PZC Corné Vader y maandag 12 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren Jordin zoon van Stephanie Wagenaar en Leroy Aalbersberg 11 december 2005 Regentessestraai 21 4388 JE Oost-Souburg Tel. 06-13372523 Jubileum Op zaterdag 17 december zijn Frans en Saar Walhout 40 jaar getrouwd Wil je ons feliciteren kom dan tussen 15.00- 16.30 uur naar de Kwikstaart Nagelenburgsingel 2 Oost-Souburg Regentessestraat 20 4588 JG Oost-Souburg Overleden Intens verdrietig geven wij u kennis dat op het aller onverwachtst uit ons midden is weggenomen mijn lieve moeder, onze lieve zus, schoonzus en tante Anja van Damme in de leeftijd van 46 jaar. Dennis en jonas Luc en Anja, Philip, Jolisa Arjan en Diana 10 december 2005 Oosterscheldestraat 90,4424 EP Wemeldinge De afscheidsdienst, geleid door Ds. II.). Reinders, wordt woensdag 14 december om 13.30 uur gehou den in de Ned. Herv. kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegen heid tot condoleren. Anja hield van witte fresia's. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat onverwachts uit de kring van onze familie is weggenomen onze lieve nicht Anja van Damme We wensen dat in het bijzonder Dennis de kracht en de troost mag ontvangen om dit grote verlies te dragen. Familie Van Damme Na een leven lang vriendschap werd van ons wegge nomen onze dappere vriendin Anja van Damme We zullen haar nooit vergeten. We wensen de familie veel sterkte toe. Willy en Michel Minnaar-van Damme Jacqueline en Albert de Jonge-van de Velde .Anja en Jan Traas-van den Bosch Janny en Danny Bout-Krijger Wij nemen afscheid, Anja jij moet gaan. Weet dat je ons hart altijd blijft voortbestaan. Leny, Mark, Erica, Adrie, Jacqueline, Wim, Erna, Jan-Mart Geheel onverwacht is overleden mijn lieve vriendin Anja van Damme Onze vriendschap is een kostbare herinnering. Evelyn de Leeuw Veel te vroeg is van ons heengegaan onze vriendin Anja van Damme Gerard - loke Ronald - Mirjam - Shannen Johnny - Martine Wemeldinge, 10 december 2005 Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daan'an is de liefde. 1 Korintiërs, 13 Met veel verdriet, maar dankbaar voor de tijd dat zij bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder, dochter, zus en schoonzus Yolanda Sabine Dekker-Krijgsman Rotterdam, Leersum. 25 maart 1943 7 december 2005 Ad Dekker Wouter en Martine Mike, Carmen Fransje en Roel Veerle Koen en Tamara Mevrouw F. Krijgsman-Pontier Ellen en Wil Knops-Krijgsman Nieuwe Steeg 17 3956 RA Leersum De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Op 9 december 2005 overleed aan een ongeneeslijke ziekte onze lieve mama, oma en zus Nellie Klazina Cornelia van IJzerloo Nel Middelburg, 9 december 2005 Den Haag, 9 augustus 1941 Annette en Robert Visser-Goossen Daan Niels Liesbeth en KimTangkilissan-Goossen Matthew Megan Esther en Tosko Mirovski-Goossen Katherina Maarten en Els van IJzerloo Correspondentieadres: Annette Visser Simon Stevinweg 138 1222 SV Hilversum De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 14 december om 12.45 uur in de "Koorkerk". Koorkerkhof te Middelburg. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.00 tot 12.50 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.50 uur op de algemene begraafplaats. President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Indu strieweg 20 te Vlissingen. Mama hield van bloemen. Wanneer je terugblikt in het leven, blijkt alles te snel zijn gegaan. Het duurde allemaal maar even, dat ritme van een lach en een traan. Alles moest je uit handen geven. Het levenstempo werd jou te zwaar. Maar één ding is altijd gebleven; dat is de liefde voor elkaar. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al haar liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan onze moeder en oma Corry Wiessner-Gillissen Cornelia Catharina nog maar sinds 12 oktober 2005 weduwe van Henk Wiessner in de leeftijd van 64 jaar. Jenny en Peter Susy en Samir Charles en Bianca Rov Richella Soera Presillia Sheila Henrica en Herman Noëlle Caroline en Jeroen Wessel Niels Henny Vlissingen, 9 december 2005 Correspondentieadres: Vluchtenburgstraat 34 4557 JN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Corry te nemen op dinsdag 13 december a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Op woensdag 14 december zal om 12.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na af loop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Corry Wiessner-Gillissen sinds 12 oktober 2005 weduwe van Henk Wiessner Onze gedachten en gevoelens van medeleven gaan uit naar de kinderen en kleinkinderen. Soera en Bram Tahapary-Wiessner Leendert en Addie Wiessner-Dobbelaar Neven en nichten Middelburg, 9 december 2005 BEGRAFENISVERZORGING l#J Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor dienstverlening in Walcheren, Zuid- en Noord Beveland Tel. 0118 - 60 25 00 - 0113 - 21 63 63 "Ik zal er zijn" Exodus 3 14 Verslagen delen wij u mee, dat uit onze familiekring is weggenomen onze broer, zwager en oom Cornelis bij de Vaate - Cees - in de leeftijd van 68 jaar. Zoetermeer, P. bij de Vaate M.J.A. bij de Vaate-Meeuwsen Smilde, B.J. bij de Vaate F.J. bij de Vaate-Betten Kapelle. H.J. bij de Vaate M. bij de Vaate-Mol Neven en nichten Haamstede, 9 december 2005 Haeskenshof 47 Correspondentieadres: Molenwater 25 4421 BH Kapelle De dienst van Woord en gebed zal woensdag 14 december om 11.00 uur gehouden worden in de aula op begraafplaats "Vredehof" te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd nemen we afscheid van onze fieve oom Cees 6ij de Vaate Zijn vriendschap Bewaren we in ons hart. Anita en Kees Evcrsdijk-bij de Vaate Laura, Sifva Miranda en Jack Stojfels-bij de Vaate Rik, Joey Haamstede, 9 december2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid en vrijwilliger Cees bij de Vaate Tot 28 november jl. heeft "onze" Cees zich jarenlang belangeloos voor het museum ingezet. Bestuur en vrijwilligers van Stichting Streek- en Landbouwmuseum Goemanszorg Stichting Goemanszorgbeheer Stichting Vrienden van het Museum Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, na een ern stige ziekte, uit ons midden weggenomen onze innig geliefde broer, oom en oudoom Cornelis Moerdijk in de leeftijd van 71 jaar. Oostdijk: J. Sinke-Moerdijk (in herinnering) J. Sinke (in herinnering) Ad en Jannie jan, René, Anton, Dick, Janet Forra en Nico Gawege: M. Moerdijk (in herinnering) M.J. Moerdijk-Waverijn (in herinnering) Wim en Christine Marien, Jan-Joost, Willem Gawege: L. Moerdijk 10 december 2005 Gawege 5,4414 NA Waarde Onze broer en oom is thuis opgebaard, alwaar woensdag 14 december van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 15 december om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.45 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Tevens is er na de begrafenis in bovengenoemd gebouw nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar Ds. Wuffelé, artsen en ver plegend personeel, afd. D van het Oosterschelde- ziekenhuis te Goes en medewerkers van de R.S.T. voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit "Het is voorbij". Slechts je lichaam werd ons ontnomen. Niet wie je was en ook niet wat je zei. Voor ons vrij onverwachts is tot onze diepe droef heid van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lie ve moeder en oma Cathrien Kooman-Brand 27 oktober 1933 - Domburg -1 10 december 2005 Domburg: Jakob Kooman Hoofddorp: Mieke Kooman Femke Pim Middelburg: Adriana en Hans van Kervinck-Kooman Bart Stijn Singel 25 4357 BV Domburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 december van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Wij komen samen op vrijdag 16 december om 12.00 uur in het "Schuttershof", Kanon weistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Domburg (inganghet "Schuttershof"). Na de begrafenis is er gelegenheid lot condoleren in het "Schuttershof". Liever geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma Domburg We zullen je nooit vergeten. Femke Pim Bart Stijn Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Nel Reijnhout-Sinke echtgenote van Johan Reijnhout 1 Serooskerke IW), 3 maart 1926 t 's-Gravenpolder, 8 december 2005 's-Gravenpolder: Johan Reijnhout Goes: Annemieke Dana en Michel Reus Nijeveen: Jos en Gea Nelleke Gerwin, Thijs en Tycho Loes en Frank Paula en Lambert Gemmy Berkehof 3 4431 CN 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 14 december om 14.00 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4357 PB Mid delburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Ik heb geen behoefte aan woorden, een handdruk is voldoende. ...toch staat in stille pracht de ster van Gods genade aan 't einde van de nacht. (Gezang 130 uit het Liedboek) Heel verdrietig berichten wij het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Neeltje (Neli) Sinke echtgenote van Johan Reijnhout Vlissingen: Wim en Chrisje Sinke-Schoe Halsteren: Jo en Jannie Sinke-Mol Sint Laurens: Jeaane en Jan (in herinnering) Geldof-Sinke Rheden: Dien en Gijs Ruitenbeek-Sinke Vineland (Canada): Huib en Corrie (in herinnering) Sinke-de Haan Serooskerke: Kees en Leny Sinke-Boone Vrouwenpolder: Jannie en Jan Wattel-Sinke Son: Joke en Eek Wiersma-Sinke Kamperland: Piet en Sea Sinke-Zwemer 8 december 2005 Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart. In dit vaste geloofsvertrouwen is overleden op 9 december 2005 Pieter van Hoeve weduwnaar van Maria Janna Dekker Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 84 jaar. De executeur-testamentair: P.S. Dekker De Kerkdienst ter nagedachtenis van de overledene zal D.V. worden gehouden op 14 december 2005 in de Protestantse Kerk van Axel, Koestraat 2, waarin zal voorgaan Ds. J. Lindeboom. Aanvang van de dienst 14.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Correspondentieadres: P.S. Dekker-de Ruijter 't Schuttebochl 8 4501 AA Oostburg Vol bewondering om zijn ijzeren wilskracht en dank baar voor zijn vriendschap nemen wij bedroefd af scheid van onze geliefde zwager de heer P, van Hoeve Axel, 10 november 1921 Oostburg, 19 december 2005 Sedert 5 januari 1991 weduwnaar van onze (schoon)zus Maria Janna Dekker Axel: Johanna Maria Koster-Dekker Willem Koster (in herinnering) Oostburg: Pieter Simon Dekker Annie Dekker-de Ruijter Leongatha: Simon Pieter Dekker (Australië) Ellen Dekker-Sinnema Neven en nichten Bij het overlijden van Dhr. P. van Hoeve Verliezen wij onze neef, vriend en collega. We hebben goede herinneringen aan de jaren dat we met hem optrokken. Genade van de HEERE voor ons allen. Terneuzen: Fam. Dieleman-van de Panne Apeldoorn: Mw. J.N. van Houweling- Dieleman Brugge: Mw. N.J. Dieleman Axel: Fam. de Putter-Moes Terneuzen: Dhr. J. Moes Axel, 9 december 2005 Voor jou ging het sterven niet ineens, Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden Na een lange tijd van samenwerking op de boerderij, waarvan de laatste jaren met veel zorg om zijn ge zondheid. is overleden de heer P. van Hoeve Axel: Rinus en Adrie Murre-Verhulst 9 december 2005 Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jar die wij samen mochten beleven geven wij u kenn! dat is overleden mijn man, onze vader, gro overgrootvader Jan Cornelis Heijnsdijk Axel. t Wesikapeiu 23 juni 1918 10 december 2005 Wij zullen liem erg missen Westkapelle: M. Heijnsdijk-de Groote Middelburg: Jaspert en Ineke Westkapelle: Lies en Leo Klein- en achterkleinkinderen Molenwal 42 4561 CG Westkapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens- dag 14 december om 1 1.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van crematorium. Geen bazuingeschal, maar wel met stille trom zo is ons moederlief vertrokken. Geen klokgebeier, wel veel schone blom doet kond, doet diep respect ontlokken. De moedereik, van wortels los, is om.... Een Zeeuwse storm is weggetrokken... Op 9 december 2005 is, in haar negentigste levens jaar, onze moeder en oma rustig naar "het Grote Onbekende" vertrokken. Paulina Wilhelmina Holster-Noordhoek sinds 17-01-1971 weduwe van Adriaan Bastiaan Holster Kortgene 03-04-1916 Eibergen 09-12-2005 Everdien en Jean Stroek-Holster Manon Monique en Willem Jean en Vanessa Nelleke en Xander Sijpkens-Holster Alesse en achterkleinkinderen De crematie zal plaatsvinden op 14 december oil 13.00 uur in het crematorium "Enschede" teUsselo. Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken. En wat ik meteen vergeet. Herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon. Toen ik alles nog kon. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden ij- mijn lieve moeder en oma Martha de Feiter-Steenland weduwe van Job de Feiter op de leeftijd van 90 jaar. Paula van Driel-de Feiter Anne Simon 4301 EBZierikzee, 10 december 2005 Meelstraat 55 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag llffl december om 14.00 uur op de begraafplaats var.tfj Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid lot condoleren in het Dorpshuis van Renesse, Zeeanemoonweg 1. Met droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Minnaard J. Minnaard G.A. Minnaard-Traas Kees Minnaard Niels, Kiki Krabbendijke, 9 december 2005 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onz; zwager Marinus Minnaard echtgenoot van Abrahamina Poortvliet Familie Poortvliet 9 december 2005 Op 88-jarige leeftijd heeft God uit onze familiebsg weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster a tante Klara Verhage-Wouters Westkapelle, 14-2-1917 Goes,8-I2-2i'.' Domburg: W. Minderhoud-Wouters Zoutelande: K. Wouters L. Wouters-Schoe Neven en nichten In Memoriam 12-12-05 Lieve Jolanda Lieve Mama Nu twee jaar voorbij, maar het verdriet en het gemis zijn niet voorbij. We houden van je Gerard en Eva Westkapelle: Oude Zandweg 2. Tel. 0118 S71434 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dorruni:us

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32