Banen m JobTrack.nl (3#0 ir randstad BESTUURSLEDEN m/v orsele Vemer? Pat zet ik zelf op de rit! medewerker groenvoorziening (mlv) jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt kijk voor meer banen op www.randstad.nl lY E Sn YERSEKE ENGINE SERVICES BV Op zoek naar een uitdagende baan? Dyade, de dienstverlener voor onderwijsorganisaties! (senior-) medewerker financiële administratie Kijk ook op 26 NOVEMBER 2005 - W23 Het Zwin College in Oostburg is een algemeen bijzondere school voor VMBO - HAVO - Atheneum - Gym nasium. Het leerlingenaantal van de school bedraagt circa 1200. Sinds september 2000 zijn alle afdelingen binnen één nieuwe, moderne locatie gehuisvest. Als streekschool wil het Zwin College zoveel mogelijk leer lingen uit West-Zeeuws-Vlaanderen het onderwijs bieden dat overeen- Ikomt met hun capaciteiten. Belang rijk is daarbij dat de vorming van 'hoofd, hand en hart' aan bod komt. De Stichting Onderwijs in West Zeeuwsch-Vlaanderen is bevoegd gezag van het te Oostburg gevestigde Zwin College. Het Zwin College heeft een reorganisatie achter de rug. Daarbij is gekozen voor een nieuw te vormen toezichthoudend /bestuur met ruime mandatering voor de centrale directie. Het bestuur zal bestaan': uit zeven personen. Een aantal leden van het huidige bestuur zal, toe treden tot het nieuwe bestuur teneinde de continuïteit te waarborgen. De leden van het bestuur zijn in staat integraal toezicht uit oefenen aan de hand van de taakstelling van de centrale directie, De leden van het bestuur zijn in staat op het niveau van de centrajë directie te fungeren als sparringpartners in discussies over vraagstukken waarvoor de centrale directie staat. De leden van het bestuur zijn in staat om: a) afstandelijkheid en betrokkenheid te combineren b) beoordelen/controleren te combineren met adviseren/stimuleren c) het organisatiebelang te behartigen met oog voor het algemeen maatschappelijk belang d)te werken met globale informatie en om zich op hoofdlijnen een oordeel te vormen over de aan hen voorgelegde aangelegenheden e) ontwikkelingen in het onderwijs, de onderwijspolitiek en 'dé'. - maatschappij zelfstandig te volgen. Jorse/e zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borse/e is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte I5 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en laatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 180 medewerkers samen aan een xd product. In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaat- irichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie eergelegd. Borse/e vraagt een: voor de ploeg Kwadendamme voor 36 uur per week. nc tie-informatie: onderhoud van begraafplaatsen, het delven van graven en het begeleiden van begrafenissen; aanleg en onderhoud van plantsoenen; onderhoud van sport- en speelvoorzieningen; gladheidbestrijding en onkruidbestrijding; invallen bij de reinigingsdienst voor de eigen organisatie. nctie-eisen: het diploma Groenverzorger B en de bereidheid de cursus Groenvoorziener te volgen; spuitlicentie; ervaring in genoemde werkzaamheden; het rijbewijs BE, C chauffeursdiploma strekt tot aanbeveling; een positieve en collegiale werkhouding. lorse/e biedt: Goede arbeidsvoorwaarden en een salaris van maximaal 2.058,00 bruto per maand (schaal 4, salaristabel juni 2005). ifo rmatie: Voor meer informatie over deze functie kan contact opgenomen worden met Ab van Overbeeke, hoofd afdeling Buitendienst, tel. 0113 238 454 allicitatie: Je kunt je sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop 'P&O'.Je kunt ook e-mailen naar p&o@borsele.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. illeam van Regio Zuid tefand Brabant en Limburg) zoekt '1 januari 2006 een voor veilig verkeer Mweiker Meldpunt Verkeersonveiligheid Zeeland Bidplaats Middelburg) voor maximaal 16 uur per week. IMeldpunt verkeersonveiligheid Zeeland biedt mensen de mogelijkheid islige verkeerssituaties te melden. emedewerker voert de volgende taken uit: iegistferen en beantwoorden van vragen van burgers en externe relaties tontolfice) en doorsturen naar in- en externe partners van tweedelijns vragen nW klachten (backoffice). Moren van verdere klachtafhandeling Witleren van opinieonderzoek door middel van deskresearch. n van periodieke rapportages die inzicht verstrekken in aantal en soort «agen/klachten en de afhandeling. Analytisch jaarverslag op basis van deze rapportages en verwerken van astische gegevens. Schrijven van een jaarwerkplan voor het Meldpunt tunctie bent u speler tussen de verschillende actoren die een rol spelen in jeteren van de Verkeersveiligheid in Zeeland: de Zeeuwse bevolking, 3V0, wwe Zeeland, Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland (R0VZ), "I, waterschappen, politie, etc. fel HBO werk en denkniveau (bijvoorbeeld HEAO) met enkele jaren ervaring. feims van informatie- en communicatiemiddelen. Gfóde communicatieve vaardigheden ferns en ervaring op het gebied van maatschappelijke dienstverlening. 'Jbent in staat met een grote mate van flexibiliteit de functie te vervullen en staat ^bij stevig in uw schoenen. balans ligt tussen 1.913,00 en 2.632,14 per maand en wij bieden goede Paire arbeidsvoorwaarden, ïslelling geldt voorlopig voor een jaar. feit uw sollicitatie voorzien van motivatie en CV sturen naar: p+o@3vo.nl 3V0, afd. P&0, Postbus 423,1270 AK HUIZEN. 2005. de inhoud van de functie: «tellens, districtssecretaris van 3V0 Zeeland. Ml 18470282), e-mail: ahoefkens@zeelandnet.nl ®1 Borghans, regiomanager Zuid «0651269532), e-mail: b.borghans@3vo.nl Wfe naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. houden bij mijn dagindeling. Wat een gedoe. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Dus wil ik vervoer dat bij mij past. Daarom ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juri dische ondersteuning, belastingterug- gave, uitkeringen, zorg en hulp, ver voer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangenen. Word nu lidl 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl lnfo@ango.nl ANGO maak(t) beter leven mogelijk! (Handlcap.nl is de fondsenwervings- organisatie van ANGO, kijk op www handlcap.nl voor meer informatie) hoogst persoonlijk algemeen Jolien Joosse-Bredemeijer (0113) 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes commercieel medewerker m/v Voor een aantal bedrijven in de omgeving Goes zijn we op zoek naar commer ciële kandidaten die beschikken over uitstekende kennis van het Engels en daarnaast het Frans, Duits of Italiaans beheersen. Voor de diverse functies is het van belang dat je minimaal een mbo-opleiding in de commerciële richting hebt afgerond en/of over ruime commerciële werkervaring beschikt. We hebben mogelijkheden voor zowel parttime als fulltime kandidaten. Voldoe je aan de gestelde eisen dan bespreken we graag mef je welke uitdaging het beste bij je past. Een snelle reactie is van groot belang! jolien.joosse@nl.randstad.com productiemedewerker m/v Voor een bedrijf in de oester branche zoeken wij gemotiveerde schoolverlaters die zich het werken in de oesters eigen willen maken. Het oesterseizoen bereikt zijn piek in november en december. Starten op korte termijn is dan ook noodzakelijk. Er" wordt bij dit bedrijf in een klein hecht team gewerkt. Ervaring in de oesters is een pre. Je dient met eigen vervoer in Yerseke te kunnen komen. Er wordt op flexibele tijden gewerkt. Eventueel wordt er in december in ploegen gewerkt. Interesse, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op! angela.melis@nl.randstad.com havenwerker m/v voor diverse locaties binnen Vlissingen- Oost. De werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen van schepen met diverse soorten lading. De juiste personen beschikken over de juiste motivatie, werkervaring en menta liteit, de benodigde papieren als VCA, heftruck- en haven werkcertificaat zijn bij gebleken geschiktheid te behalen via Randstad. harm-jan.hoondert@nl.randstad.com slagerijmedewerker m/v Voor een supermarkt in de omgeving van Goes zoeken wij een medewerker voor de afdeling slagerij. Het betreft een bijbaantje voor de zater dagen en evt. ook beschikbaar voor de avonduren. Interesse, neem zo spoedig mogelijk contact met ons op! angela.melis@nl.randstad.com sales trainee m/v voor een grote bank organisatie zoeken wij voor de regio Zeeland/West-Brabant. In deze functie wordt je zowel via de praktijk als via trainingen geschoold tot adviseur binnen de bank. Je krijgt al snel veel zelfstandigheid en adviseert particuliere klanten aan huis en op de diverse bank locaties. Gedurende twee jaar doorloop je een traject waarbij je alles leert over verzekeringen, sparen, beleggen, hypotheken en pensioenen. Ben jij een commerciële kei die over een hbo-niveau beschikt en bovendien leergierig, gedreven, resultaatgericht en zelfstandig is? Ben je daarnaast in het bezit van een rijbewijs, dan is dit jouw baan. Reageer zo snel mogelijk en overtuig ons van jouw capaciteiten! jolien.joosse@nl.randstad.com klantadviseur m/v Voor het callcenter van het UWV in Goes, zijn wij op zoek naar gemotiveerde klantadviseurs. Je bent het eerste aanspreekpunt voor de klanten en je vindt het leuk om informatie te geven en ze naar de juiste instanties te verwijzen. Wij verwachten dat je op mbo-niveau kan werken, ervaring hebt met telefonische klantcontacten (liefst callcen- terervaring) en communicatief zeer vaardig bent. Na een gedegen fulltime opleiding van ongeveer 2 a 3 weken is er de mogelijkheid om minimaal 24 uur tot maximaal 38 uur per week te werken. Wel dien je 5 dagen per week beschikbaar te zijn. Heb je interesse, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. machteld.willemsen@nl.randstad.com industrie Angela Melis (0113) 27 48 10 Van de Spiegelstraat 2 Goes industrie Harm-Jan Hoondert (0118)42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen detailhandel Angela Melis (0113) 27 48 10 Van de Spiegelstraat 2 Goes financieel Jolien Joosse-Bredemeijer (0113) 27 48 21 Van de Spiegelstraat 2 Goes contactcenter Machteld Willemsen (0113)27 48 07 Van de Spiegelstraat 2 Goes voorrang aan verkeersveiligheid en steun 3V0! Maak uw bijdrage vandaag nog over op giro 103400 t.n.v. 3V0 Huizen o.v.v. gift. k Meer weten? Bel 3V0 tel. (035) 524 88 00, www.3vo.nl. f 'fHHHHMIHMMMMMMNMMMMNriP voor veilig verkeer Yerseke Engine Services BV staat 24 uur per dag klaar voor klanten in binnen- en buitenland. Werkzaamheden worden zowel uitgevoerd in de werkplaats, waar motoren gereviseerd worden, als op locatie ten behoeve van bin nenvaart, visserij en zeevaart. De kracht en het doorzet tingsvermogen van een diesel motor. Twee eigenschappen die kenmerkend zijn voor ons bedrijf en onze medewerkers. Yerseke Engine Services BV is een snelgroeiend bedrijf met 17 enthousiaste medewerkers die zich direct of indirect bezighou den met onderhoud, reparatie, revisie en in- verkoop van Caterpillar schéepsdieselmoto- ren en generatorsets. Wegens groei van ons bedrijf hebben wij vacatures voor de functies van: konstruktie bankwerker m/v - fuii tiir Functie inhoud: Vervaardigen kleine konstructies t.b.v. machinekamer inrichting Vervaardigen hulpgereedschap Assisteren bij revisie van motoren in eigen werkplaats In voorkomende gevallen assisteren bij hermotorisering aan boord van schepen Overige voorkomende werkzaamheden Functie eisen: SOM opleiding Lasdiploma's (vlamboog en CO-2) Enkele jaren werkervaring Zelfstandig kunnen werken electricien m/v -1 Functie inhoud: Reparatie van installaties aan boord van schepen Het maken van elektrische schema's op locatie dan wel in eigen werkplaats Overige voorkomende werkzaamheden Functie eisen: MBO niveau Enkele jaren werkervaring in de maritieme sector leerling dieselmonteur m/v - fulltime Functie inhoud: Assisteren in eigen werkplaats bij onder houd en revisie van Caterpillar motoren en onderdelen Incidenteel assisteren bij onderhoud, reparatie of revisie van Caterpillar moto ren aan boord van schepen Overige voorkomende werkzaamheden Functie eisen: 1 Minimaal LBO techniek (C/D) niveau Affiniteit met dieselmotoren 1 Enkele jaren werkervaring ervaren dieselmonteur m/v - fulltime Functie inhoud: Onderhoud en revisie van Caterpillar motoren aan boord van schepen Zelfstandig storingen lokaliseren en oplossen aan boord van schepen In eigen werkplaats onderhoud en revisie van Caterpillar motoren en onderdelen Overige voorkomende werkzaamheden Minimaal MBO niveau Gedegen kennis van en ervaring met scheepsdieselmotoren Ruime werkervaring Gedegen kennis van MS-Office technisch commercieel medewerker m/v - fulltime Functie inhoud: Maken van calculaties Werkvoorbereiding Project management Overige voorkomende werkzaamheden Functie eisen: 1 Affiniteit met scheepsmotoren 1 HTS - werktuigbouwkunde Enkele jaren ervaring bij voorkeur opge daan in een maritiem technisch bedrijf Gedegen kennis van MS-Office Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift (Frans is een pre) Wij bicden voor deze functies: een verantwoordelijke en zelfstandige functie in een gezond bedrijf. een goede werksfeer en fijne collega 's een salaris dat is afgestemd op de inhoud van de functie. wij vragen voor alle functies een flexibele en service gerichte instelling. goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u in 1 van nevenstaande vacatures geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatie binnen 10 dagen naar ons postadres. Yerseke Engine Services BY Postbus 66, 4400 AB Yerseke. Kreeft 21 4401 NZ Yerseke Tel. 0113-576100 Fax 0113-576101, E-mail: info@yesbv.nl Internet: www.yesbv.nl Service and Trading Caterpillar engines n% O y au" Dienstverlening Onderwijs Dyade Dienstverlening Onderwijs is een organisatie met acht vestigingen in Nederland, te weten: Aalsmeer, Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Ede, Middelburg, Nieuwegein en Rotterdam. Dyade verzorgt de financiële administratie en de personeels- en salarisadministratie voor scholen in heel Nederland. Dyade biedt daarnaast besturen en schoolleiding (beleidsmatige) ondersteuning bij bestuurlijke en managementtaken, onder andere op het terrein van financiën, materiële zaken, juridische zaken, personeel, conflicthantering, fusie begeleiding, huisvesting en schoolautomatisering. Dyade is een grote, groeiende organisatie die zich onder scheidt in continuïteit, brede dienstverlening en innovatie. Dyade heeft ruim 400 medewerkers. Dyade is aangesloten bij het ABP-pensioenfonds. Voor de functie is nadere informatie verkrijgbaar bij de manager Dyade Financieel/ Personeel: Jaap Melse, per e-mail (jaap.melse@dyade.nl) of telefonisch tijdens kantoor- uren (0118-611159). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ter versterking van ons team zoeken wij voor de vestiging Middelburg een nieuwe collega in de functie van De nieuwe (senior-)medewerker De (senior-)medewerker verricht de werkzaamheden binnen de afdeling Administratieve Dienstverlening (FA/PSA) en is samen met enkele collega's verantwoordelijk voor het verzorgen van de meer complexe financiële administraties van aangesloten be sturen vanaf begroting tot en met de jaarrekening. Hij of zij heeft inzicht in de totale financiële administratie, ontwikkelt specifieke kennis op detailniveau en adviseert besturen en directies. Aan wie denken we? Wij denken aan een enthousiaste collega met een opleiding op MBO+ niveau en relevante werkervaring. Daarnaast: - signaleer je knelpunten en kun je oplossingsgericht denken en handelen; - bezit je analytisch denkvermogen en zie je een uitdaging in het verder verbeteren van processen; - draag je met andere collega's zorg voor de verdere ontwikkeling van de administratie; - heb je een sterk ontwikkeld verantwoordelijkheidsbesef en kun je in teamverband werken. Overige informatie Voor deze functie geldt in principe een betrekkingsomvang van 36,5 uur per week. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Denk jij dat je die nieuwe collega bent? Dan nodigen wij je uit te solliciteren. Schrijf een brief (met curriculum vitae) vóór 8 december a.s. aan: Dyade Dienstverlening Onderwijs, t.a.v. de heer C. de Smit (directeur), Dam 10, 4331 GJ Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 49