Coach is er voor de sporter PZC Houtepen hunkert naar de hoofdklasse Emans tast ook in duister bij Hoek Baaijens en Cremer onzeker bij Oostkapelle Voor elk wat wils bij symposium Opvoeding door Sport Boete voor John van Loen vanwege ongeluk Voetbalclub Torino failliet Lichte kwetsuur aan hamstrings PSV'er Beasley uitslagen Broeders zesde in Lake Placid agenda zaterdag 19 november 2005 door Frits Bakker HOEK - Nieuwe trainer, nieu we kansen? „Ik hoop het van harte", zegt Gerrit Emans, die als voetbalman in de tech nische commissie van Hoek in het duister tast over de slech te start in de hoofdklasse. Vanmiddag speelt Hoek uit te gen Scheveningen, nog altijd met Jan Verdegem als tijdelij ke coach. Maandag neemt de 52-jarige Belg Eddy Mest- dagh de technische leiding over. Voorop gesteld: Gerrit Emans vindt de kritiek op. de club niet terecht. „Wij doen er met het bestuur, de technische commissie, de staf en de spe lers alles aan om Hoek in de top mee te laten spelen. Maar soms zit ook alles een beetje tegen. Dan gebeurt op het veld niet wat wij allemaal graag willen. Waarom dat is, is voor mij in het voetbal on grijpbaar. Waarom spelen Destorme en Ysebaert niet zo als vorig jaar? Waarom wordt er gezegd dat de trainer nu in eens niet goed genoeg is?" Emans heeft er geen pasklare verklaring voor. „Ik weet het ook niet, wie het wel weet, mag het komen zeggen. We hebben alles gedaan wat we moesten. Voor alles is ge zorgd. Wimpje Jansen loopt zich de ziel uit het lijf voor de jongens, iedereen staat klaar, niemand klaagt. En ik sta nog altijd achter de selectie waar we mee zijn begonnen. Dat we nu moeten ingrijpen, is on zin. We kunnen in deze fase van de competitie geen nieu we spelers halen. Straks in de winter wel, maar het is maar de vraag of we dat kunnen en willen." Wat Hoek wel kon doen, is ge beurd. De trainer is wegge stuurd, hoewel met veel pijn in het hart. Eric Tetaert viel eigenlijk weinig te verwijten, maar de slechte resultaten dwongen tot een ingreep. Jan Verdegem zit vandaag tegen Scheveningen voor de derde keer op de bank als verant woordelijke. Wat dat betreft treft Hoek het niet 20 slecht Capelle-trainer Arle van dtr Zouwen stak Hoek vorige a. terdag na de 1-0-winst vig zijn ploeg een hart onder de riem: „Volgende week win- nen jullie, want Scheven» gen is met afstand de slecht- ste ploeg uit deze klasse." Wesley de Smet keert bij Hoek terug na een schorsing van twee weken. Verder is de vaste kern compleet, hoewel De Munnik en Okonedo nog niet topfit zijn. Kloetinge Ook voor Kloetinge staat een belangrijke krachtmeting op het programma. De nummer twaalf van de competitie gaat op bezoek bij de nummer der tien, ARC uit Alphen aan den Rijn. „De onderste vier ploe gen spelen tegen elkaar", weet Hiensch, „en als je dan zelf zorgt dat je de punten pakt, is het fijn om naar de an dere uitslagen te kijken." Voor Kloetinge staat winst in Alphen aan den Rijn voorop. „Omdat we dan precies op koers liggen", vindt Hiensch, Een overwinning in de elfde wedstrijd zou betekenen dat Kloetinge op elf punten komt, Met een gemiddelde van één punt per wedstrijd moet Kloe tinge in de ogen van de trai ner een eind kunnen komen, Lijfsbehoud is dit seizoen'de doelstelling. Bij Kloetinge is iedereen weer fit. Merlijn Swennen, die vori ge week aan zijn hals en schouder geblesseerd raakte, heeft afgelopen week voluit kunnen trainen. Ook Johan de Goederen en Ferry Alfons, die vorige week ziek waren, zijn van de partij. Of zij inde basis beginnen, laat Hiensch nog in het midden. Hij maakt pas vanmorgen zijn opstel ling bekend. ARC won dit seizoen één keer in eigen huis. Dat was op de openingsdag van de competi tie. De equipe veegde Hoek j toen van het veld: 4-0. GOES - Oostkapelle kan van daag mogelijk geen beroep doen op Jan Baaijens en Ronnie Cre mer. Baaijens was afgelopen week geveld door griep, terwijl Cremer met een achillespeesbles sure kampt. Oostkapelle speelt vandaag in ei gen huis tegen Roda Boys. De op ponent is aan een sterke serie be zig en is opgerukt naar de derde plaats. Roda Boys is inmiddels acht duels op rij ongeslagen. Arnemuiden Tegenstander: Dinteloord (uit). Afwezig: Arjen Kats (meniscus). De aanvaUer onderging afgelo pen week een operatie en komt pas na de winterstop weer in ac tie. Bijzonderheden: Na het ontslag van trainer Ad Roovers zit in de uitwedstrijd tegen Dinteloord Jos Poortvliet als coach op de bank. SSV'65 Tegenstander: WGZ (thuis). Afwezig: Arno Melaard, Mi chael Cabenda (beiden ge schorst). Oostkapelle Tegenstander: Roda Boys (thuis). Afwezig: Roel Latuheru (ge schorst), Arjen Pattenier (stu die), Matthijs Lugtenburg en Jaap Esser (beiden knie). Terneuzen Tegenstander: Internos (thuis). Afwezig: Sinan Coban (enkel banden gescheurd) en Ramazan Kesikbas (blessure aan het bo venbeen). Bijzonderheden: „We pakken op dit moment punten met goed voetbal", vindt trainer Ardian Lekaj. „De vraag is alleen hoe lang zo'n jonge ploeg dat vol houdt." door Koen de Vries GOES - Als er één ding duide lijk werd, gisteren tijdens het symposium Opvoeding door Sport op het Goese cios, dan was het wel dat de coach er niet voor zichzelf is. De coach is er voor de sporter en voor niemand anders. Verder vielen er bij het sympo sium, dat voor het tweede opeen volgende jaar onder de noemer Coaches on Tour op verschillen de plaatsen in het land wordt ge houden, niet veel waarheden te noteren. En dat was geen verras sing. „Dit symposium is een uit wisseling van ervaringen en ge dachten", gaf gespreksleider Tom van 't Hek al bij aanvang aan. „De waarheid wordt hier niet verkondigd. Wel inzichten en meningen." Veel anders kon het ook niet. Drie sprekers van verschiUende pluimage lieten vo§r de pauze hun licht schijnen over het the ma opvoeding door sport. Naast de Goese wereldkampioene jiu-jitsu Lindsay Wyatt waren dat voormalig topvoetbalcoach Kees Zwamborn, momenteel technisch directeur van WiHem II, en dr. Albert Buisman, hoofd docent sport aan de universiteit van Utrecht. Hij richt zich bij voorkeur op de breedtesport. Omdat zij het thema vanuit hun eigen invalshoeken belichtten, werden de toehoorders heen en weer geslingerd tussen diepgra vende theoretische stellingen en (zeer) oppervlakkige praktijker varingen. Dat kon de pret niet drukken, want ook de aanwezige 'opvoe ders' kwamen uit alle windstre ken van de sport. Van activitei tenbegeleider in de gevangenis, via recreatiewerker en gymnas tiekleraar, tot trainer van een sportclub. Na de pauze konden, ze zich in verschillende work shops wat meer verdiepen in the ma's die bij hun afkomst pasten. Dat een coach er voor de sporter is, lijkt een open deur maar is dat niet. Dat bleek wel uit de woorden van Lindsay Wyatt. Zij vertelde de ruim honderd aanwe- Kees Zwamborn leerde het trainersvak in de praktijk, vertelt hij zijn toehoorders. foto Willem Mieras zigen over het verloop van haar carrière en liet tussen neus en lippen door weten dat ze vroe ger wel eens moeite had met wat al te luidruchtige coaches. „Te genwoordig heb ik niet zo veel last meer van schreeuwende coaches, maar vroeger heeft me dat wel eens wat puntjes ge kost." Wereldkampioene Wyatt zei zonder het te beseffen dat zij zich aan de coach moest aanpas sen terwijl het natuurlijk anders om moet. Bloemen Albert Buisman had een paar fraaie eye-openers voor zijn ge hoor in de vorm van afbeeldin gen. Zo liet hij een drietal jeug dige atleten zien in - op het oog - ideale omstandigheden: de kin deren in fraaie sportkleding op een mooie, door de zon besche nen kunststofbaan, met een trai ner die er helemaal klaar voor lijkt. Alles lijkt gereed voor een vruchtbare training, ware het niet dat het drietal alleen maar oog heeft voor de bloemen die langs de baan groeien. Ook spre kend was de foto van een Feye- noord-supporter van een jaar of zes, die zijn middelvingertje op steekt. Uit de foto spreekt pas sie, betrokkenheid, liefde voor de club. Maar er ontbreekt ook iets. Van de coach/opvoeder wordt in beide situaties wat ver wacht... Kees Zwamborn vertelde net als Wyatt heel in het «kort over zijn carrière. Hij was leraar, voetbal ler (onder meer bij Ajax) en trai ner. Als voetballer leerde hij veel. Maar niet van zijn trai ners, zo gaf hij aan. Graag had hij een trainer met visie gehad, zoals bijvoorbeeld Louis van Gaal. Daarom leerde hij het trai nersvak voor een groot deel in de praktijk en ontwikkelde hij zijn visie in de loop der jaren. Onder meer door fouten te ma ken. Zo legde hij de zwakheden van een jonge voetballer voor het oog van de hele selectie bloot. „Misschien had ik dat an ders moeten aanpakken", erken de de voormalig trainer van Kloetinge. „Hoe ouder, hoe be ter", was daarom één van de uit spraken van hem. En die paste weer fraai bij die van Tom van 't Hek, die Zwam born eerder plaagde met de op merking dat hij aan het eind van de avond misschien wel weer coach was in plaats van technisch directeur. WiHem II speelde tegen Vitesse en een nieuwe nederlaag zou wel eens de kop van de zittende trainer Robert Maaskant kunnen kos ten. Een jonge trainer die plaats maakt voor een 'oude'. UTRECHT - John van Loen (40) is gistermiddag door de Utrecht se politierechter veroordeeld tot een boete van duizend euro en een voorwaardelijke rijontzeg ging van twee jaar. De ex-voetballer van onder meer FC Utrecht, Ajax, Feye- noord en Anderlecht kreeg de straf omdat hij op 5 april dit jaar in zijn woonplaats IJssel- stein een ongeluk had veroor zaakt. Het slachtoffer liep daar bij zwaar hersenletsel op. Het ongeval was vooral bizar omdat het slachtoffer de doch ter is van Frans Adelaar, de hui dige trainer van ADO Den Haag en voormalig ploeggenoot van Van Loen bij FC Utrecht. Zij on dervindt inmiddels geen last meer van de gevolgen van het on geluk. GPD TURIJN - De Italiaanse voetbal club FC Torino is falliet. Een rechtbank in Turijn legde offici eel vast dat de 99 jaar oude club niet meer aan zijn verplichtin gen kan voldoen. De club zat met een schul denlast van 80 miljoen euro. De bekende Italiaanse uitgever Urbano Cairo probeerde nog in september de club uit de Serie B van de ondergang te redden. Hij wil nu de clubnaam opko pen en proberen een nieuwe voetbalvereniging te beginnen. ANP/SID EINDHOVEN - PSV moet het de komende twee wedstrijden te gen RKC Waalwijk en Schalke 04 (Champions League) stellen zonder DaMarcus Beasley. De Amerikaan heeft een klein scheurtje in zijn hamstring. De verwachting is dat Beasley een aantal weken niet kan spe len. Hoelang precies is niet dui delijk. De wedstrijd tegen Schalke 04 die woensdag wordt gespeeld en het competitietreffen tegen RKC van dit weekeinde komen in ieder geval te vroeg voor de aanvaller. ANP Trainer kan met SSV'65 tegen WGZ belangrijke stap richting titel zetten door Bauke Boersma VLISSINGEN - Hij zegt er al een flinke tijd aan toe te zijn. Maar de telefoon wil de de laatste jaren maar niet rinkelen. Dus moet Cees Houtepen geduldig wach ten tot een hoofdklasser zich meldt. Of de Souburgse trainer moet dit seizoen met SSV'65, dat vanmiddag met WGZ de grootste concurrent ontvangt, gewoon kampioen worden in de eerste klasse. Cees Houtepen (43) proefde in het sei zoen 2002-2003 al eens een paar maan den van de technische eindverantwoorde lijkheid op het hoogste amateurniveau. Als opvolger van de tussentijds vertrok ken Angelo Nijskens leidde hij Hoek naar de tweede plaats in de competitie en naar de finale om de districtsbeker. „Dat was een prachtige ervaring", zegt Houtepen tweeënhalf jaar na dato. „De entourage in de hoofdklasse, de goede or ganisatie bij clubs als Hoek. Mijn enige zorg was de ploeg zo goed mogelijk laten presteren. In de eerste klasse of lager, ook nu bij SSV, moet je als trainer vaak achter zaken aan die niets met voetbal te maken hebben. Dat doe ik eigenlijk lie ver niet en in de ideale situatie zou dat ook niet hoeven. AUeen daarom al zou ik graag een hoofdklasser trainen, lekker al leen bezig zijn met de selectie, met voet bal." De Souburger zou ook maar wat graag la ten zien dat hij de er kwaliteiten als trai ner voor heeft. Dat hij in de ruim tien jaar die hij nu in het metier zit, is ge groeid. „De tijd dat ik, zoals bij mijn eer ste clubje Arnemuiden, met klamme handjes op de bank zat, is wel voorbij", vertelt Houtepen. „Ik ben tegenwoordig relaxed tijdens een wedstrijd, al is er wel sprake van gezonde spanning." „Ook heb ik geleerd goed om te gaan met druk die op een trainer af kan komen, bij voorbeeld vanuit de sponsorhoek. Ik heb het nodige zicht gekregen op groepspro cessen en ben, denk ik, in staat inhoude lijk goede en scherpe trainingen te ver zorgen. Daarnaast kan ik een elftal wel aardig neerzetten." Bagage genoeg dus om op het hoogste amateumiveau te kunnen werken. Maar al wie er de voorbije twee jaar belde met huize Houtepen, veel hoofdklassers za ten er niet bij. Hij was in de zomer van 2003 kandidaat bij Kloetinge, dat in zijn plaats Karl Vergouwen aanstelde, maar daar bleef het bij. En Hoek, dat een op volger zocht voor de enkele weken gele den ontslagen Eric Tetaert (en die don derdag vond in de Belg Eddy Mestdagh), meldde zich niet. Geen clausule „Als Hoek mij had gevraagd, had ik het zeker in overweging genomen", stelt Houtepen. „Ik heb dit seizoen in mijn contract weliswaar geen clausule meer Cees Houtepen: „Als Hoek mij had gevraagd, had ik het zeker in overweging genomen.'1 op basis waarvan ik elk moment weg kan om naar een hoofdklasser te gaan, maar als je als grote kerels bij elkaar gaat zit ten, kom je daar wel uit. Alleen, de keus zou in de huidige situatie heel lastig zijn geweest. Was Hoek vorig jaar rond deze tijd gekomen, dan had ik direct 'ja' ge zegd. Maar nu sta ik met SSV strak bo venaan. Tien gespeeld, 28 punten. Uniek. Dat laat je niet zomaar schieten." Sterker, het lijkt de kortste weg naar de realisatie van Houtepens droom. Hij is tij dens het gesprek aanvankelijk nog de voorzichtigheid zelve als de voor SSV'65 lonkende titel ter sprake komt. Maar gaandeweg verandert een cliché als 'nog een lange weg te gaan' via 'misschien kampioen' zowaar in 'waarschijnlijk kampioen'. Hij houdt dus wel degelijk serieus reke ning met een avontuur in de hoofdklasse, zo blijkt uit de scoutingactiviteiten die Cees Houtepen en consorten al een tijd .ontplooien. „Kijken naar voetballers die mogelijk een versterking voor je selectie zijn, moet je altijd doen", zegt Houtepen eerst nog, om vervolgens te erkennen dat SSV'65 al driftig werkt aan de bestor ming van het voetbalwalhalla. „Als we promoveren, moet er het nodige bij ko men. Dan bedoel ik enkele hoofdklasse waardige spelers. Iedereen weet dat pro moveren van de tweede naar de eerste klasse één stap is, maar van daaruit naar de hoofdklasse zijn er drie tegelijk. Wil je niet wekelijks kanonnenvoer zijn, dan móet je investeren. Ja, die financiële arm slag is erbij SSV." Sterker nog, zegt Houtepen, een structu reel hoofdklasserschap behoort voor de Goese voetbalclub zelfs tot de mogelijk heden. „Wie weet, speelt SSV ooit wel in de eerste divisie, als de plannen van de KNVB tenminste doorgaan", laat de trai ner zijn fantasie even de vrije loop. „Dat is ver weg, maar naar het zich laat aan zien, heeft, SSV in elk geval de middelen om een blijvertje in de hoofdklasse te worden. Al zal er het nodige moeten ver beteren. Zoals bijvoorbeeld de accommo datie en de organisatie binnen de club." Maar eerst moet de hoofdklasse nog wor den gehaald. Daartoe kan SSV'65 van middag een belangrijke stap zetten als New York. NBA Minnesota Twins- Washington Wizards 109-98, Dallas Ma vericks-Atlanta Hawks 87-78, San Anto nio Spurs-Houston Rockets 86-80. Vilamoura. World Cup Golf. Stand na tweede ronde: 1. Zweden (Stenson, Fasth) 128 slagen (61 67), Wa les (Dredge, Dodd) 128 (61 67), Enge land (Howell, Donald) 128 (59 69), 4. Ar gentinië (Gonzalez, Cabrera) 129 (68 61), 5. Nederland (Derksen, Lafeber) 130 (63 67), 6. Denemarken (Anders Hansen, Sören Hansen) 132 (64 68). Den Haag. Wereldbeker shorttrack, tevens olympisch kwalificatietoer nooi. Mannen, 1500 m, finale: 1. Ahn (ZKo) 2.26,838, 2. Lee (ZKo) 2.26,909, 3. JiaJun Li (Chn) 2.27,353, 4. Ye Li (Chn) 2.27,393, 5. Rodigari (Ita) 2.27,524, 6. Chataignier (Fra) 2.27,703. Uitgescha keld in halve finales: 8. Juffermans (Ned), 12. Kerstholt; uitgeschakeld in kwartfinales: 38. Boer. Vrouwen, 1500 m, finale: 1. Jin (ZKo) 2.33,441, 2. Wang (Chn) 2.33,579, 3. Byun (ZKo) 2.33,820, 4. Yang (Chn) 2.34,096, 5. Baver (VSt) 2.34,191, 6. Choi (ZKo) 2.34,648. Uitgeschakeld in kwartfinales: 23. Van Doorn, 26. Mau-Asam, 32. Maureen de Lange. Lucky Day. 5-8-15-17-22-23-26-37-39-44-46- •48-51- 61-64-65-73-74-76-78. (onder voorbehoud) 1 Tafeltennis foto Willem Mieras WGZ te gast is op sportpark Het Schen- ge. De Zwijndrechters zijn de eerste ach tervolger van de Goesenaren en hebben vijf verliespunten meer. „Het uitgangs punt is 'niet verliezen'", geeft Houtepen blijk van zijn natuurlijke insteek als trai ner én van realiteitszin. „Ik ga altijd uit van een goede organisatie. Als je er voor zorgt dat je minimaal gelijkwaardig bent aan de tegenstander, verlies je nooit. Gaandeweg een duel kun je dan even tueel aan de overwinning gaan denken." Die filosofie moet SSV'65 het kampioen schap brengen. Slaagt die missie, dan zou dat voor Houtepen een bekroning van zijn trainersloopbaan zijn. En krijgt hij misschien ook eindelijk de waarde ring waarnaar hij zo nu en dan hunkert. „Klopt, soms voel ik me best onderge waardeerd door de buitenwereld", er kent de Souburger. „En de club SSV wordt in mijn ogen ook tekort gedaan. Ik hoor het vaak: 'ach, jullie met al dat geld' en 'jullie redden het toch niet'. Er is richting SSV veel kinnesinne. Ook daar om zou het mooi zijn als we kampioen worden." Göteborg. Pro Tour, Zweeds Open. Mannen, eerste ronde: Keen (Ned)- Keinath (Dui) 4-3 (11-13 7-11 8-11 11-9 12-10 11-8 13-11); tweede ronde: Keen-Oh Sang Eun (ZKo/2) 4-3 (11-9 11-5 3-11 8-11 5-11 11-811-3). Vrouwen, eerste ronde: Fan Ying (Chn)-Nouwen (Ned) 4-0 (11-4 11-2 11-3 11-5), Li Xiao Xia (Chn)-Creemers (Ned) 4-0(11-5 11-9 11-7 11-4). Shanghai. Masters Cup. Gouden Groep: Gaudio (Arg/7) - Gon zalez (Chl) 1-6 7-5 7-5, Davidenko (Rus/5) - Puerta (Arg) 6-3 6-2. Stand: 1. Davidenko (Rus) 3-6, Gaudio 3-4,3. Gon zalez 3-2, 4. Puerta (Arg) 3-0. Davidenko en Gaudio naar halve finales. Eredivisie. Willem ll-Vitesse 3-4 (1-3). 9. Amoah LAKE PLACID - Ilse Broeders is gisteren in Lake Placid, waar de tweede wereldbekerwed strijd van het prille bobsleesei zoen op het programma stond, op de gedeelde zesde plaats geëindigd. Met remster Kitty van Haperen kon ze vooral terugzien op een sterke tweede run. Die bracht de eindtijd op 1.56,75. De Duit se Sandra Kiriasis en de Ameri kaanse Jean Prahm wonnen. Bei den kwamen uit op 1.56,06, drie- tiende voor Shauna Rohbock (VSt). Eline Jurg werd achttien de in de eindrangschikking. ANP 0-1, 10. Smit 1-1, 20. Amoah VI, 31. Janssen 1-3, 70. Amoah 1 -4,73. Fehér 2-4, 86. Reuser 3-4. Scheidsrechter.Bos sen. Gele kaart: Swerts, Knol (Vitesse) Aantal toeschouwers: 11.250. Willem II: Moens; Fehér, Victorie,fei der Struijk (65. Caluwé) en Wau;Snt Reuser en Agustien; Hadouir IK. Ceesay), Kerekes en Bobson (57,tee bele). Vitesse: Wapenaar; Vreven, M Dingsdag en Swerts (57. Franke!);V» der Schaaf, Janssen en Yakubu;Here, Amoah en De Mul (90. Esajas). Eerste divisie. Emmen-BV Veendam 2-1 (1-1). Kolder 0-1, 28. Mghizrat 1-1,66 M# zrat 2-1. Scheidsrechter: Wegereet.Ge- le kaart: Karreman (Emmenl, Cijrtft Kolder (BV Veendam). Aantal toesdw» wers: 7239. Haarlem-AGOW 1-0 (0-0). 73. to haoui 1-0. Scheidsrechter: Liesveld.Re de kaart: 66. Frankel (Haarlem/2xg»'i Gele kaart: Bouhadan (AGOW).te» tal toeschouwers: 1516. Cambuur Leeuwarden-FC Eindho ven 2-0 (O-O). 88. Van der Weij '4 Scheidsrechter: De Groot. Gele kat De Roover (FC Eindhoven). Aantalt» schouwers: 2960. VW Venlo-Excelsior 1-0 (0-0). Jans 1-0. Scheidsrechter: Kuipers to de kaart: 90. Bruins (Excelsior) G# kaart: Fleuren, Allach (VWVenlol.to tal toeschouwers: 5892. Fortuna Sittard-FC Den Bosch M (1-1). 20. Rajcomar 0-1,38. Lord 1-1,81 Davids 1-2. Scheidsrechter; Winter fr Ie kaart: Dassen, Lord (Fortuna Stom Rimkus (FC Den Bosch). Aantal IK schouwers: 2371. i FC Omniworld-FC Volendam M (1-1). 5. Ars 1-0, 6. Ketting 1-1. Schaft rechter: Van Meenen. Gele kaart:»® den Berg, M. Huisman (FC Omniwori Aantal toeschouwers: 1950. i Helmond Sport- FC Dordrecht H (1-0). 5. Calabro 1-0. Scheidsrechter Nijhuis. Aantal toeschouwers: 2712. TOP Oss - De Graafschap 1-0 P 32. Schoofs 1-0. Scheidsrechter: Biïk* haar. Aantal toeschouwers: 2243 Stormvogels/Telstar-Go Ahead w les 1-0 (O-O). 85. Galata 1-0. Schaft rechter: Steegstra. Gele kaart: Ga» (Stormvogels/Telstar). Aantal toesd» wers: 1461. FC Zwolle-MVV 4-1 (2-0). 4. Kort:- 20. Kolk 2-0, 60. Zuidam 3-0 Is» schop), 74. Gommans 3-1, 82. Alrra 4-1. Scheidsrechter: Jansseni. i* kaart: Teelen (FC Zwolle), Win (MVV). Aantal toeschouwers:5448. Stand: WV Volendam Excelsior Emmen FC Zwolle Den Bosch Helmond Sp MVV Graafschap Veendam Dordrecht GA Eagles TOP AGOW Stormv. Haarlem Cambuur L, Eindhoven Omniworld Fortuna S. 17 12 18 11 18 11 3 2 39 29' 4 3 37 32- 3 4 36 32 2 5 35 37-J 4 4 34 33 4 4 31 32- 3 6 30 27 6 5 27 27' 4 7 25 23 4 7 25 23 6 6 24 22 6 7 21 23 6 7 21 21- J 2 10 20 32- 7 7 19 3 10 18 ,!'J 7'M 4 10 16 25' l 2 13 11 M 5 12 8 1M zaterdag Dammen Sneldamtoernooi voor vierta''w> Aagtekerke. Locatie: verenig 9-- bouw Amicitia. Aanvang 10.0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20