Grandioze Eindejaarsactie Sluis wensvervuller Word unicef# Alle meisjes moeten naar school PZC Zaterdag 27 november t/m zaterdag 24 december I3TTV] vrijdag 9 december 2005 Eindejaarsactie met grootste prijzenpakket uit de streek! Hoofdprijs auto van het jaar 2004! Fiat Panda. 5 Fietsen en 5 Winkelcheques. Bij iedere besteding van 2,50 ontvangt u een gratis lot. Inl. 0117-461700. Gespecialiseerd in: Lederen kleding Country kleding Country accessoires Sendra boots (coivboy en motorlaarzen) Cowboyhoeden Piercings Zilveren sieraden Beelden Wij zijn iedere dag geopend vanaf 10.00 uur. 2c£4*\Ü4r Ons kantoor in Sluis is zaterdag 24 en 31 december gesloten. Rabobank West- Zeeuws-Vlaanderen wenst u prettige feestdagen! Het is tijd voor de Rabobank. Woensdag 7 december 2005: Start van 'de week van Sluis' Tijdens "De Week van Sluis", welke plaatsvindt van 7 tot en met 12 december 2005, worden dé stad en het hotel op ludieke wijze onder de aandacht gebracht Deze website informeert u over de verschillende activiteiten en nodigt u graag uit om (hernieuwd?) kennis te maken met de mogelijkheden, de evenementen te bezoeken, en deel te nemen aan de speciale acties. Zaterdag 17 december 2005: Avondopenstelling voor uw kerstaankopen te Sluis. Op zaterdag 17 december zijn de winkels en horecazaken in Sluis open tot 21.00 uur. Het centrum van Sluis is dan gehuld in kerstsfeer en u heeft zomaar kans om bijvoorbeeld de kerstman in hoogsteigen persoon tegen het lijf te lópen. Bovendien is dan de eindejaarsactie aan de gang, tijdens deze dag krijgt u dubbele loten voor de eindejaarsactie. dus twee maal zo veel kans op de hoofdprijs, de Fiat Panda!!! De trekking van de eindejaarsactie vindt plaats tijdens de nieuwjaarsreceptie op 9 januari 2006. Uitslag in Nederlandse- en Belgische kranten en opwww.sluisonline.nl Prijsuitreiking op zaterdag 4 maart 2006. OE'EENWENS Make A-Wtsh Foundation en meld je aan als donateur Het leven verandert als je kind levensbedreigend ziek is. Door het vervullen van de liefste wens probeert de Doe Een Wens Stichting kinderen even te laten vergeten dat ze ziek zijn. M Wilt u ons financieel helpen? Dat kan. Word wensvervuller! Ne» als wij. kijk op www.doeeenwens.nl Wie niet naar school gaat, kan zich niet optimaal ont wikkelen. Want op school ontdekken kinderen hun kwaliteiten, zodat zij zich later, als volwassenen, ver der kunnen ontplooien. Kennis en kwaliteiten zijn nodig voor de groei en ontwikkeling van een samenleving. Toch gaan we reldwijd 115 miljoen kinderen niet naar school. Meer dan 62 miljoen zijn meisjes. Terwijl juist voor hen onderwijs heel belangrijk is; zij gebruiken de opgedane kennis bij de opvoeding van hun kinderen en geven het aan hen door. Unicef, de kinderrechten organisatie van de Verenigde Na ties, zorgt wereldwijd samen met lokale organisaties en met overhe den voor meer en beter onderwijs. Afghanistan In Afghanistan gaan 1,4 miljoen meisjes niet naar school. Dat komt omdat er weinig scholen zijn, ouders onderwijs onbelangrijk vin- KINDEREN EERST den voor hun dochter of de school ver weg is. Unicef steekt de handen uit de mou wen en zet hier in dorpen kleine schooltjes op. Nu de school zo dicht bij is, gaan veel meisjes die normaal gesproken niet gaan, nu wel. Daarnaast krijgen leraren trainingen en lesmaterialen en er wordt voor lichting gegeven over het belang van scholing voor meisjes. Mede door de inzet van Unicef krijgen straks 500.000 meer meisjes educatie. Help elk meisje naar school, alleen dan hebben ze een toekomst Word lid! Voor 10,- per maand wordt u lid van Unicef. Daarvan kan Unicef in Afghanistan jaarlijks een hele klas van 20 meis jes naar school helpen. Kijk op www.unicef.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 50