rjoba is in derby op revanche uit 'ZC Geboren sprintster Wisse ziet uit naar Elfstedentocht District krijgt drie rieuwe klassiekers Zware cijfers voor driebanders Goes 21 fttra Rijn wil een nieuwe domper tegen Swift voorkomen w Swennen in definitieve selectie Kocabas laat NK boksen schieten Roeier veilt gouden plak Sluiter naar tweede ronde Praag Handbalsters verslaan Tsjechië uitslagen agenda donderdag 24 november 2005 wb ^Roeland van Vliet |5 - Het kan vriezen en «ien bij Tjoba. De ene week SH het korfbalteam uit fleer Hendrikskinderen de jut, een week later is het spel Hom over naar huis te schrij- i, „We spelen te wisselval- weet ook Petra Rijn. „We m van die dagen dat we ,-elijks scoren, terwijl we vaak als anders schieten, [hoop dat dat zaterdag niet |eval is." fe speelt Tjoba tegen Swift, ifnige andere Zeeuwse ploeg |(!e eerste klasse G. De vier betingen met de Middelbur- js twee keer op het veld, tekeer in de zaal - zijn om [reden de belangrijkste wed den in het seizoen. „Het zijn •jd speciale ontmoetingen. Er Cl veel publiek op af, de pten televisie zijn erbij. Dan |ieer je echt alles te geven", jtRijn, de negentienjarige in- taster van 's-Heer Hendriks- jderen die sinds anderhalf tui het eerste team van Tjo- plt. fear het beste is om het duel jt Swift als een gewone wed- jjii te benaderen. We moeten [in mogelijk op de dingen er «een letten. jonge korfbalster, die door ns makkelijk scoort, zegt dat een nieuwe domper tegen ift te voorkomen. Anderhal- naand geleden, toen de twee as op het veld in 's-Heer idrikskinderen ook tegen- r elkaar stonden, gaf Tjoba [thuis. Voor rust scoorde de tg van trainer Ko Crucq ir één keer („een doelpunt imij") en in de tweede helft al de achterstand niet meer jopen. Swift won met 13-9. it was een foutje", stelt Rijn. minste, dat hoop ik. We wa- idiedag veel te nerveus." (kende indien was Tjoba tijdens de helft van de veldcompeti- nog zoekende. De ploeg aide nog met vijf mannen en ircuwen, volgens Rijn geen Tjoba-speelster Petra Rijn is niet van plan veel weg te geven tegen Swift. „We zijn op revanche uit." ideale situatie. „Dat kwam om dat we een aantal geblesseerden in de ploeg hadden. We moesten wel met een wat grotere ploeg spelen. Maar dat betekende wel dat je nooit in dezelfde samen stelling het veld opkwam en je er een enkele keer naast stond. We wisten elkaar daardoor op het veld nog niet echt te vinden, de combinaties liepen nog niet zoals het hoorde." Tjoba pakte in acht veldduels maar zes punten en de ploeg is nu op een voorlopige 'zèsde plaats terug te vinden. Veel te laag, vindt Rijn. „Omdat we nog zoekende waren, hebben we een paar keer onnodig verloren." In de zaal is Tjoba met vier om vier gaan spelen en vergaat het de ploeg al beter, hoewel het eerste duel tegen Bolnes weer slordig verloren ging. Rijn: „Maar zaterdag hebben we tegen Tempo wel gewonnen en er liefst 21 in gelegd. En dat op kunststof korven. Zaterdag spe len we weer thuis. Dan moet het net zo gaan. Ik wil namelijk re vanche tegen Swift." Petra Rijn, die in Goes de oplei ding onderwijsassistent volgt, is met haar negentien jaar één van de jongelingen in Tjoba 1. Ze kwam ruim twee jaar geleden over vanuit de junioren, speelde één seizoen in het tweede team en stroomde daarna door. „Er kwamen in de zomer van 2004 nogal wat plekken vrij in het eer ste team, omdat Esther van Bo ven, Jojanneke Fokke en Chan dra Goedegebuure zwanger wa ren. Toen kreeg ik mijn kans. Ik heb vervolgens een goed jaar ge had en zit er nu nog steeds in, terwijl ze allemaal wel weer te rug zijn na hun zwangerschap pen. De trainer heeft blijkbaar vertrouwen in mij." De spraakwaterval heeft het nu naar haar zin in het hoogste se niorenteam, maar aanvankelijk wilde ze helemaal niet weg bij de junioren. Logisch ook, aange zien Tjoba Al succes op succes stapelde. „We mochten in ons laatste juniorenjaar twee keer naar het Nederlands kampioen schap voor districtsteams. Wij dachten: als we daar bij de eer ste vijf komen, promoveren we mooi naar de hoofdklasse. Maar we werden twee keer kampioen, zowel op het veld als in de zaal. Zo'n jaar wilde ik nog wel een keer. Ik beschouw dat echt als foto Willem Mieras het hoogtepunt uit mijn korfbal- tijd." Maar Tjoba wilde verjon gen bij de senioren en Rijn werd gevraagd of ze de stap omhoog wilde maken, hoewel ze vanwe ge haar leeftijd nog niet hoefde. „Eerst heb ik er nee tegen ge zegd. Toen zijn ze bij mij thuis komen praten en hebben ze me toch nog overtuigd. Achteraf heb ik er natuurlijk geen spijt van dat ik toen al heb toegege ven. Ik ben al vrij snel in het eer ste team gekomen en daar ben ik zeer blij mee. Dat team is toch het visitekaartje van je club." aoor Ad Pertijs I0UW - De Zuidwest-Neder- lindse wielerkalender wordt ffrrijkt met drie nieuwe klas- akers: de Omloop EPZ Bors- «le.die op 13 mei wordt gere- ien en meetelt voor de belof- lincompetitie. Verder zijn toe- (evoegd de Ster van Moerdijk (28 mei, beloften) en de Om loop van de Drimmelen (18 jmi, amateurs). Daarnaast kon consul Jan ïanHaneghem op de jaarlijk- s kalendervergadering vol kots bekendmaken dat de re- ?ovolgend jaar een aantal be- bngrijke kampioenschappen ia huis heeft. In Oudenbosch tort het NK tijdrijden gehou- fen, in Effen het NK voor aateurs en masters en in öiaam wordt rond de Acht ift WK voor militairen (tijd riten weg) gereden. Iedereen klaagt over de stij fde kosten voor wedstrij den, maar ondertussen ko nen er wel steeds meer grote re wedstrijden bij", stelde lan Haneghem verbaasd p. Het aantal gewone crite riums blijft stabiel. Het NK tijdrijden is het neest aansprekende evene ment voor volgend jaar. öudenbosch heeft de organi satie toegewezen gekregen, ■üleen de datum is nog niet hekend. Het NK is niet de enige titel- kijd die in Oudenbosch gere- m wordt. Ook de districts- ampioenschappen zijn toege ven aan het koepelstadje, "wel op 5 juni. en opvallende wijziging in klassiekerkalender is de erhuizing van de Ronde van lidden-Brabant naar eind Bart. De aloude tweedaagse ttrt daarmee terug naar lar oorspronkelijke datum. talender District Zuid-West Nederland: "art: Omloop van de Houtse Li ft (vrije klassieker), 12 mrt: ™'00P van Rucphen (vrije klas- reT)> 18 mrt: Ronde van Oud- ossemeer en Wester schouwen, mrt: Ronde van Woens- fcdit, 25 en 26 mrt: Ronde van wen-Brabant (tweedaagse), j'mrt: Ronde van Huijbergen. •apr-Ronde van Steenbergen, 8 'PK Omloop van de Braakman 'kompetitie), 9 apr: jeugdr. Oosterhout, 15 apr: ZLM Tour Goes (belofte klassieker), 17 apr: Ronde van Werkendam, 17 apr: jeugdr. Hoogerheide; w23 apr: Ronde van Oud Gastel, 30 apr: Profronde van Made, 30 apr: Wim Hendriks Trofee (club competitie). 1 mei: Oranjeronde Breda, 1 mei: Ronde van Kapelle, 6 mei: Omloop van Borsele (int. Vrou- wenkoers), 7 mei: Ronde van Standdaarbuiten, 7 mei. Om loop van Borsele. (jun., jun.vr. en nieuw.vr.), 13 mei: Omloop EPZ Borssele (clubcompetitie), 14 mei: Ronde van Nieuw Vosse- meer, 19 t/m 21 mei: Driedaagse van Axel (wereldbeker junio ren), 20 mei: Ronde van Yerse- ke, 21 mei: Ronde van Stampers gat en Ronde van Sluiskil, 25 mei: Ronde van Kioadendam- me, 28 mei: Ster van Moerdijk (beloften klassieker). 5 juni: districtskampioenschap pen in Oudenbosch, 6 jun: Ron de van Axel, 10 en 11 jun: OZ Wielerweekend (UCI tweedaag se), 10 jun(?): Ronde van Nieuw- dorp (nieuw.) en Ronde van de Witte Brug (ama), 11 jun: jeug dr. Acht van Huijbergen, 15 t/m 17 jun: Ster Zeeuwsche Eilan den (UCI vrouwen driedaagse), 17 jun: Ronde van Nieuwendijk, 18 jun: Omloop Gem. Drimme len (ama), 18 jun: jeugdr. Made, 24 jun: Landelijk jeugdtoernooi Breda, 29 jun: Ronde van Prin- 1 jul: Ronde van Kruiningen, 2 jul: NK Amateurs en Masters, 2 jul: Ronde van Kaatsheuvel, 4 jul: Ronde van Westdorpe, 10 jul: Ronde van Heerle (demy's oud-profs en elite), 15 jul: Ron de van 's Heer Arendskerke, 15 jul: Ronde van Philippine, 18. jul: Ronde van Clinge, 22 jul: Ronde van Kortgene, 24 jul: WK tijdrijden militairen Chaam, 26 jul: Acht van Chaam en WK weg militairen in Chaam, 29 jul: Ronde van Biervliet, 31 jul: Draai van de Kaai Roosendaal. 2 aug: Ronde van Zundert, 5 aug: Ronde van Burgh Haamste de, 6 aug: Ronde van Fijnaart, 13 aug: profronde van Zevenber gen, 18 aug: Juniorenronde van Woensdrecht, 19 aug: Ronde van Lage Zwaluwe, 20 aug: Ron de van Nispen, 20 aug: jeugdron- de Gedempte Haven Bergen op Zoom, 25 t/m 27 aug: West-Bra bantse Pijl (junioren driedaag se), 25 aug: Zierikzee, 27 aug: ju bileumronde van St. Willebrord (bij 60-jarig bestaan), 27 aug: Ronde van Ginneken (vrouwen B). 7 sep: Kermisronde van Roosen daal, 10 sep: Ronde van Hank en jeugdr. Breda, 17 sep: Ronde van Hoogerheide, 20 sep: jeugd- ronde Ossendrecht, 24 sep: Ron de van Wemhout. 1 okt: Ronde van Oosterhout. door Mieke van den Broek GOES - Op de schaatsbaan in Breda kent ie dereen haar, in haar woonplaats Goes is dat wel anders. De achttienjarige Martje Wisse is noodgedwongen buiten de provincie met haar sport bezig. Toch denkt ze nog altijd aan een Zeeuwse schaatsbaan. Vorig weekeinde presteerde Wisse boven verwachting op de gewestelijke kampioen schappen supersprint (100 en 300 meter) in Breda. Met twee Zeeuwse records werd ze maar nipt van de eerste plaats afgehouden, terwijl ze van tevoren hoopte op een vierde plek. Met haar nieuwe pr's hoort Wisse bij de na tionale topdertig. De onverwachte prestatie kan nog leuke gevolgen hebben voor het ver loop van het schaatsseizoen van Wisse. „Ik ga nu proberen om me te plaatsen voor de Nederlandse kampioenschappen super print, die begin februari worden gehou den." Studeren Drie jaar geleden besloot Wisse zich niet en kel op schaatsen te richten. Een uitnodiging van de gewestelijke selectie sloeg ze af. De schaatsster wilde blijven studeren. Nog steeds heeft ze daar geen spijt van. „Als ik zie wat de schaatsers uit de selectie rijden, doe ik daar niet voor onder." Wisse bleef rijden voor de Goese schaats- club De Poel. Om haar trainingsuurtjes te maken, reist ze in Zeeuws gezelschap naai de ijsbaan in Breda. Daar krijgt ze les van Toon en Dimphy Romme, inderdaad familie van dé Gianni Romme. Het zijn de ouders van de oud-Olympisch kampioen, die een Zeeuws selectiegroepje van vijftien mensen onder hun hoede hebben. Dat betekent heel wat reizen dus voor Wis se, maar het is haar niet vreemd. Ook voor haar studie ergotherapie (tweedejaars) is ze veel onderweg. Ze heeft dan wel een kamer in Rotterdam, maar toch komt de studente vaak naar haar ouderlijk huis in Goes, om dat er vanuit Zeeland gecarpoold wordt. Ook gaat Martje regelmatig met vader An ton de weg op om haar conditie lopend of fietsend op peil te houden. Vader Anton lijkt de motor achter de schaatsbezigheden van dochterlief. Hij slijpt haar schaatsen, coacht haar tijdens wedstrijden en houdt de resultaten van zijn dochter nauwgezet bij. En desgevraagd zoekt hij even de wedstrijden op die Martje dit seizoen rijdt. „Ik ben natuurlijk fan van haar", lacht pa Wisse, die zelf ook fanatiek rijder op ijzers is. Skeeleren De naam van Martje Wisse duikt overigens niet alleen op bij het schaatsen. De Goese doet ook mee aan skeelerwedstrijden. Drie maanden geleden werd de achttienjarige rijdster allround kampioen op de skeelers. Maartje Wisse aan het werk op de baan van Breda, waar ze trainingen volgt van de ouders van Gianni Romme. foto Cor Viveen Ook won ze de provinciale skeelermara thon. Die wedstrijden pikt ze gewoon mee, omdat alle schaatsers dat doen. „Ach, om dat het een Zeeuws kampioenschap is, vind ik het leuk. Met de marathon heb ik voor de rest erg weinig. Ik ben een geboren sprint ster." Toch heeft Wisse nog ambities op de lange afstand. Zo wil ze graag een keer deel nemen aan de Elfstedentocht. „Dit jaar mag ik voor het eerst meeloten voor deelname. Ik kan elk moment post krijgen. Het zou mooi zijn als ik de tocht met mijn vader en broer zou kunnen rijden. Mijn vader mag van wege zijn lange lidmaatschap jaarlijks meedoen. Maar als ik word uitgeloot, rijd ik hem gewoon buiten mededinging", grapt de fanatieke Wisse. Als het gaat vriezen springt Wisse een gat in de lucht. De vries kou en het daarmee gepaard gaande ijs zou goed zijn voor de bekendheid van het schaat sen in Zeeland. Ze doelt op de bouw van een schaatsbaan. Wisse hoopt altijd nog op de komst van de baan. „Het moet breed aangepakt worden. Het cios, het toerisme en andere scholen moeten erbij betrokken worden. Er moet niet alleen gezegd worden dat er te weinig mensen in Zeeland zijn en dat het daarom niet kan. Je moet naar de mogelijkheden kij ken." KLOETINGE - Kloetinge-keeper Merlijn Swennen is op genomen in de definitieve selectie van het Nederlands amateurteam. KNVB-coach Marco Bout maakte gisteren op het sportcentrum in Zeist de achttien namen bekend. Het amateurteam, voor spelers onder 23 jaar, speelt op woensdag 30 november op het veld van FC Lisse een wed strijd tegen Jong Italië onder 21 jaar. Die wedstrijd be gint om 19.30 uur. Opvallend is dat Swennen na zijn blessure zijn plaats on der de lat bij Kloetinge voorlopig moet afstaan aan Jaco van der Schee. DEN BOSCH - Hüsnü Kocabas is iets te enthousiast ge weest met zijn plan om komende maandag alweer te gaan boksen tijdens het NK in Rotterdam. Na overleg met sportarts Peter Vergouwen is besloten dat Kocabas, die vorige week in China een maagvirus opliep waardoor hij moest opgeven op het WK, voorlopig rust moet houden. „Eerst moet alles goed onderzocht worden. We mogen dit niet onderschatten van de arts", aldus zijn trainer Henny Mandemaker. Waarschijnlijk stapt Kocabas begin vol gend jaar pas weer in de ring. GPD AMSTERDAM - Diederik Simon laat zijn gouden medail le van de Olympische Spelen 1996 veilen. De oud-roei- kampioen wil wel van het eremetaal af als er flink voor wordt geboden. De opbrengst komt ten goede aan het coachfonds van de Amsterdamse studentenroeivereniging Nereus. De veiling heeft zaterdag plaats bij Nereus om half vijf. Alleen leden en oud-leden kunnen bieden op het goud van Simon. „Het ding ligt toch maar in een kluis", zei Simon gisteren. Diederik Simon won de gouden medaille in Atlanta met de Holland Acht. Bij de Spelen van Sydney 2000 en Athe ne 2004 veroverde hij zilver. Vorig jaar kwam hij in het wereldnieuws toen hij in Athene zijn plak verloor in een taxi en op miraculeuze wijze terugkreeg. ANP PRAAG - Raemon Sluiter heeft gisteren de tweede ronde bereikt van het challengertennistoemooi in Praag. De Rot terdammer versloeg in zijn eerste partij de Sloveen Grega Zemlja met 2-6 6-3 6-2. Sluiter is in de Tsjechische hoofd stad tweede geplaatst. De eerste geplaatste Italiaan Daniele Bracciali verloor gis teren verrassend van de Tsjech Pavel Riha met 1-6 2-6. In Praag begonnen nog twee Nederlanders aan het hoofd toernooi in Praag. Steven Korteling verloor van de Tsjech Pavel Snobel en Michel Koning won van de Tsjech Pavel Cemy. ANP NYMBURK - De Nederlandse handbalsters hebben giste ren de vriendschappelijke interland tegen Tsjechië gewon nen (24-22). Oranje, dat bij rust al met 15-14 leidde, be reidt zich in het Tsjechische Nymburk voor op het wereld kampioenschap dat volgende maand in St. Petersburg van start gaat. ANP Tel Aviv. FIBA Europa Cup. Groep F: Hapoel Subaru (Isr) - MPC Capitals (Ned) 66-73. Stand na vijf wedstrij den: 1. Maroussi Honda Athene (Gri) 9, 2. Slask Wroclaw (Pol) 8, 3. Hapoel Tel Aviv Subaru 7, 4. MPC Capitals 6. Driebanden groot, vierde divisie, poule 4. Van Hasselt autoschade - De Geslootene Boom 6-2: J. Jacobs - Albert Lacante 30-23, 49 beurten; C. Arn- outs-Willie van Dorst 25-17, 51; J. Mar tens - Benny de Waal 25-20, 62; A. Ha- vermans - Rob Duitemeyer 18-20, 54. Groot Avontuur - BV De Distel 1 0-8: Jan Eickenboom-Alvaro Schepers 22-30, 36; Bas de Zeeuw-Urbain Oppen brouwer 14-25, 29; Jan Branden burg-Toon Uytdewilligen 18-25, 39; Dick de Kubber-Frans Klaassen 17-20, 43. Melbourne. WK. Vrouwen, kwalifi catie. Meerkamp: 1. Liukin (VSt) 37,424 punten (sprong 9,125-brug 9,562-balk 9,262-vloer 9,475), 2. Mem mei (VSt) 37,412 (9,300-9,550- 9,200- 9,362), 3. Russo (Aus) 37,262 (9,200- 9,400-9,450-9,212), 9. Harmes 35,849 (8,912-9,150-8,562-9,225), 23. Linders 34,225 (8,875-8,575-8,900-7,875), 29. Van de Leur (Ned) 33,587 (8,925- 8,737-7,950-7,975). Sprong: 11. Harmes 8,999 (8,912-9,087). Vloer: 9. Harmes 9,225. Bijzonderheid: Harmes en Lin ders naar finale meerkamp, Harmes naar finale vloer. Uefa Cup. Groep B: Lokomotiv Mos kou (Rus) - Brondby 4-2 (0-2). 11. Retov 0-1, 28. Skoubo 0-2, 60. Loskov 1-2, 63. Lebedenko 2-2, 65. Loskov 3-2, 84. Los kov 4-2. Scheidsrechter: Wack (Dui). Ge le kaart: Bikey (Lokomotiv Moskouj. Palermo betonboringen 6-27, Begijn makelaar 6-24, Rijschool Scaldis 6-20, Kamps 6-18, WEA/Dauwendaele 6-12. Tweede klasse: HZ sport - AKZ verzekeringen 7-1, Beko-WEA/Dauwendaele 6-2, LVV - Bosma elektro 5-3. Stand: Piet Voskamp/'t Zand 6-29, AKZ verzekerin gen 6-29, HZ sport 6-27, Bosma elektro 6-26, Beko 6-25, LVV 6-24, WEADau- wendaele 2 6-8. Derde klasse: Provin cie Zeeland - Bowl de Kruitmolen 6-2, Ziekenhuis Walcheren - Kodde 8-0, Schoonen/Flipse/MZ - AKZ verzekerin gen 2 3-5, ROC Zeeland - Indoor karting 2-6. Stand: AKZ verzekeringen 2 7-45, Schoonen/Flipse/MZ 7-34, Ziekenhuis Walcheren 7-32, Bowl de Kruitmolen 7-30, Provincie Zeeland 7-27, Indoor kar ting 7-22, Kodde 7-19, ROC Zeeland 7-15. Vrouwen. Eerste klasse: Smith kaas - Jachtwerf Goes 8-0, Vlijtig Liesje - LW 7-1, The tube - Begijn makelaar 8-0, Tence/Dauwendaele - Piet Voskamp/Dauwendaele 6-2. Stand: Smith kaas 7-48, The tube 7-47, Vlijtig Liesje 7-31, Tence/Dauwendaele 7-29, LVV 7-21, Piet Voskamp/Dauwendaele 7-21, Begijn makelaar 7-15, Jachtwerf Goes 7-12. Tweede klasse: Justitie Middelburg - CZ actief in gez.h. 7-1, Wagenvoorde/MZ - Davos '83 6-2, Sin- ke schoenmode/SVS - Ardita 7-1, Simons/'t Zand - DVC plus 5-3. Stand: Sinke schoenmode/SVS 7-46, CZ actief in gez.h, 7-39, Wagenvoorde/MZ 7-38, Justitie Middelburg 7-28, Ardita 7-24, DVC plus 7-20, Simons/MZ 7-17, Davos '83 7-12. Derde klasse: Jong Ambon - Bakker Schrieks/MZ 0-8, Ziekenhuis Wal cheren - Breedijk/SVS 5-3, Wijk Klaren- beek - 't Ken net 6-2, De kemel - De Reus en van Heemst 3-5. Stand: De Reus en van Heemst 7-40, De kemel 7-32, Ziekenhuis Walcheren 7-31, Breedijk/SVS 7-30, 't Ken net 7-28, Wijk Klarenbeek 7-27, Bakker Schrieks/MZ 7-26, Jong Ambon 7-10. Lok. Moskou Espanyol Brondby Petach-Tikva 3 1114 4- 1 1 0 0 3 1- Middelburgse Bedrijfsvolleybal Ver eniging. Eerste klasse: Kamps - Be gijn makelaar 0-8, WEA/Dauwendaele - Eastman 2-6, Kuijper betonboringen - Geldof assurantiën 0-8. Stand: Geldof assurantiën 6-39, Eastman 6-28, Kuijper donderdag Biljarten Senioren koppeltoernooi. Locatie ca fé Neffen d'Eule, Oosterland. Aanvang: 10.00 uur. Prijsuitreiking 18.00 uur. door Joop van den Oudenhoven GOES - De Zeeuwse teams, die in actie kwamen voor de lande lijke competitie driebanden groot, liepen deze week rake klappen op. Groot Avontuur leed in eigen huis een zware 8-0-nederlaag te gen het opvallend sterk spelen de De Distel 1. De Geslootene Bom verloor in Zundert met 6-2 van het hoog geplaatste Van Hasselt autoschade. Voor Groot Avontuur was de score teleurstellend. De Roosen dalers staken in een buitengewo ne vorm. Dat verklaart het zwa re verlies. Met een teamgemid delde van 0.680 vertrokken de bezoekers richting Brabant te rug. Tot vorige week zou dat een record voor de vierde divisie hebben betekend, maar dat is in middels op 0.704 gezet. De Goe se ploeg was net opgerukt tot hoog in het linker rijtje, maar trof het slecht. Alvaro Schepers en Urbain Op penbrouwer zorgden vooral voor de status bij de tegenstan der. Met 0.833 en 0.862 werden Jan Eickenboom (0.611) en Bas de Zeeuw (0.482) overklast. Groot Avontuur - BV De Distel 1 0-8. Jan Eickenboom - Alvaro Schepers 22-30, 36; Bas de Zeeuw - Urbain Oppenbrouiver 14-25, 29; Jan Brandenburg - Toon Uytdewil ligen 18-25, 39; Dick de Kubber - Frans Klaassen 17-20, 43.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 21