fZC SKNWK gelooft in de titel Tactiek ZSC'62 blijft onbeloond Brouwershaven verrast koploper 323 uur verlies jerikzee luwerkerk loekt tweede verwinning Nieuw erkerkers winnen slaapverwekkend duel Janse weg bij Brouwershaven Gehavend Zierikzee 2 verliest Grote winstcijfers Zonnemaire RCS pas na rust op stoom Gelijkspel voor DFS maandag 21 november 2005 0-LEUR - Goed voetbal- verdiend voor staan met niaar uiteindelijk toch de ingaan met 4-2. Dat is sa- Jjevat wat Zierikzee giste- Óverkwam tegen Unitas'30 IElfen-Leur. Na de duidelijke van vorige week (2-7 ÓbRCS) was er vooral berus- 'abij trainer Gaby Niemants- Jriei. gisteren gebruikte hij «oorden 'sneu' en 'zuur' om [verlies te typeren. Icl„wge de tweede helft leid- Zièrikzee nog met 1-2 tegen nummer twee van de rang- Een aanval uit het boekje, „rond door Freek Torensma, sndoor Mathijs Hage benut- jaially maakten de openings eer van Björn van der Meu- ongedaan. Die achterstand opgelopen door een slecht ónvan de bezoekers. „Verde- end begonnen we niet best", l Niemantsverdriet terug, laaraa gingen we steeds beter jtballen, en kwamen we ver so op 1-2. Unitas ging daar- iiian op man spelen. Op zich ifdan niks aan de hand, maar |-2\del te snel." igeen vijf minuten na de 1-2 (jHagegaf Zierikzee een dom- ivrije trap weg bij de corner- j die vervolgens vrij mocht 'den ingekopt door Suat Ya- E Weer twee minuten later jdween een prachtige vrije p van Remco Frijters achter kansloze invaller-doelman aya van Iwaarden. De 4-2 seen gevolg van de ruimte Zierikzee weggaf in de jacht ^gelijkmaker. Niemantsver- „Vooraf calculeer je een ierlaag een beetje in, want je Kit tegen de nummer twee. ar achteraf baal je natuur- want we speelden goed." itlas'30-Zierikzee 4-2 (1-1). 15. ira van der Meulen 1-0, 32. ti Torensma 1-1, 68. Mathijs tl-2 (strafschop), 72. Suat Ya- 1-2, li. Remco Frijters 3-2, 80. jm van de Wijngaard 4-2. Visrechter: C.W. Bos. Gele Marlijn van Grunsven, Mat- iHage (Zierikzee). nikzcc: Vanya van Iwaarden, ut/ Hage, Mariko Rouw, Serge mets, Martijn van Grunsven Pascal Stoutjesdijk); Freek To rn, Wesley Quist, Kasimier (80. Patrick Roggeband); mus Vos, Mathijs Hage, Wesley L1SSINGEN - Ouwerkerk nktegisteren in de vijfde klas- B van het zondagvoetbal de «de seizoenszege. De ploeg trainer Rini Verwest won 112-4 bij Nieuw Borgvliet. Re- sc verloor met 2-1 bij Rim- aboe-Renesse 2-1: In het eer- Jbalfuur kwam een sterker aboe op voorsprong door Sop- Het laatste kwartier voor nam Renesse het heft in idenwat leidde tot de gelijk- f'er van Krispijn de Jonge: In de tweede helft ging het op en neer, maar trok de spioeg aan het langste eind ten treffer van Gijs Goos- £2-1. «dorpse Boys-Robur 1-0: V opende na een [tuur de score via Rob Evers- tmaar ook Robur kreeg en- goede mogelijkheden die lier niet werden benut. Ook tweede helft waren de ploe- 3aan elkaar gewaagd. Goals fa niet meer. iise Boys-Vosmeer 3-1: Een wallend gestarte thuisploeg "tl na een halfuur tegen de louding in op achterstand ge- door Hossein Almahmoudi: van rust bracht Ar- Machielse uit een straf- bopKaaise Boys langszij: 1-1. blvenvege de tweede helft ;de Rob van Dam voor 2-1 smaiij blessuretijd de beslis- *3 viel door de tweede treffer PArnold Machielse: 3-1. uw Borgvliet-Ouwerkcrk - De openingstreffer was thuisploeg (1-0, Patrick ossens), maar hierna bracht faer Jakkoo Brouwer met treffers Ouwerkerk op ppïöng: 1-2. Op slag van flwashet Daryll de Rijke die 1 Iers langszij bracht: In de tweede 0~en doelpunten van fan van der Maas en op- f Jakkoo Brouwer Ouwer- tweede uitzege van dit Soen: 2-4. dbarding-Kwadendamme ^Namens de bezoekers zorg- johan Beulens, Ruben Osse Marco Remijn voor 0-3 hal- ra'""" Na rust maakte Danny J 1-3. Doelman Remco jjjjdfilVaart stopte hierna een van de bezoekers, liepen deze verder :l°t 1-8 via Johan Beulens, ijn, Ruben Osse en 'beters (2x). door Bas Abresch NIEUWERKERK - SKNWK- trainer Adriaan Nieuwenhuijse durfde het nog niet hardop uit te spreken, maar na de overwin ning op Dauwendaele (2-0) klonk in zijn woorden het geloof in het kampioenschap stiekem door. Zijn ploeg won voor de ze vende keer op rij, en is al elf wedstrijden ongeslagen. En ei genlijk kan het alleen nog maar beter gaan met SKNWK. „We doen nu echt mee om die eerste plaats", was het voorzich tige commentaar van Nieuwen huijse na de slaapverwekkende vertoning tegen middenmoter FC Dauwendaele. Dat waren vrijwel dezelfde woorden als drie weken eerder na de wed strijd tegen Serooskerke, toen SKNWK de toenmalige koplo per op de eerste nederlaag trak teerde. Sindsdien is SKNWK on verslaanbaar en Serooskerke de weg kwijt, waardoor het gat on dertussen is gegroeid tot vijf punten. De voornaamste concur renten van de blauw-zwarte lij staanvoerder zijn inmiddels Bru se Boys (op drie punten) en Hein- kenszand (vier punten achter stand) geworden. Tegen FC Dauwendaele speelde SKNWK een koploper onwaar dig. Na zes overwinningen op rij (het laatste puntverlies dateert van 24 september, toen gelijk werd gespeeld tegen Heinkens- zand), dacht de ploeg van Nieu wenhuijse het karweitje tegen de Middelburgers wel te kunnen klaren. Daarvoor begon SKNWK echter veel te slap en plichtmatig aan de wedstrijd. Zelfs nadat FC Dauwendaele binnen tien minuten drie flinke waarschuwingen had uitge deeld, en zelfs op 0-1 had moe ten staan (Matthias Hoekman raakte echter de paal), werd de Nieuwerkerkse ploeg nog niet echt wakker. Maar in tijden van nood kan SKNWK altijd terug vallen op de klasse van Gert-Jan Tierie, die dit seizoen aan een halve kans al genoeg lijkt te hebben. Zo ook zater dag. Een voorzet van Wouter de Jonge leek in niemandsland te recht te komen, maar ineens was daar Tierie die van zo'n veertien meter de bal uiterst pre cies en technisch knap in de hoek kopte: 1-0. FC Dauwendaele leek verlamd door de plotselinge achterstand, en kon na de sterke openingsfa se geen moment meer echt ge vaarlijk worden. Voor SKNWK gold in de eerste helft hetzelfde. Spits Wouter de Jonge, die zich de longen uit zijn lijf loopt maar kwaliteit tekortkomt, stond op een eiland en kon geen bal vast houden. De omschakeling was traag en de linies sloten niet goed op elkaar aan. De eerste helft was daarom niet meer dan een treurig schouwspel. Hoopvol In deel twee begon SKNWK hoopvol, maar na de 2-0 van Maarten Padmos uit een straf schop (Wouter de Jonge werd neergelegd), ging de wedstrijd uit als een nachtkaars. Slechts invaller Remco Veenboer kon nog voor een kleine opleving zor gen; hij raakte van dichtbij de lat. Dat SKNWK na de 2-0 niet meer in gevaar kwam, werd door aanvoerder Martijn Neele betiteld als de kracht van de ploeg. „We begonnen onrustig, maar na de 1-0 kwam er toch wat meer rust in de ploeg, Na de 2-0 zijn we niet meer in de pro blemen gekomen. Het staat goed achterin, we geven niet veel weg. Het was vandaag niet ge weldig, maar we hebben wel weer gewonnen", was de nuchte re analyse van de 31-jarige cap tain. Op de vraag of het kampioen schap een realistisch doel is voor zijn ploeg, was Neele al even helder. „Ja, want we heb ben elke ploeg nu één keer ge had, en we hebben nog niet ver loren. We winnen ook de slechte wedstrijden, zoals vandaag. Ik kijk eigenlijk liever van week tot week, want we krijgen de ko mende weken nog twee lastige wedstrijden tegen Bruse Boys en ZSC'62. Maar het kampioen schap zit er wel in." Dat geloof is er ook bij Nieuwen huijse, die denkt dat het na de winterstop alleen nog maar be ter kan gaan met zijn ploeg. Dan kan hij zeer waarschijnlijk weer beschikken over de gebles seerde spelers Christiaan en Ro nald van Vossen en Jacky de Bruine. Hun terugkeer zou een welkome verbreding betekenen voor de smalle selectie van Nieu wenhuijse. „Dat klopt", aldus de SKNWK-trainer. „We heb ben nu een kleine selectie, waar in bijna iedereen weet dat-ie toch wel speelt. Daarom denken de jongens er soms onbewust te makkelijk over, zoals vandaag. Als na de winterstop de gebles seerde jongens terug zijn, heb ik wat meer wisselmogelijkheden, en neemt de concurrentie toe. En daar zit ik eigenlijk wel op te wachten." SKNWK-FC Dauwendaele 2-0 (1-0). 12. Gert-Jan Tierie 1-0, 56. Maarten Padmos 2-0 (strafschop). Scheidsrechter: A.H. IJzerman. Aantal toeschouwers: 95 SKNWK: Leon Quik; Johan Pad mos, Frank Boere, Marlijn Neele, Mark de Haan; Emiel Kuyten (68. Kees-Jan van Nieuw enhuize), Maarten Padmos, Leon de Bruine, Gert-Jan Tierie, Martin Huisman; Wouter de Jonge (80. Remco Veen- boer), Dauwendaele-speler Menno Kabboord beschermt de bal voor Martin Huisman (rechts). Op de achtergrond volgt Maarten Padmos het spel. foto Dirk-Jan Gjeltema Bruse Boys zet zelfs slechte wedstrijden om in winst door Klaas Verspoor SCHARENDIJKE - ZSC'62 kreeg in de derby tegen Bruse Boys geen loon naar werken. De geplande tactiek was juist, de uitvoering ook, maar toch nam een zwaar teleurstellend Bruse Boys door de 1-2-uitslag drie punten mee naar huis te nemen. ZSC'62 verloor hierdoor voor de zevende week op rij. De situatie voor trainer Leen Koster wordt er in Scharendijke niet rooskleuriger op. Na tien ge speelde duels, met de inhaalwed strijd tegen Duiveland nog op het programma, staat zijn ploeg stevig onderaan in de derde klas se A. 's-Heer Arendskerke staat al op vier punten en Duiveland vergaarde al vijf punten meer dan ZSC'62. Voor Koster, die be denktijd gevraagd heeft aan het ZSC-bestuur voor wat betreft zijn contractverlenging, zat ook tegen Bruse Boys op beslissende momenten weer een hoop tegen. Zo beklaagde de Zierikzeese trainer zich bij een 2-1-achter- stand over een vermeende bui tenspelsituatie van René Coom- ans. De assistent-scheidsrechter van Bruse Boys stak de vlag om hoog en scheidsrechter Jan van der Velde nam het signaal over. „Onze vlagger heeft de naam, maar deze kon er ook wat van", mopperde Koster na over het in cident in de 87e minuut van de wedstrijd. Daarvóór had vooral Bruse Boys niet kunnen overtuigen en dat lag mede aan de door Koster uitgestippelde tactiek. „Die pak te goed uit. Ik had een verdedi gend blok neergezet met Barry Dorreman daarvoor. Dat ging goed, alleen kregen we op een lullige manier twee goals tegen. Voor ons was het jammer dat de 1-2 te laat viel. Valt die eerder, dan hadden we zeker nog meer kans op een gelijkspel gehad. Maar ik kan mijn jongens van daag niks verwijten", vond Kos ter. Het gezicht van collega Ni co Schoute sprak na afloop boekdelen. Hij was zich bewust van de voetbaltechnisch bescha mende prestatie. „Het enige goe de is dat we drie punten hebben gehaald", sneerde Schoute. „Ik wist vooraf dat dit een moeilijke wedstrijd voor Bru zou worden, maar we speelden niet goed. Ronduit slecht!" „De kansen die we creëerden, maakten we niet af en het mid denveldspel was er niet. Zelf maakten we dan gelukkig twee goals. Geen geweldige goals, maar ze telden wel. Sta je boven in, dan win je dit soort wedstrij den. Maar dat ZSC hier eigen lijk een punt had verdiend, dat kon iedereen zien." Zo waren de beide trainers het daar in ieder geval over eens. ZSC'62, dat speelde zonder Mar tin Kiesenberg die zijn derde van in totaal vier duels schor sing uitzat, liet Bruse Boys in de openingsfase het initiatief. Door dat het Bruse niveau abomina bel was, bleef de thuisploeg een voudig overeind. ZSC-speler Barry Dorreman, die een sleutel rol kreeg toebedeeld, was op het middenveld vaak het surplus aan Bruse spelers de baas. Zelf voelde hij wel dat hij lekker speelde. „Maar het zit op dit mo ment gewoon niet mee bij ons", zei hij. Bruse Boys kwam in de 23e minuut na de eerste de beste goede aanval uit het niets op voorsprong. Een voorzet van Léon Bal kwam op rechts bij Ge orge Geluk terecht, die de bal op Marco Ketting terugkopte. Zijn inzet werd door Gerard Vo gel met een gelukkige voetbewe ging tot doelpunt gepromo veerd. Twee minuten later deelde Bru se Boys een mokerslag uit. ZSC'62 verloor na een eigen vrije trap de bal en een diepe bal richting Peter Willemse werd door de uitkomende Leon Weeda buiten het strafschopge bied met de hand beroerd. Scheidsrechter paste terecht de voordeelregel toe waardoor Jan-Peter Dekker van dertig me ter de bal in het lege doel kon schieten. Weeda had geluk want hij had rood kunnen krijgen. Aan de andere kant was de arbi ter ook coulant voor Wilko Han zen, die de doorgebroken René Coomans vloerde. Dat de leids man consequent was, bleek wel na rust toen ook Thomas Petiet mocht blijven staan na een soort gelijke actie. Toen ook was ZSC-speler Niels van de Moezel (rechts) houdt Olaf Willemse van Bruse Boys van de bal af. foto Dirk-Jan Gjeltema ZSC'62 al in de slotminuten van de eerste helft dicht bij de 1-2 geweest, maar Mark Giljam ron selde een kopbal van Niels van de Moezel uit zijn goal en rea geerde ook attent op een vrije trap van Sebastiaan Vaane. Na rust, met Thomas Groenveld en Olaf Willemse bij Bruse Boys in de ploeg, speelden de bezoekers iets beter. Na ruim een uur tikte Leon Weeda een schot van Olaf Willemse op de lat, maar verder kwam Bruse Boys aanvallend ge zien niet. Steeds ontbrak het aan de eindpass of zat het, zoals in het geval van Jan-Peter Dek ker die uit een moeilijke hoek op de paal kopte, tegen. Het gaf ZSC'62 hoop en toen Barry Dorreman in de 77e mi nuut, na een mooie crosspass van Jos Kristelijn, voor de 1-2 zorgde, geloofde de thuisploeg in een goed resultaat. De 2-2 zat er daarna echter slechts nog één maal in, maar het bewuste vlag- signaal voorkwam dat. ZSC'62-Bruse Boys 1-2 (0-2). 23. Gerard Vogel 0-1, 25. Jan-Peter Dekker 0-2, 77. Barry Dorreman 1-2. Scheidsrechter: J.P. van der Velde (Vlissingen). Gele kaart: Wil ko Hanzen (Bruse Boys) en Tho mas Petiet (ZSC'62). Aantal toe schouwers: 150. ZSC'62: Leon Weeda, John Dorre- man, Wemer Klaassen, Thomas Petiet en Sebastiaan Vaane (90. Jan-Willem Dorreman); Jos Kriste lijn, Barry Dorreman en Gerard Verhoek (66. Rini Hart); Edgar Louwerse (27. Tom Roth), Niels van de Moezel en René Coomans. Bruse Boys: Mark Giljam, Daan Ju- melet, Wilko Hanzen, Ralph van den Ouden (46. Olaf Willemse) en Léon Bal; George Geluk (46. Tho mas Groeneveld), Gerard Vogel, Marco Ketting en Mats Willemse; Peter Willemse en Jan-Peter Dek ker. WILHELMINADORP - Arie Janse vertrekt aan het einde van het voetbalseizoen bij zaterdag-vierdeklasser Brou wershaven. De trainer uit Wilhelminadorp is momenteel bezig aan zijn vierde seizoen bij de Schouwse club. De aanstaande scheiding tussen trainer en club komt na goecl overleg tot stand. „Mijn tijd is om in Brouw", vindt Janse. „Voor me zelf had ik in september al een besluit genomen, maar het bestuur kwam nu naar me toe. In goed overleg hebben we besloten om niet verder te gaan. Vier jaar Brouwershaven is mooi geweest." Arie Janse gaat voor het komende seizoen op zoek naar een nieuwe vereniging. ZIERIKZEE - Met een gehavend team hebben de voetbal lers van Zierikzee met 2-4 verloren van Best Vooruit 2. Trainer Walter de Jonge moest Pascal Stoutjesdijk, Rik de Vos, Kasimier Snoek en Vanya van Iwaarden afstaan aan het eerste, waardoor hem niets anders restte dan een beroep te doen op derde-elftalspelers en een A-junior. „Dan blijkt maar weer hoe klein de vereniging Zierikzee is. Andere teams in onze competitie zitten veel ruimer in de elftallen en kunnen makkelijker andere gelijkwaardi ge spelers opstellen." De eerste helft speelde Zierikzee uitstekend, en nam de ploeg ook een 2-0-voorsprong via Leon Sinke en Richard van Baaien. In de tweede helft was de pijp leeg bij Zierik zee, en overklaste Best Vooruit de rood-zwarten op condi tie. Al vijf minuten na rust viel de 2-1, waarna Zierikzee nooit echt meer een vuist kon maken. ZONNEMAIRE - De voetballers van Zonnemaire maak ten er weer eens een doelpuntenfestijn van. Zeeland Sport 3 werd met een 7-3-nederlaag terug naar Vlissin gen gestuurd. Na 45 minuten leidde de thuisploeg al met 5-0 door doel punten van Steven Verseput, Richard de Bilde, Maurice Hart, Peter Stouten en Leonardo Geelhoed. Na de thee wisselde trainer Adrie Geelhoed een aantal van zijn bete re spelers, die normaliter nooit vervangen worden. Dat resulteerde binnen vijf minuten in twee tegentreffers van Zeeland Sport. De laatste twee goals van de thuis ploeg, die volgende week moet inhalen tegen Walcheren 3, werden gemaakt door Geelhoed en Stouten. OOST-SOUBURG - RCS-trainer Alexander van Keulen had er alles aan gedaan om tegenstander Dosko zo veel mogelijk op Ajax te laten lijken. De oefenmeester wilde zo waken voor onderschatting van de ploeg uit Bergen op Zoom, die de voorlaatste plaats bezet. Toch besliste RCS het duel pas na rust (3-2). De eerste helft liet RCS niet zien dat het de lijst van de tweede klasse aanvoert. Na 25 minuten kwam Dosko zelfs op voorsprong. Na rust her pakte RCS zich. Invaller Rudley St. Jago en twee goals van Dennis de Nooijer zorgden voor de winst. RCS-Dosko 3-2 (0-1). 25. Pieter Burremans 0-1, 49. Rudley St Ja- go 1-1, 64. Dennis de Nooijer 2-1, 73. Dennis de Nooijer 3-1 (penal ty), 90+2. Pieter Burremans 3-2. Scheidsrechter: Van de Eijnden (Den Bosch). Aantal toeschouwers: 250. door Klaas Verspoor GOES - Brouwershaven stuntte zaterdag in de vierde klasse B met een 2-1-zege op koploper Krabbendijke. Mevo haalde flink uit tegen Vrederust (6-0) en WIK'57 bleef ook in de uit wedstrijd tegen Smerdiek (4-2-verlies) met lege handen achter. Mevo-Vrederust 6-0: Na eerst een aantal kansen om zeep te hebben geholpen, kwam Mevo rond de twintigste minuut via Pieter van de Neut - uit een vrije trap - op voorsprong. Door een goal van Jeroen Volkeri werd het voor rust 2-0. Volkeri werd na rust onderuit gewerkt in het strafschopgebied en dat leverde Mevo een straf schop op, die door Volkeri zelf werd binnengeschoten. Via twee goals van Jan-Thijs Beirevoets, tweemaal op aangeven van Er- win Fonteine, liep Mevo daarna eenvoudig uit naar 5-0. Wouter Fioole scoorde daarna de zesde treffer. Brouwershaven-Krabbendijke 2-1: Een slechte spelhervatting van Krabbendijke-doelman Ro bin van Koeveringe leidde in de eerste helft tot de 1-0 van Ma- rijn den Boer. In de tweede helft stond Aijan Visser aan de basis van de tweede Brouwse goal, want op zijn aangeven maakte Jan Constandse er 2-0 van. Pas in de slotfase kon Theo van Hou- te namens Krabbendijke nog te- genscoren, maar de gelijkmaker zat er nooit in. Smerdiek-WIK'57 4-2: Theo Wittenberg bracht WIK'57 aan de leiding en Hilbert Brinkman zorgde voor de 1-1-ruststand. Bart Stoutjesdijk hielp Smer diek in het vervolg aan een 2-1-voorsprong, maar via Jan Berx-evoets kwam WIK'57 daar na weer langszij. Na de 2-2 was het Smerdiek dat de wedstrijd naar zich toetrok en uiteindelijk door treffers van Erik van Haaf- ten en Souliman El Bouzzaui een verdiende overwinning boekte. Yerseke-Kruiningen 2-2: Bij rust leidde Kruiningen, doordat een vrije trap van Edwin van Houte door de Yerseke-muur van richting werd veranderd, nog met 0-1. In de tweede helft kopte Jordy den Toonder Yerseke naar de ge lijkmaker. Ewout Dek maakte vex*volgens 1-2, maar opnieuw Den Toonder zorgde voor even wicht: 2-2 ZPR'84-Wemeldinge 3-0: Mou- rat Gucun maakte voor rust 1-0. Na rust scoorden Richard van Steebaai en Omer Ozturk 2-0 en 3-0 voor de thuisploeg. Stavenisse-SPS 5-2: Via Thijs Nijmeijer kwam SPS aan de lei ding, maar door goals van Je remy Gierman en Marco Oos- dijk leidde de thuisploeg bij rust al met 2-1. Een eigen doelpunt van Leo Vroegop leidde na rust tot de 3-1 en via goals van Mario Smits en Jos van der Jagt liep Stavenisse verder uit. Willem Bevelander bepaalde de eind stand op 5-2. BURGH-HAAMSTEDE - Na vier nederlagen op rij pakte DFS zaterdag een punt. Op ei gen veld werd het 2-2 tegen Wolfaartsdijk. Het eerste gelijk spel van DFS sinds december 2004 (0-0 tegen Bruse Boys). Doelman Kosterman sloeg na een half uur een hoekschop in ei gen doel voor de 0-1, maar bin nen de minuut was het via Rem co Rotte al 1-1. Diezelfde Rotte tekende in de slotminuut van de eerste helft ook voor 2-1. De niet overtuigende bezoekex's kwamen na rust door Erik de Kok op gelijke hoogte, maar meer zat er terecht voor hen niet in. Bevelanders - Cadzand 5-1 (3-1). Michel Fieret 0-1, Mamix Martlé 1-1 (eigen doelpunt), Michel Ver burg 2-1, Michel Verburg 3-1, Rudi Clement 4-1, Sander van de Kreeke 5-1. Hoedekenskerke - Apollo'69 3-4 (2-3). Marcel de Pree 1-0, Jean-Paul Harthoom 1-1, Onno van Loon 2-1, strafschop 2-2, Sa- mir Bouleama 2-3, Peter Jobse 2-4, Julian Walrave 3-4. MZVC - Colijnsplaatse Boys 1-2 (0-0). Robert-Jan van de Genuch- ten 0-1, Nigel Holmes 0-2, Martijn de Vries 1-2. Nieuwland - Borssele 2-2 (2-1). Da niël Beyerlein 0-1 (strafschop), Ste fan Feleus 1-1, Richard Jacobs 2-1, Daniël Beyerlein 2-2. VCK - SVD 5-0 (2-0). Menjn Dek 1-0, Merijn Dek 2-0, Paul Evers- dijk 3-0, Merijn Dek 4-0, Erifc Goudt 5-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 37