PZC I woensdag 7 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum D.V. 9 december 2005 hopen onze ouders en grootouders A. Geschiere en W.L. Geschiere - Geschiere 50 jaar getrouwd te zijn. Het is onze hartelijke wens dal de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Kinderen en kleinkinderen. Wiardi Beckmanlaan 14 - 4333 BE Middelburg Overleden De zin die de waarheid raakt. "Het leven is wat je gebeurt terwijl je andere plannen maakt.' Hennie we zullen je missen Liefs Marja. Raisa enTimon <8» Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-studente Hennie van Steenbergen moeder van onze huidige studente Veerle Wij wensen Veerle en haar familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Management en medewerkers van het Departement Health and Welfare, Hogeschool Zeeland (voormalige SOSA) Je wilde zo graag blijven leven Je vond het nog veel te vroeg Je wilde ons nog zoveel geven Je hart was groot en goed Maar niemand kon voorkomen dat je lichaam werd gesloopt Het ging niet langer weg verwachting, weg alle hoop Al cloet het afscheid heel veel pijn In ons hart zal je altijd bij ons zijn. Diepbedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Pieter Johannes Riemens Hij is maar 50 jaar geworden. Terneuzen: Lia Riemens-Bogerd Axel: Richard en Brigitte Romy Terneuzen: Daniëlle en |acco 5 december 2005 Fr. Lisztstraat 17 4536 EA Terneuzen Liever geen bezoek aan huis. Lieve papa Waarom al dat vechten Waarom al die pijn Je wilde niet weg Je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk Geheel niet terecht Je wilde graag verder maar je verloor dit gevecht Richard en Daniëlle Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Heden is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Piet Riemens Mevr. C.A. Riemens-de Smet Corrie en Rini Grootjans-Riemens Jacqueline en Edwin, Björn Christian en Sareh Wim Riemens Terneuzen, 5 december 2005 Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzoon Piet Rieinens Hij was een behulpzame schoonzoon. Pa en ma Bogerd Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Piet Riemens Terneuzen: Nico Bogerd Petra en Karin Terneuzen: André en Marjorie Bogerd Daniël. Joël en Talitha Dordrecht: )ohan en Erica Bogerd Tom en Rick Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker Piet Riemens Piet was bijna 30 jaar werkzaam als stoffeerder bij ons bedrijf. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkind. Wij wensen hun de kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Stevens Interieur en medewerkers Terneuzen/St. lansteen Bedroefd, maar dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een lang durige ziekte die hij op een bewonderswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve zoon, onze broer en zwager Leo Overgaauw in de leeftijd van 54 jaar. C.J. Overgaauw-Schrier Frans Overgaauw Karen Bermingham Vlissingen, 2 december 2005 Chopin laan 123 Correspondentieadres: Ruys de Beerenbrouckstraat 97 4382 ER Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt waren wij toen bekend werd dat plotse ling was overleden onze vrijwilliger Kees Dees Wij wensen Suzan en allen die haar dierbaar zijn veel sterkte toe voor nu en in de toekomst. Bestuur S.W.O.Z. Hij hield van de zee. de polder, van het weidse land. Daaraan had hij zijn hart verpand. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat toch nog onver wacht is overleden mijn levenspartner, vader, onze Izaak en opa Izaak van der Hooft levenspartner van Adriënne Herwegh eerder weduwnaar van Anna Vermeule in de leeftijd van 76 jaar. Koewacht: A. Talboom-Herwegh Spanje: Rob en Anja Carmen, Ramon Koewacht: Marion en Fonny Jessica en Marlijn Sabrina Koewacht: Ingrid en Henny Tom en Laura Absdale: Frank en Chris Anne Dennis Clinge: Werner en Lizzy Bonnie Rico Familie van der Hooft 5 december 2005 Vlasstraat 58 4576 BC Koewacht Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 8 december van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 9 december om 16.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve broer en schoonbroer Izaak van der Hooft in de leeftijd van 76 jaar. Breskens: L. van der Hooft M. van der Hooft-de Klerk Oostburg: H. Rezouga H. Rezouga-van der Hooft Giessen: J.L. van der Hooft M. van der Hooft-Wiggelaar 6 december 2005 Geschokt zijn wij door hel plotseling overlijden van onze lieve tweelingbroer, zwager en oom Piet Sjaak en Jo Magda en Fons Christian Véronique Caroline Hans en Ellie Middelburg, 4 december 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze beste buurvrouw en vriendin Agnes Janssen-de Hoog Jan en Gré de Bat Jaap en Elly Stuurman Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geujeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 (0113) 31 Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken Ik aaide je vingers, Je liet niet los, /e sliep en ik aaide je vingers, liet los. In "De Blaauwe Hoeve" te Hulst is overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Julia van Dam-de Bruijn weduwe van Frans van Dam Hulst. 10-5-1924 t Hulst 4-12-2005 Sluiskil: Carla en Piet de Kerf-van Dam Dominic Rob en Judith Julia Stekene: Christian en René t Verdurmen-van Dam Silvia en Wim Arne, Rien Ester Vlissingen: Liduin t van Dam Marieke en Theo Percijn Jorge Andres Ceciel van Dam Anton van Dam en Lut Colman Ineke en Yves Joke Freddy van Dam en Nel Barentsen Daniël Veerle Hulst, 4 december 2005 Correspondentieadres: Molenstraat 57,4567 BB Clinge De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 10 december 2005 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge. waarna in stilte de crematie zal plaatsvinden. Afscheid nemen van ma is mogelijk vrijdag 9 decem ber van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de parochiekerk. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Den Haag: De Klinge: Clinge: I Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Corrie Potter weduwe van Cor van den Broek in de leeftijd van 83 jaar. Goes: Cor van den Broek fenny van den Broek-Hul Goes: Cor en Erica, Mitzi, Kiki Goes: Bennie en Jolanda, Demi Losser: Leo van den Broek Nelly van den Broek-Koster Enschede: Conny Christchurch (New Zeeland): Elleke en Pryderi Enschede: Léon en Maria Terneuzen, 5 december 2005 Correspondentieadres: Couwervestraat 6 4461 XD Goes Op maandag 12 december a.s. om 13.00 uur nemen wij afscheid van onze moeder in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. U wordt hierbij uitgenodigd voor dit afscheid. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance. "Mijn genade is u genoeg. 2 Cor. 12-vers 9 a Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame vader, grootvader, overgrootvader en zwager Jan Egbert Goossen weduwnaar van Elisabeth Haak Axel, 22 april 1921 Vlissingen, 5 december 2005 Leiden: Dianne en Hans John en Dafne Mauro Lennart Amersfoort: Sanja Martijn en Francijn LisanneMarleen, Joëlle Leander en Simone Joshua, Tim Middelburg: Ada en Kees Arnold Ronald en Petra Pavana Donald Rosanne Leiden: Pieteren Rita Fleur Bram Axel: A.P. Goossen-van Herwijnen 'Swerf-Rust', Middelburg Correspondentieadres: Roomburgerweg 18 2314 XM Leiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen van onze vader op vrijdag 9 december a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in zorgcentrum 'Swerf-Rust' (kamer 319) aan de Laurens Stommesweg I te Middelburg. De samen komst zal D.V. worden gehouden op zaterdag 10 december om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk aan Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de al gemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de achterzaal van bovengenoemde kerk. Onze vader hield veel van bloemen. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve, trouwe echtgenoot, onze lieve vader en grootvader Aloysius Josephus de Haes Louis Eindhoven. 22-8-1920 t Vlissingen, 30-11 -2005 Middelburg: Etta de Haes-Voorbeijtel Cannenburg Eemnes: Charles de Haes Anita Mensing Lotje, Floris Koudekerkseweg 200a 4335 SP Middelburg Wij hebben Louis inmiddels begraven in Koudekerke. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze huisgenoot en buurman Louis de Haes We zullen hem zeer missen. Mw. P.M. Sobels-Barones van Lynden, kinderen en kleinkinderen Mw. W. De fong-Posthumus. kinderen en kleinkinderen Nienke en Luuk Boogert en kinderen Bedroefd omdat wij haar moeten mi?H maar met onuitwisbare herinneringen J haar leven en dankbaar voor haar liefdej zorg waarmee zij ons omringde, gevend u kennis dat, voorzien van de H. Sa;- menten der Zieken, van ons is heengea onze lieve moeder, schoonmoeder en cqj Rosalia Maria de Poorter weduwe van Josephus Johannes Steijaert 4 februari 1909 f 5 december 2005 Oostburg: M.S. Boonman-Steijaert P.C.L. Boonman t Oostburg: J.A. Steijaert M.S. Steijacrt-de Buck Kleinkinderen en achterkleinkindercc Oostburg, 5 december 2005 Correspondentieadres: J.A. Steijaert Zuidwal 21 4501 BW Oostburg Onze moeder en oma is opgebaard in het morr« arium van het Antonius ziekenhuis te Oostbu'; Gelegenheid tol afscheid nemen op donderdag; december van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op vrijdag 9 december 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligiust- Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden^ de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de dienst is erg;!? genheid tot condoleren in de kerk. Samenkomst om 10.15 uur in de kerk. Geen bezoek aan huis. Wij bedanken het personeel van "De Stelle" en "De Burghtvoor de liefdevolle verzorging aan haar bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelief deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Haar werk, haar kracht, haar interesse voor het leven, haar moed. zo sterk, zij heeft er alles voor gegeven. Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorg centrum "Simnia", geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Katharina de Pagter Westkapelle, Domburg, 26 september 1918 6 december 2005 Middelburg: Mevr. L. Sanderse-Brasser Westkapelle: Fam. P. Gabriëlse-de Pagter W. Westerbeke-Hengst Correspondentieadres: Beatrixstraat 67 4361 EG Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 9 december om 14.00 uur op de begraafplaats te West kapelle. Voorafgaande aan de begrafenis is er van 13.15 uur tot 13.45 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Lieve Oma Opeens was je weg. We kunnen het niet begrijpen. We zullen je liefde voor ons zo vreselijk missen. We danken je voor alle belangstelling en gezelligheid die je ons allemaal gegeven hebt. Rust zacht. lieve oma Roger Godelieve en Wim Edwin en Laura Nicole en Fouad Nico en Isma Yuri en Yascha Mark en Francisca Ard-Jan en Frederieke Stefan en Jeannette Anne en Tim Bedroefd geven wij u kennis, dat in alle stilte van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader en onze opa Christiaan de Graaf in de leeftijd van 88 jaar. A.G. de Graaf-Gillissen M.L.A. de Graaf M. Duijts Jacqueline Richard Manon Vlissingen, 3 december 2005 Oude Koudekerkseweg 49 4335 CB Middelburg De crematie heeft in alle stilte plaatsgevonden. 5 december 2005 Heden is van ons heengegaan onze gewaardeerde huisgenote Mevrouw M.J. Kosten-Zeijler De bewoners van "De Vrijburg" Zierikzee, 7 december 2005 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat hei Heere behaagd heeft, na een liefdevolle verzorging "Vredelust" te Yerseke, van ons weg te nemen© geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Dina Paauwe-de Waal sinds 9 april 1982 weduwe van Cornelis Paauwt in de gezegende ouderdom van 102 jaar. Yerseke: T. Wisse-Paauwe A.S. Wisse Ad en Karin Tanja en Antoine Edward Kloetinge: J. Mulder-Paauwe I.J. Mulder Kees en Jeanette Rick, Roy Hans en Jacqueline Dennis, Kim Goes: C.D. van Westen-Paauwe C.M. van Westen Dian Kelly, Justin René en Sheila Isis Yerseke, 6 december 2005 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Magnolialaan 5 4401 HJ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 9 decemberJ 13.50 uur gehouden in het verenigingsgeh» Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op i Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 15.00 uur in het verenigirf gebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na o begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbix ontvangen hebben, dan verzoeken wij u dezeade ten tie als zodanig te beschouwen. Heden overleed, tot onze droefheid, onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Janna Adriana de Regt weduwe van Eduard Marinus van der Maas *17-11-1914 16-12-2005 Kamperland: L.). Heijboer-van de Maas J.A. Heijboer (in herinnering) Dick Edwin en Sandy Wissenkerke: J. van der Maas H.J. van der Maas-Peeman Erwin en Francis Danker en Helga, Nils Wissenkerke: N. van der Maas M.G.W. van der Maas-Leendertse Annemarie en Jack, Daan, Marinke Eddy Correspondentieadres: Baas Huisweg 8,4495 BV Kamperland Een dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op zaterdag 10 december om 11.00 uur in de 'Opstandingskerk'. Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'Zaal onder de Toren' te Wissenkerke gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzusteren tante Janna Adriana van der Maas-de Regt Oud-Beijerland: J.C. de Regt-Rouw Kapelle: P. van Dijke-Rottier Dronten: M. de Regt L. de Regt-Rottier 's-Gravenpolder: J. de Regt Kapelle: L. van Dijke-Weststrate neven en nichten 6 december 2005 Dankbetuiging Dankbetuiging Het is voor ons niet mogelijk iedereen persoonlij! bedanken voor de vele warme blijken van uw medele: de bloemen, condoleances, brieven en de aanwezp tijdens de uitvaart na het overlijden van mijn man,va en opa Frits Audenaerd Het heeft ons getroost en gesteund. Ceciel, Winanda, Thijs en Dianne Fam. Audenaerd Fam. van Paemel Oma zijn is alles geven. Zorg en lijden, liefde en leven. Oma zijn is alles derven, Alles.... en tevreden sterven. Onverwachts is op de leeftijd van 100 jaar over leden onze lieve oma Wilhelmina Maria Kwant-Hovius 3 september 1905 13 december 2005 Wil en Theo Rianne en Frank Alwin Cora en Peter Carlien en Gunther Pascal Correspondentieadres: W. v. Ham-Romijn Esdoornstraat 34 4388 PL Oost-Souburg Naar de wens van oma heeft de crematie plechtigheid in stilte plaatsgevonden. Een hand, een woord, een kaart, een telefoontje,detól zo goed na het overlijden van onze moeder Corrie Lockefeir-van der Klooster Hiervoor onze hartelijke dank. Nel en Frits Ruiter-Lockefeir Goes, december 2005 Voor de vele blijken van belangstelling bij hetovetSj van onze moeder, oma en overgrootmoeder Jacomina Janneke Sanderse-Nieuwenhutf danken wij u hartelijk. De vele brieven en kaarten die wij ontvingen alstneij aanwezigheid bij de uitvaart hebben ons goed gedaas Kinderen, klein- en achterkleinkind Yerseke, december 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32