Arnemuiden knokt weer terug Eindelijk zege voor Ondo PZC 's-Gravenpolder even verlost van degradatiezorgen Ruime zege voor De Stormvogel Het is dringen in top van vierde klasse A Vissersploeg achterhaalt met tien man VVGZ: 1-1 maandag 12 december 2005 door Euqène de Kok ARNEMUIDEN - Hij zat zater dag voor de tweede keer op de bank bij Arnemuiden en voor de tweede keer zag Jan Poortvliet zijn ploeg gelijkspelen met 1-1. De puntendeling met VVGZ. de nummer twee van de eerste klas se C, werd uit het vuur gesleept met tien man en was dikver diend. „Ik kan alleen maar ho pen dat dit zich doorzet", stelde de oefenmeester dan ook tevre den vast. ..Maar", relativeerde doelpun tenmaker Corjan Marijs het ge lijkspel na afloop, „eigenlijk schieten we hier niets mee op. Elk punt is meegenomen, maar we moeten winnen om aanslui ting te krijgen met de ploegen die boven ons staan. Voor het vertrouwen is dit natuurlijk wel goed." Door de remise van zaterdag 'blijft het gat tussen de vissers- ploeg en nummer negen GJS, dat gelijkspeelde tegen Roda Boys (3-3), zes punten. Concur rent Groote Lindt won het de gradatieduel met Dinteloord (-2-1) en kwam op gelijke hoogte met Arnemuiden. De Walchena- Ten hebben wel één wedstrijd minder gespeeld. Ze moeten het uitduel met WGZ, dat tien sep tember vanwege onweer in de 39e minuut werd gestaakt, nog uitspelen. Arnemuiden weet na zaterdag dat ze niet kansloos zijn in die resterende minuten. Het team uit Zwijndrecht liet slechts bij vlagen zien waarom het zo hoog staat op de ranglijst. WGZ had ifioeite met het spekgladde veld en het bloed-zweet-en-tra- nen-voetbal van Arnemuiden. De Zuid-Hollanders verzand den al snel in gemopper op el kaar en op de strengleidende scheidsrechter. De thuisploeg kende een moeizame, wal ze nuwachtige start maar kreeg daarna vat op de wedstrijd. In de eerste helft waren ze aller minst de mindere van VVGZ. Angst om te voetballen, waar over Jan Poortvliet vorige week nog sprak, was bij de vissers- ploeg zaterdag niet te bekennen. ..Ik heb gezegd dat ze vrijuit moesten voetballen. Je kon van daag goed zien dat ze hebben ge luisterd. Je moet niet al te veel nadenken op een voetbalveld." Ook in de beginfase van het tweede bedrijf had Arnemuiden het betere van het spel. De spe lers waren fel uit de kleedka mers gekomen, zetten de Zwijnd- rechtenaren vast en leken op weg naar de 1-0. Maar ze zagen hoe Jeroen Bezemer een mooie actie op rechts maakte en een loepzuivere voorzet afleverde. Raymond van der Ent kopte de bal simpel binnen, 0-1. De tegentreffer sloeg geen gaten in de wilskracht van de thuis ploeg. Onder aanmoediging van de supporters, die nog ietsje lui der gingen zingen („Jantje Po!"), schakelden de spelers een tandje bij. Het breekpunt was de drievoudige wissel, die Jan Poortvliet een kwartier voor tijd toepaste, Even daarvoor was ver dediger Raymond de Nooijer met rood naar de kant gestuurd. Hij trok de doorgebroken Jeroen Bezemer iets te opzichtig aan zijn shirt. Kort na de verwij dering reageerde Jan Poortvliet door de jongelingen Leon van Belzen II, Patrick Siereveld en Pierre la Grand naar de kant te halen. In hun plaats kwamen Jo hn Crucq, Marinus Baas en Jac- ky de Smit Verdrukking De extra lading ervaring en stootkracht die de wissel met zich mee bracht, bracht WGZ snel verder in de verdrukking. Twee minuten na zijn inval beurt kreeg Jackv de Smit de kans op de gelijkmaker, maar hij kopte voor open doel over. Diezelfde Jackv de Smit leverde iets later de corner af die de ver diende gelijkmaker opleverde. Corjan Marijs zag in de hoek van de zestienmeter hoe de bal over iedereen heenging en in zijn voeten belandde. Corjan Ma rijs schoot met links knap raak. 1-1. „Vorige week maken we tegen Oostkapelle gelijk in de laatste door Daaf Kasse MIDDELBURG - Het damtien- tal van PWG 's-Gravenpolder is voorlopig bevrijd van degrada tiezorgen. Zaterdag won de Zeeuwse hoofdklasser met 11-9 van Troesoe uit Arnhem en steeg door dat resultaat naar de zesde plaats op de ranglijst. Omdat twee jonge dammers van tegenstander Troesoe buiten de ploeg waren gezet en de Arn hemmers slechts één vervanger hadden begon PWG met een re glementaire 2-0-voorsprong. Erg lang konden de Zeeuwen daar niet van genieten. Eerst verloor Daaf Kasse en later moest ook Evert Wiskerke zich gewonnen geven. Na remises van Jan van de Weteringh en in valler Danny de Jager duurde het lang voordat er wat teke ning in de strijd kwam. In de vijf resterende standen hadden alle spelers van PWG voordeel Eerst accepteerde Aart Walraven remise en even later moesten ook Henk Gunter en Martij n Rentmeester genoe gen nemen met een puntende ling. PWG had het beste voor het laatst bewaard: Dominique de Rooij verzilverde zijn voor deel en na bijna zes uur spelen volgde Arjo Kousemaker het voorbeeld van de Hulstenaar. De topscorer van PWG incas seerde zo zijn vijfde overwin ning van het seizoen. De Middelburgse damclub speel de zaterdag met 10-10 gelijk te gen Dordrecht 2, een van de zwakste teams in de tweede klas se E. Aan de lagere borden deed Middelburg het goed, met over winningen van David Davidse en Jan Moens. Bovenin liep het aanzienlijk minder. De tegen stander van Arie Kammeraat nam revanche voor twee eerdere nederlagen en ook invaller Ger ard Krijger redde het niet. De reserves van PWG 's-Graven polder leden een nederlaag te gen De Variant uit Oudenbosch. De West-Brabantse ploeg won met 12-8. in een wedstrijd waar in maar liefst acht partijen een winnaar opleverden. De drie winstpartijen kwamen op naam van Niels Roelofsen, Adrie van de Schraaf en Mark van der Hage. door Ko Mechielsen GOES - De waterpoloërs van De Stormvogel behaalden zater dag een 6-11-overwinning in en tegen Brunssum. De Stormvogel had de zege te danken aan een ijzersterk begin. De ploeg stond na de eerste pe riode op 0-4. Daarna nam de ploeg gas terug en incasseerde veel straffen. Na 4-8 in de drde periode won De Stormvofgel ver diend van de dergradatiekandi- daat. Scores De Stormvogel: Gerco Koks 4, Ad van 't Westende 3, Qhris van der Draai 2, Gabrijel en Danijel Gavranovic beiden 1 maal. Zuidwesthoek-De Stormvogel 2 3-3: De slim spelende Vlissin- gers kwamen op 0-3. Na de 1-3 Patrick Siereveld (links) is een speler van VVGZ te snel af. minuut, nu komen we terug met tien man", keek Jan Poortvliet lachend terug. ..Dat zijn enorme opstekers. Ik hoop dat we dit op pakken en doorgaan. Al deze gasten zitten goed in elkaar. Iedereen wil erbij horen, de wis sels staan te popelen om in te vallen. Dat is goed. Het is uitein delijk de bedoeling dat we iets op de mat leggen dat bij onze huisstijl hoort: strijd, beleving en voetbal." Arnemuiden-WGZ 1-1 (0-0) 56. Raymond van der Ent 0-1, 84. Cor jan Marijs 1-1 Scheidsrechter: D P. van Duuren (Noordeloos) Rode kaartRay mond de Nooijer (Arnemuiden). Gele kaart: Pierre La Grand, Cor jan Marijs en John Crucq (allen Ar nemuiden), Rianto Vrutaal, Jur- riaan Mol, Jeroen van Scherpen- zeel en Jeroen Bezemer (allen WGZ). Aantal toeschouwers: 250. foto Ruben Oreel Arnemuiden: Roy den Dunnen. Walter Crucq, Raymond de Nooijer, Corjan MarijsPeter Bil: Leon van Belzen II (76. John Crucq), Leon van Belzen I, Patrick Siereveld (76 Mannus Baas), Cor- né van Belzen; Pierre La Grand (76. Jacky de Smit) en Bart van Steveninck. Zwaarbevochten overwinning op Seolto: 13-11 volgde een spannende derde pe riode. De Stormvogel miste veel kansen waardoor Zuidwesthoek slim op gelijke hoogte kwam: 3 -3. In de laatste minuut had Zuidwesthoek nog de beste kans op de winst maar het bleef ver diend 3-3. Scores De Stormvogel: Frank Leijnse 2 en Pirn Bekkers 1 maal. Ganze-Bruinvis 11-6: Ganze nam een 3-2-voorsprong en werd daarna langzaam maar ze ker steeds sterker. Na 5-3 bij rust schakelde de Goese ploeg een versnelling hoger: 8-3. In het laatste kwart kon Bruinvis pas bij een 11-3-achterstand wat terugdoen Scores Ganze Atidré van Zijp en Cheyenne van Berkel 3, Stijn San- dee 2 en Maarten Buijs, Jos Schrij ver en Peter Blanker allen 1 maal door Job van den Enk MIDDELBURG - De korfbal lers van Ondo mochten zaterdag eindelijk een feestje vieren na hun eerste overwinning van het seizoen. In sporthal de Voor- borch wonnen zij met enig for tuin de Walcherse derby van Seolto: 13-11. Bij aanvang van het seizoen wa ren de verwachtingen hoog ge spannen bij Ondo Jan Jaap Rit- sema. coach van Seolto. kan hier wel inkomen. „Voor het sei zoen zie je voor dit soort wed strijden elk punt als een bonus- punt. Ze draaien echter moei zaam en dan valt er misschien wat te halen. Dat zag je van avond, helaas is het niet ge lukt." Na wat wederzijds aftasten neemt Seolto brutaal de leiding. De thuisploeg heeft het vizier duidelijk nog niet op scherp staan en geeft het initiatief aan de tegenstander. Na negen minu ten spelen is de stand dan ook 0-2. Tot woede en vooral frustra tie van coach Edwin Coppoolse. Nog geen minuut later lukt het Ondo echter wel van afstand. Halverwege de eerste helft ma ken ze tevens de gelijkmaker. Deze is m grote mate te danken aan de pas 17-jarige Evi Geer vliet. Tussen twee tegenstanders pakt ze de afvang en stelt haar ploeggenoot in staat te scoren. De A-juniore heeft al een wed strijd in de benen, maar hier is niets van te zien. Haar coach is dan ook zeer te spreken over haar prestatie „Ze heeft het ge weldig gedaan. Ze verloor bijna geen duel onder de korf, erg knap." Na de gelijkmaker lijkt de thuis ploeg uit te lopen, maar Seolto weet terug te komen. Vlak voor rust brengt de Vlissingse club de marge terug naar één: 7-6. Di rect na rust scoren ze ook de ge lijkmaker, waarna het de gehele tweede helft gelijk opgaat. Met nog een kwartier te spelen neemt de spanning toe. Ondo maakt met nog elf minuten te spelen de 12-11 en krijgt de kans de voorsprong twee minu ten later uit te bouwen. Bas de Pagter mist echter de discutabe le strafbal. Seolto neemt hierop direct de regie over. De wed strijd blijft gelijk opgaan. Beide teams weten echter maar niet te scoren. Ruim vier minuten voor het Een speelster van Seolto zet een medespeler aan het werk. eindsignaal legt de Vlissingse ploeg het thuispubliek het zwij gen op: 12-12. De verwarring is groot als de scheidsrechter de treffer afkeurt. Iemand van Seol to zou aan de paal hebben geze ten. Behalve de leidsman lijkt niemand dit gezien te hebben. Drie minuten voor tijd scoort Ondo de 13-11 en speelt de wed strijd uit. De coach van de verliezende par tij gaat na de wedstrijd nog in discussie met de scheidsrechter. ..Het is natuurlijk een beslis send moment, maar hij blijft er bij dat er iemand aan die paal zat. Dan houdt het op", aldus de teleurgestelde Ritsema. Zijn col lega van Ondo had de vermeen de overtreding evenmin gezien. Zijn spelers bevestigen echter het verhaal van de arbiter. „Hoe dan ook, wij zijn blij met de pun ten. Het hele seizoen trekken we aan het kortste eind, dit hadden we nodig." Copoolse spreekt van een terech te overwinning. „Ik denk dat we iets scherper waren dan een ove rigens goed spelend Seolto. De verdediging stond goed, we had den alleen wat meer moeten sco ren. Laten we hopen dat het de start is van een goede serie." De teleurstelling overheerst foto Ruben Oreel vlak na de wedstrijd nog bij coach Ritsema, maar hij is tevre den over de prestatie van zijn team. „We hebben naar behoren gespeeld, het stond vandaag goed. Het enige wat ik mijn spe lers verwijt, is het feit dat er te veel duels werden verloren. De ze wedstrijd geeft vertrouwen en dat moeten we zien uit te bou wen." Scores Ondo: Bas de Pagter 6, Jo ns Hoogwerf 2, Wim Allaart, Iwan de Pagter, Sandra van de Broeke en Evi Geervliet allen 1. Scores Seolto: Rob Harthoom en Remy Schuuring beiden 3, Anja Ovaa 2, Ineke Stroo, Harry Kerk hof en Kristie Schipper allen 1 van onze sportredactie GOES - Koploper VCK is in de vierde klasse A helemaal van slag. De ploeg uit Koudekerke verloor nu met 1-0 van Colijns- plaatse Boys. Door de nederlaag is het aan kop dringen geblazen. In 4B blijft Wemeldinge na de 2-0-winst op Kruiningen alleen aan de leiding. Colijnsplaatse Boys-VCK 1-0: De koploper was wel beter, maar dat leverde ondanks pri ma kansen geen treffer op. Na twintig minuten reageerde doel man Nonnekes ook nog eens on voldoende op een rollertje van Nigel Holmes, waardoor de thuisploeg met 1-0 won. Borssele-Bevelanders 0-1: De openingsfase was voor Borssele. De bezoekers kwamen negen mi nuten voor rust echter op voor sprong door Robin van de Moe- re. In een tweede helft konden beide teams geen verdere doel kansen laten noteren. Hocdekenskerkc-MZVC 0-3: De eerste helft was voor de thuis ploeg, maar na rust was MZVC de bovenliggende partij. Via Sander de Vries, Joost Beekman en Ronald de Visser leverde dat een ruim uitgevallen 0-3 op. Apollo-Nieuwland 0-1: De be zoekers hadden aan één kans ge noeg om de punten mee te pak ken, terwijl de thuisploeg legio prachtkansen om zeep hielp. Karsten Feleus tekende zes mi nuten voor tijd voor de 0-1. Vierde klasse B WIK'57 - Stavenisse 3-2: In een wedstrijd die meer op een fou- tenfestival leek. kwam WIK'57 door Erik de Vlieger aan de lei ding. Mario Smits zorgde voor de 1-1 en via Jeremy Gierman kwam Stavenisse in de tweede helft op 1-2. Uit een vrije trap van Oscar Meijer bracht Mauri ce de Vlieger WIK'57 op gelijke hoogte en op aangeven van Mar co Ganzeman scoorde Jan Berre- voets de winnende treffer. Krabbendijke - Smerdiek 1-2: Krabbendijke was voor rust ster ker maar dat overwicht leverde geen kansen op. Smerdiek coun terde daarentegen naar Harten- lust en tot tweemaal toe wist uitslagen Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Prutsers - Computer service 4-0, La pelotita azul - Ysvogel 3-1Kwik kwek kwak - Hoven.bedr. Wal cheren 1-3, Hooizolder - Dekkertjes 3-1, Duck/Spar - Imtech 3-1, Makzo - Doe- marwa 2-2, Allie angel - Jamin/Pets pla ce 0-4, Stand na 39 games: Jamin/Pets place 38.5, Makzo 32, Ysvo gel 31Imtech 30.5, Hooizolder 30, Com puterservice 29, Prutsers 28, Hoven.be dr. Walcheren 27, Allie angel 24.5, Kwik kwek kwak 24, La pelotita azul 23.5, Dek kertjes 22, Duck/Spar 21, Doemarwa 21, Brothers in arms 18. Dinsdagleague: Spruijt pallet - Bakkerij Maljaars 4-0, Su zuki - Verhoeven 0.5-3.5, Dow - Tim merwerken 2-2, Schrobbelerke - Schoo- nen elektro 3-1, Pro hair - S4 3-1, Nailstudio - Wapen van Zeeland 2-2, Steady state - Van der Zwan 1-3, Valke- nisse - Bam 3-1 Stand na 39 games: Schoonen elektro 35, Valkenisse 34, Van der Zwan 33, Schrobbelerke 31, Timmerwerken 31, Dow 30, Spruijt pal let 29, Verhoeven 27.5, Pro hair 27, Wa pen van Zeeland 23, Steady state 22. Bam 22, Nailstudio 21. Bakkerij Mal- jaars 19, Suzuki 16 5, S4 14 Woensdag league: Bakker Bart - M en O bedr. 1-3, Stadscafe - Auto de Voogd 3-1, Misset - Capello 0-4, Full house - Johns 4-0. Oliebollen - Herwegh 1-3, Coby's speel goed - Mo s 0-4, 't Gootje - Poseidon 0-4 Stand na 39 games: Oliebollen 36, Full house 33, Bakker Bart 31.5, Her wegh 31, Poseidon 31, Auto de Voogd 30, Capello 29.5, M en O bedr. 27, Mis set 25, Stadscafe 23. 't Gootje 20, Johns 19, Mo's 15, Coby's speelgoed 13. Don derdagleague: Binnenuit - Brabant mobiel 1-3, Eastman - Slager Gillissen 1-3. Wondergem - EPZ 3 2-2, Pro shop - Taxicentrale 3-1, Auto Smart - EPZ 4-0, Fonsies - EPZ 2 3-1 Stand na 39 ga mes: Brabant mobiel 40. Pro shop 37.5, Auto Smart 34 5, Fonsies 28, EPZ 2 26, Wondergem 24,5, Slager Gillissen 24. Binnenuit 23 5, EPZ 22, Eastman 21, EPZ 3 19, Taxicentrale 12. Jeugdleague: Vierkante bal - Lekker belangrijk 1-3, ZPINS - Nu even niet 0-4, Balzak - Pink ladies 4-0, SNPIZ - Nightfire 3-1. Stand na 39 games: Nu even niet 45, 8alzak 38, ZPINS 30, Pink ladies 27, SNIPZ 26.5, Lekker belangrijk 24.5, Vierkante bal 11, Nightfire 6. Regio Walcheren. Derde klasse: VZV/Hydrofa 3 - VPV 9-4, Uiterton - Dekker/Tramper 3-3, SSVW - DKW ad vocaten 1-3. Stand: Neptunus 9-25, VPV 10-22, DKW advocaten 10-20, Vos kampboys 10-19, Baderie 10-18, SSVW 10-15, fc Laurens 10-12, VZV/Hydrofa 3 10-9, Dekker/Tramper 10-8, Woontrend Zeeland 9-6, Schinkel assurantie 10-5. Vierde klasse: Partner advies - TSA brandpreventie 3-14, vv Hebusport - de Stoof 2-5, Jong Arnemuiden - Milano 3-10, Uiterton 2 - EPZ 9-5, Gouwe gheyt - fc Zeeland 0-6. Stand: Milano 9-27, TSA brandpreventie 10-24, fc Zeeland 10-22, MO de Schuur 9-21, Uiterton 2 10-20, Jong Arnemuiden 10-19, Garderen/Dekker 2 9-10, Gouwe gheyt 10-9, Partner advies 10-6, de Stoof 10-5, vv Hebusport 9-2, EPZ 10-2. Vijfde klasse VAW 2 - Torentijd 5-7, SVR-fc Laurens 2 6-5, Domburg 3 - Varian 4-3, Torna 2 - Jobse timmerwerken 6-12. Stand: Domburg 3 9-22, AFC 9-16, de Mix 9-15, Jobse timmerwerken 9-15, To rentijd 9-14, Varian 9-13, VZV/Hydrofa 4 8-12, Westkapelle 2 8-11, SVR 9-11, VAW 2 9-10, fc Laurens 2 9-7, Torna 2 9-6. Zesde klasse: Bouwbedr. Geertse - Hiwako/de Pauw 4-3 Stand: Fraggles 9-27, Hiwako/de Pauw 8-18, Murre/de Visser 2 8-16. Provincie Zeeland 7-12, SSG Scheldemond 8-12, Draadkrabbers 9-11, Westkapelle 3 8-10, Janse 8-10, fc Laurens 3 8-9, Geertse 9-4, Uiterton 3 8-3 Bekercompetitie: Torna - Oostkapelle 2 5-10, DKW advocaten - Milano 4-7, VZV/Hydrofa - Akkerdaas kado 5-3, VZV Hydrofa 4 - AFC 0-5 (regl MO de Erik van Haaften te scoren rust drukte Krabbendijk S-J diek wel wat verder ten de aansluitingstreffer var chard Dommisse vielt te laat" SPS-Yerseke 0-2: Jordv Toonder kopte Yersekt 0-1. Na rust waren er kan-! voor SPS maar Adriaan Plasse scoorde aan de arak kant van het veld. Wemeldinge - Kruiningen U Een zakelijke overwinning de koploper. Kruiningen opaj sterk maar na de 1-0 wareni bezoekers met meer bij macta om het Wemeldinge lastig ter8 ken. De beide goals van Wertó dinge vielen voor rust en i& sterk op elkaar. Tot tweed toe leidde een voorzet van Wij van Stel tot een treffer var. Sj chard Schoute. Maximale zege voor Hoondert RILLAND - De driebanden^ Hoondert/de Waard sloegen i de derde divisie hard toe op k onderaan staande The Fricné 8-0. De Stene Brug in eigen bi kansloos met 1-7 van koplop Pierre de Jonge 2, In het duel van Hoondatü Waard was alleen in d van Frans de Koek tegen ïi Agtmaal sprake van spansii Vic Herreweghe was ween man die het meest van zichde» spreken. Hij stootte de 35 m ten in 28 beurten bij elkaar, de prestatie van Gemt B mag niet onvermeld blijver, 3 nestor kwam met 0.731 sta voor de dag. Het was mea een evenaring van de hoogstei rie in de gehele derde di« (111 teams) Bij De Stene Brug kwamPL Koek niet in het stuk voor a als Wim de Kok kreeg geena tegen Van de Wouw. Hij haia geluk niet niet aan zijn na had en moest buigen vooreer, zersterke Brabander. Maranj der Hout zorgde na het veta van Ad Menheere voor tea) reddende punt door Ad vu a Dries op een gelijkspel te den. Schuur 2 - Murre/de Visser 3-3 (Mn w.n.s.), Domburg - Eastman/LFA 10 Garderen/Dekker - MO deSchuurM Fat Kanaries - Domburg 2 7-6. Willem Tell Ovezande Wip 1; 1e hoofdvogel; W Fijaarl (S{ Nostra), 2e hoofdvogel: J v Steen) gen (Willem Teil), 1e zijvogel: H Fr» (Willem Teil), 2e zijvogel: WRerr/) (Edele Handboog), 1e kal: C Jeieai se (Zorgvlied), 2e kal: J.Renlma (Willem Teil), 3e kal: W.FayaaisIS# Nostra), Wip 2; 1e hoofdvogel: M, Franse W lem Teil), 2e hoofdvogel: WRcirji (Edele Handboog), 1e zijvogel: PJ mijnse (Edele Handboog), 2e zijvojl W. Bouwens (Spes Nostra), Iekal PS gelkerke (Eensgezindheid), 2e i A.Rentmeester (Willem Teil), 3e 0 Buysrogge (Zeelandia), Meeste vogt D. Boonman (Willem Teil). Verenigde Senioren s-H*» hoek. 1 e hoofdvogel: A v.d.Dnes VI Schutters), 2e hoofdvogel: P Vette Ct cordia), 1e zijvogel: J.v.d.Dries !E«H zindheid), 2e zijvogel: C Boom (Vrije Schutters), 3e zijvogel. JWM (Victoria), 4e zijvogel: Jv.d&c (Zorgvlied), 1e kal: D Brand (Zorg»* 2e kal A.Dekker (Doel naar Hogr. kal: A.Dekker (Doel naar Hoger).üi H Hoogstrate (A.D.L.M.), vliegen* gel: P. Vette (Concordia), meestei» vogels: P.Vette (Concordia) Goes. Recreatieve competitie .Pi Ie A (mannen): WEA - Boom0-3 Valkier Verzekeringen 3-0, Bisonmr tional - La Dolce Vita 1-2. Poule B? mengd): Menkved Rietdekkerster ROC Zeeland 0-3, Recretantes Ongeregeld 13 Poule C (vrouw HHK - Goedemorgen 1-2, De Berger Cafe Baarends 0-3, BOK - W Krr: ke 1-3. Middelburgse BedrijfsvolleyW)'1 eniging. Eerste klasse: Begijn* laar - Geldof assurantiën 4-4, Ean - Kamps 6-2, Kuijper betonbonn» Rijschool Scaldis 3-5. Stand: G;"] surantien 8-51, Begijn makelaar* Eastman 8-35, Rijschool Scaldis* Kuijper betonboringen 7-30, K" 8-20, WEA/Dauwendaele 7-15 Tw* klasse: AKZ verzekeringen - BW elektro 3-5, WEA/Dauwendaele 2-' sport 0-8, LVV - Piet Voskamp™ 2-6. Stand: Piet VoskampA Zand HZ sport 8-42, AKZ verzekeringen» Bosma elektro 8-32, Beko 7 2ti.li 7-26, WEA/Dauwendaele 2 8-9. W klasse: Bowl de Kruitmolen - iJw 7-1, AKZ verzekeringen 2 - ROC» land 2-6, Schoonen/Flipse/MZ-Zi» huis Walcheren 4-4, indoor ka®! Provincie Zeeland 0-8, Stand: Aw* zekeringen 2 8-47, Schoonen/FliW* 8-38, Bowl de Kruitmolen 8-37, huis Walcheren 8-36, Provincie ZN 8-35, Indoor karting 8-22, ROC Zes 8-21, Kodde 8-20. Vierde kl«s»>k verzekeringen 4 - Bayard alu/ww daele 6-2, AKZ verzekeringen 3 hypotheken 4-4, Eastman 2 -rft> de Babbelaar - Delta cars 0-8 Delta cars 8-45, de Babbelaar84** hypotheken 8-38, Eastman 2 8-3* verzekeringen 3 8-34, AKZ verte» gen 4 8-28, Bayard alu/Dauwen® 8-17, PZC 8-16. Vijfde klasse doeng - CZ actief in gez.h, B™ Walcheren - Wigman en Van l HZ sport 2 - Nehalennia 1 Wigman en Van Dijk 7-55, Ct gez.h. 7-38, HZ sport 2 7-34, Pr(«« Zeeland 2 6-28, Rabo Walcheren* Nehalennia 7-10, Bandoeng7-4 Vrouwen. Derde klasse: t Ken* VIUUWGII. UCIU& de Kemel 5-3, Wijk Klarenbeek-te huis Walcheren 4-4, De Reus* Heemst - Jong Ambon 8-0. Stmy- Reus en Van Heemst 8-48, 8-37, Ziekenhuis Walcheren «&W mei 8-35, 't Ken net 8-33 Wi' beek 8-31, Bakker Schrieks

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20