Wat is er aan EÏcos DE HAND MET MIJ?! Hyperactief PZC mathilda wisse Voor meer familieberichten zie pagina 14 Agressjef zaterdag 26 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Naast het verdriet om het overlijden van onze lieve moe der en oma, gaf de Heere ook blijdschap in ons gezin. Het wonder van nieuw leven heeft God ons opnieuw wil len geven. Leven gaf en spaarde Hij, een zoon en broertje ontvingen wij. Abraham Johannes we noemen hem Ruben Johan en Martha Maljaars-de Korte Bart Wout Matthijs 24 november 2005 Mariekerkseweg 29 4364 AR Grijpskerke tel. 0118-591464 Huwelijk Vrijdag 9 december 2005 gaan wij Jacco Vasseur Annemarie Abbenis elkaar het ja-woord geven om 15.00 uur in het oude stadhuis, Meelstraat 6 te Zierikzee. Wie dit met ons mee wil vieren is van harte welkom vanaf 19.00 uur in de Zeeuwse Herberghe, Haven park 2 te Zierikzee. Zeehondenplaat 4 4301 WV Zierikzee Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de overwel digende reacties die we gekregen hebben bij ons 60-jarig huwelijksjubileum. P. Koppejan en C.L. Koppejan-van de Ketterij Burg. Hackstraat 26 Arnemuiden Overleden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sarah-Kim van Luijk dochter van onze collega Michael van Luijk Wij wensen Michael, Anja en verdere familie veel kracht en sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Directie en medewerkers Philips Lighting Vitrite Elektraweg 14338 PK Middelburg Een jong leven Te weinig tijd gegeven Te kort op deze aarde Maar van onschatbare waarde Sarah-Kim dochter van Michael en Anja zusje van Rowan en Lilian Veel sterkte CBS De Goede Polder Vrouwenpolder Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Wilco van Dienst Ons medeleven gaat uit naar Remke, Amber en ver dere familie. Namens alle kinderen, ouders, team, OR en MR wensen we hun veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. O.B.S. 't Staepel'of in Renesse Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze vriend Ruud Zeegers Joan Nora Vigdls en Bart Marijke en Peter Ina en Joop Wederom hebben wij een vriend en collega verloren Ruud The hardest thing under the sky Is to say forever goodbye Gelukkig blijven de herinneringen Wij wensen Klarien en de familie heefveel sterkte. Gé (t) en Margriet Harry en Marianne Feije en Lucie Anne en Ada Ed enjanneke Wanneer een schip achter de horizon verdwijnt, Is het niet weg We zien het alleen niet meer. Onze buurman Ruud Zeegers De buren: Familie Van Acker Familie Blatter Familie Boerma N Cremers N van Steyn Familie Gan, Los Angelos-USA Familie Helmich Familie Kuiper Familie De Kramer Familie Van derMeulen Familie De Nooijer Familie Schokker Familie Steglich Familie Van Thienen Familie Van derZouwen Wij wensen Klarien, kinderen en kleinkind sterkte toe Vlissingen, 25 november 2005 Donderdag 24 november vernamen wij het droevige be richt dat onze buurman Ruud Zeegers is overleden. Wij zullen hem missen en wensen Klarien en de kinderen de komende tijd veel sterkte toe. Wij leven met jullie mee. Leen Rottier Forry Rottier-Verdonk Onze secretaris is niet meer. Dankbaar voor zijn inzet en betrokkenheid voor onze Stichting moeten wij te vroeg afscheid nemen van Ruud Zeegers Wij wensen Klarien en de kinderen alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen v.m. bestuur Stichting G.A.I. Piersonstraate.o. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en oud-collega RJJ. F. Zeegers (Ruud) Wij wensen Klarien en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit R .R, van der Maas Voorzitter Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor onze club heeft betekend, hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze sportvriend Ruud Zeegers Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens je sportvrienden Gymnastiekvereniging D.O.L. Rust zacht Ruud Zeegers Dank voor je enthousiasme, je instructie aan de maten, je vriendschap en je bijdrage. Sterkte Katrien en kinderen bij het aanvaarden van dit verlies. Bestuur en medewerkers Stichting Behoud Hoogaars Dag lieve Henny Je mocht maar heel kort in onze nieuwe band de muziek maken waar je zo van hield. Toch was je, en blijf je één van ons. Leider en leden van de Blue Jeans Big Band Wij weten dat Henny het fijn zal vinden als je e te roos meebrengt naar de E>egraafplaats. Cindy en Wieteke Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, Voor het diepste geluk schieten woorden tekort; Na een leven dat zich gekenmerkt heeft door zorgen, en liefde voor anderen, is voor ons onverwacht door de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze geliefde vader en onvergetelijke opa Leunis Jobse 20 januari 1939 I" 25 november 2005 Middelburg: Ineke Jobse-Maas Middelburg: Jack en Marjan Jobse-Bruijnzeel Kelian Lars Amsterdam: Elma Jobse Veerseweg 157 4332 BE Middelburg Gelegenheid tot condoleren op maandag 28 novem ber van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op dinsdag 29 november om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats Veere om 14.00 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in de Ter Hoogekerk. Prediker 12: 7 Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen onze geliefde broer, zwager, oom en onze neef Leunis Jobse Sterke de Heere Ineke met haar (klein)kinderen in dit verlies. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller harten. Middelburg: E. Geluk-Jobse J.J. Geluk Dordrecht: K. Janse-Jobse J.C. Janse Middelburg: P.M. Davidse-Jobse A. Davidse Middelburg: W. Keyts-Verhage J. Keyts Middelburg, 25 november 2005 Heden overleed, voor ons nog onverwachts, onze al tijd hartelijke zwager en oom Leunis Jobse echtgenoot van Ineke Maas Wij wensen Ineke, Jacky, Marian, Elma en kleinkin deren veel sterkte. Middelburg: Kattendijke: Vlissingen: Middelburg: Serooskerke (W); Oost-Souburg: Middelburg: Oudelande: Vrouwenpolder: 's-Heerenhoek: Oost-Souburg: P. Maas J. Maas-de Voogd in herinnering Jo en Corrie Maas-Weststrate Sjaan en Wim Verhoeff-Maas Saar Walraven-Maas in herinnering Leen en Maartje Walraven- Davidse Wil en Dries Boogaard-Maas Riet en Wim Mesu-Maas Mattie en Kees Plansoen-Maas Wim en Mattie Maas-Geschiere Ko en Els Hannewijk-Maas Piet en Henny Maas-de Visser Kees en Ria Maas-Raas Hillie en Ad Asscheman-Maas neven en nichten Middelburg, 25 november 2005 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer J. Jansen Wij zien terug op een periode van ruim 27 jaar waar in hij, laatstelijk als machinistenhulp, bij de Provinci ale Stoombootdiensten in provinciale dienst werk zaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs W.T. van Gelder voorzitter mrdrs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 24 november 2005 Verdrietig, maar dankbaar, dat hij voor verder lijden gespaard is, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Adriaan Almekinders Goes: L.M. Almekinders Middelburg: M.L. Almekinders t C. Almekinders-Wisse Rijswijk: G.I. Almekinders J. Almekinders-Wisse neven en nichten Adrie Almekinders Na een succesvol zakenleven genieten van de din gen die hij graag deed samen met Suzan en dat was ook "het tennissen". Hij had alles terug en wist menig aanval te pareren, alleen deze aanval, op zijn gezondheid, kon hij niet aan. We zulen zijn sportieve tegenstand en gezellige aanwezigheid node missen. Wij wensen Suzan, kinderen, kleinkinderen en fa milie heel veel sterkte toe. Je tennismaatjes van "De 50+ donderdagmorgentennis" (Zomer en Winter) Al wat Mij de Vader geeft, zal tot Mij komen; en al die tot Mij komt, zal ik geenszins uitwerpen. Joh.6:37 Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar op recht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte rustig is ingeslapen mijn lieve, zorgzame man, onze zorgzame vader en opa Jacobus Riemens in de leeftijd van 77 jaar. Namens de familie: Maatje Riemens-Dingemanse Koudekerke, 22 november 2005 Vredehoflaan 588 4382 CK Vlissingen Overeenkomstig zijn uitdrukkelijke wens heeft de begrafenis in familiekring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. "De eeuwige God is u een woningen onder u zijn eeuwige armen Deuteronomium 3327 Omringd door liefde en zorg van kinderen en klein kinderen is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, oma en omi Matty Looise-Leijnse echtgenote van Jaap Looise t 25 mei 1924 124 november 2005 Apeldoorn: Jan Kees en Heieen Myrna en Arnold Marijn Jaklien en Sebastiaan Merlijn Nijmegen: Bart en Ell Maarten Sander Tricht: Marije en Cor Iris en Frank Uriël en Rianne Marre Jorith Kampen: Leo en Tine Matthijs Johan Correspondentieadres Bart LooiseOkapistraat 20,6531 RL Nijmegen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op woensdag 30 november om 12.00 uur in kerkcentrum de Hoeksteen aan de Roozenburglaan te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat zij niet langer hoeft te lijden, nemen wij afscheid van onze geliefde schoonzus en tante Maatje Looise-Leijnse Middelburg 25-05-19241 Vlissingen 24-11-2005 Wij wensen de kinderen sterkte bij dit verlies. Baarn: Kees en Cathrien Looise-Hornsveld West-Souburg: Leny en Jaap Looise-Looise Middelburg: Annie en Frans Anderiesse-Looise Budel: )an en Wil Looise-Willeboordse Neven en nichten Met dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd, omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en 'Oma Jo' Johanna Maria de Kunder weduwe van Joost Polderdijk Ovezande, Goes, 11 november 1923 24 november 2005 Nieuwdorp: Jan en Cock Goes: Joost en Geralda Lotte, Sanne Krabbendijke: Peter en Jossy Goes: Annemarie en Arian Tilburg: Jan-Cees en Marian Lewedorp: Ria en Klaas Nieuwdorp: Erwin Arnemuiden: Marianne Banjaardstraat 4 4456 BR Lewedorp Zij heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de Medische wetenschap. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve zus, onze schoonzus en tante Johanna Maria Polderdijk-de Kunder Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. N. Westerweele-de Kunder en M. Sanderse S. Riemens Neven en nichten van familie de Kunder Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze lieve schoonzus en tante Jo Polderdijk-de Kunder Nieuwdorp: M. Polderdijk-de Kok Heinkenszand: L. Baaijens C. van Liere Nieuwdorp: T. van de Weple-Polderdijk Q. van deWeele Kloetinge: M. Polderdijk J. Polderdijk-Kole Neven en nichten Overledenenzorg Waarom zou u mij bellen bij een overijlden? Kijk op: www.overledenenzorg.net Het eerste contact na een overlijden 0113-217060 Of 06-24650772 We zijn verdrietig dat is overleden onze zorgzan^i lieve broer, zwager, oom en oudoom Hermanus Bartel Woltering - Herman - Vlissingen, f n, 8-7-1923 24-11-21 A. Woltering A.C. Woltering-van Strieni Rob en Toos Michiel Hannie Joost Mirjam en Paul Mark, Vera M.A.E. Everaers-V J.A.J.C. Everaers Theo en Aittonella Marco, Sandro, Lydio Herman en Brigitte Mats, Cas, Anouk Nassauhof 118,4461 SX Goes U bent welkom om samen met ons afscheid tenen van Herman op dinsdag 29 november om I6.OO1 in de aula van het crematorium, Westelijke Oi Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condc ren in de ontvangstruimte van bovengenoemde matorium. "Zingt nu de Heer, stemt alk met ons die God lof zingen" Heden is in haar slaap, na een kortstondige zie overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en om Maria Jacoba van Riet weduwe van Albert de Jonge Maastricht, fft 29 januari 1922 25 november!! Enschede: C.G.J. de Jonge Hanna, in herinnering Gerard-Jan Ede: Myriam Utrecht: G.J. de Jonge Utrecht: A. de Jonge Goes: C. Koopmans-de Jonge G. Koopmans Franeker: Joost Elma en Evert Goes, Oostwal 20 Correspondentieadres: De Tol 9,4462 AZ Goes Wij nodigen u uit voor de gedachtenisdienst.die worden gehouden op woensdag 30 november 1 13.00 uur in kerkgebouw 'De Hoogte', Populiei straat 29 te Goes. Aansluitend zal dan omstreeks 14.00 uur de bv nis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolera de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevt den', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafpla te Goes. -•oei me opqesl Een psychisch probleem als angst, depressie, een gedragsstoornis, ADHD, een vorm van autisme of een eetstoornis kan een zwaar stempel op je leven drukken. Je snapt jezelf niet. De mensen om je heen begrijpen je niet. Wat moet je ermee? Psychische problemen bij jongeren komen vaker voor dan je denkt. Een op de zes scholieren heeft er zoveel last van dat ondersteuning of hulp nodig is. Je hoeft je er dus niet voor te schamen. Wel is het belangrijk om goede hulp te zoeken. Eleos kan je deze hulp bieden. Aarzel niet langer, bel gewoon eens of neem contact op met je huisarts. Of kijk eens op www.eleos.nl. MeeT informatie? Regio Zuidwest Dordrecht/Goes tel. (078) 61110 57 Regio Midden Amersfoort/Ede tel. (033) 4571717 Regio Noordoost Zwolle/Groningen/Almelo tel. (038) 423 03 o( I stichting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg I www.eleos.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 58