PZC zaterdag 19 november 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op dinsdag 22 november 2005 zijn onze ouders Willem Riemens en Jacomina Riemens-de Groote 60 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 26 november van 14.30-16.30 uur in de grote zaal van De Veste, Oostelijk Bolwerk, Terneuzen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostelijk Bolwerk 334 4531 GV Terneuzen Verjaardag 100 jaar Op 25 november 2005 viert onze vader, opa en super-opa Maurice Lauret zijn 100ste verjaardag. Daar zijn wij, z'n drie kinderen en hun partners, zijn vier kleinkinderen en hun partners en zijn zeven achterkleinkinderen bijzonder blij mee. U kunt de jarige feliciteren tijdens een receptie van 3 tot 5 uur. In de grote zaal van verzorgingshuis "Vremdieke", Irisstraat 30 in Hoek. Correspondentieadres: M.F. Lauret, "Vremdieke", kamer 008, Irisstraat 30,4542 EE Hoek Donderdag 24 november hoopt onze moeder en oma mevr. J. Walraven-Jobse haar 100e verjaardag te vieren. Als u haar wilt feliciteren bent u hartelijk welkom tussen 15.30 en 17.00 uur in 'De Gouwe Tuyn', Gouwestraat 129, Oost-Souburg. Cevaal-Walraven S. Jasperse-Walraven en kinderen Dongestraat 1, kamer 129 4388 VJ Oost-Souburg Overleden Blij voor mama, verdrietig voor mij dat mama Marja is overleden Maria Cornelia Dalebout Geboren 3 december 1962 te Brouwershaven Overleden 17 november 2005 teZierikzee Mama ik vond het fijn: om bij jou op bezoek te gaan een tekening voor je maken te horen dat je zei; "Ik hou van je. Je doch ter Ariët Noordgouwe: Henk A Lenkie Jonker Simone Alexander Wim Elly Kooman Adrie Ad die Dalebout Samenkomst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 22 november om 13.30 uur in de kerkzaal van verpleeghuis Cornelia Allé- vo, E. Sandstromweg 2 te Zierikzee, waarna aan sluitend de begraf enis zal plaatshebben op de be graafplaats aan de Kapelleweg te Looperskapelle omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in bovengenoemde kerkzaal. Correspondentieadres: Kloosterweg 2,4317 AL Noordgouwe Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit ons mid den weggenomen onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Dina Fijan-de Koster echtgenote van Gerard Fijan geb. 25 november 1961 overl. 17 november 2005 Kruiningen: Kapelle: Wolphaartsdijk: Ooltgensplaat: Baarland: Krabbendijke: Stavenisse: Kruiningen: Krabbendijke: Kapelle: Kruiningen: Erichem: Krabbendijke: 's-Heer Abtskerke: Meliskerke: Kruiningen: 's-Gravenpolder: Krabbendijke: Kruiningen: j. de Koster C. de Koster-Riemens Jannie en Jan van Manen Corrie en Ad Bijnagte Piet en Ina de Koster Nel en Hans van Gurp Kees en Lydia de Koster Thijs en Rika de Koster Jan en Eveline de Koster Johan de Koster Klaas en Marianne de Koster Wim en Mariëlle de Koster Rien en Anita de Koster Jannet en Henk Dorrestijn Ko en Jacobien de Koster Mart en Mascha de Koster Klazien en Kees Wisse Ria de Koster Anneke en Rini de Korne Krien en Rika de Koster Dani de Koster neven en nichten Kruiningen, 17 november 2005 Hij had nog zoveel plannen, hij wilde nog zo veel doen. Het is voorbij, het hoeft niet meer, 't is niet meer dan, maar toen. Bedroefd geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man en baasje Paul Tom Jansen Amsterdam, t Renesse, 6 november 1946 17 november 2005 Nellie Jansen-Wink Fleurtje Q 4325 AC Renesse Jan Willem Frisoweg 7 Liever geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 22 november om 15.00 uur in het crematorium te Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in Congrescentrum de Zeeuwse Stromen, Duinwekken 5 te Renesse. Verdoofd uit het veld geslagen zijn wij de dood doet ons leven nu stilstaan Mijn levensmaatje, onze papa en schoonvader Pieter Jacob Smit Leiden, t Middelburg, 19 maart 1945 17 november 2005 is er niet meer. Gerda Doelman Sander Smit en Marie-France van Oorsouw Mareille Smit en Désiré Weststrate Zuidsingel 124 4331 RW Middelburg U kunt afscheid van Piet nemen op dinsdag 22 november van 19.30 tot 20.30 uur in het rouwcen- trum, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Op woensdag 23 november om 11.30 uur zal de afscheidsdienst, ter nagedachtenis aan Piet, gehouden worden in de "Oostkerk", Oostkerkplein te Middel burg. Aansluitend zullen we Piet begraven op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na de begrafenis is er de gelegenheid elkaar te ont moeten en na te praten. Zonder onze dierbare vriend Piet Smit is onze wereld anders. Marten en Thea Wiersma Verbijsterd en vol ongeloof hebben wij de laatste uren na een noodlottig ongeval meebeleefd van de heer Piet Smit schoonvader van onze zoon Wij zullen hem missen, nooit vergeten, want hij is niet te vervangen. Wij wensen Gerda, Sander, Marie-France, Mareille en Désiré heel veel sterkte om dit onvoorstelbare verlies te dragen. Koudekerke, Paul en Lidy Weststrate Met verbijstering en verslagenheid vernamen wij dat door een noodlottig ongeval van ons is heengegaan, de heer Piet Smit Voorzitter en stuwende kracht van onze stichting Zijn enthousiaste gedrevenheid en inzet voor anderen zullen wij nooit vergeten. Ook alle kinderen en overige gasten zullen hem missen. Wij wensen Gerda, Sander, Marie-France, Mareille en Désiré heel veel sterkte om dit onvoorstelbare verlies te dragen. Bestuur en medewerkers stichting Buitencentrum Veere Met verslagenheid en verdriet hebben wij vernomen dat door een noodlottig ongeval is overleden onze oud-collega Piet Smit Wij herinneren ons Piet als een markante sociaal voe lende man, betrokken bij zijn leerlingen en betrokken bij zijn vak. Piet was docent Maatschappelijk Culture le Vorming bij de clusters Techniek en ICT&E. Wij wensen Gerda en verdere familie veel sterkte toe. College van Bestuur en personeel van het ROC Zeeland clusters Techniek en ICT&E Na een periode van ziekte is overleden onze buur vrouw Yvonne Leenknegt Wij wensen Johan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bewoners van de Komme Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Bram van Zweden echtgenoot van Marie de Smit Stiena en Ko Hannie en Jaap Nel en Loet Nel en Bram Brigitte en Jan Grie en Hannes Adrie en Wim Thea en Cor Willie en Bertus Cobie en Ruud nichten en neven Middelburg, 17 november 2005 Verdrietig delen wij u mede, dat geheel onverwachts van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Elizabeth Wouters sinds 10 september weduwe van Izaak Abraham Melse Veere, Deventer, 6 augustus 1931 17 november 2005 Amemuiden: Lein en Leen t Vrouwenpolder: Nel en Gerrit Vrouwenpolder: Simon en Leini Breukelen: Co en Annie Veere: Bep en Bart Middelburg: Jans en Ko t Serooskerke: Jan en Nellie Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. Melse Kemphaan 24 8103 GN Raalte In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen o Here, doet mij veilig wonen. Psalm 49 onberijmd Vol van verdriet en gemis, machteloosheid laten wij u weten van het overlijden van mijn lieve partner Pieter Comelis van Steenis geboren te Schiedam in de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: Cathrien C. Vreeke Amsterdam: Lianne Zwolle: Sarissa en Mark Sanne Twan 4337 JC Middelburg, 17 november 2005 Roozenburglaan 107 De dienst van Woord en Gebed, die geleid wordt door Ds. Chr. Bakker, zal gehouden worden op dins dag 22 november om 11.00 uur in het kerkcentrum "De Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden P.C. van Steenis partner van C.C. Vreeke Dankbaar zijn wij voor zijn zorgzaamheid voor mijn dochter en onze zus. Marknesse: S. Vreeke-de Visser Lelystad: Simon en Nelly Marknesse: Andre en Bonnie Heerenveen: Clara en Ab 8316 NJ Marknesse, 18 november 2005 Walcherselaan 2 kamer 2.01 Afscheid nemen van vader en opa doet pijn. Want als voorheen zal het nooit meer zijn. Eens komt een ieder hiervoor te staan en moet je wat je dierbaar is toch laten gaan. De lege plqk in ons midden moeten we accepteren. Op fijne herinneringen zullen we moeten teren. Gelukkig zijn die er in ovendoed en daaruit putten we moed. Hij heeft ons zoveel liefde gegeven en zal altijd in onze harten voortleven. Voor ons vrij onverwachts is tot onze diepe droef heid van ons heengegaan onze lieve vader en mijn opa Berend (Bé) Feiken Odoom, Amsterdam, 23 april 1929 18 november 2005 John Feiken Adriaan en Claudia Feiken Cherisha Ellie Weber Correspondentieadres: Adriaan Feiken Spavoorde 2 3204 EK Spijkenisse De crematieplechtigheid zal plaatshebben op woens dag 23 november om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek van uitvaartcentrum Monuta "De Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen om 11.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. 17 november 2005 maakte een hartstilstand een einde aan het leven van mijn zorg- zame man, onze lieve vader en opa Adrianus Comelis Hijdra Geboren, Overleden, 9-2-1929 17-11-2005 - Papa, we zijn trots op je - 's-Heerenhoek: H.M. Hijdra-de Vries Heinkenszand: Aad en Henny Chantal en Reinier King's Lynn (GB): Ben en Lorraine Eleanor Bergschenhoek: Els en John Rotterdam: Willem en Agneta Deken Tomaslaan 25 4453 AK 's-Heerenhoek De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 22 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voorafgaand is er vanaf 10.00 uur in het mortuarium bij de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k.-kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve'. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Met pijn in ons hart, maar dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, de len wij u mede dat na een moeizame strijd is overle den mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en over-opa Arent Mijnsbergen Vlissingen, 4 juni 1926 Wemeldinge, 17 november 2005 Wij zullen hem missen. Wemeldinge: N. Mijnsbergen-Stroosnijder Wemeldinge: Ko en Riet Mijnsbergen Marina en Erik Jacco en Joyce, Yuri Fort Worth, U.S.A.: Kees en Samya Mijnsbergen Layla, Arend, Brent Sluisplateau 28,4424 BK Wemeldinge Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 21 novem ber van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de Algemene Begraafplaats) te Kapelle. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 22 november om 11.15 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te We meldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Verdrietig zijn wij dat wij mijn Voogd uit mijn jonge jaren, ons dierbaar familielid en vriend Oom Arie moeten missen A. Mijnsbergen Wij wensen tante Nel, haar kinderen en kleinkinde ren, heel veel sterkte toe in dit grote verlies. Miep en Jan Jansen Rino, Heieen en Robert Jansen Anja, Gerard, Stefan en Michelle Vreeke Waarde, 19 november 2005 Toch nog onverwacht is overleden onze buurman A. Mijnsbergen We wensen buurvrouw en verdere familie veel sterk te voor nu en in de komende tijd. Buurtvereniging 't Sluusplato Wemeldinge 17 november 2005 Bij U alleen zijn we veilig wat ons ook overkomt. Verdrietig, maar vol bewondering voor de kracht waarmee zij in het leven stond, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder en oma Jacomina Francina de Rijke-Volmer sinds 12 februari 2004 weduwe van Adriaan de Rijke geboren te Aagtekerke overleden te Middelburg 22-Ü9-1926 17-11-2005 Middelburg: Els en Dick van Ingen-de Rijke Perry Appingedam: Linda en Nick Arnemuiden: Willem en Greet de Rijke-Stapper Leon en Judy Ivo Wij zijn het personeel van Résidence Molenwater dankbaar voor de liefdevolle verzorging. 4331 RR Middelburg Zuidsingel 59 Ma is thuis, waar afscheid van haar genomen kan worden op zaterdag, zondag en maandag tussen 14.30 en 15.30 uur. De herdenkingsdienst wordt gehouden op woensdag 23 november om 14.00 uur in de aula van de algeme ne begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Geen bloemen De Here heeft tot Zich genomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Jacomina Francina de Rijke-Volmer Namens de familie Volmer P. Volmer-Joosse, Oostkapelle Op 17 november is na een aantal moeizame jaren rustig ingeslapen onze lieve schoonzus en tante J.F. de Rijke-Volmer weduwe van A. de Rijke Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen en kleinkinderen. Namens de familie, L. de Rijke Amemuiden, 17 november 2005 Nooit meer ....Indië-verhalen. Nooit meer ....flauwe mopjes. Nooit meer ....het laatste nieuws doornemen. Nooit meer Dag Ome Jan Henk en Anja Vincent en Wiepke, Manon en Sjors Wim en Anita Arnold en Bianca, Guido Peter en Jolanda Myrthe Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Anthonia de Nood-van Hekken Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe. Uit aller naam: Familie van Hekken Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvy bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid, is seling van ons heengegaan mijn lieve man, broera onze oom Leo Henri Rippe echtgenoot van Hedda Rippe-Maane in de leeftijd van 85 jaar. Goes: H. Rippe-Maane Voorburg: M.E.A. Rippe Houten: Ronald en Nancy Eist: Bert en Rita Roosendaal: Jacqueline en Nico 15 november 2005 Erasmusflat 012 4463 SJ Goes De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaag, gehad op vrijdag 18 november in het crematorium! Middelburg. 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 7 nieteij die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat. "Vaarwel" en "Rustin Vrede'. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons mij den mocht zijn, delen wij u mee, dat zacht en kak van ons is heengegaan mijn lieve moeder, sc' moeder, onze oma en "opoe" Jozina de Wit-de Fouw weduwe van Johannis Izaak de Wit in de leeftijd van 89 jaar. Goes: Ina en Lou Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Cleijenborgh", 18 november2005 Correspondentieadres: Piersonstraat 19 4463 TD Goes Onze dank gaat uit naar het personeel eft de vrijwilligers van Zorgcentrum "Cleijenborgh' voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigde gehouden worden dinsdag 22 november om 13.15 uur in het "Monuta Stiltecentrum" voor Noord-Beve land", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaat- hebben op de Algemene Begraafplaats te Colijis Na afloop van de begrafenis is er condoleren in voornoemd "Stiltecentrum". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief tót ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Jolanda en Mare Ik ga slapen Ik ben moe Sluit mijn beide oogjes toe Heere, houdt ook dag en nacht Over "Oma Wit" trouwde wacht. Rowan en Lorenzo Met droefheid namen wij kennis van het overlijd» van mevr. den Dekker-Fierloos weduwe van C. den Dekker Wij wensen naaste familie veel sterkte toe in deko- mende tijd. Personeel aannemingsbedrijf den Dekte en Dekura kunststoframen Voor ons onverwacht is, zacht en kalm, van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Maria Wattel-Maljaars sinds 29 juni 2005 weduwe van Gerrit Wattel in de leeftijd van 91 jaar. Serooskerke: Lenie en Kees de Visser-Wattel Jan en Petra Collin Rianne en Peter Rik, Julia, Niels Marieke en Jan Daniéla Gertine Oostkapelle: Ria Wattel Gert Jan en Hanita Femke Anja Lizanne en Mark Nicolien en Jeroen Serooskerke: Jannie en David Kodde-Watiel Kees Erwin en Maaike Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle verzorging. Domburg, 17 november 2005 Correspondentieadres: C. de Visser Boshoekweg 6 4353 SE Serooskerke Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 19 novem ber van 16.00 tot 16.30 uur in de Saronkerk, Noord- weg 34 te Oostkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 22 no vember om 15.00 uur op de begraafplaats te Oostka pelle. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Saronkerk. Met droefheid geven wij kennis dat onze gelieföt zuster en schoonzuster plotseling is overleden. Adriana Maria Wattel-Maljaars weduwe van G. Wattel Middelburg: P. Maljaars P. Maljaars-Louws 17 november 2005 Voor meer familieberichten zie pag. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 70