Kijk ook op J0bn~r3.ck.nl Neem je carrière in eigen hand! PZC Ba n e n Dieselmonteur SpaarAdvies Qsf Werken met sterke merken? Allround stoffeerder REST imuiu.udrest.nl DOÓ^ Vacature A: Werkmeester (1 fte) B: Trainer (1 fte) C: Sociaal Pedagogisch Medewerker Ontdek de Vogeltrek rsF Relatiemanager zakelijke markt (p) mm poppe Ben de Graaff Calculator werkvoorbereider UUI IU Postbus 1106, 4801 BC Breda 076-5307654 s.oerlemans@epris.nl 10 DECEMBER 2005.) v.d. Rest Nautic b.v. is een watersportbedrijf met ca. 30 medewerkers met vestigingen in Kats en Wemeldinge. Al tientallen jaren hét adres voor alle werkzaamheden aan zeil- en motorjachten en dealer van Yanmar en Yamaha motoren. Wij zoeken voor onze vestiging in Kats een De dieselmonteur moet van zijn vak houden en affiniteit hebben met de watersport. Vanzelfsprekend moet je goed met motoren om kunnen gaan, maar... bij Van der Rest Nautic doe je meer: Als monteur sta je vaak rechtstreeks in contact met de klant. Zo houden wij de lijnen kort. Bovendien werk je met alleen aan scheepsmotoren, maar verzorg je ook het onderhoud en reparatie aan boeg schroeven, elektrische installaties, hydraulische installaties, enzovoorts. Kortom, je bent allround. Illij vragen: ervaring in vergelijkbare functie; opleiding op MBO-niveau; zelfstandig kunnen werken; verantwoordelijkheidsgevoel; een enthousiaste en gedreven persoonlijkheid; ambitie en doorzettingsvermogen. ij bieden: een passend salaris; een afwisselende functie; prettige werksfeer; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; werken in een team met betrokken en vakkundige collega's. i VAN DER nautic Interesse? Is deze veelzijdige job jou op het lijf geschreven, stuur dan vóór 1 januari 2006 een sollicitatiebrief met je c.v. aan: Van der Rest Nautic bv Veerhaven 3 4485 PL Kats of mail naar nautic@vdrest.nl. Voor meer informatie kun je terecht bij Piet Sinke, tel. 0113-600270. Ben jij de collega die de schouders er onder zet? Ben de Graaff zoekt voor haar vestiging in Terneuzen een: Werken bij Ben de Graaff is werken voor kwaliteit. Wij zijn één van de meest toonaangevende bedrijven in het zuiden van Nederland op het gebied van interieurinrichting. Met jouw kennis en kunde zorg je steeds weer voor een perfecte afwerking. Stichting DOOR (Door Opvang en Ontmoeting Resocialisatie) is een dynamische en groei ende organisatie binnen de provincie Zeeland met een breed maatschappelijk draagvlak op het gebied van opvang en nazorg van ex-gedetineerden. De Stichting wil aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding op maat bieden en zo bijdragen aan het verbeteren van kansen van ex-gedetineerden om terug te keren in de samenleving en het arbeidsproces. De dienstverlening van Stichting DOOR naar de bewoners bestaat uit vijf belangrijke aan dachtsvelden, namelijk de zorg voor: Huisvesting Arbeid Financiën Relaties Zingeving Voor ons programma-aanbod binnen Stichting DOOR zijn wij op zoek naar Takenpakket werkmeester. Geeft leiding aan bewoners van Stichting DOOR die in de werkplaats werken. Draagt verantwoordelijkheid voor de leerwerkplaats Is mede verantwoordelijk voor de acquisitie van de werkzaamheden Verricht met cliënten individueel en in groepsverband werkzaamheden op het gebied van (hout)techniek alsook in de groenvoorziening. Ziet na op de veiligheidsvoorschriften op het werk Neemt deel aan het multidisciplinair teamoverleg Levert algemene en specifieke rapportage van bewoners aan Takenpakket trainer: Zelfstandige en groepsgerichte trainingen opzetten op het gebied van huisvesting, arbeid, financiën, relaties en zingeving voor de bewoners Het geven en verzorgen van bovengenoemde trainingen. Een verband kunnen leggen tussen de (individuele) hulpvraag van bewoners en het beleid van Stichting DOOR in relatie tot de trainingen Het op en wegzetten, alsmede uitvoeren, van een opleidingsaanbod voor de medewer kers, stagiaires en vrijwilligers van Stichting DOOR. Neemt deel aan het multidisciplinair teamoverleg Levert algemene en specifieke rapportage van cursisten aan (24 uur per week) Takenpakket woonbegeleider: Het begeleiden van bewoners Verantwoordelijk voor het leefklimaat in het opvanghuis Het opzetten en uitvoeren van activiteiten Het treffen van een (voorlopige) voorziening in geval van acute crisissituatie Het deelnemen aan interne besprekingen Het draaien van dag-, avonddiensten en weekenddiensten Het begeleiden van stagiaires Functie eisen: Voor functie A een relevante MBO opleiding Voor functie B een relevante HBO opleiding Voor functie C een relevante MBO opleiding, voorkeur SPW opleiding Voor functie A kennis van hygiëne en veiligheidseisen Agogische en sociale vaardigheden Flexibiliteit en stressbestendigheid Een stevige persoonlijkheid Goede schriftelijke en verbale uitdrukkingsvaardigheid Affiniteit met de doelgroep Wij bieden: Een uitdagende functie binnen een jong en dynamisch team Een tijdelijke benoeming van een jaar welke na goed functioneren wordt omgezet naar een contract voor onbepaalde tijd Toepassing CAO welzijn Aansluiting bij de PGGM U kunt uw sollicitatie voor 3 januari 2006 richten aan: Stichting DOOR T.a.v. Johan Swart, Directeur Postbus 5076, 4380 KB Vlissingen Inlichtingen kunt u verkrijgen bij: Functie B en C Coördinator: Angelo de Bruijn, Tel: 0118 - 63 56 27 Functie A: Werkmeester: Theo Manuhutu Tel: 06 - 30 91 71 87 Volg de 'Tour de Gans' in Nederland In indrukwekkende formaties trekken ganzen naar Nederland. Ook in uw omgeving zijn ze te bewonderen Kijk op www.vogelbescherming.nl Vogelbescherming Nederland laat het je zien Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Wil je vooruit en mis je dat gevoel in je huidige baan? Een toekomst als financieel adviseur is dan een prima plan! Een baan met pit én vrijheid Financieel adviseur in je eigen regio. Jij helpt je klanten bij het nemen van belangrijke financiële beslissingen. Jouw advies en overtuigingskracht spelen een cruciale rol. Je moet sterk in je schoenen staan en alert reageren. Hoe je dag eruit ziet, bepaal je grotendeels zelf. Je werkt namelijk meestal vanuit je eigen huis, waar je onder andere afspraken maakt. Maar de dag houdt voor jou na vijven niet op. Want vooral 's avonds ga je bij klanten op bezoek. Een sterke startpositie Natuurlijk heb je een MBO-HBO werk- en denkniveau. En commercieel talent. Toch word je met zomaar in het diepe gegooid. Hoe graag je dat ook zou willen. Je krijgt eerst een gedegen opleiding over alle ins outs van onze financiële producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. En je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière binnen onze organisatie. Jij bepaalt je inkomsten en je toekomst We doen er alles aan om jouw inzet tot zijn recht te laten komen. Door uitstekende arbeidsvoorwaarden, prima salaris met provisieregeling, coaching door regiomanagers en teammeetings. Vanzelfsprekend voorzien we je van alles wat nodig is voor je werk, zoals een auto. telefoon en laptop. Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zelf in de hand. Je discipline en inzet bepalen de grootte van je stappen op de camèreladder. Jouw kans Financieel adviseur bij ons? Dat is geen werk, maar een uitgelezen kans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Dan kun je meteen solliciteren... Commercieel talent Overtuigingskracht Discipline MBO/HBO Werken met verkoopdoelen Vooral 's avonds bij klanten op bezoek Financieel adviseur Bij voorkeur per e-mail. Mail vandaag nog jouw sollicitatiebrief CV naar: salesrecruitment@aegon.nl Geen e-mail? Schrijf dan naar: SpaarAdvies ta.v. afdeling Salesrecruitment Postbus 7160 3430 JD Nieuwegein Vragen? Bel dan 030 240 12 12 of kijk op www.gavebaan.nl Interne opleiding Prima salaris Riante provisieregeling Auto van de zaak Mobiele telefoon Laptop van de zaak Werken vanuit huis Carrièrekansen Gemak en een goed rendement onderdeel van AEGON Om de sterke groei van ons bedrijf te ondersteunen zoeken wij op korte termijn voor onze vestiging in Terneuzen een: Profiel Wij zoeken een commercieel ingestelde medewerker met goede contactuele eigenschappen, die goed kan functioneren in teamverband en bereid is verdere opleidingen te volgen. Ervaring in de autobranche is een pré en bij voorkeur in het bezit van een IVA-opleiding. Ons aanbod Wij bieden een veelzijdige functie in een dynamisch groeiend bedrijf. Met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, een professionele werkomgeving en organisatie. Sollicitatieprocedure Wil je ons team komen versterken en pas je in ons profiel, stuur dan binnen 14 dagen een brief met c.v. naar: Auto Poppe, t.a.v. Dhr. J.J. Hietkamp Postbus 304, 4380 AH Vlissingen. Voor meer informatie kun je bellen met de heer J.J. Hietkamp op telefoonnummer (0118) 424030 AUDI ÖÖÖO Audi VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN BEDRIJFSWAGENS SCHELDE AUTOLEASE OCCASIONS REPARATIE EN ONDERHOUD ONDERDELEN EN ACCESSOIRES ERKEND SCHADEHERSTELBEDRUF FINANCIERING VERZEKERING VERHUUR oSSotu Auto Poppe Auto Poppe Auto Poppe Vlissingen Gildeweg 22 Terneuzen Handelspoort 4 Hulst Afrikaweg 18 www.autopoppe.nl ©0118 424000 ©0115 647333 @0114 370100 Kijk ook op www.bendegraaff.nl tapijt&parket Echte vakmensen. Je ziet 't verschil. Spreekt ditje aan? Dan ben je bij Ben de Graaff in Terneuzen aan het juiste adres. Voor deze functie vragen wij een enthousiaste stoffeerder die van alle markten thuis is. Je moet onder meer tapijt, vinyl, marmoleum en laminaat kunnen leggen, gordijnen kunnen hangen en zonweringen kunnen plaatsen. Ben de Graaff biedt je een leuke baan in een enthousiast team. Dus, solliciteer bij Ben de Graaff voor een baan die het echte verschil maakt! Wil je meer weten over deze baan? Bel dan eens met de de heer M. Donken, telefoon 0115-697111 en maak een afspraak voor een goed gesprek. Ons adres is Schoolweg 8, 4531 CB Terneuzen. Rasenberg Kabels Leidingen b.v., gevestigd te Breda is een werkmaatschappij van Rasenberg Beheer b.v. en telt circa 50 medewerkers. Binnen de sector ondergrondse infra realiseert het bedrijf, geheel in eigen beheer, de aanleg van transportleidingen, distributienetten en overige nutsvoorzieningen alsmede ondergrondse inzamelsystemen. In verband met een ontstane vacature zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Rasenberg Kabels en Leidingen b.v. biedt de juiste kandidaat een uitdagende functie binnen een organisatie met een prima werksfeer. Uiteraard wordt een marktconform salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden geboden. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer E. Habraken, bedrijfsmanager K&L, 076-5789789 of 06-22424013. Bij belangstelling kunt u uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen sturen aan Epris Personeelsadviseurs b.v., ter attentie van mevrouw S. Oerlemans. nnitifl Epris Personeelsadviseurs b.v. IfrJ) Mlll'm T.a.v. S. Oerlemans Functie-inhoud U bent verantwoordelijk voor het calculeren en voorbereiden van ondergrondse infrastructurele werken. Tevens onderhoudt u contacten met uitvoering, leveranciers en onderaannemers. Het inkopen en afsluiten van contracten met leveranciers en onderaannemers behoort ook tot uw takenpakket. Functie-eisen MTS HTS Civiele Techniek, Elektrotechniek of vergelijkbaar. U heeft minimaal 5 jaar werkervaring in een soortgelijke zelfstandige functie. U heeft uit stekende communicatieve vaardigheden en ervaring met geautomatiseerde calculatieprogramma's. Wist u dat er elke dag drie mensen in het verkeer en velen blijvend letsel oplopen? Een stille ramp waar we als samenleving veel te weinig bij stilstaan 3VO is dé organisatie die in heel Nederland knokt voor verkeers veilige buurten voor u en uw (klein)kinderen. U kent 3VO van het Verkeersexamen, maar ook van de Nationale Straatspeel dag en de Verkeersbrigadiers Belangrijk werk dat niet kan zonder üw steun Geef voorrang aan verkeersveiligheid en steun 3VO! Maak uw bijdrage vandaag nog over op giro 103400 t.n.v. 3V0 Huizen o.v.v. gift. Meer weten? Bel 3V0 tel. (035) 524 88 00, www.3vo.nl. voor veilig W*1*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24