Banen Mjua-num IBDO jSJoETrackn^ Balie-medewerker BERTSCHI11 BELGIUM NV TERMINAL CHAUFFEUR C/E TRADER 2 ra 2 RP HOLIDAYS RPHOLIDAYS 0 Provincie Zeeland Provinciale Staten Lid Rekenkamer tv/mi §Jy Kijk ook op 3 DECEMBER 2005 - W27 m BOUWMATERIALEN Goes Stanleywes 2 (bij Zeelandhallen) tel. 0113 - 246600 shop sroothandel VI issi risen Industriewes 11 tel. 0118 - 410444 shop De Jager - Tolhoek is een regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen en richt zich op de professionele afnemers. Ons verzorgingsgebied is Zuid-West Nederland. Vanwege de gestage groei van onze activiteiten zijn wij voor onze vestiging te Vlissingen op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: De functie: Helpen van afhaalklanten en het administratief afhandelen van de afhaalorders. - Bestellen en inruimen van inkomende goederen. - Op orde houden van de shop. - Telefonisch adviseren van klanten en het afwikkelen van telefonische orders. Wij vragen: - mBO werk- en denkniveau (MTS Bouwkunde). - Heftruckdiploma. - Kennis van softwarepakketten (Word,Dibis). - Kennis van producten en hun toepassingen. - Een flexibele, collegiale en klantvriendelijke instelling. Bij De Jager - Tolhoek kunt u rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden Bovendien krijgt u volop gelegenheid om uzelf te ontplooien in een stimulerende werkomgeving. Voelt u zich aangesproken door deze advertentie? Lijkt het u interessant om een rol te spelen in de uitwisseling van kennis en ervaring tussen De Jager - Tolhoek en haar relaties? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 14 dagen naar: De Jager - Tolhoek t.a.v. de heer P.C. de Kok, Postbus 2, 4460 AA Goes Bel voor meer informatie over deze functie met de heer P. C. de Kok, tel. 0113 - 246600. Bertsehi Belgium NV in Antwerpen is één van de 33 locaties van het wereldwijd actieve Zwitsers transportbedrijf Bertsehi AG. Kwaliteit, veiligheid en service- gerichtheid zijn de grootste kenmerken van ons bedrijf. Dankzij onze Igemotiveerde medewerkers hebben wij een stevige reputatie opgebouwd als expediteur binnen de chemische industrie. Wegens uitbreiding zoeken wij een m/v met ervaring in vloeistoftransporten standplaats Moerdijk - Rotterdam - Antwerpen Wij vragen: een ADR-getuigschrift is een pluspunt een flexibele ingesteldheid indien nodig bereid tot overnachten, (max. 4 keer per maand). Wij b'iÉdett' Jjf, een aantrekkelijk loon een stipte betaling een tafta.werksfeer en indien nodig eeh ADR-opleiding. Heb je interesse om ons team te versterken? Bel ons dan op +32 3 546 05 50 en vraag naar Hermann Hug. Bertsehi Belgium NV Zomerweg 5 B-2030 Antwerpen. NEDERLAND SALES SERVICE Swagelok®/Nederland - kwaliteit is geen kreet maar een begrip. Swagelok is marktleider in hoogwaardige industriële gas- en vloeistocomponenten. De producten vinden hun toepassing in een breed scala aan markten, zoals o.a. chemie, petrochemie, voedingsmiddelen, instrumentatie en research development Swagelok producten worden via exclusieve distributeurs verkocht. Swagelok Nederland is de Swagelok distnbuteur voor Nederland; 30 man sterk met 19 verkoopfuncties. Een MKB bedrijf waar teamwork belangrijk is. en veel waarde wordt gehecht aan initiatiefnemers. Actief in Nederland sinds 1977. zijn wij een dynamisch bedrijf met een sterke marktpositie Met het teamgevoel, de veelzijdigheid van een klein bedrijf en de nationale en internationale contacten van een groot bedrijf. Om ons team verder te versterken zoeken wij enthousiaste en zelfstandige professionals die technische affiniteit met producten en toepassingen hebben. Voor de regio's Rotterdam, Zeeland en Brabant zoeken wij: Account Managers (m/v) U beschikt over een afgeronde HBO opleiding met aantoonbare resultaten in een technische en/of commerciële buitendienstfunctie binnen de industriële sector. U bent in staat om intensieve relaties te onderhouden en uit te bouwen met klanten in de chemische en petrochemische markten en zoekt voortdurend naar mogelijkheden om uw inzicht en kennis in te zetten in het gemeenschappelijk belang van u en uw klanten. Uw flexibele markt- en klantgerichte benadering combineert u met uw inlevende, daadkrachtige, creatieve en betrokken eigenschappen. Leeftijd tot ca 40 jaar Sales Engineers (m/v) U beschikt over een HBO werk- en denkniveau en enkele jaren acquisitie-ervaring in een buitendienstfunctie. U voelt zich een commercieel technische pionier, die in staat is nieuwe en bestaande relaties uit te bouwen en producten en diensten af te stemmen op de applicaties en mogelijkheden binnen uw klantenbestand Vanzelfsprekend behoren het opzetten van uw verkoopplan en het uitvoeren van de daaruit voortvloeiende commerciële doelstellingen tot uw taken Uw vasthoudende markt- en klantgerichte benadering combineert u met echte interesse, daadkracht, creativiteit en betrokkenheid. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Wat kunt u verwachten: Een zelfstandige, verantwoordelijke functie binnen een dynamische organisatie Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en waar nodig gedegen ondersteuning. Een uitstekend pakket primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden Herkent u zich in één van de bovenstaande profielen en spreekt een toekomst bij onze organisatie u aan, stuur dan binnen twee weken uw sollicitatie met CV naar: Swagelok®/Nederland Sales Service B.V., T.a.v. hr. H Franse, Postbus 93, 2740 AB Waddinxveen T: 0182 - 62 40 60, info@nederland.swagelok.com Mulder Yachtservice Mulder Yachtservice is een modem jachtscrvice bedrijf met uitgebreide winterstaJIings-mogelijkheden.. Wij verrichten alle voorkomende werkzaamheden aan zeil- en motoijachten. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een ALLROUND MEDEWERKER m/v De werkzaamheden bestaan o.a. uit onderhoud en reparatie aan scheepsmotoren, polyester- en schil derwerken, houtbewerking, elektra en laswerkzaamheden. Ben jij die collega met 2 rechterhanden e dan niet te solliciteren. Wij verwachten Affiniteit met de watersport Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Contactuele en ambitieuze eigenschap pen Opleiding op MBO niveau Bij voorkeur uit regio Zeelan (Schouwen- Duiveland en Noord-Beveland) - spreken de bovenstaande werkzaamheden je aan, aarzel Wij bieden Salaris conform Hiswa-CAO Een afwisselende baan in een enthousiastteam. Mogelijkheid tot zelfstandig en innovatief werken. Informele werksfeer Interesse gewekt Schrijf of mail uw sollicitatie dan binnen 10 dagen naar Mulder Yachtservice, Deltastraat 17, 4301 RC ZIERIKZEE of yachtservice@hetnet.nl Tel 0111 - 41 64 88 www.muldervachtservice.nl Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gaat voor solide wereldwijde en langdurige zakelijke relaties, niet alleen wereldwijd maar ook landelijk! Interseafish, gevestigd te Tholen, heeft in de 25 jaar van haar bestaan een reputatie opgebouwd waarvan de sleutelwoorden betrouwbaarheid, kwaliteit én innovatie het solide fundament vormen. Het bedrijf handelt in een groot scala aan diepgevroren vis en visproducten en zoekt naast de traditionele marktpartijen zeker ook nichemarkten op. Zo is Interseafish op dit moment zeer succesvol in de afzet van topkwaliteit sushi en sashimi-producten. De inkoopactiviteiten zijn sterk internationaal georiënteerd; de business-to- business verkoop vindt met name plaats aan afnemers binnen Europa. Het bedrijf is zeer succesvol, onafhankelijk en maakt een gezonde groei door. Om deze reden is onze relatie op zoek naar kundige versterking van het verkoopteam van een - gedreven en betrokken sales-professional die niet uit is op snel gewin - In deze afwisselende spin-in-het-web functie hebt u op dagelijkse basis internationale contacten met de Interseafish leveranciers en met uw klanten. U handelt zeer zelfstandig, maar wel binnen de gekoesterde bedrijfsfilosofie. Klanten moeten kunnen rekenen op kwalitatief goede producten en op het nakomen van de afspraken die u met hen gemaakt heeft. Op reguliere en proactieve basis bezoekt u nieuwe en bestaande relaties. Aldus bouwt u aan de versterking van klantrelaties en aan uw persoonlijke marktportefeuille. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op actieve ondersteuning vanuit het administratieve team en het verkoopteam; ondersteuning die ook wederzijds dient te zijn. Behalve werken in een solide en groeiend bedrijf met volop kans en ruimte voor eigen initiatief én werken binnen een gemotiveerd en betrokken team biedt Interseafish vanzelfsprekend ook een uitstekend arbeids-voorwaardenpakket. Om te kwalificeren, dient u te beschikken over internationale verkoop ervaring, bij voorkeur opgedaan in het business-to-business segment. U bent circa 30 jaar, spreekt uw moderne talen en bent woonachtig in de omgeving van Tholen of bereid tot verhuizen. Ervaring in het specifieke marktsegment van Interseafish is een pré maar zeker niet per sé noodzakelijk. Noodzakelijk is wel een sterke voorliefde voor het internationale in- en verkoopvak en voor het op gedegen wijze opbouwen van relaties. Reizen vormt een wezenlijk onderdeel van de functie en vanzelfsprekend moet ook dit element van de functie met graagte omarmd worden. Acquisitie of doorplaatsing naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BDO CampsObers Adviseurs Personeel Organisatie B.V. wij werken met TOP producten van TOP merken en hebben al jaren een TOP team nu zoeken wij voor onze parfumerie/ schoonsscheidssalons een TOP DIËTISTE/OF GEWIGHTSGONSULENTE op parttime basis ook dames die een jaartje ouder zijn vinden wij TOP stuur uw sollicitatiebrief en c.v. met pasfoto aan; annelies van der poel klokstraat 10, 4461 jk goes telefoon 0113-227473 ra X C 2 ra Z ra 2 ra Z RP Holidays - de nieuwe naam van Roompot Vakanties - is één van de grootste aanbieders van vakantieparken en campings in Nederland. Het hoofdkantoor van deze snel groeiende organisatie is gevestigd in Kamperland. De afdeling financiële administratie registreert en controleert alle financiële stromen van de Roompot groep. Op deze afdeling zijn wij op zoek naar een gemotiveerd: FINANCIËEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Samen met vier collega's kenmerkt uw team op de afdeling financiële administratie zich door een prettige en bovenal directe sfeer, waar hard wordt gewerkt. Interesse in deze functie? Kijk voor een uitgebreide omschrijving op onze site! Edudelta Onderwijsgroep Het Centraal Stafbureau in Goes maakt deel uit van Edudelta Onderwijsgroep, Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidin gen) en in de technische sector (VMBO- techniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Met ruim 350 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingsprogramma's met bijzondere aandacht voor de persoon lijke en maatschappelijke ontplooiing van leerling en deelnemer. De volgende onderwijsinstellingen vormen Edudelta Onderwijsgroep: Groen College Goes Groene Schooi Sömmelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelhamis Deze vacature is gelijktijdig intern aangeboden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Edudelta Onderwijsgroep respecteert de NVP-sollicitatiecode. Wegens uitbreiding zoekt Edudelta Onderwijsgroep een nieuwe collega voor het Centraal Stafbureau De medewerkers van het Centraal Stafbureau (CSB) verrichten onder lei ding van het College van Bestuur administratieve, beheersmatige, onder steunende, beleidsadviserende en beleidsvoorbereidende werkzaamheden voor de locaties. Op het CSB zijn thans 14 medewerkers werkzaam. De afdeling Informatisering Automatisering (I&A) is één van de cen traal ondersteunende eenheden. De eenheid kent een eigen ontwikkelings- en beheerstaak ten aanzien van de binnen de onderwijsinstelling gebruikte IT-systemen en draagt onder meer zorg voor de voorbereiding en uitvoe ring van het informatiserings- en automatiseringsbeleid binnen de onder wijsinstelling. Binnen de afdeling I&A zijn thans 7 medewerkers werkzaam. Systeem- en netwerkbeheerder (m/v) De systeem- en netwerkbeheerder heeft als hoofdtaak het uitvoeren van alle voorkomende beheertaken binnen de ICT omgeving en binnen ICT projec ten. De systeem- en netwerkbeheerder is belast met het beheren, operatio neel houden en ontwikkelen van het netwerksysteem en de daarop draaien de hard- en software, alsmede de gebruikersondersteuning. Profiel: goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen, zowel in samenwerking met collega's als met inteme klanten; dienstverlenende, klantvriendelijke instelling; het vermogen zelfstandig en initiatiefrijk te werken; stressbestendig; flexibel in een team kunnen werken; uitstekende ICT vaardigheden. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: een gerichte ICT-opleiding heeft (MBO+ werk- en denkniveau); kennis en ervaring heeft op de volgende gebieden: Windows server 2000/2003 XP, Novell Netware 6.5, ZENWorks, Groupwise 6, SQL Server, Linux (SLES/RedHat), VMWare, backup recovery; proces- (ITIL) en projectmatig (Prince 2) kan werken. Aanvullende informatie: de functie heeft een omvang van 1,0000 wtf en het betreft een aanstelling voorlopig voor 1 jaar; de functie is' gewaardeerd volgens schaal 8 (max. 2.734,- bruto per maand - loonpeil 1-8-2005) van de CAO Bve; de standplaats is het centraal stafbureau te Goes. Geïnteresseerd? Telefonische informatie wordt verstrekt door het hoofd I&A dhr. J. Brink. bereikbaar onder telefoonnummer 0113-246360. Voor verdere informatie kunt u ook kijken op: www.edudelta.nl Sollicitaties dienen bij voorkeur per mail vóór 17 december a.s. gericht te worden aan: Centraal Stafbureau Edudelta Onderwijsgroep, t.a.v. dhr. M.P. Riemens. E-mail: m.riemens@edudelta.nl Of postbus 451, 4460 AW Goes. Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) is een professionele, slagvaardige patiënten organi satie psychiatrie. VPN stelt zich ten doel het (helpen) verbeteren van de kwaliteit van leven en zorg van cliënten en ex-cliënten Geestelijke Gezondheidszorg. Meteen 15-tal personeelsleden en meer dan 50 deelnemers/- vrijwilligers geeft VPN "concreet en daadwerkelijk" invulling aan haar doelstelling. Dit op basis van een gevarieerd pakket aan resultaatrijke cliëntgestuurde activiteiten. Deze worden zoveel mogelijk midden in de samenleving en in nauwe samenwerking met bedrijfs leven en Emergis, Centrum voor Geestelijke Gezondheids zorg in Zeeland, uitgevoerd. VPN: "Voor en met elkaar" "Concreet en daadwerkelijk" Ter versterking van ons team zoeken wij: een praktisch en commercieel ingestelde ervaren administratieve kracht m/v met sociaal organisatorische vaardigheden een productie- en cliëntgerichte gemotiveerde coach "Fruithoeve" m/v voor ons jaarprogramma aan activiteiten in en om de boomgaard Het gaat bij de functie van administratieve kracht in aanvang om een tijdelijk dienstverband voor drie aaneengesloten dagen per week met een eventuele uitgroei naar een vaste fulltime functie. Bij de functie van coach gaat het in aanvang om een tijdelijk dienstverband voor twee drie dagen per week. Wij vragen voor beide functies: Relevante MBO/HBO opleiding Teamgeest en leidinggevende capaciteiten Flexibele en stressbestendige inzet Affiniteit met de doelgroep Goede fysieke conditie Wij bieden: Salariëring conform CAO Welzijn Boeiende en collegiale werkomgeving Carrièreperspectief Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, vóór 19 december zenden aan: VPN, t.a.v. de heer A.J. Walhout, directeur, Postbus 32, 4460 AA Goes of mailen naar: sollicitatie@psyient.nl Acquisitie voor deze vacature wordt niet op prijs gesteld. www.rpholidays.nl/vacatures Kom werken voor Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stranden, ruime woningkeuze, volop fiets paden en geen files. Een bloeiend cultureel ieven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kust provincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werk nemers werkzaam. mmimmmmmÊm Zeeland Dit jaar is in Zeeland een provinciale rekenkamer opgericht. De Rekenkamer Zeeland bestaat uit drie leden en wordt ondersteund door een ambtelijk secretariaat. De rekenkamer doet zelfstandig onderzoek naar de doel matigheid, doeltreffendheid en rechtmatigheid van het door het provinciale bestuur gevoerde beleid en brengt daarover verslag uit. De eerste stappen voor het opbouwen van deze nieuwe organisatie zijn gezet. Twee onder zoeken worden momenteel uitgevoerd. Door het vertrek van één van de leden van de Rekenkamer Zeeland is een vacature ontstaan. Functie-informatie Provinciale Staten zijn op zoek naar een vrouw of man die: meewerkt aan het opbouwen van dit nieuwe orgaan; samen met de twee andere leden sturing geeft aan het onderzoeks programma en de onderzoeken; optreedt als portefeuillehouder in onderzoeken; de uitkomsten van onderzoeksrapporten aan burgers, pers en betrokkenen presenteert. Functie-eisen Gegeven de samenstelling van de rekenkamer gaat de voorkeur uit naar een vrouw of man die: een opleiding en/of ervaring heeft op academisch niveau in de financieel- economische sfeer; ervaring heeft met het begeleiden van rekenkameronderzoek; affiniteit en ervaring heeft met het opereren in een politiek-bestuurlijke omgeving; aanwijsbaar beschikt over een onafhankelijke attitude en positie; affiniteit heeft met Zeeland, de Zeeuwen en Zeeuwse vraagstukken. Het tijdbeslag is gemiddeld 16 uur per maand. De vergoeding is afgeleid van de vergoeding voor leden van Provinciale Staten. Benoeming vindt plaats door Provinciale Staten. De selectie vindt plaats door een commissie, samengesteld uit leden van Provinciale Staten, aangevuld met de voorzitter van de rekenkamer en de statengriffier. Deze commissie doet een voordracht aan Provinciale Staten. Het is de bedoeling om na de brievenselectie een aantal kandidaten uit te nodigen voor een gesprek, dat zal worden gehouden op 24 januari 2006 in Middelburg. Inlichtingen: over de functie kunt u inwinnen bij de statengriffier, mevr. drs. B.L. Allewijn, tel. 0118 - 631886, Voor meer informatie kunt u Sluiting sollicitatietermijn 31 december 2005. Stuur uw sollicitatie met motivatie en cv, naar: provincie Zeeland, mevr. drs. B.L. Allewijn, statengriffier, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 53