zc Meer trainen geeft meer kracht Van de Ven mag rentree maken [opper met grillig verloop in futsal Wissel en Vasseur zijn door in Grand Prix tephanie Rombout gaat op zoek naar ideale combinatie sport en school ,23 Feyenoord definitief naar Hoek Ruud Cornelis trainer Sluis Van Dijk zwemster van het jaar Piels toch verder in wielersport Hingis keert terug op tennisbaan uitslagen CSJSSSjIHHHHHHIHHH Pooltime te sterk voor Brabanders Ockenburgh voor beker naar Friesland krdian Lekaj [lijft langer >ij Terneuzen woensdag 30 november 2005 HOEK - Het veld lag nog onder een laagje sneeuw, maay de accommodatie van Hoek vormt geen probleem om er op dinsdag 10 januari de wedstrijd tegen Feyenoord té spelen. De Rotterdamse club inspecteerde gistermiddag het terrein en legde de wedstrijd defintief vast. Voorzitter Kees de Feijter van Hoek: „We moeten het nu alleen nog bij de gemeente rondmaken." Hoek verwacht tussen de 2000 en 3000 toeschouwers en hoeft geen aanpassingen aan de accommodatie te doen. De wedstrijd begint om 19.00 uur. SLUIS - Ruud Cornelis uit Breskens volgt de tussentijds opgestapte Edwin Boogaard op als trainer van zondagvijf- deklasser Sluis. Daarnaast blijft Cornelis ook trainer van zaterdagclub Cadzand, waar hij voor het vierde seizoen werkzaam is. Edwin Boogaard stapte een paar weken geleden op bij Sluis. Cornelis maakt het lopende seizoen in Sluis af. „Wat we aan het eind van dit jaar doen, zullen we nog be kijken", aldus Sluis-voorzitter Herman Boogaard. PHOENIX - Het toonaangevende Amerikaanse blad Swimming World heeft Edith van Dijk uitgeroepen tot langeafstandzwemster van het jaar. Die keus was niet moeilijk. De Nederlandse werd in 2005 wereldkampioene op de 10 en 25 kilometer en veroverde bovendien de we reldbeker. Ze beëindigde onlangs haar rijke carrière, De beste zwemmer van 2005 was volgens Swimm'irtg World de Australiër Grant Hackett. Hij kreeg de voor keur boven de Amerikanen Aaron Peirsol en Michael Phelps. Ook bij de vrouwen won een Australische: Leisel Jones. ANP ROSMALEN - Sponsor Jo Piels blijft toch actief in de wie lersport. Plet bedrijf, gespecialiseerd in technische instal laties, heeft zich verbonden aan het continentalteam van Rijk Vink dat dit jaar als Trientalis Apac Cyclingtearh door het leven ging. Piels meldde afgelopen zomer zich na vijftien jaar uit het wielerpeloton terug te trekken, zoaljs dit jaar ook meubelmaker Harry Löwik zijn afscheid aan kondigde. Löwik kwam daar al snel op terug. Piels, de af gelopen tien jaar een van de twee hoofdsponsors van clp ploeg Bert Story-Piels, besloot ook tot een doorstart. E>è nieuwe ploeg gaat Cyclingteam Jo Piels heten. ANP WASHINGTON - Martina Hingis wil volgend jaar hagir rentree maken in het professionele tenniscircuit. De 25-jë[- rige Zwitserse stopte in 2002 wegens blessures aan voeten en enkels. „Ik heb er nooit vrede mee gehad dat mijn car rière daardoor maar zo kort heeft geduurd", aldus Hingis. „Ik heb genoten van de jaren die ik niet op de tennisbaan heb doorgebracht. In die periode heb ik de kans gekregen andere dingen van het leven te ervaren. Maar ik mis dé uitdaging op het hoogste niveau te tennissen. Ik wil te we ten komen of ik de strijd aankan met de topspeelsters van tegenwoordig en of ik heel kan blijven." ANP/RTR Terneuzen. Grand-Prix-toernooi. Poule A in café Du Commerce (eerstgenoemde winnaar): Cees A. Wissel-Levien Basting 40-7 (32 beur ten), Koen Pópsel-Jan de Rechter 30-29 (59), Cees A. Wissel-Koen Pöpsel 40-24 (47). Wissel naar volgende ronde. Poule A in café 't Bierwinkeltje: Piet Oppeneer-Jan Buijze 27-17 (54), Patrick Vasseur-Albert Lacante 40-35 (58), Pa trick Vasseur-Piet Oppeneer 40-18 (42). Vasseur naar volgende ronde. ES (sc), 38 Karres 2-0, 56. Lammers 3-0. Australië - China 1-0, Argentinië - Duits land 3-1. Stand: 1. Nederland 3-9 (13-2), 2. Au stralië 3-9 (5-0), 3. Argentinië 3-6 (7-3), 4. China 3-3 (1-4), 5. Zuid-Korea 3-0 (0-6), 6. Duitsland 3-0 (2-13). H" 'j™ Lucky Day 3869 van 29 november. 1.2.10.12.14.19.24.25.27.35.37.45.51.60. 61.65.67.75.78.79 (onder voorbehoud) Zoutelande. Tweede ronde Euro pees kampioenschap voor vetera nen. A. Napreenkov (Rusland) - L. Zalitis (Let land) 1-1, A. Petoechov (Rusland) - E Holstvoogd (Nederland) 1-1, P Schun- selaar (Nederland) - F. Ivens (Neder land) 1-1. P. v.d. Stap (Nederland) - A. Walraven (Nederland) 2-0, S. Tombak (Israel) - R. Prokoupets (Israel) 0-2, J. Le- lis (Letland) - F. Teer (Nederland) 0-2, S. Markowski (Polen) - K. Turiy (Ukraine) 1-1, G. Solodoecho Ukraine) - J. Plan tin (Frankrijk) 1-1, E. Wiskerke (Neder land) - D Gersjt (Rusland) 1-1, A. Rats (Rusland) - D. Kleinrensink (Nederland) 2-0, F. Blaas (Nederland) - R. Zdoroveac (Duitsland) 0-2, Al. Schwarzman (Israel) - W. Bennink (Nederland) 2-0, H. Klein rensink (Nederland)- V. Hermans (Bel- gie) 2-0, A. van Diggele (Nederland - C. Rijk (Nederland) 0-2, H. Cordier (Frank rijk) - M. Marijs (Nederland) 2-0, J. Hou- mes (Nederland) - Y. Lebedev (Rusland) 2-0, J. Mutulis (Letland) - J.L. Grim (Ne derland) 1-1. Stand na twee ronden: 1 R. Prokou pets en P. v.d. Stap, beiden 2 punten, 3. Al. Schwarzman, R, Zdoroveac. P. Schunselaar, A. Rats, E. Holstvoogd, F. Ivens, F. Teer, A. Petoechov, L. Zalitis en A Napreenkov, allen drie punten. Daarna twaalf spelers met twee punten, zes met één punt en vier met nul pun ten Loting derde ronde (vanochtend): R Prokoupets-P. v.d. Stap, L. Zalitis-A. Rats, R. Zdoroveac-A. Petoechov, F. Ivens-AI. Schwarzman, E. Holst- voogd-F. Teer, A. Napreenkov-P. Schun selaar, K Turiy-H. Cordier, D.Gersjt-S. Markowski, A. Walraven-J. Platïn, E. Wiskerke-S. Tombak, G. Solodoecho-H. Kleinrensink, C. Rijk-J. Houmes, J. Lelis F. Blaas. J. Mutulis-D. Kleinrensink, W Bennink-.JL. Grim, Y. Lebedev-M. Ma rijs, A. v.Diggele-V. Hermans Goes. Hoofdklasse. FM Sranang 1- Hans Mol Sport DFC 1 5-3. Eerste klas se. Apollo'69-VVGZ 7-5, Tweede klas se. FM Sranang 2 - Pubbles 1 4-6, Ami go's/De Post 1-FC Dauwendaele 1 1-6, Biezentrappers 2-SSV65 4 7-4, Biezentrappers/ADO 1-Matisse 1 3-6, Kloetinge 1-Pubbles 2 3-5, Biezen- trappers/Gerka Sport 3-SSV65 3 4-3 Regionaal. Eerste klasse: Max Kor ting-Kroes/ Rubiotech 8-6, Wentzler/ Pauwels-ln den Dwaes 5-4, Meermarkt/ Goethals-Arrow 1-7, Tence/Zaman-Axa Boys 4-7. Stand: Arrow 10-24, Axa Boys 9-20, In Axtion 9-20, Tence/Zaman 9-15, In den Dwaes 10-14, Kroes/Rubiotech 10-13, De Pïeper/lnternetplan 9-11, Max Kor ting 10-10, Meermarkt/Goethals 10-6, Wentzler/Pauwels 10-6. Hulst. Rayoncompetitie. A-klasse: Café Popeye-Café Santé 2-5, Garage Casteels-Max Korting/Van de Voorde 7-2, Tènce/Zaman Sport 2-Den Dullaert 10-3. Stand: In den d'Waes 2 8-22, De Smet accountants 9-22, Garage Cas teels 10-21, 't Jagershuis 10-13, Max KortingA/an de Voorde 10-13, Morres/Controlec 2 8-12, Café Popeye 10-12, OJB 8-11, Den Dullaert 10-8, Café Santé 9-7, Tènce/Zaman Sport 2 10-5. Canberra. Champions Trophy, vrou wen. Derde speelronde: Nederland - Zuid-Korea 3-0 (1-0), 11, Lammers 1-0 Hulst, bedrijfstenniscompetitie. Poule A. Elopak- Intens 18-1, Van Vo ren-Van der Staal 13-7. Poule C. Jarde- co- Roctus 12-8, Stuntmarkt- Welzorg 14-6. Poule E1. Stuntmarkt 3- Go For It 14-1. TERNEUZEN - De poolbiljar- ters van Pooltime Sharks uit Terneuzen boekten in eigen huis een klinkende 8-1-overwinning op Scooby's Dream team uit Ze venbergen. De Brabanders, vorig seizoen derde in de rangschikking, wer den afgedroogd door de Zeeuws-Vlaamse ploeg. Ronny Willems droeg met twee winst partijen stevig bij aan het team resultaat. In zijn eerste treffen kwam hij tot een knappe serie van 34 ballen. Zijn teammaten bleven niet ach ter. Noël Bruynooghe was de eni ge die een partij moest afstaan in het 9-ball, maar hij herstelde zich in het 8-ball. Robert van Tiel en Angelo Ketting voegden elk nog een overwinning toe aan het totaal. De Temeuzenaren voeren na de ze overwinning nog ongeslagen de ranglijst aan. GOES - De driebanders van Delta/Ockenburgh komen in de tweede ronde van de nationale bekercompetitie uit tegen der de-divisionist De Bargebeck 1 uit Wijckel. De heen- en terugwedstrijd wor den vrijdag 16 december vanaf 14.00 uur gespeeld in De Barge beck in het onder Sneek gelegen Wijckel. Van Roland Forthom- me is al zeker dat hij deze twee strijd aan zich voorbij moet la ten gaan. De duels zijn de voorbode van een dubbel programma in de ere divisie, waarin voor de Zeeuwen twee uitwedstrijden (Crystal Kelly en Van Donge&De Roo) op het programma staan. r Patricia de Ryck LST - De Zeeuwse records niet veilig als ze het water uikt. Stephanie Rombout uit st verbetert niet alleen de te tijden van andere Zeeuw zwemsters, ook haar eigen ttijden scherpt ze elk jaar •r aan. Met minder dan de rtdurende progressie wil ze geen genoegen nemen. Het 1 is helder: de absolute zwem- bereiken. 17-jarige scholiere van het maertcollege doet dit jaar ha- eindexamen. Dat betekent ze een vervolgopleiding et kiezen. Die keuze maakt niet zomaar. Bij elke oplei- g én iedere stad kijkt ze of ze rt en studie kan combineren. Amsterdam kan dat het bes- it weekend zijn we naar de demie voor de lichamelijke 'oeding in Amsterdam ge- ;st. Daar wil ik heel graag irtoe, omdat ik er sport en ooi goed kan combineren. Je et wel aan een selectie deelne- Ti. Ik hoop dat dat voor mij |n probleem wordt." rote clubs Amsterdam zitten de grote jbs, waar volgens Rombout de iningsmogelijkheden beter geregeld dan in haar eigen tgeving. „Dat hoor ik tijdens wedstrijden van zwemmers bij die clubs zitten. Op nog ?n vijfhonderd meter van looi is een zwembad. Na de kan ik meteen het water in. is heel belangrijk, want wil 'veel beter worden, dan moet meer gaan trainen. Het resul- it merk je meteen. Nu ik an- rhalf uur meer ben gaan trai- n. voel ik dat ik meer kracht b gekregen." dit moment ligt Rombout we- lijks minimaal zeven uur in t water. Meer kan niet, omdat mogelijkheden beperkt zijn. k hoor wel eens van andere remmers dat ze "s ochtends om üf zeven al kunnen zwemmen, m denk ik: kon ik dat maar." ;t leven van Rombout staat moet. Dat het geen nut heeft om verder te zwemmen. Ik let daar niet alleen op tijdens het zwem men, maar ook tijdens de gym lessen. Dat vinden mijn klasge notes wel eens raar. Als er een belangrijke wedstrijd op het pro gramma staat, doe ik bijvoor beeld geen atletiekonderdelen, omdat ik mijn spieren dan te veel belast. Voor die tijd lette ik daar helemaal niet op. Toen was ik veel wilder, maar nu ik een paar keer geblesseerd ben ge weest, pik ik de signalen van mijn lichaam op." Voetbalkniën Blessures komen onder zwem mers niet vaak voor, en al zeker geen voetbalkniën. Toch over kwam het Rombout twee keer. Een aantal jaar geleden moest ze om die reden het NK sprint aan zich voorbij laten gaan. „Eindelijk stond ik eerste op mijn afstand en toen gebeurde dat. Vier maanden kon ik niet zwemmen! Ik was gefrustreerd. Dan reageer ik me vaak af op pa pier. Ik schrijf het op en kras er doorheen tot het blad helemaal kapot gaat en ik rustig ben." Deze zomer gebeurde het weer. „Tijdens de nationale sprint kampioenschappen overstrekte ik mijn spieren weer. Toen lag ik er drie maanden uit." Rombout wordt regelmatig inge schakeld tijdens wedstrijden om de estafette te zwemmen. „Dat ligt me wel. Ze noemen me 'krui per', omdat ik heel goed naar mensen toe kan zwemmen. Ik weet niet hoe het komt, maar als er iemand voor me zwemt, moet ik er achteraan." Elke wedstrijd gaat ze voluit. Het maakt niet uit of ze veel of weinig tegenstand heeft. „De drang in mijn lichaam zegt dat ik móet. Ik ga er nooit vanuit dat ik een wedstrijd makkelijk win. Ik vecht altijd." En op die manier probeert ze steeds hogerop te komen. Want Stephanie Rombout heeft uiter aard dat ene, ultieme doel: deel nemen aan de Olympische Spe len. „Starten op een olympisch nummer. Dat zou de bekroning zijn van mijn loopbaan." onze sportredactie □EL - Het futsal team van Ar- iv behield in de eerste klasse koppositie door een 7-1-over- nning op Meermarkt. Voor de ootste verrassing tekende entzier Pauwels, dat met 5-4 an van In den Dwaes. ca Boys bleef hoog in het klas- ment door een 7-4-zege op :nce/Zaman, maar het ver- eelde de tweede plaats aan In ction, dat in de onderlinge top- r met een grillig verloop de annen uit Assenede met 7-3 rsloeg. Axtion-Axa Boys 7-3. Axa >ys kwam al snel op voor rong. Mike van Rossem scoor- nog voor de doelwisseling te- in (1-2). Na de pauze nam In xtion het heft in handen, na- at het eerst een derde tegentref- jr had moeten incasseren. Via m doelpunt van Randy Lauret 'erd het 2-3. Darryl Radwidjan :hoot de gelijkmaker binnen, - Ardian Lekaj lijft na dit seizoen nog mini- laal twee jaar verbonden aan petbalvereniging Terneuzen. ie trainer is momenteel aan jjn tweede seizoen bezig bij de pndag-eersteklasser. „We heb- en hem gevraagd of hij nog ze er twee jaar bij ons wil blijven, pdat Ardian mee kan helpen et uitgestippelde beleid verder lt te werken", aldus voorzitter inton Hermus. jekaj zelf hoefde niet lang na te enken over het aanbod. „De lub heeft anderhalf jaar gele en met een nieuw beleid de eer- je stap gezet", zei Lekaj gister- .vond. ..Tot nu toe heb ik fantas- samengewerkt met de men- sn binnen de club." let opleiden van eigen spelers eeft de voorkeur en dat ge- eurt met een duidelijke visie an het bestuur en de techni- the commissie. Lekaj: „De rou- naar succes is lang, maar we ijn op de goede weg. Terneuzen eeft nu 31 elftallen, dat is toch ijzonder in een tijd waarin kin eren steeds meer andere bezig- eden krijgen." waarna Ryan de Regt zijn ploeg voor het eerst op een voor sprong bracht. Door voltreffers van Darryl Radwidjan, Michel van Craenenbroek en Mike van Rossem liep de score nog op naar 7-3. Tence/Zaman-Axa Boys 4-7. De inzet in deze wedstrijd was een plaats bij de topdrie. Axa Boys slaagde erin de hoge positie te pakken door met snelle uitval len de tegenstander te ven-as sen. Voor Axa Boys scoorden in de Axelse sporthal Christof de Beu- Ie (3x), Stefan de Taeye (2x), Pas cal de Letter (2x) en Tim Buijs- se. Voor Tence/Zaman: Norbert Baart, Kieran O'Shea, Robin Mc Taggart en Jari Vyane. Wentzler/ Pauwels-ln den Dwaes 5-4. Wentzler/Pauwels nam in de eerste helft een ruime voorsprong tegen een team dat de weg een beetje kwijt is ge raakt. Na de 0-1 van Carl de Waele, maakte Dave de Booy ge lijk en ook de 2-1. Arjan Lam bert tekende voor 3-1 en Harold de Rijk pal voor de doelwisse ling voor 4-1. Na de hervatting maakte William Freijzer er 4-2 van, Dave de Boy zorgde voor 5-2 en William Freijzer voor 5-3. Met nog zes minuten op de klok in de Hontenissehal bracht Jean-Paul Eggermont de span ning terug in de wedstrijd 5-4, maar die stand bleef op het bord. Max Korting-Kroes/Rubiotech 8-6. In de boeiende partij in 't Sportuus in Axel kwamen de teams om en om op voorsprong. Max Korting had de langste adem. Voor de thuisclub scoor den Michel Leonhart (2x), Ed van Bellen (2x), Jan Dhaens, Alex de Klerk en Peter Cam- been. Björn Maas (2x) en Erwin van Dorsselaar (4x) scoorden te gen. Meermarkt/Goethals-Arrow 1-7. Meermarkt/Goethals, dat met veel geblesseerde spelers te kampen heeft, deed er alles aan de nederlaag zo klein mogelijk te houden. Tot de doelwisseling lukte dat aardig, daarna werd het gebrek aan wisselspelers op de bank pijnlijk duidelijk. Kop loper Arrow won daardoor vrij gemakkelijk. Voor Arrow scho ten Davy van Puyvelde (2x), Peter Drumont (3x), Jurgen Ras en Piet van Looy raak. Voor de formatie uit Westdorpe redde Tom de Smet de eer. TERNEUZEN - Cees Wissel en Patrick Vasseur hebben zich als eersten geplaatst voor de finale dag van de Grand Prix drieban den in Terneuzen. Zowel Wissel als Vasseur slaag de er op de eerste dag in de twee partijen in de poule in winst om te zetten. Wissel won van Levien Basting en Koen Pópsel. Na die twee par tijen had hij ruim één moyenne. In het honderd meter verderop gelegen Bierwinkeltje, waar de andere poule werd afgewerkt, kwam Patrick Vasseur als win naar uit de bus. Hij versloeg Al- bert Lacante in 59 beurten (40-35) en in 42 beurten van Piet Oppeneer. Robin Claerhoudt won gister avond de eerste ontmoeting in zijn poule van Ben de Waal (32-14 in 30 beurten). Marijn Geirland en Willy de Boey wa ren gelijk aan de finish in 72 beurten (25-30). Geirland was de beste in de penalties van ac quit. kwijt en vervolgens kreeg hij het stuur in zijn buik. Aanvankelijk leken de verwondin gen van de Vlissinger niet zo erg, maar toen de pijn heviger werd, werd hij naar het zie kenhuis gebracht. Eerst in Boxmeer, later in Nijmegen. Hij werd nog dezelfde dag geo pereerd. Zijn milt werd verwijderd en de art sen constateerden dat één van zijn nieren en de alvleesklier beschadigd wai-en. Boven dien had hij inwendigde bloedingen. Van de Ven belandde op de intensive care en even werd zelfs voor zijn leven gevreesd. Dat er met het ongeluk in elk geval aan zijn sportcarrière een vroegtijdig einde was ge komen, leek wel zeker. Maar nu, zeven we ken later, is er weer een positief bericht uit huize Van de Ven. Vader Gael: „De alvleesklier is helemaal her steld, maar de nier gaat het niet redden. Die verschrompelt nu langzaam, maar hoeft er niet uitgehaald te worden. En je kunt prima leven met één nier. Dus Rinus heeft geen be perkingen meer. De dokter zei wel: als het mijn zoon was, zou ik hem niet laten rijden. Maar als Rinus het wil, sta ik daar weer tweehonderd procent achter. En de rest van mijn gezin ook." Oude niveau Van de Ven, die op zijn buik een litteken van veertig centimeter heeft, wil niks an ders dan een comeback maken. Dat gaf hij gisteren onomwonden aan. „Ik wil de top weer halen. Ik wil terug naar mijn oude ni veau. Natuurlijk zal het begin weer moeilijk zijn. Het zal niet van een leien dakje gaan, want de weg naar de top is hard." Over twee weken begint de jonge Vlissinger, die al tijden te boek staat als een groot ta lent, weer met trainen. Dat doet hij dan in Barcelona. „Lekker weer, lekker rustig wen nen aan de motor", zegt hij. Waarmee hij aangeeft dat hij niet wil overhaasten. „Ik ben al een keer te snel wedstrijden gaan rij den na een blessure. Daar heb ik van ge leerd. Ik wil nu pas ergens starten als ik weer voor 120 procent fit ben." Dat zal dan, zo denkt hij, in maart 2006 zijn. „Dan is weer de eerste wedstrijd voor het NK. Dat moet ik wel kunnen halen, denk ik. Maar Indoor Zeeland komt te vroeg. Dat is al in januari." Als Rinus van de Ven zijn rondjes weer op de baan rijdt, doet hij dat wel met een spe ciale korset om. Dat wordt nu in België ge maakt. Het dient om de andere nier te be schermen en te voorkomen dat zijn andere ingewanden bij een val ook harde klappen oplopen. De 17-jarige Stephanie Rombout heeft zich in korte tijd bij de Zeeuwse zwemtop geschaard en wil uitgroeien tot een nationale topper. foto Wim Kooyman sinds haar zevende in het teken van zwemmen. Haar ouders run den het café en restaurant van het toenmalige zwembad De Driehoek. „Ik zag elke dag zwemmers, dat wilde ik ook pro beren. Het ging gelijk lekker. Ik ben ook meteen lid geworden van Zwemclub Koewacht." De Hulsterse behoort inmiddels al een aantal jaren bij de Zeeuw se top. Nationaal zit ze, zeker op haar favoriete vlinderslag, bij de top vijftien van Nederland. Zelf is ze bescheiden. „Ik zeg nooit dat ik de beste ben. Ik wil mijn prestaties laten spreken." Rombout is heel bewust met haar zwemcanïère bezig. Want behalve bij de keuze voor haar vervolgopleiding, let ze op haar voeding en gaat ze trouw vóór half elf naar bed. „Als ik op on regelmatige tijden naar bed ga, ben ik uit mijn ritme. Tijdens wedstrijden gaat het dan meest al slechter. Ik ga het liefst op een vaste tijd slapen. Als ik nog huiswerk heb, stop ik gewoon. Dat maak ik de volgende dag wel af op school." Van stappen houdt Rombout al helemaal niet. „Ik ga wel eens met vrienden uit, maar dan al leen als ik geen belangrijke wed strijden heb. Als ik zondag moet zwemmen, ga ik echt niet mee. Dat begrijpen mijn vrienden ook. Ze kennen me en weten dat ik voor het zwemmen leef." De jonge zwemster heeft de afge lopen jaren goed naar haar lichaam leren luisteren. „Soms zegt het dat er even de rem op door Roeland van Vliet GOES - Rinus van de Ven mag weer motor crossen. Dat heeft de zeventienjarige Vlissin ger gisteren in het Radboudziekenhuis in Nijmegen van de traumatoloog te horen ge kregen. Hoewel zijn lichaam een flinke knauw heeft gehad, staat niets een voortzet ting van zijn sportieve loopbaan in de weg. „Mijn dag kan niet meer kapot", zei de spor ter in een eerste reactie. „Dit was het be richt waarop ik had gehoopt." Rinus van de Ven kwam op 9 oktober zwaar ten val in Mill, tijdens de tijdtraining die voorafging aan een wedstrijd voor het open Nederlands kampioenschap. In een bocht raakte hij de controle over zijn machine Rinus van de Ven, hier tijdens de Strandcross in Vlissingen, heeft van de artsen weer groen licht gekregen. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 55