Winnaars Collectie boek 7: Simon Vestdijk bruna postkantoor PZC I O JobTrack.nl KNIP DE VOORDEEL BON 15 Toppers uit de Nederlandse literatuur o.a. verkrijgbaar bij het alfabet van Zeeland 't Betere werk! Winnaar nr, 8: Jan Cremer vanaf zaterdag 26 november verkrijgb. Gerrit Kouwenaar I Ik was geen soldaat F. Bordewijk I Noorderlicht Hugo Claus I De geruchten A.F.Th, van der Heijden I Advocaat van de hanen K. Schippers I Eerste indrukken Willem Brakman I Een winterreis Gerard Reve I Werther Nieland Simon Vestdijk Op afbetaling Simon Vestdijk (1898 - 1971leverde zowel voor als na de Tweede Wereldoorlog een belangrijke bijdrage aan de Nederlandse literatuur. Hij schreef poëzie, essays en verhalen maar vooral een indrukwekkende hoeveelheid romans. Vanwege zijn enorme productiviteit wordt hij wel omschreven als 'de man die sneller schreef dan God kan lezen'. Vestdijk ontving tal van belangrijke literaire prijzen, waaronder de P.C. Hooftprijs (1950), de Constantijn Huygensprijs (1955) en de Staatsprijs der Nederlandse Letteren (1971). Hij werd bovendien lange tijd beschouwd als Nederlands voornaamste kanshebber op de Nobelprijs voor de literatuur. Vestdijk was de meester van de psychologische roman. De roman 'Op afbetaling' (1952) is daarvan-een sprekend voorbeeld. Het boek vertelt het aangrijpendever haal van de jonge advocaat Hendrik Grond die zijn vrouw Olga haar eenmalige overspel - ze weet niet dat hij haar heeft betrapt - subtiel en stapsgewijs betaald zet. 15 gelauwerde Nederlandse schrijvers. Allen winnaars van prestigieuze literaire onderscheidingen. Een prachtige collectie boeken in harde kaft gebonden en voorzien van een fraaie stofomslag. Met zorg samengesteld door de boekenredactie van o.a. de PZG en alleen voor abonnees te koop met een éénmalige korting op elke titel. (J vindt u\y voordeelbon 3x per week op de voorpagina van deze krant. Knip de bon uit en lever 'm in bij één van de filialen van Bruna, Free Record Shop of op het Postkantoor. U ontvangt dan het boek van de week met€ 2,55 korting (normale prijs 7.50). Iedere zaterdag verschijnt er een nieuw 'Winnaars' boek in de verkoop (zolang de voorraad strekt). U kunt de collectie ook per post ontvangen 2,50 verzendkosten per boek). Als u zich intekent op de hele collectie ontvangt u het laatste boek gratis. Kijk ook op www.winHaarscollectie.nl. abonnees slechts Normale winkelprijs €7,50 pst. (zolang de voorraad strekt) per week voorpagina www. winnaarscollectie WINNAARS ••"x-onectie.nl COLLECTIE WINNAARS COLLECTIE samengesteld door de boekenredactie van uw krant 1. Remco Campert I Het. leven is vurrukkulluk 2. Thomas Rosenboom I De mensen thuis 3. Jan Wolkers I De doodshoofdvlinder 4. Tessa de Loo I De meisjes van de'suikerwerkfabriek 5. Geert Mak I Het stadspaleis 6. Cees Nooteboom I De verliefde gevangene 7. Simon Vestdijk I Op afbetaling 8. Jan Cremer I Ik Jan Cremer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12