Doelgericht... Ondernemer >zc met het Reumafonds Melatonine én magnesium: voor een goede nachtrust. Onbezorgde vakanties [Reumafonds Ga spierziekte A»L.S. te lijf» Giro 100 000 C aMREF flying doctors MELATOMATINE ONDERSTEUNT HET SLAPEN dinsdag 22 november 2005 Het vervolg van de familieberichten van pagina 12 En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten het is mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas als jij mij bent vergeten. Diepbedroefd hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma. We bewonderen je kenmerkende moed en waardig heid. We missen je immens. Clazina Hendrica de Back-Verhoeven Ina weduwe van Daan de Back sinds 5 maart 2003 Goes, 13 april 1932 Gent, 19 november 2005 Oscar Thijs, Hilde en Joost Liz en Frank Tim en Kaj Eric Sibe Dinsdagstraat 20, 4524 AN Sluis Mam ligt opgebaard in het mortuarium van het Anto- niusziekenhuis te Oostburg. Bezoektijd woensdag 23 november van 19.00 uur tot 19.45 uur. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 24 no vember 2005 om 15.30 uur in het crematorium 'De Blauwe Toren", Zeeland 2 te Brugge. Indien u geen rouwkaart mocht hebben ontvangen, wilt u dan deze mededeling als zodanig beschouwen. Na veel omzwervingen eindelijk rust. Heer. als ik geen woorden weet Om tegen U te zeggen Hoor dan in mijn zwijgen Mijn verlangen naar U Bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn man, onze vader en opa Jacobus Schipper Oost-Souburg, 14 april 1926 Goor, 18 november 2005 Goor: S. Schipper-Marinissen Maam: Annelies en René Jeroen. Fleur Beesel: Hans en Mireille Piet en Niek Huygensstraat 20 7471 XT Goor Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 no vember van 19.30-20.00 uur in het Rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den 24 november om 14.00 uur in kerkcentrum "de Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de koffiekamer van de begraaf- Nu ik afscheid van jullie moet nemen Nu onze wegen zich definitief scheiden Laat er iets zijn dat ons door de dood heen blijft verbinden Iets onverwoestbaars Iets zege\'ierends Iets dat hemel en aarde ontspant En zou dat jullie liefde niet zijn. Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor zijn gezin en allen die hem dierbaar waren, is onver wacht van ons heengegaan onze pa en onze pit Francis Alouis Goossens (Wies) weduwnaar van Mathilda Isabella Bruggeman in de leeftijd van 84 jaar. Philippine: Mariëtte en Adrie t Sas van Gent: Lia en Rudy Philippine: Gerard en Mieke Willebroek (B.): Piet en Marina Philippine: Tilly en Bert Sas van Gent: Frank en Mariska Klein- en achterkleinkinderen Philippine. 20 november 2005 Correspondentieadres: Rozemarijnstraat 7 4553 AG Philippine Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum "De Ridder". Hughersluys 22 te Temeuzen, waar u afscheid van hem kunt nemen op donderdag 24 november van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 25 no vember om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Philippine, waarna de crematie plechtigheid volgt in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden nam de Heere uit ons midden weg onze gelief de broer, zwager en oom Jakob Koppejan echtgenoot van Maria Meulbroek op de leeftijd van 84 jaar. Gouda: J. Koppejan Middelburg: P. Koppejan Meliskerke: S. Koppejan Meliskerke: J. Willemse Alphen a/d Rijn: H. Koppejan S. Koppejan-Jansen Meliskerke: S. Koppejan P. Koppejan-de Wolf Neven en nichten Middelburg, 19 november 2005 De Heer is mijn Herder Met intens verdriet, maar ook dankbaar dat ze zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat na een kort stondige ziekte, zacht en kalm, is overleden onze lie ve, zorgzame moeder, oma en oma-oma Johanna van den Houten-van den Hoek sinds 1984 weduwe van Stoffel van den Houten in de leeftijd van 88 jaar. In dankbaarheid herinneren we ons haar toewijding en zorg voor ons allen. We zullen haar missen. Goes: Corry van den Houten Esther en Mark, Roel, Niek, Eva Zonnemaire: Maatje Hanse-van den Houten Wim Hanse Angela en Ruud, Wessel Bruinisse: Sietje Cornelissen-van den Houten Ad Cornelissen Chantal en Lennard, Louenne, Fabiënne Claudia en Freddy Dordrecht: Ankie Martinetti-van den Houten Wim Martinetti René Jeroen en Francis, Amber Wouter en Miranda Zierikzee: Anja Schot-van den Houten Jaap Schot Joachim Emmely en Frank 19 november 2005 Minderbroederstraat 33 4301 EV Zierikzee Gelegenheid tot condoleren woensdag 23 november van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 26 november in het "Dorpshuis". l.M. van der Bijl straat 10 te Zonnemaire, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zonnemaire, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in het "Dorpshuis". - Geen bloemen - Lieve Oma van den Houten Lieve oma, afscheid nemen doet pijn en wij zullen u erg missen, maar nooit vergeten. Esther en Mark Een persoonlijk afscheid was helaas niet mogelijk, we hebben zoveel mooie herinneringen. Bedankt oma en rust zacht. Angela en Ruud Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen als wat herinnering waard is. Rust zacht lieve oma. René De woensdagmiddag zal nooit meer hetzelfde zijn, maar fijne herinneringen geven ons kracht. Rust zacht lieve oma. Chantal en Lennard Oma, u heeft uw strijd dapper gestreden, rust nu maar uit. Jeroen en Francis Voorgoed uit ons midden, maar niet uit ons hart. Lie ve oma. bedankt. Claudia en Freddy Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Joachim Uit het oog, maar nooit uit het hart. We zullen u mis sen, rust zacht. Wouter en Miranda Lieve oma, ik hou ontzettend veel van u, u was zo bij zonder en zo speciaal. Ik zal u nooit vergeten. Emmely Dag lieve oma-oma Roel Niek Eva Wessel Louenne Fabiënne Amber Heden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer R. Michielsen De heer Michielsen was in de periode van 1971 tot en met 1983 lid van de algemene vergadering van onze rechtsvoorganger het waterschap Hulster Am bacht. Wij wensen familie Michielsen veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en personeel waterschap Zeeuws-Vlaanderen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen onze geliefde schoonzus Adriana Maria Maljaars weduwe van Gerrit Wattel in de leeftijd van 91 jaar. De Heere sterke de kinderen, de kleinkinderen en ons in dit verlies. Middelburg: M.J. Wattel-de Dreu Veere: J. Wattel L. Wattel-de Visser Vlissingen: C. Wattel neven en nichten Domburg, 17 november 2005 Op 19 november 2005 is onze vriend en kookkunste naar Paul Scholten Na een vol leven van wijsheid en plezier onverwachts overleden. Je hebt altijd gedaan waar je zin in had. Mieke en Jarl de Hartog Dankbetuiging DANKBETUIGING Voor uw belangstelling en medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve pa, opa en overgrootvader Pieter Hamelink zeggen wij u hartelijk dank. De vele kaarten, telefoontjes en bovenal uw persoonlijke aanwezigheid heeft ons goed gedaan. Fam. Haak-Hamelink Fam. Moes-Hamelink Zaamslag, november 2005 Dankbetuiging Voor uw blijk van mede(e\>en en belangstelling betoond tij dens de ziekte en na bet overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana o hanna Verduijti-B ij betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Fam. Verduijn Vfissingcrt, november 2005 Steun Edukans Giro 515 Amersfoort www.edukans.nl edukans omdat onderwijs écht helpt Sterk in beweging Aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantieadres, rolstoeltoegankelijk hotel, zorg op maat. Allemaal nodig voor een onbezorgde vakantie als je reuma hebt. Het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen, volledig aangepast vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. U kunt de vakantiegids 2003 en/of de brochure van Groot Stokkert besteilen via onze afdeling reizen. T 020 589 64 85 ma t/m vrij tussen 08.30 -16.00 uur iiniin audit nviiic nnnnoc m nr iiiput nUUU AMKtr 1 Lil Nb UUvlUKu IN Ut LUvnl.*, Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 of www.amref.nl j L Selfsupporting Africa Verdrietig hebben wij kennisgenomen dat van ons is heengegaan onze schoonzus Johanna van den Houten-van den Hoek gehuwd geweest met Stoffel van den Houten J. van den Houten E.L. van den Houten-van 't Hoff E. Colijn-van den Houten J. Colijn Zierikzee, 19 november 2005 Een succesvolle ondernemer gaat doelgericht te werk! Iemand die doorzet bereikt zijn doel. Nieuwsgierig naar 'de Ondernemer'? We zijn dé business-to-business krant voor Zuidwest-Nederland en we verschijnen de eerste woensdag van de maand in een oplage van 209.000 exemplaren. INFORMATIEBLAD VOOR ONDERNEMERS IN ZUICNVEST-NCOCOLANO Meer informatie? www.deondernemer com of bel (0113) 31 55 00 TED LAPIDUS PARIS SCHOONHEID OP Z'N MOOIST.. Walsiraat 90 - Vlissingen tel. 0118-416335 Als u uw natuurlijke slaapritme wilt ondersteunen, kunt u Melatomatine proberen. Melatomatine Forte bevordert de slaapbereidheid en geeft u extra steun vooreen goede nachtrust. Melatomatine Forte bevat een goede dosering melatonine en magnesium. Melatonine is een lichaamseigen stof die een natuurlijke en gezonde slaap bevordert. Naarmate we ouder worden, maakt ons lichaam minder melatonine aan. Dit kunt u aanvullen met Melatomatine Forte. Het ingrediënt magnesium heeft een ontspannende invloed en helpt de gezondheid te behouden. Waarom Melatomatine Forte? gf Bevordert een natuurlijke en gezonde slaap gf Helpt bij jet-lag en ploegendiensten Heeft een gunstige invloed op de slaapfunctie www.melatomatine.nl Tegen inlevering van deze bon ontvangt u verpakking Melatomatine Forte (6o tabl.) van €J7^5 VOOr 13,95 2 verpakking enMelatomatine Forte (60 tabl.) voor€ 25,00 Uw voordeel 10,90 Lekker in mijn vel met Melatomatine! Hulst: Drogisterij Bleijenbergh, Overdamstraat 3 - 5 Oostburg: Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraat Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42