BLIJ MET ALLES PZC OGEBR.DOMMCUSB1 maandag 21 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: atléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Geboren Dankbaar en blij geven wij u kennis dat Wilfred zijn zoontje William Mu-Lung in Taiwan op mocht halen. Zondag 20 november kwamen ze tezamen aan op Schiphol. Milan is geboren op 1 augustus 2003, te Taipei, Taiwan. Hij is het zoontje en broertje van Wilfred en Jolanda Minnaard-Siereveld Thirsa Aneli Prinses Margrietstraat 13 4341 GGArnemuiden Milan is het kleinzoontje en neefje van: B. Siereveld P.H. Siereveld-de Regt Arno en Ans Wilma en Pieter Willem Petra, Corné, Elise, Jeanine, Carola, Robert Joop en Annemarie Nathalie, Brian, Jorick Bert-jan Overleden Het is een geweldige schok te horen dat onze dier bare vriend Piet Smit donderdag 17 november 2005 door een verkeers ongeval om het leven is gekomen. We gaan zijn gulle, warme belangstelling in mensen missen. Wij wensen Gerda, Sander en Marie-France, Mareille en Désiré veel troost en sterkte toe om met deze leegte verder te leven. Zijn vrienden: Henk en Karin van Beers Adri en Tannie Gideonse Wim en Ingeborg Marijs en de kinderen Verbijsterd en lam geslagen zijn we, toen we verna men dat Piet Smit ten gevolge van een verkeersongeluk is overleden. Hij was onderweg voor zijn vrijwilligerswerk: het Bui tencentrum. Door zijn intense betrokkenheid zullen velen Piet op dat centrum missen. Onze gedachten gaan uit naar Gerda en de kinderen. De oud-bestuursleden en oud-medewerkers van de Stichting Buitencentrum Veere er valt er valt geen Cjij viel) er valt geen woord geen woord meer (nu) geen woord meer te zeggen (jij viel) valt er geen woord meer valt er stilte -fragment Bert Schierbeek- Piet Smit H&C&S&A Vrouwenpolder Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Hierbij geven wij u kennis dat heden, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn man, onze vader en opa, mijn zoon, Ray Trimbach op de leeftijd van 63 jaar. Goes:TraudeTrimbach-Seemann Bergen op Zoom: Uschi en Aijan Nieuwenhuijze Tim en felle Ossendrecht: Jos Trimbach Essen (België)): J. Trimbach-Sikkers 18 november 2005 Aartjeskreek 20,4465 AG Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 22 november om 10.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Midelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in partycentrum "De Vierlinden", Kat- tendijksedijk 19 te Goes. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Heel erg bedroefd zijn wij door het bericht van het overlijden van onze moedige en aardige buurman Raymond T rimbach De voorbeeldige manier waarop hij omging met zijn invaliditeit en zijn warme belangstelling voor ons en bijzondere vriendschap, zullen we niet snel vergeten. We wensen zijn vrouw Traude, zijn kinderen, klein kinderen, moeder en familie veel sterkte met het ver werken van dit verlies. De buren van de Aartjeskreek, mevrouw Mol en mevrouw Poot en de families Hannewijk, Hermus, Hooimeijer, Moens, Smeets, Steendijk, Rog, Vink, Vroegop en Welleman Niemand staat stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis als "samenuit je leven verdwenen is. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze vader en lieve opa Augustinus Frederikus van den Bossche echtgenoot van Paulina Janneke Wilhelmina Riemens in de leeftijd van 68 jaar. Temeuzen: P.J.W. van den Bossche-Riemens Terneuzen: Frans en Silvia Demi Macy Terneuzen: Martin Michelle Terneuzen: August en Petra 19 november 2005 Tholensstraat 74 4531 AS Terneuzen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in Monuta rouwcentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6, Terneuzen, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op woensdag 23 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 24 november om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematieplechtigheid Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven is van ons heengegaan mijn broer, onze zwager en oom Stien van den Bossche Terneuzen: Tiny en Hubert Hoek: Janny en Raymond Neven en nichten Temeuzen, 19 november 2005 tHet ontbrak je niet aan moed om te vechten, wantje vond het nog veel te vroeg. Maar niemand kon voorkomen datje lichaam werd gesloopt. Weg verwachting, weg alle hoop. Flink en trots was je tot op het laatst. Toen ging het niet langer, je kracht was op. Apeldoorn, f Middelburg, 14 september 1936 18 november 2005 Wilma Vervaet-Mensink In de leeftijd van 69 jaar is op een zonnige herfst dag overleden mijn lieve zorgzame vrouw, mama, schoonmoeder en oma. Middelburg: Frits Vervaet Middelburg: Frangois Vervaet en Carla Sinke Rowan Morrison Arnhem: Michel Vervaet en Annebeth Walraad Wisse Iddo J. van Reigerbergstraat 129 4336 XE Middelburg Wilma is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 24 november a.s. van 10.00 tot 10.30 uur in kerk centrum 'De Hoeksteen', aan de Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend zal de gezongen uitvaartdienst gehou den worden om 10.45 uur in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in 'Hotel Arneville', aan de Buitenrust straat 22 te Middelburg. Onze dank gaat uit naar dr. P.C. Ponten, dr. B. Ras, Revalidatieteam A.L.S., medewerkers Zorgstroom locatie Parkstate en het B. I. T. team. als een vlinder die toch vliegen kan tot in de blauwe lucht... "Zou oma het horen als ik zeg dat ik haar mis? Voelt oma nu. geen pijn meer? "Ik denk'dat ik nog ga huilen. Lieve oma Bril, we missen je! Rowan en Morrison Wij betuigen ons meeleven bij het overlijden van onze goede schoonzus en tante Wilma Vervaet-Mensink overleden te Middelburg op vrijdag 18 november 2005 Moge haar leven voltooiing vinden bij de Schepper van alle leven. Wim Vervaet Henri en Corry Vervaet-Jongerius, kinderen en kleinkinderen Willy Vervaet Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wilma Vervaet-Mensink Zij heeft altijd sterk meegeleefd met Theater Kwark. Wij zijn haar daar dankbaar voor. Wij wensen Frits, Frangois en de overige familiele den voor de komende periode evenveel sterkte toe als Wilma en haar naasten de afgelopen periode hebben getoond. Namens Stichting Theater Kwark, het bestuur Eens hoorde hij bij de sterken. Altijd zorgen, altijd werken. Alles i nu zehs z\\n leven. No een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan op 70-jarige leeftijd onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Christiaan Willems Weduwnaar van Klara Brand Middelburg: Christen Monique Willems-Brakman Jeroen Ja ra Goes: Liesbeth en Ferry Brizee-Willems .Dylan Onze dank gaat uit naar het Un iversitair Ziekenhuis Antwerpen, Ziekenhuis Walcheren en Els Veihage, Maatschappelijk werkster. 1 8 november 2005 Correspondentieadres. Corf van der Lindenstraat 1 81 4463 VH Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemem op dinsdag 22 no vember van 14.45 tot 15.15 uur i n hef uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 16.00 uur de c rematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid kunt u ons condoleren in de ont vangkamervan het crematorium. Je zult me niet ïpeer zien, maair heb vertrouwen Ik wacht op de tijd dat wij wee r samen zweven Geniet ten volle van het leven., En als je me nodig hebt, fluister mijn naam dan in je haart Ik zal er zijn - Dat is Hij ook. Na,een leven van eenvoud en hartelijkheid voor ons en voor allen die zij kende is loch, nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrourw, onze moeder en oma Anna van Drongeïien echtgenote van Pieter Willem Pijpelink in de leeftijd van 78 jaar. Hoek: P.W. Pijpelink Terneuzen: |aap en Corrie Anita en Onno - Jelmer, Jasmijn Richard en Eva Hoofdplaat: Truus Anne en Tjeerd Marilein Tibby en Wilbert 19 november 2005 Irenestraat 3 4542 AV Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 23 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in voornoemde kerk. Dinsdag 22 november is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaart centrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Dag lieve Oma Annie Het was fijn dat jij onze oma mocht 'zijn. We gaan je vreselijk missen. Dikke kus, Anita, Richard, Anne, Marilein Ti bby Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin en oud-buurvrouw Jik de Rijke Wij wensen de (klein)kinderen sterkte toe. Janny en Klaas Nella en Rien Rina Lenie Corrie Jo en Jo Nel en Kees Corrie en Har Els en Jo Johannes Els en Rinus Corrie en Kees Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het be richt, dat op de verjaardag van onze zus is oveirleden op de leeftijd van 79 jaar haar man Jacobus Schipper echtgenoot van Sara Schipper-Marinissem Wij, broers en zussen en allen die bij ons horen, wen sen Saar, haar kinderen en kleinkinderen de ken men de tijd heel veel sterkte toe. En we hopen in een Firing om jullie heen te staan. Namens allen, Leen Marintssen ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BU ONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,40). Een jerrycan om vluchteling water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. (CRF I I I I I I www.vluchteling.org Als leven lijden wordt is rusten goed. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden onze geliefde vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Johannes Cornells (Lou) Vrijenhoek in de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen: M. Vrijenhoek-v. Noorden t Vlissingen: Kees en Jenny Hokke Paula en Rob Stephan, Selene, Marisca, Erik Anja en Marcel Kim, Ramon Diana en Ben Denise, Nikita, Zoë Middelburg: Hans en Tineke Vrijenhoek Erwin en Esther Jesper Vlissingen: Ad en Janny Vrijenhoek Angela, Kayleigh Miranda en Mark Brian Vlissingen: Toon en Jenny Vrijenhoek Mirjam en Jona Joshua, Jason Onze dank aan het verplegend personeel van Zorg centrum "ter Reede" voor de goede zorg. Vlissingen, 19 november 2005 Zorgcentrum "Ter Reede" Correspondentieadres: Pastoor van derAalaan 8,4386 EB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 november van 08.00 tot 08.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal aansluitend worden gehouden in het crematori um aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het cre matorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik hef mijn ogen op naar de bergen, van waar mijn hulp komen zal. Mijn hulp is van den HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 1211 en 2 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor al les wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat in Christus is ontslapen mijn geliefde man en onze zorgzame vader, opa en overopa Jakob Koppejan Meliskerke 12 november 1921 t Middelburg 19 november 2005 Middelburg: M. Koppejan-Meulbroek Zoetermeer: Henk en Anneke Job, Nienke en Bella, Haron, Thomas en Rieneke, Joas, Floor, Hendrik Zoutelande: Matty en Stan Ruben en Rosan, Eva Nw St. Joosland: Floor en Matty Rik en Susannah, Marieke en Mark, Roos, Eliza Melvich (Sehotl.): Annemieke en Peter Rory, Ingrid Bennekom: Jan en Marja Wouter, Susanna, Bart, Lucas Goes: Kees en Corina Irene, Rens, Marloes Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 't Gasthuis te Middelburg, afd. Singel voor de liefdevolle verzorging. Henry Dunantlaan 234 4334 BJ Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 24 november van 13.00 tot 13.20 uur in de Ontmoe- tingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Hier zal ook de dienst van Woord en Gebed gehou den worden om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te 's-Heer Arendskerke om ca. 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Geen bloemen. Zijn handen, altijd ijverig voor ons bezig. Een opgewekt karakter, altijd plezier. Lieve Pa, in onze herinnering leef je voort! Je bent nu weg, wat zal het stil zijn hier. Omringd door allen die hem liefhadden is overleden, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over grootvader Jan van Dalen Goes, Goes, 3-9-1918 18-11-2005 Goes: Inge van Dalen-Mischner Keesje 9 Wissenkerke: Christa Koole-van Dalen Marius Koole Ingrid t en Herman, Kirsten, Carmen Ursula en Martin, Chiara, Jarno Christian en Angela, Lars, Rick Kloetinge: Paulien Smulders-van Dalen Lau Smulders Martin en Ilona, Sven Monica en Patrick Goes: Ada van Bremen-van Dalen John van Bremen Nicky Davey Oude Singel 34 4461 RT Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 23 november om 13.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen vanaf 12.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van bo vengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Mijn opa in heel Europa was er niemand zoa Dag lieve opa Ingrid f, Ursula, Christian, Martin, Monica, Nicky, Davey Bedroefd om zijn plotseling heengaan, maar dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Marinus Johannes Adriaansen weduwnaar van Jacomina de Kraker in de leeftijd van 87 jaar. Hoek: Suzan Riemens-Adriaansen Henk Riemens Sylvia en Wilbert Hoek: Jan Adriaansen Corrie Adriaansen-van Dixhoom Nicole Fabian Temeuzen, 18 november 2005 Correspondentieadres: Ds. Raamshof 67 4542 AZ Hoek De samenkomst zal worden gehouden op woens... 23 november om 14.30 uur in de aula op de Zuidèr- begraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op bovengenoemde begraafplaats. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank-1 baar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat, na een moeizame levensavond, is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw en moeder Adriana Saaman-Rijnhout in de leeftijd van 88 jaar. 'Sterke deHeere ons in dit verlies' K.J. Saaman Peter Saaman 19 november 2005 Prins Bemhardstraat 6 4471 PZ Oud-Sabbinge De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden donderdag 24 november om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'de Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de I plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud- Sabbinga. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 12.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouw centrum. Geen bloemen. Voor eeuwig in ons hart. Christa, Paulien, Ada Wij zijn heel verdrietig nu mijn lieve schoonzus a onze tante Jannij Saaman-Rijnhout is overleden. Wij wensen Krijn en Peter veel sterkte toe. Temeuzen: J.M. Rijnhout-Bakker Kees en Anneke Rijnhout-Epskamp Jan en Addy Rijnhout-v.d. Ende Frits en Bouwke Rijnhout-Drent Adri en Mieke Rijnhout-Sluiter Sanja en Ruud Melse-Rijnhout Terneuzen, 20 november 2005 Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je voelt haar handen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na een moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Japien van Dijk sinds 18 september 1972 weduwe van Bastiaan Harm Dijk in de leeftijd van 89 jaar. Leerdam: Bep en Han Martin en Daniëlle Bas, Pim Janet en Joost Tim, Matthijs Joyce en Edwin Bente-Flore Diana en Jelmer Brilt, Mette Goes: Dineke en Rinus Barbara en Marcel Mauk MijkeenTim Elmer Goes, 19 november 2005 'St. Maarten in de Groe' Correspondentieadres: Willem Zelleweg 1, 4462 AA Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 24 november om 13.15 uur in de aula op de Algeme ne Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be- Voor aanvang van de dienst is er van 12.45-13.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Na de begrafenis is er in Restaurant 'De Vierlinden, Kattendijksedijk 19 gelegenheid tot condoleren, Wij willen alle medewerkers van 'St. Maarten in di Groe' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle ver zorging. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12 m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40