V I oppe PZC r 4 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk Getrouwd! Timothy Bourke Mirjam van Dijken 19 november 2005 Orange, Australië Jubileum 30-11-1950 30-11-2005 Al vijfenvijftig jaar Zijn jullie een geweldig paar En al gaat niet meer alles zoals het ging Voor ons telt eigenlijk maar een ding Dat jullie er nog zijn voor'ons en voor elkaar En dat is heel bijzonder na vijfenvijftig jaar D.V. 30 november 2005 zijn onze ouders Jan Veerhoek en Marie Veerhoek-de Rijder 55 jaar getrouwd. Wij willen dit op 3 december met hen vieren. Hierbij nodigen wij u namens hen uit voor de receptie die gehouden wordt van 20.00 tot 21.30 uur in dorpshuis de Meiboom, Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dorpsstraat 79C 4413 CD Krabbendijke Overleden "Achter de horizon gaat het leven verder waar het ooit begon Verdrieig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare neef Cees Breure Wij wensen Hilga, Jantien en Bram en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. J.C. van den Berg Henriette en Simon van den Berg Hetly en Kèes van den Berg Addie en José de Buck Jacques van den Berg Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze brandweervriend Cees Breure Voor zijn grote inzet en vriendschap, tijdens en na zijn brandweerloopbaan, zijn wij hem zeer dankbaar. Wij wensen Hilga, kinderen en verdere familie veel krachttoe bij het dragen van dit verlies. Brandweer Kamperland Bestuur, leden en oud-leden Je hart was gul, breed en diep, bood ruimte aan zovelen. Ruimte die vaak overliep, van warmte om te delen. Diep geschokt zijn wij na het overlijden van onze ge waardeerde collega en vriend. Cees Breure Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Leden e.h.b.o. vereniging Kamperland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Cees Breure vader van Jantien en Bram Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de stri|d niet kunnen winnen. Wij wensen Hilga en de kinderen, alsmede de naaste familie veel sterkte om dit enorme verdriet te dragen Team, leerlingen, OR en MR van OBS De Vliete te Wissenkerke Psalm 121 Intens verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwachts uit het leven is weggenomen onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Johannes van Hekke Geboren 20 maart 1947 Overleden 25 november 2005 Apeldoorn: Rien van Hekke Trijny van Hekke-van Heerde Anne-Marie en Bert-Jan Albertine Yerseke: Maddie van Hekke Jozien van der Jagt Yerseke: Chris van Hekke Corrie van Hekke-de Wee Annetta en Ad Martin en Corrinne Ronny en Ilse Achterneefjes en -nichtjes Correspondentieadres: M. van Hekke Stenge IA 4401 EP Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt D.V. donderdag 1 december om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan IA te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gele genheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Zo vaak hebben we je uitgezwaaid, voer je naar de verre horizon. Soms gingen we met je mee, nu laten we je'gaan voor je laatste reis. Behouden vaart. Verdrietig maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze papa en opa Teun Welvaart echtgenoot van Marijke Welvaart-Terlingen in de leeftijd van 63 jaar. Marijke Welvaart-Terlingen Nicole en Rijk Maaike Nikki Mireille en Mare Lars Veerle Madelèine 4456 AT Lewedorp, 28 november 2005 Scheldestraat 32 De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op vrijdag 2 december om 13.00 uur in het crematorium Middelburg, Wes telijke Oude Havendijk 3. (vanaf de A58 afslag Ar- nestein). Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid om afscheid van Teun te nemen in de aula van het crematorium. Flink was je je hele leven. Moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn. Maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Bedroefd, geven wij u kennis dat in alle stilte van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Hendrik Jacob Meijer 19 september 1932 t 25 november 2005 Goes: N.M. Meijer-Remijnse Goes: Jaap Meijer Marian Meijer-de Kunder Rianne Anne-Marie Kapelle: )an Meijer Dian Minnaar De Horst 29,4461 WZ Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, omdat we hem moeten missen, maar dank baar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omring de, geven wij u kennis dat de Heere plotseling van onze zijde heeft weggenomen onze lieve vader en opa Jacobus Sinke sinds 4 mei 2003 weduwnaar van Johanna de Bat in de leeftijd van 76 jaar. Kruiningen: Betsy Houtman-Sinke Rinus Houtman Judith en Jacky Arjan en Joke Marco Krabbendijke: Wim Sinke Jeannette Sinke-van den Adel Marjolein en FJuub Coen en Josien Niels Kruiningen: Jozien Oostdijk-Sinke Harry Oostdijk Sjoerd Jeroen 29 november 2005 Marconistraat 8,4416 DE Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 2 december om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvan gen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. liiwraleuisvéi-tei woensdag 30 november 2005 Psalm 84. Wij hebben plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Aart Marteijn *27 april 1925 128 november 2005 Veere: A. Marteijn-Harpe Westkapelle: Johan Marteijn Leny Marteijn-Lievense Zwolle: Wilma Veerman-Marteijn Gerrit Veerman Zwolle: Ria Marteijn Erik de Kruif en kleinkinderen Oude Bosweg 3 4351 NC Veere De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 1 december om 14.00 uur in de Kleine Kerk, Kapelle- straat 27 te Veere. Vanaf 13.30 uur is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Veere. respect... aandacht... ons werk Met droefheid delen wij u mede dat is overleden onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Jacoba Henderika Blok-Duizendstra sinds 15 april 1996 weduwe van Adriaan Blok in de leeftijd van 82 jaar. Amemuiden: Chris Blok Gerda Blok-Marteijn Corina (in herinnering) Vlissingen: John Blok Nel Oreel Marcel en Talitha Kian, Yara Jordy en Vonn Nysheda, Jay son Een bijzonder woord van dank aan personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Ter Reede, 29 november 2005 Correspondentieadres: Boulevard Bankert 572 4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 december om 13.45 uur in het Rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlisingen. Voor afgaand is er van 1315 tot 13.40 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Rust zacht Oma Blok Ben en Ina Vlissingen, 29 november 2005 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jacoba Henderika Blok-Duizendstra L. Schipper-Duizendstra J. Duizendstra J.E. Duizendstra-van Velzen neven en nichten Vlissingen, 29 november 2005 él: 0118 616012 mollann S3 4334 AT Middelburg We liepen samen het leven door en lieten in het zand een spoor van stappen, twee aan twee. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze ma, schoonmoeder, lieve oma en overoma Clazina Maria T rouw Clazien echtgenote van Jacobus Sol in de leeftijd van 83 jaar. Oostburg: J. Sol Oostburg: Jan en Ria Sol-Houtepen Michel Nico Knokke-Heist: Wim en Nelly Sol-Roels Chiel Carolien en Jacques Sluis: Koos en Johan Vermeulen-Sol Erwin en Colinda Joey, Shannon Ingrid en Mario Evy Oostburg: Clazien en Peter Minnaert-Sol Stephan 4501 BN Oostburg, 28 november 2005 De Burght, kamer 207 Ledelplein 18 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 2 december om 12.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Zijn werk was zijn hobby, zijn hobby was zijn werk We zijn heel verdrietig dat totaal onverwacht is over leden mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Adrianus Josephus Somers - Adrie - Vlissingen, 2 oktober 1922 t Vlissingen, 29 november 2005 Vlissingen: J.B.M. Somers-Ferron Vlissingen: Wilma en Ad Jacquemijns-Somers Miranda en Alex Danielle, Patrick Zoetermeer: Adrie en Harriet Somers-Louwerse Edwin, Evelien Vlissingen: Ignus Somers t en Franka Somers-Stoffelen Anne, Eline Kloetinge: Charlie Somers en Mary Andi Ganjoe Vlissingen: Huib Somers Nieuwstraat 5,4381 CN Vlissingen Adrie is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen waar u nog af scheid van hem kunt nemen op donderdag 1 decem ber tussen 19.00 en 20.00 uur. We nodigen u uit om de uitvaartdienst bij te wonen op zaterdag 3 december om 10.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Be graafplaats aldaar. Hierna is er vanaf 12.15 uur gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden be spaard is gebleven, geven wij kennis dat toch nog onver wacht is overleden onze moeder, oma en klein omaatje Christina de Vries-Mulder weduwe van C. de Vries in de leeftijd van 83 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 29 november 2005 Correspondentieadres: J. Marijs Paulus Hollestraat 13 4356 AV Oostkapel le Er is gelegenheid tot afscheidnemen vrijdag 2 december van 15.00 tot 15.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg" Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Enige algemene kennisgeving Hiermee geven wij u kennis dat is overleden Francois Eqidius Auguste Lagace 11 februari 1921 28 november 2005 Vlissingen, Boulevard de Ruijter 258 Correspondentieadres: Notariskantoor Sauer Oonk Postbus 181 4380 AD Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 1 december om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. (Psalm 23) In alle rust en omgeven door de genegenheid van hen die haar dierbaar waren, is zij heengegaan. Verdrietig, maar dankbaar voor alle warmte, liefde en zorg die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en overgrootmoeder Helena Wagiah Hanny-Tonawi weduwe van Johannes Herman Hanny Jogyakarta, 23 maart 1920 Axel, 28 november 2005 Noordwijk: Bram Fee in herinnering Middelburg: Fred Nel Nuenen: Harry Rini Sas van Gent: Rina Jacques Rijswijk: John Inge Sneek: Frans Alice Terneuzen: Theo Irene Wouw: Charel Véronique Klein- en achterkleinkinderen Corr.adres: Fam. de Caluwé Julianastraat 54 4551 GJ Sas van Gent De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 december om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Vurssche" voorde warme betrokkenheid waarmee zij hun taak hebben uitgevoerd. Lieve oma Hanny, Uw zorgzaamheid en warmte zullen altijd in onze herinnering blijven. We zullen u missen.. Siegfried en Yvon Renz en Tirza Boudewijn en Els John en Sam Monique en Jeroen Percy en Guyon Joost Heieen en Rogier Iris en Sam Nicoline en Joost Marije Francine Karlijn Natascha en Erik Nina en Elisha Dennis en Judith Aiko Stefan, Alain, Daniël, Adinda Raymon en Esther Melvyn en Marjon Rianne Linde, Timon Lieve Oma Wij zullen u altijd blijven herinneren van de snoepjes en de zoutjes. Stefan, Alain, Daniël en Adinda Lieve Oma Satu, dua, tiga! Nooit meer tellen en grapjes maken in het Maleis (koffie kroepoek!) Maar wij blijven deze (Indische) herinneringen koesteren! Kusjes, Heieen en Rogier Joost Iris Blijf nog even En dat hebt u gedaan, Maar tenslotte bent u Nooit meer weggegaan. Dag oma (S Dag lief klein omaatje Je blijft voor altijd in ons hart. Er is een stralende ster bij gekomen aan de hemel J We gaan je heel erg missen. Dennis en Jud Aiko Natascha en El Nina, Elish >EI Rust zacht en in vrede. Liefs van Raymon en Esth Mervyn en Marj Rianne Er zijn geen woorden voor een ziek van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar hand, je ziet haar og je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar eii dat na zoveel moedig strijden kwai Omdat het niet haar leven, maar haar lijden overnam. Bedroefd om het gemis, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven v kennis dat nog onverwacht van ons is heengeg^j onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante iet chi :ht 5Ct ek pc pn: pve jko Betsij Catharina van Arenthals weduwe van Alphonsus Theodorus Maes in de leeftijd van 87 jaar. Lucan (Can): J. van Arenthals F. van Arenthals-Young Lucan (Can(: M. van Arenthals t D. van Arenthals-Mills Kloosterzande: C. Neeteson-van Arenthals S. Neeteson t 1 Lucan (Can): T. van der Hoek-van Arentli1 G. van der Hoek jg, Kingston (Can): M. van Arenthals Neven en nichten [e Achterneven en achternichtje Hulst, 28 november 2005 je 1 Correspondentieadres: Pres. Rooseveltstraat 4 p 4587 LA Kloosterzande fee Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag lerl cember van 14.00 uur tot 16.00 uur. Zomers 15, Hulst. De crematieplechtigheid zal plaatvinden vrijd december om 10.30 uur in crematorium "Temeu; Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheii, café "De Griete", Griete 19, Zaamslag. en Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, geliP^ deze advertentie als zodanig te beschouwenm Linde en Timon Wij zouden wel wat willen zeggen, maar onze gedachten zijn zo klein. iee Flink was je heel je leven, p moedig ben je tot het einde geblevetk Flink wil je ook dat wij zidlen zijn, maar het afscheid doet zo 'n pijn. I Bedroefd geven wij u kennis dat onverwacht van is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, orrZ overoma Stephanie Sophia de Schoolmeester weduwe van Pieter Meertens 8 september 1918 t 28 november 1 Marianne en Sjaak Pleijte-Meertei0] Sjaak en Anouschka :Z Ashley L Nicky b Mare en Manuela Rody k' Bryan p Hoek, Irisstraat 60 Corr.adres: Narcissenlaan 28 4542 BT Hoek jj, Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het mortp um van streekziekenhuis "De Honte", Wielingeipj 2 te Terneuzen op vrijdag 2 december van 18.Of 18.30 uur. De plechtigheid voorafgaande aan de begralp waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehoudep zaterdag 3 december om 10.30 uur in zorgcenP "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. M Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Hoek. (- Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd zorgcentrum. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ont- AL vangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. - Enige en algemene kennisgeving - r De Heer is mijn Herder. Stil ging je heen, il lang heb je gewacht. il Op het laatst weinig gesproken, i| maar wel veel gedacht. s Je bent nu daar, waar je rusten mi In God 's hoede wel geborgen Dar begint er nu een nieuwe dag. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar baar voor de vele fijne herinneringen die zij ons I gegeven, delen wij u mede dat plotseling is overll onze moeder, oma en overgrootmoeder Berrendina Pieternella de Regt-Bolië weduwe van Daan de Regt 1 Vlissingen, t Middelf 30 april 1917 28 november I Bergen op Zoom: Connie Boone-de Regt j Otto Boone Llantwit Major Miranda Hortin-Boone 1 (Wales)Adam Hortin 1 Jools en Niels i Bergen op Zoom: Marcel Boone Annemarie Boone-Roesink Fleur en Jens Correspondentieadres: Herenweg 3 4624 JS Bergen op Zoom Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 2 de ber a.s. om 10.00 uur in de aula van het cremate aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelb Aansluitend zal de crematieplechtigheid p vinden. Na de crematieplechtigheid is er gelegenhei familie te condoleren. Voor meer familieberichten zie pagina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48