PZC CPGEBR. DOMINICUSI 1 Hé verplegende... Zit in een werkvakantie maandag 28 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en mijn zusje Hanneke Maria Wij noemen haar Maud 25 november 2005 Kees en Yvonne de Glopper-Delst Aniek Korte Moermondsweg 8 4325 LB Renesse telefoon: 0111-672104 Overleden Psalm 121 Intens verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwachts uit het leven is weggenomen onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Johannes van Hekke Geboren 20 maart 1947 Overleden 25 november 2005 Apeldoorn: Rien van Hekke Trijny van Hekke-van Heerde Anne-Marie en Bert-Jan Albertine Yerseke: Maddievan Hekke iozien van der Hagt Yerseke: Chris van Hekke Corrie van Hekke-de Wee Annetta en Ad Martin en Corrinne Ronny en Ilse Achterneefjes en -nichtjes Correspondentieadres: M. van Hekke Stenge IA 4401 EP Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra. wordt D.V. donderdag 1 december om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1A te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gele genheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Wij zijn bedroefd door het plotseling overlijden van onze ome Hans Anne-Marie en Bert-jan Maarten, Roosmarijn Albertine Femke, Floris Annetta en Ad Julian Martin en Corrinne Dennis, Jordin Ronny en Ilse Esmée, Lars Yerseke, 25 november 2005 Dankbaar voor zijn inzet en betrokkenheid voor ons bedrijf moeten wij na een dienstverband van ruim 37 jaar plotseling afscheid nemen van Hans van Hekke Met veel waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn taak als chauffeur vervulde. Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie De Koeijer Transport BV Yerseke, 25 november 2005 Diep geschokt zijn wij na het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega Hans van Hekke Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Personeel De Koeijer Transport BV Yerseke, 25 november 2005 't Is goed zo Toch nog onverwacht, maar op haar eigen manier is rustig en stil overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en trotse oma Leuntje Cornelia Elisabeth Wieckardt-Bouterse (Lenie) Zij mocht maar 55 jaar worden. Goes: jan Wieckardt Kats: Marcel en Isabelle Prinsenbeek: Claire en Marco Kim, Nikkie 26 november 2005 Hammarskjöldstede 82-18 4463 HL Goes Op woensdag 30 november is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid van Lenie te nemen in rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 1 december om 13.15 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in de aula gelegen heid tot condoleren. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve tante en vriendin Lenie Wieckardt Kloetinge: Matthieu en Annelies Wieckardt Thomas, Chantal Grubbenvorst: Christiaan Wieckardt Joanne 's-Heer Abtskerke: Tanja en Joop de Kok Kenny, Mario Zo gewoon en bijzonder Te vroeg heengegaan Lenie moeder van onze schoonzoon, zwager en oom Marcel Veel sterkte voor de familie gewenst. Kees en Paula van den Berge Ron en Marleen Inge, Bas Christianne en John Sharon, Jeremy- Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Lenie Wieckardt Vrouw van onze organist Wij wensen Jan, zijn (klein)kinderen en verdere fami lie veel sterkte en Gods nabijheid toe. De kerkenraad van de Nederlands Hervormde Gemeente Oudelande Rust zacht Onverwacht, maar innig heel dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven is rustig en vredig van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tan te Lenie Bouterse echtgenote van Jan Wieckardt Colijnsplaat: Corry en Piet Kramer Elise en Peter Christine Willemyn Marco en Katinka Colijnsplaat: Dick Bouterse t Petra en Cees Elly Adrie Henny Vermoeid geworden In de zee des levens Inde zee des sterven zoekt mijn ziel de Berg Waaralle vloed tot eb vervloeit. Bedankt voor de mooie tijden. Ik zal je erg missen. Aku Heden is overleden, na een ernstige ziekte, onze lieve zoon, broer, zwager en oom Willem Cerillus Alphonsius Wagenaar Wim echtgenoot van Elizabet Groffen in de leeftijd van 61 jaar. Borssele: S. Wagenaar G.C. Wagenaar-Hage Borssele: C. Wagenaar M. Wagenaar-van de Guchte Borssele: Onno en Ilonka Max Nisse: Marco en Jeanette Janique Charlotte Bergen op Zoom, 26 november 2005 Correspondentieadres: Weststraat 5 4454 AR Borssele Verdrietig zijn we om te horen dat WitCvan Damme-de Graaf is overleden. Als invalster konden wij altijd een beroep op haar doen. We wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Team Prins Willem van Oranjeschool Lieve Opa Lindgreen Bedankt voor al het fijne dat je ons hebt gegeven. We zullen je missen. Danny en Nancy Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn feven voor ons qedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte rustig en kalm is ingeslapen mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Willem Marinus de Rooij (Wim) 19 augustus 1936 126 november 2005 man vanMientje de Rooij-Keersemaker vader van: Inge enjacky Oele-de Rooij Ad en Ricky de Rooij-Theune opa van:Jordy en Inge Rens enVeronigue Mara Sietse Jesse "Onze dank gaat uit naar de afd. neurologie van het zieken huis Walcheren en zeer zeker ook naar alle medewerkers van de paffiatieve afdeling "Watertoren" van "t'Gastfmis" te Middelburg voor dejdntastische verzorging" Pres. Rooseveltlaan 134 4382 KV Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donder dag 1 december van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcen- tnim Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een korte samenkomst worden gehou den, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten voortleven. Dankbaar voor alle fijne herinneringen, geven wij u met grote verslagenheid kermis dat geheel onver wacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve zorgzame man, "stiefvader en opa Gustav Marinus de Jonge "Guus Zierikzee, 20 september 1928 t Wemeldinge, 26 november 2005 Wemeldinge: L. de Jonge-Nagtegaal Yerseke: Sjaak en Joke, Danny, Lesley Goes: Johan en Jacqueline, Whitney, Stephanie Hans weert: Anita en Bob, Loyd, Roy, Kylian Krabbendijke: Patrick Goes: Rob en Annet, Sonja Spoorlaan 21,4424 CJ Wemeldinge Er is gelegenheid om van Guus afscheid te nemen op woensdag 30 november van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. Een samenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 1 december om 11.00 uur in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle. Aansluitend zullen we Guus om plm. 12.00 uur begraven op de algemene begraafplaats te Wemel dinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Hebreeën 10:23b "want Hij, die beloofd heeft, is getrouw" In Christus geborgen, nam God tot zich Zijn kind: Martine van Ginkel-van de Wetering Rotterdam, 24 juni 1923 Goes, 25 november 2005 Weduwe van Jan Jacobus van Ginkel en lieve moeder en oma van: Borssele: Diny en Ko Mol-van Ginkel Mark, Martine, Hans, Caroline 's-Gravenpolder: Jaap en Catherine van Ginkel-Dees Piet er, Hans, Sander André en Wiileke van Ginkel-de Visser Laura Heinkenszand: Annemarie en Jan Markerink-van Ginkel Reinder en Joanne, Ste\>en en Pammela, Harmen Maartje, Geertjan, Janneke, Tiemen Ridderkerk: Margreet en Daan van Harten-van Ginkel Wouter, David, Barbara Marloes en Mark Faber-van Harten Zutphen: Emmy en Klaas Agema-van Ginkel Jelle en Linda, JoostMarise, Jitske, Bram H.I. Ambacht: Bart en Elze van Ginkel-van den Hout Jan, Rob, Inge Onze moeder werd sinds januari 2001 liefdevol verzorgd in "Ter Valcke" te Goes. Correspondentieadres: Diny Mol-van Ginkel Hoïlepoldersedijk 7 4454 PX Borssele Gelegenheid tot condoleren is er op woensdag 30 november vanaf 12.15 uur in de Maranathakerk, Prinses Beatrixstraat 1 te Zwijndrecht. De bijeen komst van dank zal worden gehouden om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Achter- ambachtseweg te Hendrik Ido Ambacht. Ook is er gelegenheid tot condoleren in rouw centrum Van der Hooft aan de Bosseweide te 's-Gravenpolder op dinsdag 29 november van 19.30 tot 20.30 uur. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante W. Meeuwse-Verschuure 's-Heer Arendskerke: M. Meeuwse Goes: F. Meeuwse-van Wif f eren Wolphaartsdijk: E. Veerhoek-Meeuwse 's-Gravenpolder: C. van Antwerpen-Meeuwse neven en nichten Wolphaartsdijk, 23 november 2005 We hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorig heid voor je te mogen doen. Je bent in rust en vrede op 85 jarige leeftijd heengegaan. Je was voor ons een een lieve zorgzame moeder er oma. Colombina Tunzi weduwe van Henk Brinkman Je hebt voor altijd een speciale plek in ons hart. Krabbendijke: André en Wieteke Esther en Karsten, Kevin. Tristan, Rebecca-Lynn Job en Nathalie, Olivia Dajo Else en Raf Renie Niels Dinteloord: Eduard en Anneke Ebrien Rik Cors Bieneke Koudekerke: Rudolf en Heieen Kapelle: Hugo en Marianne Dennis en Femke Krabbendijke, 23 november 2005 Zorgcentrum Terweel Correspondentieadres: Verlengde Noordweg 12 4413 ND Krabbendijke Er is gelegenheid om afscheid van Bien te nemen op maandag 28 november van 10.00 uur tot 10.30 uur in het mortuarium van zorgcentrum Nieulande, in gang Nieulandestraat. De crematiedienst vindt plaats heden maandag 28 november om 11.30 uur in het crematorium aan de Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst in het crematorium. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de naaste familie persoonlijk te condoleren in de condo leanceruimte van het crematorium. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de daar voor bestemde condoleanceregisters. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze dierbare pa, opa en opa Pet ter Abraham Geelhoed sinds 17 juli 2000 weduwnaar van Willemina Verweij in de leeftijd van 88 jaar. Almelo: Willy en Cor van Woerkom-Geelhoed Sven Nikaj en Hélène Amstelveen: Anneke en Herman Blaakman-Geelhoed Serge en Tanja Youri (Australië): Arie en Margaret Geelhoed-Whitelock John en Jaga Steven en Melinda Schoondijke: Bram en Lia Geelhoed-Toumois Diana en Pascal Kim, Lotte Bianca en Jeroen Sanne, Nanna Joyce en Barry Giel Sluis: Kees en Sarie Geelhoed-du Fossé Jean-Paul en Marion Thomas IJzendijke: Marion en Wilfried van Overloop-Geelhoed Joël en Fatin Imre en Kent Schoondijke, 26 november 2005 Correspondentieadres: Rembrandt van Rijnstraat 21 4507 BS Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatshebben op woensdag 30 november om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Waar je ook bent, niet in tijd of afstand te meten. Je gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw. Wij hebben genoten van de jaren met jou. Wij weten dat het jou goed heeft gedaan. Maar wij zullen je missen bij het verder gaan. Ik heb je bij me, diep in mij. Daarom ben je zo dichtbij. Sven Diana en Pascal Kim, Lotte Serge en Tanja Youri Bianca en Jeroen Sanne, Nanna Nikaj en Hélène John en Jaga Jean-Paul en Marion Tliomas Steven en Melinda Joyce en Barry Giel Joël en Fatin Imre en Kent 26 november 2005 Lieve opa Petter Petter is je bijnaam. Dat blijft altijd zo. Bij ons blijf je in onze gedachten. We missen je zo. Nooit meer op de koffie. Niet meer op deze planeet. Je mag er op rekenen dat ik je niet vergeet. Kim Lieve Opa Ik zal altijd aan je denken. En ik zal altijd van je houden ook dat je er niet bent. Ik denk aan jou in mijn bed, jij blijft altijd mijn opaatje pet. Groetjes Lotte Lieve Opa Ik zal altijd van je houden. Ik hoop dat je onze tekeningen mooi vindt. Ik zal altijd aan je denken en van je dromen. Groetjes Sanne en Youri koekjes fc.rc*v,-r,eJ opo Tettec Op 88-jarige leeftijd is onverwachts overleden onze beste zwager en oom Bram Geelhoed Middelburg: H.C. den Engelsman-Verwij J.M. den Engelsman Vlissingen: J.F. Verwij-Tameris H. Verwij Goes: C.H. Verwij D. Verwij-Poortvliet Middelburg: A. Lauer-Verwij J.C. Lauer Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Willem Kleinepier echtgenoot van Josina Hollebrandse op de leeftijd van 90 jaar. M. Vos-Hollebrandse t C. Vos t L. Harte-Hollebrandse A.J. Harte A. Hollebrandse A. Hollebrandse-Boogaard t C. Brasser-Hollebrandse J. Brasser t neven en nichten Willem Kleinepier Een altijd levendige, goede buurman is overleden. De buren zullen hem missen. Riaen Rine Joke en Piet Koos en Lou Tan en Izaiik (in herinnering) Krinó en Nico Adri en Wannes Ella en Jan Herma en Andries Marjan en John Betsie en Frans Koudekerke, 25 november 2005 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijd van de oud-medewerker in ons familiebedrijf Willem Kleinepier Met waardering denken we aan zijn vakbekwaaj heid, ijver, trouwen humor terug. Mede namens de familie. Bram en Jaan Huijsman-Dekker Onze jachtmaat is niet meer. Dankbaar voor zijn inzet en betrokkenheid voorin buitenleven nemen wij afscheid van Willem Kleinepier Wij wensen Sien met de kinderen en verdere famiij veel sterkte toe. Lou Dekker Jakkv Dekker Ard-Jan Matthijsse Rinus Stroo Johan Provoost 25 november 2005 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voort» heeft betekend, geven wij u kennis dat van onsi heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma a o veroma Pie terne Ha de Leeuw-van der Giezen sinds 16 oktober 1984 weduwe van Pieter de Leem Wolphaartsdijk, 7 oktober 1912 Goes, 26 november 2005 Wolphaartsdijk: Wim de Leeuw Wolphaartsdijk: Aart de Leeuw Willy de Leeuw-Westveer Meriam en Erwin Ferdy en Mariska Kapelle: Ella Allemekinders-de Leeuw Jan Allemekinders Carin en Arjan, Isa, Walter Marieke Judi en Jeroen Martine Marouane Bergen op Zoom: Francien de Leeuw Correspondentieadres: Nazareth 57,4471 AB Wolphaartsdijk De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodis zal gehouden worden op woensdag 30 november a 13.00 uur in de 'Nicolauskerk' te Wolphaartsdii waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid lot condolereni 'De Brug' te Wolphaartsdijk. Wij zijn het personeel en de vrijwilligers van Zorga trum 'Randhof zeer dankbaar voor de liefdevollen zorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief i sturen, gelieve deze advertentie als zodanig l beschouwen. Je hart was gul, breed en diep, bood ruimte aan zo velen. Een ruimte die vaak overliep, van warmte om te delen. Met droefheid en ontroering namen wij kennis va het overlijden van onze 'mama' Pie ter nella de Leeuw-van der Giezen Moratuwa (Sri Lanka): Wimal en Chandrika Willemien Nellie en Nadi Verdrietig hebben wij kennis genomen van het ovs lijden van onze lieve Tante Pie Voor ons was ze een meelevende, echte tante. Nel Vader-van der Giezen en kindem Henk van der Giezen en Will Kopmei Hans en Lia Borgs Ranjan en Emilie, Surelcha en Michê West kapalle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internat: www.dominicus.nl Wil jij de Zonnebloem helpen om 7.200 langdung zieken i (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van Meer informatie? de Zonnebloem ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36