APK 44.Ü& SAMEN VOOR DARFUI Help de vluchtelinge van Soedan Giro 999 m GROOTSTE ASSORTIMENT VAN ZEELAND DAS LOGOS... PZC Familieberich ten vervolg van pagina 12 keuring pers. auto Bosch Car Service Daar kom je graag terug ü0>GUS j^j MURRE-MOENS zaterdag 26 november 2005 Eens in de toekomst - o blijde morgen. Geen felle stormen, geen angsten meer! Dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft gedaan en betekend, maar verdrietig om haar onverwachts heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zorgzame moeder en oma Cornelia Krijger sinds 2 maart 1997 weduwe van Jacob Jan Kloet in de leeftijd van 86 jaar. Jan t en Ineke Haamstede: ]aap-]an en Monique Burgh: Herman en Susan Marit Kaatsheuvel: Ina en Willem Delft: Hans Leidschendam: Caroline 4328 AA Haamstede, 25 november 2005 Weststraat 19 De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 29 no vember om 13.15 uur in de Aula van begraafplaats "Vredehof" te Haamstede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats al daar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde Aula. Op 25 november is helaas overleden onze geliefde schoonzuster C. Kloet-Krijger M. Kloet-Stoutjesdijk C. Kloet-Zijta Ondanks zijn lichamelijke gebreken heeft hij tot het eind zijn humor behouden. 'Still going strong' was zijn levensmotto. Jan Knuijt Vlissingen, t Vlissingen, 31 december 1917 18 november 2005 Oom en oudoom van Tineke van den Dries-Geijsen Arthur van den Dries André Geijsen t Hanneke Geijsen-van Hoorn John Geijsen Lia Geijsen-Baeten hun kinderen en kleinkinderen De crematie van oom Jan heeft in familiekring plaats gevonden. Correspondentieadres: Boulevard Bankert 38,4382 AB Vlissingen God, antwoord mij als ik roep. U doet mij recht, U geeft mij weer ruimte als ik in het nauw zit. Psalm 4:2 In de gezegende leeftijd van negentig jaren is een wilskrachtig mens in vrede van ons heengegaan Willem Kleinepier 3 juli 1915 25 november 2005 Wij zijn dankbaar dat hij zo lang een goede man en vader en een levendige opa mocht zijn. Hij heeft veel van ons gehouden. Koudekerke: Jozina Kleinepier-Hollebrandse Koudekerke: Karin Kleinepier Jack Keukelaar Josselien Willemijn en Dennis Marijn en Mandy Marken: Rianne Kleinepier Otto Visser Suzan, Muus, Geerte Middelburgsestraat 17,4371 EP Koudekerke Willem is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 30 november van 12.30 tot 13.15 uur in de consistorie van de Michaëlskerk aan het Dorps plein te Koudekerke. Aansluitend zal om 13.30 uur in voornoemde kerk de afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ont moetingsruimte achter de Immanuëlkerk (ingang Anthonissenstraat) Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Willem Kleinepier in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Zoutelande: J. Kleinepier-Maas A.W. Kleinepier t Zoutelande: M. Kleinepier N. Kleinepier-Gabriëlse Biggekerke: M. Palmers-Kleinepier K. Palmers t Biggekerke: N. Kleinepier-Wijkhuijs L. Wijkhuijs t Neven en nichten 25-11-2005 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Psalm 121 Verdrietig, maar blij dat zij zo lang in ons midden was delen wij u mee dat is overleden onze lieve zorg zame, meelevende moeder, schoonmoeder, oma en overoma Annigje Plaisier-de Jong gehuwd geweest met Marius Plaisier, overleden 28 maart 1990 Barendrecht 1 mei 1913 Krabbendijke 24 november 2005 Goes: Tiny en Piet bij de Vaate-Plaisier Marnix en Manja Liesbeth en Menno Alexander Kruiningen: Aart en Mieke Plaisier-Koster Annemieke en Rudi, Liselot, Arend Marjolijn en Willem Jan Marieke en Marcel Krabbendijke: Anneke Plaisier Hoorn: Lieneke en Harm de Boer-Plaisier Martine Westerscheldestraat 21A 4413 CX Krabbendijke Mama is thuis, gelegenheid tot afscheid nemen maandag 28 november van 19.00 tot 20.00 uur en dinsdag vanaf 13.00 tot 13.20 uur in de kerk. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt dinsdag 29 november om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke gelegenheid tot con doleren. Tot ons intens verdriet is van ons heengegaan onze lieve mammie, oma en omi Oeda Titia Dop-de Priester echtgenote van Jan Leo Dop Elspeet, 22 december 1908 Middelburg, 21 november 2005 Bavel: J.L. Dop E.J.V. Dop-Schröder Breda: Maarten, Marielle Valérie, Olivier New Orleans (L.A., USA): Michiel, Adela Delphine Breda: Caroline, John Martje, Floor Middelburg: O.T. Maljers-Dop P.C. Maljers Middelburg: Oet, Arjan Nina Den Haag: Floris, Simone Amsterdam: Heieen Dop Sassoeiras (Portugal): Arianne, Pedro Thomas, Lara Amsterdam: Els Correspondentieadres: Koudekerkseweg 161a 4335 SN Middelburg De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Dag lieve Oma, Omi Dank je voor al je liefde, wijsheid en steun! Oet, Arjan Nina Dankbetuiging Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed ons goed na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Adriana de Reiger-de Korne Hiervoor onze hartelijke dank. J.J. de Reiger Geerard en Jannie Hanneke en Max en kleinkinderen Heinkenszand, november 2005 Niemand staat stil bij het woord samen. Maar het is een groot gemis, als het woord samen uit je leven verdreven is. Het medeleven heeft mij zeer gesteund en doet mij besef fen dat mijn lieve man August Maria Boonen niet alleen voor mij, maar ook voor anderen veel heeft be tekend. De belangstelling bij de crematie, woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit ik kracht mag putten om verder te gaan. Maria Boonen-Oliviers Colijnsplaat, november 2005 De vele steunende reacties maken mij het helaas niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Willem Bruinooge zeggen wij u hartelijk dank. Familie Bruinooge Kapelle, november 2005 Je moa me bluuve herinnere zoak was Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat mijn lieve vrouw, moeder en oma Maria (Maatje) Capello-Janse niet alleen voor ons, maar ook voor anderen heeft betekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost en de vele kaarten maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan Kees Capello, kinderen en kleinkind 's-Heerenhoek, november 2005 De mensen van voorbij - zij zijn met ons verweven. De mensen van voorbij - zijn in het licht - zijn vrij. Uw blijken van medeleven, de vele kaarten, de war me handdrukken en hartelijke reacties, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn allerliefste opa Jacobus Mattheeuwis (Ko) Joosse hebben ons goed gedaan. Onze oprechte dank daar voor. Het sterkt ons te weten, hoeveel Ko voor velen heeft betekend. J.C. Joosse-Kasse Andries Nelleke Han Leo Wil Jim, Ciska Bob Middelburg, november 2005 Voor uw medeleven en belangstelling na het over lijden van onze geliefde vader, schoonvader, opa en over-opa Willem Sinke zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Namens de familie: P. Sinke Vlissingen, november 2005 Lieve Peti, vandaag 26 november, zouden we 50 jaar getrouwd zijn. Hélaas begon je 26 september aan je laat ste reis, deze keer alleen. Bedankt voor alle Liefde, Geluk, Blijheid en Aandacht die je mij altijd gegeven hebt. Het was fantastisch, daarom mis ik je zo erg lieverd. Tevens willen wij iedereen bedanken voor de overweldi gende belangstelling bij de ziekte en crematie van Piet mijn man, onze vader en opa. In de vorm van hulp, een kaart, telefoontje, bezoek, bloemen, toespraken en de Philharmonie 50 Plus, zijn orkest, bij de dienst in de kerk. Het heeft ons veel steun gegeven. Bedankt lieve mensen. Mientje Stoop-van Gemst Martin, Lisette, Philip, Laurens, Jolien Buitenruststraat 29,4337 EJ, Middelburg Dankbetuiging De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Arsène César Verbiest hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Familie I.L.M. Verbiest-de Munck kinderen en kleinkinderen November 2005 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder Margaretha Baars weduwe van Gerrit Arie Zijderveld v.d.m. zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. Uw brieven en kaarten hebben ons getroost en blij ven een dankbare herinnering. B.P. Zijderveld G.J. Zijderveld M.C. Zijderveld November 2005 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 excl. 3-gas- en dieselroetmeting AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen Zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 WISSENKERKE, Autobedrijf de Moor Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 www.boschcarservlce.nl VL NT BOUW- EN AFBOUWMATK' EN Het vloerenplein bij Murre-Moens is vernieuwd! DECEMBER ACTIE Naast de bekende uitvoeringen laminaat, lamel- De gehele maand december zijn er interessant; parket en massief houten vloeren kunt u nu ook aanbiedingen van diverse uitvoeringen laminail bij ons terecht voor een aantal unieke producten en houten vloeren. Kom langs en laat u verrass zoals Celenio -een houtproduct met het uiterlijk door ons veelzijdige aanbod. van steen- en de wereldprimeur "graslaminaat". \/^K\ AFWERKSYSTEMEN Marie Curieweg 9-13 (A58, afrit 40), 4389 WB Vlissingen, T: 0118 - 69 00 00, www.murremoensi MURRE-MOENS IS ONDERDEEL VAN L0GUS BOUW- EN AFBOUWMATERIALEN. WWW.L0GUS.il Vluchtelingenwerk Nederland www.helpdarfur.nl Ana Beatriz leeft in Bolivia. 95% van de plattelandsbevolking moet er rondkomen van minder dan 1 euro per dag. Middelen van bestaan. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl (HOE GROOT IS JOUW WERELD fl(o)Vlb OXFAM NETHERLANDS i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 60