Kapelle mist stootkracht PZC Bert-san is toch vooral een bouwer 21 Bevelandse tweedeklasser staat laatste Nederlagen poolteams uitslagen vrijdag 2 december 2005 wb Lewedorpse Boys gaat richting nacompetitie LEWEDORP - Met de huidige vierde plaats op de ranglijst ligt d Lewedorpse Boys aardig op S\ koers richting de vooraf gewens te nacompetitie. Volgens Guido JL° Moison is dat het maximaal haalbare dit seizoen voor de vijf- ra» deklasser. „Daarna willen we voorzichtig verder gaan kij- te' ken." 1,6 Moison heeft er de laatste tijd al NS eens stiekem aan gedacht, want 'hc- een wedstrijd tegen zijn oude club Patrijzen lijkt volgend sei- zoen in theorie zomaar mo ut gelijk. „Dan zou Patrijzen B moeten degraderen uit de derde ien klasse en wij moeten promove- "w ren", aldus de 28-jarige verdedi- 3 i(1j „Niets lijkt mij mooier. Die riva- iar liteit bestaat al jaren, dus voor de regio zou dit leuk zijn. Maar njd laten we eerst maar eens probe ren om zelf die stap naar boven aj[ temaken." Of zijn ploeg nu al rijp is voor ier- promotie naar de vierde klasse, |(CT wordt door Moison echter nog li? behoorlijk in twijfel getrokken, nor „Dit is het tweede jaar met deze groep, die in vergelijking met vo- rig seizoen al een stuk stabieler ige oogt. Er zit behoorlijk wat 30 jeugd in met mogelijkheden. Als jw we bij elkaar blijven, dan zijn ■w we zeker in staat om volgend jaar verder te gaan kijken dan ie" de vijfde klasse. Ik ben al blij dat Lewedorpse Boys sinds ja- ren weer wat te betekenen heeft in die vijfde klasse." 2 Sturen Ondanks een lichte blessure is Moison momenteel zelf blij dat piw hij na een langdurige periode VIT' vol gezondheidsproblemen weer aan voetballen komt. „In een leuke groep waar het plezier «i vanaf druipt. Samen met de twee dertigers uit onze selectie !)iÜf probeer ik die jonge gasten te ni(] sturen." w' Daarmee probeert Guido am- Moison komende zondagmiddag tegen Vosmeer het resultaat van de allereerste competitiewed- strijd te evenaren, toen Lewe- 9« dorpse Boys een 6-1-overwin- 'as- ning boekte. „Het zal zeker niet zo makkelijk gaan als toen, ik- maar ik verwacht wel gewoon it* driepunten." Morres wint futsalderby door Ron de Waal KAPELLE - Hoewel Kapelle momenteel laatste staat in de tweede klasse E, is er van onrust geen sprake. De doelstelling om in het linkerrijtje te eindigen staat volgens Danny Nouse nog kaarsrecht overeind. „Twee maal achter elkaar winnen en we staan er een stuk rooskleuri ger voor." Vorig seizoen won Kapelle nog een periodetitel, nu is de ploeg drager van de rode lantaarn. Het lijkt een wereld van ver schil, maar volgens de 31-jarige Danny Nouse zijn het vaak klei ne dingen die de doorslag geven. „Bovendien zat vorig seizoen, ze ker in het begin, alles mee", stelt de voorstopper. „Nu heb ben we meer met pech te maken en scoren we veel moeilijker." Daarnaast moet Nouse ook er kennen dat zijn ploeg de laatste jaren aan kwaliteit heeft ingele verd. „We zijn nogal wat spelers kwijtgeraakt. Dat is voor Kapel le steeds moeilijker op te van gen", vertelt hij. „Ook nu wis ten we dat we door het vertrek van diverse spelers een moeilij ker seizoen tegemoet zouden gaan. Jon Herselman heeft een stapje terug gedaan, terwijl ook Richard Uiterhoeve zijn heil bij SSV'65 ging zoeken. Als je ziet dat hij daar nu in het tweede loopt te voetballen, dan vindt ik dat eeuwig zonde, want voor ons was hij een goede kracht. Beetje geld Toch leken er zich aan het begin van dit seizoen enkele nieuwe krachten aan te dienen bij Ka pelle. „Dacht dat ik ook", rea geert Nouse. „Maar na vier keer trainen in de voorbereiding snel terugkeren naar je oude club, komt op mij nogal vreemd over.Schijnbaar is een beetje geld dat elders geboden wordt, toch een stuk belangrijker. Dan plaats ik grote vraagtekens bij de instelling van zo iemand. Maar je hebt er wel mee te ma ken als club. Het kringetje wordt zodoende wel steeds klei ner, waardoor de concurrentie Danny Nouse: „Tweemaal achter elkaar winnen en we staan er een stuk rooskleuriger voor." in de groep duidelijk afneemt." Desondanks wanhoopt de routi nier nog allerminst. Nouse: „Dan moeten we het maar op wilskracht en inzet zien te red den. We zijn ook nog niet echt weggespeeld dit seizoen. Alleen de 5-0-nederlaag in de eerste wedstrijd tegen VVC'68 doet iets anders vermoeden, maar in de andere wedstrijden lag het steeds dicht bij elkaar. In mijn ogen steken alleen NSW en Wieldrecht er iets bovenuit, maar voor de rest kan iedereen van iedereen winnen. Tot de zes tien meter gaat het voetballend ook goed bij ons, maar door het ontbreken van Hans Tolhoek in de spits, missen we voorin mo menteel wat stootkracht." Daarnaast heeft Nouse onder vonden dat de onervarenheid zijn ploeg parten speelt. „Ik ben met mijn 31 jaar de oudste spe ler. In verschillende situaties zie je duidelijk dat de slimheid in zo'n jeugdige groep ontbreekt. Maar eigenlijk is dat niet zo gek, want twee weken geleden stonden er bijvoorbeeld nog vijf jongens in de basis die vorig jaar nog in het tweede team speelden", aldus Nouse, die ook in die samenstelling echter vol doende aanknopingspunten voor Kapelle ziet. „Ik bespeur weinig onrust. Dat is trouwens niet nodig ook, want er zijn echt mindere teams dan Kapelle in deze klasse. Wij gaan gewoon proberen om nog in dat linkerrij tje te komen. Als we achtereen volgens van WC'68 en Rillan- dia winnen, dan komt die doel stelling gewoon weer binnen handbereik. Het verschil met dat linkerrijtje is tenslotte maar een paar punten." Volgens Nou se moeten de mouwen eens opge stroopt worden. „Ik heb nog foto Ruben Oreel nooit laatste gestaan, dus dat wil ik niet al te lang meema ken." Ondertussen is Nouse zelf al weer aan zijn zevende seizoen bij Kapelle bezig. „Ik ben na vier seizoen Kruiningen bij deze club beland en het bevalt me hier nog steeds prima." Met trai ner Huib Meerman is het, zo vindt hij, ook prima werken. „Wat ons betreft mag hij er nog een jaar aan vast knopen. Hij kan de groep elke week nog op scherp zetten, en is zeker voor die jonge gasten nog heel belang rijk." TERNEUZEN - SSV/E1 Toro heeft voor de tweede keer dit seizoen zijn meerdere moeten erkennen in koploper ZVH/Morres/Controlec. Verloor de Goese eersteklasser thuis met 8-6, in Terneuzen werd het dit keer 8-5 voor de Zeeu ws-Vlamingen Pim Bruins zette SSV op voorsprong, maar daarna was het de beurt aan de thuisploeg. In de twintigste minuut maakte Ali Eryürük gelijk en bij rust stond het al 3-1 door goals van Mevlud Eryürük en Kenneth Okerley. Na de pauze liep Morres verder uit. Twee treffers van Jordy Bakker en één van Arno Zwegers gooiden het duel op slot: 6-1. Tien minuten voor tijd deed Mischa Flore iets terug voor SSV. Ralph Zegers maakte vrijwel direct daarna de 7-2. De twee goals van Pim Bruins zorgden nog even voor wat opwinding, maar SSV kon Moirés niet verder in het nauw brengen. In de laatste minuut maakten Ralph Zegers en Mischa Flore allebei nog een doelpunt voor hun team. Morres blijft koploper na de zege, SSV staat nu op de vijf de plek. Lezing Snoei in Zierikzee ZIERIKZEE - Mike Snoei, trainer bij eerstedivisieclub Go Ahead Eagles uit Deventer, houdt woensdag 7 decem ber een lezing voor de sponsors van voetbalvereniging Zie rikzee. Zijn betoog gaat over jeugdvoetbal, sponsors en de organisatie binnen een profclub. Eerder dit jaar, in mei, was oud-doelman Hans van Breukelen al gastspreker in Zierikzee. Na aloop van de lezing van Mike Snoei, die omstreeks 19.30 uur zal beginnen, opent de trainer samen met Zierikzee-voorzitter Toon van Tiggelhoven het sponsorho me boven de nieuwe tribune op sportpark Den Hogen Blok. Drie Zeeuwen in middenmoot ZOUTELANDE - Peter van der Stap is zijn leidende posi tie bij het Europees damkampioenschap voor veteranen kwijtgeraakt. De dammer uit Maassluis verloor gisteren in Zoutelande het topduel tegen zijn voormalige ploegge noot Fred Ivens. In een opmerkelijk korte partij zette Ivens zijn tegenstan der aan de kant en deed tegelijkertijd een geslaagde greep naar de koppositie. Hij moet die klassering delen met de Rus Solik Gersjt, die gisteren goede zaken deed door de Letse kanshebber Laimonis Zalitis te verslaan. Peter van der Stap deelt na zijn nederlaag de derde plaats met de Russen Napreenkov en Petukhov. De drie sterkste Zeeuwen maken deel uit van een peloton netje dat met twee punten achterstand op de twee leiders de zesde tot en met dertiende plaats deelt. Peter Schunse- laar, de enige Zeeuw die nog geen partij heeft verloren, hield gisteren in een knappe partij titelverdediger Frank Teer op een gelijkspel. Ook Kees Rijk speelde remise, tegen de Rus Alexander Rats. Aart Walraven kwam op gelijke hoogte met Rijk en Schunselaar door een winstpartij tegen de Amerikaanse Oekraïner Grigory Solodoecho. Evert Wiskerke uit Middelburg boekte zijn eerste over winning ten koste van Jan Grim, die lang goed partij gaf maar uiteindelijk toch moest capituleren. In de staart van het klassement leden de clubgenoten Frans Blaas en Jo Houmes nederlagen maar pakte Maarten Marijs tegen Arie van Diggele zijn eerste punt. Zevende remise - Rillandse driebanders RILLAND - Het driebanden- team van Hoondert/de Waard isie grossiert in gelijke spelen. Ook tegen BC Goirle werd het 4-4. issi Het was al weer het zevende ge- lijkspel van het seizoen. Met een ang'overwinning en twee nederla gen geeft dat na tien wedstrij- den een totaal van negen pun- HCi' ten. De ploeg staat daarmee in r.fi-l een poule van veertien teams op kal de gedeelde tiende plaats. Du I Een korte analyse leert dat de ang:j makke vooral zit op bord drie en vier. De beide kopmannen 3 Vic Herreweghe en Frans de er3. Koek zorgden ook gisteren door de* overwinningen voor het even- i wicht in het resultaat. Herreweg- he won zeven van zijn negen par- tijen en De Koek zes van de ne- vfej gen. Alleen Gerrit Blom haalt dG?' j van de lager geplaatste spelers iym| een voldoende met 66 procent Hij kwam nog maar drie keer aan het biljart. Van de anderen scoorden Sjaan z: van Kuyk 40, Johan Visser 20, Een Bram de Waard 20 en Eddy der Weduwe 25 procent. BC Goirle 2-Hoondert/de Waard 03ll 4-4: D. Krijnen-Vic Herreweghe n0», 28-35, 46; R Spijkers-Frans de j Koek 22-35, 44; M. Hamers-Johan Visser 30-15, 43; J. Hout- j epen-Bram de Waard 30-28, 86. n-K das VLISSINGEN - De poolbiljar- ioiv lers van /owe' Cue Action als wijk Roadhouse Roadies zijn door is» een 4-2-nederlaag de aanslui- l'nS met de koplopers kwijt. ki eigen huis verloor Cue Action van de Sharkeys uit Oosterhout. Atong Wu en Jeroen Koopman wisten nog wel hun partij te win nen. Johan van Oorschot, Dave Kuzee, Tim de Ruyter en Jan Eg- gebeen waren niet goed genoeg op dreef om de bezoekers te kun nen bedreigen. Bij Roadhouse Roadies, dat een klasse lager uitkomt, was het van hetzelfde laken een pak. Ar no van der Wal en Mario Aspe- 'agh zorgden voor de punten bij de thuisploeg. Aspelagh verloor zijn eerste partij van de avond, maar herstelde zich in de twee de. Mark van Wijngaarden, Den nis Geertse en Rob van Elewout konden niet meer dan een ver- liespartij toevoegen aan het eindresultaat. wj rjoü Bert Bouwer ontketende in de jaren ne gentig een handbalrevolutie in Neder land met het project 'meiden met een mis sie'. Hij haalde met het nationale team grote evenementen, al werd hét doel (de Olympische Spelen) niet bereikt. Volgen de week vrijdag staat hij als coach van Japan tegenover zijn ex-pupillen tijdens het WK in Sint Petersburg. door Bauke Boersma DEN HAAG/GUDME - Zijn twee oudste dochters wonen er nog. Net als veel vrien den van de familie. Maar verder, zo stelt Bert Bouwer, missen hij, zijn vrouw en de jongste dochter van het gezin Neder land amper. „Misschien komen we ooit terug", zegt de coach van de handbal- sters van Japan, „maar een abc-tje is dat niet. Daarvoor bevalt het leven ons hier te goed." 'Hier' is niet het land van de rijzende zon, maar het Deense Gudme. De plaats waar Bert Bouwer zijn loopbaan als club trainer begon. En tevens laatste halte voor de Japanse handbalsters op weg naar het WK in Sint Petersburg, dat maandag begint. „Hier kunnen we heer lijk toewerken naar het WK", vertelt Bouwer, de coach die in de jaren negen tig een revolutie ontketende door met een stel handbalgekke meiden uit de Ne derlandse competitie te stappen, met als doel via veel trainingen en oefenduels de kloof met de wereldtop te dichten of op zijn minst fors te verkleinen. „We maken gebruik van de faciliteiten van mijn club GOG Gudme, spelen oefenduels tegen goede tegenstanders. Ideaal." Al koestert Bouwer niet de illusie dat Ja pan op het WK veel opzien zal baren. „Het is en blijft een WK, dus je weet het nooit. Maar Japan heeft een inhaalslag te maken." Dat klusje lijkt op Bouwers lijf geschre ven, al is hij vooralsnog slechts tot en met het WK in dienst van de Japanse bond en werkte hij pas zeventig dagen met zijn nieuwe 'meiden'. „Binnenkort evalueren we. De bond wil graag door en ik heb er ook oren naar. Mits aan bepaal de voorwaarden wordt voldaan." Zoals een meerjarige overeenkomst. Én de mogelijkheid het bondscoachschap te blijven combineren met zijn werk voor GOG Gudme, waar hij een halfjaar terug werd ontheven uit de functie van hoofd coach. Die 'degradatie' liet op zijn ziel echter geen littekens achter, zegt de Vleu- tenaar. „Na het project 'meiden met een missie' ambieerde ik een baan als coach bij een sterke Europese club. Maar ik ben erachter gekomen dat het is als wer ken bij een Europese topclub in het voet bal. Je krijgt geen kans iets op te bou wen, moet direct presteren. Bij mindere resultaten wordt de portemonnee getrok ken, terwijl het er vaak niet eens af kan. En in plaats van je speelsters beter probe ren te maken, ben je alleen bezig om ze Bert Bouwer: „Het is toch speciaal dat ik met Japan tegenover mijn ex-pupillen sta." happy te houden. Zodat ze presteren op het moment dat het moet." Dat is óók een kwaliteit. Maar niet de voornaamste van Bouwer, weet de coach. „Ik heb er wel eens met Louis van Gaal over gesproken. Die wil ook iets kunnen opbouwen, spelers iets leren, beter ma ken. Dat geldt voor mij net zo." Klein Dus stuurt Bouwer tegenwoordig de hoofdcoaches van GOG Gudme aan, traint hij een jeugdteam van de club en een regioselectie van de Deense bond, is hij docent bij de Europese handbalfedera- tie en probeert hij de Japanse vrouwen de finesses van de sport bij te brengen. „Technisch is het allemaal best aardig, maar ze zijn zo klein. In Japan kiezen de lange vrouwen voor volleybal." Daarnaast zijn er culturele hobbels, zegt Bouwer, die door Japanners steevast wordt aangesproken met Bert-san of Ber- to. „Japanners zijn niet gewend aan in spraak", merkte de Nederlander in het halfjaar dat hij nu met het team werkt. „Wat de coach zegt, voeren ze uit en er wordt niet gediscussieerd over wezenlij ke handbalzaken. Nu is te veel inspraak ook niet goed, maar wat meer feedback zou welkom zijn." Bouwer wil ook wel weer eens zijn eigen spullen dragen. „Maar dat mag dus niet. En na het eten is er altijd wel iemand die direct een kop koffie voor me haalt", lacht hij. „Nou. als ik dat in Nederland niet zelf deed, kon ik een kop koffie wel vergeten, hoor." Ach, Nederland. Daar ligt verreweg het grootste deel van zijn handbalverleden, maar een toekomst in het polderland ziet Bouwer niet zo een-twee-drie. Of het moet het opzetten van een sportschool naar Deens voorbeeld zijn, waar talenten in diverse takken van sport veel trainen kunnen combineren met studeren. Maar ooit weer eens de kar van het Nederland se handbal trekken? Nou, nee. „Ik had het er laatst met Monique Feijen (gebles seerde speelster van Oranje en GOG) foto Cees Zorn/GPD over dat het uitdagend lijkt, en in Neder land ook nodig is, weer zo'n project als 'meiden met een missie' te starten. Tege lijkertijd constateerden we dat het zin loos is. Dat het slechts een herhaling van een eerder vertoond kunstje wordt, met dezelfde afloop." Dat kunstje krikte het niveau van de be treffende groep handbalsters ziender ogen op, maar kon nooit rekenen op een breed draagvlak. „Ach, ik ben er klaar mee", kijkt Bouwer kort terug. „Ik heb de clubs destijds de handschoen aange reikt, maar werd niet opgepakt. Terwijl dat toch echt nodig is als handbal in Ne derland structureel op hoog niveau wil blijven."Desondanks is Oranje op dit mo ment waarschijnlijk nog een maatje te groot voor Japan. Bouwer: „Ik geef Ne derland een goede kans de eerste ronde te overleven. Zelf wil ik vooral genieten van het feit dat ik weer op een WK ben, en van het duel met Oranje in het bijzon der. Het is toch speciaal dat ik nu tegen over mijn ex-pupillen sta." New York. NBA.Cleveland Cava- liers-LA Clippers 112-105. Memphis Grizzlies-Toronto Raptors 92-66, Miami Heat-Atlanta Hawks 96-74, Washington Wizards-Portland Trailblazers 96-89, New York Knicks-Chicago Bulls 109-101. Detroit Pistons-New Jersey Nets 93-83, Boston Celtics-Philadelphia 76ers 110-103, Phoenix Suns-Indiana Pacers 109-91, New Orleans Hor nets-Denver Nuggets 102-95, Seattle Su- personics-Charlotte Bobcats 104-94, Golden State Warriors-Sacramento Kings 113-106. Zoutelande. EK dammen voor vete ranen. Vijfde ronde: F. Ivens (Ned)-P. v.d. Stap (Ned) 2-0, L. Zalitis (Letl)-D. Gersjt (Rus) 0-2, A. Petoechov (Rus)-J. Lelis (Let) 2-0, F. Teer (Ned)-P. Schunse laar (Ned) 1-1, R. Zdoroveac (Dtsl)-R. Prokoupets (Isr) 1-1, A. Napreenkov (Rus)-H. Cordier (Fr) 2-0, C. Rijk (Ned)-A. Rats (Rus) 1-1, K. Turiy (Ukr)-D. Kleinrensink (Ned) 1-1, H. Klein- rensink (Ned)-E, Holstvoogd (Ned) 1-1, A. Walraven (Ned)-G. Solodoecho (Ukr) 2-0, S. Tombak (Isr)-J. Plantin (Fr) 1-1. J. Houmes (Ned)-AI. Schwarzman (Isr) 0-2, Y. Lebedev (Rus)-F. Blaas (Ned) 2-0, J.Mutulis (Let)-W.Bennink (Ned) 0-2, J.L. Grim (Ned)-E Wiskerke (Ned) 0-2, 5. Markowski (Pol)-V. Hermans (Belg) 2-0, M. Marijs (Ned)-A. van Diggele (Ned) 1-1. Stand: 1. F. Ivens (Ned) 8 punten. 2. S. Gersjt (Rus) 8. 3. A. Petoe chov (Rus) 7, 4. P v.d. Stap (Ned) 7, 5. A. Napreenkov (Rus) 7, 6 L Zalitis (Let) 6, 7. F. Teer (Ned) 6. 8. R. Prokoupets (Isr) 6. 9. A. Rats (Rus) 6. 10. R Zdoro veac 6, 11. P. Schunselaar (Ned) 6, 12. A. Walraven (Ned) 6,13. C. Rijk 6 Loting ronde 6: D. Gersjt-F, Ivens, P. v.d. Stap-A. Petoechov, F. Teer-A. Napr eenkov, L. Zalitis-R. Zdoroveac, R. Pro- koupets-A. Walraven, P. Schunselaar-A. Rats, C. Rijk-K. Turiy, J. Platin-AI. Schwarzman, H. Coprdier-J Lelis, E. Holstvoogd-Y Lebedev, D. Kleinren- sink-S. Tombak, E. Wiskerke-H. Klein rensink, S. Markowski-W. Bennink, J. Mutulis-G. Solodoecho, J. Houmes-F. Blaas, J L. Grim-A. van Diggele, V. Her- mans-M. Marijs. Hongkong. Hongkong Open, Euro pese Tour 2006. Stand na eerste dag: 1. Kang (ZKo) 64, 2. Erlandsson (Zwe), Gibson (Can), Randhawa (Ina) 65, 5. Kjeldsen (Den), Delamontagne (Fra), McEvoy (Eng) 66, 29. o.a. Derksen (Ned) 69, 68. o.a. Lafeber 72. Canberra. Champions Trophy, vrou wen.Vierde speelronde: Neder- land-China 1-1 (1-1). 28. Hoog 1-0 (sc), 31. Chunling Tan 1-1. Australie-Argenti- nié 1-1, Zuid-Korea- Duitsland 1-2 Stand: 1 Nederland 4-10, 2. Australië 4-10, 3. Argentinië 4-7, 4. China 4-4, 5. Duitsland 4-3, 6. Zuid-Korea 4-0. Chanti-Mansisk. Wereldbeker. Tweede ronde, tweede partij: Korne- jev (Rus)-Tiviakov (Ned) 0,5-0,5 (1-1), Sokolov (Ned)-Zhang (Chn) 1-0 (2-0), Moisejenko (Oek)-Van Wely (Ned) 0,5-0,5 (1-1), Sjeparinov (Bul)-lvantsjoek (Oek) 0,5-0,5 (1,5-0,5). Bacrot (Fra)-Kem- pinski (Pol) 0,5-0,5 (1,5-0,5), Sadvakas- ov (Kaz)-Aronian (Arm) 0-1 (1-1) Bijzonderheid: Tiviakov en Van Wely spelen vandaag tiebreak. Beaver Creek. Wereldbeker man nen. Super-G: 1. Reichelt (Oos) 1.17,33. 2. Guay (Can) 1.17.37. 3. Lanzin- ger (Oos) 1.17,49, 4 Lund Svindal (Noo) 1.18,00,5. Rahlves (VSt) 1.18,22, 6. Defa- go(Zwi) 1.18,25. B53mB0EPE5*ei*i Lucky Day. 6-15-17-18-20- 21-22-28-31-36-42-45-48-50-58-60-65-68 -71-76. Hongkong. WK. Vrouwen, tweede ronde: Atkinson (Ned/2)-Stoehr (Fra) 9-5 9-10 9-2 9-2, Natalie Grinham (Aus/5)-Naudé (Ned) 9-4 6-9 9-0 9-4. Uefa Cup. Tweede ronde. Groep E FC Basel - Tromso 4-3 (1-3). 2. Strand 0-1, 17. Petric 1-1, 19. Arst 1-2, 29. Strand 1-3, 61. Delgado 2-3, 67. Chipper- field 3-3, 75. D,Degen 4-3. Scheidsrech ter. Slupik (Pol). Toeschouwers: 14.718. Gele kaart: Kibebe (Tromso). Rode Ster Belgrado - AS Roma 3-1 (1-1). 23. Nonda 0-1, 37. Zigic 1-1, 77. Purovic 2-1, 86. Zigic 3-1. Scheidsrech ter: Hansson (Zwe). Toeschouwers: 35.000. Gele kaart: Alvarez, Aquilani (AS Roma). Bijzonderheid: 90. Cassano (AS Roma) mist strafschop. Stand: Strasbourg 3 2 1 0 7 5-1 FC Basel 3 2 0 1 6 6 -6 AS Roma 3 1114 4-5 Rode Ster 3 1 0 2 3 5- 6 Tromso 4 1 0 3 3 7 -9 Programma: Woensdag 14 decem ber: RC Strasbourg-Rode Ster Belgra do, 20:45, AS Roma-FC Basel, 20:45. Groep F Levski Sofia-Olympique Marseille 1-0 (O-O). 56. Yovov 1-0. Scheidsrech ter: Vollquartz (Den). Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Eromoigbe. Bardon. Angelov. Borimirov (Levski), Beye (Olympique Marseille) Dinamo Boekarest-CSKA Moskou 1-0 (O-O). 72. Munteanu 1-0. Scheids rechter- Stuchlik (Oos). Toeschouwers: 13.000. Gele kaart: Zicu, Grigorie (Dina mo). Stand: Levski Sofia 3 2 0 1 6 3-2 Olympique M. 3 2 0 1 6 3-2 Dinamo 8. 3 1114 1-1 CSKA Moskou 4 1 1 2 4 3-4 Heerenveen 3 0 2 1 2 0-1 Programma: Woensdag 14 decem ber SC Heerenveen-Levski Sofia, 20:45; Olympique Marseille-Dinamo Boeka rest, 20:45. Groep G Rapid Boekarest - Paok Saloniki 1-0 (1-0) 45. Maldarasanu 1-0. Scheidsrech ter: Nobs (Zwi). Toeschouwers: 20.000. Gele kaart: N. Constantin, Burdujan (Ra pid), Vangelis (Paok). Stade Rennes - Shaktar Donetsk 0-1 (0-1). 38. Elano 0-1 (strafschop). Scheidsrechter: Dereli (Tur). Toeschou wers: 18.727. Gele kaart: Faty, Didot, Ed- man, Briand (Rennes), Hubschman, Ti- moshchuk, Aghahowa, Srna (Shaktar). Stand: Sh. Donetsk 4 3 0 1 9 4-1 Rapid B. 2 2 0 0 6 3-0 Stuttgart 3 2 0 1 6 4-3 PaokS 2 0 0 2 0 1-3 St. Rennes 3 0 0 3 0 0-5 Programma: Woensdag 14 decem ber VFB Stuttgart-Rapid Boekarest. 20:45; Paok Saloniki-Stade Rennes, 20:45. Groep H Sevilla - Vitoria Guimaraes 3-1 (3-1) 10. Saviola 1-0, 27. Sa viola 2-0, 39. Adriano 3-0, 44. Bena 3-1. Scheidsrechter: Bertini (Ita). Toeschou wers: 35 000. Gele kaart Kanoute, Ma- resca, Marti (Sevilla), Rogerio. Drago- ner. Neca, Bena, Mario Sergio (Vitoria). Besiktas - Zenit St. Petersburg 1-1 (1-1). 25 Akin 1-0, 30. Gorshov 1-1. Scheidsrechter. Kircher (Dui). Toeschou wers: 20 000. Gele kaart: Adem Dursun, Hassan (Besiktas), Mares, Radimov, Gorshov (Zenit). Stand: Zenit St. Pet. 4 2 1 1 7 5-4 Sevilla 3 2 0 1 6 7-3 Bolton W. 3 1 2 0 5 3-2 Besiktas 3 0 2 1 2 2-5 V.Guimaraes 3 0 12 1 3-6 Programma: Woensdag 14 decem ber Bolton Wanderers-Sevilla, 20:45; Vi toria Gulmaraes-Besiktas, 20:45.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 21