PZC r zaterdag 3 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op 5 december 2005 zijn wij 25 jaargetrouwd. U bent van harte welkom op 9 december a.s. op onze receptie van 16.00 uur tot 18.00 uur in Restaurant Kasteel van Batavia. Zuidstraat 143 te Westkapelle. Aarnout Huibregtse en Anneke Huibregtse-de Witte Administratiekantoor Huibregtse Kapsalon Anneke Huibregtse-de Witte Beatrixstraat 82 4361 EG Westkapelle Overleden Strandwandeling Zee, strand en meeuwen de behoefte om het uit te schreeuwen. De innerlijke rust aan de rusteloze kust. Hier wil ik altijd zijn, hier doet mijn hart geen pijn. Voor ons onbegrijpelijk, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat veel te vroeg van ons is weggenomen mijn lieve man en mijn lieve vader Pieter Cornelis Kallemein In de leeftijd van 60 jaar. Hij had zo graag langer van zijn VUT willen genieten. Tineke Kallemein-Smolders Ron Kallemein Roy en Doerak Vlissingen, 2 december 2005 Valeriusstraat 4 4351 NLVeere Piet is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Bui- tenhovelaan IEr is gelegenheid tot afscheid nemen om woensdag 7 december a.s. van 10.30 tot 11.00 uur. Wij willen om 12.00 uur Piet herdenken in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condole anceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid delen wij u mede, dat plotse ling is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Pieter Cornelis Kallemein echtgenoot van Tineke Smolders We troosten ons met de gedachte, dat een verder lij den hem bespaard is gebleven. Middelburg: J.P. Kallemein-Tholenaar Yerseke: Matty Schout-Kallemein Piet Schout Vlissingen: Jan Kallemein Heieen Kallemein-Jobse Serooskerke (W): Jaap Kallemein Ria Kallemein-de Baar Vlissingen: Rinus Kallemein neven en nichten Middelburg, 2 december 2005 Vragend in onze gedachten Als schimmen door de tijd Geen kracht meer om te leven Zo raken we je kwijt In gedachte zal je leven En blijven voor altijd Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Piet Kallemein J.P. Smolders -in herinnering- Smolders-van der Zwan Han Smolders Mattie Smolders-Kole Jolanda Wagenaar-Smolders Erik Wagenaar Ghislaine Rick John Smolders Bedroefd geven wij u kennis, dat na een moedig ge dragen ziekbed, is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en onze schoonbroer Laurent Krier (Piet) in de leeftijd van 62 jaar. Man van: Marieke Krier-Verbelen Vader van: Hubert en Muriël Leopold en Jeanine Ellen Opa van: Kelly en Damian Chelsea Schoonbroer van: Walter en Jeanine Klaphekkeweg 116,4463 AZ Goes, 1 december 2005 Met speciale dank voor de steun en hulp aan Walter, jeanine, Ellen, Hubert en Pol. De Uitvaartdienst zal gehouden worden, dinsdag 6 december om 11.00 uur in de Aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op het Rooms Katholieke gedeelte van voornoemde Be graafplaats. Bedroefd geven wij u kennis, dat na een moedig ge dragen ziekbed, is overleden mijn innig geliefde man. onze lieve vader, opa en onze schoonbroer Laurent Krier (Piet) in de leeftijd van 62 jaar. Man van: Marieke Krier-Verbelen Vader van: Hubert en Muriël Leopold en Jeanine Ellen Opa van: Kelly en Damian Chelsea Schoonbroer van: Walter en Jeanine Klaphekkeweg 116,4463 AZ Goes. 1 december 2005 Met speciale dank voorde steun en hulp aan Walter, Jeanine, Ellen, Hubert en Pol. Piet is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monu ta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot afscheid nemen zondag 4 december van 16.00 uur tot 17.00 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden, dinsdag 6 december om 11.00 uur in de Aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad 50 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op het Rooms Katholieke gedeelte van voornoemde Be graafplaats. Dank je voor je liefde, dank je voor je trouw ik zegje bij deze dat ik van je hou! dag lieve, lieve (o)pa! Ellen, Kelly, Damian Geschokt en verdrietig zijn wij dat op 1 december is overleden Piet Krier Wij wensen Marietje, Hubert. Pol en de rest van de familie veel sterkte in deze moeilijke tijden toe. Han, Janny en Julian Langkemper Cor Bedankt voor je vriendschap, we zullen je missen. Rien, Janine, Erin en Liam Vol verslagenheid hebben wij het bericht vernomen dat in de nacht van 1 december is overleden mevrouw Marijke van Aalzum echtgenote van Hans van Aalzum, oud-voorzitter van de centrale directie van de Scholengroep Mollerlyceum Helaas hebben Marijke en Hans samen maar kort kunnen genieten na het functioneel leeftijdsontslag van Hans eind 2004. Wij wensen Hans, Erik en Esther. Maarten en Saskia en de lieve kleinkinderen mede uit naam van de hui dige en oud-werknemers van onze scholen veel sterk te in de periode die in het teken staat van het zo on verwachte afscheid van Marijke. Raad van Bestuur Ons Middelbaar Onderwijs Rob Kraakman, voorzitter OMO Scholengroep Bergen op Zoom e.o. Marcel van Loo, voorzitter centrale directie Ludo Veraart, lid centrale directie Mollerlyceum Bergen op Zoom Peter Winters, vestigingsdirecteur Roncalli Scholengemeenschap Jaap Haasnoot, vestigingsdirecteur a.i. Mollercollege Steenbergen Jan Kooijman, vestigingsdirecteur Mollercollege Zuidwesthoek Piet Antonissen, vestigingsdirecteur Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten ne men van mijn lieve dochter, zus. schoonzus en tante Mattie de Leeuw-Moerman Wolphaartsdijk: J. Moerman (in herinnering) P.M. Moerman-Veerhoek Amemuiden: Frans Moerman Wilma Moerman-Flipse en kinderen 1 december 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid en voorzitster Mattie de Leeuw-Moerman Bestuur en leden Hervormde Vrijwilligers Dienst Zierikzee Uit Kaapstad ontvingen we het verdrietige bericht dat op 67-jarige leeftijd is overleden onze lieve broei en oom Dick Rubé partner van Bep Florusse Vlissingen: Rietje Mekel-Rubé Domburg: Yolan en Willem, Myrddin, Tara Schiedam: Nils en Annette Hogeweg 414382 JB Vlissingen Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. S. Dali Zijn laatste reis Jan Spiljard Johannes Nicolaas Deurne (N.B) 23 april 1936 Antwerpen (B.) 1 december 2005 We zullen hem heel erg missen. Zijn vrouw: Paulien Spiljard-Adriaanse Zijn kinderen: Niek Spiljard Carolien Mangold Petra Spiljard Zijn kleinkinderen: Maarten Mariëtte Noordweg 66 4333 GJ Middelburg Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen op dinsdag 6 december van 19.00 tot 19.30 uur en woensdag 7 december van 12.30 tot 13.30 uur in het Rouwcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid op woens dag om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit om na afloop de familie en elkaar te ontmoeten. Wij zijn verdrietig om het verlies van onze zwager en oom Jan Spiljard Jo en Jopie Adriaanse Willem en Marjan Adriaanse Sjaak en Jozien Adriaanse Neven en nichten Een familievriend is niet meer in ons midden. We zijn geschokt. Jan Spiljard We wensen Paulien, Niek, Carolien, Petra en de ver dere familie alle sterkte toe. Jan-Kees, Christianne, Stan en Lente Jan-Peter, Angelique en Gijs Jacco, Petra en Lars die met je lacht I) en met je grient, dg t is werkelijk een vriend Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze onvergetelijke zeilvriend Jan Spiljard Paulien, we zijn er altijd voor je en wensen jou, de kinderen en verdere familie, veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Jan en Gerry Lucien en Ria Ko en Tiny r Bedroefd delen wij u mede dat. na een zware operatie, geheel onverwacht uit ons midden werd weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa en opa Lucien Jozef Sylvain d'Hondt echtgenoot van Lydia Martha Maria de Block 50-01-1932 t 01-12-2005 Wachtebeke (B) Temeuzen Sas van Gent: Lydi d'Hondt-de Block Zelzate (B): Brigitte en Eddy Lintelo-d'Hondt Femke Westdorpe: Patrick en Petra d'Hondt-Audenaerd Denise Suzanne Westdorpe: Karin en Hanny de Smet-d'Hondt Joey Sas van Gent: lngrid en Rik Mollet-d'Hondt Thierry Miguel Familie d'Hondt Familie de Block Sas van Gent, 1 december 2005 Alexanderstraat4,4551 GM De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op dinsdag 6 december om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in de kerk. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Pa ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, al waar u maandag 5 december om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Diepbedroefdmaar dankbaar voor alle liefde en alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat mijn man en mijn vader Christoph S.J. Eversdijk van ons is gegaan 15 oktober 1930 127 november 2005 Marga G. Eversdijk-de Hullu Nicole P. Eversdijk D-48529 Nordhom, WaldstraBe 19 De crematieplechtigheid heeft op wens van de over ledene in kleine familiekring plaatsgevonden. en als ik dan te voorschijn kom gekropen, diep uit mijn cocon, dan zie ik mooier dan voorheen de zon. Op donderdag 1 december 2005 is onze zus, schoon zus en tante Pieternella Cornelia Bonimeljé Nel Op 78-jarige leeftijd overleden. Vol bewondering voor de wijze, waarop ze haar ziekte heeft gedragen, blijven we met liefde aan haar denken. Amsterdam: C.W. Nijenhuis-Bommeljé Oost-Souburg: P.M. Bommeljé-Joziasse Middelburg: C.W. Bommeljé M. Bommeljé-Kwekkeboom Middelburg: A.S. Bommeljé W.G. Bommeljé-Antheunisse Vlissingen, 1 december 2005 Correspondentieadres: Noordweg422,4333 KL Middelburg Nel is opgebaard in het Rouwcentrum "Middelburg". Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 5 december van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 6 december om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de ontvangkamer van het cre- Namens Nel willen we de behandelend artsen en ver pleegkundigen van ziekenhuis Walcheren en de hulpverleners van Zorgstroom, danken voor hun deskundige en liefdevolle hulp. Familie Bommeljé Voor ons toch nog onverwachts is overleden onze goede vriendin Nel Bommeljé Haar overlijden maakte een eind aan een jarenlange vriendschap. We zullen haar missen. Ann van Dam Tonny de Vries Reina de Groot Middelburg, 1 december 2005 Voor altijd in ons hart Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat op de leeftijd van bijna 80 jaar is overleden Hubertus Eduardus Petrus de Bock weduwnaar van Christina de Nijs Philippine, Temeuzen, 22 januari 1926 29 november 2005 Philippine: Eduard en Lia de Bock-van de Wege Sander Timo Tiel: Hanny en Adri van Driel-de Bock Petra Coen Temeuzen: Mevr. G. Lamper Stuvesande 500 4532 MJ Temeuzen Correspondentieadres: Schans 6 4553 DA Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 5 december in de Em- maiiskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Temeuzen. aanvang 14.00 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in het crematorium. Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u. indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Sterk als de dood is de liefde (Hooglied 8:6) Met veel verdriet, maar met vrede in ons hart melden wij u het overlijden van Gerrit Jan ten Zijthoff Adieu 28 september 1926 Bameveld t 30 november 2005 Hulst Wij willen dank zeggen voor zijn leven in een dienst van Woord en Gebed, die gehouden zal worden op dinsdag 6 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Houtmarkt in Hulst. Als u ons wilt condoleren, vinden wij het fijn u te ontmoeten voor aanvang van de dienst vanaf 13.00 uur in de kerk. Familie en genodigden zullen het lichaam van Jan begeleiden naar het Crematorium in Temeuzen. Wij danken de vele mensen die Jan tijdens zijn leven en in zijn ziekzijn. vriendschap, zorg en liefde heb ben gegeven. In deze dagen liever geen bezoek aan huis. Wij zorgen zelf voor bloemen. Molenstraat 98 B 4567 BG Clinge Clinge: Tanneke ten Zijthoff-Hoogstrate Wergea: Margreet ten Zijthoff en Jelle de Visser Sander, jephta, Piter lelies Leeuwarden: Pieter ten Zijthoff en Gülbahar Can Floris, Kerwin, Dj an go, Ceomah Utrecht: Rick ten Zijthoff Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer G.J. ten Zijthoff In de periode van 1974 tot 1986 was de heer Ten Zijthoff directeur van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening West Zeeuwsch-Vlaanderen. In de periode van 1986 tot 1996 was hij lid van de Raad van Toezicht van Ziekenhuis Zeeuws Vlaande ren. De heer Ten Zijthoff wordt herinnerd als een zeer aimabel en integer bestuurder. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe met de ver werking van dit verlies. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen De laatste Groote Troenk is geveld Een generatie is heengegaan Maarten de Groote Zuidzande/Slikkenburg 1917 Sehoondijke 2005 broer van Kee, Neel, Ko, Cor en Adri De schoonzussen A.M. de Groote-Provoost D.A. de Groote-Robijn Nichten en neven 1 december 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen vank; overlijden van de heer Wilhelmus Besuijen Naast 37 jaar trouwe dienst hebben wij bijna 60 ja lang met veel plezier en dankbaarheid mogen genie;? van de gastvrijheid van hem en mevrouw Besuikr Wij wensen de nabestaanden, en in het bijzonder; vrouw Besuijen. veel sterkte in deze moeilijke tijd. Medewerkers van het rayonkantoor van TPG Post BV in Goes Medewerkers van TPG Post BV vestiging Middelbuq Hij hield van de polder, het weidse land Daaraan had hij zijn hart verpand Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefè Daar heeft hij veel mooie jaren beleefd Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat hem zo lang in ons midden mochten hebben, gever, wij u kennis van het toch nog onverwacht heengas van onze lieve vader, opa en overgrootvader Cornelis Marinus de Jonge weduwnaar van Ida Martha van Overdulve in de leeftijd van 90 jaar. Axel: Rinus en Jannie de Jonge-de Koeyer Cor en Carla - Linda, Wendy Riny Gilly Sluiskil: Gillie en Ria de longe-Kolijn Cor en Anja - Esmee Ko en Sylvia - Manouk, Tessa Marc en Helen - jordi, Mitchell Zaamslag, 1 december 2005 Corr.adres: van Gistellelaan 67,4571 EH Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden cd dinsdag 6 december om 10.30 uur in "De Mob hof". Molenstraat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op des: gemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condöï leren in "De Molenhof". Zij die geen kaart hebben ontvangen, kunnen dea advertentie als uitnodiging beschouwen. Een speciaal woord van dank aan de huisartsen It. Fraanje en P. de Keyser en aan het personeel via "De Molenhof" voor cle liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze opa j Kees de Jonge Zonder "oma Kwakkel" ben je nooit meer dezelfde geweest. Hopelijk vind je nu de rust, nu je weer samen mei oma bent. Klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging Dankbetuiging Wij willen iedereen bedanken die ons heeft bijgestd door daadwerkelijke hulp, warme belangstelling of opee andere manier tijdens de laatste weken voor het ovdj den van onze Pa Alfred Audenaerd Speciale dank gaat uit naar het verplegend personeels "t Verlaet" en dr. Breukelman. Tini en Henk Familie Audenaer. DANKBETUIGING Een hand, een woord, een kaart, een gebaar zijn ons bij zonder tot steun geweest na hel overlijden van Corrie Broekhoven Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Het sterkt onsi weten hoeveel Corrie voor velen heeft betekend. Namens de familie: Henk Visser Goes, december 2005 Voor de vele blijken van belangstelling en het harte!? medeleven dat wij van u ontvangen hebben na het over!; den van mijn geliefde vrouw en onze lieve, moeder en oma Willemina Dommisse-de Wolf betuigen wij u onze welgemeende dank. Uit aller naam: J.P. Dommisse Westkapelle, december 2005 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel pers&x lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen tijdensi ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, zorgzas vaderen opa Jan Francis willen wij u oprecht dankzeggen. S. Frangois-Vreeke kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2005 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reactie kaarten, bezoekjes ontvangen tijdens de ziekte en nab overlijden van onze moeder en oma Francien Geerts-van der Laak hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Diana Geerts Monique. Hugo Barends-Geerts Lilian. Cars Roodbeen-Geerts en kleinkinderen Heinkenszand, december 2005 Voor vervolg familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 72