SBC bundelt sfeer en niveau PZC Roose surft zich bij wereldtop Cees Wissel kansrijk in strijd driebanden Breskens herdenkt Esad Osmanovski Symposium over opvoeding en sport ,21 biljartclub uit Sluiskil heeft zes driebanders in hoogste klasse Mytilus wint inhaalwedstrijd Tweede plaats Annelore Willeboer Clinic Raymakers in Nisse Triatloncircuit ter ziele Davidenko bij Je laatste vier uitslagen gyPpiBrvan Kouteren 0SKIL - Louis Dallinga is L1Btor van een select gezel- dap voorzitter van de Sluiskil- biljartclub SBC en een echte Mier. Jean-Paul de Bruijn is Ji wereldtopper het uithang- '„j van He vereniging en met y wereldbekertoernooi is Sluiskil dit jaar op de kaart ge- Rl ln de schaduw van de abso- htê wereldtop telt SBC echter ynds kort ook op nationaal ni- 0ti mee. Het is clubavond bij SBC, dat Kl zo'n dertig leden in s-Vlaanderen veruit de motste club is en in nationaal tocht met zes man in de hoog de klasse van Nederland is uit- id tot een bolwerk in het donderdag 17 november 2005 jan één van de twee kleine ta lals neemt Johan Witte het op te- Patrick Vasseur. Koen rupael, die sinds kort als arbiter nissen de profs acteert, is belast gj het tellen. De sfeer is ont spannen en als Pöpsel even niet hj] de les is, wordt hem dat niet shtkwalijk genomen. „Jem'ex- pise", verontschuldigt de arbi- lerzich met een lachertje. Om er droogjes aan toe te voegen dat ijj zich dit op eredivisieniveau pit zou kunnen veroorloven. „Dan mag je daar nooit meer tel- ien" Genieten De vlot babbelende Vlaming kan in Sluiskil echter een potje m. Zelf heeft hij niet het ni- om zich met de toppers te kunnen meten. Pöpsel heeft zich |als voortvloeisel van het wereld- ibekei'toernooi in Sluiskil ont- Iwikkeldals arbiter en telt inmid- in thuiswedstrijden van Ockenburgh. Dat is genieten, nadthij, hoewel ook in het bil den een arbiter altijd wel „Sommige stoten worden zó tod gespeeld, dat je het ge- pon niet ziet. En als je een bal iet ziet, kun je hem niet tellen. Ik probeer dat wel naar eer en geweten te doen." Louis Dallin ga,met brede grijns: „Maar bij twijfel is hij voor de thuis spe lende club of één van onze clu bleden." In het Meulengat hebben top pers elkaar gevonden in een sfeer van gemoedelijkheid en ge zonde rivaliteit. Jean-Paul de Kraker, Meerten Dallinga en Pa trick Vasseur zijn onlangs gepro moveerd naar de hoogste klasse en hebben zich bij Louis Dallin ga, Frits Bakker en Berry Dallin ga geschaard. Berry Dallinga is in de zogeheten extra klasse de regerend kampioen. Patrick Vasseur, die net als de Dallinga's in de horeca werkt, noemt het een sterk punt van SBC dat ook 's avonds laat nog op niveau kan worden gespeeld. „Je kunt elkaar makkelijk om een uur of tien 's avonds tegen komen. Hier wordt zeven dagen in de week gebiljart." De 24-jarige Patrick Vasseur staat per week zo'n vijftien uur aan het biljart en heeft mis schien wel de meeste ambitie van het zestal dat nog steeds van elkaar leert. Vasseur nam een paar jaar les bij Jean-Paul de Bruijn en heeft momenteel in Frans van Kuijk een ideale leer meester. „Er wordt gezegd dat hij de beste van de wereld is in het Diamondsysteem. Ik be schik nog niet over de techniek van de echte toppers. Dan vind ik dat toch mooi meegenomen. Voordat ik hier lid werd, speel de ik 0.4. Door les te nemen en hier te spelen, is dat in een paar jaar tijd dus meer dan verdub beld. De sfeer is leuk en als we tegen elkaar spelen, kunnen we allemaal van elkaar winnen. Dat maakt het zo mooi." Jean-Paul de Kraker meldde zich drie jaar geleden in Sluis kil, nadat in de teamcompetitie een plaats vrij was gekomen. Louis Dallinga, Wies voor inge wijden, trok hem over de streep. „Het gaat er hier allemaal wel wat serieuzer aan toe", stelt De Kraker vast. „Toen ik naar hier kwam, speelde ik 0.7 gemiddeld. Dat is verbeterd, omdat we veel tegen elkaar spelen. Ik heb veel van die andere jongens geleerd. Je ziet veel punten, die je zelf nooit zou hebben zien liggen. Louis Dallinga laat de poster zien van de Worldcup driebanden, die van 23 tot en met 29 januari opnieuw in Sluiskil wordt gehouden. foto Wim Kooyman Daar steek je dus veel van op. Als ik nog veel beter zou willen worden, zou ik op les moeten en echt veel moeten trainen. Dat is bij mij niet aan de orde." Koen Pöpsel: „Het biljartniveau ligt hier heel hoog en ze leggen het gewoon aan elkaar uit. Dat zie je maar-bij weinig clubs hoor."'Louis Dallinga weet dat ook de wereldtoppers veel van elkaar leren. „Die gaan een mid dagje met elkaar biljarten, leg gen het elkaar uit en houden echt niks voor elkaar verborgen. En -weet je wie verschrikkelijk veel van driebanden weet? Jo han Witte. Hij is zo'n beetje de vader van Jean-Paul de Bruijn en weet ongelooflijk veel van het spelletje." Waar in de gloriejaren van Ray mond Ceulemans een gemiddel de van 1.0 wereldtop was, is het niveau wereldwijd enorm geste gen. Het klassieke driebanden heeft plaats gemaakt voor een modern spelletje, waarin veel meer met stootbeelden wordt ge daan. Meegemaakt Louis Dallinga heeft het alle maal meegemaakt. De voorzit ter van SBC acteert al jaren op het hoogste niveau, maar beseft dat de rek er bij hem ver uit is. „Ik ben de laatste paar jaar toch nog wel wat verbeterd, omdat ik er meer specifiek mee bezig ben geweest. Je moet voor het drie banden gewoon heel veel trai nen. Caudron heeft eens gezegd dat er bijna geen enkele bal is, die hij niet kan spelen. Alleen: soms niet van de eerste keer. Die mannen trainen honderd keer op een stoot. Daar moet je tijd voor hebben. Wij zijn niet in de gelegenheid om zeven of acht uur per dag te trainen. Maar wat hier gebeurt, is voor onze club natuurlijk prachtig. We staan met ons eerste team ook nog eens stevig aan de leiding." Dat is een gewaagde opmerking, omdat het tweede team in dezelf de klasse met een wedstrijd min der gespeeld slechts zes punten minder telt. Patrick Vasseur, speler van het tweede team, kreeg in de eerste confrontatie in het onderling treffen met 5-2 klop en is uit op revanche. „Over twee weken is de return. Dat zal een zware strijd worden." Koen Pöpsel geniet al bij voor baat en weet ook wie in een indi viduele krachtmeting met de hoogste eer zou gaan strijken. „Stel dat we van het weekend met zijn zessen een toernooitje spelen. Dan ben ik de arbiter en gaat 'mijne maat' winnen", wijst hij naar Louis Dallinga. OUDERKERK - De volleyballers van Mytilus hebben- zich door een 1-3-overwinning in de inhaalwedstrijd bij VOY op de tweede plaats van de regiodivisie genesteld. De Goese ploeg heeft na zeven wedstrijden twee punten achterstand op koploper Coolflash/Ekspalvo 2. Mytilus' was met een uitgedunde ploeg afgereisd naar Ouderkerk en begon goed. Dat resulteerde in twee overtuigende setze ges. Na winst met 20-25 en 14-25 tekende zich verva] in de Goese gelederen af. Dat leidde na een nipte overwin ning in de derde set (22-25) tot verlies in het vierde be- drijf: 25-20. OOSTEIND - Annelore Willeboer, met Noorderglas No- ble Girl onder het zadel, behaalde tijdens het springcon cours te Oosteind een fraaie tweede plaats in het 1.30 me-' ter. Met maar liefst twintig combinaties in de barrage was het van dik hout zaagt men planken. De amazone uit 's Heer-Arendskerke moest alleen jeugdinternational Ro bert Ehrens met My Fair Lady voor zich dulden. Plet wa ren bijna allemaal profs in de barrage. Bovendien een k technisch parcours met in de barrage twee lange lijntjes.,.; Op die lijnen lag de tijdwinst. Maar daar werden ook nog al wat fouten gemaakt", vertelde een tevreden Willeboer. NISSE - Springruiter Piet Raymakers, veelvuldig Neder lands kampioen en met de Nederlandse ploeg winnaar., van olympisch zilver tijdens de Spelen van 1992, geeft'. morgenavond een clinic in Nisse. Raymakers is vaste gast tijdens Indoor Zeeland in Goes en deed tijdens de editie. 2005 de toezegging dat hij een clinic zou geven. De in- structie-avond wordt gehouden bij de familie Huige aan de Brilletjesdijk 3 in Nisse. De aanvang is 19.30 uur en de toegang is gratis. Zaterdagochtend begint om 10.45 uur een clinic voor ponyrijders. Deze wordt verzorgd door" Mieke de Kok, dressuurcoach pony's van de KNHS. VLISSINGEN - De belangrijkste verandering in de kalen der 2006 van de Werkgroep Triatlon Zuidwest Nederland is het verdwijnen van het oudste triatloncircuit van Ne-i derland, dat zijn eerst editie kende in 1985. Door het weg- vallen van de triatlon van Westkapelle en de geringe hoe- veelheid triatleten die voldeden aan de gestelde vijf wed strijden was er geen grond meer om het circuit te laten, voortbestaan. Al eerder verdween het run-bike-runcir- cuit in deze regio. De laatste winnaars Terèse van Lare en Remy Vasseur mogen de wisselbeker behouden tot'er mo- gelijk beter tijden aanbreken. Plet Grontmij-zwemloopcir- cuit blijft wel bestaan evenals een aantal triatlons. Kalender 2006: 15 januari: Long distancezwemmen Hoo- gerheide, 29 januari: 21e Zwemloop Vlissingen, 5 februari', Veldduatlon Etten Leur, 19 februari: zwemloop Hooger- heide, 25 maart: zwemloop Kapelle, 1 april: zwemloop! Bergen op Zoom, 17 april: zwemloop Roosendaal, 20 mei' triatlon Kruiningen, 24 juni: Rabo-triatlon Oud Gastel,' juli zwemloop Breskens, 9 augustus zeezwemmen Oostka- pelle-Domburg, 12 augustus: Schotsmantriatlon, 16 au gustus: zeezwemmen Westkapelle-Zoutelande, 19 augus tus: Zomid-triatlon, 23 augustus zeezwemmen Dis- hoek-Zoutelande, september Melanentriatlon. Joor Joop van den Oudenhoven IERNEUZEN - Met Cees Wis sel van 't Bierwinkeltje en Jan if Rechter van Reynaert heeft femvs-Vlaanderen twee sterke troeven in het regionaal kam pioenschap driebanden eerste dat dit weekeinde wordt en in café de Pin in ffouwse Plantage. ïoor Wissel is het een hemieuw- óekennismaking met een regio- 'lenschap. Hij kan zich H meer herinneren hoe lang eleden is. „Ik kijk niet te- Ik concentreer me liever op SHANGHAI - De Russische ten nisser Nikolai Davidenko heeft wli gisteren verzekerd van een plaats bij de laatste vier in de feters Cup, het slottoernooi het jaar in Shanghai. Davidenko versloeg de Argen- n~ston Gaudio (6-3 6-4) en ■volgens de Chileen Fer- ®do Gonzalez in drie sets (6-3 Mi 6-0) winnen van een andere Argentijn, Mariano Puerta. Gonzalez vervangt in Shanghai «geblesseerde Andre Agassi, w Amerikaan verloor maandag 'üi Davidenko en besloot daar na uit het toernooi te stappen, ^aege van Gonzalez beteken- ®voor de Rus definitieve plaat je Het spel van Davidenko gireerde Gaudio dermate dat m rackets van de Argentijn Aanmoesten geloven. ®de andere groep verzekerde a Zwitser Roger Federer zich «eerder van een plaats in de finales. ANP/RTR de komende eindstrijd. Aan het verleden heb je niets." Voor De Rechter is deelname aan een regiokampioenschap een nieuwe ervaring. Na zijn ver rassende districtskampioen schap is de man uit Hulst be nieuwd wat hem te wachten staat. Verwachtingen heeft hij niet. „Ik ga er onbevangen naar toe", is zijn credo. Wissel heeft naar eigen zeggen de vorm van de eindstrijd in Sluiskil weten vast te houden. „Je moet alleen afwachten op wat voor materiaal je terecht komt. Als het zo perfect ver zorgd is als in Sluiskil, zit het wel goed. In dat geval moet hij tot de kans hebbers worden gerekend. De strijd begint morgen om 19.00 uur en gaat zaterdag vanaf 12.00 uur en zondag vanaf 11.00 uur verder. De finale is zondag omstreeks 15.30. In Yip Plaza in Goes wordt het districtskampioenschap drieban den groot gespeeld. Enige Zeeuws-Vlaming in dat gezel schap is Joni Sanderse van 't Bierwinkeltje. Sanderse be proeft sinds de aanvang van dit seizoen zijn geluk, met wisse lend succes, in de vierde divisie van de landelijke competitie driebanden groot. Als het gezegde: een slechte ge nerale, een goede voorstelling, opgaat dan zit het wel goed voor Sanderse. De generale deze week tegen het Schouwse 3B SD was niet erg hoopgevend. „Gelukkig is het biljarten en kan het zo weer omslaan", spreekt hij zich moed in. De partijen gaan over 20 caram boles en beginnen morgen om 19.00 uur. Zaterdag en zondag wordt om 12.00 uur begonnen. De finale is zondag omstreeks 15.30 uur. Katja Roose in actie tijdens een van haar laatste wedstrijden van dit seizoen in de buurt van Fortaleza, Brazilië. foto Jarbas Oliveira door Mieke van den Broek GOES - Katja Roose keerde gisteren met een vijfde positie op de wereldranglijst in Vlissingen terug na een zwaar kitesurfsei- zoen. „Een superprestatie", zo sprak de 24-jarige Roose over haar eerste wereldbe kerjaar. Eigenlijk zou de student technische innova tiewetenschappen aan de TU Eindhoven maar drie internationale wedstrijden sur fen. Maar vanwege de meevallende presta ties en de onverwachte sponsoring werd ook aan alle vier de overige wereldbekerwed strijden deelgenomen. Het zorgde ervoor dat Roose de laatste zes maanden alleen be zig was met kitesurfen en reizen. Vorige week behaalde Roose haar beste prestatie. Op de laatste wereldbekerwedstrijd in Bra zilië werd de studente vierde. Even stond Roose zelfs nog op een derde plek, maar door een afnemende wind kon ze weinig uit voeren en zag ze de podiumplek aan haar voorbij gaan. De Vlissingse gaat zich nu op de afronding van haar studie richten. Daarbij heeft ze wel rekening gehouden met haar grote hob by. De studente gaat namelijk in Schevenin- gen haar studie voortzetten. Roose: „Daar ga ik ook wonen. Dat is lekker dicht bij het strand." Roose gaat ook in de winter gewoon door met trainen. „In Nederland kan ik nu nog ki tesurfen. Als er maar een beetje wind staat, lukt dat wel. Gewoon een dik pak en hand schoenen aan. Vanwege de kou hou ik die trainingen wel maar een minuut of dertig vol." Handletass Roose denkt dat ze door vele trainingen de ze winter nog wel progressie kan maken. „Ik ga proberen om de handletass onder de knie te krijgen. Dat is een truc die weinig vrouwen kunnen. Als ik de handletass bij de eerste wereldbekerwedstrijden in april kan laten zien, ben ik al heel blij." Maar een plekje bij de mondiale topdrie wordt moeilijk. „Er zijn zoveel jonge mei den in opkomst. Ook is het zo dat ik met mijn 24 jaar al behoorlijk oud ben. De mees te kitesurfsters zijn tussen de vijftien en twintig jaar. Ik denk dat ik nog maar twee jaar met de internationale top mee kan." Roose ziet deelname aan wedstrijden met meer golven daarna wel als alternatief. „Op zulke wateren komt het meer aan op erva ring. Maar voorlopig geniet ik nog van de gratis vakanties. Want zo zie ik mijn deelna mes aan de verre wedstrijden. Het is echt bi zar dat je zo ver met je sport kan komen." „En dat terwijl ik pas drieënhalf jaar bezig ben en nooit als doel heb gehad om topspor ter te worden. Wat dat betreft is het kitesur fen plotseling op mijn pad gekomen." ■B'Karei Pleunis I; DEKENS - De voetbalver eniging Breskens herdenkt mor- genavond voor het begin van training Esad Osmanovski, f speler van het eerste elftal jA een jaar geleden aan een Stilstand overleed. Kouwijzer, voorzitter van e club, zegt dat de selectie en |ecnmsche staf omstreeks 19.30 UUr "loemen zullen leggen op het traingsveld, waarop Esad Osmanovski op 16 november 2004 tijdens de training in el kaar zakte. Twee dagen later overleed hij in het ziekenhuis van Brugge. „We hebben ons als bestuur af gevraagd wat we het beste kon den doen. Sommigen vonden dat we het ongemerkt voorbij moesten laten gaan om geen oude wonden open te halen. De selectie kon zich daar echter niet in vinden. Uit die hoek kwam het initiatief om bloe men te leggen op de plaats waar het een jaar geleden alle maal is gebeurd. Dat initiatief hebben we onmiddellijk overge nomen." Het is de bedoeling dat de lage re elftallen van Breskens iets eerder stoppen met trainen, zo dat de ceremonie, waarbij ook de ouders en de zus van Esad Osmanovski aanwezig zullen zijn, om 19.30 uur kan begin nen. Naast voorzitter Jack Kouwijzer zal ook de zus van de zo plotseling overleden voet baller enkele woorden spreken. Kouwijzer zegt dat de ceremo nie geen besloten karakter draagt. „Iedereen is welkom. Per slot van rekening is de fami lie Osmanovski in Breskens al gemeen bekend. Esad beteken de voor heel de dorpsgemeen schap wat. Dat bleek een jaar geleden wel bij zijn uitvaart, die toen massaal bezocht werd." Na de ceremonie zal de eerste selectie van Breskens gewoon trainen. „In de geest van Esad. We weten zeker dat deze sport man in hart en nieren niet an ders gewild zou hebben", aldus Kouwijzer. De bloemen die morgenavond op het trainings veld worden gelegd, worden een dag later naar de laatste rustplaats van Osmanovski ge bracht. door Mieke van den Broek GOES - Opvoeding door sport is het onderwerp van het sympo sium Coaches on Tour, dat mor gen in Goes gehouden wordt. Tom van 't Hek, onder meer be kend als topsporter en voorma lig hockeycoach van het Neder lands vrouwenteam, zal het con gres leiden. Het programma start om 15.45 uur met een algemeen spreekge- deelte. 's Avonds worden er ver schillende workshops gegeven. Enkele workshoponderdelen zijn: leiderschapstijlen en coach- types, de veranderende jeugd en omgaan met ouders. Het symposium wordt dit jaar voor de tweede keer gehouden. De bijeenkomst is bedoeld voor coaches en trainers uit allg. sporttalcken. Ook andere belang- stellenden zijn welkom in Goes. Coaches on Tour is een organisa tie die elke maand in een andere;, provincie neerstrijkt om^' coaches en trainers te ondersteu-, nen. Aan de organisatie zijn al-ti lerlei bekende namen verbon den zoals: Cor van der Geest,' Henk Gemser, Roeland 011- mans, Humberto Tan, de voor malige Middelburgse Elisabeth' Willeboordse en Leontien Zijl-; aard-Van Moorsel. De bijeenkomst wordt gehou den in het gebouw van het Cios., aan de Bessestraat 4 in Goes, Kosten bedragen veertig euroi Reserveren kan via www.sport- zeeland.nl. Vierde divisie poule vier: 't Bierwin- keltje-3BSD Partservice 6-2. Joke Breur-Philip van der Male 27-30, 53 beurten; Joni Sanderse-Ton van Beve- ren 25-20, 90; Marijn Geirland-John Hat- zman 25-23, 65, Piet Boot-Ron Speijer 20-19,76. Lucky Day 3858: 4-15-19-21-24-31-39- 42-44-45-48-49-51-56-59-63-65-68-78-80 (onder voorbehoud). Shanghai. Masters Cup. Gouden groep: Davidenko (Rus/5) - Gaudio (Arg/7) 6-3 6-4, Gonzalez (Chl) - Puerta (Arg) 6-3 4-6 6-0. Stand- 1. Davidenko 2-4, 2. Gonzalez 1-2, 3. Gaudio 2-1, 4, Puerta 2-0. Play-offs WK, returns. Sydney. Au stralië - Uruguay 1-0 (1-0): Australië w.n.s, 4-2. 35. Bresciano 1-0. Scheids rechter: Medina Cantalejo (Spa). Gele kaart: Culina, Vidmar, Popovic, Kewell (Australië), Rodriguez, Diogo, Regueiro, Garcia, Morales (Uruguay). Aantal toe schouwers: 82.698. Eerste duel: 0-1, Au stralië plaatst zich voor WK. Manamah. Bahrein - Trinidad To bago 0-1 (O-O). 50. Lawrence 0-1. Scheidsrechter: Ruiz Acosta (Col). Rode kaart: 90. Hussain Ali Baba (Bahrein). Gele kaart: Mohamed Hubail, Ala'a Hu- bail (Bahrein), Yorke, Gray, Latapy (Trin idad en Tobago). Aantal toeschouwers: 32.000. Eerste duel: 1-1, Trinidad en To bago plaatst zich voor WK. Kwalificatie EK onder 21 jaar, re turns. Heerenveen: Jong Nederland - Jong Slovenië 2-0 (1-0). 11. Huntel- aar 1-0, 60. Huntelaar 2-0. Scheidsrech ter: Dereli (Tur). Rode kaart (2x geel): Ur bane (Slovenië). Gele kaart: Stevanovic, Keihar (Slovenië). Aantal toeschou wers: 21.200. Jong Nederland: Waterman; Tiendalli (84. Verhaegh), Vlaar, Kruiswijk en Braafheid; Aissati, Schaars en Ema- nuelson; De Ridder, Huntelaar (89. Elia) en Castelen (14. Owusu Abeyie). Jong Slovenië: Handanovic; Keihar. Ilic, Mörec en Jokic; Urbane, Stevanovic en Pecnik (36. Birsa); Kronaveter (61. Zinko), Burgic en Robnik (69. Matic). Eerste duel 0-0, Nederland naar EK. Velika Gorica: Jong Kroatië - Jong Servië en Montenegro 1-2 (1-1). 5. Da Silva 1-0, 21. Bisevac 1-1, 86. Ster panovic 1-2. Eerste duel: 1-3, Servië en, Montenegro naar EK. Kopenhagen. Jong Denemarken - Jong Rusland 3-1 (2-1). 2. Zjierkov 0-1, 8. Rasmussen 1-1, 16. Bergvold 2-1, 62. Kahlenberg 2-1 (strafschop). Eerste duel: 1-0, Denemarken naar EK. Terneuzen. Najaarscompetitie Bevo- bo Terneuzen. Klasse A: Rest.'t Oudt- Sas-Delta 3-0, Dees Sport-BN/De Stem' 3-0, Dow-Jacobs Tuin 3-0, Zaman Sport-Scheldesport 2-1. Stand: Dees Sport 10-27, Dow 10-27, Rest.'t Oudt Sas 10-20, Zaman Sport 10-17, Delta 10-9, Scheldesport 10-8, Jacobs Tuin 10-8, BN/De Stem 10-3. Klasse B BN/De Stem 2-Rabobank Terneuzen/' Sas 3-0, NHI Terneuzen-Dow 2 1-2,. Dees Sport 2-Van de Poel Aann.BV 1-2/t De Pooter-PSOVZ 1-2 Stand: Dow 2_ 10-22, Dees Sport 2 10-16, BN/De Stem 2 10-16, Van de Poel Aann.BV 10-16, De Pooter 10-15, PSOVZ 10-14, NHI Terneu-, zen 10-14, Rabobank Terneuzen/Sas 10-7. Klasse C: TeVoRe-NHI Terneuzen 2 2-1, V&K/C1000 Hoek-De Hoop 1-2,, Scheldesport 2-EL.Van Fraeyenhove 1-1. Delta 2-Gemeente Terneuzen 1-2. Stand: V&K/C1000 Hoek 10-24, TeVoRö 10-20, De Hopp 10-16, Gemeente Ter neuzen 10-15, Delta 2 10-14, NHI Terneu zen 2 10-11, El.Van Fraeyenhove 10-10, Scheldesport 2 10-4. Klasse D: Echo' Audio-Yildiz 3-0, Visser Smit Hst nab-URS 3-0, WBAZ-lnterpolis Philippi ne 3-0, Dow 3-Henno Cysouw 3-0. Stand: Visser Smit Hanab 10-26,' Dow 3 10-22, Echo Audio 10-18, WBAZ 10-16, Yildiz 10-12, URS 10-12, Interpo, lis Philippine 10-8, Henno Cysouw 10-5. Klasse E: PSOVZ 2-Hydro IS Partner 2-1, BN/De Stem 4-ASYA Kartallari 0-3,/ BN/De Stem 3-Zeeland Seaports 2-1.. Stand: ASYA Kartallari 9-26, V&K/ C1000 Hoek 2 8-13, BN/De Stem 4 9-13) Zeeland Seaports 9-13, BN/De Stem 3. 9-11, PSOVZ 2 8-9. Hydro IS Partner 8-8.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 53