PZC Fortis krijgt zijn verdiende loon Voorzichtig optimisme bij Swift Morres nieuwe hekkensluiter Brabanders winnen bijna alle duels met Zeeuwse teams HVV'24 koploper na zege op RIA W. Oost-Souburgers spelen weer slecht en verliezen van IJsselvogels: 18-14 maandag 21 november 2005 door Pieter van Klinken GOES - Net als vorige week speelden de korfballers van For tis niet goed. Werd er tegen Maassluis nog wel gewonnen, za terdag kregen de Oost-Sou bur gers hun verdiende loon. De ploeg van Leonard Debbaut ver loor met 18-14 van IJsselvogels. In de eerste klasse won Tjoba dik van Tempo: 21-15. IJsselvogels - Fortis 18-14: For tis speelde onrustig en maakte de aanvallen te lang om een vuist te maken. Al in het eerste kwartier liep IJsselvogels uit naar 5-2. De Souburgers, die uit komen in de overgangsklasse, kwamen in de tweede helft sterk terug en namen dertien mi nuten voor tijd zelfs een 13-12-voorsprong. Een straf- worp zorgde voor 13-13 en de thuisploeg scoorde opnieuw uit de daaropvolgende aanval. Daarna was het gebeurd met Fortis. Scores Fortis: Jouri van den Broe- ke 4, Wander Koole 3, Else Blan- kenburgh, Jacob van Maurik en Niels Bebelaar allen 2, Marieke de Rijke 1 Tjoba - Tempo 21-15: Het leek net als vorige week mis te gaan met de eersteklasser uit 's-Heer HendrikskinderenTien minu ten wedstrijd: 2-0 achter. Tjoba speelde slordig, maar na het tweede tegendoelpunt schrok ken de groenhemden wakker. Met passie, strijd en de wil om te winnen gingen ze over Tempo heen. Bij rust was het al 11-7. Na twintig minuten in de twee de helft liet de thuisploeg de teu gels wat vieren. Scores Tjoba: Robert van Schaik 6, Sander Harinck, Jojanneke Fokke en Eric van Zon allen 3, Kim Holle- stelle en Marcel de Dreu beiden 2, Petra Rijn en Esther van Boven beiden 1 Good Luck - All Ready 14-19: Ook de tweede wedstrijd van het zaalseizoen sloot promovendus All Ready winnend af Tegen Good Luck kwam de Zierikzeese forma tie slechts een keer op achter stand: 1-0. Dankzij goed storend spel van Luuk van Eijken en drie mooie scores van Anouk van Tig- De Stormvogel wint opnieuw Speedo Club Meet HULST - De jaarlijkse Zeeuwse Speedo Club Meet, een speciale zwemwedstrijd voor jeugd- teams, is net als vorig jaar ge wonnen door het team van De Stormvogel. De Vlissingers wa ren vanaf het begin van de wed strijd de sterksten en hadden een voorsprong van 43 punten. Hoewel slechts een handjevol zwemmers van de Stormvogel op de individuele nummers op het podium eindigden, was het ploegentotaal bijna net zo goed als vorig jaar. Ook nu werd De Schelde tweede. Christiaan de Die, uitkomend bij de minioren 5, was één van de belangrijkste zwemmers van de Temeuzense ploeg Met drie overwinningen zwom hij zich in de kijkers. Björn Scherbeijn was bij de mi nioren 3 en 4 niet te kloppen. Op alle individuele afstanden was de zwemmer van Schelde- stroom met afstand de snelste. Zijn club werd derde in het eind klassement. Tim Tramper was de succesvol ste minior 6. Met twee overwin ningen (de 50 meter vlinder en de 100 meter wissel) en een zilve ren plak op de 100 vrij behaalde hij belangrijke punten voor De Bevelanders. De Stormvogel pakte ook uit met overwinningen voor Priscil- la Meerman en Saskia de Haard bij de oudste meisjes. De Haard was de sterkste op de 50 vlinder. Meerman won de 100 vrij en 100 wissel. Beide vrouwen hadden ook een aandeel in het winnen van de estafette op de 4x50 me ter wisselslag. gelhoven werd er gerust met een 8-10-stand. De tweede helft nader de Good Luck tot op één punt, maar dankzij slim uitgelokte straf- worpen liepen de gasten uit naar een 14-19 Scores All Ready: Remi Quist 5, Luuk van Eijken 4, Anouk van Tig- gelhoven 3, Dennis Voshart 2, Henk de Graaf 2, Manon Torens- ma 1, Given Nooteboom 1, Desiree Voshart 1 ACKC - TOP 16-15: Volgens trainer Arie Schroevers behoor de een punt voor TOP tot de mo gelijkheden. Twee afstandsscho ten van ACKC, een paar minu ten na rust, zorgden er echter voor dat het niet lukte. ACKC liep uit naar 12-9. Tweedeklas ser TOP sloot later nog aan, was in de laatste tien minuten van de wedstrijd zelfs iets beter dan de eersteklasser op het veld, maar kon net niet genoeg sco ren. Scores TOP: Petra de Ridder 6, Nel van Belzen 5, Ad Bezemer 3, Hannuél Kramer 1 Atlas - Togo 15-12: Tot de laat ste vijf minuten ging het gelijk op in deze derby in de derde klasse. Daarna liep Atlas uit. To- go-trainer Sjaak Joziasse was zeer ontevreden over het ver toonde spel van zijn team. „We hadden deze wedstrijd moeten winnen, maar we gingen mee in het te lage tempo. We scoorden nauwelijks. Dit is niet te permit teren." Hans de Meij van Atlas was wel tevreden. „Vorige week speelden we goed, maar toen ver loren we. Nu pakte het wel goed uit voor ons." Scores Atlas: Michel Wezemer 6, André Polfliet 4, Hanco van Keu len 2, Anneke de Visser, Rob de Pagter en Ellen de Pagter allen 1. Scores Togo: Martin Crucq, Roel Schipper, Marcel Viergever. Comé van Rooijen en Yvonne Joziasse allen 2, Suzanne Dronkers en Anni- que Elenbaas beiden 1. Ventura Sport - Ondo 12-10: „Het kampioenschap zal lastig worden." Sommige beschouwin gen, in dit geval van Ondo-trai- ner Edwin Coppoolse, kunnen al vroeg in het seizoen worden gemaakt. De aspiraties van On do kunnen na de tweede neder laag op rij tegen een topclub in de ijskast. Ondo begon de wed strijd prima, maar kwam even later toch 7-2 achter. Na een in haalrace stond het bij rust 8-8. Na de pauze ging nog even rede lijk, maar in het laatste kwar tier scoorde de ploeg niet meer. Scores Ondo: Wim Allaart 4, Bas de Pagter 2, Renee Groenleer, Jo ris Hoogwerf, Iwan de Pagter en Sandra van den Broek allen 1. Oranje Zwart - Seolto 14-10: Na vier minuten in de tweede helft was de wedstrijd gespeeld. Oranje Zwart kwam extreem goed uit de startblokken na rust. Na één helft stond het 6-5, na vier minuten in het tweede bedrijf was het 9-5. Seolto kwam nog terug tot 9-7/maar moest toezien hoe Oranje Zwart vervolgens vier goals maakte en de winst pakte. Scores Seolto: Koen Harthoorn 3, Rob Harthoorn 2, Johnn Ovaa, Ine ke Stroo, Anja Ovaa, Kristie Schip per en Harry Kerkhof allen 1. Korbatjo - Stormvogels 19-10: Tot 7-7 ging het gelijk op. Daar na was de wedstrijd voor Kor batjo. De ploeg uit Oud-Beijer- land maakte tien doelpunten op rij. Alles lukte dan ook bij de Korbatjo. Ze gooiden zonder af vang op de korf en die ballen vie len er nog in ook. Stormvogels knokte, maar het zat er niet in. Korbatjo was simpelweg te sterk. Scores Stormvogels: Arno Sander- se en Linda de Witte beiden 3, Jan Theune 2, Laura Kleinepier en Ar jen Schoe beiden 1 Volharding - Blauw Wit 9-21: Het niveau van Blauw Wit was te hoog voor Volharding. Bij de Zeeuwen lag het baltempo ho ger, net als het scorend vermo gen. Bij rust stond het al 12-5 voor de Kloetingers. Het doel in de tweede helft was dan ook al leen om zo min mogelijk doel punten tegen te krijgen. Met vier treffers tegen na rust slaag de Blauw Wit daar aardig in. Scores Blauw Wit: Danny Hoogstrate en Bastiaan Rijk bei den 5, Edwin Bommeljé en Miran da Wagenaar beiden 3, Claudia Timmerman 2, Arnold Flipse en Danielle Flipse beiden 1. KVK - Luctor 14-13: Bij KVK ging het volgens trainer Colin Sonke veel beter dan vorige week. De wedstrijd mondde op nieuw uit in een overwinning voor de Kapellenaars, welis waar met minimaal verschil: 14-13. Luctor zat niet lekker in de wedstrijd en had lange aan vallen nodig waar KVK vooral snel en effectief was. Scores KVK: Wibo Nieuwdorp 4, Jeroen Quist 2, Ilse Goedegebure en Henk de Kievit beiden 2, Anne- miek Remeeuwse, Gerben Cab- boort en Cor Hogesteger allen 1 Swift-aanvoerder Paul van den Berg pakt de bal weg voor een aantal korfballers van Bolnes. Links Mabel van de Velde. door Roeland van Vliet MIDDELBURG - De korfballers van Swift lieten zaterdag fris en fruitig korf bal zien, versloegen Bolnes en kwamen na twee speelrondes alleen aan de lei ding in de eerste klasse G. Redenen te over tot optimisme in Middelburg. Behal ve bij de trainer Ralph Gillissen. Swift had zaterdag in de eerste helft met een goed de smaak te pakken. Na een iet wat slordig begin met een aantal storen de passfouten liep de thuisploeg simpel weg van Bolnes, afkomstig uit het gelijk namige dorpje bij Ridderkerk. Van 2-2 spurtte het achttal naar 9-3. „We scoor den lekker en draaiden in een hoog tem po rond", zei Mabel van de Velde, die in die fase de smaakmaakster was. Ze gooi de er twee doorloopballen met speels ge mak in, de tweede zelfs met één hand. Ook de mannen - met name Paul van den Berg, Ivo de Hond en Roel Klootwijk - wisten het gat van de korf goed te vin den. Zij lieten de ballen snel door het vak gaan en strooiden met strakke diago- naalpasses. Daardoor werd Bolnes, dat in de eerste competitieronde Tjoba uit 's-Heer Hendrikskinderen nog had ver schalkt, dolgedraaid en vervolgens ook weggeschoten. Niemand keek verrast op toen Swift-spelers ook een aantal keer vanaf de middenlijn raak schoten. Het paste prima in het plaatje van de eerste helft: de thuisploeg korfbalde met flair en dwong tegen het zwakke Bolnes het nodige geluk af. Hoe anders was het na de rust, die met een stand van 13-6 was bereikt. Ineens liep het lang niet meer zo soepel bij de Middelburgers. De winst kwam nooit in gevaar, maar de doelpuntenproductie ha perde ernstig. In de laatste laatste vijf tien minuten scoorde Swift slechts twee keer. Dat kwam ook doordat scheidsrech ter De Geus uit Veldhoven aan het einde van het duel wat pietluttiger ging flui ten. Een behoorlijk aantal aanvallende acties van Swift floot hij onnodig af en hij gaf tamelijk makkelijk strafworpen weg aan Bolnes. De eindstand (20-15) gaf de ver houdingen tussen beide ploegen dan ook niet precies weer. Mabel van de Velde lachte er na afloop echter geen seconde minder om. Zij kon terugkijken op een geslaagde wedstrijd. „Ik gooi ze er niet elke keer zo makkelijk in", bekende ze. En de Middelburgse rea liseerde zich dat het hele team aan een goede reeks bezig is. De laatste vijf veld- wedstrijden werden gewonnen en de eer ste twee in de zaal ook. Swift staat nu dus op een ongeslagen reeks van zeven. Lijfsbehoud Voor een groot deel komt dat door Ralph Gillissen, stelde Van de Velde. Die heeft het team, nadat hij in de zomer Marianne Marinissen opvolgde, weer op scherp ge zet. Van de Velde: „Dit team is in ietwat wisselende samenstellingen al jaren bij elkaar. En we hadden al jaren Marianne als trainster. Eerst in de jeugd, later bij Swift 1. Op een gegeven moment ben je uitgeleerd. Daarom was het goed dat Ralph kwam. Hij heeft gehamerd op dis cipline en concentratie in de wedstrij den. En verder heeft hij behoorlijk aan onze verdediging geschaafd. Die is nu al minder kwetsbaar." Van de Velde zei dat Swift de doelen voor dit seizoen al voorzichtig mag bij stellen. „We gingen voor lijfsbehoud, maar misschien moeten we iets meer om hoog kijken." De trainer ging daar zaterdag niet in mee. Gillissen: „We mogen niet klagen over hoe het op dit moment gaat, maar ik blijf bij onze doelstelling: behoud. Swift is een team in opbouw en heeft de tijd no dig. Nog lang niet alles loopt goed. We spelen nog niet constant genoeg. Ook te gen Bolnes hadden we beduidend minde re fases. En die gaan we in de competitie misschien ook nog krijgen." Zaterdag treft Swift Tjoba in Goes. Dat wordt de eerste serieuze tegenstander. „De teams die we nu verslagen hebben, ODO en Bolnes, zijn op het veld tweede klassers. Die moesten we dus verslaan. Vanaf nu krijgen we tegenstanders die, net als wij, gewend zijn aan het niveau van de eerste klasse. Nu gaat de zaalcom petitie eigenlijk pas beginnen voor ons. Dat we koploper zijn is leuk, maar zegt nog helemaal niets." Scores Swil't: Paul van den Berg, Ivo de Hond en Roel Klootwijk 4, Mabel van de Vel de 3, Eefje van den Berg en Pascal Casten- miller 2 en Richard Geldof 1 door Peter van Kouteren TERNEUZEN - De volleybal- sters van Savok en Morres/Hulst zijn in de regiodi visie in zwaar weer beland. Savok verloor thuis met 1-3 van Kwiek en Morres/Hulst legde het in eigen huis met 0-4 af te gen de tweede keus van Rijn mond. Beide Zeeuws-Vlaamse formaties zijn naar de staart van de ranglijst gezakt. Savok-Kwiek 1-3 (23-25, 25-19, 18-25, 23-25): Kwiek scoorde slechts vijf setpunten meer, maar kon wel vier kostbare pun ten aan het totaal toevoegen. De Bruse formatie, tot zaterdag hek kensluiter, steeg vijf plaatsen op de ranglijst. De thuisploeg wil de wel, maar liep zich in de ral- ly's stuk op de hechte Kwiek-verdediging. Hard wer kend trok Kwiek na winst in de derde set ook in de slotfase van de vierde set verrassend aan het langste eind. Morrcs/Hulst-Rijnmond 2 0-4 (17-25, 18-25, 20-25, 22-25): De thuisploeg is na de ontluisteren de nederlaag de nieuwe hekken sluiter in de regiodivisie. Morres/Hulst trof in Rijnmond 2 een team, dat uit de eerste reeks wedstrijden evenveel pun ten had vergaard. Vooral daar om kwam de nederlaag in Hulst flink aan. Morres/Hulst begon slecht. Nadat de eerste set tot het vijftiende punt gelijkop was gegaan, werden aan Hulst-zijde te veel fouten gemaakt. Serve rend en in aanvallend opzicht werden punten weggegeven. Rijnmond profiteerde daar dankbaar van en kwam geen mo ment in de problemen. Morres/Hulst 2-Dunamis 3-2 (22-25, 22-25, 25-7, 25-23, 15-9): De eerste overwinning voor de Hulst-reserves. Aanvan kelijk zag het daar niet naar uit. Door een te hoge persoonlijke foutenlast gingen de eerste twee sets verloren, maar daarna toon de de ploeg veerkracht. Met een betere spelverdeling zocht Morres/Hulst met succes de aan val. Vooral Suzanne de Gucht was trefzeker in de afwerking. Morres/Hulst-Rijnmond 3 1-3 (24-26, 18-25, 28-30, 25-16): Trainer Werner Tak kwam in de derde set binnen de lijnen en probeerde rust bij de Hulsterse mannen te brengen. De thuis ploeg verzuimde aan het slot van die set tot twee keer toe een setpunt te benutten. Na verlies in de derde set, leverde de vier de set een zwaar bevochten punt op. Morres/Hulst kwam sterk uit de startblokken en nam in de eerste set een 12-6-voorsprong. Die slonk naarmate de bezoekers zorgvul diger gingen spelen. Rijnmond 3 profiteerde aan het eind van de set van een schat aan ervarin gen trok de winst naar zich toe. In een spannende slotfase ser veerden de Zeeuws-Vlamingen twee keer fout. „Win je die set, dan win je de wedstrijd", wist Tak. „Als we zo blijven spelen, dan zullen we nog veel punten pakken." King/Capelle 2-Kwiek 2-3 (25-23, 23-25, 25-20, 22-25, 8-15): Kwiek werkte tegen de nummer laatst tot twee keer toe een achterstand weg en hield de schade beperkt tot twee punten. Kwiek was vooral in de eerste en derde set niet bij de les en kreeg daarvoor de rekening ge presenteerd. Tot de achtervol ging gedwongen, werd met een paar omzettingen bijtijds het juiste spoor gevonden. WS'92-Triade/VCT 0-4 (20-25, 19-25, 17-25, 23-25): De bezoe kers waren een klasse beter dan WS'92, dat erg veel moeite had om het blok van Triade/VCT te omzeilen. De sporadische keren dat dat wel lukte, bleken de be zoekers ook nog eens sterk in het achterveld. Met een surplus aan aanvalskracht nam de num mer twee vroeg in elke set af stand. Alleen in de vierde set kon WS'92 aanklampen. Met een behoorlijke servicedruk maakten de Vlissingers het de ti telkandidaat enige tijd lastig. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de elfde speelronde in de derde klasse A stonden er gisteren vijf Zeeuws-Brabantse confronta ties op het programma. Al leen de nog ongeslagen koplo per Vlissingen wist via een 2-2-gelijkspel bij MOC'17 een punt aan het duel over te hou den. De overige vier Zeeuwse ploegen verloren. Vooral voor Breskens waren de druiven zuur. Het even eens laaggeklasseerde HSC'28 liep door een 3-2-ze- ge in het onderlinge treffen drie punten uit. De zesde wed strijd van gisteren - Steen te gen Domburg - eindigde in een 4-0-zege voor de thuisclub. BSC-Patrijzen 4-1: Het eerste halfuur was duidelijk voor BSC dat een 2-0-voorsprong nam. Hierna nam Patrijzen het heft in handen en na de aansluitingstreffer van Mark Heijstek (2-1) was er kort voor de thee nog een goede mogelijkheid voor Jeroen Weststrate op de gelijkmaker. Ook het begin van de tweede helft was voor de bezoekers, maar het keerpunt kwam in de 51e minuut toen BSC uit een hoekschop verder afstand nam: 3-1. De wedstrijd was hiermee beslist en de 4-1 in de slotfase was slechts voor de statistieken van belang. HSC'28-Breskcns 3-2: Na een sterk eerste kwartier van de thuisploeg kwam Breskens halverwege de eerste helft op voorsprong via Elmar Lauret: 0-1 (ook de ruststand). In de tweede helft was HSC'28 ster ker. Na de gelijkmaker van Lennart Blom in de 60e mi nuut zorgden Patrick Dek kers en Remco de Brok voor 3-1 met nog een kwartier op de klok. Pas in de laatste mi nuut tekende Angelo Cornelis de aansluitingstreffer aan: 3-2. Goes-SC Gastel 2-4: Indebe-I ginfase opende Rik de Puncer al na elf minuten de scorena mens Goes: 1-0. In de laatste tien minuten van de eerste helft gaf de thuisploeg door persoonlijke fouten de wed- strijd volledig uit handen Door drie treffers van RiJ chard Mol en één van Sebasü- aan Flik stond het volkome: onverwacht 1-4 halverwege Na rust ontbrak bij Goes het geloof om nog iets aan de stand te doen. De treffer van Marc van Hanegem in de 80e' minuut was dan ook slechts voor de statistieken van be lang: 2-4. MOC'17-Vlissingen 2-2: fc, dit duel met de nummer twe gaven de Vlissingers weinig kansen weg. Tim van de opende in de 55e minuut de score (0-1), waarna Boufrahi deze voorsprong eet kwartier later verdubbelde 0-2. De wedstrijd léék speeld. Leek, want met ee zondagsschot zorgde Matt\ den Ridder in voor 1-2. Kort voor het ste fluitsignaal schoot Hopmans de niet meer ver wachte gelijkmaker binnen: 2-2. Zeelandia Middelburg-Moer- se Boys 0-1: Voor rust beide ploegen welgeteld één kans. De kopbal van Fraai! Leeman namens Zeelandie Middelburg trof geen doel lr. de tweede helft had Moerc Boys een overwicht en Rets van Laerhoven opende in k 64e minuut de score: 0-1. Om dat de Middelburgers niet tq machte waren de bezoeker onder druk te zetten, bleef het hierbij. Steen-Domburg 4-0: De twin tigjarige Dennis Buys was c'e grote man tegen Domburg, Hij maakte drie van de via goals. Twee voor de pauzee eentje erna. De eerste treiie was een eigen doelpunt vgj de Domburgse rechtsback Bob Maranus. foto Lex de Meester van onze sportredactie GOES - HW'24 is dankzij een 3-1-zege bij RIA W. de nieuwe koploper in de vierde klasse A. De Hulstenaren danken dit me de aan Aardenburg dat met 3-2 won in Axel en daardoor in de race blijft voor de titel. Axel-Aardenburg 2-3: Aarden- burg ging voortvarend van start en leidde na amper zeven minu ten met 0-1 door Jelle de Vreeze. Kort na de pauze werd het ver diend 0-2 door de tweede treffer van De Vreeze. Een strafschop bracht Axel terug in de wed strijd. Patrick Vinke benutte het buitenkansje om de aansluitings treffer te maken en bracht niet veel later ook de 2-2 op het sco rebord. Toen iedereen zich al verzoend leek te hebben met een gelijkspel sloeg Aardenburg voor de derde en beslissende keer toe. In de slotseconden was het De Vreeze die op aangeven van Martin van Vooren match winner werd. RIA W.-HW24 1-3: Clubtopsco rer Jari Vyane zorgde voor rust voor een 2-0-voorsprong. Na de pauze vergrootte Evert van den Berg de marge tot drie goals. Ar no Verlinde deed nog iets terug voor de thuisploeg. Jong Ambon-De Noormannen 1-0: Levi Waisapy opende na een halfuur de score: 1-0. Tot aan de rust kreeg de thuisploeg mogelijkheden de voorsprong verder uit te bouwen. In de twee de helft zetten de bezoekers Jong Ambon meer onder druk. De Middelburgers bleven echter gevaarlijk via uitvallen. Kort voor tijd kon doelman Matthijs van Wageningen in zo'n situatie de doorgebroken Marsal Ririhe- na alleen ten koste van een rode kaart van scoren weerhouden. Clinge-Vogelwaarde 2-1: Het duel begon met een kwartier ver traging onder leiding van inval- scheidsrechter Sari tas. Hij zag na tien minuten Peter Drumont de score openen namens de thuisploeg: 1-0. Vogelwaarde nam hierna het initiatief wat halverwege de eerste helft de verdiende gelijkmaker van Arno Wauters opleverde: 1-1. In de tweede helft kende Clinge een overwicht waaruit Thomas Leeg- hwater een kwartier voor tijd de winnende treffer aantekende: 2-1. IIontenisse-Koewacht 0-3: Tweemaal slecht uitverdedigen van Hontenisse leidde tol ew veel treffers van Koewacht:! na een kwartier door Chns Coenen en Robin Marimani tweede helft was rommf Kort voor het einde bepaalde! bin Mariman met zijn twee treffer de eindstand op 0-3. Hoofdplaat-Hulsterloo 1-1: E sterker Hulsterloo kwam nas minuten uit een fraai gencc vrije trap van Marco Ottjese voorsprong: 0-1. Met name D ve de Booij en Daan vanDanu zorgden namens de bezoek voor veel gevaar, maar wan onzorgvuldig in de afwerkt Gedurende zo'n twintig mi: ten in de tweede helft m Hoofdplaat compleet weg speeld, maar onnauwkeurig!» en een prima doelman Jean-Pii re Pielaet voorkwamen een gr tere achterstand. In de 70e nuut leidde de eerste aanval i rust van de thuisploeg tot hoekschop van Barry Sutini door Erik de Rechter werd oma zet in de gelijkmaker: 1-1. Vierde klasse B Hansweertse Boys-Odio M Voor de rust verzuimde Ooi verder uit te lopen dan 0-1vj Arjan Clarijs. In de tweede té van dit, door de pas 20-jaii scheidsrechter Van Meer» gen goed geleide duel. namat Boys het heft duidelijk in ha! den. Dit leidde al snel tot deg! lijkmaker van Rinze Back: 1-1 Walcheren-Steenbergen 1-5: thuisploeg had in de eerstenen weinig in te brengen tegen beter combinerend Steenberg! dat pas in de 40e minuut: voorsprong kwam door Kans Kolkhuis-Tanke: 0-1. Na n was het spelbeeld niet veel an ders. Dennis Uijtdewilligen Mitch Krens zorgden voor IN waarna Bart Felius tegenscojf de: 1-3. In de slotfase werd a zelfs nog 1-5 via Jeroen Augus tijn en Klaas van de Spoel- Luctor'88-Divo 7-0: In eenW* lijk gelijkopgaande eerste n opende doelman Ron Temp aars uit een strafschop desW namens de thuisploeg: 1-°' na rust aandringend Divo wera in de 55e minuut door SergJ Blaeij op grotere achterstand sp zet: 2-0. De bezoekers uewj hun verdedigende taken nieraj nog meer varen. Luctor 88 p J teerde en liep via Serge de j ij (3) en Eric de Groene (- naar een ruime 7-0-overv ning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20