i 1 PZC PZC Van der Hooft Manisch-depressief. Wat nu? www.vmdb.nl Ji ARENSMAN n T IN ZIERIKZEE ZOEKT DE PZC BEZORGERS! Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Willem Roth Oud-docent van Hogeschool Zeeland. Wij wensen de familie van Willem veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namans collega's en oud-collega's Hogeschool Zeeland Afscheid nemen is meedragen al wat waard is niet te vergeten Diepbedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Truidus van der Klooster in de leeftijd van 62 jaar. Corrie van der Klooster-Slotema Gerardus en Ellen Koen Arian en Patrick Youp 7 december 2005 Voorstraat 36 4491 EWWissenkerke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 12 december om 11.00 uur in de aula van het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. - liever geen bloemen - Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lief Opaatje Koen en Youp Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Geertruidus van der Klooster G. van der Klooster (in herinnering) D.J. van der Klooster-van Zaltbommel Jan van der Klooster Ida van der Klooster-Steutel (in herinnering) Gerard van der Klooster Ina van der Klooster-Versluis Rinus van der Klooster Nelly van der Klooster-Karelse Wim van der Klooster Nelly van der Klooster-van Waarde (in herinnering) Wil van den Blink Joop van der Klooster Ineke van der Klooster-Veerhoek Ria van Beveren-van der Klooster Jan van Beveren Peter van der Klooster Anja van der Klooster-van Belzen Neven en nichten Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Koen en Arian, Patrick en Youp veel sterkte toe. Toch nog onverwachts is overleden onze Oom Truidus Wij wensen tante Corrie, Gerardus, Ellen en Koen, Arian, Patrick en Youp veel sterkte toe. Carla en Hugo Robert en Fransien Als familie nemen we bedroefd afscheid van onze zwager en oom Truidus van der Klooster Wij wensen Corrie, Gerardus en Ellen, Arian en Patrick, Koen en Youp veel sterkte. Jan t en Hanny Sandrien en Gerard Nellekeen Adrie Sophie en Jacques Bert en Elly Gerard en Conny Neven en nichten 3-5-1960 6-12-2005 Piet Meulmeester 'Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren. Troost is dat je er was, Uren, maanden, jaren.' "Lieve kus van ons Gipsy Minke en Denise Minke Kenneth van Herk Sonja Bos, Peter Koops en Tommy Verbrugge Joop, Elise en Robin De Winter Jolanda Gasseling, Leo en Tessa Pouwelse Debbie Gerrits Yvonne Mi edema Veel te vroeg is van ons heengegaan onze vriend Truidus van der Klooster Adrie t - Dien Bram f - Lenie Ko - Marie Cor - Koos Adrie - Edith Piet - Ina Wissenkerke, 7 december 2005 Verdrietig zijn we nu onze goede vriend T ruidus is overleden. Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Arian, Patrick en de kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke dagen. Kees en Ina van Boven Wissenkerke Een vrolijke, goede vriend is ons ontvallen. Truides van der Klooster Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Arian, Patrick, Koen en Youp veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Truus en Piet, Leny en Piet, Koos en Bertus Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Jan Schroevcrs We wensen de familie veel sterkte. P.V. de Voorwaarts Arnemuiden Tot ons verdriet is gestorven onze lieve moeder en oma Betsie Leuntje Adriana Folmer-de Rijke weduwe van Dirk Folmer 12 juli 1931 7 december 2005 Moedig heeft zij haar ziekbed gedragen. We hadden nog zoveel met haar willen delen. Margaretha en Kees, Laurens Paul Correspondentieadres: Obrechtstraat 254 2517 VD Den Haag De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 december om 14.15 uur in de grote aula van het crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het is tijd, ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar mij uit in de regenboog hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en hou van me, zoals ik van jullie gehouden heb. Na een periode van gemis, pijn en strijd is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Maria Lukus-van der Wielen sinds 19 juni 2005 weduwe van Jacobus Leendert Lukus in de leeftijd van 74 jaar. We hopen dat ze nu haar rust heeft gevonden. Schuddebeurs, Leo en Ria Kerkwerve, Hans en Ineke Angelique en Peter Perry en Lisette Simba Ql 7 december 2005 De Kanterlaan 28, Zierikzee Correspondentieadres: Hanenweg 23 4317 NJ Schuddebeurs De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal maandag 12 december om 15.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Tot ons groot verdriet is overleden mijn geliefde zus ter, schoonzusteren tante Maria Lukus-van der Wielen Weduwe van Jacobus Leendert Lukus in de leeftijd van 74 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met dit verlies. Serooskerke (S): M.A. van der Wielen E.J. van der Wielen-Kloet Scharendijke: Els en Jaap Stefan, Marije en Nadine 7 December 2005 Met groot verdriet geven wij u kennis dat heden is overleden onze schoonzus en tante Marie Lukus-van der Wielen in de leeftijd van 74 jaar. Ouwerkerk: A.P. Lukus W. Lukus-Raamsdonk Joh. Lukus Neven en nichten Ouwerkerk, 7 december 2005 Bedroefd hebben wij kennisgenomen, van het over lijden van onze tante Riet Lukus-van der Wielen We zullen haar missen. Nieuwerkerk: Nellie Pairoux Chris de Later Nieuwerkerk: Henk Pairoux Sarie Pairoux-Flohil Kinderen en kleinkinderen 7 december 2005 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Jo Goeman-van den Berg Wat zullen we haar missen. Jan v.d. Ouden Gré de Haas Jan Lenselink Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen en dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, is onverwachts van ons heenge gaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Vos-Lenderink weduwe van Arend Vos in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Wedde, Jopie Hoek-Vos Eppo Hoek Tholen. Tineke van Oost-Vos Jaap van Oost Halsteren, Tino Vos Ina Vos-Dane Kapelle, Henk Vos Els Vos-la Grand Oud Vossemeer, Jeanette Pollie-Vos André Pollie Tholen, Johan Vos Colettepetra Vos-de Boer Klein- en achterkleinkinderen Tholen, 7 december 2005 Correspondentieadres: Familie van Oost-Vos, Kadijk 18a, 4691 PL Tholen Maandag 12 december wordt om 13.15 uur de af scheidsdienst gehouden in de aula van Monuta, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om af scheid te nemen in voornoemde aula. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat na een werkzaam leven, vol zorg voor zijn dierbaren, onverwachts is overleden onze lieve vader, schoon vader en opa Hendrik Otte sinds 2003 weduwnaar van Marina Otte-Olree 1 maart 1915 f8 december 2005 J. Roukema-Otte H. Roukema Wopke en Trude Maren Emma Henk en Gro Jeppe Diana L.C. Otte J. Otte-van der Have Yvonne en Ivo Jeroen en Day enne Esra Saskia en Wim J. Otte A.G. Pronk Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Dr. deKockstraat 13 Correspondentieadres: Schoolstraat 4 4311 GZ Bruinisse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden maandag 12 december in het "Stilte centrum" van "In 't Opper", aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bi-uinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stilte centrum". Dankbetuiging Diep ontroerd zijn wij en blij met de grote belang stelling, de vele lieve kaarten, brieven en bloemen bij het overlijden van onze geliefde Lieven Meulmeester Lieve mensen, allen bedankt. Dit was ons een troost die we nooit kunnen vergeten. Janny Meulmeester kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2005 Liefde vecht zich dapper door verdriet en pijn; ze blijft geloven, ze blijft hopen, ze is de enige manier van zijn. De hartverwarmende reacties van meeleven na het onver wachte onverlijden van mijn lieve vrouw Jeanne van der Welle-Koevoets hebben mij gesteund in de dagen van het afscheid. Mijn hartelijke dank voor uw aandeel hierin geldt ook de periode daarvoor, Jeanne en ik hebben van zoveel kanten trouw, warmte en verbondenheid ervaren. In dankbare verwondering zie ik hierop terug. Dank voor wat u met ons wilde delen. Adrie van der Welle Caustraat 20 4301 LA Zierikzee SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan Giro 999 waa Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrurn: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg intern et: vvw w. degrootdeltam.nl depressief- In Nederland hebben zo'n 250.000 mensen een manisch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar gedrag en irreeel denken. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patiënt en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met mamsche-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. VMJJB Lotgenoten-telefoon 0900 - 5 123 456 110 cpm) Alle dagen 09.00 tot 21.00 uur Landelijke Bijeenkomsten Regionale Contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl 0900 - 5 123 456 Lotgenotenlijn JA, IK WAPEN MIJ TEGEN DE MANISCH-DEPRESSIEVE STOORNIS Ik word lid voor 20,- per jaar. Stuur mij informatie en een acceptgiro voor mijn betaling. (Leden ontvangen 4 x per/aar het kwartaalblad 'PLUSmS en uitnodigingen voor vijf Landelijke Bijeenkomsten; ook deelname aan Regionale Contactgroepen is mogelijk.) Stuur mij eerst meer gratis informatie. Naam:DMQV Straat: Woonplaats: I IA.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is,) I Knip de bon uit en stuur deze in een envelop i naar VMDB, Antwoordnummer 52034, 3502 VB Utrecht. Postzegel hoeft niet. ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT.. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS Selfsupporting Africa Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op wwwdeleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38