n PZC 12 Van der Hooft ARENSMAN ïl Wat geven we haar terug voor alles wat ze is kwij tg eraakt Liberia: niet om aan te zien Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 vrijdag 2 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overiijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden "Zijt niemand iets schuldig, dan elkander lief te hebben: Romeinen 13:8a Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Leeuw Maatje Janna de Leeuw-Moerman - Mat tie Wolphaartsdijk, 6 juli 1940 Zierikzee, 1 december 2005 Zierikzee: Wim de Leeuw Zierikzee: Wiljo de Leeuw Edith Tuinman Robin Niek IJsselstein: Jos de Leeuw Fabiènne Péters Mulockstraat 20 4301 KV Zierikzee De afscheidsdienst voor familie, vrienden en belang stellenden, geleid door ds. J.F. Kievit, wordt maan dag 5 december gehouden in de Gasthuiskerk, Ha venplein 17 te Zierikzee (parkeermogelijkheid achter het kerkcentrum, via de Hoge Molenstraat), aanvang 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. - Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze schoonzus en tante Mattie de Leeuw-Moerman Vlissingen: Mien en Piet Schipper-de Leeuw en kinderen Wolphaartsdijk: Kees en Jannie de Leeuw-Tavenier en kinderen Met grote verslagenheid namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze oud-medewerker Edie van de Voorde Mijnheer van de Voorde was bijna 29 jaar werkzaam als assistent chef Technische Dienst bij ons bedrijf en was sinds 1997 met de VUT. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en wij wensen hun de kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en personeel Elopak b.v. Temeuzen Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze oud-collega Edie van de Voorde is overleden. Wij hebben vele jaren op een zeer plezierige manier met hem samengewerkt. Hij was een rustige, vriendelijke man en stond altijd voor iedereen klaar. We verliezen in hem een zeer gewaardeerde collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en wij wensen hun heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Afdeling Maintenance Engineering Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosscweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Bedroefd geven wij kennis van het geheel onverwach te overlijden van onze broer en zwager Cor Kuijl in de leeftijd van 62 jaar Broers, zussen, zwagers en schoonzussen Kapelle, 30 november 2005 Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Levina Bliek lo weduwe van Edmondus van de Velde in de leeftijd van 81 jaar. Zaamslag: Simon van der Hooft t Marleen Els Erik en Monique Breskens: Leo en Carla van der Hooft- Hamelink Brigitta en Paul Cadzand: (oke en Bert Martlé- van der Hooft Angelo en Ingrid Mamix en Marianne Breskens: Anja en Bram Notebaart- van der Hooft Najoni Yannick Prinsenbeek: Heieen en Huib de Munck- van de Velde Ad en Helmie Oostburg: Sjaak en Sari van de Velde- Versluys en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij in 'Ter Schelde', in het bijzonder op afd. 't Killetje, heeft mogen ontvangen. Breskens, 1 december 2005 Correspondentieadres: A. Notebaart-van der Hooft Het Heem 58,4511 PN Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd. zal gehouden worden op dinsdag 6 decem ber om 14.00 uur in verzorgingshuis 'Ter Schelde' te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Ter Schelde'. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Rust zacht lief klein dapper omaatje Jo Wij houden van je Angelo en Ingrid Marnix en Marianne Brigitta en Paul Najoni Yannick Marleen Els en Stephan Erik en Monique en achterkleinkinderen 1 December 2005 "By my end is my beginning" Vandaag is van ons heengegaan Emily Wheatley de Vries-Stephenson weduwe van Willem de Vries Liverpool, 13 oktober 1920 t Temeuzen, 30 november 2005 Familie Stephenson Familie de Vries Familie Franks Verpleeghuis "Ter Schorre", kamer 103 Corr.adres: Ilsbaanstraat 18 4537 PH Temeuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd. wordt gehouden op woensdag 7 december om 15.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma Adriana van Gorp-Timmers weduwe van Marinus van Gorp De Eeuwige God is u een woning Deut. 35:27 Rotterdam. 6 oktober 1919 t Goes, 30 november 2005 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Wij bedanken het personeel van Zorgcentrum Ter Weel Goes, unit 5, voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Henry Dunantstraat 94 4416 CN Kruiningen De rouwdienst zal plaatsvinden op maandag 5 de cember om 13.15 uur in de aula op de begraafplaats. Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. |w//vaar/verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vecrseweg 36,4332 BG Middelburg w.dcgrootdckam.nl Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Gommert Feleus sinds 1975 weduwnaar van lohanna Pieternella de Witte Kattendijke, 11-05-1916 Temeuzen. 01-12-2005 Wemeldinge: Floor en Adrie Feleus-op 't Hof Petra en Edwin - Romy, Maurick Robby en Nicole - Sander, Esmee Hoek: Piet en Riet Feleus-van Waarde Anita en Martin - Tessa, Mira Ronald en Patricia Franklin en Tanja - Kim, Bart Kattendijke: Corrie en Ian van Kleunen-Feleus André en Elise - Tristan Mark en Vanessa Axel: Anjo en Wilfried de Kort-Feleus Michel en Hannelore - Naomi, Kiara Corr.adres: Kreeksingel 22,4542 BP Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 5 december om 14.00 uur in 't Blokhuis, Deltastraat 2 te Kattendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kattendijke. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in 't Blokhuis. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeghuis Ter Schorrevoor de liefdevolle verzorging. Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde oom en oudoom Lambrecht Sturm weduwnaar van Francina Susanna Boone op de leeftijd van 91 jaar. Uit aller naam: P. Maljaars Meliskerke, 29 november 2005 Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen Adriaan Meijaard sinds 30 mei 2005 weduwnaar van Katharina Jacoba Willemina Meijaard-Kegge in de leeftijd van 94 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke heeft mogen ontvangen. Familie Meijaard Familie Kegge Yerseke, 1 december 2005 Zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Dhr. L. Nieuwenhuize Margrietstraat 32 4401 EZ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 5 december om 14.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw. Mo lenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 14.00 uur in het verenigingsge bouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor de vele goede dingen, die we samen met moeder en oma deelden, geven we kennis van haar plotseling overlijden. Hermina Suzanna ter Poorten-Minders Serooskerke. 25 november 1911 Haamstede. 1 december 2005 Brouwershaven, M.A. van Ast-ter Poorten J.Ph. van Ast fos Hans en Celeste Dreischor, M. van de Velde-ter Poorten J.D. van de Velde Petra en Wiebe John Halsteren, A.S. van Tilburg-ter Poorten D.A.M. van Tilburg Arjen en Laura Heidi Haamstede, zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: Zuidwal 1 4318 AT Brouwershaven De crematieplechtigheid zal maandag 5 december om 14.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.40 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorg zame moeder, oma en overgrootoma Marina Kort-Stouten betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Nieuwerkerk, december 2005 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler I Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L M. VAN DER WERF A BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 LEZERSAANBIEDING 4 dgn, vrijwel iedere donderdag en vrijdag van 17/11 t/m 23/12 v.a. 99 5 dgn, vrijwel iedere maandag en woensdag van 16/11 t/m 21/12 v.a. €125 Ontdek de vele gezichten van bruisend Berlijn! Deze populaire stad biedt een scala aan geschiede nis, cultuur, theater, trendy uit gaansmogelijkheden en een enorme hoeveelheid aan winkels en boetiekjes. Steeds meer Nederlanders brengen een b bezoek aan deze prachtige FV fifW stad en daarom is er door WLA.'mÏÏN KRAS Stervakanties, speciaal J voor onze lezers, een fantas- tische aanbieding tegen spot prijzen samengesteld1 Een 4- daagse autoreis met verblijf in Sorat Hotel Ambassador boekt u al vanaf 99, inclusief ontbijtbuffet! Ter plaatse betaalt u circa 109 per kamer per nacht, zodat uw voordeel kan oplopen tot maar lief st 40%l Door de ligging, in hartje centrum, vormt dit hotel een ideaal uitgangspunt om op ont- dekkingsreis te gaan door deze bruisende wereldstad! SORAT HOTEL AMBASSADOR BERLIN*** Dit comfortabele hotel is perfect gelegen, namelijk schuin tegen over het beroemde warenhuis KaDeWe aan de Kurfürstendamm en op slechts 100m van een metro station. Het hotel beschikt onder andere over een restaurant, gezel lige bar en parkeerplaats tegen betaling). Uw hotelkamer is voor zien van een badkamer met bad of douche en toilet, telefoon, tv, mini bar en föhn. Vraag naar de speciale kinderkortingen! BERLIJN Berlijn is enorm veelzijdig, zodat er voor iedereen genoeg te zien en te beleven is! Bezoek de Branden burger Tor, de Rijksdag, het indruk wekkende Checkpoint Charlie of één van de talloze musea die de stad rijk is De Potzdamer Platz en de Kurfürstendamm zijn uitstekende plaatsen om te shoppen met vele verschillende winkeltjes en boetiekjes. En. vanaf 21 november zijn er weer verschillende gezellige kerstmark ten in de stad' Neem een kijkje op de Gendarmenmarkt of bij de Gedachtniskirche, of u kunt ervoor kiezen heerlijk te gaan schaatsen op de ijsbaan op de Alexanderplatz In Berlijn hoeft niemand zich te vervelen. Toeslagen: 1-persoonskamer 4 dgn 75, 5 dgn 100, reserveringskosten 15 per boeking (verplicht) Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Sorat Hotel Ambassador Berlin in 2-persoons- kamer, dagelijks ontbijt Exclusief: vervoer.reservermgskosten. Voor meer informatie boekingen KRAS Sk'foUnGit Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.701 "...en ze sloegen heel bard. Uijn vader en moeder waren bang. Wij ook. Wijn broertje kon niet ophouden met bui len. Daarom schoten se hem van mijn zoon en zijn vrouw. De ingewanden werden opgehan gen als een waslijn. Ik moest er onder door kruipen..." "...ze vermoordden mijn ouders. liet mijn kleine zusje ben ik het bos ingelopen. Ik liep heel veel dagen met mijn zusje op mijn rug. Ik moest de hele tijd huilen..." "...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Hu zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." mij n toen zeiden ze tegen vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. s sneden zijn hoofd eraf. zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." Tineke Ceelen, Stichting Vluchteling "Ik bespaar u de foto's van deze mensen. Hun gezichten spoken viel de hele dag door mijn hoofd. Wijn hart springt zowat van woede. We kunnen wat doen. D ook." VLUCHTELING Stichting Vluchteling, Den Haag WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING www.vluchteling.org Dcig en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32