1 r O Schitteren Sauerland PZC donderdag 24 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Lief, klein, uniek. Bijzonder... Godswonder... Je bent welkom, EEFKE Eefke Johanna Petronella Geboren op 21 november 2005 Ko-Wim, Petra Fabian Noordhoek-Leendertse Rippolderseweg 1 4493 NX Kamperland Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods hand een zoon en broertje Jurgen (Jurgen Cornells) 22 november 2005 Bert den Boer Ineke den Boer-van Heil Robert Leon Kruisweg 2, 4316 LC Zonnemaire Overleden Wij zijn vol verdriet na het zo plotseling overlijden van onze lieve, bijzondere dochter, zus en tante Ine Klazina Adriana Helena van Weele 28-08-1965 121-11-2005 A.A. van Weele S. van Weele-Zandijk Rianne en Bas Willemijn Piet enTukta Celina Correspondentieadres: J.W. Frisostraat4 4413 CC Krabbendijke De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V, zaterdag 26 november om 10.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waar de. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bloemen. Je wilde zo graag blijven leven Je vocht met ware heldenmoed Je wilde ons nog zoveel geven Want je hart was groot en goed Al doet het afscheid heel veel pijn In ons hart zul je altijd bij ons zijn. Toch nog onverwacht is na een moedige strijd, mijn innig geliefde echtgenoot, onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa op 22 november 2005 van ons heengegaan Jacob Pieter Nieuwenhuize echtgenoot van Hilly Nieuwenhuize-Bosch Hij mocht maar 63 jaar worden. Vlissingen: Hilly Nieuwenhuize-Bosch Amemuiden: Saskia Nieuwenhuize Wim en Lieke Wemeldinge: Joost Nieuwenhuize Mar-Len Eversdijk Kim Vlissingen: Eva en Danny New York: Femke en Guus Eindhoven: Afke en Rudi Vlissingen, 22 november 2005 Rosenburglaan 249 4385 KL Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 26 november om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het Uitvaartcentrum Overtoom-Groen in Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Onze bijzondere dank gaat uit naar de verpleegkun digen van Zorgstroom thuiszorg. Lieve vader Waarom al dat vechten waarom al die pijn je wilde niet weg je wilde bij ons zijn de strijd was oneerlijk geheel niet terecht je wilde graag verder maar je verloor dit gevecht Voor altijd in ons hart je blijft voor ons het grote voorbeeld. Joost Saskia Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze jongste broer en zwager Jacob Pieter Nieuwenhuize Jaap Zijn gastvrijheid en hartelijkheid zullen we enorm missen. Eindhoven: Piet en Jannie Nuenen: Ina Yerseke: Joop en Ineke Lieve Jaap We zullen je zo missen! We wensen Hilly en familie sterkte en goede herinne ringen toe. Erik, Jeannette, Ingrid en Stefan de Vries Onze dierbare vriend is vertrokken. We missen hem. Jaap Nieuwenhuize Hij stond altijd voor "zijn meisjes" klaar, van het ma ken van lekkere hapjes tot het oplossen van alle pro blemen. Hij is bij ons in gedachten, vooral op dins dag. Diana, Marianne, Nelleke Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jaap Nieuwenhuize Jaap was als servicemanager meer dan 45 jaar de drij vende kracht achter onze bedrijfswagenwerkplaats. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Directie en medewerkers Van Oeveren-Vervaet BV Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van Jaap Nieuwenhuize Wij zullen zijn gedrevenheid, collegialiteit en inzet missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en klein kinderen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Collega's werkplaats bedrijfswagens Van Oeveren-Vervaet BV Hierbij delen wij u mede dat na een langdurig ziek bed rustig is ingeslapen onze broer, zwager, oom en oudoom Tijs Adrianus Verschoor Vianen, 11 december 1930 t Oostburg, 22 november 2005 Haarlem: lwan t en Jo t Verschoor de Visser Carolien lwan en Debby Ella Breskens: Ronnie en Anke Verschoor- Vermeulen Jacco Chantal en Rico Michelle Raoul en Karin Esmée Hellevoetsluis: Jan en Mata Verschoor- Krombeen Marina en Niels Bianca en Vincent Eline, Nadja, Alicia Correspondentieadres: Evertsenlaan 28 4511 XL Breskens De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op zaterdag 26 no vember om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Namens de familie willen wij het personeel van 'De Stellebedanken voor de goede zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Ps. 39:10 Diepbedroefd geven wij u kennis dat, enkele uren na het overlijden van zijn broer, door de Heere op het alleronverwachts uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze zeer zorgzame vader, opa en overgrootvader Marcelis Jansen in de leeftijd van 78 jaar. Kruiningen: J. Jansen-Traas Krabbendijke: Huib Jansen (in liefdevolle herinnering) Machelien Jansen-van der Maas Jolanda Maries en Sigrid, Daan Marcel en Lizeth, Marilyn Jos en Jantine Annelies en Mamix Yerseke: Dien Butler-Jansen Kees Butler Jolanda Lizette en Huibert, Julian Kruiningen: Hans Jansen Wilma Jansen-Harthoom Uona en Jeroen Mariska Kruiningen: Peter Jansen Kruiningen: Kees Jansen Ineke Jansen-van Liere Marco John Patrick Jeroen Arjan (in liefdevolle herinnering Nicole Jolien Dorinda Kruiningen: Marcel Jansen Anneke Jansen-Stok Mare Joran Miriam Yerseke: Carla Nieuwenhuize-Jansen Nico Nieuwenhuize Lorenz Chris Collin 22 november 2005 Eindje de Rondte 55,4416 CP Kruiningen. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 26 november om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Krui ningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in het verenigingsgebouw bij de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Een aantal uren na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Jansen is voor ons op het alleronverwachts door de Heere weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Marcelis Jansen echtgenoot van Johanna Traas op de leeftijd van 78 jaar. Krabbendijke: P. Jansen (Ter Weel) Kruiningen: A.W. Jansen-van de Vrede J. Jansen-van Alten J. Jansen J.J. Jansen-Prevo Yerseke: J. Boone-Jansen M.Boone J. Jansen M.W. Jansen-van Overbeeke M. Kosten-Jansen J. Kosten Neven en nichten Kruiningen, 22 november 2005 Enige en Algemene kennisgeving Onze lieve zus, schoonzus en tante "Lizy" is in haar slaap overleden en heeft haar rust gevonden. Alice René Aline Hamerlinck Beeldhoudster 16-9-1924 Sas van Gent t 22-11-2005 Sas van Gent Ulft: Willy Hamerlinck Jeanny Hamerlinck-Neijzen Apeldoorn: Ward Hamerlinck en Paola Frek Veerle en Jeroen Bomhem (B.): Henk Hamerlinck Sas van Gent: Gemma Hamerlinck Corr.adres: G.H.F. Hamerlinck Tulpstraat 1,4551 EV Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op zaterdag 26 november om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraaf plaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent. Geen bezoek aan huis. Er zijn van die ogenblikken in het leven waarin er geen andere keuze mogelijk is dan de controle laten varen. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij nu geen pijn meer heeft, nemen wij afscheid van een dapper man Cornell's Aarnout Stof fijn Cees weduwnaar van Cornelia Geelhoedt 4 februari 1923 122 november 2005 Riet en Free Hanny en Milly, Kenya Sylvia en André, Rico Frits en Po/ien, Anne, Youp Lies t en Gerrit Paul en YvonneRubin, Cas Jan enTecIa Bart, Imke, Koen, Niek Terneuzen, Bernard Zweerslaan 54 Corr.adres: Groenedijk 17 3311 DB Dordrecht De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitge nodigd, wordt gehouden op zaterdag 26 november om 16.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Van 15.30 tot 15.50 uur is in de aula van het cre matorium nog mogelijkheid om persoonlijk af- scheidte nemen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve Opa - Opa dikke knuffel Rubin en Cas Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. I Corinthiërs 13 In de vroege morgen ging onverwacht van ons heen onze lieve en zorgzame moeder en oma Maria Pieternella Leijs-van Koeveringe echtgenote van Pieter Leijs f Schore, t Krabbendijke, 18 november 1918 22 november 2005 's-Heer Hendrikskinderen: Jannie van Oosten-Leijs Adri van Oosten Annemarie en Marco Maurits en Joan Apeldoorn: Riet de Koning-Leijs Jan de Koning Martijn Saskia en Thomas Breda: Nelleke Pekaar-Leijs Hans Pekaar Keri, Sandor Correspondentieadres: Frank van Borsselenstraat 30 4472 AZ 's-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van onze moeder en oma op vrijdag 25 november van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van zorgcentrum "Nieulande" te Krabbendijke. De dienst van Woord en Gebed wordt op zaterdag 26 november om 11.00 uur gehouden in de Johan- neskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in "Ons Dorpshuis", Berg hoekstraat 3 te Kruiningen, gelegenheid tot condole- Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van mijn geliefde zus en onze tante Maria Pieternella Leijs-van Koeveringe Krabbendijke: P.M. Nieuwenhuijzen-van Koeveringe Kruiningen: Frans en Mieke Nieuwenhuijzen Krabbendijke, 22 november 2005 Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze geliefde schoonzus en tante M.P. Leijs-van Koeveringe D. Leijs-van Overbeeke B. Leijs C. Leijs-Westveer Kinderen en kleinkinderen 22 november 2005 Op 23 november 2005 is te Middelburg overleden Mevrouw Marie Elize Johanna Fukken sedert 27 december 1976 weduwe van de heer Willem Johannes Braam in de leeftijd van 92 jaar. Correspondentieadres: A. Cevaal, executeur Notariskantoor Mr R. A. Vegter Postbus 245 4330 AE Middelburg De crematie vindt plaats op maandag 28 november om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies en nacht bereikbaar gratis informatiepakket - "t tel. 0118 - 612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl LEZERSAANBIEDING Vertrekdata HW 56.701 4 dgn, vrijwel iedere donderdag en vrijdag van 17/11 t/m 23/12 v.a. 99 5 dgn, vrijwel iedere maandag en woensdag van 16/11 t/m 21/12 v.a. 125 Ontdek de vele gezichten van bruisend Berlijn! Deze populaire stad biedt een scala aan geschiede nis, cultuur, theater, trendy uit gaansmogelijkheden en een enorme hoeveelheid aan winkels en boetiekjes. Steeds meer Nederlanders brengen een bezoek aan deze prachtige stad en daarom is er door KRAS Stervakanties, speciaal voor onze lezers, een fantas tische aanbieding tegen spot prijzen samengesteld! Een 4- daagse autoreis met verblijf in Sorat Hotel Ambassador boekt u al vanaf 99, inclusief ontbijtbuffet! Ter plaatse betaalt u circa 109 per kamer per nacht, zodat uw voordeel kan oplopen tot maar lief st 40%! Door de ligging, in hartje centrum, vormt dit hotel een ideaal uitgangspunt om op ont dekkingsreis te gaan door deze bruisende wereldstad! SORAT HOTEL AMBASSADOR BERLIN*** Dit comfortabele hotel is perfect gelegen, namelijk schuin tegen over het beroemde warenhuis KaDeWe aan de Kürfürstendamm en op slechts 100m van een metro station. Het hotel beschikt onder andere over een restaurant, gezel lige bar en parkeerplaats tegen betaling), Uw hotelkamer is voor zien van een badkamer met bad of douche en toilet, telefoon, tv, mini bar en föhn. Vraag naar de speciale kinderkortingen! BERLIJN Berlijn is enorm veelzijdig, zodat er voor iedereen genoeg te zien en te beleven is! Bezoek de Branden burger Tor, de Rijksdag, het indruk wekkende Checkpoint Charlie of één van de talloze musea die de stad rijk is. De Potzdamer Platz en de Kürfürstendamm zijn uitstekende plaatsen om te shoppen met vele verschillende winkeltjes en boetiekjes. Envanaf 21 november zijn er weer verschillende gezellige kerstmark ten in de stad! Neem een kijkje op de Gendarmenmarkt of bij de Gedachtniskirche, of u kunt ervoor kiezen heerlijk te gaan schaatsen op de ijsbaan op de Alexanderplatz. In Berlijn hoeft niemand zich te vervelen. Toeslagen: 1-persoonskamer 4 dgn 75, 5 dgn 100, reserveringskosten 15 per boeking (verplicht) Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Sorat Hotel Ambassador Berlin in 2-persoons- kamer, dagelijks ontbijt. Exclusief: vervoer,reserveringskosten. Voor meer informatie boekingen KRAB gj Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.701 mE9 Begrafenis- en Crematieverzoig OVERTOOM-GROj Kantoor en rouwcentrum; Van Dishoeckstraat 620 I 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 giro 7 800 801 geel Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelir^ LEZERSAANBIEDING1 Spotgoedkoop verblijf in 4-sterren hc Schitterend Sauerland! Deze prachtige en populaire streef ver over onze grens en biedt werkelijk alles voor een hetrtJj vakantie; een prachtige natuur, mooie vakwerkhuizen, stadjes en ook nog eens volop wintersportmogelijkhedalj den u nu de kans om dit zelf te ontdekken, want wij hefe nauwe samenwerking met KRAS Stervakanties, een fanïaii lezersreis samengesteld. En wel een heerlijk 3- tot 8-daL in het comfortabele 4-sterren Mercure Hotel in Hagen 39! Ter plaatse betaalt u ruim 70 per kamer per n; maar uit uw winst. Grijp nu uw kans en profiteer van dit! deel voor het te laat is! er- mal Mercure Hotel**** Hagen Dit comfortabele 4-sterren hotel ligt in Hagen, aan de rand Sauerland. Het hotel is voorzien van een restaurant, bar/loua zwembad, kegelbaan tegen betaling), sauna en parkeerg^ held. Uw hotelkamer beschikt over een bad of douche en ia haardroger, televisie, telefoon en minibar. U verblijft op baa] logies, tegen betaling kunt u ontbijt en diner bijboeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Hagen heeft een rijke historie, moderne winkels, uitstekends rants en gezellige cafés. Bezienswaardigheden als het Weill Freilichtmuseum, Waterslot Werdringen en Slot Hohenlimt een bezoek meer dan waard. Ook buiten Hagen zijn ervo lijkheden voor uitstapjes, zoals het 700 jaar oude Lüdensde| de vestigingsstadjes Attendorn en Arolsen. Op de fiets ofte kunt u uitstekend de bosrijke omgeving met schilderachtig dalen verkennen. Bij voldoende sneeuwval kunt u zelfs eeij wagen in het bekende Winterberg.. 3 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 4/11 t/m 24! v.a. 39,- 4 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 4/11 t/m l v.a. 49,- 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 7/11 t/mli v.a. 59,- 8 dgn, vrijwel iedere maandag en vrijdag van 4/11 t/m 20/3 v.a. 99,- Toeslagen: 1 -persoonskamer v.a. 16, ontbijt v.a. H' sion v.a. 35, reserveringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Mercure Hotel Hagen****, verblijfk' soonskamer met beschreven faciliteiten, welkomstdrankjf Exclusief: vervoer, maaltijden, diverse verzekeringen en5 ringskosten. Voor meer informatie 8t boekingen KRAS I SfeFl/akantieo Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.670

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12