0 t PZC 0111-402000 PZC 12 SCHOON MODE Hé verplegende... Zin in een werkvakantie donderdag 1 december 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden En Jezus zeide: "Komt allen tot Mij. die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven Toch nog onverwachts is zacht en kalm overleden onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Elizabeth Francina van de Plasse -Els- in de leeftijd van 53 jaar. Yerseke: D. van de Plasse M.C. van de Plasse-Bustraan Goes: Francien Leupen-van de Plasse Hans Leupen Amsterdam: KamiIla en Peter Schore: Myra en Jan 29 november 2005 Bernhardstraat 22 4401 ET Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P. D. Zijlstra. wordt zaterdag 3 december om 13.50 uur gehouden in het verenigingsgebouw. Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er in het verenigingsgebouw vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend Ge heel onverwacht uit ons leven gedreven blijf je in onze harten voortleven. Cornell's Kuijl Cor Schiedam, Kapelle, 13 augustus 1943 f 30 november 2005 Mijn lieve man, onze fantastische vader en opa uit duizenden. Kapelle: Soera Kuijl-de Zwart Kapelle: Nathalie en Dennis van Egeraat-Kuijl Denise, Dunya Goes: Vanessa en Marcel Ouweneel-Kuijl Mandy, Shannen Bogerdlaan 26,4421 EK Kapelle Er is gelegenheid om van Cor afscheid te nemen op zondag 4 december van 14.00 tot 14.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapel le. U wordt uitgenodigd voor het bijwonen van de be grafenis op maandag 5 december om 13.00 uur in gemeenschapscentrum "De Vroone", C.D. Vereeke- straat te Kapelle. Aansluitend zullen we Cor begeleiden naar de alge mene begraaf plaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in "De Vroone". Wie is de sterkste opa van de hele wereld? Opa Cor Kuijl Lieve opa, we zullen je nooit vergeten! Liefs, Mandy, Shannen Denise, Dunya Hij heeft zijn strijd gestreden zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand; hij alleen Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling over lijden van Frits Gerard Smink 21-7-1934 t 29-11-2005 Peter Karin Yasemin Sjaan Corr.adres: Stijn Streuvelsstraat 17,4552 CCTemeuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd. zal plaatsvinden op zaterdag 3 december om 14.00 uur in het crematorium te Temeuzen, Bella- mystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Vrijdag 2 december is ervan 18.00 - 18.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Op Zijn tijd. maar voor ons onverwachts, heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde zwager en oom Jacobus Sinke weduwnaar van Johanna de Bat Wij wensen de achterblijvende kinderen en kleinkin deren de kracht om dit grote verlies te dragen. Kloetinge: A. van Koeveringe-de Bat L.M. van Koeveringe Kruiningen: J. de Bat M. de Bat-van Burg Yerseke: L. van den Berge-de Bat M. van den Berge (in herinnering) Yerseke: M. de Keijzer-de Bat P. de Keijzer (in herinnering Yerseke: M. de Bat Neven en nichten Kruiningen, 29 november 2005 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Jacobus Sinke Sinke (in herinnering) M. Sinke-Koster Piet en Betsy Ada en Ko Chiel en Jannette Paul en Renske Coby en Peter Maaike en Martin en kleinkinderen Kruiningen, 29 november 2005 Voor altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat op de leeftijd van bijna 80 jaar is overleden Hubertus Eduardus Petrus de Bock weduwnaar van Christina de Nijs Philippine. Temeuzen. 22 januari 1926 29 november 2005 Philippine: Eduard en Lia de Bock-van de Wege Sander Tinto Tiel: Hanny en Adri van Driel-de Bock Petra Coen Temeuzen: Mevr. G. Lam per Stuvesande 300 4532 MJ Temeuzen Corr.adres: Schans 6 4553 DA Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 5 december in de Em- maüskerk. Alb. Thijmstraat 2 te Temeuzen. aanvang 14.00 uur. Ansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verbroken is de macht, van pijn geen ziekte, dood. geen medicijn. Alleen volmaakt, bij God te zijn... Nu woont zij in haar nieuwe huis Herkenning, blijdschap eeuwig thuis. Dag lieve oma Hanny Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bakker Hier laat ik los. Alleen ga ik nu door, omdat ik weet dal ik je niet echt verlies. Door wat wij samen hadden, blijf je heel dicht bij. Door wat je was en wat je zei leef je voor altijd door in mij. Na een ongelijke strijd is op 68-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze pa en onze opa Eduardus Andreas van de Voorde Edie echtgenoot van Margaretha Clementina Maria Scherbeijn Oostburg: Gretha van de Voorde-Scherbeijn Breskens: Bruno en Lony van de Voorde van de Laak Kevin en Daphne Anniek en Patrick Ilona Kelly Mike Aardenburg: Briggita en Frank Dierikx- van de Voorde Rian Wouter Aardenburg: Mark en Franka van de Voorde de Baere Mieke en Marein Jaap Tessa Oostburg: Janine en Jan de Koeijer-van de Voorde Stefan Michel Remco Ewout Oostburg: Erwin van de Voorde Oostburg: Patrick van de Voorde in herinnering 4501 KT Oostburg, 29 november 2005 Van Ostadestraat 8 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 3 december om 10.50 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamy straat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, zeer onverwacht uit ons midden werd weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Janna Drabbe weduwe van Cornelis Pieter Verhelst 26-11-1917 Hoek t 29-11-2005 Hoek Westdorpe: Piet en Marion Verhelst-Dhont Harold Wouter Familie Drabbe Familie Verhelst Hoek. 29 november 2005 Corr.adres: Beatrixstraat 13 4554 CK Westdorpe De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 2 december om 15.00 uur in het crematorium van Temeuzen aan de Bella mystraat 28 C. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa Wilhelmus Besuijen echtgenoot van Jacomina Besuijen-Mesu Sint Laurens, 27 oktober 1916 t Middelburg, 29 november 2005 Middelburg: J. Besuijen-Mesu Biggekerke: Co en Riet Marcel en Heieen, Floor, Jip René en Suzet, Maartje, Pieter, Sarah, Aartjan, Daan Mirjam en Jaap Middelburg: Corrie en Jaap Wil co en Jeanet, Sylvana Eelco Oost-Souburg: Riet en Jos Ronald en Lianne, Joery, Remy Ingrid en Ricardo, Natasha Middelburg: Koos en Piet Corina en Emile, Shakira, Dim/tri Anita en Marco Sint Laurens: Jaap (in herinnering) Kristian en Mirella Eva Middelburg: Janny en Wim Remco en Niels, Richard en Ingrid Diana en Renato, Collin Teteringen: Peet en Annette Middelburg: Wim en Nel Esther en Paskal, Marije en Sebastian Etten-Leur: Tannie en Henk Monique en Richard, Kirsten en Joey Serooskerke (W): Jan en Erna Lennart en Famke, Ivo en Sabrina Sint Laurens: Ineke Daniëlle, Jurgen Sint Laurens: Marius Wemeldinge: Anneke en Karei Remko en Koy Correspondentieadres: Schuitvlotstraat 12 4373 AK Biggekerke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg" Industrie weg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot con doleren en afscheid nemen vrijdag 2 december van 19.30 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden, zaterdag 3 december om 10.30 uur in de N.H. Kerk te Sint Laurens, waarna aansluitend om 11.30 uur de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Sint Lau rens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Van Cittershofte Sint Laurens. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zacht en kalm is overleden onze zwager Willem Besuijen Veere: Piet Mesu Jo Mesu-Wisse t Vlissingen: Jo Meerman t Koos Meerman-Mesu St Laurens: Jan Mesu t Jannie Mesu-Ovaa Serooskerke: Jaap Passenier Jannie Passenier-Mesu St Laurens: Wim Mesu Corrie Mesu-Uitdenbogerd Neven en nichten Des Hemelspoort blijft open staan. Ik zie van ver de stralen. Het licht dat nooit zal ondergaan. Ik hoor de lofkoralen. O lief, o Goddelijk medelij die poort staat open ook voor mij. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn aller liefste man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jan Minnaar echtgenoot van Clir. de Ruijsscher in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: Tiny Minnaar-de Ruijsscher Irma Uil-Minnaar Tammo Uil Willy Minnaar -in herinnering Domburg: Lea van Leeuwen-Minnaar Cor van Leeuwen Middelburg: Agna Minnaar klein- en achterkleinkinderen 29 november 2005 Nieuwe Vlissingseweg 42 4355 JC Middelburg Er zal een korte overdenking worden gehouden op zaterdag 5 december a.s. om 11.00 uur. welke geleid zal worden door Ds. J. Nauta. in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de aula van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. BEGRAFENISONDERNEMING Verzorging van uitvaarten over geheel Sehouwcn-Duiveland en het gehele eiland Tholen en Sint Plulipsland Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.n 1 www.schoonaard.nl Blindeweg 11 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen Mijn hoop, die is op U. Psalm 59:8b Diepbedroefd om zijn heengaan en dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, deleti wij u mede dal door de Heere uit ons midden is weg genomen onze lieve, zorgzame vader en opa Lambrecht Sturm sinds 23 augustus 1995 weduwnaar van Francina Susanna Boone ruim 91 jaar oud. Vlissingen: Nel en Cees Janse-Sturm Heieen en Leo Sander, Marc, Joëlle Bert en Marrie Job. Luuk, Cato Frank en Heieen Olivier Jacqueline en Taka Veenendaal: Joke en Jos Bout-Sturm Tineke en Matthijs Tom, Shannah, Thera, Rick Susanne en Arjan Marinda. Annouk, Mirthe, Lotte Annemieke Gerke Middelburg: Ko en Gerda Sturm-van der Pol Sylvia en Richard Gerben, Esther, Thijs Jobert en Liesbeth Laura Meindert en Marieke Gerlinda Barendrecht: Maaike en Henk de Pagter-Sturm Luuk en Rinate Erwin Julia Robert en Joke Mijdrecht: Liesbeth en Rien van den Berge-Sturm Hans Michiel 29 november 2005 Nieuwe Vlissingseweg 216,4335 JG Middelburg Correspondentieadres: Gr. van Prinstererlaan 8. 4384 CG Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 3 de cember van 10.50 lot 10.50 uur in de Ter Hooge- kerk, Willem Teellinckstraat 5 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Aagtekerke om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere is weggenomen onze geliefde zwager en oom Lambrecht Sturm Middelburg: C. Boone-Kakebeeke J. Boone M. Boone-Versluis J. Boone J. Boone-Marinissen M.P. Boone Neven en nichten Goes, 29 november 2005 Je was zo moe, zo moe van het vechten I alles los te laten. Gelukkig is moeder omringd door haar dochters heel rustig ingeslapen. Elizabeth Maria Cornelia de Voogd-Groeneweg In de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: W.E. Mol-de Voogd A.C. Mol Canada: B. Bieber-de Voogd Oost-Souburg: J.J. Mol-de Voogd M. Mol kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis 't Gasthuis. Middelburg, 25 november 2005 Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 58 4532 TZ Middelburg. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Korte Geere 1 - 4331 LE Middelburg Carla Keulemans - Tel: 0118 - 624691 Wegens familieomstandigheden is de zaak gesloten op vrijdag 2 december en op zaterdag 3 december de gehele dag. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Wil jij do Zonnebloem helpen (zwaar) lichamelijk gehandlca vakantie te bezorgen? Stuit je ruim 7.000 vrijwilligers. om 7.200 langdurig zieken en pten een onvergetelijke dan aan bij ons team van 3. |K 0 de Zonnebloem B E Z O E K O N Z E SHOW ROOM AMBIANCE ZONWERING Rolluiken Teba Nationaal Laban fiaranprtpnrp» Livingstoneweg 8 Schelde Rijnweg 6 9 4462 GL Goes 4691 RW Tholen Zonwering Tel. 0113-222231 Tel. 0166 - 602 823 Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website w w w a m b i a n c e - z 0 n w e r ing.nl U kunt nu al uw advertentietekst opgeven door middel van het invullen en opsturen van de bon in deze advertentie. U kunt kiezen uit twee verschillende advertentievakken: 50 mm 72,50 (zonder logo) 70 mm 129,50 (met logo) 5 Euro per advertentie zal worden overgemaakt aan de Stichting Voedselbank Walcheren te Middelburg. Door het plaatsen van uw nieuwjaarswensen steunt u dus tegelijk een goed doel in uw directe omgeving. U kunt de bon (eventueel tesamen met het logo van u bedrijf) opsturen naar: Verkoopteam Midden-Zeeland Antwoordnummer 713 4460 WB GOES Mijn tekst luidt als volgt: Bedrijf' Contactpersoon. Adres Postcode. Plaats I Telefoon E-mailadres; Ik kies voor het volgende formaat. O 40 mm x 50 mm 72,50) 70 mm x 70 mm 129,50) j het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28