Van der Hooft vrijdag 25 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16,00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren De Heere, Die elk leven leidt heeft ons opnieuw met de kinderzegen verblijd. Hij heeft leven gespaard en leven gegeven Wij hebben uit Gods hand een zoon en broertje gekregen. Adriaan Aron 23 november 2005 Jan en Petra de Visser-Hoogesteger Collin Bouwluststraat 4,4363 BH Aagtekerke, tel. 0118-581040 Lief, klein, uniek. Bijzonder... Godswonder... Je bent welkom, EEFKE Eefke Johanna Pieternella Geboren op 21 november 2005 Ko-Wim, Petra Fabian Noordhoek-Leendertse Rippolderseweg 1 4493 NX Kamperland Overleden Ik zweef en ik zweef tussen de wolken ik zweef en ik zweef kan overal naar toe ik had nooit gedacht en nooit durven dromen ik voel me zo vrij en niet meer zo moe. Tekst van de cd: Wonderlijke reizen naar Met veel verdriet laten wij jullie weten dat Sarah-Kim van Luijk na 6 maanden is overleden op 23 november 2005 Michael en Anja van Luijk-Becciu Rowan, Lilian Teeuw Pelgrimstraat 10 4354 AR Vrouwenpolder Sarah-Kim is thuis. Maandag 28 november om 12.30 uur bent u van harte welkom om samen met ons afscheid te nemen in het gebouw "De Ontmoeting" achter de Pelgrim- kerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Om 13.30 uur zal Sarah-Kim begraven worden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop zal er gelegenheid zijn om wat bij te praten in het gebouw "De Ontmoeting". Met grote verslagenheid en intens verdrietig hebben wij kennisgenomen van het door een noodlottig on geval plotseling overlijden van Wilco van Dienst partner van onze collega Remke Knaapen Wij wensen Remke, Amber en de familie van Wilco kracht en sterkte om dit enorme verlies te dragen. Jan Micha Marco Vincent Ronald Hanny Jeanette Jerry Mike Gert Anita CARe Schadeservice Klarinetweg 4,4337 RA Middelburg Onze lieve vriendin Ine van Weele is door haar Hemelse Vader thuisgehaald. Komé en Erna Boot, Harald en Anne-Rose Tholen, 21 november 2005 Ruud heeft vandaag zijn laatste reis beëindigd. Hij neemt nu volle rust. Ruud Zeegers Haarlem, 26 juli 1946 Vlissingen, 24 november 2005 Vlissingen: Klarien Zeegers-Looijen RotterdamMi jke Zeegers Gabriël Oostvogel Cleo Amsterdam: Femke Zeegers Martin Mersmann Piersonstraat 3 4384 HK Vlissingen Ruud is thuis. Gelegenheid om afscheid van Ruud te nemen op dins dag 29 november om 1 3.00 uur in de aula van net cre matorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Aansluitend zal er om 1 3.45 uur een herdenking wor den gehouden, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid om samen te komen in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg, Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons lid en oud-collega R.J.J.F. Zeegers (Ruud) Wij wensen Klarien en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit R.R. van der Maas Voorzitter L Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Ruud Zeegers Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris "Elk afscheid is de geboorte van een herinnering" Altijd positief stond jij in het leven, zelfs toen het zo moei lijk werd. We hebben ontzettend veel bewondering voor je, en zullen je nooit vergeten! Henny Molle-Schonis In de leeftijd van 60 jaar. Middelburg: Ton Molle Willy Schonis-van Hilst Cindy de Waard-Molle Daan de Waard Luna Kyo Wieteke Schop-Molle Edwin Schop 23 november 2005 Grootmede 71 4337 AB Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 28 november om 1 3.00 uur in de OostkerK te Middel- burg. Wij zouden het fijn vinden jullie daar te ontmoeten. Aansluitend zullen wij Henny begraven om 15.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Alleen schriftelijke condoleances. Hierbij willen wij jullie allemaal bedanken vooralle lieve zorgen en enorme steun. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve mams Mooier dan jij kan niet. Liever dan jij is er niet. Bijzonderder dan jij bestaat niet. Het draadje naar boven bestaat wel. We blijven altijd bij elkaar, We houden van je Veel liefs en dikke kussen. Cin en Wiet "Zij hield zo van het leven Vandaag is na een liefdevolle verzorging in het Sint Jans Hospice te Middelburg overleden, mijn zus en schoonzus en onze tante Henny Schonis echtgenote van Ton Molle Waalwijk: Dick en Octavie Leiderdorp: Willemijn enjoeri Noa en Fee Rotterdam: Frederike en Emile Evi Nichten en neven 23 november 2005 Burg. Moonenlaan 1 3 5141 EJ Waalwijk Met veel goede en mooie herinneringen in ons hart heb ben wij afscheid moeten nemen van ons schoonzusje en onze tante Henny Molle-Schonis Lenn en Toine van den Broek-Molle Wim en Odile Molle-Monteil Clemens en Kathleen Molle-Jonkheid Jos en Marlies Molle-van Houts Joke en Wim de Groof-Molle neven en nichten 'Soms gebeuren er dingen in een mensenleven die zó inarijpend zijn dat je het gevoel hebt dat je erdoor wordt verpletterd' (Karei Glastra van Loon) Henny Voor altijd in ons hart. Middelburg, 23 november 2005 Ella en Piet Dag lieve Henny Er was altijd zoveel gezelligheid zoveel gelach Alles wat we nu nog hebben is zoveelstilte Je blijft altijd in ons hart. Je liefhebbende nichtjes, Hetty, Ella, Wilma Dag lieve Henny Tante Nel Ella en Piet, Edwin, Angela Cor en Michiel JackenJopie, Michel, Priscilla Hetty, Marcel, Remy, Wendy Joke Renéen Wilma Wilma en Rinus, Sharon, Sven Dag lieve Hen, Dag mooie, moedige meid van ons. Wat zullen we je missen, je vriendinnen Ella, Nelly, Annemiek Dag lieve Henny We hadden je zoveel meer games gegund. Yanty, Dineke, Nelly, Louise, Jannie Henny Een levenslustige vriendin om van te houden. Een vriendin die altijd bij ons blijft. Is niet meer. Liefs, Truus en Gerard Carry Wil en Guus Op woensdagmorgen ingeslapen Dag lieve Henny Jan Ineke Minderhoud Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en naaste collega Henny Molle Henny heeft ruim 16 jaar bij ons gewerkt als telefoniste/ receptioniste. Vanuit haar functie heeft zij onnoemelijk veel telefonisch en persoonlijk contact gehad met mensen namens onze organisatie. Zij genoot van deze contacten en van haar werk. JHenny was lief, enthousiast en ze had altijd, zelfs tijdens haar ziekte, veel belangstelling voor anderen. Wij zullen haar heel erg missen. Wij wensen naar man Ton de kinderen Cindy en Wiete ke en hun familie alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens al haar collega's Vliedberg en de directie SVRZ, Frank Bordui directeur Henny Was een fantastische collega voor ons, we zullen haar erg missen. Corrie, Joke, Leni, Marcel, Mattie, Nelly, Ronald, Yvonne en Willy Jos van Weele Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze maritieme vriend. World Ship Society - Zeeland Branch Diepbedroefd geven wij u kennis, dat na een kort stondige ziekte, door de HEERE van ons is weggeno men, onze geliefde zuster en behuwd-zuster Tannetje Koppejan in de leeftijd van 75 jaar. Meliskerke: J.A.C. Koppejan C.C. Koppejan-Benou J. Koppejan H. Koppejan 4365 NA Meliskerke, 23 november 2005 Kaasboerweg 2 Onze zuster en behuwd-zuster is opgebaard in de rouwkamer van de kerk der Gereformeerde Gemeen te, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke, alwaar gele genheid is tot afscheid nemen op D.V. zaterdag 26 november van 16.30 uur tot 17.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. maandag 28 november om 11.00 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je gaf onsje liefde, bezorgdheid en trouw, wij hebben genoten van die jaren met jou. Wij weten dat het jou ook goed heeft gedaan, maar ivij zullen je zo missen bij het verder gaan. Na een langdurig ziekbed is overleden mijn gelief de man, onze fijne vader en opa Adriaan Almekinders Heinkenszand, Kapelle, 29 juli 1928 24 november 2005 Kapelle: Suzan Almekinders-Nieuwenhuijze De Heume: Matthijs en Liesbeth Almekinders-van Ravesteijn Mathilde Charlotte Numansdorp: Lenni en Wil Bouw-Almekinders Bart Annerie Veghel: Leo en Inge A lmekinders-Otten Thijs Job Iris Boterbloem 4,4421 MJ Kapelle De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 29 november om 12.00 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (bereikbaar via A58, afrit 28). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Met intens verdriet, maar dankbaar, dat hij voor ver der lijden gespaard is, geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Adriaan Almekinders op de leeftijd van 77 jaar. 's-Heer Arendskerke: Jac Nieuwenhuijze L. Nieuwenhuijze-Koppejan Goor: C. Nieuwenhuijze t G. Nieuwenhuijze-Mollenhorst Vucht: J. van Loo-Nieuwenhuijze E. van Loo t 's-Heer Arendskerke: J.B. Nieuwenhuijze T. Nieuwenhuijze-Geelhoed Neven en nichten Verdrietig om hem te missen, dankbaar om hetgeen hij in ons leven betekende, delen wij u mede dat, na een dapper gedragen ziekte, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgroot vader Izaak Cornelis Almekinders echtgenoot van Elizabeth Maria Dieleman in de leeftijd van 79 jaar. Zuidzande: E.M. Almekinders-Dieleman Oostburg: Ria Robesin-Almekinders Sjaak Robesin Martin en Elizabeth, Daan Amanda Breskens: David Almekinders Rita Almekinders-Jansen Claudia en Anne Jan Evelyn en Michael Breskens: Frans Almekinders Joke Almekinders-de Rooij Ilona Waterlandkerkje: Betsie Almekinders Nadine 4505 AN Zuidzande, 23 november 2005 Dorpsstraat 27 De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 26 november om 10.30 uur in het cremato rium "Temeuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa Je hebt je strijd dapper gestreden. Afscheid nemen doet pijn we zullen je missen, maar nooit vergeten. Martin, Elizabeth en Daan Amanda Claudia, Anne Jan Evelyn, Michael Ilona Nadine 23 november 2005 Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve Pa, schoonvader, opa en grootopa Jaap Franse sinds 15 november 1988 weduwnaar van Beth Clarijs *14 januari 1922 - f 23 november 2005 Bep en Bob Willigers Conny en Pim Peverelli Lisette en Jan Uitterhoeve Henny en Paul de Kort José en Karei van Steenbergen Kleinkinderen en achterkleinkind Lewedorp, Zorgcentrum 'De Kraayert', 23 november 2005 Correspondentieadres: H. de Kort, Boudewijnstraat 28,4458 BW 's-Heer Arendskerke Zondag 27 november is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid van hem te nemen in rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 28 november om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius, Johan Frisostraat 5 te Kwadendamme. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum 'De Kraayert' voor de goede en lief devolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa We zullen je nooit vergeten Chantal Dennis Lotti Pieter Michelle en Victor, Daphne Ellen en Jelto Daniëlle en Sebastiaan Charlotte en Robert Marion Wouter en Mariële Esther en Bas Chris Niels Vertrouwen Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C, W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland In vrede is van ons heengegaan mijn zorgzom, vrouw, onze lieve, gastvrije moeder, oma en over. oma Wilhelmina Mecuwsc-Verschuure 4 oktober 1921 23 november 2005 Wolphaartsdijk: G. Meeuwse 's-Heer Hendrikskinderen: Toon en Cobi Eddy en Laurier, Cyrille Patrick en Monica René en Esmeralda Sandra en Reinaud Domburg: Adri en Ineke AHard WUke en Camille i Wolphaartsdijk: Willem en Wilma I Wendy Gertjan Voorburg: Ria en Wim Tim Bart Meuleweie 21,4471CX Wolphaartsdijk Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag lij november van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrimi 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast deAljj Begraaf plaats) te Goes. De gedachtenisdienst, waarbij u wordt uitgenw digcf, zal worden gehouden op maandag 28 novettij ber om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkè-j straat 1 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be-, graaf plaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolerJ in Gemeenschapshuis 'De Brug', Oostkerkestrod 3 te Wolphaartsdijk. Indien ugeen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor onze klub heeft betekend hebben wij kennisgenomen va het op 86-jarige leeftijd overlijden van Jean de Decker Oprichter en erelid van Schaakklub Souburg Bestuur en leden Schaakklub Souburg Hij verlaat ons eenvoudig, na het beste van zichzelf en zijn krachten tot het uiterste te hebben geschonken ter toewijding aan zijn omgeving Dankbaar om wat hij voor ons is geweest melden wij u het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader De Heer Arsène Leopold Rammelaere echtgenoot van Agnes Celesta Buyck weduwnaar van Zoë August Marie de Rijcke Geboren te Eede op 15 mei 1919 en stilletjes inf» liekring van ons heengegaan te Eede op 24 noveti 2005, voorzien van het H. Sacrament der Zieken. GROOTMEESTER VAN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU Eede: Agnes Rammelaere-Buyck Eede: Leo en Jenny Rammelaere-Gobeyn Bart Rammelaere en Jera van de Velde Carla Rammelaere en Jordy Versprille Adegem (B.): Etienne en Marlies Hermie-Rammelaere Mario en Els Hermie-Coene Marthe, Lars Hans Hermie Eede: Theo en Anja Rammelaere-de Pu André Rammelaere t Benny Rammelaere Erik Rammelaere Oostburg: Noël t en Annie Maes-de Milliano Luc en Carolien van Waes-Ma Martijn, Anouk, Sem Marc Maes en Els Kuzee Hulst: Georges de Milliano Goes: Marijn en Marie-Louise Hoogstrate-de Milliano Youri Hoogstrate Minke Hoogstrate De families Rammelaere, de Rijcke, Buyck en de Milliano Eede, 24 november 2005 Brieversweg 3 4529 JE Eede Met dank aan Privazorg en de huisartsen De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 29 november 2005 om 10.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Ten Hemelopneming te Eede, waarna de be grafenis (in intieme kring) zal plaatsvinden op be graafplaats "De Verrijzenishof" te Eede. De familie komt samen in de Hof van Eede om9J uur. Condoleren voor de uitvaartdienst vanaf 9.15 uur achter in de kerk. Indien u geen rouwbrief mocht ontvangen, dan ho pen wij u toch te bereiken met deze advertentie. I u it vaar fverzorgpg de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Mi gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Voor vervolg familieberichten zie pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40