RECTOR M/V Banen O lobTrack.nl h Wv "Hebt u enkele uurtjes7 Zoomvliet College zoekt Toppers CONTROLLER M/V medewerker m/v '*Zor informatie/communicatie o Taxicentrale Renesse CHEF WERKPLAATS MA/ ASSISTENT-MANAGER Zoomvliet College Meld u aan als collectant of organisator: 030 - 2971197 Kijk ook op 10 DECEMBER 200< Humares B V. is de beheer maatschappij van een tien tal werkmaatschappijen die zich bezighouden met het uitzenden en detache ren van technische vaklie den en specialisten in de technische en maritieme sectoren. Het huidige personeels bestand bestaat uit ongeveer 250 vaste en 3000 projectmedewerkers welke werkzaam zijn vanuit 85 vestigingen in Nederland en 11 vestigin gen in het buitenland. Werkmaatschappijen zijn: MainTec Contracting MainTec Mobiele Techniek TiP personeelsdiensten AREL Uitzendbureau Groninger lascentrale NOVA Engineering Oceanwide International Oceanwide Netherlands Oceanwide Offshore Services De Humares Groep behoort tot de top-10 organisaties in haar sector en neemt in het technische segment de vierde positie ia HUMARES Voor onze organisatie zijn wij wegens vertrek op korte termijn op zoek naar een fulltime (40 uur) De functie Als Controller bent u verantwoordelijk voor toetsing en implementatie van de administratieve organisatie en interne controle Tevens rapporteert u de financiële gegevens rechtstreeks aan de directie Gevraagd Voor deze functie zoeken wij een besluitvaardige, initiatiefrijke en stressbestendige man of vrouw die beschikt over een goed analytisch vermogen. U heeft de nodige ervaring in een soortgelijke functie en weet om te gaan met financiële pakketten. Uw opleiding ligt op HBO/ Academisch niveau. Kennis van de uitzend- en detachenngsbranche is een pré. Voor deze functie zijn beheersing van de Engelse taal en de bereidheid om zowel binnen als buiten Nederland naar onze vestigingen te reizen een must Geboden Deze vacature zal voor de juiste persoon een uitdagende, afwisselende en zelfstandige functie zijn waarin kennis en ideeën op de juiste wijze worden gewaardeerd Reacties U kunt uw schriftelijke reactie vergezeld van een uitgebreid CV tot uiterlijk 23 december as. zenden naar: Humares B.V., ta.v. mevrouw DJ.M. de Bruijn, HR-Manager Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen E-mail: dorita@humares.com Voor verdere informatie, zie onze website www.humares.com I STER GEZOCHT! Stayokay is een keten van 30 hostels op de mooiste plekjes in Nederland. Overal vind je dezelfde gemoedelijke sfeer en de goede zorgen van de Stayokay medewerkers. Vanuit de hostels kun je alle kanten op: uitwaaien op het strand, actief de natuur verkennen of kunst cultuur proeven in de stad. Stayokay Domburg is een hostel op een wel heel bijzondere locatie. Kasteel Westhove Het dertiende- eeuwse kasteel, compleet met torens en een slotgracht, ligt op loopafstand van het strand. De kamers zijn in het kasteel of in een van de twee koetshuizen. Het hostel is in 2004 geheel gerenoveerd. Stayokay Domburg komt graag in contact met kandidaten voor de functie van: RECEPTIONIST (M/V) De functie Verantwoordelijk gastheer/gastvrouw Vervullen van front-office taken Receptie- en barwerkzaamheden Jouw profiel Op en top gastheer/gastvrouw Representatieve uitstraling Zelfstandig kunnen functioneren Flexibel en stressbestendig Kennis van Duits en Engels in woord en geschrift Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een dynamische, informele organisatie met doorgroeimogelijkheden. Bij de functie, die per direct en fulltime beschikbaar is, horen primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform onze CAO. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met CV voor 19 december 2005 naar: Stayokay Domburg, Duinvlietweg 8, 4356 ND Oostkapelle t.a.v. de heer Len Buys, hostelmanager, of per e-mail l.buys@stayokay.com Meer weten over Stayokay Domburg? Bel 0118 581254 of kijk op www.stayokay.com. 30 hostels in Nederland ViaZorg zoekt voor 16-24 uur per week een ViaZorg: wie zijn wij? Een team van enthousiaste mensen. We werken voor alle zorg- en welzijnsorganisaties en in toenemende mate ook voor gemeenten, het UWV en andere bedrijven. Ons werkterrein is 'Arbeidsmarkt, Personeel en Organisatie'. Meer over ons vind je op www.viazorg.nl Wie zoeken we? Je belangrijkste taak is zowel onze schriftelijke als digitale informatie (technisch en inhoudelijk) te beheren en verder te ontwikkelen. Je bent verantwoordelijk voor het voorlichtingsmateriaal, maar vooral voor onze veel vuldig geraadpleegde websites www.viazorg.nl en www.zz.nl met vacature- en sollicitantenbank. Voor automatiseringszaken ben je het eerste aanspreek punt. Je vervult een ondersteunende rol voor gebruikers en ook ben je inzetbaar bij voorlichtingsactiviteiten. Wat moet je in je mars hebben? Je moet beschikken over kennis van en ervaring met ICT, automatiserings systemen en internet. Ervaring met het implementeren en beheren van Content Management Systemen en bouw en beheer van websites is een duidelijke pré Ook kennis van de Zeeuwse zorg- en welzijnsarbeidsmarkt (opleidingen, functies en instellingen) is een aanbeveling. Met ICT omgaan is je hobby, je hebt affiniteit met kwantitatieve gegevens, 'problemen' zijn een uitdaging voor je en je vindt het leuk ViaZorg (met moderne communicatiemiddelen) verder op de kaart te zetten. Mee willen en kunnen denken en flexibiliteit bij de uitoefening van je werkzaamheden (geen 9 tot 5 mentaliteit en gemakkelijke bereikbaarheid) zijn absoluut noodzakelijk. Wat biedt ViaZorg? Aanstelling vindt eerst plaats voor de duur van een jaar; daarna is een vaste aanstelling mogelijk. De Stichting ViaZorg volgt de CAO V&V. Dat betekent een uitstekend pak ket arbeidsvoorwaarden (opname in pensioenfonds PGGM, spaar-verlof- regeling, fiets-privéregeling, vakantie- en eindejaarsuitkering, etc.). Je maand salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en taakomvang. Maar misschien nog wel belangrijker: je krijgt fijne collega's in een prettige werkomgeving op een centraal gelegen locatie in Zeeland. Hoe te reageren? Geef aan waarom jij de juiste persoon bent en stuur vóór 21 december je CV per post naar: ViaZorg, t.a.v. dr J Naafs, directeur, postbus 293, 4460 AR Goes of per e-mail: j.naafs@viazorg.nl Christelijke Scholengemeenschap 'Prins Maurits' vraagt per 1 augustus 2006 een DE SCHOOL de 'Prins Maurits' is een christelijke scholen gemeenschap voor pro, Iwoo, vmbo, havo en vwo, met ruim 1400 leerlingen en 140 medewerkers; naast kennisoverdracht vinden wij leerlingenzorg en persoonlijkheidsvorming belangrijke elementen van ons onderwijs; we zijn gehuisvest op een unilocatie in een betrekkelijk nieuw gebouw (1997) met een grote recente uitbreiding (2005); het is een beheersbare en goed werkbare school, groot genoeg om veel te kunnen bieden, klein genoeg om dichtbij te kunnen blijven; een prettige werksfeer met goede verhoudingen. DE SITUERING - de school bevindt zich in Middelharnis op Goeree-Overfiakkee, het zuidelijkste van de Zuid-Hollandse eilanden; - de leerlingenpopulatie komt van genoemd eiland, maar ook deels van de Zeeuwse eilanden en uit de Hoekse Waard: een duidelijke streekschool; - op het gebied van de identiteit is de grondslag belijnd ('de Bijbel als Woord van God, en de Drie Formulieren van Enigheid als daarop gegrond'); met een brede kerkelijke achterban en een diverse leerlingbevolking. - kortom: een boeiende school, in een nog landelijke omgeving, op korte afstand van de Zuid-Hollandse, Zeeuwse en Brabantse steden. wij zoeken een rector in een collegiale directie van 4 personen, met een ruim bestuurs-mandaat; die de grondslag onderschrijft en behoort tot de (brede) gereformeerde gezindte; die een 'onderwijsmens' is met leiderschapskwaliteiten; die onderwijskundige visie èn sociale vaardigheden heeft; die bereid is het 'gezicht' van de school te zijn en zich daarom ook in het vestigingsgebied wil vestigen, die een eerstegraads onderwijsbevoegdheid heeft of anderszins blijk geeft van een academisch denk- en werkniveau. Sollicitaties dienen uiterlijk 7 januari 2006 binnen te zijn op het adres van de secretaris, dhr. P. Blok, Voorstraat 4, 3245 BH te Sommelsdijk. Een informatiepakket kunt u tot 22 december 2005 aanvragen bij mevr. K. Mulder, tel. 0187-482745. Een assessment zal deel uitmaken van de procedure. C.S.G. PRINS MAURITS MIDDELHARNIS is een jong en dynamisch bedrijf dat zich met name richt op groeps- en tou- ringcarvervoer. Onze werkzaamheden vinden plaats in geheel Zeeland, Goeree Overflakkee, Noord-Holland en Vlieland. Onze vloot bestaat uit 100 taxibusjes en 44 grote bussen. Wegens uitbreiding van onze garagewerkzaamheden zijn wij op zoek naar Taken - het voeren van een kilometer registratie; - het aansturen van de werkplaats; - beoordelen van storingen en hier prioriteiten in stellen; - onderdelen bestellen en een goed magazijnbeheer voeren; - het bijhouden van een onderhoudshistorie. Functie eisen - MBO werk- en denkniveau; - goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift; - praktisch ingesteld; - kennis hebben van geautomatiseerde systemen; - flexibel ingesteld (geen 8.00 uur tot 17.00 uur mentaliteit). Beloning volgens C.A.O. besloten busvervoer/technisch personeel. Ben je na het lezen van deze advertentie geïnteresseerd om in een jong- en dynamisch bedrijf te werken, dan kun je schriftelijk reageren vóór 31 december 2005. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan Taxicentrale Renesse, t.a.v. de heer G.P.A. Markusse, Grenadierweg 7a, 4338 PG Middelburg o.v.v. sollicitatie chef werkplaats. Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met boven genoemde heer Markusse, tel. 0118 - 62 06 10. VIA Adviseurs Interim-diensten VIA Adviseurs Interim-diensten is uw partner in de regio voor personeelsdiensten. Wij verzorgen werving selectie, bieden tijdelijk personeel en voeren mobiliteits projecten uit. Onze adviseurs kennen de markt en handelen vanuit betrokkenheid en betrouwbaarheid. Voor een klant in de regio zoeken wij ter versterking van het team een De functie: Voor een Zeeuws bedrijf dat al jaren actief is als toeristische accommodatieverstrek ker en gespecialiseerd is in de aan- en verkoop van vakantiewoningen, zoeken wij een assistent-manager. Het bedrijf bestaat uit een team van creatieve mensen die zich dagelijks inzetten voor het leveren van kwaliteit en een optimale dienstverlening. In nauwe samenwerking met de directie bent u verantwoordelijk voor het aanstu ren van processen en personeel en de strategievorming. De commerciële- en pro motieactiviteiten, waaronder het implementeren van activiteiten om E-business te optimaliseren, behoren tevens tot uw takenpakket. Het profiel: HBO denk- en werkniveau. Van u wordt een proactieve en ondernemende houding verwacht. Service en klantgerichtheid staan bij u hoog in het vaandel. U beheerst de Duitse taal in woord en geschrift. U beschikt over goede communicatieve vaar digheden en organisatievermogen. Ervaring met marketing en automatisering is een vereiste. Verder maken een gedreven karakter, stressbestendigheid en een resultaatgerichte instelling, u tot een ideale kandidaat. Inlichtingen en sollicitaties: Voor meer informatie omtrent deze functie en de functie-eisen kunt u terecht bij mw. H. Clerx, telefoonnummer 0113-256342. Uw brief met c.v. graag binnen 14 dagen zenden aan: VIA Adviseurs Interim-diensten Mw. mr. H.B.A. Clerx, Postbus 291, 4460 AR GOES U kunt uw sollicitatie ook mailen naar: info@via-adviseurs.nl Het Zoomvliet College verzorgt MBO-opleidingen in Roosendaal voor Administratie, Handel, Kunst, Cultuur en Media, en ICT. Daarnaast heeft het Zoomvliet College een Middelbare Hotelschool in Bergen op Zoom die opleidingen op het gebied van Horeca en Toerisme aanbiedt. Het Zoomvliet College is een dynamische school, die studenten stimu leert in ondernemerschap. Wij zijn voor onze vestiging te Bergen op Zoom, Afdeling Horeca/Toe risme en Recreatie per 1 januari 2006 op zoek naar een Docent Economie i,o fte. vacaturenummer 10003 Informatie kunt u inwinnen bij de afdelingscoördinator de heer Ton Engelen 0165- 590100 of bij de stafmedewerker P&O mw. Loes v.d,Stelt 0165-590103 of via L.vanderstelt@rocwb.nl. De functie-inhoud en functie-eisen vindt u op www.zoomvliet.nl. Daar vindt u tevens de adresgegevens waarheen u uw sollicitatiebrief kunt sturen. Wij zien jouw sollicitatie graag tegemoet vóór maandag 19 december a.s. Begin 2005 ontstond door fusit/nj nieuwe ROC West-Brabant. HelROC J omvat acht Colleges die sterk zijn J in goed en aantrekkelijk VMBO- en MBO-onderwijs en Educatie in West-Brabant. Het Zoomvliet j College in Roosendaal en Bergen op] Zoom biedt MBO-opleidingen aan in de sector Economie. Het Zoomvliet College faciliteert optimale doorstroommogelijk heden tussen VMBO, MBO en HBO. Onze studenten gaan goed toege rust op pad naar hun toekomstige baan. Ondernemerschap in de breedste zin van het woord vormt daarom een belangrijk aspect in ons onderwijs en in onze bedrijfs voering. Een topinstelling zijn en excellent onderwijs bieden is onze ambitie. Doe je mee? Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend. Niets is meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in februari dui zenden mensen voor de Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten. Voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting en zorgprojecten voor patiënten en tien familie. Help mee als collectant of lokale collectecoördinator. Bel 030 - 297 11 97 of kijk 1 (cbf; NFGV Hersenstichting mtion«i fond» -ti opwww.hersenstichting.nlofwww.nfgv.nl Nederland www.viazorg.nl voor werkgevers en werknemers in zorg en welzijn in Zeeland www.zz.nl voor werken en leren in zorg en welzijn in Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 6