O APK 44.ü> -k r\d ifuJ PZC keuring pers. auto Bosch Car Service Daar kom je graag teri ZORGT U DAT 'T IN DE BUS KOMT zaterdag 26 november 2005 Familiebericht ten vervolg van pagina 12 We zijn bedroefd maar treuren niet. Geestelijk bent u tot het einde bij ons gebleven, een voorbeeld hebt u ons meegegeven. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan. Mama, Oma, u hebt het goed gedaan. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is vre dig ingeslapen onze lieve moeder en oma Irma Maria Spaenhoven weduwe van Lodevicus Gerardus Bogaert 30-12-1924 t 23-11-2005 Peter. Sylvia en Andreas Bogaert Corr.adres: Hulsterweg 1 E, 4587 EA Kloosterzande. Het was (o)ma's uitdrukkelijke wens om in zeer klei ne kring gecremeerd te worden. "De eeuwige God is u een woningen onder u zijn eeuwige armen Deuteronomium 3527 Omringd door liefde en zorg van kinderen en klein kinderen is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, oma en omi Matty Looise-Leijnse Maatje echtgenote van Jaap Looise t 25 mei 1924 124 november 2005 Apeldoorn: |an Kees en Heieen Myrna en A/nold Ma rijn Jaklien en Sebastiaan Merlijn Nijmegen: Bart en Ell Maarten Sander Tricht: Marije en Cor Iris en Frank öriël en Rianne Marre Jorith Kampen: Leo en Tine Matthijs lohan Correspondentieadres: Bart LooiseOkapistraat 20,6531 RL Nijmegen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op woensdag 30 november om 12.00 uur in kerkcentrum de Hoeksteen aan de Roozenburglaan te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat zij niet langer hoeft te lijden, nemen wij afscheid van onze geliefde schoonzus en tante Maatje Looise-Leijnse Middelburg 25-05-1924 f Vlissingen 24-11 -2005 Wij wensen de kinderen sterkte bij dit verlies. Baarn: Kees en Cathrien Looise-Hornsveld West-Souburg: Leny en Jaap Looise-Looise Middelburg: Annie en Frans Anderiesse-Looise Budel: Jan en Wil Looise-Willeboordse Neven en nichten Met dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd, omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en 'Oma Jo' Johanna Maria de Kunder weduwe van Joost Polderdijk Ovezande, Goes, 11 november 1923 24 november 2005 Nieuwdorp: Jan en Cock Goes: Joost en Geralda Lotte. Sanne Krabbendijke: Peter en Jossy Goes: Annemarie en Arian Tilburg: Jan-Cees en Marian Lewedorp: Ria en Klaas Nieuwdorp: Erwin Arnemuiden: Marianne Banjaardstraat 4 4456 BR Lewedorp Zij heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de Medische wetenschap. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve zus, onze schoonzus en tante Johanna Maria Polderdijk-de Kunder Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. N. Westerweele-de Kunder en M. Sanderse S. Riemens Neven en nichten van familie de Kunder Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze lieve schoonzus en tante Jo Polderdijk-de Kunder Nieuwdorp: M. Polderdijk-de Kok Heinkenszand: L. Baaijens C. van Liere Nieuwdorp: T. van de Weele-Polderdijk Q. van de Weele Kloetinge: M. Polderdijk J. Polderdijk-Kole Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 We zijn verdrietig dat is overleden onze zorgzame en lieve broer, zwager, oom en oudoom Hermanus Bartel Woltering - Herman - Vlissingen, f Goes, 8-7-1923 24-11-2005 A. Woltering A.C. Woltering-van Strien t Rob en Toos Michiel Hannie Joost Mirjam en Paul Mark, Vera M.A.E. Everaers-Woltering J.A.J.C. Everaers Theo en Antonella Marco, Sandro, Lydia Herman en Brigitte Mats, Cas, Anouk Nassauhof 118,4461 SXGoes U bent welkom om samen met ons afscheid te nemen van Herman op dinsdag 29 november om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condole ren in de ontvangstruimte van bovengenoemd cre matorium. "Zingt nu de Heer, stemt allen in met ons die God lofzingen Heden is in haar slaap, na een kortstondige ziekte, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Jacoba van Riet weduwe van Albert de Jonge Maastricht, t Goes, 29 januari 1922 25 november 2005 Enschede: C.G.J. de Jonge Hanna, in herinnering Gerard-Jan Ede: Myriam Utrecht: G.J. de Jonge Utrecht: A. de Jonge Goes: C. Koopmans-de Jonge G. Koopmans Franeker: Joost Elma en Evert Goes, Oostwal 20 Correspondentieadres: De Tol 9,4462 AZ Goes Wij nodigen u uit voor de gedachtenisdienst, die zal worden gehouden op woensdag 30 november om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Hoogte', Populieren straat 29 te Goes. Aansluitend zal dan omstreeks 14.00 uur de begrafe nis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden Opa we zullen je missen Bart, Carla, Mario, Hans, Benny, Erik Wij namen kennis van het overlijden van de heer A.L. Rammelaere De heer Rammelaere is jarenlang als gewaardeerd lid van onze beheerscolleges voor onze bank actief ge weest. Wij wensen zijn vrouw, kinderen (achter kleinkinderen en verdere familie veel sterkte. Directie, medewerkers en beheerscolleges Rabobank West-Zeeuws-Vlaanderen Vlissingen, 31 december 1917 Ondanks zijn lichamelijke gebreken heeft hij tot het eind zijn humor behouden. 'Still going strong' was zijn levensmotto. Jan Knuijt t Vlissingen, 18 november 2005 Oom en oudoom van Tineke van den Dries-Geijsen Arthur van den Dries André Geijsen t Hanneke Geijsen-van Hoorn John Geijsen Lia Geijsen-Baeten hun kinderen en kleinkinderen De crematie van oom Jan heeft in familiekring plaats gevonden. Correspondentieadres: Boulevard Bankert 38,4382 AB Vlissingen God, antwoord mij als ik roep. U doet mij recht, U geeft mij weer ruimte als ik in het nauw zit. Psalm 4:2 In de gezegende leeftijd van negentig jaren is een wilskrachtig mens in vrede van ons heengegaan Willem Kleinepier 3 juli 1915 25 november 2005 Wij zijn dankbaar dat hij zo lang een goede man en vader en een levendige opa mocht zijn. Hij heeft veel van ons gehouden. Koudekerke: Jozina Kleinepier-Hollebrandse Koudekerke: Karin Kleinepier Jack Keukelaar Josselien Willemijn en Dennis Marijn en Mandy Marken: Rianne Kleinepier Otto Visser Suzan, Muus, Geerte Middelburgsestraat 17,4371 EP Koudekerke Willem is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 30 november van 12.30 tot 13.15 uur in de consistorie van de Michaëlskerk aan het Dorps plein te Koudekerke. Aansluitend zal om 13.30 uur in voornoemde kerk de afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ont moetingsruimte achter de Immanuëlkerk (ingang Anthonissenstraat). Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Willem Kleinepier in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Zoutelande: J. Kleinepier-Maas A.W. Kleinepier t Zoutelande: M. Kleinepier N. Kleinepier-Gabriëlse Biggekerke: M. Palmers-Kleinepier K. Palmers t Biggekerke: N. Kleinepier-Wijkhuijs L. Wijkhuijs I Neven en nichten 25-11-2005 Psalm 121 Verdrietig, maar blij dat zij zo lang in ons midden was delen wij u mee dat is overleden onze lieve zorg zame, meelevende moeder, schoonmoeder, oma en overoma Annigje Plaisier-de Jong gehuwd geweest met Marius Plaisier, overleden 28 maart 1990 Barendrecht 1 mei 1913 Krabbendijke 24 november 2005 Goes: Tiny en Piet bij de Vaate-Plaisier Mamix en Manja Liesbeth en Menno Alexander Kruiningen: Aart en Mieke Plaisier-Koster r Annemieke en Rudi, Liselot, Arend Marjolijn en Willem Jan Marieke en Marcel Krabbendijke: Anneke Plaisier Hoorn: Lieneke en Harm de Boer-Plaisier Martine Westerscheldestraat 21A 4413 CX Krabbendijke Mama is thuis, gelegenheid tot afscheid nemen maandag 28 november van 19.00 tot 20.00 uur en dinsdag vanaf 13.00 tot 13.20 uur in de kerk. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt dinsdag 29 november om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke gelegenheid tot con doleren. Tot ons intens verdriet is van ons heengegaan onze lieve mammie, oma en omi Oeda Titia Dop-de Priester echtgenote van Jan Leo Dop i Elspeet, Middelburg, 22 december 1908 21 november 2005 Bavel: J.L. Dop E.J.V. Dop-Schröder Breda: Maarten, Marielle Valérie, Olivier New Orleans (L.A., USA): Michiel, Adela Delphine Breda: Caroline, John Martje, Floor Middelburg: O.T. Maljers-Dop P.C. Maljers Middelburg: Oet, Arjan Nina Den Haag: Floris, Simone Amsterdam: Heieen Dop Sassoeiras (Portugal): Arianne, Pedro Thomas, Lara Amsterdam: Els Correspondentieadres: Koudekerkseweg 161a 4335 SN Middelburg De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Dag lieve Oma, Omi Dank je voor al je liefde, wijsheid en steun! Oet, Arjan Nina Dankbetuiging Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed ons goed na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Adriana de Reiger-de Korne Hiervoor onze hartelijke dank. J.J. de Reiger Geerard en Jannie Hanneke en Max en kleinkinderen Heinkenszand, november 2005 Niemand staat stil bij het woord samen. Maar het is een groot gemis, als het woord samen uitje leven verdreven is. Het medeleven heeft mij zeer gesteund en doet mij besef fen dat mijn lieve man August Maria Boonen niet alleen voor mij, maar ook voor anderen veel heeft be tekend. De belangstelling bij de crematie, woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit ik kracht mag putten om verder te gaan. Maria Boonen-Oliviers Colijnsplaat, november 2005 De vele steunende reacties maken mij het helaas niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Willem Bruinooge zeggen wij u hartelijk dank. Familie Bruinooge Kapelle, november 2005 Dankbetuiging Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maai de overweldigende belangstelling tijdens de uitvaart van Theo Buijsse Heeft ons diep getroffen en veel steun gegeven. Die dag en ook de weken daarna is ons duidelijk geworden dat niet alleen wij hem missen. Dit is een enorme stimulans om weer samen verder te kunnen gaan. Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoon lijk te bedanken, betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Ellen, Stephan en Martin Fam. Buijsse Fam. van Vugt Je moa me bluuve herinnere zoak was Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat mijn lieve vrouw, moeder en oma Maria (Maatje) Capello-Janse niet alleen voor ons, maar ook voor anderen heeft betekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost en de vele kaarten maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. Kees Capello, kinderen en kleinkind 's-Heerenhoek, november 2005 De mensen van voorbij - zij zijn met ons verweven. De mensen van voorbij - zijn in het licht - zijn vrij. Uw blijken van medeleven, de vele kaarten, de war me handdrukken en hartelijke reacties, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn allerliefste opa Jacobus Mattheeuwis (Ko) Joosse hebben ons goed gedaan. Onze oprechte dank daar voor. Het sterkt ons te weten, hoeveel Ko voor velen heeft betekend. J.C. Joosse-Kasse Andries Nelleke Han Leo Wil Jim, Ciska Bob Middelburg, november 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man en pa Izaak Marinus de Reu Sjaak hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Emmy de Reu-Roets Patrick Breskens, november 2005 Voor uw medeleven en belangstelling na het over lijden van onze geliefde vader, schoonvader, opa en over-opa Willem Sinke zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Namens de familie: P. Sinke Vlissingen, november 2005 Lieve Peti, vandaag 26 november, zouden we 50 jaar getrouwd zijn. Helaas begon je 26 september aan je laat ste reis, deze keer alleen. Bedankt voor alle Liefde, Geluk, Blijheid en Aandacht die je mij altijd gegeven hebt. Het was fantastisch, daarom mis ik je zo erg lieverd. Tevens willen wij iedereen bedanken voor de overweldi gende belangstelling bij de ziekte en crematie van Piet mijn man, onze vader en opa. In de vorm van hulp, een kaart, telefoontje, bezoek, bloemen, toespraken en de Philharmonie 50 Plus, zijn orkest, bij de dienst in de kerk. Het heeft ons veel steun gegeven. Bedankt lieve mensen. Mientje Stoop-van Gemst Martin, Lisette, Philip, Laurens, Jolien Buitenruststraat 29,4337 EJ, Middelburg Dankbetuiging Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de bloe men, kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen tijdens het ziek zijn en na het overlij den van ons vader en opa Willy Veraart Fam. Veraart, kinderen en kleinkinderen Fam. Lannoye 4527 GJ Aardenburg, Hoogstraat 2 Dankbetuiging De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Arsène César Verbiest hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Familie I.L.M. Verbiest-de Munck kinderen en kleinkinderen November 2005 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder Margaretha Baars weduwe van Gerrit Arie Zijderveld v.d.m. zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. Uw brieven en kaarten hebben ons getroost en blij ven een dankbare herinnering. B.P. Zijderveld G.J. Zijderveld M.C. Zijderveld November 2005 In Memoriam In liefdevolle herinnering 27-11-03 27-1 Piet de Ridder Twee jaar zijn voorbij, zonder jou aan onze zij. Elke dag doet het ons nog pijn dat je niet meer in ons midden mag zijn. Het is voor ons erg moeilijk en vol verdriet is de dag dat je ons verliet. Om daar boven te zijn bij de sterren en de maan zodat jouw gedachten van boven naar ons beneden gaan. We denken wel eens, was je nog maar hier dan konden we het je vragen, en niet schrijven op papier. Er vloeit in deze periode nog menige traan omdat je nooit meer naast ons zult staan. Joke, Nicole en Melis Uitvaartverzorgin Janneke den Besten dag nacht bereikbaar 7t -N f' Londensekaai 9, Middelbu tel: 0118 623359 Enorme partij Oosterse tapijten NU MET 50% KORTING alles met certificaat van echtheid! MINDERHOUD MEUBEL WESTKAPELLE, Zuidstraat 116, tel. 0118-571212 Geopend ma. t/m vr. 9-12 13-18 uur Zaterdag 9-16.30 uur www.minderhoudwonen.nl excl. 3-gas- en dieselroetmetin AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen Zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20| Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 j Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 591} Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 ïSBOVfiG www.boschcarservice.nl Help het geluk *n handje collecteer voor Kinderhui collecteweek 2005 8 t/m 14 mei Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele tiet4 jaren op voor kinderen met minder kansen. HetW van ons werk is sterk afhankelijk van de opbrengst v landelijke collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die colli En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes. Maar voor een heleboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611899. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Wismarstraat 7, 7418 BN Deventer, Postbus 2130, 7420 AC Deventer, tel: (O570)i telefax: (0570) 64 56 02, internet www kmderhulp.nl, e-mjil; info@kindert«^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 68