Fortis kan van elke ploeg verliezenin c°mpetitiedmL PZC De Kraker terechte kampioen in hoofdklasse driebanden Souburgse overgangsklasser loopt tegen tweede nederlaag aan Slechts twee remises A van dammers PWG 'Opperzak' wint Grote Zakloop Chantal en Niels Koole winnen in woonplaats Gelijkspel voor De Stene Brug uitslagen Overwinning voor junioren BC Ylissingen Wilma Salm mt Living Legend goed voor goud agenda maandag 28 november 2005 vb2 door Roeland van Vliet VLISSINGEN - Fortis staat er na drie speelronden in de zaal competitie beroerd voor. Zater dag verloor de Souburgse over gangsklasser voor de tweede keer op rij, nadat in de openings wedstrijd Maassluis maar net van het lijf was gehouden. „Ik geef toe dat de ploeg voor het vertrouwen wel een overwin- ninkje kan gebruiken, maar we raken niet in paniek", zei trai ner Leonard Debbaut na de 13-10-nederlaag tegen Avanti. Debbaut, die vorig zaalseizoen voor de tweede keer werd aange steld bij Fortis, zei onder zijn verantwoordelijkheid nog niet zo'n moeilijke fase doorgemaakt te hebben bij de club. Wel eer der incasseerde hij met het Sou burgse achttal een aantal neder lagen op rij, maar toen waren er verzachtende omstandigheden. Debbaut: „Ik herinner mij dat het tijdens de eerste helft van mijn eerste veldseizoen bij For tis ook niet zo denderend ging, maar toen waren we net naar de overgangsklasse gepromoveerd. En vorig jaar verloren we op het veld ook weken achter elkaar, maar toen speelden we in de hoofdklasse. In die twee fases was het niet verrassend dat we vaker verloren, nu wel. Ik had echt niet verwacht dat we na drie wedstrijden pas op twee punten zouden staan." Verwachtingen Vlak voor de eerste zaalwed strijd (13-11-zege op Maassluis) sprak de trainer nog zijn positie ve verwachtingen uit voor het zaalseizoen. „We willen bovenin meedoen", zei de Souburgse oe- fenmeëster toen. Vervolgens kwam hij tot een korte opsom ming van de voornaamste con currenten: Excelsior, KCC en wellicht De Meeuwen. Daarmee impliceerde hij voorzichtig dat Fortis een relatief makkelijk be gin van het zaalseizoen te wach ten stond, maar hij kwam bedro gen uit. „Het blijkt dat we van elke ploeg kunnen verliezen", beseft hij nu. „Maar Excelsior, dat nu koploper is, hebben we op het veld nog verslagen en dus kun nen we volgens mij ook nog steeds van elke ploeg in deze poule winnen." Volgens Debbaut moet Fortis „terug naar de basis". Dat wil zeggen dat de ploeg weer in het vertrouwde systeem moet korf ballen, waarin ieder zich aan zijn of haar taken houdt. Deb baut: „Als de vaste schutters het in de wedstrijd laten afweten, gaan anderen proberen te sco ren. Dat is heel menselijk en ik kan het ook begrijpen, maar het zou eigenlijk niet moeten. Je moet dan terug naar de basisop stelling en vervolgens weer pro beren goede aanvallen op te bou wen." Tussenkop Dat lukte de Souburgers zater dagavond in de eerste helft nog redelijk. In de eerste twintig mi nuten bouwde de ploeg een klei ne voorsprong (4-2) op. „Toen hadden we moeten doordruk ken", vond Debbaut. Maar in plaats daarvan nam Avanti, dat voor zaterdag ook op twee pun ten stond, het initiatief over. Het achttal uit Pijnacker speel de tamelijk fysiek en zette For tis zowel in de aanval als de ver dediging onder grote druk. Na rust (6-7) was de thuisploeg helemaal de weg kwijt. Op de tri bunes van sporthal Baskens- burg werd het stil toen de ach terstand steeds groter werd. For tis schoot geen deuk in een pak je boter; de topschutters van de ploeg - Jouri van den Broeke en Wander Koole - misten kans na kans. Debbaut: „We hebben wel goede aanvallen laten zien, maar scoorden nauwelijks. Ik heb de jongens kansjes van vier a vijf meter zien missen. En dan suisden de ballen ook nog eens volledig langs de korf." In de laatste tien minuten, toen Fortis al met 13-8 achterstond, zette Debbaut twee nieuwe spe lers in. Remco Crucq verving Ja cob van Mourik, Rens Zwarte- poorte kwam in de plaats voor Niels Bebelaar. „Eigenlijk zou ik Remco wel bij de selectie wil len hebben, maar die kan door zijn studie niet volledig meetrai- nen. Daarom staat hij niet in de basis, maar hij is wel een goede speler. Dat zag je nu ook. Hij stond nog niet in het veld of hij scoorde", zei de trainer. „Voor Rens was de invalbeurt een soort van beloning. Hij speelt goed in het tweede. En Niels speelde ook niet goed." Komende zaterdag reist Fortis af naar Putten, voor een duel met De Meeuwen. Ook die ploeg staat na drie wedstrijddagen op twee punten. Scores Fortis: Jacob van Mourik 3, Wander Koole en Marieke de Rijke 2, Niels Bebelaar, Elze Blanken burg h en Remco Crucq 1. Kort na de start zaten de deelnemers van de Grote Zakloop nog bij elkaar. door Mieke van den Broek NISSE - De winnaar van de zesde editie van de Grote Zakloop noemde zich gisteren na afloop de 'opperzak'. Theo Rabout speelde daarmee in op de opmerking van zijn vader. Pa Rabout trad giste ren op als speaker en betitelde zichzelf bij het ge ven van het startteken gekscherend als de groot ste zak. Theo Rabout schreef zich pas zaterdagmiddag om vijf uur in voor de 21,1 kilometer over deels onver harde dijkjes door de Zak van Zuid-Beveland. „Ik heb er onderweg wel degelijk een wedstrijd van gemaakt, hoor. Maar ik kwam hier voor een trai ning bij daglicht. Ik ben behoorlijk druk met mijn werk. Daardoor kan ik overdag maar weinig uur tjes kan maken." Onderweg stelde Rabout zijn doelstelling bij. Na vijf kilometer sloot Rabout, afkomstig uit Zuid- zande, zich samen met Floris Jan Koole en Miquel van Tongeren aan bij de kopgroep, die bestond uit Wilko de Vos en de Middelburgers Wim van Spar- rentak en Sjaak Brouwer. Tot kilometer twaalf bleven de zes mannen bij el kaar. Toen zorgde Koole er met een versnelling voor dat de kopgroep flink werd uitgedund. Al leen Rabout en Van Tongeren konden volgen. Ra bout en Koole kwamen vervolgens al snel alleen voorop. Van Tongeren kon het tempo niet meer aan. Hij zakte uiteindelijk terug naar een vijfde plek. Aanval Twee kilometer voor het einde plaatste Rabout de beslissende aanval. Hij bereikte na 1.15,36 de finishboog op het dorpsplein in Nisse. Koole werd in de laatste twee kilometer op bijna een halve minuut gelopen. Hij finishte in 1.16,04. Voor Rabout was het zijn eerste Grote Zakloop-winst. „Vijf jaar geleden liep ik hier ook. Toen werd ik derde. Dit soort ludieke parkoersen liggen mij wel. Ik ben een fan van de Zak. Het is toch prachtig dat er Shetlanders en schapen toekij ken?" Ondanks de zege op de halve marathon richt Ra bout zich voorlopig op de Zeeuwse cross wedstrij den. Dat doet hij voor zichzelf, maar ook om de Zeeuwse crosswereld op te peppen. Na twee lopen staat Rabout op kop in het klassement. Zaterdag loopt hij een thuiswedstrijd tijdens de Elderschanscross in Aardenburg. Dat wordt een thuiswedstrijd omdat Rabout op donderdag 1 de cember, twee dagen voor de wedstrijd, verhuist naar Aardenburg. Over een mogelijk eindklassering durft Rabout nog geen uitspraken te doen. „Ik ben één van de foto Dirk-Jan Gjeltema vijf kanshebbers voor het eindklassement. Het is nog te vroeg om daar meer over te zeggen. Wel is het zo dat ik vrij constant loop. Ik ben twee keer Zeeuws kampioen crossloop geworden en heb in al die tijd nog maar één cross gewonnen." Bij de vrouwen kwam Helmie Rooijakkers uit Den Haag als eerste aan op het Nissense Dorps plein. Zij klokte een tijd van 1.25.38. Kleine Zakloop In Nisse werd gisteren ook een Kleine Zakloop ge houden. De loop over 7,5 kilometer werd bij de mannen gewonnen door Richard Reijnhout. Hij bracht een tijd van 26.51 op de klok. Daarmee bleef hij veertien seconden voor op de nummer twee Jan Faes uit Dordrecht. Bij de vrouwen won Marianne de Kok. De atlete uit Lewedorp liep een tijd van 28.15. Dominika Vanakova finishte op een tweede plek. door Sjaak Sinke ZOUTELANDE - Chantal Koole en haar echtgenoot Niels Koole hebben zaterdag de Hobbeldebobbelloop in Zoutelande gewonnen. Eer der dit jaar was het echtpaar ook al het snelst in de Panda loop. Hoewel het weer erg slecht was, stonden er honderdvijf tig deelnemers uit heel Neder land aan het vertrek in de Langstraat in Zoutelande. Niels Koole, sinds een jaar woonachtig in Zoutelande, nam snel het initiatief. Hij werd op de voet gevolgd door de goede junior Kevin de Pag- ter (Westkapelle) en de verras sende Adriaan Janisse uit Westkapelle. Bart de Koster (Middelburg), Lion Wildenburg (Delft) en Arjo Verhage (Aagtekerke) ke ken na een paar van de zeven tien klimmetjes al tegen een grote achterstand aan. Koole liet zich niet verrassen en liep als eerste atleet de trap af naar de finish in de Langst raat. Hij won in een tijd van 44 minuten en 33 seconden. Daarmee was hij bijna ander halve minuut sneller dan de winnaar van vorig jaar, Sjaak Brouwer. Kevin de Pagter fi nishte achter Koole. Hij deed iets minder dan drie kwartier over de elf kilometer. Adriaan Janisse, in 2003 tweede, werd derde voor Bart de Koster en Lion Wilden berg. Tegenstand Chantal Koole had minder te genstand en finishte in 57 mi nuten en 16 seconden. Wille nden de Nooijer (Koudeker- ke) was de snelste bij de mas ters D40 en bleef met haar tijd van 58.05 ruimschoots binnen het uur. Wilko de Vos (Kattendijke) ze gevierde bij de masters H40 in 47.55. Lion van Luyk (Vlis- singen) kwam drie seconden na De Vos over de streep en won bij de masters H45. Wim Besuyen (Middelburg) en Jan Bostelaar (Westkapel le) waren de sterkste lopers in de categorieën H50 en H55. door Joop van den Oudenhoven HULST - Jean Paul de Kraker van SBC uit Sluiskil is in Hulst kampioen geworden in het drie banden hoofdklasse van het dis trict Delta Zuid-West. Alfred van den Dries van HIO werd ver rassend tweede. Hij bleef Meer- ten Dallinga, ook van SBC, voor. Ook de organisatie van het bil- jarttoernooi had te lijden onder het winterse weer. Vrijdaga vond ontstonden er problemen met de stroom. Dankzij een noodvoorziening kon er zater dag wel worden gespeeld, maar door de eerdere problemen ston den er voor de finalisten wel vier ronden op het menu. Vanaf de start tekende zich een kopgroepje af. Leider van die groep was de latere kampioen Jean Paul de Kraker. Clubge noot Meerten Dallinga volgde lang, maar hij liet in de derde ronde een steek vallen tegen Alf red van den Dries. Ook Eddie van Goethem van Den Ouden Arend haperde tegen dezelfde Van den Dries. Met een gelijk spel kwam Van Goethem er ech ter iets beter vanaf. De kopgroep van vijf bleef het elkaar lastig maken, maar De Kraker was ongenaakbaar. Kim- mo Pankow van OBK haakte als eerste af bij de koplopers, Eddie van Goethem volgde vrij snel daarna. De Kraker, Dallinga en de verrassende Van den Dries (hij kwam als reserve de finale binnen) bleven over. Laatstge noemde bleef, hoewel hij een moyenne had dat voor dit ni veau te laag is, punten verzame len. Voor aanvang van de slotronde stond één ding vast. De Kraker mocht verliezen van Dallinga mits hij een redelijk moyenne GOES - De driebanders van De Stene Brug hebben aan het thuisduel met BS Security Sys tems uit Zundert een gelijkspel overgehouden. Met wat meer geluk had De Stene Brug het duel gewonnen. Zo bleef Piet Koek met lege han den achter, hoewel hij een moyenne van 0.744 haalde. Koek kwam slechts drie puntjes te kort tegen de sterk spelende Ton Roovers. Wim de Kok kwam aan het einde van zijn duel ook drie caramboles te kort. Winst was er voor Ries Rijn. Ad Menheere zorgde voor de tweede winstpartij. Hij was de minst zwakke van de twee spelers in een slechte partij. Royal/De Parel leed in eigen huis een 6-2-nederlaag tegen BC Goirle 2. De Stene Brug-BS Security Sys tems 4-4. Piet Kock-Ton Roovers 32-35, 43; Wim de Kok-Anton Ka velaars 32-35; Ries Rijn-Eric Pellis 30-27; Ad Menheere-René Roovers 30-26, 87. door Daaf Kasse MIDDELBURG - De dammers van PWG 's-Gravenpolder heb ben zaterdag in Rijnsburg met 10-10 gelijkgespeeld tegen RDC. Het Zuid-Bevelandse team staat in de middenmoot van de hoofdklasse B, maar krijgt nu een paar zware tegen standers zoals het Arnhemse Troesoe en koploper Raes Dam club Maastricht. In Rijnsburg eindigden slechts twee van de tien partijen in een gelijkspel. Al vroeg kwamen de Rijnsburgers op voorsprong. Evert Wiskerke had geen ant woord had op een combinatie van zijn tegenstander. Kees Rijk bracht de teams in evenwicht door een klassieke overwinning. Een nederlaag van Jan van de Weteringh werd gecompenseerd door een keurige zege van Andres van den Berge. Toen Daaf Kasse in een overmachts eindspel moest opgeven, keken de Zeeuwen opnieuw tegen een achterstand aan. Aart Walraven- toonde zijn goede vorm door een mooie overwinning op één van de betere spelers van RDC. Het werd 8-6 voor de thuisclub toen invalster Rianka Rentmeester zich gewonnen moest geven. Haar broer Martijn poetste de achterstand weg. Tegen de ster ke Dick van Dijk had de jeugdspeler op fraaie wijze een schijf veroverd. Dat voordeel bleek in het eindspel voldoende voor de overwinning. Henk Gun- ter speelde vervolgens tegen de voormalige NK-finalist Cor van Dusseldorp gelijk. Topscorer Ar jo Kousemaker kwam met zijn tegenstander ook remise over een. Hoge klassering De wedstrijd tussen Gorinchem 2 en PWG 's-Gravenpolder 2 werd uitgesteld door het slechte weer. De Middelburgse dam club kwam zaterdag in actie te gen Heijmans Excelsior 2. De Middelburgers kunnen een hoge klassering na de 12-8-nederlaag voorlopig vergeten. Twee snelle zou halen. Dallinga daarente gen moest winnen om nog een kans te maken en dan mocht zijn tegenstander bovendien niet te veel punten maken. Het deed de spanning geen goed. Spanning De strijd om de tweede plaats le verde nog wel wat spanning op. Door winst van Van den Dries op clubgenoot Hollestelle en ver lies van Dallinga tegen clubge noot De Kraker ging het zilver naar de Bevelander. De Krakers rapportcijfers toon den aan dat hij de terechte kam pioen was. Hij bleef ongeslagen met 14 uit 7 partijen. Een moyenne van 0.962 (veruit het hoogste) en hij had de hoogste toernooiserie van 8 (gedeeld met Claerhoudt). De hoogste partij van het toer nooi kwam op naam van de win naar van het brons met 1.739. De Kraker veroverde met zijn ti tel een plaats in de regionale fi nale, die van 6 tot en met 8 ja nuari wordt gehouden in Lewe dorp. Persoonlijk kampioenschap, drie banden. Hoofdklasse, district Delta Zuid-West: 1. Jean Paul de Kraker (SBC) 7-14, 0.962, 8, 1.250; 2. Alfred van den Dries (HIO) 7-11, 0.696, 7, 1.052; 3. Meerten Dallinga 7-10. 0.827, 7, 1.739; 4. Eddie van Goethem (Den Ouden Arend) 7-8, 0.824, 7, 1.000; 5. Kimmo Pankow (OBK) 7-7, 0.757, 5, 1.176; 6. Marco van der Hou (LBV) 7-2, 0.637, 6, 0.930; 7. Arjo Hollestelle (HIO) 7-2, 0.635, 6, 0.740; 8. Robin Claerhoudt jr (Reynaert) 7-2,0.625, 8,0.701. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Brothers in arms - Imtech 0-4, Hoven. bedr. Walcheren - Jamin/Pets place 0-4, Prutsers - Dekker- tjes 3-1, Ysvogel - Doemarwa 1-3, Allie angel - Kwik kwek kwak 1-3, Computer service - Hooizolder 3-1Makzo - La pe- lotita azul 3-1. Stand aan kop na 33 games: Jamin/Pets place 30.5, Ysvogel 29, Makzo 27, Imtech 26.5, Computerser vice 26. Dinsdagleague: Schoonen elektro - Het wapen van Zeeland 3-1, Timmerwerken - Bam 4-0, Schrobbeler- ke - Nailstudio 1-3, Spruijt pallet - S4 3-1, Verhoeven - Van der Zwan 1-3, Val- kenisse - Dow 2-2, Bakkerij Maljaars - Pro hair 0-4, Steady state - Suzuki 3-1. Stand aan kop na 33 games: Schoo nen elektro 32, Timmerwerken 28, Val- kenisse 28, Van der Zwan 27, Schrobbe- lerke 25. Woensdagleague: Capello - Full house 1-3, Oliebollen - Poseidon 4-0, Bakker Bart - Herwegh 1-3, 't Goot je - Coby's speelgoed 1-3, M en O bedr. - Misset 1-3, Stadscafe - Johns 1-3, Mo's - Auto de Voogd 0-4, Stand aan kop na 33 games: Oliebollen 31, Auto VLISSINGEN - De jongensju nioren van basketbalclub Vlis- singen hebben in één van hun beste wedstrijden van het sei zoen gewonnen van BS Weert, 96-91 De teams begonnen zenuwach tig aan de wedstrijd. Er was veel balverlies aan beide kan ten. Toen de wedstrijd eenmaal op gang was gekomen, bleek het één van de mooiste duels van het seizoen te zijn. Vlissingen nam het initiatief en liep uit naar een 50-38-voorsprong bij rust. In het derde kwart liep de thuisploeg verder uit, tot maxi maal 17 punten. Naarmate de wedstrijd vorderde kreeg Vlis singen meer foutenlast en Weert kwam langzaam terug in de wed strijd. In het laatste kwart kwam Weert erg dichtbij, maar de gasten wisten nooit langszij te komen. De thuisploeg eindig de de wedstrijd met vier man en behaalde een verdiende 96-91-overwinning. E19>Scores BC Vlissingen: Dorde Karadzic 21 punten, Michel Bosters 19, Wytse de Jong 16, Ab- del El Kharbouchi 14, Benjamin Steenbeek 9, Menno de Jong 7, Dennis de Paauw 6 en Robin de Jonge 4. nederlagen drukten hun ste pel op de wedstrijd. David I vidse haalde te vroeg dam verloor, terwijl Piet Nieuw huijzen in een combinatielij De Zeeuwen kwamen de ach# stand niet meer te boven, Fra Blaas, Kees de Wolf en \ïj Koppejan zorgden met winstp tijen voor wat tegengas, ®j omdat ook Bram Goedha Jaap de Jonge en Ruud vanj nennaam verloren, gingen wedstrijdpunten naar Ro® len. HEINKENSZAND - Wilg Salm is de rijzende ster van Zeeuwse dressuursport. Tijdi de wedstrijd van ruiterclub! Paardebloem in Heinkensza was de amazone uit Yersel weer eens de beste. Ze won het hoogste niveau (klasse! met Living Legend. Met Ote won Salm ook nog het brons, Wilma Salm haalde met des genjarige hengst Living Leg! een score van 64.67 procent I vijftienjarige leerlinge van! Goese Groen College: „Livj liep extreem goed. Hij he geen echte fouten gemaakt.] je hem in zijn waarde laat, li hij zich optimaal controlen Dat geeft een safe gevoel in ring." Salm was ook tevreden oi haar zwarte merrie Otello. is voor haar pas de derde \vi strijd op dit niveau. De p was toch weer goed voorf winstpunt. De wissels vom soms nog een probleem, springt ze wel, maar niet all op het juiste moment. Di wordt nu aan gewerkt." In de klasse Ml was de oventi ning voor Els Hozee, De ama ne uit Wolphaartsdijk stuui de Zep-nakomeling Marou naar 169 punten en behaal daarmee de hoogste dagscore. de Voogd 28, Bakker Bart 27.5,i wegh 26, Misset 25. Donderdag gue: Wondergem - Slagerij Gillii 1 -3, Fonsies - Binnenuit 2-2, Taxi Re se - EPZ 2-2, Auto Smart - EPZ3 Brabant mobiel - EPZ 2 1-3, Eastms Pro shop 1-3. Stand aan kop na 3! mes: Brabant mobiel 34, Pro shop3 Auto Smart 29.5, Fonsies 25, EPZ2 Jeugdleague: Lekker belangrijk-I ladies 1-3, Balzak - Vierkante bal! Nu even niet - SNIPZ 3-1, Nightfil ZPINS 0-4. Stand aan kop na 33 mes: Nu even niet 37, Balzak 30, ZP 26, SNIPZ 23.5, Pink ladies 23. Regio Walcheren. Eerste klail Taxicentrale - Oostkapelle Alfonds/zw negen - Alfonds/zw neg! 14-4, VZV/Hydrofa - Murre/de 5-6, Domburg - Tympaan Eastman/LFA - Oostkapelle 2 13-2,H veld - Torna 4-5. Stand: Alfonds/zwt gen 9-27, Tympaan 9-18, Taxicenli 9-17, Murre/de Visser 9-17, Oostkap 9-13, Meiveld 9-12, Eastman/LFA} Domburg 9-12, Oostkapelle 2 3 Alfonds/zw negen 2 9-9, VZV/Hyd# 9-6, Tom 9-6. Tweede klasse: VZV/Hydrofa 2-I de Schuur 2-9, Onder andere-V) 3-4, Garderen/Dekker - Akkerdaasb 4-6, WZP - PSVW 7-7, Fat kanaria Domburg 2 5-10. Stand: PSVW 8- MO de Schuur 7-16, Geen idee 1' VAW 7-13, Domburg 2 8-13, WZPM Akkerdaas kado 7-12, VZV/Hydrofa 7-6, Onder andere 7-5, Fat kanaries! Garderen/Dekker 7-2. Derde klasse: Schinkel assurantie- Laurens 4-6, VZV/Hydrofa 3 - 4-5, Neptunus - VPV 8-2, DKW adv« ten - Uiterton 1-1, Voskampboys-S VW 8-4, Dekker/Tramper - WoonW Zeeland 6-5. Stand aan kop: Neptun 9-25, VPV 9-22, Baderie 9-18, DKW aft caten 9-17, Voskampboys 9-16. Vier klasse: Milano - EPZ 14-1, TSA br» preventie -fc Zeeland 10-4, Uiterton MO de Schuur 2 10-4, Jong Arnew den - de Stoof 3-3, Gouwe ghey* Garderen/Dekker 2 3-5. Stand e kop: Milano 7-21, TSA brandpreveri 8-21, MO de Schuur 2 8-18, Jong Air muiden 8-16, fc Zeeland 8-16. Vi|l klasse: Mix - AFC 5-2, Westkapelle Torna 2 7-4, VAW 2 - Domburg 31 Stand aan kop: Domburg 3 8-19,W rian 7-13, AFC 8-13, Jobse timmerw ken 7-12, VZV/Hydrofa 4 7-12 Zei« klasse: Fraggles - Hiwako/de Pfflj 9-3, SSG Scheldemond - Westkapell-i 6-7, Uiterton 3 - Draadkrabbers 4-4,Ja se - Murre/de Visser 2 0-16. Stands» kop: Fraggles 8-24, Hiwako/de P«$ 6-15, Murre/de Visser 2 7-13, Proving Zeeland 6-12, SSG Scheldemond8-123 Goes. Poule-A (mannen). VVR 1-2, Boom - La Dolce Vita 1-2, Valöj Verzekeringen - Bison International*! Poule-B (gemengd). ROC Zeelandj Zooitje Ongeregeld 3-1. Poule-C (vrouwen). VV Kattendijksj HHK 2-1, Goedemorgen - De 1-2, Cafe Baarends - BOK 3-0. k maandag Biljarten Regionale competitie pool, eerSl klasse West 4. Po°™1 Sharks-Scooby's Dream team, Loc^ café Pooltime, Terneuzen. AanvUi 20.00 uur. Dammen Europees kampioenschap v6,"J nen. Opening om 12.00 uur, eersie^ de om 13.00 uur. Locatie: zaal MidWjj dorp in Zoutelande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 22