Wa terse haps i op de 6 scholieren krijgt psychische problemen altijd noodzakelijk Eleos Soms onzichtbaar, Hoe, waar en wanneer? Informatieavonden een medisch assistente L"" """""I T""-1 BEZOEK ONZE SHOWROOM AMBIANCE Rolluiken Garagedeuren Zonwering www.ambiance-zonwering De kandidaat moet tien personen uit de categorie ■en het kiesdistrict waar- Ivoor hij of zij zich verkies- Ibaar stelt, bereid vinden lom hem of haar te ■steunen door middel van ■een handtekening op een ■speciale lijst. Voor de categorieën ongebouwd en gebouwd geldt dat de tien ondertekenaars stemgerechtigd moeten zijn voor die categorie. Ondertekenaars voor de categorie ingezetenen hoeven alleen maar 18 jaar of ouder te zijn. Verkiezingskrant niet ontvangen? Vraag een exemplaar aan bij de afdeling Communicatie, 0118-621000 of communicatie@wze.nl. Waterschap Zeeuwse Eilanden Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Openingstijden: op werkdagen van 09.00 tot 16.00 uur Telefoon 0118-621000 Fax 0118-621990 E-mail: info@wze.nl www.wze.nl Op dinsdag 7 maart 2006 vinden de water schapsverkiezingen voor de samenstelling van een nieuwe algemene vergadering plaats. Die dag worden 35 bestuursleden gekozen. Behalve dat u die dag mag stemmen, kunt u zich ook beschikbaar stellen als kandidaat. Water speelt een steeds belangrijkere rol in onze samenleving. De weerdes- kundigen verwachten dat er in de toekomst vaker grote hoeveelheden regen vallen en dat het zeewater hoger tegen de dijken zal komen te staan. Om ook in de toekomst veilig en droog te kunnen wonen en werken in Zeeland, moeten we maatregelen nemen. Uw waterschap is daar al druk mee doende. We vergroten de capaciteit van gemalen zodat het regenwater in tijden van fikse regenval sneller weggepompt kan worden. We verbreden sloten en voorzien ze van een mooie natuurvriendelijke oever. Op die manier kunnen slo ten meer water bergen en het is ook nog eens goed voor plant en dier. De in vloed van het waterschap op uw omgeving is wellicht veel groter dan u ooit gedacht heeft. Wilt u ook meepraten over onze watertoekomst? Stel u dan kandidaat voor de waterschapsverkiezingen. ledereen die op de dag dat de nieuwe algemene vergadering wordt geïn stalleerd (12 april 2006), 18 jaar of ouder is en niet Eilanden kunnen zich niet het waterschapsgebïed uit het kiesrecht is ontzet, verkiesbaar stellen. De te wonen en hoeft ook kan zich kandidaat stellen, kandidaat hoeft geen niet tot de categorie te Medewerkers van Zeeuwse Nederlander te zijn, niet in behoren waarvoor hij of De zetels worden verdeeld over vier regio's: Tholen/Sint Philipsland, Zuid-Beveland; Schouwen-Duiveland en Walcheren/Noord-Beveland Zo ongeveer iedereen heeft wel belang bij het waterschapswerk, maar niet iedereen in dezelfde mate. Daarom betaalt de een ook meer of minder dan de ander. Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft de belanghebbenden inge deeld in vier categorieën: Formulieren voor de kandi daatstelling kunnen vanaf 12 december worden aangevraagd of afgehaald bij waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, telefoon 0118-621000 of via communicatie@wze.nl. Op 24 januari moeten de formulieren volledig in gevuld worden ingeleverd bij het hoofdkantoor. Dat kan die dag tussen 09 00 en 16.00 uur. Direct daarna Ongebouwd: eigenaren van ongebouwde onroe rende zaken (bijvoorbeeld landbouwgrond); Gebouwd: eigenaren van gebouwde onroerende zaken (bijvoorbeeld huizend- Ingezetenen: inwoners; Bedrijfsgebouwd: gebrui kers van bedrijfsruimten. stelt het dagelijks bestuur de voorlopige kandidaten lijst vast. De volgorde van de namen op die lijst komt door loting tot stand. Dat Het kan voorkomen dat iemand belangen heeft in verschillende categorieën. Als dat het geval is, mag die persoon voor al die categorieën een stem uit brengen in het stemlokaal. Uitzondering hierop vormt de categorie bedrijfs gebouwd. De bestuurders voor die categorie worden gebeurt diezelfde dag om 17.00 uur tijdens een openbare vergadering in het hoofdkantoor in Middelburg. Na een zij zich kandidaat stelt. Een kandidaat mag zich voor één categorie aanmelden. indirect gekozen door het algemeen bestuur van de Kamer van Koophandel en Fabrieken Zeeland. Iedere categorie heeft een aantal vertegenwoordigers in het waterschapsbestuur. In totaal gaat het om 35 bestuurders uitgebreide controle van alle kandidaatstellingen zal de kandidatenlijst op 27 januari definitief worden vastgesteld. voor aspirant-bestuurders Wilt u meer weten over informatieavonden waar u De avonden vinden een bestuursfunctie bij het antwoord krijgt op al uw waterschap? Denkt u vragen, erover om uzelf kandidaat te stellen voor de algemene U bent welkom op: vergadering? Kom dan maandag 19 december naar een van de dinsdag 10 januari plaats in het hoofdkantoor van Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg en gaan van start om 19.30 uur. Waterschap Zeeuwse Eilanden Informatieavonden voor aspirant-bestuurders Ja, ik kom graag naar de bijeenkomst op O maandag 19 december O dinsdag 10 januari j Ik ontvang graag het informatiepakket over waterschap Zeeuwse Eilanden Naam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoon: E-mailadres: U kunt deze bon in een envelop zonder postzegel sturen naar: Waterschap Zeeuwse Eilanden Afdeling Communicatie I Antwoordnummer 700 j 4330 WB Middelburg Iets doen voor de Zonnebloem? Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! giro 145 (Breda) Binnen Huisartsenpost De Honte is plaatsingsmogelijkheid voor voor 12 tot 16 uur per week Huisartsenpost ^De Honte Functie-eisen: Doktersassistente, verpleegkundige of een vergelijkbaar diploma Ervaring in het vakgebied, bijvoorbeeld als doktersassistente Goede contactuele en communicatieve vaardigheden Klantgerichte instelling Met grote mate van zelfstandigheid kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Het betreft een dienstverband voor de duur van een jaar met mogelijk een vervolgcontract. De werktijden zijn uitsluitend buiten kantooruren in ANW. De werkzaamheden worden hoofdzakelijk verricht op de huisartsenpost in Terneuzen. De functionaris kan worden ingezet voor spreekuren op de locatie in Hulst. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden verstrekt door mw. L. Vosters, directeur (tel.: 0115 - 64 30 02). Sollicitaties: Uw sollicitatie dient uiterlijk op 17 december 2005 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan: Coöperatieve Huisartsenpost De Honte t.a.v. mevr. L. Vosters. directeur Vlietstraat 12, 4535 HA Terneuzen binder postzegels Meer dan een postzegel r kinderen door kinderen bijvoorbeeld voor Téné in Senegal' sinds tort leer ib oobleer™ De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl Knikarmschermen Diverse merken ZONWERING Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website Teba Nationaal Livingstoneweg 8 4462 GL Goes Tel. 0113-222 231 Laban Schelde Rijnweg 6 4691 RW Tholen Tel. 0166-602 823 Psychische problemen bij kinderen en jongeren komen vaker voor dan we denken. De afdelingen Jeugdzorg van Eleos bieden deskundige hulp vanuit een gereformeerde identiteit. Ambulante zorg voor kinderen en jongeren tot 18 jaar in Almelo, Dordrecht, Ede, Goes, Groningen, Zwolle. Deeltijdbehandeling voor jongeren van 14 t/m 17 jaar in Dordrecht, Ede, Zwolle. Voor hulp bij Eleos is een verwijzing nodig van huisarts of een hulpverlener. Meer informatie? Regio Zuidwest Dordrecht/Goes tel. (078) 61110 57 Regio Midden Amersfoort/Ede tel. (033) 4571717 Deeltijd (0318) 43 23 30 Regio Noordoost Zwolle/Groningen/Altnelo tel. (038) 423 03 00 stichting gereformeerde geestelijke gezondheidsro't^ www.eleos.ril

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10