PZC Ban e n Kijk ook op JobTrack. n HOONDERT Hoofd financieel- economische zaken OCEANWIDE Account Manager Scheepvaart "^OCEANWIDE 's-Heerenhoek Projectleider Medewerker CS Sales dlmarsaki BOZ GROUP Architecten bezoeker (RegioWest-Brabant/Zeeland) Koninklijke Mosa 3 DECEMBER 2005-VV2 Oceanwide is gespecialiseerd in het werven, selecteren en detacheren van maritiem en offshore personeel wereldwijd. Als marktleider in onze branche voorzien wij onze opdrachtgevers van geschikt personeel, van gezagvoerder tot gezel. Oceanwide heeft vestigingen in Vlissingen, Den Helder, Hamburg (Duitsland), Oslo (Noorwegen), Limassol (Cyprus), Houston (USA), Yangon (Myanmar), Manila (Filippijnen), Odessa (Oekraine), St. Petersburg (Rusland), Szcecin (Polen), Ventspils (Letland) en Singapore. Wegens uitbreiding van de activiteiten zoeken wij op korte termijn een fulltime (40 uur): (standplaats: Vlissingen) De functie Als Account Manager onderhoudt u nauwe contacten met uw klanten. Uw klanten zijn voor u niet alleen de inlenende bedrijven, maar ook de door u zelf geselecteerde uitzendkrachten. Doordat u goed op de hoogte bent van de wensen van beide partijen, weet u de perfecte match te verzorgen. Na een plaatsing bewaakt u de voortgang hiervan Kortom, u zorgt dat iedereen tevreden is en blijft. Daarnaast draagt u zorg voor de administratieve afhandeling van het geheel Gevraagd Wij zoeken voor deze functie een communicatieve, initiatiefrijke, zelfverzekerde en servicegerichte man of vrouw. U heeft een opleiding op HBO-niveau en bij voorkeur een maritieme achtergrond Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een must, de beheersing van meer talen een pluspunt. Geboden Deze functie is voor de juiste persoon een afwisselende en zelfstandige uitdaging, met een marktconforme waardering en een bonus op basis van het behaalde resultaat. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan-Hessel Dijkstra, Managing Director: 0118 - 414630 (janhessel@oceanwidecrew.com). Uw sollicitatie U kunt uw schnftelijke reactie vergezeld van CV uiterlijk 12 december 2005 zenden aan Oceanwide Netherlands, t a v. Dorita de Bruijn, Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen (dorita@humares.com). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.oceanwidecrew.com Oceanwide is onderdeel van de Humares groep, één van de top 10 aanbieders van flexibele arbeid in Nederland. WE G U N T E E 0 P T I CREW SERVICES Iets doen voor de Zonnebloem? Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! giro 145 (Breda) wIclsdMnvoordeamncbloemnl PSYCHOLOGISCH BUREAU DE WINTER Gevestigd te Goes (Gezondheidscentrum De Pijlers) en Zierikzee. Zoekt een: GZ-Psycholoog Eerstelijnspsycholoog Past de omschrijving "enthousiaste, cliëntgerichte collega, die goed kan samenwerken met een ruim netwerk van verwijzers" bij u, dan kunt u uw reactie vóór 18 december 2005 richten aan: Psychologisch Bureau de Winter t.a.v. Mw. K. A. C. de Winter Oude Haven 54 4301 CL Zierikzee E-mail: c.dewinter@psvchologischburodewinter.nl Aannemings- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puin recycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Momenteel zijn wij op zoek naar een: De functie In deze fulltime functie bent u eindverantwoordelijk voor weg- en waterbouw-projecten. Het takenpakket bestaat uit het uitvoeren van calculaties, het coördineren van aangenomen projecten en het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en leveranciers. Gedurende de projectfasen van voorbereiding realisatie, oplevering, nazorg en administratieve afhandeling bewaakt u het budget. U werkt onder leiding van de directie en geeft leiding aan diverse uitvoerders. Uw profiel HTS/MTS Weg- en waterbouw Ervaring in een soortgelijke functie Leidinggevende, organisatorische en communicatieve capaciteiten Goede beheersing van planning- en begrotingsaspecten van weg- en waterbouwprojecten Ervaring met RAW-systematiek en andere bestekvormen Efficiënt en punctueel Ons aanbod Voor de vacatures geldt dat wij een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer bieden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. J.S.G. Hoondert: Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Heinkenszandseweg 19 Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-35 25 10 info@hoondert.nl WWW.hoondert.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BOERSMA SCHUITEMA BEËDIGD MAKHEAAR5 TAXATEURS o.g. Ter completering van ons team, zijn wij op zoek naar een representatieve BINNENDIENST MEDEWERKER/STER j (32 tot 40 uur) Wij vragen: bekendheid met de regio goede typevaardigheid computervaardigheden o.a. Word, Excel affiniteit met de makelaardij geniet de voorkeur gevoel voor humor gedrevenheid minimaal M.B.O.-opIeiding Wij bieden: een prettige werksfeer in een enthousiast team zelfstandig werken variatie/geen sleur goede arbeidsvoorwaarden Interesse? Graag schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen, zenden naar Boersma Schuitema Makelaars, t.a.v. de heer E. A. Schuitema, Postbus 484, 4380 AL Vlissingen Telefonische acquisitie wordt niet op prijs gesteld. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prljsgesteld. De divisie Milieu levert een integrale aanpak voor afvalmanagement en milieudiensten. Daarnaast biedt deze divisie een breed scala aan zakelijke oplossingen voor uiteenlopende milieuvraagstukken. Het onderdeel gevaarlijke stoffen houdt zich bezig met het nauwkeurig, veilig en milieuhygiënisch verantwoord verwerken van gevaarlijke afvalstoffen. Binnen de afdeling Gevaarlijk Afval, met standplaats Hoek, bestaat de vacature voor een parttime (20-24 uur) Medewerker Customer Service Sales (met mogelijke uitbreiding van uren). Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Zorgdragen voor de verwerking van orders en het beheer van de orderportefeuille. - Zorgen voor de verkoopactiviteiten van de afdeling Gevaarlijk Afval. - Zorgen voor een efficiënte uitvoering van het werk, rekening houdend met de afspraken tussen de opdrachtgever en de buitendienstcollega's. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Goede commerciële vaardigheden. - Afgeronde mbo-opleiding voorkeur Chemie. - Uitstekende pc-kennis en -vaardigheden. - Servicegerichte, stressbestendig en een collegiale instelling. Wat bieden wij? Werken bij DEITA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen metThony liek, manager Gevaarlijk Afval, telefoonnummer (0115) 67 86 82. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, voor 16 december 2005. Richt je brief aan het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, Finlandweg 19, 4538 BLTemeuzen. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail: pvandeleur@delta.nl DELTA H.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl ons bedrijf: ROM Marsaki bv is de regionale ontwikkelingsmaatschappij voor woningcorporaties die in Zuidwest Nederland huur- en koopwoningen ontwikkelt. Marsaki is de grootste projectontwikkelaar in dit gebied. Wij werken met een hecht team dat bestaat uit ruim 20 medewerkers. de functie: U bent verantwoordelijk voor de planning, kwaliteit, inhoud van de financiële administratie. U bent verantwoordelijk voor de totstandko ming van de begroting van de holding en haar 11 werkmaatschappijen. U bent verantwoordelijk voor het tijdig, volledig, inzichtelijk en juist aanleveren van de financiële rapportages en analyses aan budgethou ders en directie. Tevens bent u verantwoordelijk voor het opstellen van de jaarrekeningen, de contacten met accountants en fiscalisten en voor de treasury-activiteiten. U adviseert de directie inzake ontwikkei- punten/trends ten aanzien van financieel management, de administra tieve organisatie en financieel managementsystemen. het profiel: U beschikt minimaal over een HBO werk- en denkniveau (HEAO of SPD 1 en 2) en u heeft ervaring opgedaan bij voorkeur in het bedrijfsle ven of binnen de accountancy. U heeft goede contactuele eigenschap pen en een klantgerichte instelling. U bent sociaal vaardig, u kunt goed onderhandelen en werkt graag in een team. Ook schriftelijk kunt u zich goed uitdrukken; natuurlijk bent u accuraat. geboden: Een uitdagende en verantwoordelijke baan bij een groeiend bedrijf. ROM Marsaki volgt de CAO voor woondiensten. Inschaling is afhan kelijk van uw opleidingsniveau en ervaring. inlichtingen: Bij de heer P. Kambier, directeur; telefoon 0113-273055 U kunt tot en met 18 december 2005 schriftelijk solliciteren; sollicitaties richten aan ROM Marsaki bv, de heer P.J. Kambier, directeur, Postbus 139, 4460 AC Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.marsaki.nl De BOZ Group is gespecialiseerd in engineering, plaat-bewerking, pocdercoaten en assemblage. De onderneming levert aan de machine- apparatenbouw, levensmiddelen industrie, medische apparatenbouw en de elektrotechnische industrie. De onderne ming heeft een internationaal karakter en beschikt over een uitge breid en modern machinepark. Wij zijn op zoek naar een kandidaat voor de functie van: PROGRAMMEUR VOOR EEN ROBOT GESTUURDE LASERLASCEL De werkzaamheden bestaan onder andere uit: programmeren van de robot; ontwikkelen van lasmallen; onder houden van de installatie. Profiel: een opleiding Werktuigbouwkunde op minimaal MBO niveau. Voor het programmeren van de robot en het ontwikkelen van lasmallen is kennis en ervaring met een 3D-CAD systeem noodzakelijk. Ervaring in het programmeren van lasrobots in een producticomgcving met kleine en middelgrote series strekt tot aan beveling. Bereid om specifieke scholing voor deze installatie in- en extern te volgen. Bereid om in 2-pioegendicnst te werken. Aanbod: uitdagende en zelfstandige functie in een modern bedrijft een uitstekend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden Als u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief voorzien van een curriculum vitae, uiterlijk tot 14 dagen na verschijnen van deze advertentie zenden aan: BOZ Group b.v., Postbus 164, 4600 AD BERGEN OP ZOOM, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Voor informatie over het bedrijf: kijk op www.bozgroup.nl. DOENS FOOD INGREDIENTS B.V. Your Partner in organics! Doens Food Ingredients BV, gevestigd in IJzendijke, Nederland, is een dynamische, internationale onderneming die zich bezighoudt met inkoop, verkoop en verwerking van biologische voedingsingrediënten. Kwaliteit en klantenservice komen bij ons op de eerste plaats. Wij zijn per direct op zoek naar 2 nieuwe medewerkers: - PLANNER AFWIKKELAAR (MA/) - MEDEWERKER REINIGING, ONDERHOUD PRODUCTIE (MA/) Tevens zoeken wij op korte termijn 3 medewerkers voor de volgende functies: - TRADER (MA/) -ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (MA/) - TELEFONIST (MA/) Bezoek onze website www.doensfood.com voor volledige functiebeschrijvingen en meer informatie over het bedrijf. Doens Food Ingredients BV Oranjestraat 40A, 4515 CA IJzendijke. Nederland, Tel. 0117 302020 (+31 117 302020) Koninklijke Mosa BV te Maastricht maakt en verkoopt wand- en vloer tegels. Met succes. Zo vinden jaarlijks zes miljoen vierkante meter tegels hun bestemming in Europa, Noord- Amerika, het Midden-Oosten en Azië. Tegels van Mosa zijn eerste keus als er hoge eisen worden gesteld aan uit straling, functionaliteit en duurzaam heid. Bij de ontwikkeling van nieuwe tegels en bij de uitvoering van bouw projecten zijn architecten, interieur architecten en woningbouw corporaties onze gesprekpartners. In Nederland zijn we marktleider. We willen de komende jaren onze positie in Nederland en in exportmarkten fors uitbreiden. Een mooie uitdaging voor de vierhonderdtwintig n die bij ons werken. www.mosa.nl Voor de afdeling Verkoop Buitendienst Nederland, bestaande uit 9 architectenbezoekers en een Hoofd Verkoop Projecten, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: De functie De architectenbezoeker behartigt de belangen in zijn rayon in alle facetten. Hij/zij geeft daartoe uitvoering aan de overeengekomen taakstelling in het rayon. De architectenbe zoeker onderhoudt contacten met architecten, woningbouwcorporaties, bouwmateria- lengroothandel en overige opdrachtgevers. Hij/zij draagt zorg voor de introductie van noviteiten en het stimuleren van het voorschrijven van onze producten bij zowel bestaande als nieuwe klanten. Hij/zij geeft regelmatig voorlichtingsbijeenkomsten en neemt deel aan verkoopvergaderingen en beurzen. Het profiel Kandidaten voor deze functie beschikken over een opleiding op Hbo-niveau en hebben al enkele jaren aantoonbare ervaring in het werken in een commerciële buitendienstfunctie Men beschikt over goede communicatieve vaardigheden (zowel mondeling al schriftelijk), heeft kennis van de moderne talen en automatiseringsprogramma's en kan zowel zelf standig als in teamverband functioneren. Kandidaten met kennis van of affiniteit met architectuur en design genieten de voorkeur. Men is bij voorkeur woonachtig in de omgeving-regio Breda/Roosendaal. De arbeidsvoorwaarden Binnen deze dynamische organisatie met een plezierige en informele werksfeer wordt u een zelfstandige en uitdagende functie aangeboden met uitstekende primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden. Informatie Wenst u meer informatie over de genoemde functie dan kunt u tijdens kantooruren con tact opnemen met de heer A. van Oosterhout, Commercieel Directeur (043 - 368 94 28) of de heer E. Kleijnen, Hoofd Verkoop Projecten (043 - 368 94 83). Voor nadere informatie over Koninklijke Mosa BV kunt u onze website raadplegen onder www.mosa.nl. De sollicitaties Stuur voor 10 december 2005 een korte sollicitatiebrief of e-mail vergezeld van een Curriculum Vitae naar Koninklijke Mosa BV, Postbus 1026,6201 BA, t.a.v. de heer R.W.C.C. van Oyen, Hoofd Personeel en Organisatie, e-mail t.a.v. P&O secretariaat jacqueline.hendrix@mosa.nl Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28