Vlotor van Chelsea en Engeland Even geen wijntje voor Schunselaar z23 rank Lampard speelt 160ste achtereenvolgende competitieduel Paspoort Bekeroverwinning voor Morres Ruime zege Schouwse Boys Ruim aanbod voor de wegatleten Zevende wedstrijd om ATB Cup kinson naar vartfinale eldhuis nadert ationaal record 200 vrij ressuurruiters aar Nieuwvliet uitslagen vrijdag 25 november 2005 mètballers te zwaar belast? Niet Frank Lampard. Woensdaga- jii speelde hij met Chelsea in de Champions League tegen Ander- morgen breekt hij een record doorvoor de 160e achtereenvol- een competitieduel voor zijn club af te werken. arRoy Hammink HAAG - Alex Ferguson de loftrompet: „Er zijn weinig voetballers die zo wedstrijden achter elkaar Uien spelen. En zijn stijl ver- jert nooit: hij gaat van straf- iopgebied tot strafschopge- ii,De opbouw van een aanval «int bij hem en bij het einde j de aanval is hij meestal betrokken." de goede orde: Ferguson het hier niet over een speler, de manager van United prijst Frank De onvermoeibare van Chelsea eve- erde afgelopen zaterdag een jiek record door voor de 8ste achtereenvolgende keer een competitiewedstrijd van h club te spelen. Lampard tam op gelijke hoogte met jnd James, die halverwege de (en negentig hetzelfde pres als doelman van Li- Morgen, in de uit strijd bij Portsmouth, wordt alleen recordhouder. wordt Lampard niet door zijn aantal wed- toegezongen met 'Super jak'. De diepgaande midden- scoorde dit seizoen in de ppetitie al tienmaal en is (sa ai met Ruud van Nistelrooij) Sorer van het Premiership. werd in 2005 verkozen tot Naam: Frank Lampard Geboren: 28-6-1978 Lengte: 1.83 meter Gewicht: 88 kilo [Clubs: West Ham United ieugd), Swansea City luurbasis, 10 duels, 1 joal), West Ham United [163 duels, 35 goals), Chel- sa (231 dujels, 60 goals) bterlands: 38 (10 goals). Speler van het jaar, won met Chelsea de titel en de League Cup en heeft inmiddels een vaste plaats in de nationale ploeg. In oktober maakte hij de winnende treffers voor En geland tegen Oostenrijk en Po len. Zijn goal in die eerste wed strijd was goed voor WK-kwali- ficatie. Weinig mensen hadden gedacht dat de 27-jarige motor van Chel sea zo ver zou reiken. In 2001 be taalde Chelsea 11 miljoen pond (17 miljoen euro) aan West Ham United en die club leverde hem voor dat bedrag in cadeauver pakking af aan de andere kant van Londen. Oké, de middenvelder had twee interlands op zijn naam staan, maar veel fans mochten hem niet. Ze scholden hem uit voor 'Fat Frank' en verweten hem dat hij zijn basisplaats dankte aan vriendjespolitiek. De techni sche leiding op Upton Park was in handen van zijn oom Harry Redknapp (manager) en zijn va der Frank Lampard senior (as sistent). Orgie Bij elke verkeerde bal kreeg Lampard junior te horen dat hij niet te veel aan Cyprus moest denken. Op dat eiland vierde hij in juni 2000 vakantie met zijn vrienden Rio Ferdinand en Kieron Dyer, beiden ook interna tional. In de badplaats Ayia Na- pa deden de drie wat iedere Brit op een zonvakantie doet: drin ken, drinken, drinken en seks. Het trio topvoetballers filmde in beschonken toestand voor de gein een eigen orgie en dat bleek een dure fout: toen de band in Engeland ging rouleren, werden ze er bij elke slechte wedstrijd fijntjes aan herinnerd door pers en publiek. Nadat zijn boezemvriend Ferdi nand eind 2000 aan Leeds Uni ted werd verkocht en zijn oom en vader even later werden ont slagen, was er voor Lampard geen toekomst meer bij West Ham United. Chelsea verloste hem uit zijn lij den, maar het begin op Stam ford Bridge was moeilijk. Op 16 september 2001 kreeg hij een ro de kaart, vijf dagen daarvoor had hij de normen van goed fat soen overschreden. Lampard be zocht met drie ploeggenoten een bar op Heathrow en samen dre ven ze onder invloed van alco hol de spot met gestrande Ameri kaanse toeristen, die in paniek waren door de aanslagen op de Twin Towers in New York. De boete van de club, de ge sprekken met zijn vader (een voorbeeldige linksback, twee in terlands, 658 duels voor West Ham) en een schorsing (voor de rode kaart) werkten helend voor Lampard. Hij trainde keihard en raakte zijn babyvet kwijt, miste geen competitieduel meer en dat is knap. Ten eerste omdat ondanks de continentale invloe den van het laatste decennium elke Engelse club nog steeds minstens één traditionele 'bon- ecrusher' onder contract heeft staan. Lampard raakte echter nooit geblesseerd. „Het heeft iets te doen met fit heid", liet de speler afgelopen zaterdag zelf weten. „En ook met wat geluk en slimheid. Je moet nooit je been terugtrekken en nooit een vliegende tackle maken als je er de bal niet mee kunt veroveren." Daarnaast werd Lampard nooit slachtoffer van de rotatiepoli- tiek van Chelsea-manager José Mourinho en diens voorganger Claudio Ranieri. In de afgelopen twee seizoenen startte hij in elk competitieduel in de basis en miste hij in de 76 wedstrijden slechts 49 minuten. Mourinho: „Ik moet in de eerste plaats aan het team denken: als hij niet goed genoeg is, stel ik hem niet op. Maar Frank is elke keer zo fit dat hij zijn record verdient." GPD Frank Lampard (tweede van rechts) feliciteert zijn ploeggenoot Ricardo Carvalho na zijn treffer van afgelopen woensdag tegen Ander- lecht. Chelsea won met 2-0. foto Thierry Roge/Reuters TERNEUZEN - De futsallers van ZVH/Morres/Controlec hebben zich bij de laatste acht van het bekertoernooi ge schaard. De koploper in de eerste klasse won simpel van het twee klassen lager spelende Kortendijk uit Roosen daal, 11-5. De thuisploeg kwam in de tweede minuut op achterstand, maar stelde daarna orde op zaken. De gelijkmaker in de achtste minuut van Kenneth Okorley was het startsein voor een waar offensief. Bij rust stond het al 7-1 door goals van Jordy Bakker (2), Ali Eryürük (2), Gerben Schram en Marco Vaal. Na de pauze liep Morres verder uit naar 10-1 door Arno Zwegers, Ali Eryürük en Michiel Standaert. Daarna scoorde Kortendijk drie keer voordat Michiel Standaert de elfde treffer voor de Zeeuws-Vla mingen maakte. GOES - Het vorig jaar gedegradeerde Schouwse Boys is hard op weg terug te keren naar de eerste klasse van het futsal. Dat de tweedeklasser daar thuishoort, bewezen de Zeeuwen in het bekerduel met Veve Taxi Geers. Schouw se Boys won het duel met de eersteklasser met 20-9. Snel kwamen de gasten op 4-0-voorsprong. Veve kwam daar na terug tot 4-2, maar de Schouwenaren stonden bij rust met 9-4 voor. In de tweede helft bracht de thuisploeg een extra veldspeler in voor de keeper. Schouwse Boys wist daar optimaal van te profiteren. Thomas Vos maakte acht treffers, Leon Sinke eentje minder, Martijn van Grunsven scoorde drie keer en Ingmar Quist trof twee keer doel. GOES - De wegatleten kunnen morgen en zondag aan de bak voor hun favoriete sport. De Hobbeldebobbelloop van Zoutelande start zaterdagmiddag om twee uur in de Langstraat. Het traject van 11 km gaat over strand, door het bos en over de duinen en heeft zeventien nijdige klim- metjes. Het aantal voorinschrijvingen is met veertig ma tig maar gebruikelijk bij deze loop zijn er veel na-inschrij vers. Ze kunnen zich melden in De Babbelaer, tegenover de muziektent. Voor de Zakloop die zondagmiddag om 14.00 uur in Nisse start is bijzonder veel belangstelling. En niet alleen uit Zeeland, maar ook van ver daar buiten. Reeds honderenvijftig atleten schreven in, het grootste deel voor de halve marathon. Daarnaast kan gestart wor den op de 7.5 km. Op de halve marathon is Wilko de Vos (Kattendijke) de te kloppen man na zijn overwinning een half jaar geleden in de Meidoornloop op dezelfde locatie. WESTENSCHOUWEN - De Zeeuwse mountainbikevere niging X-Treme houdt morgen op het parkoers in de bos- wachterij van Westerschouwen de zevende wedstrijd voor de Zeeuwse ATB Cup. Bij de senioren voert Edzard van Ewijk op overtuigende wijze het klassement aan. Hij wordt gevolgd door de pas zestienjarige Marco Minnaard uit Wemeldinge, die Kevin Gideonse in de zesde wed strijd in Westdorpe van de tweede plaats verdrong. Gide onse startte daar niet en duikelde naar de vijfde plaats. Ook de wegrenners Dennis Raadtgever en Richard Slabbe- koorn zijn hem voorbijgestoken. Bij de vrouwen voert Baukje Doedee de ranglijst aan. Zij heeft slechts twee punten voorsprong op Nathalie de Roo. IRA - Vanessa Atkinson heeft de Qatar Classic de kwartfi- e bereikt. Haagse squashspeelster, die Doha als tweede is geplaatst, isloeg de Engelse Bailey in rgames: 10-8 6-9 9-4 9-6. In eerste ronde was Atkinson te rkvoor Tegwen Malik uit Wa- ANP 1EJ0N - Reizen en jetlag heb ei niet al te veel invloed op de estaties van Marleen Veld- is, De Twentse zwemster, die Durban en Sydney nu in lejon is beland, was gisteren het wereldbekerevenement deze Zuid-Koreaanse stad reeweg de snelste op de 200 der vrije slag. 1.56,46 benaderde ze haar Hionale kortebaanrecord tot minder dan een tiende. Veld- had anderhalve tel voor tong op de Australische As- ighMcCleery. Met 24,61 was is ze ook met afstand de beste de50 vrij. De Zuid-Koreaan- Sun So Eun gaf een volle se- sdetoe. meeste toppers laten het B-toemooi in Daejon, de der etappeplaats in de 'World aan zich voorbij gaan. De ïerikaan Jason Lezak is er Hij won de 100 vrij in 36, vóór de Zuid-Afrikaan ikNeethling (47,57) en de Ar- otijn Jose Meolans (48,26). EUWVLEET - De ruiter- en ovclub De Zwinruiters houdt "gen in manege Hippo d'Or Nieuwvliet een dressuurwed- iijd. f de ruiters in de klasse L2 freft het de eerste van de drie ctiewedstrijden voor het hws kampioenschap, is te merken aan de start- Zelfs combinaties van Goe- Qverflakkee, dat tot regio 1 van de KNHS behoort, men de reis naar de einvs-Vlaamse badplaats om ®ten te bemachtigen. De ge sneerde Mieke Evertse uit •oikenszand en Mascha Boone 'Oostdijk zijn favoriet. Vlissinger wil pieken op EK dammen voor veteranen door Koen de Vries VLISSINGEN - Hij damt bijna zijn hele leven en toch staat Peter Schunselaar voor een on bekend avontuur. Maandag be gint hij in Zoutelande aan het EK dammen voor veteranen, een toernooi voor veertig vijftig plussers dat zes dagen duurt. „De laatste keer dat ik aan een meerdaags toernooi meedeed was in 1969", herinnert de 54-ja- rige Vlissinger zich. „Het was het NK voor de jeugd in Apeldoorn." Ergens in een doos onder zijn bu reau moet het damprogramma Truus liggen, maar waar pre cies? Hij heeft de database met duizenden partijen nooit op zijn computer geïnstalleerd. Peter Schunselaar is een dammer van de oude stempel. Hij probeert zich staande te houden met be hulp van zak-dambordjes, dam- boekjes (bijvoorbeeld met diver se edities van 'Openingen' door Ton Sijbrands) en vooral een ho ge dosis creativiteit. Vaak komt hij ermee weg tegen hoger inge schatte spelers, maar op het EK zou dat wel eens een probleem kunnen worden, verwacht Schunselaar. ,,Ik kan de eerste vijftien zetten niet in hoog tempo spelen, zoals iemand die allerlei openingen uit z'n hoofd kent. Ik ben geen theoreticus, maar moet steeds dingen beredeneren, bedenken of uitrekenen. En dat kost tijd. In één of twee partijen is dat geen probleem. Maar in een toer nooi dat van maandag tot en met zaterdag duurt, hou je dat niet vol. Zeker niet als je twee keer op één dag twee partijen moet spelen. Op een gegeven mo ment ben je op.Ik denk dat ik mijn krachten goed zal moeten verdelen." Aarzeling Hij zegt het met enige aarzeling, want hier verkeert de dam-ex- pert op tamelijk onbekend ter rein. Het laatste meerdaagse toernooi speelde hij bijna 35 jaar geleden. „Aart Walraven is naar EK's in Polen en Tsjechië geweest. Ik heb ooit met mijn vrouw in Polen een rondreis ge maakt. Het is een erg mooi land om te bekijken, maar niet om te dammen. Ik ga niet graag lang alleen van huis." Aan dat meerdaagse toernooi dat de laatste jaren in de zomer Peter Schunselaar: „Als er een Zeeuw bij de eerste tien komt, zou dat al mooi zijn" foto Ruben Oreel in Goes gehouden wordt, het Zeeland Open, kan de Vlissinger niet meedoen. Hij werkt in de zo mer op Waterland Neeltje Jans en dan is het daar topdrukte. Wat Schunselaar zich nog van het NK voor de jeugd herinnert is dat hij destijds met onder an deren Ton Sijbrands en Harm Wiersma - deelnemers aan het toernooi voor senioren - ging stappen en dat het evenement voor hem daarom niet op rolle tjes verliep. „Pas toen de voorzit ter van de Zeeuwse dambond een paar dagen langskwam, heb ik me netjes gedragen. Het ging toen ook meteen een stuk beter. Ik haalde uit de laatste vijf par tijen acht punten." Met andere woorden: de oude Schunselaar moet zich de ko mende week in Zoutelande in acht nemen. De glazen wijn die hij 's avonds zo graag voor zich zelf en zijn vrouw inschenkt, moet hij even laten staan. Dat zal hij ook doen, heeft Schunse laar zichzelf plechtig beloofd. De Vlissingse veteraan wil name lijk een goede prestatie neerzet ten. Hij weet dat hij dat kan: „Als er echt iets op het spel staat, kan ik wel eens boven me zelf uitstijgen. De laatste weken heb ik wat gas teruggenomen. De partijen voor het Zeeuws kampioenschap zag ik als een testcase. Daaruit bleek dat het met de vorm wel goed zit. Ik was de eerste die Bennie Pro voost op remise hield en had een plusremise tegen Martijn Rent meester. Dat zijn signalen dat het wel goed zit." Eerste tien Denk echter niet dat Peter Schunselaar komende week in Zoutelande een gooi gaat doen naar de Europese titel. Daar voor is het toernooi veel te sterk bezet. „Als er een Zeeuw bij de eerste tien komt, zou dat al mooi zijn", schat Schunselaar in. Natuurlijk hoopt hij dat hij diegene zal zijn, maar Kees Rijk uit Lewedorp en organisator Aart Walraven uit Zoutelande maken evenveel kans. Schunse laar vernacht op het EK een soort van toernooi in een toer nooi, met als inzet de titel 'beste veteraan van Zeeland'. „We proberen elkaar een beetje in de favorietenrol te drukken", zegt hij. „Walraven heeft al ge zegd dat hij mij bij de beste tien verwacht. Maar hij weet zelf ook wel dat hij, als het hem een beetje meezit, hoog kan eindi gen. Hij eindigde niet voor niets bij de eerste editie op de tweede plaats. Kees Rijk doet een beetje nonchalant over het toernooi. Maar dat maakt hem juist ge vaarlijk." Zwitsers Aan het EK dammen nemen zes Zeeuwen deel. Naast Aart Wal raven, Peter Schunselaar en Kees Rijk zijn het Jo Houmes, Frans Blaas en Evert Wiskerke. Het toernooi voor vijftigplus sers wordt gehouden in zaal Middendorp in Zoutelande. Het evenement telt negen ronden en wordt gespeeld volgens het Zwit sers systeem. Dat betekent dat de deelnemers steeds opponen ten treffen die in het klassement in hun buurt staan. Het toernooi wordt maandag om 12.00 uur geopend. De laat ste ronde wordt zondag 4 decem ber gespeeld. Midden Zeeuws-Vlaanderen Twee de klasse: Chocolat. Mauritsz-D-S Ca lypso 4-11, Atoom Boys/Kraaghof-Bak- kerland Terneuzen 4-4, Cerestar-Bakker- land Terneuzen 3-3, Sportcafé Axel-HKC/Driewegen 6-5, Dow 1-Mari- ne Service 2-3, Smit Sportprijzen-Re- ham Vastgoed 3-5. Stand: 1. D-S Calyp so 8-21; 2. Dow 1 8-16; 3. Reham Vast goed 8-15; 4. Smit Sportprijzen 8-13; 5. Sportcafé Axel 7-12; 6. Bakkerland Ter neuzen 8-11; 7. Atoom Boys/Kraaghof 8-11; 8. Marine Service 9-10; 9. Choco lat. Mauritsz 8-9; 10. HKC/Driwegen 8-6; 11. Cerestar 8-4. Derde klasse: Café De Griete-FC Vatitec 5-10, Café Driewe gen-Deurwaarder M&T 6-5, Benny Sport-Amstelhoekje/VDeco 6-4, FC llex-Café De Mops 5-9, Unitron -Schipper/Adhanco 10-5, Sportkantine 't Zwaantje-Flux Electro 4-0. Stand: 1 Cafe Driewegen 9-27; 2. Benny Sport 8-19; 3. Sportkantie 't Zwaantje 9-19; 4. Café de Mops 8-13; 5. FC Vatitec 9-13; 6. AmstelhoekjeA/Deco 8-12; 7. Flux Elec tro 9-12; 8. Café De Griete 8-9; 9. Unitron 9-8; 10. FC Ilex 8-7; 11. Deur waarder M&T 9-7; 12. Schipper/Adhan co 8-3. Orevo Oostburg: Oud Sluis-Security Nederland 3-2, Telepost-Avance 7-1, Signtex/de Sutter-Meeuwsen 5-0, Spits- broek-Gaos 1-2, Drie Koningen-Potterie Sluis 7-2, Polderman-RVS/Engelaar 7-3, Riemens-Expert Bakker/Diancy 0-5, de Eenhoorn-Oranje Duivels 8-5. Stand A-poule: 1. Oud Sluis 7-13, 2. Signtex/de Sutter 6-11, 3. Blauwe Tulp 7-11, 4. Polderman 7-10, 5. Oranje Dui vels 6-6, 6. Meeuwsen 7-6, 7. Security Nederland 6-4, 8. RVS/Engelaar 6-3, 9. de Eenhoorn 6-3, 10. l'Equipe 7-3,11. la Porte d'Or 7-2. Stand B-poule: 1Gaos 7-12, 2. Telepost 5-10, 3. Riemens 6-8, 4. Marco Polo 6-8, 5. Spitsbroek 7-6, 6. Drie Koningen 6-4, 7. Potterie Sluis 6-4, 8. Olympiakos 6-4, 9. Expert Bakker/Diancy 5-2,10. Avance 6-2. U.I.U.UlU'Uffi liens en De Cler; Landzaat, Van Galen en Schaars; Sektioui (60. Meerdink), Ar- veladze (78. Koevermans) en Perez. Middlesbrough: Jones; Bates, Ehiogu, Riggott en Pogatetz; Morrison (63. Par- naby), Doriva, Nemeth (75. Queudrue) en Boateng; Hasselbaink en Viduka (63. Ayegbeni). Middlesb. Lit.Lovech AZ 3 2 10 2 2 0 0 6 2 110 4- 4- 1 2- 1 Lucky Day. 2-7-20-22-24-26-31 -32-41 -44-45-47-50-5 1-52-59-64-67-73-77. Uefa Cup. Tweede ronde. Groep A Viking-Slavia Praag 2-2 (1-0). 26. Nhleko 1-0, 51. Vlcek 1-1, 55. Gaarde 2-1, 83. Pitak2-2. Scheidsrechter: Hanac- sek (Hon). Toeschouwers: 7941. Gele kaart: Hansen (Viking). Hamburger SV 2 2 0 0 6 3-0 Slavia Praag 2 1 1 0 4 6-4 Viking 3 1114 3-4 Monaco 1 0 0 1 0 0-1 CSKA Sofia 2 0 0 2 0 2-5 Groep C Hertha BSC-RC Lens O-O. Scheids rechter: Webb (Eng). Toeschouwers: 20.000. Gele kaart: Dardai, Marcelinho, Neuendorf (Hertha BSC), Seydou Keita, Jussie (RC Lens). Halmstad-Sampdoria 1-3 (1-1). 18. Djuric 1-0, 31. Volpi 1-1, 67. Diana 1-2, 86. Diana 1-3. Scheidsrechter: Halsey (Eng). Toeschouwers: 2500. Gele kaart: Falcone, Sala (Samp- doria). Boekarest 2 1 1 0 4 4-0 Sampdoria 2 1 1 0 4 3-1 Hertha BSC 2 110 4 1-0 Lens 3 1114 5-4 Halmstad 3 0 0 3 0 1-9 Groep D Dnipro Dnipropetrovsk-Litex Lo- vech 0-2 (O-Ó). 72. Novakovic 0-1, 90. Nazarenko 0-2 (eigen doel). Scheids rechter: Hyytia (Fin). Toeschouwers: 10.000. Rode kaart: 62. Radchenko (Dnipro Dnipropetrovsk 2x geel). Gele kaart: Semochko (Dnipro Dnipropetro vsk), Berberovic (Litex Lovech). AZ-Middlesbrough O-O. Scheidsrech ter: Paparesta (Ita). Toeschouwers: 8465. Gele kaart: Schaars, Steinsson (AZ), Hasselbaink, Pogatetz, Boateng (Middlebrough). AZ: Timmer; Steinsson, Mathijsen, Ja- Grasshoppe Dnipro D. 30030 1-7 Groep E Tromso-Rode Ster Belgrado 3-1 (2-1). 22. Bernier 1-0, 24. Zigic 1-1, 37. Arst 2-1, 74. Arst 3-1 (strafschop). Scheidsrechter: Van Egmond (Ned). Toeschouwers: 4289. Gele kaart: Wall- tin (Tromso), Zigic, Lukovic (Rode Ster Belgrado). Stand. RCStrasb 2 2 0 0 6 4-0 ASRoma 1 1 0 0 3 2-1 FC Basel 2 10 13 2-3 Tromso 3 1 0 2 3 4-5 RodeSter 2 0 0 2 0 2-5 Groep F CSKA Moskou-Levski Sofia 2-1 (O-O). 49. Vagner Love 1-0, 73. Vagner Love 2-0, 90. Domovchiyski 2-1. Scheidsrechter: Clark (Sco). Toeschou wers: 15.000. Gele kaart: Ignashevich (CSKA Moskou), Tomasic, Borimirov (Levski Sofia). Olympique Marseille (Fra)-SC Hee renveen 1-0 (O-O). 89. Taiwo 1-0 (straf schop). Scheidsrechter: Ferreira (Por). Toeschouwers: 16.000. Gele kaart: Yildi- rim, Derveld, Vandenbussche (SC Hee renveen). Olympique Marseille: Barthez; Meite, Garcia, Cesar en Taiwo; Koke (61. Nas- ri), Delfim, Lamouchi (81. Mendoza) en Ribéry; Oruma en Niang. SC Heerenveen: Vandenbussche; Seip, Hansson, Derveld en Jeroen Drost; Henrico Drost, Breuer en Pranjic; Yildirim, Huntelaar (31. Nilsson) en Sa maras. Olympique 2 2 0 0 6 3-1 CSKA Mosk 3 1114 3-3 Levski Sofia 2 10 13 2-2 SC H'veen 3 0 2 1 2 0-1 Dinamo B 2 0 1110-1 Groep G Shaktar Donetsk-Rapid Boekarest 0-1 (O-O). 87. Maldarasanu 0-1. Scheids rechter: Richards (Wal). Toeschouwers: 24.500. Gele kaart:Jadson (Shaktar Do netsk), llyes (Rapid Boekarest). PAOK Saloniki-VFB Stuttgart 1-2 (O-O). 48. Megahed 1-0, 85. Ljuboja 1-1, 90. Ljuboja 1-2 (strafschop). Scheids rechter: Davila (Spa). Toeschouwers: 29.000. Rode kaart: 90. Udeze (PAOK Sa- loniki), 76. Meissner (VFB Stuttgart2x geel). Gele kaart: Megahed (PAOK Salo- niki), Meira (VFB Stuttgart). Rapid Boek 2 2 0 0 6 3-0 Sh.Donetsk 3 2 0 1 6 3-1 Stuttgart P.Saloniki Rennes Groep H Zenit St. Petersburg-Sevilla 2-1 (1-0). 11. A. Kerzhakov 1-0, 89. A. Ker- zhakov 2-0, 90. Puerta 2-1. Scheidsrech ter: Leuba (Zwi). Toeschouwers: 20.500. Gele kaart: Arshavin, Hagen, Gorshov (Zenit St. Petersburg), Daniel, Sales, Jor- di, Maresca, Puerta (Sevilla). Zenit 3 2 0 1 3 2 0 1 6 2 0 0 2 0 1-3 2 0 0 2 0 0-4 Bolton W. Sevilla Besiktas Vitoria G. 2 1 1 0 4 2-1 2 0 2 0 111 10 0 10 3 4-2 Melbourne. WK, finales. Mannen, meerkamp: 1. Tomita (Jap) 55,349 punten (vloer 9,137-voltige 9,612-ringen 9,562-sprong 9,500-brug 9,550-rek 9,300), 2. Mizutori (Jap) 55,349 (9,437-8,325-9,325-9,637-9,325- 9,300), 3. Savenkov (WRu) 55,112 (9,337-8,925-9,075-9,325-9,275-9,175), 4. Martinez (Spa) 54,948, 5. Korokordin (Rus) 54,736, 6. Selariu (Roe) 54,436,11 Zonderland 53,111 (8,412-8,812-8,100- 9,250-9,275-9,262), 15. Wammes 52,173 (8,412-7,687-8,100-9,250-9,275-9,262).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 45