PZC dinsdag 6 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Met grote blijdschap mochten wij uil Gods hand een dochter ontvangen Johanna Neeltje Wij noemen haar Chanel 5 december 2005 Arjan en Janita de Visser-de Nooijer Zoutelandseweg 7 4573 AM Biggekerke Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Ogcr Jacob Adriaan André en Indra Pekaar-Leendertse Berkehof 1 4431 CN 's-GravenpoIder Pekaar Aqua Maintenance Haarmode Pardouce Overleden Wij ontvingen het intens verdrietige bericht dat op de leeftijd van 44 jaar plotseling is overleden mevrouw J.E.M. van Steenbergen Ons meeleven gaat uit naar haar kinderen Annelore, Veerle en Sophie, hun vader en verdere familie. Wij wensen hun allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie, medezeggenschapsraad en personeel van het Buys Ballot College te Goes mr. M.M.D. Vermue-Vermue, voorzitter van het bestuur drs. P. Favier, rector Maar na de dood is 't leven mij bereid: God neemt mij op in Zijne heerlijkheid. Psalm 49:6 (ber) Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze dierbare zoon, broer, zwager en oom Daniël Bil Daan op de leeftijd van 45 jaar. Lieve man en vader van Tonny, Mark en Mirijam, Ronald, Rudi. Kerkwerve, 8 mei 1960 Almere, 3 december 2005 Kerkwerve: A.C. Bil G. Bil-van der Wekken Kerkwerve: Sjaak en Jeannette Bil Nicole en John Arjan, Jolein Ede: Lianne en Marcel Kuijpers Bram, Coen in herinnering) Zierikzee: Liesbeth en Sjaak Douw Iris, Frank, Luuk Boston (USA): Christiaanen Vida Bil Correspondentieadres: Turelureweg 1 4321 TM Kerkwerve Zaterdag 10 december zal om 11.00 uur de begra fenis plaatsvinden in kerkcentrum de Zuiderpoort, 's-Hertogenboschplein 2 te Almere-Stad. Voor de dienst is er nog gelegenheid om afscheid te nemen. Met veel verdriet geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve neef Daan Bil Daan mocht maar 45 jaar worden. Zierikzee: Tante Nel van der Wekken "Wie klaar staan en Hem verwachten, zijn oneindig gelukkig, Want de Here zelf zal hen aan tafel nodigen en bedienen." Lukas 12:37 In deze zekerheid is van ons heengegaan onze lieve schoonzoon, zwager en oom Daan Bil Kerkwerve 8 mei 1960 Almere 5 december 2005 Lieve man en vader van Tonny, Mark en Mirijam, Ronald, Rudi Zierikzee: J. den Boer en C. den Boer-de Ruyter Zwolle: Hanneke en Cees Lock Inez, Norma, Sezer Zierikzee: Peter en Corine den Boer Jorne, Zoë, Cristian Zierikzee: Jos en Hugolien den Boer Martijn, Merel, Jochem Almere: Marleen en Gerth van den Dool Suyuan, Jin, Shen 's-Gravenpolder: Elien en Kees Koeman Niels, Arthur, Sjors Fam. Den Boer Fam. Bil Zandweg 27 Wipmolenweg 96 4301 TA Zierikzee 1333 GT Almere Intens verdrietig om het verlies, maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder Maria Louisa de Schepper weduwe van Theodorus Johannes Schuren Oxford: Liesbeth Schuren RickAppleton Saint-Denis: Annemiek Schuren Jaap Boender Familie de Schepper Familie Schuren Bossestraat 163 4581 BD Vogelwaarde De avondwake is op woensdag 7 december om 19.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Boschkapelle (Vogelwaarde). De uitvaartdienst wordt gehouden in bovengenoem de kerk op donderdag 8 december om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats. Er is gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenisplechtigheid in het dorpscentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep geschokt en verdrietig zijn wi) door het overlij den van onze zwager en oom Kees Dees Hij had een warme plek in ons hart. Ko en Ellie de Jonge Maja en Willem - Evyen Ellen en Karl - Onslow, Yadzia Henk-Peter en Carla - Matthijs, Eline, Robin In onze strijd tegen je vreselijke ziekte heb je deze nacht de strijd verloren. Het ging zo snel, ik kan het niet geloven. Slechts ik en enkele vrienden zijn door en door be droefd, want afscheid nemen doet zo'n pijn. Rust zacht liefste schat. Raymond Hubert Grunewald echtgenoot van Liliane Grunewald-Viaene 24-06-1935 t 30-11-2005 L.N. Grunewald-Viaene Nieukerckestraat 67 4413 EJ Krabbendijke De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij, in alle eeuwigheid ben jij. Wij zijn heel verdrietig dat we afscheid hebben moe ten nemen van mijn lieve man, onze speciale vader en schoonvader Ramadan Ali Osman -Osman- Geboren, 1-1-1935 Overleden, 3-12-2005 De zorg en betrokkenheid waarmee hij omringd werd door het verplegend en verzorgend personeel van 'Ter Valckehebben ons goed gedaan. Hien'oor onze dank. Goes: Betty Osman-de Lijster de Raadt Wageningen: Aart en Tatiana Vlissingen: Selma De Graaffstraat 69 4461 WP Goes Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Osman te nemen op donderdag 8 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart je lijden zien, je met kunnen helpen dat was onze grootste smart. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lief hebbende vrouw, mijn lieve moeder, schoon moeder en schoonzuster JOHANNA DE RIDDER-DE KAM Annie inde leeftijd van 71 jaar Vlissingen: Fred de Ridder Rosita Anderiesse-de Ridder PietAnderiesse Dafni 9 S. Keukelaar-de Ridder Onze dank gaat uit naar verpleeghuis Vliedberg appartement 6, waar zij 7 jaar liefdevol werd verpleegd. Koudekerke, 30 november 2005 Correspondentieadres: Koestraat 48,4381 JN Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. PA Langs deze weg willen wij onze dank en bewonde ring uitspreken voor de manier waarop je de laatste levensjaren van je vrouw met veel liefde en zorg zaamheid hebt omringd. Rosita, Piet en Dafni Rust nu maar uit, Je hebt je strijd gestreden. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze grootste smart. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader JACOBUS POTTERS echtgenoot van MARIA BROEKHOVEN in de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam: M. Potters-Broekhoven kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, 30 november 2005 Corr.adres: Jasmijnlaan 31 4542 CK Hoek ^6, De crematieplechtigheid heeft op maandag 5 december te Terneuzen plaastsgevonden. Bedroefd delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader en opa Herman Frederik Schipper sinds 21 februari 2005 weduwnaar van Adriana Anna Lauret 14 juni 1929 f3 december 2005 Vlissingen: L.J. Schipper Mark Roel Vlissingen: A.J. Schipper P.R. Poortvliet Middelburg: J. den Besten Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 256 4381 WN Vlissingen Herman is thuis. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op donderdag 8 december om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematie is er gelegenheid tot con doleren. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig om het verlies van onze zwager en oom Herman Frederik Schipper A.J. Lauret J.S. Lauret-de Lijser Kinderen en kleinkinderen Breskens, 3 december 2005 Verdrietig delen wij u mede dat toch nog plotseling is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter de Klerk weduwnaar van Johanna de Smit in de leeftijd van 78 jaar. P. Labeur-de Klerk I.P. Labeur Erik en Cindy, Femke Marleen en Richard, Bart Joke en Iman Peter J. Focke-de Klerk A.R. Focke Wendy en Jeroen Mariska Jessica en Bart 4331 NV Middelburg, 4 december 2005 Molenberg 13 Er is gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaande aan de plechtigheid op vrijdag 9 december om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Piet Sjaak en To Magda en Fons Christian Véronique Caroline Hans en Ellie Middelburg, 4 december 2005 Met het plotseling overlijden van onze broer en zwager "Piet" is er een leegte in de familie ontstaan. In memorie S. van Wijnen-de Klerk C. van Wijnen M.C.M. van Wijnen-Minderhoud J. Minderhoud Peter van Wijnen Middelburg, 4 december 2005 Het overlijden van onze beste zwager en oom Pieter de Klerk heeft ons diep geschokt. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte bij het verwerken van hun verdriet. Middelburg: A.C. de Smit W.G. de Smit-van de Velde Rugby (UK): J. Pascoe-de Smit A.Ch.W. Pascoe Bristol (UK): R.C. de Smit Krimpen a/d Lek: Y.M. van der Velden-de Smit A. van der Velden Geneve (Zw.): Mark, Feriya en Olivia Pascoe Rugby (UK): Jonathan Pascoe Krimpen a/d Lek: Maryonne van der Velden Remco van der Velden 4 december 2005 Geschokt zijn wij door het overlijden van Piet de Klerk Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het personeel van De Klerk Parketvloeren b.v. en Vloerenleggersbedrijf de Klerk b.v. Johnny Erik Monique Jacko Jochem Jacco Adrie Jan Joop Ronald Vanwege deze omstandigheden zijn onze bedrijven vrij- Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Piet Wandel echtgenoot van Joppa Wandel-Bastiaanse Renesse: Anna en Leen t KoenToos Herman t en Jo Hilvarenbeek: Lenie en Math f Nieuwerkerk: Adrie en Jan t Renesse: Jo t Annie en Tiny t Neven en nichten Renesse, 2 december Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat rustig en vredig van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder en oma Agnes Janssen-de Hoog weduwe van Theo Janssen in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: Jos en José Janssen Patrick en Kim Erica en Johan Vlissingen: Dick Janssen en Dia Back f Oost-Souburg: Them Janssen Simone, Phylicia Middelburg, 4 december 2005 J.A. van de Perrestraat 131 Correspondentieadres: Schepenenlaan 307,4336 AL Middelburg Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Mid delburg, alwaar op donderdag 8 december van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 9 december om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat heden van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jannetje Cornelia Beulens echtgenote van Comelis Pieter van Paasschen Hoedekenskerke, t Roosendaal, 23 september 1926 2 december 2005 Roosendaal: Kees van Paasschen Dordrecht: John, Annelie en Jorg Roosendaal: Louis en Margol, Olivier, Godelieve Oss: Anita en André, Lara t Martin Burgerhoutsestraat 68B 4702 BE Roosendaal Mijn vrouw is opgebaard in Uitvaartcentrum Brabant-von Burg, Bachlaan 3 hoek Bredaseweg te Roosendaal, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 6 december van 14.00 tot 14.45 uur en woensdag 7 december van 10.30 tot 11.00 uur. Woensdag 7 december om 12.00 uur nemen wij afscheid van haar in de aula van hel crematorium te Breda. Tuinzigtlaan 11. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, berichten wij u. dat van ons is heengegaan Johanna Amolda Vierdag weduwe van Albert Verwilst 16 september 1919 te Alkmaar t 4 december 2005 te Sluis Dit melden u de kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluis, 5 december 2005 Geweldigerstraat 3 4524 BV Sluis Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van Anthonius Ziekenhuis te Oostburg op woensdag en donderdag a.s. van 11.00 uur tot 11.45 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 9 december 2005 om 10.00 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in cremato rium "de Blauwe Toren" te Brugge. Samenkomst in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zuster, schoonzus en tante Maria Jacoba Kosten-Zeijler echtgenote van Marinus Johan Kosten 120 juli 1971 in de leeftijd van 90 jaar. Noordwijk J.M. Zeijler W.R. Zeijler-van der Poest Clement Steenbergen H.M. deGraaff-Zeijler M.P. de Graaff neven en nichten Zierikzee, 4 december 2005 Hiermee geven wij u kennis van het overlijden^ mevrouw M.J. Kosten-Zeijler erelid van onze vereniging Bestuur en leden van de Kegelclub T.O.G. Zierikzee, 4 december 2005 Want uit genade zijt gij zalig gewordt, door het geloof; en dat niet uit u, het is Gods gave. Efeze2:8 Op 90-jarige leeftijd is door God op Zijn tijd Thuj. gehaald onze lieve en zorgzame vader, schoonvaèi en opa Cornelis Pieter van Velzen sinds 11 januari 2003 weduwnaar van Aaltje Elena Weststrate "Dan ga ik op tot Gods altarenzijn de woorden die opa nog gezongen heeft voor zijn heengaan Kees en Ans Kees en Mieke Riaan en Suzan Joël Huizen, 4 december 2005 Akkerweg 59 Correspondentieadres: Familie Van Velzen, Bloesem 26,1261NN Blancus Onze vader, schoonvader en opa is opgebaard i rouwcentrum "De Groot" aan de Havenstraat 25-2! te Huizen. Gelegenheid tot condoleren en afscheü nemen donderdag 8 december van 19.00 tot 20.CC uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag december om 13.00 uur in gebouw "De Rancke" aaa het Kerkpad 1 te Krabbendijke, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt op de Algemene E plaats te Krabbendijke. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 12.151«, 12.45 uur tevens gelegenheid tot condoleren e afscheid nemen in "De Rancke". Na de begrafenis is er gelegenheid om de families ontmoeten in "De Rancke". Aan een moeilijk leven vol zorg voor anderen is na eet zware, eenzame laatste periode een einde gekomen. Onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Koos Baljeu Jacoba Maria Fransina geboren 28 augustus 1914 te Middelburg sinds 1980 weduwe van Cornelis J. Hooftman Is na een liefdevolle verpleging in het Jacob F m veenhuis te Middelburg gestorven in de leeftijd"r 91 jaar. Baam: Janny M. Hooftman Middelburg: Jan Kees Hooftman en Christl Zwijndrecht: Patricia Hooftman en Rocky Alexander Hooftman Middelburg, 4 december 2005 Correspondentieadres: J.C. Hooftman Bleek 7 4331 EK Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdagif december om 15.00 uur in het crematorium aan dj Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te co doleren in het crematorium. Graag spreken wij onze grote dank uit aan de bejar denverzorgsters psychogeriatrische afdeling Jace: Roggeveenhuis te Middelburg die onze moeder J.M.F. Hooftman-Baljeu tijdens haar lange bedlegerigheid zo liefdevol en kir dig hebben verpleegd. Ze heeft al die tijd nooit ee doorligplekje gehad: dat is verpleging van klasse! Ooi naar dokter Peter de Laet gaat onze dank uit voor! zijn goede zorg die aan onze moeder is besteed. Baam: Janny M. Hooftman Middelburg: Jan Kees Hooftman Baam, 4 december 2005 - In alle rust is op 96-jarige leeftijd overleden onze i vader, groot- en overgrootvader Cornelis Koster weduwnaar van Adriana Risseeuw Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Ter Scheldevoor de liefdevolle verzorging. Koudekerke: A.P. Koster M.P. Koster-Baard Leiden: Kees Leiderdorp: Ellen Oost-Souburg: P.J. Koster Y. Koster-Frelier Oost-Souburg: Nils en Natasja Cas Utrecht: Michel en Arenda Breskens, 4 december 2005 Correspondentieadres: Kerkhoflaan 28 4371 CB Koudekerke De crematie zal plaatsvinden op donderdag 8 deceit- ber om 16.00 uur in het crematorium "Temeuzen' Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in deoni vangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven| deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorgint OVERTOOM-GROE) Kantoor en rouwcentrum: I Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36