De Valk maakt nieuwe start PZC Verzet van spelersgroep RBC verraste voorzitter Pollemans Kloetinge geeft nieuwkomers kans Twee koplopers bij Europese damstrijd Derby levert altijd wel doelpunten op Aanvaller van Hoek is hersteld van hamstringblessure uitslagen agenda zaterdag 3 december 2005 GOES - Het moet wel raar lo pen willen er vandaag geen doel punten vallen in de wedstrijd tussen Oostkapelle en Arnemui- den. In alle voorgaande achttien ont moetingen tussen beide clubs is altijd gescoord. Bovendien ein digden er slechts twee in een ge lijkspel (beide keren 1-1). Oostkapelle won de heenwed strijd met 0-3, maar verloor zijn laatste drie duels. Oostkapelle Tegenstander: Amemuiden (thuis). Afwezig: Maarten van Malde- gem (vakantie), Matthijs Lugten- burg (knie). Arnemuiden Tegenstander: Oostkapelle (uit). Afwezig: John Crucq (kuitbles sure) en Arjen Kats (herstellen de van meniscus-operatie). Bijzonderheden: De nieuwe trai ner Jan Poortvliet zit nog niet op de bank. Hij begint maandag met zijn werkzaamheden. Poort vliet zal wel in Oostkapelle aan wezig zijn. SSV'65 Tegenstander: GJS (thuis). Afwezig: Jaimy van Bloppoel (blessure aan het bovenbeen). Paul Bom. Stefan Paardekooper en Jan Willem van Dijk waren afgelopen week ziek en zijn mo gelijk niet inzetbaar. Bijzonderheden: Trainer Paul van Oosten en GJS gingen afge lopen week uit elkaar. Het ont brak aan chemie tussen trainer en spelers. Van Oosten was slechts een half jaar in dienst bij de Dalemse club. Terneuzen Tegenstander: Blauw Geel (uit). Afwezig: Tim Faasse en Sinan Coban (beiden enkelblessure). Bijzonderheden: Assistent-trai ner Arie Dekker verving Ardian Lekaj gisteren. De hoofdtrainer was de afgelopen dagen voor een werkbezoek in Albanië. Van daag keert hij terug. door Frits Bakker HOEK - De hamstring van Wil- co de Valk is weer zo goed als nieuw. Het heeft een week of vijf geduurd voordat de Schouw- se aanvaller weer fit was, maar als Hoek vandaag voetbalt (thuis tegen Ter Leede), is hij weer beschikbaar. „Ik verwacht alleen niet dat het doorgaat, want er heeft nog een hele week sneeuw op het veld gelegen." En eerlijk is eerlijk: Hoek zal het niet zo heel erg vinden om de ge blesseerde spelers nog een week langer rust te geven. Voor De Valk kan het niet snel genoeg gaan. Therapie en rust hebben hem vijf weken aan de kant gehouden. ,.Ik heb het ge voel dat ik er helemaal vanaf ben, al zal ik nog niet direct hard met links gaan schieten. Het kan er zo weer inschieten, dat heb je wel aan Arjen Rob ben gezien." Rechts op de flank of rechts in de zone: het maakt niet uit waar de trainer hem wil laten spelen. Het is erg genoeg geweest dat hij al die weken vanaf de kant heeft moeten toekijken naar een tobbend elftal. „Het lijkt wel een trend, die scheuring van de hamstring. Je hoort er zo vaak over de laatste tijd en ook dat het terugkomt. Bij mij was de aanleiding heel onschuldig. Ik wilde schieten met links, met mijn zwakke been dus, en het schoot er ineens in. Na een week werd er een echo gemaakt en werd er een scheur tje van dertien millimeter ont dekt in de hamstring. Het ad vies van de arts: twee weken niets doen, daarna twee weken voorzichtig lopen. „Ik had vori ge week al kunnen spelen, maar tegen Doto werd het afgelast. En misschien nu tegen Ter Lee de wel weer. Maar het is ook wel goed om weer rustig te bou wen. Ik ben een speler die het van mijn startsnelheid moet heb ben. Dat kan voor dit soort bles sures wel eens gevaarlijk zijn als het niet helemaal weg is." Op de training was het deze week behelpen. „We hebben door Jan Dagevos KLOETINGE - Kloetinge krijgt vandaag in de uitwedstrijd te gen Katwijk een ander gezicht. De nieuwkomers krijgen hun kans nu de Bevelandse ploeg wordt getroffen door een blessu- regolf. „Ik daag ze uit", zegt trai ner Diederik Hiensch. „Ik ben heel nieuwsgierig naar de ver richtingen van die jongens." Kloetinge kan vandaag niet be schikken over Emiel Dorst (lies blessure), Daan Esser (enkelbles sure), Rien de Bruine en Ronald Zuijdwegt (rugklachten). Daar naast is Erwin van der Woerdt voor één duel geschorst naar aanleiding van zijn derde gele kaart. Dat leidt vooral tot veranderin gen in de defensie. David den Hollander en Giovanni Siere- veld vormen, nu het hart van de verdediging en André Siereveld zal als rechtsback fungeren. Jef frey Geldof, normaliter rechter vleugelverdediger, bestrijkt te gen Katwijk de linkerflank. Ja- co van der Schee is net als in de wedstrijd tegen ARC de eerste keeper. „Het zijn bijna allemaal onerva ren spelers die nu in de verdedi ging staan", stelt Hiensch, „maar ik heb vertrouwen in die door Daaf Kasse ZOUTELANDE - Solik Gersjt en Andrey Napreenkov gaan als koplopers het slotweekeinde van het Europees damkampioen schap voor veteranen in. Het Russische duo wordt op de voet gevolgd door een groep van ze ven spelers met een punt achter stand, onder wie drie Nederlan ders: Fred Ivens, Peter van der Stap en - zeer verrassend - Derk Kleinrensink uit Wageningen. Solik Gersjt speelde gisteren in Zaal Middendorp in Zoutelande twee keer gelijk. In de ochtend ronde bleef hij ternauwernood op de been tegen Fred Ivens en "s middags kwam hij een gelijk spel overeen met zijn landge noot Anatoly Pelukhov. Zijn me dekoploper Napreenkov, een vrij onbekende speler, kan terug zien op een schitterende dag. Eerst hield hij Frank Teer, de kampioen van vorig jaar, op een punt en in de middagronde won hij zeer verrassend van Fred Ivens. Voor de sterkste Zeeuwse dam mers verliep de dag teleurstel lend. Kees Rijk onttrok zich aan de malaise door twee gelijke spe len, onder meer tegen Frank Teer. Peter Schunselaar leed 's och tends zijn eerste nederlaag te gen de Rus Alexander Rats en zag later een gunstig eindspel te gen de Fransman Cordier nog in remise verzanden. Ook Aart Walraven en Evert Wiskerke hielden aan de twee partijen slechts één punt over. Een hamstringblessure hield Wilco de Valk. hier een voorzet gevend tegen Katwijk, weken aan de kant. Vandaag kan hij zijn rentree ma ken tegen Doto. „Ik heb het gevoel dat ik er helemaal vanaf ben. al zal ik nog niet direct hard met links gaan schieten." foto Hielco Kuipers maandag en dinsdag nauwelijks met de bal kunnen spelen, om dat er sneeuw lag. Donderdag ging het al iets beter. Toch denk ik dat het nog gevaarlijk is om te spelen. Aan één kant van het veld ligt het nog keihard. De Valk had van zijn start in Hoek wel iets anders verwacht. De Schouwse rechterspits, die aan het eind van vorig seizoen zwichtte voor een aantrekkelijk aanbod en het nieuwe avontuur met Kloetinge in de hoofdklasse niet meer aanging, ging er zelf ook van uit dat hij bij een kandi daat voor de titel ging spelen. „Het is niet dat ik er nu spijt van heb, want ik wilde dit graag. En natuurlijk valt het te gen dat we nog maar één potje hebben gewonnen." Maar De Valk is zeker dat er be tere tijden komen. „We maken elkaar geen verwijten en de sfeer blijft goed. Daar ligt het niet aan. Ik heb het niet eerder meegemaakt dat zo veel spelers tegelijk uit vorm zijn. Hoe dat weer terugkomt, is nu de grote vraag. We moeten wel heel snel punten pakken." Als Hoek-Ter Leede doorgaat, kan trainer Eddy Mestdagh over een vrijwel fitte selectie beschik ken. Thijs Binnerts trainde deze week voluit mee, Pieter de Mun- nik op halve kracht. Jeroen van de Broeke moet nog wel een wed strijd schorsing uitzitten. jongens. David den Hollander heeft in het tweede prima wed strijden gespeeld en ook op de training maakt hij een goede in druk. Giovanni Siereveld maakt ook een ontwikkeling door. Hij weet nu dat hij simpel moet spe len. Hij is rustiger geworden en speelt veel gedoseerd er." Ronald Zwager neemt op links de honneurs waar voor Ronald Zuijdwegt. De laatste gaat wel mee naar Katwijk, maar begint op de reservebank. Zwager is dit seizoen net als André Siere veld, Giovanni Siereveld, Jaco van der Schee en Regilio Pinas nieuw bij Kloetinge. Tegenstander Katwijk heeft in Sander Molenaar de topscorer van de hoofdklasse A. Hij maak te in elf duels tien goals, het geen bijna de helft is van de tota le produktie van de Zuid-Hol landse formatie. Katwijk kwam in de laatste zes duels slechts eenmaal tot winst. „De ploeg is wat ongelukkiger geweest dan in het beginsta dium", aldus Hiensch, die voor het overige weinig weet over de opponent. Kloetinge haalde tien van zijn elf punten buitenshuis. De Beve landse ploeg won overigens nog nooit in Katwijk. Twee keer werd er verloren, eenmaal werd het gelijk. Jan Pollemans heeft, na het aantrekken van Vacansoleil als hoofdsponsor, wat te vieren met RBC. Op sportief gebied is het dit seizoen echter kommer en kwel. foto Robert van den Berge door Peter de Brie ROOSENDAAL - Soms komen er in zijn su permarkt spontaan mensen naar hem toe. Echte Roosendalers, zestig, zeventig jaar. Mensen die Jan Pollemans nooit in het sta dion zal tegenkomen. Maar die zich wel trots voelen als RBC het goed doet, of zich het lot van de club aantrekken in barre tij den als deze. En soms vertrouwen ze de voorzitter toe: 'We zullen een kaarsje opste ken voor RBC'. Enige assistentie van boven zou Pollemans (50), al bijna een decennium aan het be wind, best van pas komen. De Bredanaar, uitgeroepen tot beste supermarktonderne mer van Brabant met zijn Super de Boer, bi vakkeert met zijn tweede Roosendaalse lief de RBC in de kelder van de eredivisie. Afgezien van het sportieve onheil heeft de club te weinig liquide middelen en te veel le ge stadionstoelen. Maar geen gebrek aan me diabelangstelling Eerst opperde trainer Dolf Roks dat Roosendaal zonder RBC niks voorstelt, juist terwijl het bestuur in moei zaam overleg was met de gemeente over steun. Vervolgens dichtte verdediger José Fortes Rodriguez scheidsrechter René Tem mink trekken van het syndroom van Down toe. En dinsdag nam Pollemans dezelfde Roks terug in dienst die hij amper anderhalf uur eerder had ontslagen. Omdat de spelers het niet eens waren met het vertrek van de trainer. Een inschattingsfout? „Verre van dat", rea geert Pollemans. „We weten donders goed wat er speelt. Dus ook dat Dolf goed lag in de groep. Dat de situatie niet onwerkbaar was. Maar we vonden toch dat we moesten besluiten tot ontslag. Dolf weet ook hoe het werkt in de voetballerij." Toch was het een nare boodschap om te brengen. „Ik heb daar slecht van geslapen. Zo'n ritje naar Vierhoeven voelt dan heel anders. Ik zag er ontzettend tegenop. Want Dolf Roks is een mens en ik ook. Maar het hoort erbij." Kritischer Want een trainer wordt nou eenmaal beoor deeld op punten. „Er werd hard gewerkt, maar je wordt steeds kritischer als de resul taten uitblijven. Om processen te keren, moet je soms ingrijpen. Moet ik ook als de winkel verlies draait. De trainer is verant woordelijk als hij de groep niet scherp krijgt. Zo hebben we het ook verteld. Dat dit het minst slechte besluit was. Dat we niet twintig man buiten konden knikkeren. En heel open gezegd: zijn daar vragen over?" Nou en of. „De spelers vonden het verkeerd. Zeiden dat ze te veel persoonlijke fouten hadden gemaakt, nog niet alles had den gegeven. En dat de trainer daar niet de Makkelijk avondje Schouwse Boys ZIERIKZEE - Aan de vooravond van twee belangrijke? ken hebben de futsallers van Schouwse Boys een gen& kelijk avondje gehad tegen SSV'65 2. De koploper in de tweede klasse won met 14-1 van.i Goesenaren. Snel stond de thuisploeg op een 3-0-voq sprong door goals van Thomas Vos, Leon Sinke enb mar Quist. Daarna nam Schouwse Boys iets gas terugi pas na rust (ruststand 5-0) ver uit te lopen en te winne met 14-1. Vorige week zetten de Schouwenaren alt vierde team van SSV met maar liefst 21-3 opzij. Volgende week speelt Schouwse Boys tegen de numnv twee Dauwendaele, dat als enige ploeg in de buurt fe blijven van de koploper. In de week na de topper spg de kampioenskandidaat de kwartfinale van de bekern het daarna voor de tweede keer in twee weken op te c men tegen Dauwendaele. Snookeraars staan gedeeld tweedt MIDDELBURG - De snookerspelers van The Roadhoj boekten in Ridderkerk een knappe 6-3-overwinningi Reyerbos. Daarmee veroverden zij de gedeelde tvwa plaats in de rangschikking. Marcel Mouwen won al H drie partijen. Chris van Renswoude zorgde met twee partijzeges™ een goede uitgangspositie voor zijn team. Waarna Ren] Appel het karwei afmaakte door alledrie zijn partijerj winst om te zetten. Volgende week mogen de Middelbj gers in Den Haag strijden om de eerste plaats met dekoj lopers van Dijkje Duinzigt. Trainer Mol stopt bij Blauw Wit GOES - Bert Mol stopt aan het eind van het seizoenjj trainer van de eerste selectie van korfbalverenigin Blauw Wit. De club uit Kloetinge en Mol beslisten dit afgelopen wed na goed overleg. Mol is voor het tweede seizoen aan hi werk bij de vierdeklasser. Visser verdedigt Schouwse eer SIRJANSLAND - Sjaak Visser van Biljart Verenig!: SIR uit Sirjansland speelt als enige Schouwenaars weekeinde in de biljartstrijd libre derde klasse van ft district Delta Zuid-West. Het is inmiddels acht jaar geleden dat de Schouwen voor het laatst om de titel speelde. Visser: „Ik heb zola niet meer meegedaan, omdat ik het veel te lang vondó ren. Een heel weekeinde de deur uit om te biljarten, a zag ik niet zitten. Vandaar ook dat er weinig titels: mijn conto staan. Daar zit ik overigens niet mee. Ik biljs voor mijn plezier." De 50-jarige woningstoffeerder is nu zo'n tien jaar act! in de biljartsport en speelt het spel louter voor de ontspa ning. „Dit keer doe ik wel mee en wil ik eens zien hoen ik kan komen. Of ik kans maak op de titel, kan ik nietn schatten. De laatste tijd speel ik lekker, maar ik wasstra verbaasd toen ik hoorde dat ik als eerste ben geplaaa Natuurlijk wil ik best winnen, maar de wereld verga niet, als het niet zo is." De partijen gaan over tachtig caramboles en zijn giste avond in café Juliana in Colijnsplaat begonnen. Vandai en morgen wordt vanaf 12.00 uur de strijd voortgezet finale is morgen omstreeks 15.30 uur. Zoutelande. EK dammen veteranen. Zesde ronde: Gersjt (Rus) - Ivens (Ned) 1-1, Van de Stap (Ned) - Petoe- chov (Rus) 1-1, Teer (Ned) - Napreen kov (Rus) 1-1, Zalitis (Let) - Zdoroveac (Dui) 1-1, Prokoupets (Isr) - Walraven (Ned) 1-1, Schunselaar (Ned) - Rats (Rus) 0-2, Rijk (Ned) - Turiy (Oekl 1-1, Plantin (Fra) - Schwarzman (Isr) 1-1, Cor dier (Fra) - Lelis (Let) 1-1. Holstvoogd (Ned) - Lebedev (Rus) 0-2, D. Kleinren sink (Ned) - Tombak (Isr) 2-0, Wiskerke (Ned) - H Kleinrensink (Ned) 1-1, Mar- kowski (Pol) - Bennink (Ned) 1-1, Mutu- lis (Let) - Solodoecho (Oek) 1-1, Hou- mes (Ned) - Blaas (Ned) 0-2, Grim (Ned) - Van Diggele (Ned) 1-1, Hermans (Bel) - Marijs (Ned) 2-0. Zevende ronde: Napreenkov-lvens 2-0, Gersjt-Petoechov 1-1, Rats-Van de Stap 1-1, Walraven-Zalitis 0-2, Teer-Rijk 1-1, Prokoupets-Lebedev 2-0, D. Klein- rensink-R.Zdoroveac 2-0, Wiskerke-Tu- riy 0-2, Schwarzman-H. Kleinrensink 1-1, Plantin-Lelis 0-2, Schunselaar-Cor- dier 1-1, Holstvoogd-Bennink 2-0, Blaas-Tombak 0-2, Markowski-Solodoe- cho 1-1, Van Diggele-Mutulis 2-0, Her mans-Grim 2-0, Houmes-Marijs 0-2. Stand: 1. Napreenkov en Gersjt 10 pun ten, 3. Van de Stap, Ivens, Petoechov, Zalitis, D. Kleinrensink, Prokoupets, Rats, 10. on der anderen 11. Rijk 8 pun ten. dupe van mocht worden. Nou, als ze zich zo schuldig voelen, willen we ze die herkan sing geven." De diagnose dat de clubleiding lijdt aan een slappe ruggengraat raakt de voorzitter niet. „We moesten iets doen." Maar wat had het vertrek van Roks opgelost? „Geef mij die glazen bol eens aan... Nee, ik kan niet voor spellen wat het effect zou zijn. Dat is het moeilijke van deze bedrijfstak. Je hoopt iets te creëren, of.dat een andere trainer de juis te snaar raakt." Het verzet verraste hem. „Maai' na een kwartier hebben we ons be sluit heroverwogen en ingetrokken. Door slaggevend was het boetekleed dat de spe lers collectief aantrokken. Best moedig." De bal ligt nu nog nadrukkelijker waar hij toch al hoort, bij de spelers. „Laat ze ons on gelijk maar bewijzen. Ik hoop dat ons eerste besluit wordt afgeschoten." Van zwalkend beleid is geen sprake, houdt Pollemans vol. „Het komt vervelend over. Maar het gaat niet om een machtsstrijd, het gaat om de club. En de spelers bepalen heus het beleid niet. We grijpen alsnog in als de prestaties ondermaats blijven." Al is dan het kalf mo gelijk al verdronken. „Dat weet je nooit." Dal de geest van Robert 'Magic' Maaskant weer rondwaart, vindt Pollemans logisch ge zien het verleden. „En hij is een van de trai ners die nu vrij is. Maar we zijn niet achter baks richting Roks en dat weet Dolf ook". Hongkong. Hongkong Open, Euro pese Tour 2006. Stand na tweede dag: 1. Gibson (Can) 131, 2. Loar (VSt) 132, 3. Erlands- son (Zwe) 133, 4. Butterfield (Eng), Kang (ZKo) 134, 6. Montgomerie (Scho), Both (Aus), Delamontagne (Fra), Kjeldsen (Den), Strange (Aus) 135, 20 o.a. Derksen (Ned) 138,47. o.a. Lafeber 140. Chanti-Mansisk. Wereldbeker. Tiebreak tweede ronde: Tiviakov (Ned) - Kornejev (Rus) 4-3, Van Wely (Ned) - Moisejenko (Oek) 4-3. Bijzonder heid: Tiviakov en Van Wely naar derde ronde. Beaver Creek. WB afdaling, man nen: 1. Rahlves (VSt) 1.13,37, 2. Miller (VSt) 1.13,64, 3. Grugger (Oos) 1.13,71, 4. Strobl (Oos) 1.14,34, 5. Kernen (Zwi) 1.14,43, 6. Guay (Can) 1.14,46. Stand WB afdaling: 1 Strobl 150 punten, 2. Aamodt (Noo) 112, 3. Rahlves 100. Stand WB algemeen: 1 Svïndal (Noo) 221, 2. Strobl 208, 3. Rahlves 205. Hongkong. WK. Vrouwen, kwartfi nales: Atkinson (Ned) - Botwright (Eng) 9-6 9-0 9-7, Rachael Grinham (Aus) - Per ry (Ier) 9-4 9-4 10-8, Natalie Grinham (Aus) - Abdel Kawy (Egy) 9-1 1-9 9-4 9-0, David (Mal) - Elriani (Eng) 9-4 9-7 9-7. Eredivisie. Heracles Almelo - Roda JC O-I (0-1). 13 Sergio 0-1. Scheids rechter. Vink. Gele kaart: Hellings (Hera cles), Van Dijk, Leemans (Roda) Aantal toeschouwers. 8000. Bijzonderheid: Scheidsrechter Vink onderbrak het duel in de slotfase vijf minuten wegens kwet sende spreekkoren. Heracles: Pieckenhagen, Reekers, Hoogma en Smit (64. Hirayama); Hel lings (64. Looms), Quansah, De Vries en Höcher; Nurmela, Tamerus en Calincov (73. Sluijter). Roda JC: Kujovic; Bodnar. Kah, Vice- lich en Lachambre; Leemans, Sergio, Van Dijk en Bodor; Cissé en Oper Stand onderin: Roda JC 14-16, Hera cles 14-15, Sparta 13-12, ADO DenHs 13-9, Willem I113-8, RBC 13-3. Gouden Gids Divisie. FC Omniworld - Excelsior 1-1 (0-1 44. Slory 0-1,75. Mihci 1-1. Scheidsre: ter: Winter. Gele kaart: Holman (Exa sior). Haarlem - BV Veendam 4-1 (1-11 L.Ten Heuvel 1-0, 30. Hamming 1-1,i L.Ten Heuvel 2-1 (strafschop), 60. Ai haoui 3-1, 86. L.Ten Heuvel 4-1 IsB schop). Scheidsrechter: Van Dona Gele kaart: Kolder, Mac Andrew i Veendam). Helmond Sport - Go Ahead Eagi 3-1 (1-0). 42. De Jong 1-0, 47. Br.g 1-1, 62 Van Dijk 2-1, 65 Van Dijci Scheidsrechter: Van Boekei. Rodeis 72 Bartels (Go Ahead Eagles) G= kaart: Tuhuteru, Gobel, Zwollo Ahead Eagles). Emmen - Stormvogels/Telstar 2 (O-O). 90 Prinsen 1-0, 90. Galata 2-0 gen doelpunt). Scheidsrechter: üt veld. Gele kaart: Wessels (Emn» Pinto (Stormvogels/Telstar). De Graafschap - FC VolendamJ (1-1). 10. Ketting 0-1, 36. De Groo',1- 69. De Visscher 2-1 (strafschop), 8 Van den Ouweland 3-1. Scheidsrecht! Kuipers. Gele kaart: Bot, Bus (De Gril schap), Dissels, Ketting (FC Volendam Fortuna Sittard - AGOVV 2-3 (H 21. Taiwo 1-0, 25. Velasco 1-1,43.Va co 1-2, 90. Garcia Garcia 1-3, 90. Grsh vac 2-3. Scheidsrechter: Van Meent Rode kaart: 83. Akerboom (Fortui Sittard/ 2x geel). Gele kaart: Van Barn veld (Fortuna Sittard), Mackay W OVV). Cambuur Leeuwarden - VVV Ven 1-1 (1-1). 2. Brack 1-0 (strafschop! Garcia 1-1. Scheidsrechter: Van d Roest. Gele kaart: Linssen (VWVenlo FC Zwolle - FC Eindhoven 2-1 (If 15. Korf 1 -0, 52. Almeida 2-0,60. Noy 2-1. Scheidsrechter: Steegstra. G: kaart: Rossen (FC Zwolle), De Boer,7 hapary, Laponder (FC Eindhoven) zonderheid: 88. Trainer Coolen (Eindti ven) naar de tribune gestuurd vantW commentaar op de leiding. 1 MVV - FC Dordrecht 2-1 (2-0). 34.3 ncïc 1-0, 45. Bryssinck 2-0, 62. Vend Velden 2-1. Scheidsrechter: Van Huft Gele kaart: Van Bergen (MW), Vand Velden (FC Dordrecht). VVV 20 12 6 2 42 32- Excelsior 20 1 2 4 4 40 36 Emmen 19 1 2 2 5 38 39 FC Zwolle 20 11 5 4 38 37 Volendam 20 11 5 4 38 33 Den Bosch 19 9 6 4 33 31 Helmond Sp 20 10 3 7 33 30 MW 21 8 7 6 31 30 Graafschap 19 8 4 7 28 26 Veendam 20 7 5 8 26 26 Dordrecht 20 6 7 7 25 25- Haarlem 21 7 4 10 25 26- TOP 19 6 6 7 24 23- AGOW 19 7 2 10 23 35- Stormv. 20 5 7 8 22 18- GA Eagles 19 5 6 8 21 24- Cambuur L. 20 3 9 8 18 20-1 Eindhoven 20 4 4 12 16 27- j Omniworld 20 3 4 13 13 2" FortunaS. 20 1 6 13 9 België, competitie: Anderlec zaterdag Bekercompetitie pool. Poule 12-- catie: The Roadhouse, Middelburg.' ^-T-rr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 70