PZC Van der Hooft HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT., Help Afrika om zelf een menswaardig bestaar op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl CAImref FLYING DOCTORS n(o)vib vrijdag 9 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberlchten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden 3-5-1960 6-12-2005 Piet Meulmeester 'Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren. Troost is dat je er was, Uren, maanden, jaren.' "Lieve kus van ons Gipsy Minke en Denise Minke Kenneth van Herk Sonja Bos, Peter Koops en Tommy Verbrugge Joop, Elise en Robin De Winter Jolanda Gasseling, Leo en Tessa Pouwelse Debbie Gerrits Yvonne Miedema Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Willem Roth Oud-docent van Hogeschool Zeeland. Wij wensen de familie van Willem veel sterkte toe bij het verwerken van ditverlies. Namans collega's en oud-collega's Hogeschool Zeeland Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan, delen wij u mede dat thuis rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw en onze dochter Sonja de Zoete echtgenote van Jan van Aalst in de leeftijd van 55 jaar. Temeuzen: Jan van Aalst Temeuzen: B. de Zoete E.A.Th, de Zoete-van Acker 7 december 2005 Fahrenheitlaan 606 4532 JW Terneuzen Sonja is opgebaard bij Monuta Temeuzen, Roose- veltlaan 6 in Temeuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op zondag 11 december van 15.00 tot 15.30 uur. We nemen afscheid van Sonja op maandag 12 de cember om 15.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c in Temeuzen. Na het afscheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in het crematorium. Uit mijn armen, Veilig in Jezus' armen Na een jaar van vechten, bidden en hopen is op 58-jarige leef tijd van ons heengegaan mijn fief en onze papa Jan Ode Dity Oek-de Jager Sandra en Alexander Envin en Debby Maijon en Rutger 7 december 2005 Brouwerijstraat 12 4543 CX Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 12 december om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Ter- neuzensestraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrcfenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in "De Poort", Temeuzensestraat 4a te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar de huisartsen W. Fraanje en P. de Keyser en naar de Stichting Thuiszorg voor de zorg en aandacht. Onze vriend en maatje Jan Ode is overleden. De 40 jaren van vriendschap, liefde, plezier, hulp en alles wat we samen meegemaakt hebben zullen een mooie herinnering blijven aan een onvergetelijke tijd. Het gemis zal groot zijn. Dag lieve Jan, rust zacht. Wij wensen Dity en de kinderen heel veel sterkte bij het ver werken van hm verdriet. Pim en Annie van Hiften Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze medewerker JanOele Jan was werkzaam bij de gemeente Temeuzen op de afdeling Sociale Zaken. Bij onze gemeente en de voormalige gemeente Axel, waar hij een zeer lang dienstverband had, was hij een zeer geziene en gewaardeerde medewerker. Zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en overi ge familie. Wij wensen hun sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Temeuzen, secretaris, burgemeester F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Temeuzen, 8 december 2005 Nog zoveel plannen nog zoveel te doen het mocht niet meer zo zijn het is nu voor altijd toen Met verslagenheid hebben we kennis moeten nemen van het overlijden van onze collega Jan Ode Reeds lange tijd hebben wij Jan moeten missen vanwege zijn ziektemaar nu is het afscheid definitief. Wij herinneren ons Jan als waardevolle collega en mens met een warme persoon lijkheid. Hij stond altijd voor eenieder klaar. Jan, je hebt je strijd met alle kracht gestreden maar aan het eind toch ver loren. Moge je rusten in vrede. Wij wensen zijn naasten, bekenden en (oud-)co(lega's veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling Sociale Zaken Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze collega Dity en vader van onze collega Erwin JanOele Wij wensen Dity, Sandra en Alexander, Erwin en Debbie, Marjon en Rutger veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Familie Risseeuw en medewerkers Bakkerij Risseeuw Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de vader van Erwin en Maijon JanOele Wij wensen Erwin en Marjon en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Tweede en Dames elftalvanV.V. Zaamslag Jan deze eenvoudige naam beschreef precies zoals je was een mens met eenvoud, regelmaat en eerlijkheid kortom, iemand die je kon vertrouwen daarom voelde ik mij zo prettig bij ons dagelijkse ommetje pauzemaatje, er is nu een definitieve pauze aangebroken Loek Afscheid nemen is meedragen al wat waard is niet te vergeten Diepbedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Truidus van der Klooster in de leeftijd van 62 jaar. Corrie van der Klooster-Slotema Gerardus en Ellen Koen Arian en Patrick Youp 7 december 2005 Voorstraat 36 4491 EW Wissenkerke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 12 december om 11.00 uur in de aula van het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. - liever geen bloemen - Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Geertruidus van der Klooster G. van der Klooster (in herinnering) D.J. van der Klooster-van Zaltbommel Jan van der Klooster Ida van der Klooster-Steutel (in herinnering) Gerard van der Klooster Ina van der Klooster-Versluis Rinus van der Klooster Nelly van der Klooster-Karelse Wim van der Klooster Nelly van der Klooster-van Waarde (in herinnering) Wil van den Blink Joop van der Klooster Ineke van der Klooster-Veerhoek Ria van Beveren-van der Klooster Jan van Beveren Peter van der Klooster Anja van der Klooster-van Belzen Neven en nichten Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Koen en Arian, Patrick en Youp veel sterkte toe. Toch nog onverwachts is overleden onze Oom Truidus Wij wensen tante Corrie, Gerardus, Ellen en Koen, Arian, Patrick en Youp veel sterkte toe. Carla en Hugo Robert en Fransien Als familie nemen we bedroefd afscheid van onze zwager en oom Truidus van der Klooster Wij wensen Corrie, Gerardus en Ellen. Arian en Patrick, Koen en Youp veel sterkte. Jan t en Hanny Sandrien en Gerard Nellekeen Adrie Sophie en Jacques Bert en Elly Gerard en Conny Neven en nichten Veel te vroeg is van ons heengegaan onze vriend Truidus van der Klooster Adrie t - Dien Bram f - Lenie Ko - Marie Cor - Koos Adrie - Edith Piet - Ina Wissenkerke, 7 december 2005 Verdrietig zijn we nu onze goede vriend Truidus is overleden. Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Arian, Patrick en de kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke dagen. Kees en Ina van Boven Wissenkerke Een vrolijke, goede vriend is ons ontvallen. Truides van der Klooster Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Arian, Patrick, Koen en Youp veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Truus en Piet, Leny en Piet, Koos en Bertus Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Jan Schroevcrs We wensen de familie veel sterkte. P.V. de Voorwaarts Amemuiden Tot ons verdriet is gestorven onze lieve moeder en oma Betsie Leuntje Adriana Folmer-de Rijke weduwe van Dirk Folmer 12 juli 1931 7 december 2005 Moedig heeft zij haar ziekbed gedragen. We hadden nog zoveel met haar willen delen. Margaretha en Kees, Laurens Paul Correspondentieadres: Obrechtstraat 254 2517 VD Den Haag De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 december om 14.15 uur in de grote aula van het crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Joop Holdorp Baam, 16 juli 1928 Temeuzen, 7 december 2005 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Omringd door liefde is mijn lieverd, onze papa, Opa Zeeland rustig ingeslapen. Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Eenieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil Oostburg: Tiny Holdorp-Nol let Almere: Werner en Hersilia Holdorp Solange Selene Almere: Manon en Willem ter Haar Aranea Florian Schorpioen 31 4501 HA Oostburg U wordt uitgenodigd om samen met ons afscheid te nemen van Joop op maandag 12 december om 10.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Jo Goeman-van den Berg Wat zullen we haar missen. Jan v.d. Ouden Gré de Haas Jan Lenselink Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen en dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, is onverwachts van ons heenge gaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Vos-Lenderink weduwe van Arend Vos in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Wedde, Jopie Hoek-Vos Eppo Hoek Tholen, Tineke van Oost-Vos Jaap van Oost Halsteren, Tino Vos Ina Vos-Dane Kapelle, Henk Vos Els Vos-la Grand Oud Vossemeer, Jeanette Pollie-Vos André Pollie Tholen, Johan Vos Colettepetra Vos-de Boer Klein- en achterkleinkinderen Tholen, 7 december 2005 Correspondentieadres: Familie van Oost-Vos, Kadijk 18a, 4691 PL Tholen Maandag 12 december wordt om 13.15 uur de af scheidsdienst gehouden in de aula van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om af scheid te nemen in voornoemde aula. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Diep ontroerd zijn wij en blij met de grote belang stelling, de vele lieve kaarten, brieven en bloemen bij het overlijden van onze geliefde Lieven Meulmeester Lieve mensen, allen bedankt. Dit was ons een troost die we nooit kunnen vergeten. Janny Meulmeester kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2005 Uw Vertt Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dctg en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevelaiul I u it va art verzorging] de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekain.nl ZO*GIkpo k (f.Vrto z Informatie, advies en onderstof m.b.t. gezondheidszorg, gehand^ tenvoorzieningen, jeugdzorg Hip blemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 -13.00 uur Selfsupporting Africa Mmabatho leeft in Zuid-Afrika. Een land waar 40% van de bevolking niet beschikt over werk of inkomen. Middelen van bestaan. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44