J PZC n HÖTËLZUIDERDUIN U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! i dinsdag 29 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten @pzc.n! Geboren Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en ons zusje Zena Huberdina Martina 25 november 2005 Jac., Carmen, Bob, Elza, Xanne, Lotte Weijers Coudorp 3 4455 AH Nieuwdorp 0113-233216 Jubileum Op zondag 27 november 2005 hebben wij, W. van Lit en A. van Lit-Rikkers samen met onze kinderen ons 25-jarig huwelijksjubileum herdacht. Kloetingseweg 13,4462 AT Goes Overleden We zijn je kwijt geraakt, maar in onze harten ben je terug te vinden. Goede reis. Cees Geboren26 juli 1960 Overleden, 26 november 2005 Hilga Breure-Staal Jantien Bram A.A.P. Breure W. Breure-van den Hoek Heieen Klap-Breure Rinus Klap Lennard J.C.R. Staal J. Staal-Bosma Jan-Piet Staal Willemien Staal-van Sluijters Justine Dorien 26 november 2005 Keihoogteweg 3 4491 n Wissenkerke Donderdag 1 december is er van 12.00 tot 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in 'Zaal onder de Toren', 'Voorstraat 20 te Wissenkerke. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvin den. Na een periode van ziekzijn en onzekerheid is overleden 'onze lieve neef Cornells Breure (Cees) •op de leeftijd van 45 jaar. .We wensen Hilga en kinderen, de ouders en verdere fa- ,'milie veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. Zierikzee: G. van den Hoek H.J. van den Hoek-Schot Nieuwerkerk: A.R.J. van den Hoek M.J.L. van den Hoek-Heule Dreischor: H, van den Hoek J.C.H. van den Hoek-Moermand Nichten en neven november 2005 'Vol respect en bewondering voor de manier waarop hij 'zijn ziekte de baas wilde blijven moeten wij nu toch afscheid nemen van Cees Breure Cees heeft 25 jaar met grote inzet en betrokkenheid bij het waterschap gewerkt, laatstelijk als medewerker Handhaving. Zijn vasthoudendheid in de uitvoering van zijn taken herkenden wij in de manier waarop hij zich de laatste maanden aan het leven vasthield. Het heeft niet zo mogen zijn. Wij wensen Hilga, Jantien en Bram alle kracht om dit verlies te dragen. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden mr.drs.J.A. de Visser W.A. Gosselaar secretaris-directeur dijkgraaf Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde collega Cees Breure Veel bewondering hebben wi[ voor de wi|ze waarop Cees streed tegen zijn ziekte. Zijn opgewektheid en collegialiteit zullen wij erg missen. Onze gedachten zijn bij Hilga, Jantien, Bram en verdere familie. De collega's van de afdeling JVH Waterschap Zeeuwse Eilanden Diep getroffen zijn we door het overlijden van Cees Breure Hilga, wij denken aan je en wensen jou, je kinderen en verdere familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Ondernemingsraad en Georganiseerd Overleg van Waterschap Zeeuwse Eilanden Heden is overleden onze lieve vriendin Lenie Wieckardt Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Peter, Jeanet, Christian en Ricardo Dees In vertrouwen leven, in vertrouwen sten>en Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Lenie Wieckardt-Bouterse medewerkster in de schoonmaak Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie Gods kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens leerlingen, personeel, medezeggenschapsraad, oudervereniging, directie en bestuur van het St. Willibrord col lege te Goes drs. Jos A. Brand Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de vrouw van onze dirigent Lenie Wieckardt-Bouterse We wensen Jan en zijn gezin heel veel sterkte. "Het koor" Oudelande We wisten dat het ging komen, toch nog onverwacht, na een harde strijd, heb je uiteindelijk het leven los gelaten. Bang, maar toch zo sterk. Hoelang kon je nog verder, vechtend om uiteindelijk de rust te vinden die je verdiende... Lieve mama, we zullen je missen. Anne Irene Richard-Risseeuw Rotterdam, 22 november 1939 Goes, 27 november 2005 Simone en Cees Claire en Laura Ivonne Nicky en Fred Hans Correspondentieadres: Familie Richard Oesterbank 1 4465 AR Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Anne, op donderdag 1 december van 12.30 tot 13.00 uur, in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. We vertrekken om 13.15 uur vanuit het rouwcentrum naar het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waar de plechtigheid om 14.00 uur begint. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Anne hield van witte rozen. Bedroefd hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Anne Richard-Risseeuw Wij wensen de familie veel sterkte toe. De bewoners van de Oesterbank Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Gerhard Salemink echtgenoot van Corrie van Sluijs in de leeftijd van 69 jaar. Westkapelle: J. Dominicus-van Sluijs F.P. Dominicus Zoutelande: W. Kleinepier-van Sluijs A. Kleinepier (in herinnering Zoutelande: P. Boogaard-van Sluijs P. Boogaard Biggekerke: F. de Witte-van Sluijs K. de Witte neven en nichten Dinxperlo, 27 november 2005 Correspondentieadres: Kalverweidendijk 2 7091 HP Dinxperlo Intens verdrietig over de grote leegte die zij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en huisgenote Martina Wesdorp-Saman weduwe van Johan Cornells Wes dorp in de leeftijd van 69 jaar. Zierikzee: Iman en Ria Patrick en Jolanda Christina, Stefanos Zierikzee: Ko en Roberta Zierikzee: Johan en Jopie Kevin Melissa Zierikzee: Mia en Daan Hoedekenskerke: Geertje en Alwin Goes: Kees en Annejet Remco Zierikzee: Chris Zierikzee, 27 november 2005 Scheepstimmerdijk 44 Correspondentieadres: Roggenplaat 32 4301 WX Zierikzee Donderdag 1 december is er vanaf 12.30 uur gele genheid tot afscheid nemen in het MFC aan de De Huybertstraat 35 te Zierikzee. Om 13.15 uur zal aldaar een afscheidssamenkomst gehouden worden, waarna om 1.4.15 uur de begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er in genoemd MFC gelegenheid tot condoleren. Geen afscheidsgroet Geen laatste omhelzing Plotseling was zij er niet meer, mijn lieve huisgenote Martina Wesdorp-Saman CHRIS KORT Zierikzee, 27 november 2005 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze schoonzuster en tante Tina Wesdorp-Saman Lenie Saman-van Gilst en kinderen "Ik zat er zijn Exodiui 3:14 Tot ons intens verdriet is overleden mijn lieve onze lieve moeder en oma Heiltje de Bruin-van Roon Middelburg, Utrecht, 21 december 1934 27 november 2005 Altijd betrokken, voor iedereen een luisterend oor. Ze was bijzonder. Middelburg: C.A. de Bruin Haarlem: Annette Baarda-de Bruin Jaap Baarda Jelger Tijmen Lotte Middelburg: Hans de Bruin Thea Nijbakker Hanna Nathan Correspondentieadres: Haymanstraat 5, 4335 CV Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 december 2005 om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Tussen 11.45 en 12.15 uur kan afscheid worden geno men in de Morgenster, Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal hier de dienst van Woord en Gebed worden gehouden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een moedig aangegane strijd is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Heiltje de Bruin-van Roon Zij zal voortleven in onze herinnering als een zeer mee levende en positief in het leven staande vrouw. We zullen haar erg missen. Middelburg:M. Lenselink-van Roon, in herinnering J.S. Lenselink G.A. de Haas-de Bruin Koudum: C. van Roon M. van Roon-Postma Middelburg: T. van Roon C. Proos West-Terschelling: M. de ITek-van Roon H. de Hek Dreischor: M. van Roon, in herinnering W.G.M. van Roon-Elshof Middelburg: J. van Roon, in herinnering Amersfoort: C. van Diermen-van Roon W. van Diermen Heeze: L. Pool-van Roon W.R. Pool Ritthem: L. J. Allaart-van Roon P.C. Allaart Neven en nichten 27 november 2005 Met verslagenheid vernamen wij dat vrij plotseling uit onze familie werd weggenomen Heiltje van Roon echtgenote van Chris de Bruin Wij bidden om kracht en sterkte voor Chris en zijn kinderen en kleinkinderen. Middelburg:M.P. de Bruin M.S. de Bruin-de Jonge Papendrecht: G. J. de Bruin-Timmermans Gouda: A.H.A. Ton-de Bruin G.H. Schmied Tholen: J. de Bruin-Caljouw Middelburg: A. de Bruin-Vos Middelburg: A. de Bruin-Joosse L. J. Joosse Nichten en neven Middelburg, 27 november 2005 Toen was het stil en nooit meer pijn Vol bewondering voor zijn wilskracht en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden mijn lieve man, onze pa en trotse opa Chris Timmerman 29 maart 1928 t 28 november 2005 T.M. Timmerman-Kosters Tom - in herinnering Annemieke en Henk Michel en Sanne Claudia Marga Judith en Adri Benny en Lejla Paul en Sabine Monique Chantal Irma en Willem Raymond Daniëlle Patrick Stephan Marianne en Eric Roy Joyce Tom Regenboogstraat 13 4301 BR Zierikzee Chris is thuis, daar is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 30 november van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats hebben. In Gods liefde geborgen onze lieve, oudste zus en schoonzus Maatje Looise-Leiinse Matty op de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: Bart Leijnse t Tanny Leijnse-de Jonge t Haarlem: Mieke Dolfing-Leijnse Wolter Dolfing Middelburg: Ko Leijnse Jannie Leijnse-Comelisse Middelburg: Jopie Leijnse t Middelburg: Suzan Dijke-Leijnse t Wim Dijke t St. Michielsgestel: jopie Jonker-Leijnse t Den Haag: Leendert Jonker en Joyce van der Horst nichten en neven Vlissingen, 24 november 2005 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vrouw. Bedroefd geven wij u kennis dat, rustig en kalm, op de hoge leeftijd van 97 jaar, van ons is heengegaan onze lieve ma en oma Carolina Antoinette van Waterschoot weduwe van Johannes Jacobus Cornells Rodrigo Biddinghuizen: Maria en Johan Patrick Theo en Lilian, Pim, Lieke Marga en Herman, Matthijs, Jeanetta Kloosterzande: Greta en Johan in herinnering Rudy Peter Gino Heikant: Walter en Marianne in herinnering Annelies Erik Marjolein en Folkwin Hulst: in herinnering Twan en Ria Dennis en Heidi Wendy en Jeroen, Evi Hulst: Marleen en Jo Hulst: Jacques en Brigitte Marino Carola Wij zijn het personeel van WoonZorgCentrum Anto- nius dankbaar voor de jarenlange goede zorgen aan Ma besteed. Kloosterzande, 27 november 2005 Correspondentieadres: Europaplein 14, 4561 KT Hulst De avondwake wordt gehouden op donderdag 1 de cember om 19.00 uur in de kapel van WoonZorg Centrum Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloos terzande. Ma is opgebaard in de rouwkamer naast genoemde kapel. Er is na de avondwake gelegenheid om af scheid van haar te nemen. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 2 de cember om 1.0.30 uur in de basiliek van de H. Willi- brordus te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotse overlijden van de heer Gust de Bruijn Gust de Bruijn was sinds 1999 werkzaam bij onze organisatie als medewerker onderhoud groen. In deze periode hebben wij hem leren kennen als een rustige en integere persoon. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze ge meente heeft betekend. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn naaste familieleden. College van Burgemeester en Wethouders medewerkers van de gemeente Hulst Met verslagenheid hebben wij vernomen dat geheel onverwacht is overleden onze collega, de heer Gust de Bruijn Gust de Bruijn was bijna 7 jaar werkzaam bij het team onderhoud groen. Hij maakte al die jaren deel uit van ons wijkteam op Sint Jansteen. Gust was een fijne collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie leden. Wij wensen hun sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De collegae van groenwijk Sint Jansteen, Emiel, Etiënne, Frans, Jack, Reza en Robby In Memoriam Lieve Daniëlla Acht jaren zijn vervlogen. 't Lijkt niet meer dan een zucht, herinneringen drijven als wolken langs de lucht. Jouw beeld nog steeds aanwezig. Soms scherp en soms wat vaag. 't Gemis blijft altijd voelbaar, vooral op een dag als vandaag. Liefs Pa, Wendie, Patrick en Daan /vaar/verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BC Middelburg internet: www.degrootdekam.nl m Wüf mm-, IlsS 'v:' ïKïfjéjs Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 FLETCHER IjjHOTELGROUP SINTERKLAAS BRUNCH 22,50! j De heerlijkste en meest complete Sinterklaasbrunch wordt voor u, en speciaal voor de kinderen, gehouden in het Zuiderduin Beachhotel te Westkapelle. Een mooie gelegenheid om weer eens de gehele familie bij elkaar te laten komen enj te genieten van eikaars gezelschap. Maar er is meer, want speciaal op zondag 4 december verwelkomen wij Sinterklaas en Zwarte Piet tijdens de speciale Sinterklaasbrunch, Zij zullen zich ontfermen over de kinderen en natuurlij); nemen zij veel snoepgoed en cadeaus mee voor de aanwezig; kinderen. Een waar feest voor groot en klein, geheel all-inl De speciale Sinterklaasbrunch is geheel incl. koffie, the; en jus d'orange en bij aanvang een glas van onze brunch champagne! U kunt onbeperkt eten van de zeer ruime keuze aan lekkernijen en desserts. Voor de kinderen is dt Sinterklaasbrunch helemaal een feest. Ze mogen onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed eten! Kleurplate kinderfilms zorgen ervoor dat ze zich niet vervelen. Wij ontvangen u graag op zondag 4 december tussen 12.00 en 14.00 uur (enkel op reservering). Reserveer nü! CADEAU VOOR KINDEREN ONBEPERKT KINDERBUFFET KINDEREN 50% KORTING (TOT 12 JAAR), T/M 3 JAAR GRATIS Overnachtingen A la carte restaurant Zaken- en familiediners Vergaderingen Meerdaagse conferenties Parties Recepties Bruiloften Beachclub Jeu de boules - Tafeltennis RESERVEREN?: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - Westkapelle - www.zuiderduinbeachhotel.nl Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3,000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen sémen kunnen we dit schip] bouwen! Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl 's-gravenhage GIRO 4007 www.juconi.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12