Domme nederlaag Fortis bij GKV Goed weekeinde teams Morres PZC Vijfde marathontitel voor Patrick Goverse Vlissingen moet koppostie na nederlaag delen Axel blijft in het spoor van HVV'24 Souburgse overgangsklasser laat opponent terugkomen van 12-14 tot 17-14 IS maandag 12 december 2005 door Pieter van Klinken GOES - Fortis speelde nog niet onaardig, maar door een groot aantal persoonlijke fouten leed de Souburgse overgangsklasser een nederlaag. Na 12-14 werd het 17-14 bij GKWNettorama. Eersteklasser Swift verloor vol gens trainer Ralph Gillissen vooral van zichzelf. In de wed strijd tegen medekoploper Nieu- werkerk (11-9) scoorde de ploeg veel te weinig. GKV/Nettorama-Fortis 17-14: „We hebben superdom verlo ren", zei Fortis-trainer Leonard Debbaut boos. Zeven of acht keer gaf de Souburgse ploeg een doelpunt zomaar weg. Door slecht te verdedigen. De ploeg beheerste de wedstrijd, maar door een surplus aan persoonlij ke fouten gaven de Souburgers de wedstrijd weg. Van 12-14 werd het 17-14. Debbaut: „Dit mag gewoon niet. Dit was Fortis onwaardig." Scores Fortis: Niels Bebelaar 6, Jouri van den Broeke en Jacob van Mourik 3, Elze Blankenburgh en Wander Koole 1. Nieuwerkerk-Swift 11-9: In duel tussen de beide koplopers in de eerste klasse G werden wei nig doelpunten gemaakt. „En daarmee heb je gelijk het manco te pakken", zei Swift-trainer Ralph Gillissen. De Middelbur gers kregen veel kansen, maar misten veel en daarover was de oefenmeester verbolgen. „We hebben van onszelf verloren." Swift kwam nog wel van 8-6 tot 10-9, maar kwam uiteindelijk te kort. Scores Swift: Richard Geldof 3, Mabel van de Velde 2, Ivo de Hond, Pascal Castenmiller, Roel Klootwijk en Marcel Plantinga 1. Tjoba-Merwede 16-13: Tjoba was niet echt goed, maar wel de betere partij. De eersteklasser uit 's-Heer Hendrikskmderen kreeg wel kansen, maar speelde te statisch volgens trainer Ko Crucq. Na een 9-7-ruststand werd het nog 10-10 en 11-11 en maakte Tjoba het zichzelf te moeilijk. Na het invallen van Pieter Potter ontstond er meer Team Allstars verslaat MLTC GOES - De tennissers van All stars hebben de ontmoeting in het wintercircuit met MLTC met 33-27 gewonnen. Het team staat nu in de tussenstand eer ste, gevolgd door nummer twee 't Halve Maantje, dat ZieZoom met 37-23 opzij zette. Het eerste mannenenkelspel bij Allstars tegen MLTC was die tussen Yoram Hilkhuijzen en René Lindenbergh. De confron tatie liep uit op een spannend duel, gewonnen door Hilkhuij zen (6-5). Tim van Dongen, Mare Stoop en Ricardo van de Meijden sleepten ook de volle buit binnen. Dmitri van Hoof en Orestis Molopodis zorgden in het mannenenkelspel voor het enige succes namens MLTC. Bij het vrouwenenkelspel was de puntenverdeling in even wicht. Allstars' Suzanne Lode- wijks en Ingeborg Roks wonnen van respectievelijk Esther Ven- drik (7-3) en Saskia Oranje (5-4). Ingnd Weegels en Linda Oranje deden namens MLTC iets terug tegen Eva Verhulst en Melissa Brouwer. Yoram Hilkuijzen en Sjoerd Huis in 't Veld waren in het dub belspel niet opgewassen tegen René Lindenbergh en Dmitri van Hoof, die de zege met 9-6 pakten. Ook het koppel Tim van Dongen/Mare Stoop moest de punten aan Orestis Molopodis en Tim van Uden van MLTC la ten (4-5). Pierrot Bouwer/ Ricar do van de Meijden was wel suc cesvol tegen Ramon de Jong/Wijnand Smit. Ook in de dubbels bij de vrouwen werden de punten verdeeld. Ingeborg Roks en Suzanne Lodewijks wonnen met 8-2 van Esther Ven- drik en Saskia Oranje, maar Eva Verhulst/Melissa Brouwer moest Ingrid Weegels/Linda Oranje met 3-6 voor laten gaan. 't Halve Maantje klom dankzij een ruime overwinning op Zie Zoom (37-23) naar een tweede plaats. Virgil Greeve, Dennis van 't Westeinde, Rikkert van de Wel, Jaap Moerland en Bram Meulblok wonnen allen hun en kelspel. Alleen Sander van Bu ren verloor. Bianca Zwanen burg was de enige die haar vrou wenenkel won tegen Monique Klerk (6-4). Renée Pieters, Man- dy Wolfert en Emma Blok moes ten een nederlaag incasseren te gen respectievelijk de ZieZoom' ers Margot Jansen, Naomi Hille- brand en Fredenque Kuiper. De drie mannendubbels waren ech ter weer goed voor de volle pun ten. rust bij de thuisploeg. Hij pakte veel rebounds, scoorde en hielp Tjoba aan de beslissende voor sprong. Scores Tjoba: Robert van Schalk 4, Marcel de Dreu 3, Sander Harin- ck, Jnjanneke Fokke en Ene van Zon 2, Kim Hollestelle, Chandra Goedegebure en Pieter Potter I All Ready-Olympia 11-11: All Ready heeft een punt cadeau ge daan aan Olympia. Voor rust verdedigde de Zierikzeese koplo per in de tweede klasse welis waar slordig, maar liep de ploeg uit naar 7-5. In de tweede helft had Dennis Voshart, al goed voor vier treffers, zijn vizier ech ter niet meer op scherp en zakte All Ready in. Scores All Ready: Dennis Voshart 4, Remy Quist 3, Henk de Graaf 2, Luuk van Eijden, Esther Snoek 1 TOP-Sagitta 16-20: Driekwart van de wedstrijd had TOP Ame- muiden uitzicht op een overwin ning, maar in het laatste kwar tier ging het niet meer. Toen kwam de tweedeklasser eerst drie, daarna vier punten achter. Sagitta was dan ook wel de be ter ploeg, want het scoorde veel makkelijker En TOP kwam in de tweede helft helemaal met meer op voorsprong ook. Scores TOP: Hannuël Kramer 4, Carola Meulmeester en Nelleke van Belzen 3, Peter van Belzen en Ad Bezemer 2, Petra de Ridder en Jantine Meulmeester 1 Atlas-Oranje Zwart 9-13: Het Ritthemse Atlas begon onrustig, hoewel de ploeg toen nog wel met Oranje Zwart mee kon. Op 4-5 kreeg de thuisploeg zelfs nog twee goede kansen op de ge lijkmaker. Na rust hetzelfde beeld als vorige week tegen Ven tura Sport. De tegenstander liep uit en de Walcherse derdeklas ser kon dat niet meer bolwer ken. Vorige week was Hans de Meij echter enorm onder de in druk van de tegenstander. „Nu hebben we het aan onszelf te wij ten. Er had meer ingezeten." Scores Atlas: Michel Wezemer, Hanko van Keulen en Wendy de Pagter 2, Kim van der Kuil, Rob de Pagter en Miranda van Keulen 1. Stormvogels-Togo 9-13: Neder lagen blijven Stormvogels ach tervolgen. Zaterdag was het Goese Togo verrassend sterker dan de Westkapellenaars. Togo was vlot en scherp, maar ver zuimde afstand te nemen. Hal verwege de tweede helft stond het nog maar 8-9. Daarna pas liepen de Goesenaren weg van hun opponent. Stormvogels-trai ner Richard Ollefers neemt zijn spelers niks kwalijk, een aantal had gewoon zijn dag niet. To- go-trainer Sjaak Joziasse neemt het zijn spelers alleen kwalijk dat ze niet eerder uitliepen. Scores Stormvogels: Arno Sander- se 3, Niek Peene en Jan Theune bei den 2, Linda de Witte en Suzan Ol lefers I. Scores Togo: Marcel Joziasse 4, Yvonne Joziasse, Marcia van Bel zen en Martin Crucq 2, Roel Schip per, Suzanne Dronkers en Anni- que Elenbaas 1 Ondo-Seolto 13-11: De ploeg uit Sint Laurens boekte de eerste overwinning van het zaalsei zoen. De tegenstander uit Vlis- singen hield de hele tijd gelijke tred en kwam zelfs op 12-12. Maar de gelijkmaker werd afge keurd door de scheidsrechter, waarna Ondo de zege nog vei ligstelde. Scores Ondo: Bas de Pagter 6. Jo ns Hoogwerf 2. W'zm Allaart, Iwan de Pagter, Sandra van de Broeke en Evi Geervliet 1. Scores Seolto: Rob Harthoom en Remy Schuuring 3, Anja Ovaa 2, Ineke Stroo, Harry Kerkhof en Kristie Schipper 3 Met de nederlaag van zaterdag tegen 't Capproen leed Blauw Wit uit Kloetinge de eerste ne derlaag (20-15) van het seizoen. Bij rust was het al 10-3. In de zelfde poule versloeg het Kapel- se KVK Zaamslag met 14-12. Luctor uit Terneuzen was met 15-12 te sterk voor BKC uit Breskens en Scheldevogels ver sloeg hekkensluiter Volharding uit Yerseke met 13-10. Morres-volleybalster Marieke Tanis (9) probeert een bal van Atak'55 te blokkeren. Teamgenote Judith van der Hoeven kijkt toe. foto Wim Kooyman door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Voor beide standaard teams van Morres/Hulst was het in de re giodivisie van de volleybalcompetitie een prima weekeinde. De mannen boekten te gen Atak'55 hun eerste competitiezege (3-2). De vrouwen stuurden het op de tweede plaats geklasseerde Voko/Fi- nen- zo met een 3-1-nederlaag naar huis. Morres/Hulst-Atak'55 3-2 (18-25 23-25 25-23 26-24 15-10): Trainer Werner Tak kwam de teamafspraken na en hield Da vy Hoffmann aanvankelijk aan de kant, omdat hij vrijdagavond de training had gemist. Atak'55 was in de beginfase heer en meester en won de eerste set gemakke lijk. Daarna kwam de thuisploeg beter in de wedstrijd. Morres/Hulst nam in de tweede set tot het twintigste punt het voortouw, zag Atak'55 op 22-22 komen en verloor ook de tweede set. Daarna zet ten de hard werkende Zeeuws-Vlamin gen aan voor een offensief. Met een sur plus aan aanvalskracht werd A- tak'55 bestookt en het initiatief ontnomen. Zo wel in de derde als vierde set resulteerde dat in een ruime voorsprong, die in de slotfase sterk terugliep. Na twee krappe setzeges had Jos van de Zande een be langrijke aandeel in de derde setwinst op rij. Hij serveerde van 5-7 naar 12-7 en be zorgde zijn ploeg de eerste competitieze ge- Zuvo-Mytilus 2-3 (20-25 8-25 26-24 25-21 16-18): De Goese titelkandidaat overdonderde Zuvo in de eerste twee sets en maakte vooral in de tweede set gehakt van de thuisploeg. Daarna stokte het rit me bij Mytilus. De goede start werd ge volg door een periode van verval, waarin Zuvo profiteerde van onrust in de Goese gelederen. Mytilus kwam er aanvallend minder goed door, speelde te tam en in casseerde twee setnederlagen. In de vijf de set tekende zich zelfs een doemscena rio af. In een spannende slotfase overleeg- de Mytilus twee matchpunten, om uitein delijk met de schrik vrij te komen. Sliedrecht Sport 3-Kwiek 3-1 (25-23 26-24 25-19 23-25): Een gelijkopgaand duel, waarin Kwiek het verlies aan zich zelf te wijten had. „Sliedrecht Sport heeft niet gewonnen, maar wij hebben verloren", zei aanvoerder Eric van Breda cryptisch. Kwiek kwam in de eerste en tweede set nog goed uit de startblokken, maar slaagde er niet in een ruime marge van vijf punten te behouden. Twee neder lagen werden gevolgd door een slechte derde set, waarin de Bruse ploeg het voor al verdedigend aflegde. In de vierde set haalde Kwiek een achterstand op, waar door de eer werd gered. Rowi-VVS'92 4-0 (25-19 25-11 25-18 32-30): Ook tegen Rowi slaagde VVS'92 er niet om de slechte reeks een halt toe te roepen. De Vlissingers slaagden er in de eerste drie sets niet in om een goede servi- cedruk te ontwikkelen. Dat stond haaks op de opslag van Rowi, die in de Zeeuw se gelederen voor heel wat problemen zorgde. Rowi had daardoor veelal het ini tiatief en won drie keer op rij met ge mak. In de vierde set kwam VVS'92 op setpunt, maar zes servicebeurten lever den niks op. Uiteindelijk wist Rowi door een omstreden beslissing van de scheids rechter de winst veilig te stellen. Vrouwen Morres/Hulst-Voko/Finenzo 3-1 (27-25 27-29 25-18 25-22): De derde zege op rij voor Morres/Hulst, dat zijn juiste draai lijkt te hebben gevonden. Met veel inzet werd in de slotfase van de eerste set een 21-24-achterstand weggewerkt. Na die opsteker ging de tweede set ongelukkig verloren. Ballen vielen net in of uit in het nadeel van Morres/Hulst. Vanaf de derde set waren de Zeeuws-Vlamingen de bete re ploeg tegen de nummer twee van de rangschikking. Met veel strijd en ver zorgd volleybal werd Voko/Finenzo met een prima servicedruk bestookt. Een goed blok en een uitstekende veldverdedi- ging resulteerden in de derde set in een ruime zege. Het goede spel werd in de vierde set tot 15-10 voortgezet. Gemak zucht in de Hulst- gelederen leek te wor den afgestraft, maar precies op tijd nam de collectief sterke thuisploeg opnieuw afstand. Morres/Hulst 2-Atak'55 1-3 (25-21 21-25 19-25 20-25): Morres/Hulst 2 begon goed, maar was na winst in de eerste set een gemakkelijke prooi voor de bezoe- van onze sportredactie BREDA - Patrick Goverse (22) uit Kapclle en Martje Wisse (18) uit Goes hebben vrijdagavond laat de winst gepakt tijdens het open Zeeuws kampioenschap marathonschaatsen in Breda. Voor Goverse was het alweer de vijfde keer. De eerste serieuze demarrage in de mannenwedstrijd kwam op naam van Mark van der Weij- den uit Middelharms, die voor de Goese Schaats- en Skeeler club De poel rijdt. In Breda liet hij het peloton in de vijftiende ronde (van de vijftig) achter zich, waarna alleen Patrick Goverse en Maarten Janse jr uit Wolphaartsdijk reageerden. De drie vergrootten hun voor sprong. maar het ging Goverse nog niet snel genoeg. Hij liet de andere twee achter zich en dub belde het peloton na 35 ronden. Hij ging erop en erover, zodat hij Van der Weijden en Janse, die ook het peloton op een ronde zetten, voorbleef. Goverse won zodoende voor de vijfde keer. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Koploper Vlissingen ging in de derde klasse A van het zondagvoet bal op eigen veld met 1-3 on deruit tegen concurrent BSC. Omdat ook Moerse Boys won (2-0 tegen Patrijzen) wordt de eerste plaats nu gedeeld door drie ploegen. De Vlissingers hebben wel één wedstrijd min der gespeeld. Onderaan de ranglijst liep Breskens door een 2-2-gelijk- spel tegen Zeelandia Middel burg een punt in op het als tiende geklasseerde Domburg dat op eigen veld met 0-3 ver loor van Goes. Het duel Steen-MOC'17 ging niet, om dat de scheidsrechter niet kwam opdagen. Vlissingen-BSC 1-3: In een ge- lij kopgaande eerstj§ helft met vooral veel middenveldspel kregen beide ploegen één goe de kans om de score te ope nen. Namens de thuisploeg liet Mervin Niemantsverdiet een mogelijkheid onbenut, ter wijl Achmed Didi in de 30e minuut aan de andere kant wél raak schoot: 0-1. Na rust werd BSC teruggedrongen, maar mede door goed werk van de Brabantse doelman werd het pas een kwartier voor tijd 1-1 via een rake kop bal van Mervin Niemantsver- driet op aangeven van Roe- pesh Bhagola Vlissingen ging in het laatste kwartier op zoek naar meer maar bleef uiteindelijk met lege handen achter door doelpunten van opnieuw Ach med Didi en Mark Dijkers: 1-3. Patrijzen-Moerse Boys 0-2: Ondanks de vroege treffer van Peter Kuijstermans, die al na zes minuten 0-1 aante kende, was het verschil op de ranglijst tussen beide ploegen op het veld niet zichtbaar. Kort na het begin van de twee de helft liet Edwin Capello oog in oog met de doelman van Moerse Boys een goede l| mogelijkheid op de gehjknu. I| ker onbenut. Met nog een kwartier op de I klok liet de scheidsrechter om danks een vlagsignaal wegens j| buitenspel doorspelen en kon Kevin Stoutjesdijk de wed- I strijd definitief in het voor deel van de gasten beslissen I 0-2. Domburg-Goes 0-3: Hoewel Goes nogal wat spelers miste, I was de ploeg een maatje té groot voor Domburg, De' thuisploeg was nauwelijks in staat om voor enig gevaarte zorgen. Desalnietemin moest j: Goes door een eigen doelpunt i van Mark Maranus in het za del geholpen worden: 0-1 In de slotfase zorgden Rick de Punder en Patrick Ketting toch nog voor een ruime zege j voor hun ploeg: 0-3. Beide j ploegen eindigden het duel na I rode kaarten van Paulus Wa-1; gemaker (Goes) en Martijn Minderhoud (Domburg) mei I tienman. Breskens-Zeelandia Middel burg 2-2: Breskens, dat giste- li ren vijf basisspelers miste mocht zich na afloop de more-1 le winnaar noemen. Zeven mi-1 nuten voor tijd kopte de veer-1 tigjarige Arno Zwegers Bres kens naar 2-2 uit een loepzui-1 vere vrije trap van Michel Cocquit. Bij Zeelandia Mid delburg realiseerden de j spelers zich dat ze het onheil1 zelf over zich hadden afgeroe pen. Via Alberto Conde Morgado kwam Zeelandia Middelburg op 0-1 en nog voor rust ooi op 1-2. Tussendoor scoorde Niels Pielaat tegen Bres- kens-trainer Marco Groene-1 vel verweet zijn ploeg nu spel in de eerste helft, maar complimenteerde zijn elfta! voor de tweede helft. Daan: maakte Zwegers uiteindehji i dé gelijkmaker. kers. Te gemakkelijk spelend en met veel te weinig concentratie bracht de thuis ploeg Atak'55 in een zetel. De Braban ders hoefden niet eens alles uit de kast te halen om drie keer op rij te winnen. Savok-Rijnmond 2 3-1 (21-25 25-20 27-25 25-22): Savok had de voorbije we ken veel op snelheid getraind en dat wierp zijn vruchten af. In een wedstrijd met twee goede teams werd Savok be loond voor een geweldige inzet. De thuis ploeg had aanvankelijk geen antwoord op de floating service van Rijnmond. Na dat de eerste set naar de bezoekers was gegaan, kwam de Sasse formatie op stoom. De overwinning in de tweede set leek perspectief te bieden, maar Rijn mond 2 stond in de derde set binnen de kortste keren met 6-1 voor. De Sasse for matie kroop onder aanvoering van Mars- ha Moeliker dichterbij. Savok overleefde een setpunt en won de set. Met een goed blok, veel dreiging in het midden en een goede invalbeurt van de Melanie Deij won Savok ook de vierde set. Sarto 2-Kwiek 3-1 (25-13 25-20 17-25 25-20): Kwiek had in de eerste twee sets geen antwoord op de sprongservice van de thuisploeg, maar leek in de derde set het lek boven te hebben. Met Marije Mun ter in een hoofdrol viel een goed passend Kwiek naar hartelust aan. Dat leidde tot een ruime overwinning. In de vierde set stond er echter opnieuw geen maat op het spel van Sarto, dat vooral op links voor nauwelijks te stoppen was. Van der Weijden versloeg Janse daarna in de sprint. Bij de vrouwen moest Martje Wisse nog de nodige arbeid ver richten om Corina Boekei uit Brouwershaven van zich af te houden. Dat lukte echter wel. Francien Wisse uit Waarde ein digde als derde. Peter Janse uit Yerseke (senio ren B) en Cees Saman uit Axel (masters) waren de andere win naars op de schaatsbaan in Bre da. door Jos van Belzen VLISSINGEN - HVV'24, koplo per in de vierde klasse zondag, won gisteren met 3-0 bij hekken sluiter Vogelwaarde. Axel bleef in het spoor van de ploeg uit Hulst dankzij een 5-0-overwin- ning op Hoofdplaat. Dit gold niet voor de nummer drie op de ranglijst, Aardenburg, dat door een 1-1-gelijkspel tegen Honte- nisse verder achterop raakte in de titelstrijd. In de vierde klas B won Walcheren met 3-0 bij WVV'67, terwijl Odio-Luctor'88 in 3-3 eindigde. Vogelwaarde-HW'24 0-3: De Hulster koploper had gisteren een off-day, maar vertrok toch uit Vogelwaarde met een ruime overwinning. Door een eigen doelpunt van Marcel Verschu ren kwamen de gasten op voor sprong. Na rust maakte top schutter Jari Vyane. die ook zijn dag niet echt had, de 02 en één minuut voor tijd werkte ook Martin van Duyse een bal ach ter zijn eigen doelman. Hulsterloo-Clinge 2-4: Voor rust stond Clinge al met 3-1 voor, door treffers van Mario Vermeirssen (eigen doelpunt), Peter Drumont en Thomas Leeg water. Marco Ottjes maakte tus sendoor de 1-1. Na rust scoorde beide ploeg nog één keer: Joerie Verley namens Hulsterloo en Da vy van Puijvelde namens Clinge. Axel-Hoofdplaat 5-0: De thuis ploeg was gedurende de hele wedstrijd een klasse beter dan Hoofdplaat. Binnen tien minu ten leidde Axel al comfortabel met 2-0 door twee treffers van Percy Verlinden. Nog voor rust bouwden Patrick Vincke en Ibra him Helena deze voorsprong ver der uit naar 4-0. Ook in de tweede helft was de thuisploeg sterker, maar werd er soms slordig met de kansen omgesprongen. Alleen Ibrahim Helena scoorde nog in de eenzij dige wedstrijd. Aardenburg-Hontenisse 1-1: De eerste helft leverde weinig ge vaar voor beide doelen op, zodat de 0-0-stand halverwege een goede weergave van de verhou dingen was. In de 55e minuut kwam een feller Hontenisse op voorsprong via een doelpunt van Alain Joos: 0-1. Aardenburg koos hierna meer de aanval, maar moest alert blij ven op de gevaarlijke uitvallen van de bezoekers. Toch maakte Jelle de Vreeze een kwartiet voor tijd op aangeven van Mal tin van Vooren de gelijkmaker 1-1. Koewacht-Jong Ambon M Een rommelige wedstrijd dut: dat zich veelal op het nut-' denveld afspeelde. Beide plee- gen grossierden in foute pass Zowel voor het doel van Ko wacht als dat van Jong Amto viel weinig te beleven. Da' wedstrijd in 0-0 eindigde, v De Noormannen-RIA W. 5-0:: een redelijk gelijkopgaandete ste helft vierde Joost Grootjan al in de 15e minuut zijn rent» na twee maanden blessurelïsd met een doelpunt: 1-0, DeiRff- de helft was een kwartier ba{ toen de bal na een schot Mark Minderhoud op de ?a kwam en vervolgens via een sa Ier van RIA in het doel belas de- 2-0. Het inbrengen van cal Wedage bij de bezoekers i- verde hierna wel gevaar, irat geen tegendoelpunt op F Noormannen konden in het^a ste kwartier dan ook uitlopf naar een wat 5-0-overwinning, punten van Mark Minderhtó (2x) en de jeugdige Rens den ser. Odio-Luctor'88 3-3: Het bete benutten van de kansen, d«r Florentijn de Beukelaer en nald Kraan, leverde de thuis ploeg een 2-0-voorsprong hal verwege op. Binnen vier miis ten na de rust kwam Luctorfó echter langszij via Enk deGw ne en Ruud van Leeuwen: 2> Hierna scoorde opnieuw Floren tijn de Beukelaar twee keer na mens Odio, maar zijn laatsjt treffer vond geen genade in ogen van de scheidsrechten- derhalve. Kort voor tijd lwpjf Erik de Groene voor de tweede keer raak, waardoor hij ploeg voor een nederlaag w hoedde. WW'67-Walcheren 0-3: to 37e minuut kreeg Wald* ren-speler Cesar Smit zijn t«* de gele kaart, waardoor hij® het veld moest. Ondanks de ondertalsituJ" kwam de Vlissingse ploeg in de problemen. Bart Ff opende in de 48e minuut desfr re, waarna Fred Compeer dc voorsprong na een uur verdub belde. In de slotfase beptfj Bart Felius met zijn tweede W* fer van die middag de eindstn op 0-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18