Consument en besteding Van der Hooft WGGGNGR dagbladen m f - Uw Vertromvm Waard Begrafen isondernemin g C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraal 25.4431 DC 's-Gravenpoldcr Rouwcentrum: Bosscweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevelend Afscheid nemen is meedragen al wat waard is niet te vergeten Diepbedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Truidus van der Klooster in de leeftijd van 62 jaar. Corrie van der Klooster-Slotema Gerardus en Ellen Koen Arian en Patrick Youp 7 december 2005 Voorstraat 36 4491 EWWissenkerke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 12 december om 11.00 uur in de aula van het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. - liever geen bloemen - Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als familie nemen we bedroefd afscheid van onze zwager en oom Truidus van der Klooster Wij wensen Corrie, Gerardus en Ellen, Arian en Patrick, Koen en Youp veel sterkte. Jan t en Hanny Sandrien en Gerard Nelleke en Adrie Sophie en Jacques Bert en Elly Gerard en Conny Neven en nichten Veel te vroeg is van ons heengegaan onze vriend Truidus van der Klooster Adrie t - Dien Bram t - Lenie Ko - Marie Cor - Koos Adrie - Edith Piet - Ina Wissenkerke, 7 december 2005 Verdrietig zijn we nu onze goede vriend T ruidus is overleden. Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Arian, Patrick en de kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke dagen. Kees en Ina van Boven Wissenkerke Een vrolijke, goede vriend is ons ontvallen. Truides van der Klooster Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Arian, Patrick, Koen en Youp veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Truus en Piet, Leny en Piet, Koos en Bertus Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Jan Schroevcrs We wensen de familie veel sterkte. P.V. de Voorwaarts Amemuiden Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten®pzc.nl Overleden 3-5-1960 6-12-2005 Piet Meulmeester 'Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren. Troost is dat je er was, Uren, maanden, jaren.' "Lieve kus van ons Gipsy Minke en Denise Minke Kenneth van Herk Sonja Bos, Peter Koops en Tommy Verbrugge Joop, Elise en Robin De Winter Jolanda Gasseling, Leo en Tessa Pouwelse Debbie Gerrits Yvonne Miedema Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Willem Roth Oud-docent van Hogeschool Zeeland. Wij wensen de familie van Willem veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namans collega's en oud-collega's Hogeschool Zeeland vrijdag 9 december 2005 www.degrootstekrantvannederland.nl BN/DeStem, Brabants Dagblad, De Gelderlander, de Stentor, De Twentsche Courant Tubantia, Eindhovens Dagblad, PZC Tot ons verdriet is gestorven onze lieve moeder en oma Betsie Leuntje Adriana Folmer-de Rijke weduwe van Dirk Folmer 12 juli 1951 7 december 2005 Moedig heeft zij haar ziekbed gedragen. We hadden nog zoveel met haar willen delen. Margaretha en Kees. Laurens Paul Correspondentieadres: Obrechtstraat 254 2517 VD Den Haag De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 december om 14.15 uur in de grote aula van het crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Jo Goeman-van den Berg Wat zullen we haar missen. Jan v.d. Ouden Gré de Haas Jan Lenselink Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen en dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, is onverwachts van ons heenge gaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Vos-Lenderink weduwe van Arend Vos in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Wedde, Jopie Hoek-Vos Eppo Hoek Tholen. Tineke van Oost-Vos Jaap van Oost Halsteren, Tino Vos Ina Vos-Dane Kapelle, Henk Vos Els Vos-la Grand Oud Vossemeer, Jeanette Pollie-Vos André Pollie Tholen, Johan Vos Colettepetra Vos-de Boer Klein- en achterkleinkinderen Tholen, 7 december 2005 Correspondentieadres: Familie van Oost-Vos, Kadijk 18a, 4691 PL Tholen Maandag 12 december wordt om 13.15 uur de af scheidsdienst gehouden in de aula van Monuta, Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om af scheid te nemen in voornoemde aula. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de naaste familie persoonlijk te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Diep ontroerd zijn wij en blij met de grote bebw stelling, de vele lieve kaarten, brieven en bloemenv het overlijden van onze geliefde Lieven Meulmeester Lieve mensen, allen bedankt. Dit was ons een troost die we nooit kunnen vergen Janny Meulmeester kinderen en kleinkindet® Middelburg, december 2005 w/rvaar/verzorging I de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36. 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Meer bereiken. Met Wegener Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle. tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Cijfers over lees- of kijkirrtensiteit zijn cruciaal voor uw mediakeuze. Waar scoort uw uiting het best en wat levert het meeste op? Die vraag is bij Wegener dagbladen snel en overtuigend beantwoord. Onderzoekscijfers bewijzen dat de waardering voor onze dagbladen bijzonder groot is. Daarnaast is de ontvankelijkheid van advertenties in onze dagbladen groot. Maar liefst 76% van de lezers neemt advertenties gretig tot zich. Daarom kiezen landelijke supermarkten, modezaken en interieurwinkels niet alleen voor onze 1,4 miljoen vaste, vrouwelijke lezers maar ook voor de superieure segmentatiemogelijkheden binnen het fijnmazige editiestelsel, Maar er is meer. Wij zien u graag aan tafel voor alle overtuigende cijfers en cases. Welkom bij de grootste krant van Nederland. Dag lief Opaatje Koen en Youp Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Geertruidus van der Klooster G. van der Klooster (in herinnering) D.J. van der Klooster-van Zaltbommel Ian van der Klooster Ida van der Klooster-Steutel (in herinnering) Gerard van der Klooster Ina van der Klooster-Versluis Rinus van der Klooster Nelly van der Klooster-Karelse Wim van der Klooster Nelly van der Klooster-van Waarde (in herinnering) Wil van den Blink loop van der Klooster Ineke van der Klooster-Veerhoek Ria van Beveren-van der Klooster Jan van Beveren Peter van der Klooster Anja van der Klooster-van Belzen Neven en nichten Wij wensen Corrie, Gerardus, Ellen, Koen en Arian, Patrick en Youp veel sterkte toe. Toch nog onverwachts is overleden onze Oom Truidus Wij wensen tante Corrie, Gerardus, Ellen en Koen, Arian, Patrick en Youp veel sterkte toe. Carla en Hugo Robert en Fransien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12