren/WIK-Nugrin/Sjaak 5-3. 30 62 - 22 8 1 1 25 67- 21 7 0 3 21 47- 29 6 0 4 18 35- 22 4 1 5 13 43- 40 3 0 8 9 Dreischor 10 Braber Gr, 10 Balkan Expres 10 MDO 11 Nugrin/Sjaak 10 2 0 12 6 36- Tweede klasse: Mainbalance-FC Kerk werve 5-4, IPZ-IB Wijnstekers 4-8, Stella Boys-Garage Slager 2-4. Garage Slager ------- IB Wijnstekers 2 2 0 0 IPZ Mainbalance Stella Boys FC Kerkwerve 2 1 2 0 0 2 0 Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob-Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 3-0, Zeelan- dia-Marleco/C 1000/Cluzona 3-0, Me- vo'80-Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf 2-1, Profile Tyrecenter Rinus Roon-Big Boss 0-3, Big Boss-Connexxion 2-1. Stand: 1 Big Boss 9-23, 2. vc Lob9-22, 3. Zeelandia 9-20, 4. Duïveland Vastgoed/Kwiek H3 9-19, 5. Mevo80 9-14, 6. Profile Tyrecenter Rinus Roon 8-13, 7. Brogum 8-10, 8. Bijdevaate Hy potheken 8-7, 9. MarlecoC 1000/Cluzona 9-6, 10. Ravia/Tolhoet Schilderbedrijf 8-5, 11. Connexxw. 10-5. Poule B: Zeelandia 2-SchouwseBow- materialen handel 2-1, Profile Tyrecen ter Rinus Roon Mix-De Brug 2 12 Marleco/C 1000/Cluzona-Sgravode Verfbron 1-2, Sgravo-DEK verkeersopte dingen-HCR De Kroon/Wiska 3-ï Stand: 1 De Brug 2 9-23, 2 Profile center Rinus Roon Mix 9-20, 3 Fust Schuddebeurs 8-19, 4. HCR Ds Kroon/Wiska 8-19, 5. De Brug 7-14.5 Sgravo-de Verfbron 9-12, 7. Schilder* Oude/Kwiek H4 8-11,8. Sgravo-DEKstr- keersopleidmgen 9-9, 9. MarlecaC 1000/Cluzona 9-7, 10 Zeelandia 2 11. Schouwse Bouwmaterialen hands! 9-1 Poule DA: Bolle Dier&Tuin/WIK2Vt- vo'80 Dames 1-2, Dier&Tuin/WIK-C 1000/Cluzona 2-1, Air- pack Mevo'80 meisjes-Kwiek/SporthuiS Zierikzee D1 3-0. Stand: 1 OfiV accountants/WIK 2 8-21, 2. Juwelier Postma 8-19, 3. Airpack Mevo'80 meis jes 9-18, 4. Mevo'80 Dames 9-18,5. Bol le Dier&Tuin/WIK 9-9, 6. C 1000/Cluzona 8-8, 7. Kwiek/Sporthuis ZierikzeeD18-7, 8. Grand Café Helder 9-2. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dreischor had gisteren in de vijfde klasse B aan één helft genoeg om ruim af stand te nemen van rode-lan taarndrager Volharding. De ruststand (4-0) was ook de eind stand. Koploper Zeeland Sport kwam bij Vosmeer pas ver in de tweede helft tot scoren en won uiteindelijk met 2-0. Renesse speelde gelijk, terwijl Ouwer- kerk nipt verloor. Renesse-Kaaise Boys 0-0: Ook de goed leidende scheidsrechter Maalman zag zo'n vijf kwartier lang een typische 0-0-wedstrijd. Pas in de slotfase, toen de bezoe kers er conditioneel doorheen za ten, kreeg Renesse via Krispijn de Jonge en Vincent Goedege- buure nog twee prima kansen. Omdat deze niet werden benut bleef het doelpuntloos gelijk. Ouwerkerk-Lewedorpse Boys 1-2: Na een afwachtend begin was het Lebo dat het initiatief nam. Een uitblinkende doelman Pascal Dalebout voorkwam lan ge tijd de openingstreffer, maar op slag van rust opende Wesley Schipper toch de score; 0-1, In de 54e minuut kwam Omver- kerk door Erwin van der Maas langszij: 1-1. Halverwege tweede helft bracht Suee Smits de bezoekers opnieuw o? voorsprong (1-2). waarna cf thuisploeg alle schroom vaa zich afgooide en meer aandrong. Beide ploegen kregen enkele goe de kansen, maar kwamen niet meer tot scoren. Vosmeer-Zeeland Sport 0-2: Na rust maakte Zeeland Sport pas het verschil. Michel Schrieren Stefan Vrijenhoek toen. Robur-Kwadendamme 1-2: Da niël Schijf maakte 1-0. ma3r:c de tweede helft boog Marco He- mijn de achterstond om in ec zege Dreischor-Volharding 1-0: Et- sterk Dreischor liep in de eerste helft vrij eenvoudig uit naarJ"; door doelpunten van Sands Uijl, Matthijs Heerens, F van de Helm en Erwin Neli Na de rust beperkte Volha zich tot met man en macht «fl dedigen. De thuisploeg liep nc telkens vast in de muur van spe lers die rond het zestienmeterge bied was opgetrokken en kW1 niet meer tot scoren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38